» »

Nov dokumentarni film Mitja Okorna o Covid-19

Nov dokumentarni film Mitja Okorna o Covid-19

««
18 / 19
»»

ripmork ::

r3dkv1c4 je izjavil:

ripmork je izjavil:

r3dkv1c4 je izjavil:

ripmork je izjavil:

r3dkv1c4 je izjavil:


Cepilci so bolniki, psihopati....upam, da pocrkajo od cepiv.


Anticepilci, ki se na Petrolu (in drugje) spravljajo na nič krive prodajalke/ce, jih nadlegujejo in kričijo nanje ter želijo smrt cepilcem so z naskokom najboljši predstavniki bolnikov / psihopatov.

Kdo pa je prodajalec, da lahko zahteva od stranke pct?
Študent?
Frizer?
Kmet?

Nič krivi?
Pamti sploh veš kaj govoriš?
Nimajo znanja in potem delajo, kot mu šef reče.
Kako rečemo takim, ovce, naj te spomnim.

Kdo je prodajalec, da prepreči točenje goriva stranki?

Nehaj klobasat in navedi člen zakon, ki to določa, drugače spizdi nazaj v jamo.

A če prideš nag v štacuno in te zavrnejo (ker je pogoj, da mora imet stranka obleko gor) se boš šel tut usajat nad neustavnostjo?
Kazen, ki jo morajo plačat v primeru, da jih inšpekcija dobi je dovolj velik razlog, da želijo to preverjat, pika.

Nočeš kazat PCT? G-T-F-O!
Pa spizdiš lahko v kako inštitucijo - glede na to, da "želiš cepilcem, da pocrkajo".

Člen zakona, ki to določa, če nimaš se skrij v luknjo.
Do taktrat pa nasvidenje...pa magari za vedno.
Brez člena ni nadaljne razprave.
Če govorite omdejstvih, znanosti in ne vem kaj še vse nabijate....za kozlat....potem ta podatek izbrskaš v sekundi.
Ah, nisi sposoben, enako, kot tvoji somišljeniki. :))


Ne rabiš člena zakona. PCT, al pa A-d-i-j-o. Ali si pa anticepilci svojo pumpo postavte, sej živimo v tržnem kapitalizmu. Zlatko bo po novem bojkotiral Merkur štacune -> bot načelen pa sledi Zlatkotu! Glede na to, da želiš smrt cepljenim, si pa itak nemerodajen za kakršnokoli debato, ki se zdravja dotika.

Horas je izjavil:

kakšna primerjava. se vidi da nimate več kaj pisat pa pišete nesmisle.

Smo v časih, ko je treba tut najbolj butaste analogije privlečt na plano v upanju, da bo kdo dojel infantilnost spravljanja na prodajalce. Ni izgovora za nasilje.

Nošenje oblek je poseg na telo, fašizem! Je kje v ustavi zapisano, da jih moram nosit? Rodil sem se nag!

NMH ::

r3dkv1c4 je izjavil:

ripmork je izjavil:

r3dkv1c4 je izjavil:


Cepilci so bolniki, psihopati....upam, da pocrkajo od cepiv.


Anticepilci, ki se na Petrolu (in drugje) spravljajo na nič krive prodajalke/ce, jih nadlegujejo in kričijo nanje ter želijo smrt cepilcem so z naskokom najboljši predstavniki bolnikov / psihopatov.

Kdo pa je prodajalec, da lahko zahteva od stranke pct?
Študent?
Frizer?
Kmet?

Nič krivi?
Pamti sploh veš kaj govoriš?
Nimajo znanja in potem delajo, kot mu šef reče.
Kako rečemo takim, ovce, naj te spomnim.

Kdo je prodajalec, da prepreči točenje goriva stranki?

Nehaj klobasat in navedi člen zakon, ki to določa, drugače spizdi nazaj v jamo.

@kekc2

Osebni podatki
Uporabniško imekekc2
Čas prve prijave27.09.2021 04:28:57

Res si kekec:))

Žališ pravega Kekca

Zanimivo, kako plačani debili smetite ST z namenom diskreditacije proti Covid cepilcev.
Ne gre vam, poberite se nazaj k jajotu pod kiklo, hlapcu whf.


