» »

Nov dokumentarni film Mitja Okorna o Covid-19

Nov dokumentarni film Mitja Okorna o Covid-19

««
2 / 19
»»

one-half ::

Slopek je izjavil:

Dimnik je izjavil:

Slopek je izjavil:

Okorn je postal polovičar. Ja, ko pa nikogar ni našel, haha. Bo pa že tako. Poglejte si ga v naslednjih dveh letih, potem rok poteče, haha.

Obilo užitkov ob ogledu, pa na kokice ne pozabit.


Ooo glej ga junaka...ti poznaš ogromno cepljenih z težavami in namagnetenjem, zakaj mu nisi dal kontaktov? Aja, seveda ne obstajajo. Še vedno pa čakamo, da jih zbereš in se prepričamo, kot si lajal v eni temi

O vsem tem, se boš prej ali slej prepričal na svoji koži. Sploh, ker si tega očitno želiš. Brez skrbi, samo zaupaj stroki.


Torej nisi sposoben dokazati lazi, ki jih pises? In je nujno zaupati stroki, ker nasprotna stran laze? Ja, se strinjam s tabo.

Mogoce bo cas za citat:

one-half je izjavil:

Glede na kolicino lazi, ki jih (antivaxerji) sami plasirajo, bi se inteligenten clovek zamislil: "ce ze sam toliko lazem o strasnih ucinkih cepiva, da bi dokazal svoj prav, ali toliko lazejo tudi tisti, katerih mnenja so me prepricala v antivax", samo izgleda, da nimamo opravka z inteligentnimi ljudmi.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: one-half ()

Machete ::

ČE senma tako abotne oz. že mal cringi filme, bo težko dober dokumentarec. Dokumentarce lahko delajo samo res široki ljudje. On je pa samo turbo višigrajski režiser filmov za otroke.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

one-half ::

Machete je izjavil:

ČE senma tako abotne oz. že mal cringi filme, bo težko dober dokumentarec. Dokumentarce lahko delajo samo res široki ljudje. On je pa samo turbo višigrajski režiser filmov za otroke.


To kaksne filme snema dejansko ne spremeni nic (s tem, da si verjetno velik fan, da si jih pogledal in lahko sodis, recimo tega bi si zelel pogledati vsak otrok:
https://www.imdb.com/video/vi456704281).

A morda tudi ti koga poznas, daj pomagaj ostalim laznjivcem, da dokazejo svoj point. Vsaj enega z tezkimi posledicami cepiva moras zagotovo osebno poznati.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Slopek ::

ZAKLEP!!!
Nova nepotrebna kovid tema, kjer cepljeni spet žalijo.
Ko iščeš kar je iskal Okorn, se ne obrneš na Anico Bidar. To je kot prvo. Niti jaz nisem tisti, ki vam bo razodel resnico. Lahko pa spet verjamete produktu naše vlade, haha.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Groot ()

one-half ::

Slopek je izjavil:

ZAKLEP!!!
Nova nepotrebna kovid tema, kjer cepljeni spet žalijo.
Ko iščeš kar je iskal Okorn, se ne obrneš na Anico Bidar. To je kot prvo. Niti jaz nisem tisti, ki vam bo razodel resnico. Lahko pa spet verjamete produktu naše vlade, haha.


Noben ne zali, samo dejstva izpostavljamo. Se opravicil se ti bom, ce si se pocutil, da sem te kdaj zalil, samo najprej pripelji nekoga, ki ima tezke posledice zaradi cepiva, sicer to niso bile zaljitve ampak dejstva.

Pa psihoticen smeh, na koncu zapisov, ti ni ravno v pomoc.

one-half je izjavil:

Glede na kolicino lazi, ki jih (antivaxerji) sami plasirajo, bi se inteligenten clovek zamislil: "ce ze sam toliko lazem o strasnih ucinkih cepiva, da bi dokazal svoj prav, ali toliko lazejo tudi tisti, katerih mnenja so me prepricala v antivax", samo izgleda, da nimamo opravka z inteligentnimi ljudmi.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: one-half ()

oracle ::

Osebno poznam dve osebi v trailerju. Za obe sem prepričan, da nista lažnivca. Sta pa zelo različni osebi, en je totalen antijanšist, en je pa cerkven.

Dimnik ::

Slopek je izjavil:

Dimnik je izjavil:

Slopek je izjavil:

Okorn je postal polovičar. Ja, ko pa nikogar ni našel, haha. Bo pa že tako. Poglejte si ga v naslednjih dveh letih, potem rok poteče, haha.

Obilo užitkov ob ogledu, pa na kokice ne pozabit.


Ooo glej ga junaka...ti poznaš ogromno cepljenih z težavami in namagnetenjem, zakaj mu nisi dal kontaktov? Aja, seveda ne obstajajo. Še vedno pa čakamo, da jih zbereš in se prepričamo, kot si lajal v eni temi

O vsem tem, se boš prej ali slej prepričal na svoji koži. Sploh, ker si tega očitno želiš. Brez skrbi, samo zaupaj stroki.


Glej model, ne padam na laži. Poznam ogromno ljudi, vec kot polovica jih je cepljenih, od hudih oblik kroničnih, rakavih in noben nima posledic, cepljeni z vsemi cepivi, sploh pa da bi umrl.

