» »

DOGE BONK

DOGE BONK

DOBO Bonker ::

Qua je zdej Slovenistan?
Gremo bonkat?
BONK BONK!

https://dogebonk.com/

 bonk bonk

bonk bonk



Marketing se je šele dobro začel. Trenutno poteka preko billboardov po svetu.
Danes konkretno bo Dubai, je pa tudi London, NY, Germany. Listinga na exchangih še ni!
POGRABI DOKLER LAHKO!
  • predlagal izbris: Buggy ()

DOBO Bonker ::

Zgodovina sprememb…

MasterTade ::

a ni likvidnost le tam 4 milijone
Mors omnia aequat

DOBO Bonker ::

Trenutno. Je pa burn wallet in reflectionsi.
To je staro komaj kaksen mesec in se zacenja dosti o tem pisart po tujih medijih. Tut ce pogledas lestvice zgleda lepo.

Na spletni strani lepo pise kako funkcionira.
5% vsake transakcije gre v burn wallet, 5% pa med nas ki drzimo recimo (oz kolikor casa drzis, toliko dolgo prejemas reflections).
To je dejansko prvi uporaben meme po mnenju mnogih in ce pogledas na grafu kje smo recimo trenutno takoj po padcu, ti je lahko kristalno jasno.
Napovedujem x1000. To je se dosegljivo, za vec pa me niti ne zanima.

V communitiju sem aktiven ze od samega zacetka in morem rect da cemu takemu se nisem prisustvoval.
Cisti odfuk, sama zajebancija in slurpanje of course.

BONK!

Alien123 ::

Se glih menimo v enem privat discordu, kako je od enga kolega vložil $85, zdaj pa ima $1.4m

Werkzeug ::

A vi to resno?
https://vivid.money/r/misoJSX/?lt=super_deals

10€+ cashback, dam še 8€ od svoje nagrade.

Tatrader74 ::

Sem dal not jurja,komaj sem ga kupil, na koncu dobil na bkex-u.
Upajmo na najboljše?

Tatrader74 ::

Sicer sm že 25 let v temu, najprej forex potem sezonski spreadi(odlično zaslužil, dokler niso kitajci zvohal),zdaj pa v crypto. Po mojih izkušnjah je to šele začetek. Nekateri grafi še na dnevnem ne kažejo RSI,čez 20 let bojo o nas govorili da smo bili pionirji

Machete ::

Dobo tudi z malo popusta danes.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

NeeV ::

Ne morem verjeti, da imamo tudi v Sloveniji DOBO holderje :D 180B tokenov, gremo do 5B mcap! Bonk!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: NeeV ()

uvodV?? ::

Jaz sem ze x10000 bomk bonk

Kripto mesi ::

Dal noter 1€ sedaj je vredno že reči in piši 920000€. Močno priporočam, bolj kot samomor.

KakoLepo ::

DOBO Bonker je izjavil:

Qua je zdej Slovenistan?
Gremo bonkat?
BONK BONK!

https://dogebonk.com/

 bonk bonk

bonk bonk



Marketing se je šele dobro začel. Trenutno poteka preko billboardov po svetu.
Danes konkretno bo Dubai, je pa tudi London, NY, Germany. Listinga na exchangih še ni!
POGRABI DOKLER LAHKO!

Se en lep primer, zakaj ni dobro trejdat na podlagi custvev. Temo si odprl ko je bil tale BONK skoraj pri vrhu. Ti je kej zal, da si ga priporocal drugim?

Machete ::

Doge bonk je meni simpatičen. Imaš Doge psa, ki je že sam po sebi smešen, potem imaš Doge psa, ki dobi s kijem po buči, ali pa sam dela bonk. Meni je to epska nadgradnja tehnologije Doge.
Also: Rank #645 !!
Prav nekaj ga bom kupil. Cena je super ugodna.

edit: BONK
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Machete ()

KakoLepo ::

Ce bi jaz recimo priporocil kak tak rizicen meme kovanec kot je ta doge bonk, bi to takoj povedal nekaj v smislu... glejte, tole je meme kovanec, je ful rizicen, pa potem povedal, ce kdo zeli kupit naj kupi z manjsim vlozkom. Tukaj v tej temi pogresam nasvete v tej smeri. Nic opozoril, nic kesanja, ker je toliko padel. Zgleda, da OP boli k, ce drugi vstopijo z velik kesa in potem toliko pade? A vam je sploh kej zal za druge ali ne? Sej ne recem, morda pa kej zraste, ampak kot sem ze dejal, bi jaz, ce bi to priporocal, povedal opozorilo. Tle pa nic?

korenje3 ::

še en luzer, ki je položil svojo hišo v kriptozrak. in sedaj se trese, da vrednost ne pade. Postal je glavni predstavnik za slovenski trg.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

Machete ::

Milan iz GETON je šel all in baje.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

MasterTade ::

KakoLepo je izjavil:

Ce bi jaz recimo priporocil kak tak rizicen meme kovanec kot je ta doge bonk, bi to takoj povedal nekaj v smislu... glejte, tole je meme kovanec, je ful rizicen, pa potem povedal, ce kdo zeli kupit naj kupi z manjsim vlozkom. Tukaj v tej temi pogresam nasvete v tej smeri. Nic opozoril, nic kesanja, ker je toliko padel. Zgleda, da OP boli k, ce drugi vstopijo z velik kesa in potem toliko pade? A vam je sploh kej zal za druge ali ne? Sej ne recem, morda pa kej zraste, ampak kot sem ze dejal, bi jaz, ce bi to priporocal, povedal opozorilo. Tle pa nic?


A še nisi videl šitkojnerjev, to je obnašanje večine
Mors omnia aequat


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ripanje CDjev

Oddelek: Programska oprema
181324 (881) black ice
»

Freiburg hoče nazaj na Microsoft Office

Oddelek: Novice / Pisarniški paketi
4615822 (13304) g. Oden
»

DRM nepopularen zaradi imena

Oddelek: Novice / Avtorsko pravo
184075 (2963) nodrim
»

Zaznavanje gravitacije?

Oddelek: Znanost in tehnologija
111519 (1373) Thomas
»

EPOX 8KTA3

Oddelek: Navijanje
351819 (1524) danielka84

Več podobnih tem