» »

Podjetnik Kangler

Podjetnik Kangler

1
2
3

ripmork ::

Gospod je izjavil:

TARČA je politično trobilo LEVIČARJEV, polno laži in podtikanj.

Aja, ko so razkrivali Jankoviča in Stožice so bili pa kaj? Takrat so bli pa fajn, a? #DvojniVatli

krempelj ::

Masayoshi je izjavil:

Dobra država nima prav nobene možnosti priti v parlament. Šarec pa... ajoj...


Tega pac ne ves.

Med korumpiranim in nekorumpiranim sranjem bom izbral nekorumpirano sranje. Pa mi je cisto vseeno, ce imajo korumpirane stranke "boljse programe", ki se jih potem ne drzijo.

EU je izracunala, da Slovenija izgubi zaradi korupcije vsako leto 3.5 miljarde evrov. Za obcutek, celotno solstvo nas stane 1.8 miljarde letno. In potem se cudimo zakaj imamo v kurcu vse po vrsti od zdravstva naprej.

Ce ni to NAJBOLJ perec problem v Sloveniji, naj me kura brcne in za razliko od vecine ostalih je vsaj deloma resljiv s strani volilcev.

Ne volite korumpiranih strank.
Praskam...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: krempelj ()

krempelj ::

Gospod je izjavil:

TARČA je politično trobilo LEVIČARJEV, polno laži in podtikanj.

Predvsem so vsi, ki koristijo tako dikcijo nedozoreli otroci, ki radi blebetajo neumnosti o katerih ne vedo nic. Biti desnicar pomeni, da si 40+. Ce si mlajsi ti ni nic jasno.
Praskam...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: krempelj ()

bbbbbb2015 ::

ViperR je izjavil:

Da gres na televizijo in se tko opičje obnašaš, ne vem, mene bi blo sram.


Tako je. Lahko se Kangler praska po glavi kolikor se hoče, zdaj bo morda še kak sekretarček na vladi ali karkoli, lahko goji še kako tono lubenic, samo realno gledano... Menim, da on več nekega poštenega kredita (nad 1 mio EUR) ne bo NIKOLI dobil, ampak res nikoli. Pri nobeni banki, ne v Sloveniji, ne v Avstriji. Tudi vprašanje, če bo on lahko sklenil kak res hud posel, ki vključuje notarja. Povsod bo moral obkrožiti, da je politično izpostavljena oseba. Poznam vsaj dve notarki, ki bi ga zagotovo odslovili. Prijazno sicer, samo bi ga. Pa nima zdaj to veze, če je lev, desen, sredinski ali kakšen koli pač. Kakor je meni razložila ena notarka, za sklepanje poslov (poslovno sposobnost) rabiš MED DRUGIM: dobro ime

Saj notar lahko poštempla kar Kangler podpiše, samo potem tvega, da gre kaj narobe in bo notar na televiziji

Tudi vprašanje, če bo še on kadarkoli udeležen v kakšnem koli poslu. Vsakdo bo premislil 17x, preden bo karkoli s Kanglerjem podpisal. Pa to ne velja samo zanj, velja za celo njegovo familijo, ki ima priimek "Kangler".

Samo še na televiziji ga hočejo, kjer jim špila "realiti show", on ga sprašujejo, on se praska po glavi in riti, folk za tv sprejemniki pa se zabava in je kokice.

Kangler je pasé.

Zgodovina sprememb…

mirator ::

Utk je izjavil:

mirator je izjavil:

V-i-p je izjavil:

Škoda Erike, bemtiš... :].
https://www.zurnal24.si/slovenija/to-na...

Če je to res, je tudi meni žal. Nisem pa presenečen. Vpliv koalicijske politike na RTV, se je po bliskovitem sovražnem prevzemu, takoj začutil.

Leftiji se bi morali počasi odločit ali so za svobodo govora ali ne. Ne da enkrat ja, drugič ne. Zarad mene naj Erika dela v svoji oddaji kar hoče, še kakega več takega bi rabili na rtv. Ampak Trump pa tudi lahko piše svoje trumptarde po twiterju ali kjerkoli.
Ko enkrat dovolimo, da nekdo odloča kaj se sme govorit in kaj ne, se ne bo ustavilo točno tam kjer bi mi želeli.
Ne vem kako zabit mora nekdo bit, da tega ne razume. Sem vedel, da se vam bo enkrat to sranje odbilo v vaš ksiht.