Sem videl kolega, ki je tudi govoril, da je to gripa, no po treh tednih ležanja, si je komaj opomogel, pa je aktiven tudi v športu. Njegov oče pa je bil 10dni na kisiku, pa ne zato,da bi bolnica dobila denar za njega, ampak ni mogel dihat....

Machete ::

one-half je izjavil:

Machete je izjavil:

ČE senma tako abotne oz. že mal cringi filme, bo težko dober dokumentarec. Dokumentarce lahko delajo samo res široki ljudje. On je pa samo turbo višigrajski režiser filmov za otroke.


To kaksne filme snema dejansko ne spremeni nic (s tem, da si verjetno velik fan, da si jih pogledal in lahko sodis, recimo tega bi si zelel pogledati vsak otrok:
https://www.imdb.com/video/vi456704281).

A morda tudi ti koga poznas, daj pomagaj ostalim laznjivcem, da dokazejo svoj point. Vsaj enega z tezkimi posledicami cepiva moras zagotovo osebno poznati.


Jaz ne poznam nobenega s težkim potekom, edino ''ja me je kar zmahlao, sem ležal 3 dni'' (kar ni nikakršen argument za karkoli, samo, če že sprašuješ). Filmov nisem geldal, dovolj sem videl v napovednikih. Link ti ne dela.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Slopek ::

Ja smešna so vaša pričakovanja. Glede vladinega denarja namreč. Kaj pa ste mislili, da boste dobili?
Pripeljem naj ti koga, za koji hurac? Pejt v bolnico na kardio, pa pojdi od postle do postle in sprašuj če so cepljeni. To je začetek. Naprej ti bo pa že jasno.

one-half ::

Machete je izjavil:

one-half je izjavil:

Machete je izjavil:

ČE senma tako abotne oz. že mal cringi filme, bo težko dober dokumentarec. Dokumentarce lahko delajo samo res široki ljudje. On je pa samo turbo višigrajski režiser filmov za otroke.


To kaksne filme snema dejansko ne spremeni nic (s tem, da si verjetno velik fan, da si jih pogledal in lahko sodis, recimo tega bi si zelel pogledati vsak otrok:
https://www.imdb.com/video/vi456704281).

A morda tudi ti koga poznas, daj pomagaj ostalim laznjivcem, da dokazejo svoj point. Vsaj enega z tezkimi posledicami cepiva moras zagotovo osebno poznati.


Jaz ne poznam nobenega s težkim potekom, edino ''ja me je kar zmahlao, sem ležal 3 dni'' (kar ni nikakršen argument za karkoli, samo, če že sprašuješ). Filmov nisem geldal, dovolj sem videl v napovednikih. Link ti ne dela.


Ma ja, slo-tech ima bug v frontendu, za linkom mora biti vsaj presledek sicer vzame zraven oklepaj, tole bo delalo: https://www.imdb.com/video/vi456704281

Slopek je izjavil:

Ja smešna so vaša pričakovanja. Glede vladinega denarja namreč. Kaj pa ste mislili, da boste dobili?
Pripeljem naj ti koga, za koji hurac? Pejt v bolnico na kardio, pa pojdi od postle do postle in sprašuj če so cepljeni. To je začetek. Naprej ti bo pa že jasno.


Aha se pravi, ce si cepljen je vsaka bolezen, ki jo imas, posledica cepljenja? Se pravi spet napacno interpretiranje sveta, enako kot pri tvojih statistikah... Res si cuden patron... :))
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: one-half ()

Reycis ::

En velik razlog zakaj ljudje ne marajo govorit o problemih pri cepljenju je, da vsi ki so se cepili ali cepljenje podpirajo in nočejo delat negativne reklame ter celo zanikajo kakršnekoli probleme in/ali se zavedajo situacije v družbi glede grdega govorjenja o cepljenju in se pametno nočejo izpostavljat. Tudi jaz se nebi. Niti malo presenetljivo, da ni šlo. Vseeno hvala vsaj za poskus. Dokumentarca še nisem gledal ga pa še bom.

P.s. Ali je iskal hospitalizirane/s hujšim potekom ali je vzorec random okuženih?
Diversity is our greatest strength

Slopek ::

Začetek ni konec. Vsaj v večini primerov ne. To novo cepljenje ni med njimi.
Ampak nisem mislil na to.
Beri kaj sem napisal. TO JE ZAČETEK!

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

one-half ::

Reycis je izjavil:

En velik razlog zakaj ljudje ne marajo govorit o problemih pri cepljenju je, da vsi ki so se cepili ali cepljenje podpirajo in nočejo delat negativne reklame ter celo zanikajo kakršnekoli probleme in/ali se zavedajo situacije v družbi glede grdega govorjenja o cepljenju in se pametno nočejo izpostavljat. Tudi jaz se nebi. Niti malo presenetljivo, da ni šlo. Vseeno hvala vsaj za poskus. Dokumentarca še nisem gledal ga pa še bom.

P.s. Ali je iskal hospitalizirane/s hujšim potekom ali je vzorec random okuženih?