Pumpe so v privatni lasti in lahko prepovejo dostop komurkoli, če tako hočejo.
Nobenih členov v ustavi ni potrebno za to. Tudi ti meni ne moreš v stanovanje, če jaz tega nočem.

Utk ::

Jaz sploh ne vidim problema. Stalno nekaj obnavljam, in kar rabim naročim prek neta, zmeraj je to tudi ceneje kot v lokalni trgovini, če rabim pa kaj na hitro, grem pač iskat. Če ne dobim v eni, bom pa v drugi...

NMH ::

r3dkv1c4 je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Komaj čakam, ACS, Anti cepilna stranka, ali SAS, Stranka anticepilcev Slovenije, samo ne vem, kako bodo sodelovali na soočenjih, ker tam bodo zahtevali PCT...

Si si ti prebral izjavo sodnega sveta?

Če na sodišču ne potrebuješ pct, po kakšnem ključu bi ga moral v parlamentu ali kje drugje?

Napiši člen zakona, ki določa pct?


Ne mutit. Direkt....ta pa ta člen....pa kateri člen ustave, itd.....dajmo zdrdrat....Nodi nimaš nič nič.

Cepilci so bolniki, psihopati....upam, da pocrkajo od cepiv.


Aha, a si ti v tej skupini?

Ekstremna celica slovenskih proticepilcev bi pobijala sodržavljane #video

Reycis ::

NMH je izjavil:

Pumpe so v privatni lasti in lahko prepovejo dostop komurkoli, če tako hočejo.

Razen če je stranka črnc ali pa peder.
Diversity is our greatest strength

c3p0 ::

OK, ni še blo dost, nadaljujte!

feryz ::

NMH je izjavil:

Pumpe so v privatni lasti in lahko prepovejo dostop komurkoli, če tako hočejo.
Nobenih členov v ustavi ni potrebno za to. Tudi ti meni ne moreš v stanovanje, če jaz tega nočem.
Lahko bi vedel, da to ni res.
Haranju na svoji privat lastnini se odrečeš tisti moment, ko jo daš v uporabo drugim.
Moraš kar lepo spoštovati pravila, ki veljajo v tem primeru.

Lahko pa dokažeš, da imaš jajca in spišeš ogromno tablo, da je necepljenim (pa mogoče še brazilcem in črncem, pač določenim ljudem s katerimi ni nič narobe, le tebi niso všeč), vstop prepovedan. To bi mogoče šlo.
Če imaš pildek, da si bil že zdravljen.

Miki N ::

Pa saj to z razpolaganjem z lastnino naleti na čeri realnosti že takoj ko oddaš stanovanje kakemu čudaku.

Meni se zdi debata o svobodnem odločanju zasebnikov v časih, ko se dobesedno zahteva dovolilnica za na skret rahlo... cinična in nespoštljiva.

PrihajaNodi ::

Okz dovolj bo
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

NMH ::

feryz je izjavil:

Lahko bi vedel, da to ni res.


Aha.

Haranju na svoji privat lastnini se odrečeš tisti moment, ko jo daš v uporabo drugim.
Moraš kar lepo spoštovati pravila, ki veljajo v tem primeru.


Tako tako. PCT pravila, ki veljajo v tem primeru.

Lahko pa dokažeš, da imaš jajca in spišeš ogromno tablo, da je necepljenim


Pa kaj še. Nismo leta 1950.

Utk ::

Pa kaj še. Nismo leta 1950.

Tako je. Takrat se je vedelo kaj se mora, kaj se sme, in kaj se priporoča. Danes pa...nihče nima jajc rečt kaj je kaj.

PrimoZ_ ::

Telbanc je izjavil:

PrimoZ_ je izjavil:

Zaradi genske terapije v cepivu bomo vsi v kratkem pomrli.
Tako da ne bit tepček, ni pogoja da bi se sodišča sploh s tem ukvarjala...

Ni človeka, ni problema.


Vsi ne, sam cepljeni. :D


Cepljeni trosimo naokoli izjemno nevarni spike protein! Nihče mu ne uide...

