» »

Resni stranski učinki po cepljenju proti covid-19

Resni stranski učinki po cepljenju proti covid-19

««
3 / 12
»»

fikus_ ::

PacificBlue je izjavil:

Marsikomu so se zaradi cepljenja zmanjšale kognitivne sposobnosti.

https://www.rtvslo.si/zdravje/novi-koro...


Že naslov v povezavi pravi, da se gre za prebolevnike in ne cepljene!!!!! Tako da ne zavajaj!
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

r3dkv1c4 ::

BlackLight je izjavil:

r3dkv1c4 je izjavil:

Se kdo spomni kaj je rekek dr. Sean Brooks?

Čakam odziv vseh vaxerjev, ki so me žalili in gospoda označevali za kmeta . Vseh adminov, ki so me brisali iz teme, ter kasneje zaklenili temo.

Naj vam osvežim spomin:

Dr Sean Brooks
https://banned.video/watch?id=612387284...



HaHa je TLDR :D Človek ki so mu vzeli njegovo licenco za učenje še pred tem nebulozam, njegov "PhD" je iz online diploma, kredibilen vir ni kaj :)

Ti ni všeč ane, tudi ti ni všeč, da vse to prihaja v medije.
Upam, da si že 2x cepljen in stojiš v vrsti za 3. šus.
Prej, ko boš šel, prej nas bo več, ki želimo ljudem dobro in branimo naše svoboščine in zdravje.
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

koyotee ::

Zgleda so tudi anticepilcem padle zmožnosti razmišljanja.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

r3dkv1c4 ::

fikus_ je izjavil:

PacificBlue je izjavil:

Marsikomu so se zaradi cepljenja zmanjšale kognitivne sposobnosti.

https://www.rtvslo.si/zdravje/novi-koro...


Že naslov v povezavi pravi, da se gre za prebolevnike in ne cepljene!!!!! Tako da ne zavajaj!

Super kredibilen vir.
Tukaj lahko vidiš, kako se manipulira z naslovi, da se vas, ki verjamete v blodnje in nacizem, hkrati pa prodajaš svojo meglo izpod čela.

https://stop-laznivim-medijem.org/rezis...
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

kopriwa ::

fikus_ je izjavil:

PacificBlue je izjavil:

Marsikomu so se zaradi cepljenja zmanjšale kognitivne sposobnosti.

https://www.rtvslo.si/zdravje/novi-koro...


Že naslov v povezavi pravi, da se gre za prebolevnike in ne cepljene!!!!! Tako da ne zavajaj!

Lol, statistika jim je španska vas, znanstveni članki tudi, ampak to, da še naslova poljudnega članka ne preberejo pravilno je pa res podn. Antivaksi v vsem sijaju.

r3dkv1c4 ::

@fikus
Še vedno si zgolj neuporaben FIKUS, da ne boš pametoval o razliki, ki jo vidiš samo ti.
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

fikus_ ::

kaj je redkvica, sem ti stopil na žulj? Se opravičujem. :))
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

r3dkv1c4 ::

fikus_ je izjavil:

kaj je redkvica, sem ti stopil na žulj? Se opravičujem. :))

Niti najmanj, žulj imas ti v glavi, z vsakim prispevkom se ti povečuje:))
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

Machete ::

Gogyto je izjavil:

Resno? Z enim primerom v Sloveniji se boste zdej kurčili in drkali na to? In seveda, spet ni ok, spet je treba delat teorije. Prej so bile, da se to prikriva, zdaj seveda, koliko je tega... Dejte se zresnit.

Pa vmes se cepite, verjemte, pomaga...


Pomaga za kaj? Ne rečem, če si nad 50. Če si pod, ti ne pomaga nič manj, niič več kot običajna naravna selekcija.
Teh primerov je res javno znanih malo, ma zakaj bi se izpostavljal sploh kakršnikoli možnosti za kaj takega?? Pa ne nujno neko kritično stanje. Samo, če ti lahko trigerira ali poslabša neko drugo diagnozo, predvsem kakega avtoimunega vnetja, tvegaš izjemno več, kot jebeni naraven covid. Tako kot tisti nesrečni francoski tenisač 34 letni. Isto se mu dogaja, kar se je meni po nekem cepljenju. Well, če te piči kača, mi ne bo nihče prodal tega cepljenja pri srednjih 30. letih.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

fikus_ ::

Kaj je redkvica. Očitno ti je zmanjkalo argumentov in zato žaljenje. Ali si pa užaljen od najine včerajšnje "debate".
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

nekikr ::

Hypathia je izjavil:

Zato ker ti ne ogrožajo zdravstvenega sistema, necepljeni pa ga.