Nihce ni zahteval od vas random vzorca ljudi s posledicamio cepljenja, samo pripeljite kogarkoli na PopTV, da nam pokazete resnico. Ker sicer ni resnica ampak laz.


Slopek je izjavil:

Začetek ni konec. Vsaj v večini primerov ne. To novo cepljenje ni med njimi.
Ampak nisem mislil na to.
Beri kaj sem napisal. TO JE ZAČETEK!



Mimogrede: vostok? :)) Pri njemu sem imel izkusnje s kupom insinuacij, ki jih ni hotel konkretizirat...
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: one-half ()

Slopek ::

Dimnik je izjavil:

Slopek je izjavil:

Dimnik je izjavil:

Slopek je izjavil:

Okorn je postal polovičar. Ja, ko pa nikogar ni našel, haha. Bo pa že tako. Poglejte si ga v naslednjih dveh letih, potem rok poteče, haha.

Obilo užitkov ob ogledu, pa na kokice ne pozabit.


Ooo glej ga junaka...ti poznaš ogromno cepljenih z težavami in namagnetenjem, zakaj mu nisi dal kontaktov? Aja, seveda ne obstajajo. Še vedno pa čakamo, da jih zbereš in se prepričamo, kot si lajal v eni temi

O vsem tem, se boš prej ali slej prepričal na svoji koži. Sploh, ker si tega očitno želiš. Brez skrbi, samo zaupaj stroki.


Glej model, ne padam na laži. Poznam ogromno ljudi, vec kot polovica jih je cepljenih, od hudih oblik kroničnih, rakavih in noben nima posledic, cepljeni z vsemi cepivi, sploh pa da bi umrl.

Sem videl kolega, ki je tudi govoril, da je to gripa, no po treh tednih ležanja, si je komaj opomogel, pa je aktiven tudi v športu. Njegov oče pa je bil 10dni na kisiku, pa ne zato,da bi bolnica dobila denar za njega, ampak ni mogel dihat....

Glej model, moja služba je, da na forumu pišem laži al kaj?
Jaz ne oporeka tvoji izkušnji, pa je moja popolnoma drugačna. Ampak zate, sem jaz lažnivec. Kdo sploh si ti?

@enapolovička. Se ne strinjaš? Tudi raziskovalno novinarstvo se bi lahko začelo tam.
Raje pretepaš slamnatega moža. Ti je bližje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Slopek ()

one-half ::

Slopek je izjavil:


Glej model, moja služba je, da na forumu pišem laži al kaj?
Jaz ne oporeka tvoji izkušnji, pa je moja popolnoma drugačna. Ampak zate, sem jaz lažnivec. Kdo sploh si ti?

Jah ti se lazes o resnih stvareh, ki imajo potencialno smrtonosne posledice za ljudi, ki ti nasedejo. Zdaj, ali je razlog denar ali si samo psihopat, tega nihce ne ve. Dejstvo pa je, da lepis in pises lazi, ki jih ne mores podkrepiti z nicemer. Mogoce samo noces nehati, ker ves, da te je nekdo z antivaxem na debelo nategnil, pa noces izpasti labilna in lahkoverna oseba. Get over it.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: one-half ()

Kapitan Jack ::

Jaz sem se cepil 1x in se ne bom vec cepil. Sem zdaj antivaxer? Oziroma ce nisem sedaj, bom po tem, ko politiki recejo, da ne izpolnjujem vec PCT pogoja. Koliko je ze to? Nekje 6mesecev, spet drugje 9, nekje 12.

Kolicino protiteles pa najbrz nobenga ne pika.

Slopek ::

one-half je izjavil:

Slopek je izjavil:


Glej model, moja služba je, da na forumu pišem laži al kaj?
Jaz ne oporeka tvoji izkušnji, pa je moja popolnoma drugačna. Ampak zate, sem jaz lažnivec. Kdo sploh si ti?

Jah ti se lazes o resnih stvareh, ki imajo potencialno smrtonosne posledice za ljudi, ki ti nasedejo. Zdaj, ali je razlog denar ali si samo psihopat, tega nihce ne ve. Dejstvo pa je, da lepis in pises lazi, ki jih ne mores podkrepiti z nicemer.

Za vladin denar naredim marsikaj. Kaj bi ti podkrepil? Povedal sem kako se to dela. Kaj vam ni jasno? Okorn je dobil denar od vlade, pa je posnel kar je moral.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

Dimnik ::

Slopek, dokler boš pisal in trdil o cepljenih, da so namagneteni, si 100% lažnivec.

Kaj je tvoja služba ne vem in me ne zanima, na tvoje pisanje, niti ne vem kaj bi lahko delal

Slopek ::

Dimnik je izjavil:

Slopek, dokler boš pisal in trdil o cepljenih, da so namagneteni, si 100% lažnivec.

Kaj je tvoja služba ne vem in me ne zanima, na tvoje pisanje, niti ne vem kaj bi lahko delal

Vsak dan delam s kovidom! Jasno? Zdaj pa spokaj, ker si dobil šamar.

Dimnik ::

Če bi ti delal s kovidom, nebi pisal takih laži

PrimoZ_ ::

Slopek je izjavil:

Dimnik je izjavil:

Slopek, dokler boš pisal in trdil o cepljenih, da so namagneteni, si 100% lažnivec.