PrimoZ_ ::

r3dkv1c4 je izjavil:

PrimoZ_ je izjavil:

Pithlit je izjavil:


r3dkv1c4 je izjavil:

Kako človek ne bo tako zabit po cepljenju, kot so razni one-half, pithlit, PrimoZ,.... in ostala sodrga, če pa gensko terapijo šopajo.
Vsak džanki je bolj zdrav, kot oni.
Džankiji imajo vsaj hepatitis in Hiv, ki pa seveda niso več nevarni......hahahaha

Resno stari. Maš kako slikco tega štrlečega pojava? Ker to je zame nekaj povsem novega.


Meni je zjutraj štrlelo 18 centi.
Žena je bila nadvse zadovoljna in zadovoljena.

Slik pa ne dajem!

Ti ženske še videl nisi od blizu.
Incel.


Kaj pa ti že ob 5ih zjutraj po forumu strašiš ?
A si penzionist, ki mu ne da spati al pa delavec za tekočim trakom ?

Takoj bolj razumljivo zakaj širiš to neumno antivaxx agendo.

PrihajaNodi ::

Jaz sem penzjonist, v postelji sem še
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

PrimoZ_ ::

Glasni antivaxxerji v naših ulici sta dve upokojenki, ki živita sami pa, pa ena zaskrbljena mama ki dela v merkatorju in tip ki vleče socialo.

Samo veliki misleci in FB doktorji.
Me držijo na tekočem z vsemi novimi zarotami.

A veš da se ti na mestu cepljenja ustvari magnetno polje? Res! Sm videl video kako stoji žebelj na koži!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PrimoZ_ ()

PrihajaNodi ::

To ni nič, baje je lahko Bill Gatesa pokličeš od tam kjer so te piknili.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

PrimoZ_ ::

Ne ne, Bill Gates vgrajujej 5G čipe v cepivo, da najde vse samske blizu njega.

To da se je ločil ravno sedaj, ko se je začelo množično cepljenje, ni naključje ;)

Utk ::

Glasni antivaxxerji v naših ulici sta dve upokojenki, ki živita sami pa, pa ena zaskrbljena mama ki dela v merkatorju in tip ki vleče socialo.

Ja, ti so glasni...tihi so pa tvoja medicinska sestra ali pa celo zdravnik. Ker se pač ne upajo izpostavljat.

fikus_ ::

Ne bom sodil o IQ anti-cepilcev, ampak, če bi dobro premislili, ne bi bili proti cepljenju, ampak bi ga še vzpodbujali, da bi se drugi precepili, sami bi pa ostali med 10, 20 ali 30% necepljene populacije in nihče jim ne bi težil.
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

GrX ::

PrimoZ_ je izjavil:

r3dkv1c4 je izjavil:

PrimoZ_ je izjavil:

Pithlit je izjavil:


r3dkv1c4 je izjavil:

Kako človek ne bo tako zabit po cepljenju, kot so razni one-half, pithlit, PrimoZ,.... in ostala sodrga, če pa gensko terapijo šopajo.
Vsak džanki je bolj zdrav, kot oni.
Džankiji imajo vsaj hepatitis in Hiv, ki pa seveda niso več nevarni......hahahaha

Resno stari. Maš kako slikco tega štrlečega pojava? Ker to je zame nekaj povsem novega.


Meni je zjutraj štrlelo 18 centi.
Žena je bila nadvse zadovoljna in zadovoljena.

Slik pa ne dajem!

Ti ženske še videl nisi od blizu.
Incel.


Kaj pa ti že ob 5ih zjutraj po forumu strašiš ?
A si penzionist, ki mu ne da spati al pa delavec za tekočim trakom ?

In kaj potem, če bi bil delavec za tekočim trakom?

PrimoZ_ ::

Nižji IQ in manj izobrazbe, večja verjetnost da je antivaxx trot.
V povprečju seveda.

Utk ::

fikus_ je izjavil:

Ne bom sodil o IQ anti-cepilcev, ampak, če bi dobro premislili, ne bi bili proti cepljenju, ampak bi ga še vzpodbujali, da bi se drugi precepili, sami bi pa ostali med 10, 20 ali 30% necepljene populacije in nihče jim ne bi težil.