Am, teh izjav ne razumem najbolje, priznam, so pa precej pogoste. Kadilci ne ogrožajo zdravstvenega sistema, zato kljub temu, da povzročijo bistveno več smrti kot prehlad, niso omembe vredni. Enako velja za (pre)debele itd. Pač ne ogrožajo zdravstvenega sistema.

Tu se mi nekako ustavi še zadnja možganska celica, ker ne more sprocesirati teh kretenskih izjav.

"Ne ogroža zdravstvenega sistema". Torej to, da imamo na deset tisoče ljudi v obravnavi in zdravljenju zaradi raka (kot posledica kajenja) ne ogroža zdravstvenega sistema. Tisti zdravniki, ki jih obravnavajo, so neka več-dimenzionalna bitja, ki sicer ne bi mogla opraviti kakšnih drugih pregledov/posegov? Milijarde, namenjene obravnavi teh bolnikov so prav tako neke čudne milijarde, ki jih ne bi mogli porabiti za recimo izgradnjo kakšne dodatne bolnišnice ali zaposlitve dodatnega osebja, morda višje plače za tiste, ki so res premalo plačani? Čakalne dobe, ki jih imamo povsod in ki so nerazumno dolge in se vlečejo v letih, včasih desetletju in povzročijo dodatne poškodbe/večje poškodbe ali celo smrt zaradi nepravočasnega zdravljenja, se ne bi dale skrajšati, četudi bi imeli dodatne zdravnike in milijarde od kadilcev, (pre)debelih itd.?

r3dkv1c4 ::

fikus_ je izjavil:

Kaj je redkvica. Očitno ti je zmanjkalo argumentov in zato žaljenje. Ali si pa užaljen od najine včerajšnje "debate".

Moji argumenti so vse povsod v vsaki temi o covidu in več kot očitno je, da si ti edini, ki nimaš argumentov.

Ja, žalim te, vedno te bom, še več, nikoli ne bom prenehal, pa veš zakaj, ker si ti začel z žaljenjem, z obsojanjem, itd...samo zato.

Ker si debil, kreten, puhel, prazen zakompleksan egoist, incel, ...
Nisi vreden besede človek....drek, pa s tem žalim drek ampak mi je vseeno, samo da tebe žalim.
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

jotunn ::

nekikr je izjavil:

"Ne ogroža zdravstvenega sistema". Torej to, da imamo na deset tisoče ljudi v obravnavi in zdravljenju zaradi raka (kot posledica kajenja) ne ogroža zdravstvenega sistema.

Ne ti ne ogrozajo zdravstvenega sistema, ti zgolj povecujejo cakalne dobe. All is good :))

Pa glede na stanje "inteligence" na ST, preden kdo resno vzame... to je bilo misljeno sarkasticno.

;-) ::

V glavnem s cepivom umirajo ljudje, ki zaradi covida niti drisknili nebi, je sploh smiselno cepljenje pod 35 let?

Vsi ki se cepijo pod 35 let se zaradi tega, da ščitijo tiste, ki jih to isto cepivo ne ščiti dobro, tvegajo pa kapi.

Vse to, da "rešimo" tiste nad 65 let.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

kancler ::

nekikr je izjavil:

Hypathia je izjavil:

Zato ker ti ne ogrožajo zdravstvenega sistema, necepljeni pa ga.

Am, teh izjav ne razumem najbolje, priznam, so pa precej pogoste. Kadilci ne ogrožajo zdravstvenega sistema, zato kljub temu, da povzročijo bistveno več smrti kot prehlad, niso omembe vredni. Enako velja za (pre)debele itd. Pač ne ogrožajo zdravstvenega sistema.

Tu se mi nekako ustavi še zadnja možganska celica, ker ne more sprocesirati teh kretenskih izjav.

"Ne ogroža zdravstvenega sistema". Torej to, da imamo na deset tisoče ljudi v obravnavi in zdravljenju zaradi raka (kot posledica kajenja) ne ogroža zdravstvenega sistema. Tisti zdravniki, ki jih obravnavajo, so neka več-dimenzionalna bitja, ki sicer ne bi mogla opraviti kakšnih drugih pregledov/posegov? Milijarde, namenjene obravnavi teh bolnikov so prav tako neke čudne milijarde, ki jih ne bi mogli porabiti za recimo izgradnjo kakšne dodatne bolnišnice ali zaposlitve dodatnega osebja, morda višje plače za tiste, ki so res premalo plačani? Čakalne dobe, ki jih imamo povsod in ki so nerazumno dolge in se vlečejo v letih, včasih desetletju in povzročijo dodatne poškodbe/večje poškodbe ali celo smrt zaradi nepravočasnega zdravljenja, se ne bi dale skrajšati, četudi bi imeli dodatne zdravnike in milijarde od kadilcev, (pre)debelih itd.?