Kaj je tvoja služba ne vem in me ne zanima, na tvoje pisanje, niti ne vem kaj bi lahko delal

Vsak dan delam s kovidom! Jasno? Zdaj pa spokaj, ker si dobil šamar.


Kaj pa ?
Snemaš tiktok videje, kako se ti prilepi kovanec na ramo na katero si bil cepljen ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PrimoZ_ ()

one-half ::

Kapitan Jack je izjavil:

Jaz sem se cepil 1x in se ne bom vec cepil. Sem zdaj antivaxer? Oziroma ce nisem sedaj, bom po tem, ko politiki recejo, da ne izpolnjujem vec PCT pogoja. Koliko je ze to? Nekje 6mesecev, spet drugje 9, nekje 12.

Kolicino protiteles pa najbrz nobenga ne pika.


Antivaxer si zato, ker nabijas proti cepljenju in siris antivaxerske lazi. Zaradi mene si lahko 10x cepljen in lahko prodajas svoje telo anticepilcem v zameno za denar. Nepomembno je.

Tudi glede kolicine protiteles, so strokovnjaki razlozili, ce se pac ne izobrazis je to tvoj problem, ni pa nerazgledanost opravicilo, da nakladas po forumu. Najprej se poduci in potem blebetaj.

Slopek je izjavil:

Dimnik je izjavil:

Slopek, dokler boš pisal in trdil o cepljenih, da so namagneteni, si 100% lažnivec.

Kaj je tvoja služba ne vem in me ne zanima, na tvoje pisanje, niti ne vem kaj bi lahko delal

Vsak dan delam s kovidom! Jasno? Zdaj pa spokaj, ker si dobil šamar.


Lazes. Enako kot glede vsega ostalega. Seveda pa lahko dokazes.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: one-half ()

Slopek ::

Dimnik je izjavil:

Če bi ti delal s kovidom, nebi pisal takih laži

Ja ok. Samo pravim, da bi Okorn lahko prišel do drugačne "resnice', če bi delal drugače. Tako, kot naj bi to delali raziskovalni novinarji.
Tako, pa je dobil denar od vlade. Vse povedano.
Kaj si ti misliš o meni, pa.........

one-half ::

Slopek je izjavil:

Dimnik je izjavil:

Če bi ti delal s kovidom, nebi pisal takih laži

Ja ok. Samo pravim, da bi Okorn lahko prišel do drugačne "resnice', če bi delal drugače. Tako, kot naj bi to delali raziskovalni novinarji.
Tako, pa je dobil denar od vlade. Vse povedano.
Kaj si ti misliš o meni, pa.........


Le javi se mu ali pa PopTV in jim priskrbi dokaze.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

floyd1 ::

Bom šel čisto na začetek teme - "dokumentarec" brez protiargumentov je čisto navadno plačano propagandno gradivo nekje na ravni S. Koreje. In niti ni važno, kdo je spodaj podpisan. Če bi bil to nek neznanec, bi si pač mislil, da ali laže (za denar seveda), ali pa je bila ta tematika zanj prehud zalogaj.
In s takimi zmazki pri razmišljujočih ljudeh zasejejo kanček dvoma v vse skupaj. Na kocu se bom gotovo cepil, a imam še skoraj pol leta časa.

one-half ::

floyd1 je izjavil:

Bom šel čisto na začetek teme - "dokumentarec" brez protiargumentov je čisto navadno plačano propagandno gradivo nekje na ravni S. Koreje. In niti ni važno, kdo je spodaj podpisan. Če bi bil to nek neznanec, bi si pač mislil, da ali laže (za denar seveda), ali pa je bila ta tematika zanj prehud zalogaj.
In s takimi zmazki pri razmišljujočih ljudeh zasejejo kanček dvoma v vse skupaj. Na kocu se bom gotovo cepil, a imam še skoraj pol leta časa.


Saj si lahko tule pogledas, vsi poznajo nekoga s posledicami, nihce ga noce predstaviti javnosti. Ker je to buhuhuuuu... velika skrivnost... :)) :)) :)) Sploh ne dvomim, da Okornu ni ratalo nikogar najti, ker te ljudje ne obstajajo. Vse skupaj je antivaxerska laz.

Mimogrede, obstajajo pa psihicne posledice, kot je recimo depresija, po tem, ko antivaxerja ali nekoga, ki jim verjame, cepis. Samo to so psihosomatske tezave s podobnim izvorom kot placebo - samega sebe prepricas.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: one-half ()

Dimnik ::

Slopek je izjavil:

Dimnik je izjavil:

Če bi ti delal s kovidom, nebi pisal takih laži

Ja ok. Samo pravim, da bi Okorn lahko prišel do drugačne "resnice', če bi delal drugače. Tako, kot naj bi to delali raziskovalni novinarji.
Tako, pa je dobil denar od vlade. Vse povedano.
Kaj si ti misliš o meni, pa.........


