» »

Javna kritika čez pediatrično kliniko v Ljubljani

Javna kritika čez pediatrično kliniko v Ljubljani

«
1
2 3
...
5

BorutO ::

In to leti predvsem na odgovorne pediatrične klinike Ljubljana in zdravstvenega ministra Janeza Poklukarja.

Par mesecev star otrok ima operacijo. Že tretji dan je v bolnišnici. Njegova mama je z njim, ker pač more biti, med tem pa more 24 ur na dan sedeti in spati na eni postelji, kakor jo vodilni na pediatrični kliniki imenujejo. Tretji dan! Ali je res naše zdravstvo v takem podnu, da niso sposobni mamicam zrihtati postelje, med tem, ko morejo biti ob otroku, ker osebje pač noče rihtati otroka?

Prilagam sliko mamičine postelje:

111111111111 ::

Žal so postelje zasedli COVID bolniki. Kakor berem tvoje ostale komentarje si proti cepljenju in se posmehuješ tistim, ki so se dali cepti. Zahvali se necepljenim, da mora mati spati na stolu. Zanimvo, ko se vam zgodijo posledice vaših nebuloz, pa jokate po forumu. Saj bolnišnice ne pokajo po šivih. PO moje NAMERNO nočejo dati postelje materi nekaj mesečnega otroka. Bodi dec in prodaj nekaj kriptovalut in kupi neko prenosno posteljo:
https://www.salonpohistva.si/prenosna-z...

Drugače pa materi ni treba biti ob otroku. Ga lahko porihta bolniščnično osebje. Je pa priporočljivo, da je zraven če je otrok majhen. Če noče biti, ji pa ni treba. SAm ne vem zakaj bi mati pustila nekaj mesečnega dojenčka samega v bolnici zaradi lastnega udobja.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Kayzon ()

Horas ::

111111111111 je izjavil:

Žal so postelje zasedli COVID bolniki. Kakor berem tvoje ostale komentarje si proti cepljenju in se posmehuješ tistim, ki so se dali cepti. Zahvali se necepljenim, da mora mati spati na stolu. Zanimvo, ko se vam zgodijo posledice vaših nebuloz, pa jokate po forumu. Saj bolnišnice ne pokajo po šivih. PO moje NAMERNO nočejo dati postelje materi nekaj mesečnega otroka. Bodi dec in prodaj nekaj kriptovalut in kupi neko prenosno posteljo:
https://www.salonpohistva.si/prenosna-z...

Drugače pa materi ni treba biti ob otroku. Ga lahko porihta bolniščnično osebje. Je pa priporočljivo, da je zraven če je otrok majhen. Če noče biti, ji pa ni treba. SAm ne vem zakaj bi mati pustila nekaj mesečnega dojenčka samega v bolnici zaradi lastnega udobja.


a se ti zajebavaš??? nekajmesečni otrok mora imeti ob sebi mamo!!!!
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

V-i-p ::

Horas: nisi razumel, zakaj je "11111..." tako napisal, veš.
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

korenje3 ::

111111111111 je izjavil:

Žal so postelje zasedli COVID bolniki. Kakor berem tvoje ostale komentarje si proti cepljenju in se posmehuješ tistim, ki so se dali cepti. Zahvali se necepljenim, da mora mati spati na stolu. Zanimvo, ko se vam zgodijo posledice vaših nebuloz, pa jokate po forumu. Saj bolnišnice ne pokajo po šivih. PO moje NAMERNO nočejo dati postelje materi nekaj mesečnega otroka. Bodi dec in prodaj nekaj kriptovalut in kupi neko prenosno posteljo:
https://www.salonpohistva.si/prenosna-z...

Drugače pa materi ni treba biti ob otroku. Ga lahko porihta bolniščnično osebje. Je pa priporočljivo, da je zraven če je otrok majhen. Če noče biti, ji pa ni treba. SAm ne vem zakaj bi mati pustila nekaj mesečnega dojenčka samega v bolnici zaradi lastnega udobja.


bravo. tako je.

anticepilci bi radi jedli solato, obirali je pa nebi.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Kayzon ()

6151 ::

Prodaj kriptovalute in ji kupi napihljivo blazino / futon
3600 | 32GB | 6800 | 1+3TB

49106 ::

Ker ziher nima tistih nekaj fičnikov, a ne slovencelj.