To je ingrained dualism (svobodne volje) človeka. Dihotomija. Svetohlinstvo (hinavščina po domače). Hrakti pomaga preživet in je coping mehanizem, ko kaj človek zajebe in racionalizira.
Npr, my body my choice. Ali pa, "s svojim ravnanjem širiš virus" -- ko si ne razkušiš rok, ne nosiš maske, se ne cepiš ... Prenašalcem virusa HIV rečeš enako in ... no ja, o posledicah javno izrečenega takega stavka pa si lahko zamislimo kakšen bi bil odziv od varuha čp pa navzdol.

Utk ::

Vsi ki se cepijo pod 35 let se zaradi tega, da ščitijo tiste, ki jih to isto cepivo ne ščiti dobro, tvegajo pa kapi.

Ne, nikogar drugega ne "ščitiš" s cepljenjem kot sebe. To so že priznali.

GrX ::

;-) je izjavil:

V glavnem s cepivom umirajo ljudje, ki zaradi covida niti drisknili nebi, je sploh smiselno cepljenje pod 35 let?

Vsi ki se cepijo pod 35 let se zaradi tega, da ščitijo tiste, ki jih to isto cepivo ne ščiti dobro, tvegajo pa kapi.

Vse to, da "rešimo" tiste nad 65 let.

Ja, nekako tako... Če me spomni ne vara, ni osebe, ki bi v 20 letih umrla zaradi zapleta s COVID-om. Celo tistih v stvarostni skupini do 40 let je zelo malo. Sicer pa je Beovićeva v zadnjem letu večkrat poudarila, da se v statistiko šteje vse, tudi tiste z rakom..

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: GrX ()

Mato989 ::

Utk je izjavil:

Vsi ki se cepijo pod 35 let se zaradi tega, da ščitijo tiste, ki jih to isto cepivo ne ščiti dobro, tvegajo pa kapi.

Ne, nikogar drugega ne "ščitiš" s cepljenjem kot sebe. To so že priznali.


No saj to je problem, je pa res če smo malo hudobni, lahko zaključimo da ta punca če je res umrla (baje da je) potem ima zdaj 100% zaščito pred Covidom19 po tem cepljenju, saj ga več ne bo mogla dobit... torej smrt je zaščita in prišla je skoraj zagotovo po cepljenju, zdravniki in beovička in co. lahko ploskajo kajti ta punca ne bo ubila več nobene babice z prenosom covida... to je namreč cilj ne?
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

;-) ::



Presešene smrti septembra pod 50 let- niso kovidne.

c3p0 ::

Gogyto je izjavil:

Resno? Z enim primerom v Sloveniji se boste zdej kurčili in drkali na to? In seveda, spet ni ok, spet je treba delat teorije. Prej so bile, da se to prikriva, zdaj seveda, koliko je tega... Dejte se zresnit.

Pa vmes se cepite, verjemte, pomaga...


Ti si naivčina. Razmisli, zakaj je prišel ravno ta primer ven, z vsem medijskim pompom.

c3p0 ::

Pithlit je izjavil:

Torej... 2 na dober milijon. Kolk ma že virus smrtnost? Za faktor 1000 večjo (tko kot za vse stranske učinke)? Za faktor 10000?

Nihče ne zanika da cepivo ima stranske učinke, tudi zelo hude. Ampak po eni strani se smeje te virusu ki je v Sloveniji pobral slabih 4500 ljudi. Problem je pa cepivo ki je pobralo... ufff, 2.


Pri 20 letnikih? Koliko sicer zdravih 20 letnikov je umrlo od covida? Gotovo imaš cifro.

apfelstrudl ::

Pithlit je izjavil:

Torej... 2 na dober milijon. Kolk ma že virus smrtnost? Za faktor 1000 večjo (tko kot za vse stranske učinke)? Za faktor 10000?

Nihče ne zanika da cepivo ima stranske učinke, tudi zelo hude. Ampak po eni strani se smeje te virusu ki je v Sloveniji pobral slabih 4500 ljudi. Problem je pa cepivo ki je pobralo... ufff, 2.

V tem primeru je pravilno vprašanje kolikšna je smrtnost pri 0-20 let populaciji in koliko možnosti bi imela tale gospodična da normalno preživi kovid, če bi ga dobila.

Kot sem že 100x napisal (pa čeprav vsakič prejemam en kup neokusnih žaljivk od extremistov tukaj gor).

