» »

Gmail - začasna napaka 404

Gmail - začasna napaka 404

buick ::

Kar naenkrat se mi je pojavilo, da ko želim na računalniku odpreti Gmail se mi izpiše:

Začasna napaka (404)
Žal vaš račun trenutno ni na voljo. Opravičujemo se za nevšečnosti in predlagamo, da ponovno poskusite čez nekaj minut. Trenutno stanje storitve si lahko ogledate na nadzorni plošči s stanjem za Google
Workspace.
Če težava ne izgine, obiščite center za pomoč »
Try Again Sign Out
Pokaži podrobne tehnične podatke

Pregledal in poskusil sem vse mogoče opcije rešitve tega problema na internetu pa mi nikakor ne uspe tole rešit.
Če je že imel kdo tak problem bi prosil za pomoč.
Hvala.

Zodiac ::

Sem imel enak problem danes. Če sem kliknil zaznamek iz vrstice sem dobil napako, če sem odprl Gmail iz domače strani Googla sem normalno prišel v Gmail. Tako, da sem "novi" URL skopiral v star zaznamek.
Lp.

karafeka ::

Tudi pri men je ista napaka in sicer ko želim imeti prikaz gmaila v Basic HTML načinu.
Do sedaj sem vedno uporabljal basic pogled, včeraj sem prvič opazil, da mi je avtomatsko naložilo gmail s navadnim pogledom. Danes, ko poskušam spet z basic, dobim 404 napako.

No ja, men potem pride v gmail, ko na strani s 404 napako, kliknem na Try again. Ampak privzeto mi vedno naloži standardni pogled.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: karafeka ()

buick ::

Ja rešeno, na novo sem dal povezavo v zaznamek iz Googla za gmail in je tako kot prej..


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Youtube (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Loža
38383316 (1835) OK.d
»

Gmail

Oddelek: Pomoč in nasveti
475957 (4168) tattoo
»

Na voljo prva beta Firefox 4 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
7620491 (17882) Bananovec
»

Izšla Opera 10.50 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
21138374 (31964) urban99
»

Opera 9 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
23621457 (13205) R33D3M33R

Več podobnih tem