Točno tako. Vidi se kje delajo tisti z visokim IQ:

“Trenutno je glavno orožje v boju proti virusu cepivo,” je spomladi dejal prof. ddr. Boris Turk, raziskovalec Instituta Jožef Štefan (IJS), verjetno naše najbolj znanstveno usmerjene ustanove. Vendar pa smo v uredništvo dobili insajderske informacije, in sicer da je na tem istem institutu zaposleno celo leglo anticepilcev. Začuda se tam znanstveniki niso potrudili izobraziti svoj kader, ampak jim je IJS raje olajšal izbiro in prilagodil sistem. Po naših podatkih k njim prihaja zdravnik – kar pomeni, da testi tam zaposlenih veljajo tudi v privatnem življenju.

GrX ::

PrimoZ_ je izjavil:

Glasni antivaxxerji v naših ulici sta dve upokojenki, ki živita sami pa, pa ena zaskrbljena mama ki dela v merkatorju in tip ki vleče socialo.

Samo veliki misleci in FB doktorji.
Me držijo na tekočem z vsemi novimi zarotami.

A veš da se ti na mestu cepljenja ustvari magnetno polje? Res! Sm videl video kako stoji žebelj na koži!

ROFL... pa kakšen argument je to? Hahahaha....

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: GrX ()

one-half ::

GrX je izjavil:

PrimoZ_ je izjavil:

Glasni antivaxxerji v naših ulici sta dve upokojenki, ki živita sami pa, pa ena zaskrbljena mama ki dela v merkatorju in tip ki vleče socialo.

Samo veliki misleci in FB doktorji.
Me držijo na tekočem z vsemi novimi zarotami.

A veš da se ti na mestu cepljenja ustvari magnetno polje? Res! Sm videl video kako stoji žebelj na koži!

ROFL... pa kakšen argument je to? Hahahaha....


Na antivaxerskem nivoju.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

valkoor ::

GrX je izjavil:

PrimoZ_ je izjavil:

Glasni antivaxxerji v naših ulici sta dve upokojenki, ki živita sami pa, pa ena zaskrbljena mama ki dela v merkatorju in tip ki vleče socialo.

Samo veliki misleci in FB doktorji.
Me držijo na tekočem z vsemi novimi zarotami.

A veš da se ti na mestu cepljenja ustvari magnetno polje? Res! Sm videl video kako stoji žebelj na koži!

ROFL... pa kakšen argument je to? Hahahaha....

Želi povedati, da so vsi okoli njega neumni, medtem ko on sodi med "pametne". Ojoj....

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: valkoor ()

one-half ::

Utk je izjavil:

fikus_ je izjavil:

Ne bom sodil o IQ anti-cepilcev, ampak, če bi dobro premislili, ne bi bili proti cepljenju, ampak bi ga še vzpodbujali, da bi se drugi precepili, sami bi pa ostali med 10, 20 ali 30% necepljene populacije in nihče jim ne bi težil.


Točno tako. Vidi se kje delajo tisti z visokim IQ:

“Trenutno je glavno orožje v boju proti virusu cepivo,” je spomladi dejal prof. ddr. Boris Turk, raziskovalec Instituta Jožef Štefan (IJS), verjetno naše najbolj znanstveno usmerjene ustanove. Vendar pa smo v uredništvo dobili insajderske informacije, in sicer da je na tem istem institutu zaposleno celo leglo anticepilcev. Začuda se tam znanstveniki niso potrudili izobraziti svoj kader, ampak jim je IJS raje olajšal izbiro in prilagodil sistem. Po naših podatkih k njim prihaja zdravnik – kar pomeni, da testi tam zaposlenih veljajo tudi v privatnem življenju.


Ja, kot smo videli, okrog 27% jih je antivaxerjev med tistimi bolj izobrazenimi (phd) v ZDA. Se vedno pa jih je 73% takih, ki ceplje/nje zagovarjajo. Sicer bi bilo fino, da navedes vir, recimo, da je tole iz https://nova24tv.si/slovenija/ali-z-dav... , SDSovega trobila, kar spet potrjuje mojo domnevo, da vecino antivaxerskega sranja razsirajajo SDSovci.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: one-half ()

GrX ::

Evo polovičar je že nazaj... Zdaj bo pa dežural do poznega večera in razlagal kako je on pameten, vsi drugi smo pa neumni...

one-half ::

.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: one-half ()

GrX ::

one-half je izjavil:

GrX je izjavil:

Evo polovičar je že nazaj... Zdaj bo pa dežural do poznega večera in razlagal kako je on pameten, vsi drugi smo pa neumni...