1. Cepiva so na voljo in so zastonj.
2. Forsirati bi bilo potrebno cepljenje ranljivih (starejši + bolni)
3. Ostali 20+ naj sami presodijo ali je cepljenje za njih potrebno ali ne. Ljudje nismo v osnovi bedaki in konec koncev smo odgovorni za lastna življenja.
4. Nehajmo z narativo da s cepljenjem "ščitimo starejše". Bullshit. Starejši se enako lahko cepi če se počuti ogroženega + cepljeni imajo po najnovejših raziskavah praktično enak "viral load" kot necepljeni (sploh v prvih dneh okužbe).
5. Za otroke pod 20 let bi osebno celo prepovedal cepljenje (razen če ima otrok dokazano zdravstveni problem ki lahko negativno vpliva na kovid) ker študije v ameriki kažejo da je tehtnica v tej starostni skupini hudo v korist problemom zaradi cepiva kot zaradi kovida (en vir je naliman malo višje od enega drugega uporabnika).

Zadeva je simple vaganje plus/minus. Pa ne pavšalno ampak po rizičnih skupinah.

Vse ostalo je bullshit in zgolj zajebavanje naroda. Poglejte Avstralijo. Prasica od političarke jim v kamero tuli "da ne bo nikoli več kot je bilo pred kovidom". Pa kaj so ljudje normalni? Res to hočemo?

Za to 20 letnico pa. Upam da se zmaže ven iz tega. Premlada je da bi šla na tak način.

Mato989 ::

Edino obvezno cepljenje ki bi ga podpiral je to ki bi bilo pogojeno s pridobitvijo oz. nakazilom POKOJNINE na TRR...

Tam je risk vs reward smiseln

1. če cepljenje resnično pomaga, pomeni manj starih v bolnicah (zmaga za zdr. sistem)
2. če cepljenje ne pomaga in umrejo manj pritiska na ZPIZ (zmaga za ZPIZ in državo)

WIN - WIN
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

apfelstrudl ::

Mato989 je izjavil:

Edino obvezno cepljenje ki bi ga podpiral je to ki bi bilo pogojeno s pridobitvijo oz. nakazilom POKOJNINE na TRR...

Tam je risk vs reward smiseln

1. če cepljenje resnično pomaga, pomeni manj starih v bolnicah (zmaga za zdr. sistem)
2. če cepljenje ne pomaga in umrejo manj pritiska na ZPIZ (zmaga za ZPIZ in državo)

WIN - WIN

Prisiliti v osnovi ne bi smeli nikogar. Jaz sem zgoraj uporabil besedo "forsirati". Torej predstaviti tem ljudem na normalen način da je za njih cepljenje pač smiselno.

Mato989 ::

apfelstrudl je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Edino obvezno cepljenje ki bi ga podpiral je to ki bi bilo pogojeno s pridobitvijo oz. nakazilom POKOJNINE na TRR...

Tam je risk vs reward smiseln

1. če cepljenje resnično pomaga, pomeni manj starih v bolnicah (zmaga za zdr. sistem)
2. če cepljenje ne pomaga in umrejo manj pritiska na ZPIZ (zmaga za ZPIZ in državo)

WIN - WIN

Prisiliti v osnovi ne bi smeli nikogar. Jaz sem zgoraj uporabil besedo "forsirati". Torej predstaviti tem ljudem na normalen način da je za njih cepljenje pač smiselno.


Po logiki vlade to ni siljenje saj imajo na voljo ali penzija in cepljenje ali prihranki in svoj vir financ in necepljenje... zaradi starcev je problem... 18 letniki ne filajo bolnic v stotinah...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

apfelstrudl ::

Mato989 je izjavil:

apfelstrudl je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Edino obvezno cepljenje ki bi ga podpiral je to ki bi bilo pogojeno s pridobitvijo oz. nakazilom POKOJNINE na TRR...

Tam je risk vs reward smiseln

1. če cepljenje resnično pomaga, pomeni manj starih v bolnicah (zmaga za zdr. sistem)
2. če cepljenje ne pomaga in umrejo manj pritiska na ZPIZ (zmaga za ZPIZ in državo)

WIN - WIN

Prisiliti v osnovi ne bi smeli nikogar. Jaz sem zgoraj uporabil besedo "forsirati". Torej predstaviti tem ljudem na normalen način da je za njih cepljenje pač smiselno.


Po logiki vlade to ni siljenje saj imajo na voljo ali penzija in cepljenje ali prihranki in svoj vir financ in necepljenje... zaradi starcev je problem... 18 letniki ne filajo bolnic v stotinah...

Še vedno sem proti prisili.
Jaz se zavzemam za svobodno odločitev v 99% primerih (če bi bil kovid ebola v.2 bi se pa drugače pogovarjali - oziroma takrat itak ne bi bilo potrebno "siliti" v cepljenje ker bi v vrsti stali ;) )

Hypathia ::

GrX je izjavil:

;-) je izjavil:

V glavnem s cepivom umirajo ljudje, ki zaradi covida niti drisknili nebi, je sploh smiselno cepljenje pod 35 let?

