» »

Danska popolnoma izločila AstroZeneco

Danska popolnoma izločila AstroZeneco

«
1
2 3

Hemi426 ::

https://www.bbc.com/news/world-europe-5...
"The upcoming target groups for vaccination are less likely to become severely ill from Covid-19," he said. "We must weigh this against the fact that we now have a known risk of severe adverse effects from vaccination with AstraZeneca, even if the risk in absolute terms is slight."

Še en izsek iz članka:
"Most have now resumed vaccinations with AstraZeneca, but often with limits to older age groups".

https://www.24ur.com/novice/korona/name...

Mi smo pa v statusu AstraZeneca je super in ok, pa vse od 18+ ane?
  • spremenilo: Hemi426 ()

ajdov2 ::

'poslušajte stroko'

Hemi426 ::

ajdov2 je izjavil:

'poslušajte stroko'

Še imamo mi kakšno drugo cepivo?

Spomnem se, da smo namerno zgrešili nek rok za oddajo naročila za Pfizer, J&J je tudi pričakovano ustavljen.
Nekako razumem zakaj "stroka" klljub vsemu tako sili z AZ in 18+...

Zimonem ::

Za različne seve najnebi bila niti učinkovita.

https://www.reuters.com/article/reuters...

Stroka pa itak nuca čas , da se nauči zadeve.

shadeX ::

ekako razumem zakaj "stroka" klljub vsemu tako sili z AZ in 18+..


Ker korist cepljenja še vedno pretehta posledice necepljenja. V življenje se lahko vrnemo samo s cepivom..

Za primerjavo: Kontracepcijske tablete naj bi bile 1000x nevarnejše od cepiva AZ.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

joze67 ::

Stroka je zadaj. Čeznjo je debela plast komercialnih in osebnih interesov.

Kako nevarno je v resnici cepivo? Ne vemo. Ampak stroka trdi, da so zapleti pričakovani (samo povedati se jim ni zdelo vredno). In potem pravijo, da gre v ZK za 4 primere/1.000.000 prebivalcev, kar je celo manj od pričakovanega povprečja 5/1.000.000 (vir). Seveda, cepijo slabe 3 mesece, pričakovanih 5 pa je na celo leto - torej ne več kot 1,25 v obdobju. Tako da stroka zaspina dejstva, kot ji ustreza.

Kar poslušajte stroko.

In to cepivo ima dolgo zgodovino zanimivih ... naključij in obratov.

shadeX ::

Kako nevarno je v resnici cepivo? Ne vemo. A


Glede povezave med krvnimi strdki, cepivom in pojavnostjo vemo ja.

Zimonem ::

Saj učinkovitost na dolgi rok ni mogla biti dokazana. Ker tega časa še ni.

joze67 ::

shadeX je izjavil:

V življenje se lahko vrnemo samo s cepivom..

Za primerjavo: Kontracepcijske tablete naj bi bile 1000x nevarnejše od cepiva AZ.

Kontracepcijske tablete: v Nemčiji je koliko, 31 umrlih v 3 mesecih zaradi teh zapletov ... je potem še 31.000 mrtvih zaradi kontracepcije? Ali je Nemke ne uporabljajo?

V življenje se lahko vrnemo samo s cepivom ... res? Kitajci so se vrnili tudi brez njega.

feryz ::

ajdov2 je izjavil:

'poslušajte stroko'
Saj jo.
Ampak moraš povedati točno na kateri dan jo moramo poslušati. Drugače lahko pride do nesporazumov. Če jo en v torek, drugi pa v sredo.

shadeX ::

Kitajci so se vrnili tudi brez njega.


Ni problema, ko boš prepričal ljudi naj se ne družijo in upoštevajo ukrepe potem bo tudi brez cepiva delovalo ja. Torej potrebujemo kitajski režim.

Saj učinkovitost na dolgi rok ni mogla biti dokazana.


Res je. Prav tako ne poznamo dolgoročnih posledic virusa.

Bil v nedeljo pri kolegici, ki je oktobra mela covid. Še danes nima vonja. To men ni normalno, žal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

joze67 ::

shadeX je izjavil:

Kako nevarno je v resnici cepivo? Ne vemo. A


Glede povezave med krvnimi strdki, cepivom in pojavnostjo vemo ja.

Res? V ZK je zapletov 5/M, v Nemčiji 11/M ... običajno 1,25/M. je sedaj 3x ali 9x bolj nevarno? Da o tem, da se podatki hitro spreminjajo, niti ne govorim.

Hemi426 ::

shadeX je izjavil:

ekako razumem zakaj "stroka" klljub vsemu tako sili z AZ in 18+..


