» »

Resni stranski učinki po cepljenju proti covid-19

Resni stranski učinki po cepljenju proti covid-19

««
2 / 12
»»

Kvinta ::

Jaz sem se cepo pa mi je ekran na monitoru počo pa baje eni ko juho jejo se jim žlica zvije pa sosedu je pes crkno ko je domu s ceplenja prišo tak močno je vse skup :O
A.C.A.B

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Shkorc ()

Hemi426 ::

Nedasemiveč je izjavil:

Tole bom tukaj copy/paste:

28.9. Logar: "Ukrep PC je nastal na pobudo vlade, ne strokovne skupine"

25.9.Strokovna svetovalna skupina vladi predlaga širšo uveljavitev pogoja PC

Hypathia je izjavil:

Zato ker ti ne ogrožajo zdravstvenega sistema, necepljeni pa ga.


Alo ti šupak nagravžn, ki se za babo izdajaš. 20 letnico ste ubili. Si ponosen gnus?


Zakaj jo žališ?
Kar se njih tiče se je ta punca prostovoljno odločila za cepljenje.
In se ti bodo smejali, če boš klinično smrt te punce obešal na cepivo.

Če se ne bi cepila, bi bila bio-terorist, ki ubija vsepovprek, sedaj ko se je pa cepila, je pa pač ena smrt, napram gaziljonom necepljenih obolelih v njeni age group.
A že nisi opazil, da smo že zdavnaj prestopili mejo normalne racionalizacije in pogovora :)?

MasterTade je izjavil:

hospitaliziranih cepljenih je 3x manj


Ja res, možno ampak če je še leto nazaj veljalo vsako življenje, zakaj se ne testira D-dimerja pri cepljenih? :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hemi426 ()

Hemi426 ::

Kvinta je izjavil:

Jaz sem se cepo pa mi je ekran na monitoru počo pa baje eni ko juho jejo se jim žlica zvije pa sosedu je pes crkno ko je domu s ceplenja prišo tak močno je vse skup :O


Jaaa, pa baje je danes ena 20letnica umrla, zaradi vzročne povezave z cepivom.
Kake smešno čudne stvari, ha xD?

MasterTade ::

Kako pa veste a se je dekle želelo cepit ali se je počutila prisiljeno?
Mors omnia aequat

Hemi426 ::

MasterTade je izjavil:

Kako pa veste a se je dekle želelo cepit ali se je počutila prisiljeno?


To v nobenem pogledu ni več pomembno, ker je cepljenje prostovoljno.

bvt ::

je pa pač ena smrt

Tvoj komentar pove vse. Taka malomarnost. Potem pa primerjas smrt deklice napram gaziljon drugih, ki so umrli zarad korone. Koliko dvajsetletnih punc pa je umrlo zarad korone> Ali res gaziljon ali pa nobena? Ce stejes zraven statistiko, da je vecina dvajsetletnic necepljenih je potem tak podatek se bolj zgovoren.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bvt ()

Hemi426 ::

bvt je izjavil:

je pa pač ena smrt

Tvoj komentar pove vse. Taka malomarnost. Potem pa primerjas smrt deklice napram gaziljon drugih, ki so umrli zarad korone. Koliko dvajsetletnih punc pa je umrlo zarad korone> Ali res gaziljon ali pa nobena?


Pa kaj ti je človek?
Še nisi opazil, da preverljiva matematična dejstva niso za njih pomembna pri tem smrtnosnem virusu?
Lani je vsako življenje štelo, sedaj je pa pač ena smrt :D
Celo si upam trditi v to smer, da ti bodo rekli, da si je sama kriva, ker se je prostovoljno ;) cepila z JJ in ne z Pfizerjem.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

bvt ::

Marsikoga zanima, ce bo poljski reziser posnel nov dokumentarc glede tega?

Nedasemiveč ::

MasterTade je izjavil:

Kako pa veste a se je dekle želelo cepit ali se je počutila prisiljeno?



"»Tudi moja dvajsetletna hči je bila naivna in si je želela kupiti svobodo s cepljenjem, se je cepila z Jenssenom. Danes ima strankske učinke, ki jih tako veselo prikrivate! Ja, res je. Strdki, možganska kap 20-letnice. Že dva dni čakamo, kaj bo z njo! Bo preživela in če bo, kakšne bodo posledice!« To je del zapisa (nelektorirano), ki danes kroži po spletnih omrežjih."