Moram pa res biti zabit, da tvoje replike sploh ne razumem.

Utk ::

Očitno res.

mtosev ::

Barbarpapa2 je izjavil:

Pozdrav

mtosev je izjavil:

Se spomnim, da je kangla pred štirimi leti bil kandidat za župana samo daleč ni prišo. Haha


Z Arsenovićem sta prišla v drugi krog. Če je prvi krog še ponujal dokaj pestro izbiro, se je v drugem volilo predvsem "proti" in je Kangla zgubil mandat. Samo kaj dosti na boljšem zzaradi tega, IMHO, nismo...

Lp

Jože

Ja spomnim se, da je šel v drugi krog tam pa je pado. Rabim pogledati kolk % ljudi je zanjga sploh glasovalo. Tole sn pozabil.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

IL_DIAVOLO ::

Haha soocenje brez cenzure, brez scenarija, tako se pa nismo zmenli :D
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

WizzardOfOZ ::

Kaj pa pričakujete od države, kjer so zakoni prirejeni za lopove in kriminalce, ki jih spuščajo na prostost ali pa jim niti ne sodijo.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

mtosev ::

Danes bo na rtv 1 ob 20.00 nadaljevanje o Kanglerju, če koga zanima.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

V-i-p ::

A ni blo rečeno, da je prestavljeno in bo danes tema Covid?
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

mtosev ::

Ne vem jaz gledam oddajo trenutno.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

V-i-p ::

Super, si bom kasneje obvezno zavrtel, hvala.
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Avenger ::

telexdell je izjavil:


Človeka so 26x preiskovali. Človeka so 26x obtožili. Človeku so 26x sodili. Človeka so 26x oprostili.


Ne spremljam, ampak če je to res, potem je to definitivno ekstremna sramota za tožilstvo. Ali to, ali pa koruptivni sodniki. Ampak 26x? Kolikor vem, so primeri dodeljeni naključnemu sodniku, oz. po nekem vrstnem redu. Skratka, ni mogel biti stalno isti sodnik. Da bi bilo 10 sodnikov plačanih, bi bilo pa tudi čudno, Kangler na koncu koncev niti ni tako velika riba. Morda pa je tožilstvo koruptivno, to je verjetno lažje izvest kot pri sodnikih. A veš naštimaš tak proces, da si naredil nek kao ok poskus, skrpucalo sicer, ampak ravno toliko, da se ne da očitat sabotaže, na drugi strani pa pač nek dober odvetnik, Matoz ali podobna podlasica in je to to, razne procesne napake, promanjkanje dokazov itd., pa odkoraka. Niti najmanj pa ne verjamem, da bi bil jazbec kot je Kangler (biznis z MB radarji) tako neznosno čist, praktično angelček, da mu ne bi mogli očitat niti kraje kulijev iz pisarne.
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

ripmork ::

Je en včeraj v Tarči (ki je šel sedet) dobro obrazložil; če si "taprav" in dovolj pomemben, se že v procesu pridobivanja dokazov vse dela imperfektno, da lahko potem najboljši odvetniki (očitno Čeferini) dosežejo izločitev dokazov, zadeva pade oz. se začne proces znova (medtem pa vse skupaj že zastara). Uveljavljen modus operandi, očitno.

En nepomembnež, ki krade male pare, bo šel sedet za 5 let. "Connected" barabe na obeh političnih polih pa dobesedno kradejo milijone družbenega denarja in vsakič odkorakajo, povrh gredo pa potem še tožit državo za odškodnino. Bolano do konca, skratka.

LukiYo ::

Rešuje pa se tako, da desni postavljajo svoje, da ne bodo samo ta levi oproščeni. Napredek pa tak...

floyd1 ::

Kolikor vem, so primeri dodeljeni naključnemu sodniku, oz. po nekem vrstnem redu. Skratka, ni mogel biti stalno isti sodnik. Da bi bilo 10 sodnikov plačanih, bi bilo pa tudi čudno, Kangler na koncu koncev niti ni tako velika riba.