Ne, nekateri od vas so samo pokvarjeni. Prav do obisti.

Enako.... Lep primer je Primož, ki tako lepo predalčka ljudi na dealvce za trakom, delavce v Merkurju ipd... Po njgeovem gre za nižjo kasta pa to.. Super ste res.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: GrX ()

PrihajaNodi ::

fikus_ je izjavil:

Ne bom sodil o IQ anti-cepilcev, ampak, če bi dobro premislili, ne bi bili proti cepljenju, ampak bi ga še vzpodbujali, da bi se drugi precepili, sami bi pa ostali med 10, 20 ali 30% necepljene populacije in nihče jim ne bi težil.



Zelo pametno razmišljaš
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

one-half ::

GrX je izjavil:

Evo polovičar je že nazaj... Zdaj bo pa dežural do poznega večera in razlagal kako je on pameten, vsi drugi smo pa neumni...


Ne, nekateri od vas so samo pokvarjeni. Prav do obisti.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

r3dkv1c4 ::

one-half je izjavil:

GrX je izjavil:

Evo polovičar je že nazaj... Zdaj bo pa dežural do poznega večera in razlagal kako je on pameten, vsi drugi smo pa neumni...


Ne, nekateri od vas so samo pokvarjeni. Prav do obisti.

Smo, ti si sploh misliti v sanjah ne moreš, kako pokvarjeni smo, ker nočemo sprejet covid tiranije.
Boli?
Seveda boli, pa če opiševa boliceni po skali od 1 do 10, sem prepričan, da te boli za 25:))
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

Miki N ::

Drugače pa me je Polovičar razočaral. Namesto da bi bilo ne-PCT lokalov vedno manj jih je bilo ta teden vedno več.

Na nikogar se ne moreš zanesti več v tej državi. :8)

one-half ::

r3dkv1c4 je izjavil:

one-half je izjavil:

GrX je izjavil:

Evo polovičar je že nazaj... Zdaj bo pa dežural do poznega večera in razlagal kako je on pameten, vsi drugi smo pa neumni...


Ne, nekateri od vas so samo pokvarjeni. Prav do obisti.

Smo, ti si sploh misliti v sanjah ne moreš, kako pokvarjeni smo, ker nočemo sprejet covid tiranije.
Boli?
Seveda boli, pa če opiševa boliceni po skali od 1 do 10, sem prepričan, da te boli za 25:))


Jemanje objav iz SDSovih trobil in razsirjanje stale v druzbi je kar dober indikator, da se ne gre za "covid tiranijo" ampak namerno dezinformiranje v strankarske namene.

In kot obicajno, sem imel spet prav, ko sem kaksnih 6 mesecev nazaj rekel, da je dikcija antivaxa sumljivo podobna SDSovski.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: one-half ()

GrX ::

Pritiska mraz ---- vsem cepilcem svetujem, da gredo po tretji odmerek cepiva proti COVID-u, ter po prvi odmerek proti gripi. Ko mraz popusti pa še proti klopnemu meningoencefalitisu.

PrimoZ_ ::

GrX je izjavil:

one-half je izjavil:

GrX je izjavil:

Evo polovičar je že nazaj... Zdaj bo pa dežural do poznega večera in razlagal kako je on pameten, vsi drugi smo pa neumni...


Ne, nekateri od vas so samo pokvarjeni. Prav do obisti.

Enako.... Lep primer je Primož, ki tako lepo predalčka ljudi na dealvce za trakom, delavce v Merkurju ipd... Po njgeovem gre za nižjo kasta pa to.. Super ste res.


To so se sami popredalčkal. Jaz nisem imel nikoli nobenega večvrednostnega kompleksa do njih, sem starima gospema pomagal nosit stvari v hišo po stopnicah, pa z onim gospodom smo kako pivo spili. Čisto OK ljudje.
Edino tiste zaskrbljena mamica je bila že prej totalno tečna.