Vsi ki se cepijo pod 35 let se zaradi tega, da ščitijo tiste, ki jih to isto cepivo ne ščiti dobro, tvegajo pa kapi.

Vse to, da "rešimo" tiste nad 65 let.

Ja, nekako tako... Če me spomni ne vara, ni osebe, ki bi v 20 letih umrla zaradi zapleta s COVID-om. Celo tistih v stvarostni skupini do 40 let je zelo malo. Sicer pa je Beovićeva v zadnjem letu večkrat poudarila, da se v statistiko šteje vse, tudi tiste z rakom..

Spomin te vara. Kar se tiče starostne skupine 18-24 in uradno potrjenih informacij, je 50% populacije cepljene in imamo 1 smrt zaradi covida. Za 20-letnico o kateri se govori, pa še mora biti potrjeno, da je res umrla in da so njene težave povezane s cepljenjem.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: dexterboy ()

Utk ::

imamo 1 smrt zaradi covida.

To je laž. Imamo eno smrt s covidom, ne pa zarad covida.

LeQuack ::

Pithlit je izjavil:

Torej... 2 na dober milijon. Kolk ma že virus smrtnost? Za faktor 1000 večjo (tko kot za vse stranske učinke)? Za faktor 10000?

Nihče ne zanika da cepivo ima stranske učinke, tudi zelo hude. Ampak po eni strani se smeje te virusu ki je v Sloveniji pobral slabih 4500 ljudi. Problem je pa cepivo ki je pobralo... ufff, 2.


Ne. Od covida ni nobena 20 letnica umrla pri nas.
Quack !

Hypathia ::

nekikr je izjavil:

Hypathia je izjavil:

Zato ker ti ne ogrožajo zdravstvenega sistema, necepljeni pa ga.

Am, teh izjav ne razumem najbolje, priznam, so pa precej pogoste. Kadilci ne ogrožajo zdravstvenega sistema, zato kljub temu, da povzročijo bistveno več smrti kot prehlad, niso omembe vredni. Enako velja za (pre)debele itd. Pač ne ogrožajo zdravstvenega sistema.

Tu se mi nekako ustavi še zadnja možganska celica, ker ne more sprocesirati teh kretenskih izjav.

"Ne ogroža zdravstvenega sistema". Torej to, da imamo na deset tisoče ljudi v obravnavi in zdravljenju zaradi raka (kot posledica kajenja) ne ogroža zdravstvenega sistema. Tisti zdravniki, ki jih obravnavajo, so neka več-dimenzionalna bitja, ki sicer ne bi mogla opraviti kakšnih drugih pregledov/posegov? Milijarde, namenjene obravnavi teh bolnikov so prav tako neke čudne milijarde, ki jih ne bi mogli porabiti za recimo izgradnjo kakšne dodatne bolnišnice ali zaposlitve dodatnega osebja, morda višje plače za tiste, ki so res premalo plačani? Čakalne dobe, ki jih imamo povsod in ki so nerazumno dolge in se vlečejo v letih, včasih desetletju in povzročijo dodatne poškodbe/večje poškodbe ali celo smrt zaradi nepravočasnega zdravljenja, se ne bi dale skrajšati, četudi bi imeli dodatne zdravnike in milijarde od kadilcev, (pre)debelih itd.?

Tole je seveda čisto sprenevedanje. Omenjeni obremenjujejo zdravstveni sistem vendar sorazmerno, tako da ne ogrožajo njegovega kolapsa, poleg tega za raka ne obstaja preprosto in učinkovito zdravilo, komplikacij zaradi covida se pa lahko rešiš zelo enostavno, z dvema injekcijama.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

klemenSLO ::

Hypathia je izjavil:

kancler je izjavil:

Se spomnite norije okrog "prednostnega" cepljenja maturantov? Vsa sreča so maturanti opravili zrelostni izpit in se v širokem loku izogibali cepljenju.

Fejk njuz. Pocepljenih je 50 odstotkov iz skupine 18-24 in od teh imamo zdaj eno potencialno smrtno žrtev. Dokaz, da so cepiva izjemno varna.

Nekako tako se bo glasil uradni odgovor. Kot se je tudi ko je umrla žena slovenskega diplomata:
Torej vzročna povezava je .... Statistično pa je verjetnost majhna in prednosti precepljenosti odtehtajo stranke učinke.
Life is not measured in minutes, but in MOMENTS...

Hypathia ::

Utk je izjavil:

imamo 1 smrt zaradi covida.

To je laž. Imamo eno smrt s covidom, ne pa zarad covida.