Bilo je vsega po malem. Tudi sodniki so v nekaterih primerih bili njegovi prijatelji, enako velja za nekatere na tožilstvu. Ampak takrat se FrancKa ni bunil in kričal, da bi se moral sodnik ali tožilec samoizločit. Največ pa je za podjetnega šerifa naredilo ustavno sodišče, vsi so računali na prisluhe, katerih vsebino bi bilo (skoraj) nemogoče izpodbijati.
Bil je ravno dovolj velika riba, da so preko povezanih posameznikov poniknili milijoni, ki bi jih lahko koristneje porabili.

mtosev ::

Včeraj v tarči so rekli, da sta Kangler in Zoran Janković oba imela odvetnika iz odvetniške hiše Čeferin.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

nagobčnik ::

ripmork je izjavil:

Je en včeraj v Tarči (ki je šel sedet) dobro obrazložil; če si "taprav" in dovolj pomemben, se že v procesu pridobivanja dokazov vse dela imperfektno, da lahko potem najboljši odvetniki (očitno Čeferini) dosežejo izločitev dokazov, zadeva pade oz. se začne proces znova (medtem pa vse skupaj že zastara). Uveljavljen modus operandi, očitno.


Že delajo na tem, da bi še prej zastaralo in da bi tožilci imeli še malo težje delo pri preganjanju gospodarskega kriminala. Naši parlamentarci pa res vedo, kaj najbolj rabimo, ni kaj:

https://www.rtvslo.si/slovenija/zelena-...

tony1 ::

Dejansko je ta vlada kriminalna združba, ki tala samo še predvolilne bombončke, tokrat pač obtoženim gospodarskega kriminala. :))

Tudi oni imajo volilno pravico, poleg tega pa, saj ni nobena skrivnost, polne žepe. Ni hudič, da ne bi kdaj iz ta bogate mize tudi kaj dol padlo. (Iz prazne nikoli nič ne pade.)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: tony1 ()

WizzardOfOZ ::

tony1 je izjavil:

Dejansko je ta vlada kriminalna združba, ki tala samo še predvolilne bombončke, tokrat pač obtoženim gospodarskega kriminala. :))

Tudi oni imajo volilno pravico, poleg tega pa, saj ni nobena skrivnost, polne žepe. Ni hudič, da ne bi kdaj iz ta bogate mize tudi kaj dol padlo. (Iz prazne nikoli nič ne pade.)


V bistvu ne samo ta vlada, ampak vse vlade do sedaj, so pisale zakone tako, da so kriminalci, ki so bili zlizani z vladami lepo čez prišli in jim nihče ni nič mogel. V bistvu imamo državo, ki podpira kriminalce in lenuhe, delavnim pa niti malo ne znižajo davkov.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Zgodovina sprememb…

Hypathia ::

Kot sta že včeraj v Tarči namignila državni tožilec in ex sodnik, danes pa Matjaž Nemec lepo ponazoril v parlamentu https://twitter.com/aleshojs/status/148..., obstaja dober razlog zakaj je bilo toliko obtožb proti Kanglerju zavrženih.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

ripmork ::

Fact: Nemec je bebec.
Also fact: Kangler je glih že tiste velikosti riba, kjer so postopki proti njemu vodeni na tak načinTM, da lahko potem Čeferini izločajo dokaze na sodišču. Celo prisluhe, zaradi katerih je šel en njegov družabnik sedet !

Povrhu je pa Kangla še tolk zabit, da gre na socialna omrežja širit informacije, ki jih niti ne bi smel imet. S tem pa nazorno pokaže, kako pokvarjeno je vse skupaj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ripmork ()

Hypathia ::

Also fact: Policija je vlagala obtožbe proti Kanglerju za stvari, ki sploh niso protizakonite, za takšne, za katere sploh niso imeli dokazov.... In Kangler je tako velika riba, da se ga njegovi politični nasprotniki, z dobrimi vezami v organih pregona in sodstva, že lahko uspešno lotijo s sistematsko šmir kampanjo. Četudi ga niso spravili v keho, so ga pa karierno onemogočili, kar je povsem dovolj.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

RintFDG ::

Ti itak ne veš za kaj se gre. Bleviraš ku Grimas in Kangler. Šfoh ku kardan na Belorusu ... Obožuješ pa šleše, to pa ja ...

nagobčnik ::

Hypathia je izjavil:

Also fact: Policija je vlagala obtožbe proti Kanglerju za stvari, ki sploh niso protizakonite, za takšne, za katere sploh niso imeli dokazov.... In Kangler je tako velika riba, da se ga njegovi politični nasprotniki, z dobrimi vezami v organih pregona in sodstva, že lahko uspešno lotijo s sistematsko šmir kampanjo. Četudi ga niso spravili v keho, so ga pa karierno onemogočili, kar je povsem dovolj.