Vlada je s pomočjo strokovne skupine umorila to dekle.

MasterTade ::

mlajši se cepijo da zaščitijo starejše, po navadi predvsem sorodnike in družinske člane in ne zato ker jim bi bil virus nevaren. Ja nesrečen primer, ki se dogajajo ampak ne vedno v povezavi s cepljenjem. Ampak o ponesrečenih posegih seveda nihče ne bo odprl teme na S-T in debatiral...
Mors omnia aequat

Nedasemiveč ::

MasterTade je izjavil:

mlajši se cepijo da zaščitijo starejše, po navadi predvsem sorodnike in družinske člane in ne zato ker jim bi bil virus nevaren. Ja nesrečen primer, ki se dogajajo ampak ne vedno v povezavi s cepljenjem. Ampak o ponesrečenih posegih seveda nihče ne bo odprl teme na S-T in debatiral...


Navaden bullshit. Mladi se cepijo, da gredo lahko v šole in na pijačo. To je očitno nova normala za vas.

Zgodovina sprememb…

MasterTade ::

šole nimajo obveznega cepljenja, na pijačo jim pa ni treba
Mors omnia aequat

Nedasemiveč ::

MasterTade je izjavil:

šole nimajo obveznega cepljenja, na pijačo jim pa ni treba


Dej pejt take to njenmu fotru govort zdele, če maš muda. Grem stavit, da boš pristal v enakem stanju kot je trenutna ona.

bvt ::

Saj je omenil, da si zelijo svobodo. Mladi se posebej. Sicer verjamem, da so tudi taksni, ki so se cepili zarad starejsih ampak sigurn ne vsi. Vprasanje koliko je takih.

Nedasemiveč ::

Starejši imajo na voljo cepivo. Se počutijo ogrožene? Naj se cepijo. Enako velja za ostale.

Mene je ta primer popolnoma odvrnil od cepljenja decembra. No fucking way. 10 vojakov bo potrebnih, da me špiknejo.

Zgodovina sprememb…

Hemi426 ::

MasterTade je izjavil:

mlajši se cepijo da zaščitijo starejše, po navadi predvsem sorodnike in družinske člane in ne zato ker jim bi bil virus nevaren. Ja nesrečen primer, ki se dogajajo ampak ne vedno v povezavi s cepljenjem. Ampak o ponesrečenih posegih seveda nihče ne bo odprl teme na S-T in debatiral...


Jaja, seveda in vsi živimo srečno v ultimativni demokraciji.
Mladi so se cepili, ker jim je vsak aspekt življenja pogojen z PCTjem.
Zakaj bi pa morali zaščititi starejše, če se le oni lahko tudi cepijo?

Kako daleč si moraš kopati v dušo, da sploh lahko izrečeš tako stvar?

Me pa veseli, da je ta punca opravila svojo nalogo in zaščitila "starejše" člane, pač je njena smrt nesrečen slučaj.

Ker, saj veš, v propadajočih družbah morajo mlajši ščititi starejše, v funkcionalnih se pa pač starejši žrtvjujejo za mlajše.

Kako lahko sploh spiš človek, z tako vestjo?

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

bvt ::

Novinarka je povedala, da je bil njen oce razburjen. Zanima me ali je njen oce klical medije ali pa so sami prisli? Novinarka ga je sprasevala, ce so zdravniki potrdili povezano s cepivom, tko da verjetno se z zdravniki niso pogovarjal o tem, vsaj pred tem ne.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bvt ()

MasterTade ::

tudi brez cepljenja se da normalno živet, da pa tistih pol leta kolikor bo max trajal ta ukrep ne moreš potrpet se pa vidi razvada družbe. Poznam več nasprotnikov cepljenja in vem da bodo zdržali ker so bili proti že pred corono. Niti povsod ne preverjajo PCT, samo vprašajo če imaš in ne pogledajo (odgovarjaš tako ti)
Mors omnia aequat

Horas ::

MasterTade je izjavil:

tudi brez cepljenja se da normalno živet, da pa tistih pol leta kolikor bo max trajal ta ukrep ne moreš potrpet se pa vidi razvada družbe. Poznam več nasprotnikov cepljenja in vem da bodo zdržali ker so bili proti že pred corono. Niti povsod ne preverjajo PCT, samo vprašajo če imaš in ne pogledajo (odgovarjaš tako ti)


max pol leta?? si pa naivn. tole bo šlo do kocna! dokler ne bo 100% preceplenost. tk ko svetovna elita hoče.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

Nedasemiveč ::

bvt je izjavil:

Novinarka je povedala, da je bil njen oce razburjen. Zanima me ali je njen oce klical medije ali pa so sami prisli? Novinarka ga je sprasevala, ce so zdravniki potrdili povezano s cepivom, tko da verjetno se z zdravniki niso pogovarjal o tem, vsaj pred tem ne.