Zdravstvo pri nas je eno izmed slabših v EU. S tem se je potrebno sprijaznit.



P.S. Aja, zdaj so spet pojstelje problem, kar se covida tiče, in ne več kader. Nedosledni ste.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

Voss ::

49106 je izjavil:

Ker res nima tistih nekaj fičnikov, da mora prodajat kriptovalute.

Zdravstvo pri nas je eno izmed slabših v EU. S tem se je potrebno sprijaznit.



P.S. Aja, zdaj so spet pojstelje problem, kar se covida tiče, in ne več kader. Nedosledni ste.


I mean... Hospitaliziranih je 874. Torej še vedno več, kot jih je bilo denimo leta 2020 februarja, ko še nismo imeli Covida (vsaj uradno ne). Takrat jih je bilo nekaj čez 700.

Takrat je sicer Janez Poklukar za 24 ur dejal tole: ""Žal smo na področju obvladovanja infekcijskih bolezni nezadostni, zato apeliramo na državo, da začnemo projekt infrastrukture," je dejal direktor UKC Ljubljana Janez Poklukar."

https://www.24ur.com/novice/slovenija/o...

----------

Ne verjameš, da ni postelj in osebja?

'Po številu enoposteljnih sob smo v evropski statistiki na dnu'

In pozor, takrat je bilo na intenzivni 81 ljudi (ob vrhuncu ali blizu njega), danes jih je 239.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Kayzon ()

49106 ::

Koliko pojstelj imamo v bolnišnicah, da ni (prostih) pojstelj? Če premoremo zgolj 874, potem je sitacija še bistveno slabša kot sem mislil in normalni ljudje nimajo pravice do primernega zdravljenja, covid gor ali dol.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

Horas ::

to je estradnik, njega "behind the scenes" napol gole kopajo.
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

Jazon ::

Ti fotelji se raztegnejo v ležišče, btw.

ssokec ::

Sam sem na identični postelji na pediatricni vec noci prespal pred cca 10 leti ko sem bil ob svoji hčeri. Takrat še ni bilo Covid-a, torej trenutno stanje ni razlog. Drugače pa če zeliš dobro oziroma ustrezno oskrbo moraš nažalost biti zraven.

Lp!

feryz ::

A ni bilo enkrat rečeno, da če doplačaš, ti zrihtajo krevet?
Ko je bil moj mulc na opazovanju, sem počakal, da je zaspal, teral domov, spal par urc in nazaj.

Utk ::

111111111111 je izjavil:

Žal so postelje zasedli COVID bolniki. Kakor berem tvoje ostale komentarje si proti cepljenju in se posmehuješ tistim, ki so se dali cepti. Zahvali se necepljenim, da mora mati spati na stolu. Zanimvo, ko se vam zgodijo posledice vaših nebuloz, pa jokate po forumu. Saj bolnišnice ne pokajo po šivih. PO moje NAMERNO nočejo dati postelje materi nekaj mesečnega otroka. Bodi dec in prodaj nekaj kriptovalut in kupi neko prenosno posteljo:
https://www.salonpohistva.si/prenosna-z...

Drugače pa materi ni treba biti ob otroku. Ga lahko porihta bolniščnično osebje. Je pa priporočljivo, da je zraven če je otrok majhen. Če noče biti, ji pa ni treba. SAm ne vem zakaj bi mati pustila nekaj mesečnega dojenčka samega v bolnici zaradi lastnega udobja.

Aha, sicer ne veš v čem je problem niti zakaj, veš pa da je cepljenje rešitev. In potem se čudiš, da vas ne jemljemo resno...

feryz ::

A nima pct?
Ker na pediatrični, verjamem iz srca, nimajo niti enega testa za preverjanje.

jabe ::

Domnevam in upam, da je otroček OK, glede na težavo, s katero se ukvarjate?