Karierno se je najbolj uspešno onemogočil sam s prekomernim pufanjem in predvsem radarji. Kariero Janševega pomočnika pa še vedno ima, to je nekako v skladu z njegovimi sposobnostmi.

WizzardOfOZ ::

Sej to je komunistična šola, kjer mora biti glavni najpametnejši, ostali pa so vsi po pameti pod njim. Problem je če že glavni ni najbolj pameten. :))
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

lemur233 ::

Ej folk, počakte mal. En kmetavz Kangler iz Dupleka "ukane" policijo in sodstvo, dokaže na sodišču svojo nedolžnost in mu noben nič ne more. Pol pa Erika reče: "Prim moj pir!Mu om že jst sodila v Tarči!"

A je lahko ta leva RTV še kako bolj očitna... In te kekce mormo vsi plačevati. Samo v republiki Veneslovena.

ripmork ::

Hypathia je izjavil:

Also fact: Policija je vlagala obtožbe proti Kanglerju za stvari, ki sploh niso protizakonite, za takšne, za katere sploh niso imeli dokazov.... In Kangler je tako velika riba, da se ga njegovi politični nasprotniki, z dobrimi vezami v organih pregona in sodstva, že lahko uspešno lotijo s sistematsko šmir kampanjo. Četudi ga niso spravili v keho, so ga pa karierno onemogočili, kar je povsem dovolj.

Skratka; ne moreš ovreči zgoraj opisanih očitkov Kanglerju. Tega, da se je bedak sam razkril, pa niti ne komentiraš.

Res ne razumem, zakaj eni ščitite te lopove. Da za iste prisluhe, za katere je šel njegov družabnik sedet, ta gobedzdavi lubeničar dobi izločitev dokazov in odkoraka ven je kriminal. “Smear-campaign”? V vsaki normalni državi bi zdajle z Jankovičem kartala v arestu.

lemur233 je izjavil:

Ej folk, počakte mal. En kmetavz Kangler iz Dupleka "ukane" policijo in sodstvo, dokaže na sodišču svojo nedolžnost in mu noben nič ne more. Pol pa Erika reče: "Prim moj pir!Mu om že jst sodila v Tarči!"

A je lahko ta leva RTV še kako bolj očitna... In te kekce mormo vsi plačevati. Samo v republiki Veneslovena.

Ko je taista Tarča razkrivala Jankoviča, je bilo pa verjetno vse ok, ane? Dej preber mal diskusije v temi (še raje: dejansko poglej oddajo), pa se pol oglašaj. A te Franca z lubenicam podkupuje, da ga braniš po forumih?

harvey ::

nagobčnik je izjavil:

in predvsem radarji.

Zakaj se npr. ZJ ni karierno uničil z radarji v Ljubljani, pa jih je sedaj več kot jih je imel FK?
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

tony1 ::

Delal sem v firmi, ki je postavila radarje v MBju, bilo jih je nekaj deset. V Lj jih danes verjetno niti 10 ni?

nagobčnik ::

harvey je izjavil:

nagobčnik je izjavil:

in predvsem radarji.

Zakaj se npr. ZJ ni karierno uničil z radarji v Ljubljani, pa jih je sedaj več kot jih je imel FK?


Mogoče jih je preveč postavil, mogoče jih je prehitro naenkrat postavil, mogoče jih je na preveč neumna mesta postavil, mogoče je bila pogodba kriva, mogoče enostavno Mariborčani organsko ne prenašajo radarjev, mogoče pa vsega po malo. Verjetno bo kak Mariborčan znal bolje povedat, zakaj so jih pulili, jaz sem samo na TV videl tako pobesnel folk kot redkokdaj pri nas.

nagobčnik ::

lemur233 je izjavil:

Ej folk, počakte mal. En kmetavz Kangler iz Dupleka "ukane" policijo in sodstvo, dokaže na sodišču svojo nedolžnost in mu noben nič ne more. Pol pa Erika reče: "Prim moj pir!Mu om že jst sodila v Tarči!"