Pa dobro....ti bereš ali samo pišeš svoje gluposti. Zgoraj si preberi, kjer imaš, da je prosil za kontakte, takih nebuloz kot jih ti pišeš....začuda jih ni bilo, ampak glavno, da ste glasni

Kapitan Jack ::

one-half je izjavil:


Antivaxer si zato, ker nabijas proti cepljenju in siris antivaxerske lazi. Zaradi mene si lahko 10x cepljen in lahko prodajas svoje telo anticepilcem v zameno za denar. Nepomembno je.

Tudi glede kolicine protiteles, so strokovnjaki razlozili, ce se pac ne izobrazis je to tvoj problem, ni pa nerazgledanost opravicilo, da nakladas po forumu. Najprej se poduci in potem blebetaj.


Oznacil bi te za ovco, ampak ti si v tem hujsi od ovce. Si ovca, ki pa je dobesedno slepa.

Jaz sem se cepil. Obljubljena je bila svoboda. Gospod kanzler Kurz v Avstriji je celo rekel, da bo poleti za cepljene pandemije konec. Jaz sem verjel vladi in ona me je izdala. Tako, da jim sedaj ne verjamem popolnoma nic vec in se vec ne bom cepil. Cepil pa se nisem, ker sem se bal kovida, ker so ga v moji druzini imeli in preboleli kot navaden prehlad. Vauuu.

A bo kaj drugace, ce grem sedaj sprejeti se drug sus? Ne bo! Tako da tu blebetas samo ti.

LeQuack ::

Me zanima kolk tistih ki jih zdaj kao skrbi za zdravje drugih, se peljejo z avto in jih ubijajo z onesnaževanjem, ali pa s kurjenjem fosilnih goriv za ogrevanje. Takrat pa je kar naenkrat obratno in je "vredno" jih par pobit zato da se udobno pripelješ na dopust ali pa da imaš toplo doma.
"Moje življenje nad ostalimi, razen če gre za specifični koronavirus, kjer je še zmeraj moje življenje nad ostalimi samo delam se da mi ni vseeno" - povprečen user
Quack !

one-half ::

Kapitan Jack je izjavil:

one-half je izjavil:


Antivaxer si zato, ker nabijas proti cepljenju in siris antivaxerske lazi. Zaradi mene si lahko 10x cepljen in lahko prodajas svoje telo anticepilcem v zameno za denar. Nepomembno je.

Tudi glede kolicine protiteles, so strokovnjaki razlozili, ce se pac ne izobrazis je to tvoj problem, ni pa nerazgledanost opravicilo, da nakladas po forumu. Najprej se poduci in potem blebetaj.


Oznacil bi te za ovco, ampak ti si v tem hujsi od ovce. Si ovca, ki pa je dobesedno slepa.

Jaz sem se cepil. Obljubljena je bila svoboda. Gospod kanzler Kurz v Avstriji je celo rekel, da bo poleti za cepljene pandemije konec. Jaz sem verjel vladi in ona me je izdala. Tako, da jim sedaj ne verjamem popolnoma nic vec in se vec ne bom cepil. Cepil pa se nisem, ker sem se bal kovida, ker so ga v moji druzini imeli in preboleli kot navaden prehlad. Vauuu.

A bo kaj drugace, ce grem sedaj sprejeti se drug sus? Ne bo! Tako da tu blebetas samo ti.


Ja ja, saj ze dolgo skrivate svojo nesposobnost, nerazgledanost, idiotizem,... za izrazom ovca. Samo na tvojo zalost, sem jaz na razmisljujoci strani kovanca, ti pa na tisti spodnji blejajoci. Tako, da ce te veseli slika ovce, samo do ogledala stopi.

In tudi, ce 100x zablejas "ovca", ne bo nic drugace. Zaradi pomanjkanja intelekta in znanja, naivnosti, gojis dusevno bolezen, ki postaja vedno hujsa. Shizofrena paranoja se ji rece.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: one-half ()

Slopek ::

one-half je izjavil:

Slopek je izjavil:

Dimnik je izjavil:

Če bi ti delal s kovidom, nebi pisal takih laži

Ja ok. Samo pravim, da bi Okorn lahko prišel do drugačne "resnice', če bi delal drugače. Tako, kot naj bi to delali raziskovalni novinarji.
Tako, pa je dobil denar od vlade. Vse povedano.
Kaj si ti misliš o meni, pa.........


Le javi se mu ali pa PopTV in jim priskrbi dokaze.

Jaz se bom javljal? Lepo te prosim.
Zares jim je do tega. Raziskovalno novinarstvo doživlja pravo renesanso.
Ne ne smejati no.
Kdo je objavil zgodbo izbrisanih? Ga ni bilo medija, ki bi si upal.
Ta situacija, pa je nepredstavljivo bolj občutljiva.

Dimnik je izjavil:

Slopek je izjavil:

Dimnik je izjavil:

Če bi ti delal s kovidom, nebi pisal takih laži

Ja ok. Samo pravim, da bi Okorn lahko prišel do drugačne "resnice', če bi delal drugače. Tako, kot naj bi to delali raziskovalni novinarji.
Tako, pa je dobil denar od vlade. Vse povedano.
Kaj si ti misliš o meni, pa.........