Ker korist cepljenja še vedno pretehta posledice necepljenja. V življenje se lahko vrnemo samo s cepivom..

Za primerjavo: Kontracepcijske tablete naj bi bile 1000x nevarnejše od cepiva AZ.


Povzemaš mnenje stroke in vladajočih garnitur, ki iz dneva v dan postajajo zastarela, oz. neresnična.

Pa tudi ta racionalizacija glede kotracepcijskih tablet; to je samo prestavljanje goal postov.
Nekako tako gre, pivo te opijani, vendar te viski opijani bolj. Trenutn ose mi pogovarjamo o pivu, prijatelj.
In če je to pivo pokvarjeno je pokvarjeno.

Uporabi isto logiko pri Covido. Covid je nevaren, vendar za primerjavo, od srčno žilnih ljudi je lani umrlo 17mil ljudi.

Hemi426 ::

shadeX je izjavil:

Kitajci so se vrnili tudi brez njega.


Ni problema, ko boš prepričal ljudi naj se ne družijo in upoštevajo ukrepe potem bo tudi brez cepiva delovalo ja. Torej potrebujemo kitajski režim.

Saj učinkovitost na dolgi rok ni mogla biti dokazana.


Res je. Prav tako ne poznamo dolgoročnih posledic virusa.

Bil v nedeljo pri kolegici, ki je oktobra mela covid. Še danes nima vonja. To men ni normalno, žal.


Aha, lol smo že pri osebnih izkušnjah... Jaz pa poznam vsaj 12 oseb, ki so bile okužene, so vse zdrave, lažji poteki bolezni.
Mojih 12 premaga tvojo 1 kolegico, torej Covid ni nevaren in pika, haha.
Je že bila malo slabših genov iz zdravja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hemi426 ()

shadeX ::

Mojih 12 premaga tvojo 1 kolegico, torej Covid ni nevaren in pika, haha.


Nič ne premaga tega da ustaviš svet zaradi enega "bogega" virusa. Nobena "gripca" ti pač ne vzame vonja za pol leta, vprašanje kakšne so sploh posledice na možgane dolgoročno.

Obstajata torej dve možnosti:

1. Cepljenje
2. Kitajski režim

Either works.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

Hemi426 ::

shadeX je izjavil:

Mojih 12 premaga tvojo 1 kolegico, torej Covid ni nevaren in pika, haha.


Nič ne premaga tega da ustaviš svet zaradi enega "bogega" virusa. Nobena "gripca" ti pač ne vzame vonja za pol leta, vprašanje kakšne so sploh posledice na možgane dolgoročno.

Obstajata torej dve možnosti:

1. Cepljenje
2. Kitajski režim

Either works.


Ni pomemben problem, pomemben je naš odnos do problema.

Sveta ni ustavil Covid, ampak ukrepi od kvazi strok.

Ampak dosti tvojega off topica, ne pogovarjamo se o Covidu in nesmiselnosti ukrepov, prosim nazaj na temo ali pa odpeketaj ven.
Poznamo že vaše taktike izterjanja teme z provokativnimi premisami.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hemi426 ()

Uporabnik ::

Ma da sem dons slišal, da tisti ki so cepljeni z AZ prvo dozo da bodo dobili drugo dozo fajzer, a sem res to slišal po radiu al ne?
If You Don\'t Stand for Something, You\'ll Fall for Anything

Hemi426 ::

Uporabnik je izjavil:

Ma da sem dons slišal, da tisti ki so cepljeni z AZ prvo dozo da bodo dobili drugo dozo fajzer, a sem res to slišal po radiu al ne?


Tega specifično ti ne morem potrditi, bodo pa fix mešali odmerke.
https://www.24ur.com/novice/korona/kaci...

Zimonem ::

shadeX je izjavil:

Mojih 12 premaga tvojo 1 kolegico, torej Covid ni nevaren in pika, haha.


Nič ne premaga tega da ustaviš svet zaradi enega "bogega" virusa. Nobena "gripca" ti pač ne vzame vonja za pol leta, vprašanje kakšne so sploh posledice na možgane dolgoročno.

Obstajata torej dve možnosti:

1. Cepljenje
2. Kitajski režim

Either works.

Ne vemo niti koliko je cepljenje učinkovito...

Hemi426 ::

Zimonem je izjavil:

shadeX je izjavil:

Mojih 12 premaga tvojo 1 kolegico, torej Covid ni nevaren in pika, haha.


Nič ne premaga tega da ustaviš svet zaradi enega "bogega" virusa. Nobena "gripca" ti pač ne vzame vonja za pol leta, vprašanje kakšne so sploh posledice na možgane dolgoročno.