A ti misliš, da je na sodišču on osebno rdeč v faco in s tisto izstopajočo žilo, tako kot ponavadi nastopa, se drl na sodnike in karkoli dokazal? Razlika med Tarčo in sodiščem je bila to, da so mu na sodišču odvetniki vse izpeljali. Nekdo je napisal, da je najel Čeferine, če je to res, potem ni presenetljiv rezultat. Na Tarči se je pa on osebno pojavil in potem je itak bil "umor". Ampak šel je pa sam na Tarčo, saj ga nihče ni tja zvlekel na silo. Janša že ve, zakaj ne gre na skoraj nobeno TV, če mu voditelj ni naklonjen, Kangler je pa verjetno mislil, da je pametnejši in boljši govornik. Ali pa je mislil, da se bo Erika usrala in ga božala.

c3p0 ::

ripmork je izjavil:


Res ne razumem, zakaj eni ščitite te lopove. Da za iste prisluhe, za katere je šel njegov družabnik sedet, ta gobedzdavi lubeničar dobi izločitev dokazov in odkoraka ven je kriminal. “Smear-campaign”? V vsaki normalni državi bi zdajle z Jankovičem kartala v arestu.


It's Hipatio, aka. samo da je naš.

nagobčnik je izjavil:


Mogoče jih je preveč postavil, mogoče jih je prehitro naenkrat postavil, mogoče jih je na preveč neumna mesta postavil, mogoče je bila pogodba kriva, mogoče enostavno Mariborčani organsko ne prenašajo radarjev, mogoče pa vsega po malo. Verjetno bo kak Mariborčan znal bolje povedat, zakaj so jih pulili, jaz sem samo na TV videl tako pobesnel folk kot redkokdaj pri nas.


Govedo pač ne razmišlja sociološko, niti tega ni sposobno. Samo je gledal kako najhitreje čim več zaslužit, zase in svoje partnerje.

Da je nato na naslednjih volitvah prišel zlahka v 2. krog, pa pove še kaj o Mariborčanih.

Če se bi tegal lotil malo bolj premeteno, npr. najprej radarje pred OŠ, vrtce in potem širil, bi mu celo uspelo. Ne pa na hitro cesto.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: c3p0 ()

nagobčnik ::

c3p0 je izjavil:


Da je nato na naslednjih volitvah prišel zlahka v 2. krog, pa pove še kaj o Mariborčanih.


To je verjeto posledica tega, da ga je SDS začela bildat, SDS publika bi mu pa itak oprostila vse, to verjetno ni mariborska specifika. Seveda boš s podporo SDS prišel v drugi krog, ampak za preko 50 % moraš še pa koga drugega prepričat oz. se mu ne zamerit. Če pogledaš arhive DVK in lokalne volitve 2010 - takrat sta Kangler in SDS (takrat še s svojim kandidatom) dobila v Mariboru skupaj 66 % v prvem krogu. Padec na naslednjih volitvah je bil velik, kljub uvrstitvi v 2. krog.

Zgodovina sprememb…

Sparkxl ::

Upam stavit da se bo ta bolnik, ki živi v dupleku, dela pa v lj, pojavil letos na županskih volitvah v mb in se spet razglašal za mariborčana. Jaz res ne vem kaj smo se mu tako zamerili, da nas ne pusti na miru. 2012 smo ga ven odnesli, ampak se je vseeno še 2x pojavil na volitvah

MrStein ::

Zadnje novice: Višje sodišče potrdilo 50.000 evrov odškodnine Francu Kanglerju

(pa še dodatno odškodnino mu morajo še odmeriti, če sem prav razumel)

Vir: mediji , prvi baje Delo
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

floyd1 ::

No, zdaj ne bo več rabil kupovat bakra v kosu in ga potem doma valjat in oblikovat v cevi in žlebove. (iz kanglerjeva pričanja pri KPK)

ripmork ::

MrStein je izjavil:

Zadnje novice: Višje sodišče potrdilo 50.000 evrov odškodnine Francu Kanglerju

(pa še dodatno odškodnino mu morajo še odmeriti, če sem prav razumel)

Vir: mediji , prvi baje Delo


To je ta naša Zlovenija; tale iz vsega sranja pride čist, povrhu še pokasira, na koncu bo pa mogoče še 4 leta poslansko plačo vlekel.
Povprečen državljan brez vez, ki bi počel podobno, bi bil pa že nekaj časa v arestu in dolgovih ter moral preiskovalcem pojasnjevat, kje so računi za drago prodane lubenice.

scipascapa ::

Klasika, KRIVOSODJE dela svoje....