Pa dobro....ti bereš ali samo pišeš svoje gluposti. Zgoraj si preberi, kjer imaš, da je prosil za kontakte, takih nebuloz kot jih ti pišeš....začuda jih ni bilo, ampak glavno, da ste glasni

Si ti res normalen? Pričakuješ, da bom nekomu kontakte dajal. Si res pri sebi?

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

one-half ::

Slopek je izjavil:

one-half je izjavil:

Slopek je izjavil:

Dimnik je izjavil:

Če bi ti delal s kovidom, nebi pisal takih laži

Ja ok. Samo pravim, da bi Okorn lahko prišel do drugačne "resnice', če bi delal drugače. Tako, kot naj bi to delali raziskovalni novinarji.
Tako, pa je dobil denar od vlade. Vse povedano.
Kaj si ti misliš o meni, pa.........


Le javi se mu ali pa PopTV in jim priskrbi dokaze.

Jaz se bom javljal? Lepo te prosim.
Zares jim je do tega. Raziskovalno novinarstvo doživlja pravo renesanso.
Ne ne smejati no.
Kdo je objavil zgodbo izbrisanih? Ga ni bilo medija, ki bi si upal.
Ta situacija, pa je nepredstavljivo bolj občutljiva.


Samo v tvoji glavi. Klatis neumnosti brez osnove in brez dokazov, z njimi pa ogrozas ljudi, ki ti verjamejo. Poden od podna.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: one-half ()

floyd1 ::

one-half je izjavil:

floyd1 je izjavil:

Bom šel čisto na začetek teme - "dokumentarec" brez protiargumentov je čisto navadno plačano propagandno gradivo nekje na ravni S. Koreje. In niti ni važno, kdo je spodaj podpisan. Če bi bil to nek neznanec, bi si pač mislil, da ali laže (za denar seveda), ali pa je bila ta tematika zanj prehud zalogaj.
In s takimi zmazki pri razmišljujočih ljudeh zasejejo kanček dvoma v vse skupaj. Na kocu se bom gotovo cepil, a imam še skoraj pol leta časa.


Saj si lahko tule pogledas, vsi poznajo nekoga s posledicami, nihce ga noce predstaviti javnosti. Ker je to buhuhuuuu... velika skrivnost... :)) :)) :)) Sploh ne dvomim, da Okornu ni ratalo nikogar najti, ker te ljudje ne obstajajo. Vse skupaj je antivaxerska laz.

Jaz pa mislim, da se je premalo potrudil. Tu, na forumu ni nihče plačan, da bi iskal zgodbe, zato je to težko primerljivo. Ampak, keš je padel, zakaj pa ne? Si pa s tem sigurno ni naredil neke blazne (razen finančne) usluge.

Kapitan Jack ::

Beres tisto in komentiras samo tisto, kar ti zelis. Sedaj si komentiral besedo "ovca", ostalo si ignoriral.

Torej se enkrat. Zakaj mi je vlada lagala? Pandemije naj bi bilo za cepljenje konec. Jaz sem cepljen, pandemija je pa se zmeraj tu. Me ne zanimajo zgodbe, niso se vsi cepljeni.

Jasno je bilo povedano "ZA CEPLJENJE BO POLETI KONEC PANDEMIJE"

,,Für jeden, der geimpft ist, ist die Pandemie vorbei. Für jeden, der nicht geimpft ist, ist das Virus ein massives Problem", - Kanzler Kurz iz Avstrije.

feryz ::

Upam, da res kdo ne verjame, da Okorna plačujejo, da bo predstavil tudi nasprotno stran.
Že pri Marjanu bi bilo to malo verjetno, pri janezu pa absurd.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

one-half ::

floyd1 je izjavil:

one-half je izjavil:

floyd1 je izjavil:

Bom šel čisto na začetek teme - "dokumentarec" brez protiargumentov je čisto navadno plačano propagandno gradivo nekje na ravni S. Koreje. In niti ni važno, kdo je spodaj podpisan. Če bi bil to nek neznanec, bi si pač mislil, da ali laže (za denar seveda), ali pa je bila ta tematika zanj prehud zalogaj.
In s takimi zmazki pri razmišljujočih ljudeh zasejejo kanček dvoma v vse skupaj. Na kocu se bom gotovo cepil, a imam še skoraj pol leta časa.


Saj si lahko tule pogledas, vsi poznajo nekoga s posledicami, nihce ga noce predstaviti javnosti. Ker je to buhuhuuuu... velika skrivnost... :)) :)) :)) Sploh ne dvomim, da Okornu ni ratalo nikogar najti, ker te ljudje ne obstajajo. Vse skupaj je antivaxerska laz.

Jaz pa mislim, da se je premalo potrudil. Tu, na forumu ni nihče plačan, da bi iskal zgodbe, zato je to težko primerljivo. Ampak, keš je padel, zakaj pa ne? Si pa s tem sigurno ni naredil neke blazne (razen finančne) usluge.