Sedaj so pa vsi zapadli notr v to antivax norost, da ti samo še tiktok videje magnetnih ram kažejo pa razne fore z gatesom in nano delci... Sedaj pa ne hvala za druženje, se jih ognem če se le morem.

GrX ::

PrimoZ_ je izjavil:

GrX je izjavil:

one-half je izjavil:

GrX je izjavil:

Evo polovičar je že nazaj... Zdaj bo pa dežural do poznega večera in razlagal kako je on pameten, vsi drugi smo pa neumni...


Ne, nekateri od vas so samo pokvarjeni. Prav do obisti.

Enako.... Lep primer je Primož, ki tako lepo predalčka ljudi na dealvce za trakom, delavce v Merkurju ipd... Po njgeovem gre za nižjo kasta pa to.. Super ste res.


To so se sami popredalčkal. Jaz nisem imel nikoli nobenega večvrednostnega kompleksa do njih, sem starima gospema pomagal nosit stvari v hišo po stopnicah, pa z onim gospodom smo kako pivo spili. Čisto OK ljudje.
Edino tiste zaskrbljena mamica je bila že prej totalno tečna.

Sedaj so pa vsi zapadli notr v to antivax norost, da ti samo še tiktok videje magnetnih ram kažejo pa razne fore z gatesom in nano delci... Sedaj pa ne hvala za druženje, se jih ognem če se le morem.

Mhm, seveda ne..

one-half ::

GrX je izjavil:

Pritiska mraz ---- vsem cepilcem svetujem, da gredo po tretji odmerek cepiva proti COVID-u, ter po prvi odmerek proti gripi. Ko mraz popusti pa še proti klopnemu meningoencefalitisu.


Ja, ljudje, ki se ne zadrzujejo v kleti, naredijo kar pametno potezo, da se grejo cepiti proti klopnemu meningoencefalitisu. Okuzenost v Sloveniji je konkretna in kot pri covidu tudi tukaj ni tezko najti ljudi, ki imajo posledice za celo zivljenje.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

PrihajaNodi ::

one-half je izjavil:

GrX je izjavil:

Pritiska mraz ---- vsem cepilcem svetujem, da gredo po tretji odmerek cepiva proti COVID-u, ter po prvi odmerek proti gripi. Ko mraz popusti pa še proti klopnemu meningoencefalitisu.


Ja, ljudje, ki se ne zadrzujejo v kleti, naredijo kar pametno potezo, da se grejo cepiti proti klopnemu meningoencefalitisu. Okuzenost v Sloveniji je konkretna in kot pri covidu tudi tukaj ni tezko najti ljudi, ki imajo posledice za celo zivljenje.


To drži. Kako je pa z aidsom pa hepatitisem po Sloveniji? Ti si bolj na tekočem.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

one-half ::

PrihajaNodi je izjavil:

one-half je izjavil:

GrX je izjavil:

Pritiska mraz ---- vsem cepilcem svetujem, da gredo po tretji odmerek cepiva proti COVID-u, ter po prvi odmerek proti gripi. Ko mraz popusti pa še proti klopnemu meningoencefalitisu.


Ja, ljudje, ki se ne zadrzujejo v kleti, naredijo kar pametno potezo, da se grejo cepiti proti klopnemu meningoencefalitisu. Okuzenost v Sloveniji je konkretna in kot pri covidu tudi tukaj ni tezko najti ljudi, ki imajo posledice za celo zivljenje.


To drži. Kako je pa z aidsom pa hepatitisem po Sloveniji? Ti si bolj na tekočem.


Bo slo? https://www.qwant.com/?q=hiv+slovenia&t...

Proti hepatitisu C sem sicer cepljen :)
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

GrX ::

one-half je izjavil:

GrX je izjavil:

Pritiska mraz ---- vsem cepilcem svetujem, da gredo po tretji odmerek cepiva proti COVID-u, ter po prvi odmerek proti gripi. Ko mraz popusti pa še proti klopnemu meningoencefalitisu.


Ja, ljudje, ki se ne zadrzujejo v kleti, naredijo kar pametno potezo, da se grejo cepiti proti klopnemu meningoencefalitisu. Okuzenost v Sloveniji je konkretna in kot pri covidu tudi tukaj ni tezko najti ljudi, ki imajo posledice za celo zivljenje.