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: jabe ()

jotunn2 ::

49106 je izjavil:

Zdravstvo pri nas je eno izmed slabših v EU. S tem se je potrebno sprijaznit.

Pravi nekdo, ki v zivljenju se ni bil dlje kot v Ikei v Celovcu. Zdravstvo v Sloveniji, pa ga lahko simfate kolikor hoces je precej boljse kot recimo zdravstvo v Skandinaviji, ki je tako zelo opevana, da se o raznih Avstrijah, Nemcija, Francijah niti ne pogovarjamo. Ko bos imel lastne izkusnje s tem, ne zgolj da nekaj preberes v Slovenskih novicah, bos videl koliko je tvoja trditev resnicna.

m0LN4r ::

In pozor, takrat je bilo na intenzivni 81 ljudi (ob vrhuncu ali blizu njega), danes jih je 239.
Se v Ikei majo vec postelj.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Invictus ::

Če zdarvstvo počepne zaradi 239 bolnikov, je treba zdravnike preprosto odpustiti, ker ne bo nič slabše...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

mihor ::

Katastrofa je to, kot da smo kje v Bangladešu. :( Je bilo že prej tako, da so imeli na pediatrični zgolj te 'foteljčke' namesto postelj. Idioti.

Jazon je izjavil:

Ti fotelji se raztegnejo v ležišče, btw.


Pa si že spal na teh jajcih?

Mimogrede, pro-tip za vse starše, če se le da (odvisno sicer od bolezni in posega in tako), imajo na infekcijski normalne postelje za starše, tako da če se le da (trenutno sicer ne vem kako je zaradi korone) si izborite rajši mesto na infekcijski.

m0LN4r ::

Invictus je izjavil:

Če zdarvstvo počepne zaradi 239 bolnikov, je treba zdravnike preprosto odpustiti, ker ne bo nič slabše...
Ne razumes, za enga pacienta rabis 6 sester in 3 dohtarje x 239, torej dobrih 1400 sester in dobrih 700 dohtarjev. ;)
2 sestri in en dohtar morta pac nonstop stat zravn 24/7, pol pa se pojavi problem, kdo bo kavo kuhal in hrano narocal.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

m0LN4r ::

Postelje bi ze nekak nabavili, ampak zdaj so izredne razmere, zdaj se ne da, pa se razmak med posteljami mora biti obavezno po normativih, ker pac izredne razmere pato.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Hemi426 ::

Prejšnji teden je še kao bila Kitajska gripa glavna nevarnost za razkroj ZD sistema, danes je pa dobesedno dejstvo, da so sestre dobile nekaj miloščine več (ironično da so ravno inflacijo sedaj ujele) in mladi zdravniki nič.
https://www.24ur.com/novice/slovenija/e...

Se pravi, ker so po njihovo premalo plačani, bo to vodilo v razkroj ZD sistema. In potem se "stroka" sprašuje zakaj jim državljani ne zaupajo, haha

m0LN4r je izjavil:

Postelje bi ze nekak nabavili, ampak zdaj so izredne razmere, zdaj se ne da, pa se razmak med posteljami mora biti obavezno po normativih, ker pac izredne razmere pato.


Edino ko pride estrada na oddelek, tedah so lahko vsi objeti preko ramen, tudi pacienti brez mask, haha

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hemi426 ()

GupeM ::

111111111111 je izjavil:

Žal so postelje zasedli COVID bolniki.

Sicer so jih res zasedli covid bolniki, ampak tam je bil že pred korono zraven ta fotelj, četudi so bile postelje fraj. Ponoči fotelj lahko raztegneš, da na njemu spiš. Čez dan ga moraš postaviti v sedeči položaj, da imajo sestre in zdravniki lažji dostop do otroka med pregledi, predvsem pa v nujnih primerih.

111111111111 je izjavil:

Drugače pa materi ni treba biti ob otroku. Ga lahko porihta bolniščnično osebje. Je pa priporočljivo, da je zraven če je otrok majhen. Če noče biti, ji pa ni treba. SAm ne vem zakaj bi mati pustila nekaj mesečnega dojenčka samega v bolnici zaradi lastnega udobja.