Japajade, pac nekaj zboljencev bo norelo cez njega, on se jim bo pa smejal iz Varsave. Tudi, ce ni bil preprican v cepljenje, po tem, ko se mu ni nihce javil z osebo, ki bi imela zaradi cepljenja hude posledice, je zdaj lahko utemeljeno preprican, da so antivaxerji cepci in laznjivci. Kar normalni povdarjamo ze od zacetka cepljenja.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Slopek ::

Sploh ne bereš bistva.
Tema je o Okornu.
Pravim, da je izdelek BS, ker ga je financirala vlada.
Pravim tudi, da bi delo lahko opravil drugače. Ne! Moral bi ga.
Tako, kot bi ga že zdavnaj morali opraviti raziskovalni novinarji.
To je to. Zdaj pa, al boš debatirali o tem, ali pa GTFO!!!

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

floyd1 ::

feryz je izjavil:

Upam, da res kdo ne verjame, da Okorna plačujejo, da bo predstavil tudi nasprotno stran.
Že pri Marjanu bi bilo to malo verjetno, pri janezu pa absurd.

Tako je. Zdaj je pridobil kup izkušenj, da naredi tudi dokumentarec o velikem Kimu, ehhh... ...Janezu brezmadežnem.

strawman ::

Zakaj torej nihče ne predstavi nasprotne strani?
Finance verjetno niso težava, ljudje bi plačali, da bi videli "resnico" - Youtube, Patreon, Kickstarter, itd...

Kapitan Jack ::

Koliko kosta ta film od Okorna?

one-half ::

.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: one-half ()

Slopek ::

strawman je izjavil:

Zakaj torej nihče ne predstavi nasprotne strani?
Finance verjetno niso težava, ljudje bi plačali, da bi videli "resnico" - Youtube, Patreon, Kickstarter, itd...

Kdo bo objavil?
Pravim, da v času neizbrisanih, mediji o tem NISO SMELI pisati.
Veš na kakšnem nivoju stvari potekajo sedaj? Stvari si lahko najdeš sam. Take, ki nikoli ne bodo objavljene. No, niso objavljene.

one-half je izjavil:

Slopek je izjavil:

Sploh ne bereš bistva.
Tema je o Okornu.
Pravim, da je izdelek BS, ker ga je financirala vlada.
Pravim tudi, da bi delo lahko opravil drugače. Ne! Moral bi ga.
Tako, kot bi ga že zdavnaj morali opraviti raziskovalni novinarji.
To je to. Zdaj pa, al boš debatirali o tem, ali pa GTFO!!!


Debatiram o tem, da bos ti zagotovo s svojim vesoljnim znanjem pomagal PopTV odkriti resnico, saj stojis za svojimi lazmi in bos rade volje dokazal, da to niso. Seveda pa je mozno, da imam prav in so res samo lazi. In, ko ne morete dokazati svojih trditev, se vedno posluzite ad-hominemov, tako kot je vedno primer tule na forumu in zdaj ste se z ad hominemi spravili na Okorna, se preden ste dokumentarec sploh videli. Skratka veste, da lazete, da ne morete dokazati nicesar in zdaj je seveda kriv Okoren, ne to, da plasirate lazi v javnost.

Kaj ima pOpTV z okornom? GTFO!

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

one-half ::

Slopek je izjavil:

Sploh ne bereš bistva.
Tema je o Okornu.
Pravim, da je izdelek BS, ker ga je financirala vlada.
Pravim tudi, da bi delo lahko opravil drugače. Ne! Moral bi ga.
Tako, kot bi ga že zdavnaj morali opraviti raziskovalni novinarji.
To je to. Zdaj pa, al boš debatirali o tem, ali pa GTFO!!!


Debatiram o tem, da bos ti zagotovo s svojim vesoljnim znanjem pomagal PopTV odkriti resnico, saj stojis za svojimi lazmi in bos rade volje dokazal, da to niso.

Seveda pa je mozno, da imam prav in so res samo lazi.

In, ko ne morete dokazati svojih trditev, se vedno posluzite ad-hominemov, tako kot je vedno primer tule na forumu in zdaj ste se z ad hominemi spravili na Okorna, se preden ste dokumentarec sploh videli.

Skratka veste, da lazete, da ne morete dokazati nicesar in zdaj je seveda kriv Okoren, ne to, da TI in ostala antivaxerska sodrga plasirate lazi v javnost.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: one-half ()

Slopek ::

Pop TV? Tema je o Okornu, ki je z vladinem denarjem posnel propagandno gradivo.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

one-half ::

Slopek je izjavil:

Pop TV? Tema je o Okornu, ki je z vladinem denarjem posnel propagandno gradivo.

Lahko tudi Okornu, samo sem sklepal, da bos sel raje na PopTV s tem, ker je Okorn tako zaadhomineman z vase strani, da bo PopTV boljsi.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

strawman ::

Slopek je izjavil:

strawman je izjavil:

Zakaj torej nihče ne predstavi nasprotne strani?
Finance verjetno niso težava, ljudje bi plačali, da bi videli "resnico" - Youtube, Patreon, Kickstarter, itd...

Kdo bo objavil?
Pravim, da v času neizbrisanih, mediji o tem NISO SMELI pisati.
Veš na kakšnem nivoju stvari potekajo sedaj? Stvari si lahko najdeš sam. Take, ki nikoli ne bodo objavljene. No, niso objavljene.