Po tej metodologiji tudi 20-letnica ni ogrožena zaradi cepljenja ampak po cepljenju.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

koyotee ::

Skoda no, ker so sele zdaj ugotovili, da je najbolj ucinkovito cepivo JJ. Verjetno se tolcejo po glavi, ker bi lahko ze 60% populacije spravili pod zemljo.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Hypathia ::

klemenSLO je izjavil:

Hypathia je izjavil:

kancler je izjavil:

Se spomnite norije okrog "prednostnega" cepljenja maturantov? Vsa sreča so maturanti opravili zrelostni izpit in se v širokem loku izogibali cepljenju.

Fejk njuz. Pocepljenih je 50 odstotkov iz skupine 18-24 in od teh imamo zdaj eno potencialno smrtno žrtev. Dokaz, da so cepiva izjemno varna.

Nekako tako se bo glasil uradni odgovor. Kot se je tudi ko je umrla žena slovenskega diplomata:
Torej vzročna povezava je .... Statistično pa je verjetnost majhna in prednosti precepljenosti odtehtajo stranke učinke.

Pri diplomatovi ženi je bila povezava dokazana, problem pa naj bi bil, da so jo prepozno sprejeli v bolnišnico, sicer bi zaplet lahko rešili.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

Utk ::

Hypathia je izjavil:

Utk je izjavil:

imamo 1 smrt zaradi covida.

To je laž. Imamo eno smrt s covidom, ne pa zarad covida.

Po tej metodologiji tudi 20-letnica ni ogrožena zaradi cepljenja ampak po cepljenju.

Feministka, ki voli Janšo, mi ne bo predavala o logiki.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

LeQuack ::

Če kdo še ni opazil so na 24ur že skrili to novico o 20 letnici s prve strani.
Naj vsak sam preveri, na prvi strani ni več te novice. Vlada dela.
Quack !

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

nekikr ::

Hypathia je izjavil:

nekikr je izjavil:

Hypathia je izjavil:

Zato ker ti ne ogrožajo zdravstvenega sistema, necepljeni pa ga.

Am, teh izjav ne razumem najbolje, priznam, so pa precej pogoste. Kadilci ne ogrožajo zdravstvenega sistema, zato kljub temu, da povzročijo bistveno več smrti kot prehlad, niso omembe vredni. Enako velja za (pre)debele itd. Pač ne ogrožajo zdravstvenega sistema.

Tu se mi nekako ustavi še zadnja možganska celica, ker ne more sprocesirati teh kretenskih izjav.

"Ne ogroža zdravstvenega sistema". Torej to, da imamo na deset tisoče ljudi v obravnavi in zdravljenju zaradi raka (kot posledica kajenja) ne ogroža zdravstvenega sistema. Tisti zdravniki, ki jih obravnavajo, so neka več-dimenzionalna bitja, ki sicer ne bi mogla opraviti kakšnih drugih pregledov/posegov? Milijarde, namenjene obravnavi teh bolnikov so prav tako neke čudne milijarde, ki jih ne bi mogli porabiti za recimo izgradnjo kakšne dodatne bolnišnice ali zaposlitve dodatnega osebja, morda višje plače za tiste, ki so res premalo plačani? Čakalne dobe, ki jih imamo povsod in ki so nerazumno dolge in se vlečejo v letih, včasih desetletju in povzročijo dodatne poškodbe/večje poškodbe ali celo smrt zaradi nepravočasnega zdravljenja, se ne bi dale skrajšati, četudi bi imeli dodatne zdravnike in milijarde od kadilcev, (pre)debelih itd.?

Tole je seveda čisto sprenevedanje. Omenjeni obremenjujejo zdravstveni sistem vendar sorazmerno, tako da ne ogrožajo njegovega kolapsa, poleg tega za raka ne obstaja preprosto in učinkovito zdravilo, komplikacij zaradi covida se pa lahko rešiš zelo enostavno, z dvema injekcijama.

Aha, sorazmerno ga ogroža. Torej ni kolaps, da otroci čakajo na ortodonta 3-4 leta, ker ni denarja za zdravljenje, v tem času pa se stanje poslabša? Ni kolaps, če dobiš napotnico za pregled čez 10 let, čeprav imaš del nosu zamašen in težko dihaš?
Potemtakem tudi covid ne ogroža zdravstvenega sistema. Napišimo jim napotnice, da bodo prišli na pregled čez 2 ali tri leta in je problem rešen? Bodo samo še "sorazmerno" ogrožali zdravstveni sistem?

Hemi426 ::

Bi morala naša stroka malo osvežiti znanje.

Beovičeva trdi, da je taka smrt morda na milijon in, da je nesrečen slučaj.

Že hitro poglej na CDC izpostavi, da je vsaj 7 takšnih kapi na milijon.

There is a plausible causal relationship between J&J/Janssen COVID-19 Vaccine and serious adverse event--blood clots with low platelets (thrombosis with thrombocytopenia syndrome, or TTS).
-It occurs at a rate of about 7 per 1 million vaccinated women between 18 and 49 years old.
https://www.cdc.gov/coronavirus/2019-nc...