Naj bi oče kontaktiral vse možne medijske hiše. Vprašanje koliko zakritih informacij. Zakaj ne poročajo o hudih stranskih učinkih? Poznam primer ko ženska (okoli 35 let) dva meseca ni hodila po 2. dozi. Ženska živi aktivno življenje, zdaj je šele šla z bergl dol.

To mora biti na desetine/stotine takšnih primerov pri nas, poročanja pa nobenega.

Zgodovina sprememb…

bvt ::

Pa je klicala medije? Morda pa niso klicali medijev ali pa so bili manj vztrajni pri tem, ne vem.

Kayzon ::

TIMESTAMP 4:20:15


r3dkv1c4 ::

Hemi426 je izjavil:

Kvinta je izjavil:

Jaz sem se cepo pa mi je ekran na monitoru počo pa baje eni ko juho jejo se jim žlica zvije pa sosedu je pes crkno ko je domu s ceplenja prišo tak močno je vse skup :O


Jaaa, pa baje je danes ena 20letnica umrla, zaradi vzročne povezave z cepivom.
Kake smešno čudne stvari, ha xD?

Škoda edino, da ni to njegova sestra.
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

r3dkv1c4 ::

Se kdo spomni kaj je rekek dr. Sean Brooks?

Čakam odziv vseh vaxerjev, ki so me žalili in gospoda označevali za kmeta . Vseh adminov, ki so me brisali iz teme, ter kasneje zaklenili temo.

Naj vam osvežim spomin:

Dr Sean Brooks
https://banned.video/watch?id=612387284...
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

Utk ::

Hemi426 je izjavil:

MasterTade je izjavil:

Kako pa veste a se je dekle želelo cepit ali se je počutila prisiljeno?


To v nobenem pogledu ni več pomembno, ker je cepljenje prostovoljno.

Ko bo prvi tak primer na sodišču, bo jasno, da je cepljenje obvezno, ne pa prostovoljno. Če ti grozi odpoved, ne moreš v službo, ne moreš na bencinsko, govorilne ure, da ne govorimo kavo, temu nobeno sodišče na svetu ne more rečt, da ni obvezno. Če otroka nočeš cepit z obveznim cepivom, plačaš kazen in normalno funkcioniraš naprej. Pri covidu še to ni mogoče, ker te enostavno ne spustijo not.

MilanovKrek ::

NIJZjevo poročilo za 36 teden navaja 32 smrti skupno, kot posledico stranskih učinkov cepiv ter veliko resnih stranskih učinkov.

https://www.nijz.si/sites/www.nijz.si/f...

Miki N ::

Kakorkoli, včerajšni incident je izničil ves morebiten učinek Okijeva resnobnega "dokumentarca" - pa še poceni ni bil.

V bistvu zdaj deluje kar malo surrealistično, delno tudi zato ker sta bila ta dogodka časovno tako blizu.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

Pithlit ::

Torej... 2 na dober milijon. Kolk ma že virus smrtnost? Za faktor 1000 večjo (tko kot za vse stranske učinke)? Za faktor 10000?

Nihče ne zanika da cepivo ima stranske učinke, tudi zelo hude. Ampak po eni strani se smeje te virusu ki je v Sloveniji pobral slabih 4500 ljudi. Problem je pa cepivo ki je pobralo... ufff, 2.
Life is as complicated as we make it...

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Kayzon ()

Miki N ::

Ja glej očitno je - nekateri enostavno ne razumete da je to kampanja za cepljenje in je optika in PR vse.

Saj v marketingu ti tudi en sam, včasih celo lažen incident zjebe celo linijo in firmo, če je treba.

velik problem je tudi, da so se ta cepiva prodajala dobesedno kot čudežni preparat (izraz je bil "čudež medicine") - skratka nabilo se je pričakovanja čisto ven iz orbite realnega, zdaj se plačuje cena.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

Telbanc ::

Pithlit je izjavil:

Torej... 2 na dober milijon. Kolk ma že virus smrtnost? Za faktor 1000 večjo (tko kot za vse stranske učinke)? Za faktor 10000?