Pusti MSM medije, imaš polno video hostingov, ki se nahajajo v "eksotičnih" državah in jih prav malo briga kdo kaj lahko objavi.
Poleg tega lahko "resnico" razširiš preko torrentov, TOR, javnih predvajanj, itd.
Pa polno takega materiala je itak objavljenega na Youtubu, Insta, FB, Liveleakih. itd. Ljudje lepo služijo od teh alternativnih dokumentarcev.

josipdare ::

Pri nas dojazano ni stranskih ucinkov.
Nismo ameri ki se znajo tako dobro pretvarjati da imajo stranske ucinke, da jih mora vlada uradno steti med nesrecnike.

Sicer pa sploh prisilno cepljenje ne more imeti stranskih ucinkov.

one-half ::

strawman je izjavil:

Pusti MSM medije, imaš polno video hostingov, ki se nahajajo v "eksotičnih" državah in jih prav malo briga kdo kaj lahko objavi.
Poleg tega lahko "resnico" razširiš preko torrentov, TOR, javnih predvajanj, itd.
Pa polno takega materiala je itak objavljenega na Youtubu, Insta, FB, Liveleakih. itd. Ljudje lepo služijo od teh alternativnih dokumentarcev.


Ja, in bomo imeli se en laznjivi dokumentarec antivaxerjev. Ne, bo treba kar konkretne ljudi dati zadaj s polnimi imeni in preverljive. Laz lahko posnamem tudi jaz. Ti posljem kaksno sliko NLPja? Luknje na Antarktiki? Ploscatosti zemlje? Chupacabre?
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Slopek ::

strawman je izjavil:

Slopek je izjavil:

strawman je izjavil:

Zakaj torej nihče ne predstavi nasprotne strani?
Finance verjetno niso težava, ljudje bi plačali, da bi videli "resnico" - Youtube, Patreon, Kickstarter, itd...

Kdo bo objavil?
Pravim, da v času neizbrisanih, mediji o tem NISO SMELI pisati.
Veš na kakšnem nivoju stvari potekajo sedaj? Stvari si lahko najdeš sam. Take, ki nikoli ne bodo objavljene. No, niso objavljene.


Pusti MSM medije, imaš polno video hostingov, ki se nahajajo v "eksotičnih" državah in jih prav malo briga kdo kaj lahko objavi.
Poleg tega lahko "resnico" razširiš preko torrentov, TOR, javnih predvajanj, itd.
Pa polno takega materiala je itak objavljenega na Youtubu, Insta, FB, Liveleakih. itd. Ljudje lepo služijo od teh alternativnih dokumentarcev.

Ja pa saj vse to že je. TO ni moje delo! Sem pa že razmišljal, da sem izpustil iz rok odlično priložnost. Bi moral vse od začetka snemati. Materiala bi bilo full. A kot pravim, to ni moje področje.

one-half ::

josipdare je izjavil:

Pri nas dojazano ni stranskih ucinkov.
Nismo ameri ki se znajo tako dobro pretvarjati da imajo stranske ucinke, da jih mora vlada uradno steti med nesrecnike.

Sicer pa sploh prisilno cepljenje ne more imeti stranskih ucinkov.


Americani tudi macke dajejo v mikrovalovke, kjer na navodilih izrecno ne pise, da v njih ne smes susiti macke, zato, da lahko potem iztozijo denar od proizvajalca. Tako, da njih ne niti omenjat.

Slopek je izjavil:

strawman je izjavil:

Slopek je izjavil:

strawman je izjavil:

Zakaj torej nihče ne predstavi nasprotne strani?
Finance verjetno niso težava, ljudje bi plačali, da bi videli "resnico" - Youtube, Patreon, Kickstarter, itd...

Kdo bo objavil?
Pravim, da v času neizbrisanih, mediji o tem NISO SMELI pisati.
Veš na kakšnem nivoju stvari potekajo sedaj? Stvari si lahko najdeš sam. Take, ki nikoli ne bodo objavljene. No, niso objavljene.


Pusti MSM medije, imaš polno video hostingov, ki se nahajajo v "eksotičnih" državah in jih prav malo briga kdo kaj lahko objavi.
Poleg tega lahko "resnico" razširiš preko torrentov, TOR, javnih predvajanj, itd.
Pa polno takega materiala je itak objavljenega na Youtubu, Insta, FB, Liveleakih. itd. Ljudje lepo služijo od teh alternativnih dokumentarcev.

Ja pa saj vse to že je. TO ni moje delo! Sem pa že razmišljal, da sem izpustil iz rok odlično priložnost. Bi moral vse od začetka snemati. Materiala bi bilo full. A kot pravim, to ni moje področje.


Ne rabi biti tvoje podrocje, zlagati se da o cemerkoli, kjerkoli. Samo laz mora biti dovolj zanimiva.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: one-half ()
««
2 / 19
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Prebolevniki vs cepljeni kovid-19 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Problemi človeštva
22027748 (25563) WizzardOfOZ

Koliko doz, za zascito pred delto? (strani: 1 2 3 432 33 34 35 )

Oddelek: Problemi človeštva
1722224714 (203799) Conini

Pfizer, PCT test in neprofesionalni zdravnik (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10620476 (16669) Mr.B

Več podobnih tem