Res je. Tudi "bolniške" oz. nege ne dobiš za ta čas, ko je otrok v bolnišnici. Razen za prvi in zadnji dan. Ostalo moraš dati dopust, ali pa se z delodajalcem drugače dogovoriti. Je pa k sreči vsaj za hrano v bolnišnici poskrbljeno.

mihor je izjavil:

Pa si že spal na teh jajcih?

Da. Pa se da spati, če je sila. Takrat je spanje na takšni postelji najmanjši problem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: GupeM ()

m0LN4r ::

Ce dobim duplo placo, naredim 16ur dela v osmih urah, ce pa ne dobim pa sem preobremenjen.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

5erson ::

Postelja v medicinskem žargonu ni fizična postelja ampak servisno mesto kamor bolnika dajo, da ga lahko poservisirajo, kar vključuje ves kader, aparature in še N stvari na katere navadni smrtnik ne pomisli.

Na onih jajcih sem že spal, ni najslabša stvar v življenju na kateri sem spal.

Na infekcijski sem spal na navadnem stolu, malo sem se pa kar k malemu zleknil, sva se malo stiskala, pa je šlo. Nobenemu ni bilo hudega.

Obakrat sem bil vesel, da sem lahko bil zraven. Ja lahko bi bilo boljše, važno da so za malega poskrbeli.

gruntfürmich ::

še sreča da imamo necepljene, kamor cepci zlivajo svoje retardirane frustracije glede zanič zdravstva.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

m0LN4r ::

aparature in še N stvari na katere navadni smrtnik ne pomisli.
Vemo mi to, sam da smo ze 10 let zapored revezi tudi ni skrivnost. Za dodatke v pisarni se pa mece ven tisoce in tisoce evrov vsak mesec, ker tipkovnica bolj svica slucajno zdaj v teh casih. Pred tem se je pa ogrooomno v luft gledalo, to ti lahko potrdi skoraj vsak, ki je bil kot zunanji izvajalec kdaj v kaksnem centru ali dostavljal hrano na oddelke.

Seveda pa, nasi znajo tudi nabaviti te iste aparature za bistveno vecjo ceno, kot onstran meje.

Jaz kot cepljen se se nikoli nisem pocutil tako nategnjenega. Sicer ne doma, ampak v tujini, ampak konc koncev je vse eno in ista evropska politika oz. budalastina.

Torej cepljen, delam v okolju s cepljenimi in se kr moram masko nosit. Da fak?
Zdaj se naj se enkrat cepim, da fak?
Hocem v fitnes pa niti to ni dovolj, rabim se polek cepljenja, negativen test.

Za koga kurca sem se potem sploh cepil, ce me se vedno omejujejo in buzerirajo z ukrepi, tudi v okolju, kjer necepljenih ni.

Zaradi milejsega poteka, se ne rabim cepit, hvala. Verjetnost za hujsi potek zaokrozeno na dve nicli je 0%.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Cupakabra123 ::

Pa saj bolnica ti ni hotel, da bos spal tam. Ce pa hoces, ti noben ne bo rekel ne, ce si prineses napihljivo blazino s sabo ali spalko.

naruto1 ::

Saj to vam je jasno, da je OPov protest samo nadaljni poizkus blatenja slovenskega zdravstva, unicenje katerega je cilj slovenske desnice?

Da se ne boste prevec razgreli, bi raje placevali za zdravstvo iz svojega zepa? Malo si poglejte cez luzo, kako to deluje v ZDA.

DePalmo ::

Cupakabra123 je izjavil:

Pa saj bolnica ti ni hotel, da bos spal tam. Ce pa hoces, ti noben ne bo rekel ne, ce si prineses napihljivo blazino s sabo ali spalko.

Si prepričan v tole? Ker se mi zdi zelo nenavadno da bi lahko v bolnišnico prinesel svoje ležišče, kakršnokoli pač že je.

Utk ::

naruto1 je izjavil:

Saj to vam je jasno, da je OPov protest samo nadaljni poizkus blatenja slovenskega zdravstva, unicenje katerega je cilj slovenske desnice?