Nihče ne zanika da cepivo ima stranske učinke, tudi zelo hude. Ampak po eni strani se smeje te virusu ki je v Sloveniji pobral slabih 4500 ljudi. Problem je pa cepivo ki je pobralo... ufff, 2.


Cepljenih je blo 60.000 žensk in ne milijon.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

r3dkv1c4 ::

Pithlit je izjavil:

Torej... 2 na dober milijon. Kolk ma že virus smrtnost? Za faktor 1000 večjo (tko kot za vse stranske učinke)? Za faktor 10000?

Nihče ne zanika da cepivo ima stranske učinke, tudi zelo hude. Ampak po eni strani se smeje te virusu ki je v Sloveniji pobral slabih 4500 ljudi. Problem je pa cepivo ki je pobralo... ufff, 2.

Upam ,da si ti 3. na mio prebivalcev, srčno upam. Res si ne zaslužis tacanja po tej zemlji.

https://stop-laznivim-medijem.org/rezis...
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

Kvatebrigic ::

Pithlit je izjavil:

Torej... 2 na dober milijon. Kolk ma že virus smrtnost? Za faktor 1000 večjo (tko kot za vse stranske učinke)? Za faktor 10000?



Kako dva, če imaš dva posta višje link, da jih je vsaj 32. Potrjenih.
Eni se res fino počutite z glavo v pesku.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

Utk ::

Pithlit je izjavil:

Torej... 2 na dober milijon. Kolk ma že virus smrtnost? Za faktor 1000 večjo (tko kot za vse stranske učinke)? Za faktor 10000?

Nihče ne zanika da cepivo ima stranske učinke, tudi zelo hude. Ampak po eni strani se smeje te virusu ki je v Sloveniji pobral slabih 4500 ljudi. Problem je pa cepivo ki je pobralo... ufff, 2.

Še nekdo, ki ne razume statistike:

https://medium.com/sledilnik/ko-u%C4%8D...

Pri zdravih 20 letnicah vodi cepivo z 2 proti 0. Eno so sicer rešili, ampak če jo je kap, je to hujše od vsake druge posledice pri zdravih 20 letnicah. In to sta primera za katere se ve. Se res ve za vse?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

BlackLight ::

r3dkv1c4 je izjavil:

Se kdo spomni kaj je rekek dr. Sean Brooks?

Čakam odziv vseh vaxerjev, ki so me žalili in gospoda označevali za kmeta . Vseh adminov, ki so me brisali iz teme, ter kasneje zaklenili temo.

Naj vam osvežim spomin:

Dr Sean Brooks
https://banned.video/watch?id=612387284...



HaHa je TLDR :D Človek ki so mu vzeli njegovo licenco za učenje še pred tem nebulozam, njegov "PhD" je iz online diploma, kredibilen vir ni kaj :)

Gogyto ::

Kayzon je izjavil:

Hypathia je izjavil:

Zato ker ti ne ogrožajo zdravstvenega sistema, necepljeni pa ga.



Vec sans je da cepljeni okuzite koga ker se vas ne testira,obenem se pa okuzujute v isti ravni kot vsi ostali. Primer tega je lepo Izrael in par drugih drzav.

Also:

"Na prvem križarjenju v Severni Ameriški od začetka pandemije covida-19 sta bila v četrtek dva potnika pozitivna na novi koronavirus, je sporočila družba za križarjenja Royal Caribbean. Vsi potniki in člani posadki so sicer cepljeni."


Ne nabijaj. Matematika ni za vsakogar, ko že tako opletaš s številkami.
Dejmo poslušat, za pojasnilo, podcast s Slavkom Jeričem.
https://val202.rtvslo.si/2021/09/frekve...

Also: kaj ima križarjenje veze? Koliko bi jih bilo pozitivnih, če ne bi bil noben cepljen? In koliko od teh bi imelo resne zaplete in pristalo po bolnicah? Je kdo kdaj trdil, da bo cepivo 100% zaščitilo pred okužbo?