Kje so sedaj vsi fact cheakerji in članki na 24h, ki razbijajo zmote stroke :D

Hypathia ::

nekikr je izjavil:


Aha, sorazmerno ga ogroža. Torej ni kolaps, da otroci čakajo na ortodonta 3-4 leta, ker ni denarja za zdravljenje, v tem času pa se stanje poslabša? Ni kolaps, če dobiš napotnico za pregled čez 10 let, čeprav imaš del nosu zamašen in težko dihaš?
Potemtakem tudi covid ne ogroža zdravstvenega sistema. Napišimo jim napotnice, da bodo prišli na pregled čez 2 ali tri leta in je problem rešen? Bodo samo še "sorazmerno" ogrožali zdravstveni sistem?

Z necepljenjem boste pa te čakalne dobe skrajšali, kajne. You go, covid idiots.

Utk je izjavil:

Hypathia je izjavil:

Utk je izjavil:

imamo 1 smrt zaradi covida.

To je laž. Imamo eno smrt s covidom, ne pa zarad covida.

Po tej metodologiji tudi 20-letnica ni ogrožena zaradi cepljenja ampak po cepljenju.

Feministka, ki voli Janšo, mi ne bo predavala o logiki.

Vau, kakšen kontra argument, povrh pa še lažniv.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: dexterboy ()

PacificBlue ::

koyotee je izjavil:

Skoda no, ker so sele zdaj ugotovili, da je najbolj ucinkovito cepivo JJ. Verjetno se tolcejo po glavi, ker bi lahko ze 60% populacije spravili pod zemljo.


Ne se sekirat, saj kupili bomo še 100.000 doz iz Madžarske, nabava bo potekala v Lentiju.

Utk ::

Feministka, ki voli Janšo, mi ne bo predavala o logiki.

Vau, kakšen kontra argument, povrh pa še lažniv.

Se opravičujem, bom popravil:

Feminist, ki voli Janšo, mi ne bo predaval o logiki.

koyotee ::

Enivej, punca je pac imela slabo kri in v kombinaciji s cepivom jo je zjebalo.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Hypathia ::

Utk je izjavil:

Feministka, ki voli Janšo, mi ne bo predavala o logiki.

Vau, kakšen kontra argument, povrh pa še lažniv.

Se opravičujem, bom popravil:

Feminist, ki voli Janšo, mi ne bo predaval o logiki.

You fail again.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

Lonsarg ::

Hemi426 je izjavil:

Bi morala naša stroka malo osvežiti znanje.

Beovičeva trdi, da je taka smrt morda na milijon in, da je nesrečen slučaj.

Že hitro poglej na CDC izpostavi, da je vsaj 7 takšnih kapi na milijon.

There is a plausible causal relationship between J&J/Janssen COVID-19 Vaccine and serious adverse event--blood clots with low platelets (thrombosis with thrombocytopenia syndrome, or TTS).
-It occurs at a rate of about 7 per 1 million vaccinated women between 18 and 49 years old.
https://www.cdc.gov/coronavirus/2019-nc...

Kje so sedaj vsi fact cheakerji in članki na 24h, ki razbijajo zmote stroke :D
Saj se vse ujema. Statistika pravi 7 hujsih zapletov na miljon, ne pa smrti. Ce beoviceva rece 1 smrt na miljon se to priblizno ujema saj v glavnini teh zapletov zivljenje vseeno uspejo resit.

Mimogrede v clanku je pisalo, da sta bila v Sloveniji do sedaj dva taka hujsa zapleta, v prvem primeru so resili, sedaj v drugem pa niso.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

Miki N ::

Pa saj ti goraj piše, da gre tukaj samo za Head&Shoulders cepivo. V Sloveniji niti približno nismo pošpikali 1M ljudi s tem cepivom, se mi pa ne da gledati koliko, ker me boli džoka.

apfelstrudl ::

Hypathia je izjavil:

komplikacij zaradi covida se pa lahko rešiš zelo enostavno, z dvema injekcijama.

Ko bo ta stavek ZAGOTOVO veljal v vsaj 95%+ verjemi da se bo cepilo veliko več prebivalcev.
Dokler nam pa lažejo bolj kot cigani, ki govorijo da je "sposojena elektrika legalno speljana v tabor" pa s tem zgolj odbijajo ljudi (sploh tiste ki se ne počutijo pretirano ogrožene od kovida).
Prišli smo od "14 dni bo ključnih" do praktično "dva šusa da lahko še naprej delaš in dobivaš plačo" v manj kot 2 letih. In to je normalno?
Hkrati so poročila o učinkovitosti teh cepiv taki zmazki, da se še največji strokovnjaki ne morejo zmenit med sabo koliko so sploh učinkovita in kako nevarna so. Najprej so 98% učinkovita, potem 90+, potem pridemo do tega da je pri 50/50 precepljenosti v bolnici vsak tretji bolnik cepljen in da učinkovitost cepljenja pada hitreje kot helikopter katerega so talibani sesuli z surface-to-air raketo...