Da se ne boste prevec razgreli, bi raje placevali za zdravstvo iz svojega zepa? Malo si poglejte cez luzo, kako to deluje v ZDA.

Meni je predvsem jasno, da ti ne ločiš med javnim in državnim zdravstvom, javno in državno zdravstveno zavarovalnico pa med javno in državno bolnico.

GupeM ::

Cupakabra123 je izjavil:

Ce pa hoces, ti noben ne bo rekel ne, ce si prineses napihljivo blazino s sabo ali spalko.

Ti pa še nisi bil v bolnici, ane? Se strinjam, da ni hotel, ampak svoje napihljive blazine ti pa zagotovo ne bojo dovolili tam uporabljat. Še za razne torbe in oblačila težijo, da morajo biti v omari oz. ne smejo biti v napoto pri oskrbi pacientov. Ko bo otrok nujno potreboval oživljanje, bojo pa še tebe čakali da izprazniš blazino? Al bojo gledali kako z napihnjeno blazino podiraš vse aparature tam okrog, ko jo boš hotel čim hitreje odnesti stran?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: GupeM ()

111111111111 ::

Invictus je izjavil:

Če zdarvstvo počepne zaradi 239 bolnikov, je treba zdravnike preprosto odpustiti, ker ne bo nič slabše...

239 je samo intenzive priklopljene na ventilatorje. Če že banaliziraš, banaliziraj prav.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Kayzon ()

feryz ::

A to so vsi na pediatrični? Ker bere se že tako. Da je tam vse zasedeno.

111111111111 ::

GupeM je izjavil:


Res je. Tudi "bolniške" oz. nege ne dobiš za ta čas, ko je otrok v bolnišnici. Razen za prvi in zadnji dan. Ostalo moraš dati dopust, ali pa se z delodajalcem drugače dogovoriti. Je pa k sreči vsaj za hrano v bolnišnici poskrbljeno.


To se je letos spremenilo. Sedaj ti izdajo kot nekako spremstvo in se ti šteje bolniška.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

widj3098dj32 ::

111111111111 je izjavil:

Žal so postelje zasedli COVID bolniki.

Postelj je koliko hoces, niso pa financno tako donosne kot covid bolniki.

Ce bi bila dejanska resna pandemija, se bi zdravstveno osebje tretiralo kot pomembni faktor, ne da se jih odpusca v imenu % precepljenosti.

Invictus ::

111111111111 je izjavil:

Invictus je izjavil:

Če zdarvstvo počepne zaradi 239 bolnikov, je treba zdravnike preprosto odpustiti, ker ne bo nič slabše...

239 je samo intenzive priklopljene na ventilatorje. Če že banaliziraš, banaliziraj prav.

Ja in, saj ostalih pa sploh ne obravnavajo.

Ni čudno, da gre smrtnost gor...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

gruntfürmich ::

naruto1 je izjavil:

Saj to vam je jasno, da je OPov protest samo nadaljni poizkus blatenja slovenskega zdravstva, unicenje katerega je cilj slovenske desnice?

Da se ne boste prevec razgreli, bi raje placevali za zdravstvo iz svojega zepa? Malo si poglejte cez luzo, kako to deluje v ZDA.

uničenje nečesa, kar je namenjeno samo lopovščini...?

sem takoj ZA !

upam da se slovensko zdravstvo uniči in privatizira, da levaki znorijo od besa in da končno lahko človek dobi zdravstveno oskrbo ko jo portebuje. ker jo itq plačujem dvojno.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

GupeM ::

111111111111 je izjavil:

GupeM je izjavil:


Res je. Tudi "bolniške" oz. nege ne dobiš za ta čas, ko je otrok v bolnišnici. Razen za prvi in zadnji dan. Ostalo moraš dati dopust, ali pa se z delodajalcem drugače dogovoriti. Je pa k sreči vsaj za hrano v bolnišnici poskrbljeno.


To se je letos spremenilo. Sedaj ti izdajo kot nekako spremstvo in se ti šteje bolniška.