Nedasemiveč je izjavil:


Naj bi oče kontaktiral vse možne medijske hiše. Vprašanje koliko zakritih informacij. Zakaj ne poročajo o hudih stranskih učinkih? Poznam primer ko ženska (okoli 35 let) dva meseca ni hodila po 2. dozi. Ženska živi aktivno življenje, zdaj je šele šla z bergl dol.

To mora biti na desetine/stotine takšnih primerov pri nas, poročanja pa nobenega.


Poznam prjatla, ime mu je Ranko
da b jedu burek, je oropu banko...

lalalala

Baje Ličina snema kontra dokumentarec Okornu. Javi ta primer človeku, pa se bo uredilo, da se sliši njena zgodba..

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gogyto ()

Mato989 ::

Gogyto je izjavil:

Kayzon je izjavil:

Gogyto je izjavil:

Resno? Z enim primerom v Sloveniji se boste zdej kurčili in drkali na to? In seveda, spet ni ok, spet je treba delat teorije. Prej so bile, da se to prikriva, zdaj seveda, koliko je tega... Dejte se zresnit.

Pa vmes se cepite, verjemte, pomaga...



To je prvi znan primer Slovenije. So se primeri iz Tujine,kar ocitno ne spremljas ker sledis samo temu kar vidis na RTVju ter Poptvju..


:D

Really? Kolk pa je tega, dej povej..


Vsak je preveč, tako ste govorili lani ob covid smrtih... da je vsaka preveč... in dam oramo ukrepat... no kje je zdaj tu ukrepanje?

Pithlit je izjavil:

Torej... 2 na dober milijon. Kolk ma že virus smrtnost? Za faktor 1000 večjo (tko kot za vse stranske učinke)? Za faktor 10000?

Nihče ne zanika da cepivo ima stranske učinke, tudi zelo hude. Ampak po eni strani se smeje te virusu ki je v Sloveniji pobral slabih 4500 ljudi. Problem je pa cepivo ki je pobralo... ufff, 2.



Ena 20 letnica je vredna več kot vsi nad 65 SKUPAJ.

Ona je imela še cel lajf pred sabo... pomisli koga bi izbrala če bi morala izbirat med 90 letnikom in 20 letnikom... a bi pustla da umre 20 letnik da 90 letnik preživi še kak dan?

Na mladih Svet stoji ste bluzili zdaj pa jih prostovoljno po statistiki POBIJATE da bi starci bili za 1% bolj varni.

Also: kaj ima križarjenje veze? Koliko bi jih bilo pozitivnih, če ne bi bil noben cepljen? In koliko od teh bi imelo resne zaplete in pristalo po bolnicah? Je kdo kdaj trdil, da bo cepivo 100% zaščitilo pred okužbo?


Ne so pa trdili da je 90%+ zaščiti pred okužbo, zdaj se kaže da to sploh ni res! Takrat ste nam nabijali po TV da cepljen skorajda ne more zbolet in skorajda ne more imet hujšega poteka... 1 na nekaj 10k... zdaj vidimo da je v bolnicah že 1:2 v Sloveniji...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

Gogyto ::

Mato989 je izjavil:

Gogyto je izjavil:

Kayzon je izjavil:

Gogyto je izjavil:

Resno? Z enim primerom v Sloveniji se boste zdej kurčili in drkali na to? In seveda, spet ni ok, spet je treba delat teorije. Prej so bile, da se to prikriva, zdaj seveda, koliko je tega... Dejte se zresnit.

Pa vmes se cepite, verjemte, pomaga...



To je prvi znan primer Slovenije. So se primeri iz Tujine,kar ocitno ne spremljas ker sledis samo temu kar vidis na RTVju ter Poptvju..


:D

Really? Kolk pa je tega, dej povej..


Vsak je preveč, tako ste govorili lani ob covid smrtih... da je vsaka preveč... in dam oramo ukrepat... no kje je zdaj tu ukrepanje?


Se strinjam, da je vsaka smrt preveč. Ampak, da moralizirate debili, ki ste dve leti težili da gre za scam; da so žrtve covida malenkostne, ko se je govorilo o tisočih pri nas, globalno pa o par milijon mrtvih ZARADI covida, zdaj pa drkate na ENO potencialno žrtev zaradi cepiva pri nas; globalno mogoče par sto... kot rečeno, skrijte se v luknje.

Kot že nekajkrat do zdaj, če potegnemo vzporednice z avtomobilskim pasom - 99 primerov pas reši, ampak kreteni se spotaknejo ob enega, ki ga pas dejansko zajebe.. bravo.