Potem, najprej so cepljeni neprenašalci, potem "manjši" prenašalci, zdaj že praktično enaki kot necepljeni.

In tukaj je problem. Meni samo ni jasno ali so v vladi res taki butalci, ali to delajo namerno. Ampak jaz ti garantiram da bi bila precepljenost veliko višja v primeru malo bolj normalne retorike, serviranja realnih ocen učinkovitosti cepiv ter povdarjanja tiste statistike ki je pomembna (hospitalizacija + intenziva po starostnih skupinah). Ko jebe info koliko ljudi je izvedelo da so bolani zaradi testa, ali so pa malo večkrat kihnili v robček...

Pa malo manj groženj in pametovanja v stilu "vi ste vsi zabiti, zato poslušajte stroko!" bi tudi pomagalo. Sploh ko ti je stroka sestavljena iz raznih Krekov in Beovičk, ki vsake 2 dni spremenijo svoje mnenje (ampak saj je jasno zakaj - če lažeš moraš imeti zelo dober spomin ;) ).

PacificBlue ::

Utk je izjavil:

Feministka, ki voli Janšo, mi ne bo predavala o logiki.

Vau, kakšen kontra argument, povrh pa še lažniv.

Se opravičujem, bom popravil:

Feminist, ki voli Janšo, mi ne bo predaval o logiki.


Feminist. :))

A poll conducted on Twitter on April 22, 2021 showed that 68.8% of 2218 respondents answered that men cannot be feminists.

widj3098dj32 ::

hipertija ::

dej puste to antipatiyo, dosadna u pm.
Prekle za kurnk

Hypathia ::

apfelstrudl je izjavil:

Hypathia je izjavil:

komplikacij zaradi covida se pa lahko rešiš zelo enostavno, z dvema injekcijama.

Ko bo ta stavek ZAGOTOVO veljal v vsaj 95%+ verjemi da se bo cepilo veliko več prebivalcev.
Dokler nam pa lažejo bolj kot cigani, ki govorijo da je "sposojena elektrika legalno speljana v tabor" pa s tem zgolj odbijajo ljudi (sploh tiste ki se ne počutijo pretirano ogrožene od kovida).
Prišli smo od "14 dni bo ključnih" do praktično "dva šusa da lahko še naprej delaš in dobivaš plačo" v manj kot 2 letih. In to je normalno?
Hkrati so poročila o učinkovitosti teh cepiv taki zmazki, da se še največji strokovnjaki ne morejo zmenit med sabo koliko so sploh učinkovita in kako nevarna so. Najprej so 98% učinkovita, potem 90+, potem pridemo do tega da je pri 50/50 precepljenosti v bolnici vsak tretji bolnik cepljen in da učinkovitost cepljenja pada hitreje kot helikopter katerega so talibani sesuli z surface-to-air raketo...

Potem, najprej so cepljeni neprenašalci, potem "manjši" prenašalci, zdaj že praktično enaki kot necepljeni.

In tukaj je problem. Meni samo ni jasno ali so v vladi res taki butalci, ali to delajo namerno. Ampak jaz ti garantiram da bi bila precepljenost veliko višja v primeru malo bolj normalne retorike, serviranja realnih ocen učinkovitosti cepiv ter povdarjanja tiste statistike ki je pomembna (hospitalizacija + intenziva po starostnih skupinah). Ko jebe info koliko ljudi je izvedelo da so bolani zaradi testa, ali so pa malo večkrat kihnili v robček...

Pa malo manj groženj in pametovanja v stilu "vi ste vsi zabiti, zato poslušajte stroko!" bi tudi pomagalo. Sploh ko ti je stroka sestavljena iz raznih Krekov in Beovičk, ki vsake 2 dni spremenijo svoje mnenje (ampak saj je jasno zakaj - če lažeš moraš imeti zelo dober spomin ;) ).

Covid in znanost sta dinamični kategoriji, ki se neprestano spreminjata, za razliko od antivaxerjev, ki so konstantno zabiti.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.
««
3 / 12
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Nov dokumentarni film Mitja Okorna o Covid-19 (strani: 1 2 3 416 17 18 19 )

Oddelek: Loža
91979671 (63429) BigWhale

Koliko doz, za zascito pred delto? (strani: 1 2 3 432 33 34 35 )

Oddelek: Problemi človeštva
1722224582 (203667) Conini
»

Danska popolnoma izločila AstroZeneco (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10413052 (9965) Hemi426

Več podobnih tem