Saj sem res nekaj slišal v to smer. Zdaj ko si omenil sem se spomnil, da je bila neka debata. Ne vem pa ali je bilo sprejeto, ali ne. No, zdaj vem da je očitno bilo :) Hvala.

111111111111 ::

Invictus je izjavil:

Ja in, saj ostalih pa sploh ne obravnavajo.

Ni čudno, da gre smrtnost gor...

Stari, samo da se nisi cepil. To je važno. Ti boš pregural. :D
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

poweroff ::

Te bom ob priliki povabil v Makedonijo. Pa bova šla najprej pogledat javno bolnico, potem pa privatno. Pa pozoren boš na račune (ja, tudi v javni se participira). Pa te račune bova potem uskladila s slovensko kupno močjo.

Me zanima, če boš potem še tak zagovornik privat zdravstva.
sudo poweroff

111111111111 ::

GupeM je izjavil:

Saj sem res nekaj slišal v to smer. Zdaj ko si omenil sem se spomnil, da je bila neka debata. Ne vem pa ali je bilo sprejeto, ali ne. No, zdaj vem da je očitno bilo :) Hvala.

Smo veliko po bolnicah in je tako lažje, sicer mi je prej šel delodajalec na roko pa sem dobil pol bolniške zase in polovico sem dobil neplačan dopust, ko je rednega zmanjkalo. Ampak itak da boš zraven pri leto in pol starem otroku. Sicer pa nismo bili na pediatrični smo se valjali po okulistiki, tako da sem imel svojo posteljo. :)
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Jazon ::

mihor je izjavil:

Katastrofa je to, kot da smo kje v Bangladešu. :( Je bilo že prej tako, da so imeli na pediatrični zgolj te 'foteljčke' namesto postelj. Idioti.

Jazon je izjavil:

Ti fotelji se raztegnejo v ležišče, btw.


Pa si že spal na teh jajcih?

Mimogrede, pro-tip za vse starše, če se le da (odvisno sicer od bolezni in posega in tako), imajo na infekcijski normalne postelje za starše, tako da če se le da (trenutno sicer ne vem kako je zaradi korone) si izborite rajši mesto na infekcijski.


Jaz osebno nisem. Sem ga pa raztegnil v ležišče in nato zložil nazaj.
Glede na to, da gre za pomožno ležišče (ležalnik), se mi zdi ok.
V kolikor je prosta je mogoče dobiti tudi posteljo, ne v sobi z otrokom, ampak na drugem koncu klinike.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Jazon ()

Hemi426 ::

111111111111 je izjavil:

Invictus je izjavil:

Če zdarvstvo počepne zaradi 239 bolnikov, je treba zdravnike preprosto odpustiti, ker ne bo nič slabše...

239 je samo intenzive priklopljene na ventilatorje. Če že banaliziraš, banaliziraj prav.


Ti banaliziraj prav! Trenutno je 190 pacientov na respiratorjih. Ni vsak intenzivni avtomatsko respirator. 1111 tako očiten Covid troll si, da bolj ne bi mogel biti. In me veseli da veliko ljudi vidi čez tebe in to Kitajsko gripo :D

Pa že 3je smo ti napisali, da je vsaj že 5-10 let takšen stol na pediatrični mišljenj kot postelja za spremljajočega starša, ti pa še kar nekaj fantaziraš da je šla postelja na Covid oddelek. Dejansko je tam zaželenih čim manj postelj, ker potrebujejo prostor za vadbo novih TikTok koreografij.

Sicer pa vrjamem da pediatrične nisi in ne boš videl od blizu, kletni trolli ponavadi ne privabijo nekih samic.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

feryz ::

Ventilatorjev imamo pa nekaj čez 600. Pa še okrog 50 dodatno naročenih.
Zdravstvo že ve, koliko ventiliranih lahko poservisira.
Torej imamo še veliko fore do polne zmogljivosti.

Bellzmet ::

Takšne "postelje" (navaden stol) so bile na pediatrični že pred Covidom se pravi niso takšne zaradi epidemije. Že od samega začetka pediatrične so takšni stoli, čeprav so vedeli, da bodo zraven starši. Nekateri otroci so notri tudi več mesecev in ja starš mora živeti na takšnem stolu. Pač slovensko zdravstvo.