Ne so pa trdili da je 90%+ zaščiti pred okužbo, zdaj se kaže da to sploh ni res! Takrat ste nam nabijali po TV da cepljen skorajda ne more zbolet in skorajda ne more imet hujšega poteka... 1 na nekaj 10k... zdaj vidimo da je v bolnicah že 1:2 v Sloveniji...


Zakaj lažeš?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gogyto ()

rhino ::

Pithlit je izjavil:

Torej... 2 na dober milijon. Kolk ma že virus smrtnost? Za faktor 1000 večjo (tko kot za vse stranske učinke)? Za faktor 10000?

Nihče ne zanika da cepivo ima stranske učinke, tudi zelo hude. Ampak po eni strani se smeje te virusu ki je v Sloveniji pobral slabih 4500 ljudi. Problem je pa cepivo ki je pobralo... ufff, 2.


Kaj pa ce primerjas faktor smrti in stranskih ucinkov po starostnih skupinah? Kolkiko 20 letnikov je umrlo zaradi kovida?
Intel I7 950|Asus P6X58D-E|
ZOTAC GeForce 580 GTX 1536 GDDR5|OCZ Vertex2E 60GB + 500GB WD + 1TB Samsung F3|
3x2GB Kingston HyperX DDR3-1600|Cougar GX1050|CM HAF-X

billy ::

Gogyto je izjavil:

Resno? Z enim primerom v Sloveniji se boste zdej kurčili in drkali na to? In seveda, spet ni ok, spet je treba delat teorije. Prej so bile, da se to prikriva, zdaj seveda, koliko je tega... Dejte se zresnit.

Pa vmes se cepite, verjemte, pomaga...


Ampak od cepljenje ja pri nas zelo resno zbolela 20 letnica (po nekih info je zelo na meji)
medtem ko zaradi samega kovida pa še noben niti na intenzivni ni pristal.

Kaj to pomeni? Da je cepivo za 20 letnice bolj nevarno, od kovida?

Utk ::

Kot že nekajkrat do zdaj, če potegnemo vzporednice z avtomobilskim pasom - 99 primerov pas reši, ampak kreteni se spotaknejo ob enega, ki ga pas dejansko zajebe.. bravo.

Tu ne more bit nobene vzporednice, ker ko se vsedeš v avto ne veš ali se boš zabil v drevo, prevračal, ali zapeljal v reko. Pred cepljenjem pa veš ali je človek star 5 let ali 95, katere bolezni ima, kakšna so tveganja itd. In če bi bilo cepivo zares preiskušeno, bi tudi vedel pod katerimi pogoji se enostavno ne splača cepit. Zato prava stroka nikakor ni za obvezno cepljenje vsepovprek pri za marsikoga nenevarni bolezni, politika pa sili v to. Zakaj, se vprašajte.

PacificBlue ::

Marsikomu so se zaradi cepljenja zmanjšale kognitivne sposobnosti.

https://www.rtvslo.si/zdravje/novi-koro...

Mato989 ::

Se strinjam, da je vsaka smrt preveč. Ampak, da moralizirate debili, ki ste dve leti težili da gre za scam; da so žrtve covida malenkostne, ko se je govorilo o tisočih pri nas, globalno pa o par milijon mrtvih ZARADI covida, zdaj pa drkate na ENO potencialno žrtev zaradi cepiva pri nas; globalno mogoče par sto... kot rečeno, skrijte se v luknje.

Kot že nekajkrat do zdaj, če potegnemo vzporednice z avtomobilskim pasom - 99 primerov pas reši, ampak kreteni se spotaknejo ob enega, ki ga pas dejansko zajebe.. bravo.


Edini ki so nam težili so tisti po TVju ki so se drli kako moramo rešit VSAKEGA v DSO... kje je 90k mrtvih od Kreka?

Ko smo mi rekli naj se ogroženi skrijejo v luknje to ni bilo sprejemljivo, a zdaj pa je?

Ti bom tako rekel, če si ti tisti 1 ki te cepivo ubije, kaj ti to pomaga? Statistika je seksi dokler nisi ti del tiste statistike... če je ne bi posredno silili v cepljenje bi danes ta punca še živela. In jaz nisem nikdar rekel da gre za scam, jaz samo trdim, da je Covid način kako uravnotežit starostno strukturo populacije, to je RAZVIDNO iz smrti po starostnih skupinah... večina oz. velika večina smrti zaradi Covida sploh v SLO je v razredih nad 65 let... ti umrli so razbremenili ZPIZ, DSO postelje, prihodnja leta zdravstva itd...