Buggy ::

kje so zdej opranoglavi navijaci, ki so se okoli teh odskodnin spotikali pri Rop-u, pa so razlogi pri enem in drugem diametralno nasprotni?

MrStein ::

Mogoče se zato ne oglašajo, ker sta primera res popolnoma različna? ;)
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Buggy ::

spet te jebene zlepljenke za najbolj postene in sposobne ljudi :))

https://necenzurirano.si/clanek/aktualn...

ripmork ::

Buggy je izjavil:

spet te jebene zlepljenke za najbolj postene in sposobne ljudi :))

https://necenzurirano.si/clanek/aktualn...

Itak :)
Tale Kangler je poosebljenje vsega, kar je narobe v Sloveniji.

floyd1 ::

Buggy je izjavil:

spet te jebene zlepljenke za najbolj postene in sposobne ljudi :))

https://necenzurirano.si/clanek/aktualn...

Bom pa rekel, da ima FrancKa od tega trenutka dalje pri meni nekaj plus točk - vidim, da bi tudi on najraje sprefu*** janezka :)), samo je njegova realnost trenutno taka, da mu lahko le tazadnjo liže...
Nazaj na resno stran - kljub temu, da gre za prvovrstnega lopova, je vseeno svinjsko, da je to prišlo v javnost. Če ga niso uspeli obsodit, ga pač niso. Tako obračunavanje pa je že malo mimo in prisluhi ne bi smeli končati tako kot so.

cyberwarfare ::

Prisluhi so bili legalni. Ce je tozilstvo zaribalo na tehnicni napaki, ni to razlog da javnost ne izve o vseh svinarijah, ki se dogajajo. Ze prav, da so objavljeni, tudi od Jankovica upam da bodo.

floyd1 ::

Mogoče. Ampak vseeno taki pogovori, ko gre o tem, kako bo treba neke "znanke porivat" in kje bi prijatelji to počeli, nima nobene zveze s siceršnjim kriminalom, ki so se ga šli. Ali s politiko. In po mojem ne spada v javnost.

c3p0 ::

Enkrat bo pač treba spucat pravosodje.

Buggy ::

c3p0 je izjavil:

Enkrat bo pač treba spucat pravosodje.


true...taki pokvarjenci so celo tako nemoralni in arogantni do volivcev, da svojo karakterno pokvarjenost ponujajo v (spet) novi Povezimo Slovenija (POS) stranki, kjer jih normalen majmun nekak nebi prepoznal :))

A je lahko se kej bolj ceneno?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Buggy ()

recmajkemi ::

A ni cela fora Kanglerja, da je bil prvi kriminalist na lokaciji od koder naj bi Peter Rotar ustrelil Ivana Krambergerja. Zbrani materialni dokazi so se na poti do policijske postaje prikladno zgubili...

Tako mu je takratna politika ostala dolžna in je zato sploh prišel do županske in ostalih funkcij. S svojim k... opleta kakor mu paše in ve, da bo zaradi uslug v Jurovskem Dolu vedno oproščen.
V tej državi vsi vedo za vse svinjarije, ki se dogajajo.
Ko pa vprašaš, kdaj so prijavili kako stvar pa črički.
Če veš, obišči & prijavi na; e-uprava.gov.si/podrocja/vloge/vloga.html?id=2377
1
2
3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Lokalne volitve (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Problemi človeštva
25243261 (36781) SimplyMiha

Komisija za preprečevanje korupcije je ravnala protipravno (strani: 1 2 3 416 17 18 19 )

Oddelek: Problemi človeštva
912164260 (121447) Mavrik

Novi vse slovenski protest 3.12.2012 ob 16:00 (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
5712981 (12324) Gandalfar
»

Hišne preiskave pri Mariborskem županu

Oddelek: Problemi človeštva
385547 (4299) poweroff

Več podobnih tem