Vsekakor, drži ja!

Živim na podeželju, obdanem z gozdom... Ne boš verjel, v 37 letih nisem dobil klopnega meningoencefalitisu, pa imam vsako leto vsaj tri klope. Uffff, se prijavim drugo leto na cepilni seznam.

PrihajaNodi ::

Proti c je že cepivo??? Kje si ga našel?

Meni se zdi da bi morali začeti prijavljati necepljene kovid policiji ki bo ustanovljena ko se sprejme nov zakon.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

one-half ::

GrX je izjavil:

one-half je izjavil:

GrX je izjavil:

Pritiska mraz ---- vsem cepilcem svetujem, da gredo po tretji odmerek cepiva proti COVID-u, ter po prvi odmerek proti gripi. Ko mraz popusti pa še proti klopnemu meningoencefalitisu.


Ja, ljudje, ki se ne zadrzujejo v kleti, naredijo kar pametno potezo, da se grejo cepiti proti klopnemu meningoencefalitisu. Okuzenost v Sloveniji je konkretna in kot pri covidu tudi tukaj ni tezko najti ljudi, ki imajo posledice za celo zivljenje.

Vsekakor, drži ja!

Živim na podeželju, obdanem z gozdom... Ne boš verjel, v 37 letih nisem dobil klopnega meningoencefalitisu, pa imam vsako leto vsaj tri klope. Uffff, se prijavim drugo leto na cepilni seznam.


Slovenski ljudski rek: "en idiot se ne prinese pomladi."
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

PrihajaNodi ::

Kje si dobil cepivo za hepatits C? Za Aids bi bilo kul dobit cepivo.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

one-half ::

PrihajaNodi je izjavil:

Kje si dobil cepivo za hepatits C? Za Aids bi bilo kul dobit cepivo.


Pojdi potovati v kaksno bolj eksoticno tropsko drzavo, pa bos bil seznanjen. Moment, mogoce sem crko zamesal. :)
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: one-half ()

PrihajaNodi ::

There is no vaccine for hepatitis C. The best way to prevent hepatitis C is by avoiding behaviors that can spread the disease, especially injecting drugs. Getting tested for hepatitis C is important, because treatments can cure most people with hepatitis C in 8 to 12 weeks.


Za hepatits C ne rabiš potovanja v eksotične kraje, razen tajske kjer greš na sex turizem. Mislim da nisi ravno najbolj brithen, čeprav se tebi zdi da si. Kje dobivaš ti cepiva, ki širši javnosti niso dostopna, nimam pojma.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

GrX ::

one-half je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Kje si dobil cepivo za hepatits C? Za Aids bi bilo kul dobit cepivo.


Pojdi potovati v kaksno bolj eksoticno tropsko drzavo, pa bos bil seznanjen. Moment, mogoce sem crko zamesal. :)

Hahahahahhaha, kva je prbil... O fak, pa pravi kako je izobražen.... :D :D

Konc, se poslavljam.... :D :D :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: GrX ()

PrihajaNodi ::

Bom popoldne zbrskal cepilno knjizico, mogoce je bil A/B. Glede moje brihtnosti pa se nic ne sekiraj, se vedno sem glede na nivo tvojih neumnosti Einstein.

Lepo prosim če zbrskaš cepilno knjižico. Če bi blo cepivo še za AIDS, jao, to bi pa blo, pol bi se človk mirne vesti lahko povsod gonu...sj priznam, res si brihten in bolj pameten od mene. So te starši vozili v waldorfsko šolo?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

OK. Dovolj bo.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Kapitan Jack ::

Berem po fb skupinah da je Oki dobil za tole okrog 400k

Je to res?
««
18 / 19
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Prebolevniki vs cepljeni kovid-19 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Problemi človeštva
22027451 (25266) WizzardOfOZ

Koliko doz, za zascito pred delto? (strani: 1 2 3 432 33 34 35 )

Oddelek: Problemi človeštva
1722223599 (202684) Conini

Pfizer, PCT test in neprofesionalni zdravnik (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10620331 (16524) Mr.B

Več podobnih tem