Še enkrat - stoli niso povezani z epidemijo. Tudi zraven bolniške otroške postelje ni dovolj prostora za posteljo za starša - tako je bila pediatrična že projektirana.

Hemi426 ::

Bellzmet je izjavil:

Takšne "postelje" (navaden stol) so bile na pediatrični že pred Covidom se pravi niso takšne zaradi epidemije. Že od samega začetka pediatrične so takšni stoli, čeprav so vedeli, da bodo zraven starši. Nekateri otroci so notri tudi več mesecev in ja starš mora živeti na takšnem stolu. Pač slovensko zdravstvo.

Še enkrat - stoli niso povezani z epidemijo. Tudi zraven bolniške otroške postelje ni dovolj prostora za posteljo za starša - tako je bila pediatrična že projektirana.


Si že 3. ali 4. v tej temi, ki to dopoveduje 1111, ampak takšnemu fanatičnemu Covidiancu tudi gola dejstva ne odženejo pogleda strahu, panike in propagande.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

Bellzmet ::

Ja sedaj vidim. Prej sem prebral par postov, pa mi je pulz dvignil in sem takoj šel pisat...

Je pa kar ponižujoče tole. Otroka imaš bolnega, da je v pediatrični...tebi dajo pa stol. Pa predstavljajte si stres pri starših. Sej ne rečem par dni še gre...samo nekaj mesecev (kot so nekateri notri) pa res ni OK.

jukoz ::

BorutO je izjavil:

In to leti predvsem na odgovorne pediatrične klinike Ljubljana in zdravstvenega ministra Janeza Poklukarja.

Par mesecev star otrok ima operacijo. Že tretji dan je v bolnišnici. Njegova mama je z njim, ker pač more biti, med tem pa more 24 ur na dan sedeti in spati na eni postelji, kakor jo vodilni na pediatrični kliniki imenujejo. Tretji dan! Ali je res naše zdravstvo v takem podnu, da niso sposobni mamicam zrihtati postelje, med tem, ko morejo biti ob otroku, ker osebje pač noče rihtati otroka?

Prilagam sliko mamičine postelje:


Kot redni obiskovalec pediatrične ti sporočam, da se ta stol raztegne v postejo. Ne, ni najbolj udobno, da se pa.

Kaj točno misliš s "ker osebje pač noče rihtati otroka" boš pa moral pojasniti.

Glede na to da je otrok že 3 dni v bolnici, nisi ravno prvič tam in veš, da je osebje top.

mihor je izjavil:

Katastrofa je to, kot da smo kje v Bangladešu. :( Je bilo že prej tako, da so imeli na pediatrični zgolj te 'foteljčke' namesto postelj. Idioti.

Jazon je izjavil:

Ti fotelji se raztegnejo v ležišče, btw.


Pa si že spal na teh jajcih?

Mimogrede, pro-tip za vse starše, če se le da (odvisno sicer od bolezni in posega in tako), imajo na infekcijski normalne postelje za starše, tako da če se le da (trenutno sicer ne vem kako je zaradi korone) si izborite rajši mesto na infekcijski.


Em, eno bivanje na infekcijski je bilo dovolj, postelje gor ali dol. Če imaš otroka v pediatrični na intenzivni, dobiš tudi sobo če je le frej. Predvidevam da je pozimi zaradi respiratornih bolezni kriza, korona gor ali dol. Poleti so sobe za starša v pediatrični frej.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jukoz ()
«
1
2 3
...
5


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Sv........ v slovenskem zdravstvu 2 (strani: 1 2 3 423 24 25 26 )

Oddelek: Loža
1271162813 (57325) 111111111111

Dnevno Stevilo Okuzenih (strani: 1 2 3 420 21 22 23 )

Oddelek: Problemi človeštva
112499709 (77906) dsfsfawer235

Korona - novi semafor ukrepov (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
787863 (6375) bluefish

Več podobnih tem