In kaj delamo mi, borimo se proti rešitvi tako da silimo 20 letnike da se cepijo in morebiti umrejo, da farmacevti ne bi izgubili strank ki pojejo 20 tabletk dnevno. Temu rečemo humanost in solidarnost, ampak kdo bo odplačal solidarnost 20 kletnice?

zakaj enkrat ne bi 75 letniki solidarno umrli za to da 20 letnice žurajo?
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

PrihajaNodi ::

Sam Janez Jansa sploh ni nic kriv, samo svoje delo opravlja
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Utk ::

zakaj enkrat ne bi 75 letniki solidarno umrli za to da 20 letnice žurajo?

Ne rabijo umret, samo cepijo se naj...da bo politiki kost na mestu.

49106 ::

PacificBlue je izjavil:

Marsikomu so se zaradi cepljenja zmanjšale kognitivne sposobnosti.

https://www.rtvslo.si/zdravje/novi-koro...



Izgleda, da ne vpliva blagodejno. Vsak s kančkom razuma, je vedel da bo zaradi takšnih ukrepov proti gripi več tega:

V Psihiatrični bolnišnici Idrija letos zaznavajo od 10 do 15 odstotkov več napotitev v psihiatrično in klinično-psihološko ambulanto zaradi tesnob, anksioznih motenj in depresij kot leta 2019. Eden od sprožilcev teh težav je prav covid.


Ampak ja, mediji obračajo kot vedno. It's covid :)):)):))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

feryz ::

billy je izjavil:

Gogyto je izjavil:

Resno? Z enim primerom v Sloveniji se boste zdej kurčili in drkali na to? In seveda, spet ni ok, spet je treba delat teorije. Prej so bile, da se to prikriva, zdaj seveda, koliko je tega... Dejte se zresnit.

Pa vmes se cepite, verjemte, pomaga...


Ampak od cepljenje ja pri nas zelo resno zbolela 20 letnica (po nekih info je zelo na meji)
medtem ko zaradi samega kovida pa še noben niti na intenzivni ni pristal.

Kaj to pomeni? Da je cepivo za 20 letnice bolj nevarno, od kovida?
Ja, to pomeni točno to.
V članku ste spregledali, da je to že drugi primer v zadnjem času. Vendar se je prva zlizala in starši tega niso razbobnali. Zato je šlo mirno mimo.

Utk ::

Če se je zlizala po možganski kapi, se bo še en čas lizala.

fikus_ ::

kancler je izjavil:

Jaz sem pisal v temi, če imamo 20-40k cepljenih na dan in je 0.5-1% resnih stranskih učinkov je to 200-400 ljudi v turbo intenzivni negi. Je kdo sploh pomislil na to???


Številke si si gladko izmislil!

Če je panika in se piše/govori sedaj pri okrog 100 ljudi zaradi covida na intentivni negi, ti pa pišeš o 200-400????!!!!
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

eric_cartman ::

Absolutno nisem proti cepljenju, kar se vidi v mojih prejšnjih postih.

Ampak v tem trenutku je cepivo Jannsen bolj nevarno kot Covid v tej starostni skupini. Covid ni v Sloveniji ubil še nobene 20 letnice.

Govorim le o statistiki. Kakor koli statistiko prevračaš.. V točno tem trenutku v Sloveniji je cepivo bilo bolj nevarno kot Covid.

Problem je le, ker sample ni več tako majhen. Covid imamo že 2 leti.

filip007 ::

Umetna selekcija, samo močnejši pridemo čez, ko se cepimo.
Palačinka z Ajvarjem in stopljenim sirom v mikrovalovki.
««
2 / 12
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Nov dokumentarni film Mitja Okorna o Covid-19 (strani: 1 2 3 416 17 18 19 )

Oddelek: Loža
91979667 (63425) BigWhale

Koliko doz, za zascito pred delto? (strani: 1 2 3 432 33 34 35 )

Oddelek: Problemi človeštva
1722224579 (203664) Conini
»

Danska popolnoma izločila AstroZeneco (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10413052 (9965) Hemi426

Več podobnih tem