Obstajata torej dve možnosti:

1. Cepljenje
2. Kitajski režim

Either works.

Ne vemo niti koliko je cepljenje učinkovito...


Sevedo vedo, da je, ker jim je vsemogočna stroka to povedala!
Stroka, ki iz dneva v dan spreminja cepilno strategijo, stroka ki je trdila:
+da ne bo stranskih učinkov,
+potem da so stranski učinki pokazatelj, da cepivo dobro dela
+ potem da stranski učinki pretehtajo učinke Covida
+potem, da bi stranske učinke doživeli tako cepljeni kot necepljeni (slavna izjava Logarejeve)
+sedaj pa mislim, da smo pri temu, da je nekaj smrti in drugih posledic totalno sprejemljiv na pram smrtonsi Kugi, ki pobija vse med nami.
Kdo ne bi zaupal tem totalno nepristanskim in profesionalnim strokovnjakom?!

Inventorista ::

Te primerjave s kontracepcijskimi tabletami ne štekam. Nihče ti ne preprečuje seksat vsepovprek, če ne jemlješ kontracepcijskih! A si lahko predstavljate, da bi se MORAL testirat za spolne bolezni pred vsakem fuku!? ;((
Kdo ve.... mogoče si pa še to namislijo za najstnike! Oblast pa stroka pa ja vejo kaj je dobro za populacijo! Right.....?
Medtem so pa svoje riti cepili s Pfizerjem in Moderno, ker oni sigurno ne bodo "collateral damage". Če kdo brezpogojno zaupa tej stroki oz. bolje rečeno plačancem, ki je trenutno pristojna za reševanje krize..... Predniki se ti obračajo v grobu.

Zimonem ::

Kolikor se , da razbrati iz reutersovega članka. Izgleda da vektorska cepiva niso prav preveč učinkovita zoper nove seve. Glede mRNK zadev pa testiranj na daljši rok še ni. Je bolj ali manj unikum.

WhiteAngel ::

Hemi426 je izjavil:


Mi smo pa v statusu AstraZeneca je super in ok, pa vse od 18+ ane?


Ja. In prav je tako. Krvni strdki pri aktualnih cepivih so bulšit - 1 smrt na več milijonov cepljenih? WTF?

Zimonem ::

WhiteAngel je izjavil:

Hemi426 je izjavil:


Mi smo pa v statusu AstraZeneca je super in ok, pa vse od 18+ ane?


Ja. In prav je tako. Krvni strdki pri aktualnih cepivih so bulšit - 1 smrt na več milijonov cepljenih? WTF?

Različni viri različne številke. Ampak recimo , da Ema vseeno opravlja svoje delo in niso povsem na čistem zakaj gre.

Zimonem ::

Antikoagulatske ambulante so recimo ob obdobju uživanja regrata precej bolj oblegane kot sicer med letom. Ampak ta mehanizem je poznan. Pri cepivih za covid zaenkrat izgleda , da še ni.

darkolord ::

Hemi426 je izjavil:

Pa tudi ta racionalizacija glede kotracepcijskih tablet; to je samo prestavljanje goal postov.
Nekako tako gre, pivo te opijani, vendar te viski opijani bolj. Trenutn ose mi pogovarjamo o pivu, prijatelj.
In če je to pivo pokvarjeno je pokvarjeno.
Ne, ni prestavljanje goal postov, ker je treba imeti neko referenco. Tveganje je VEDNO relativno in rabiš primerjavo.

Brez tega govoriti o nekih številkah je samo zavajanje neukih.

Kontracepcijske tablete niso racionalizacija, ampak je primerjava za tiste, ki si razmerij brez tega očitno ne morejo predstavljati.

Lahko je tudi kaj drugega. Na primer za tiste, ki bi covid preboleli s kakšnim "lekadolčkom" - zaradi zastrupitve z lekadolom v UK letno umre 200+ ljudi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: darkolord ()

Zimonem ::

darkolord je izjavil:

Hemi426 je izjavil:

Pa tudi ta racionalizacija glede kotracepcijskih tablet; to je samo prestavljanje goal postov.
Nekako tako gre, pivo te opijani, vendar te viski opijani bolj. Trenutn ose mi pogovarjamo o pivu, prijatelj.
In če je to pivo pokvarjeno je pokvarjeno.
Ne, ni prestavljanje goal postov, ker je treba imeti neko referenco. Tveganje je VEDNO relativno in rabiš primerjavo.

Brez tega govoriti o nekih številkah je samo zavajanje neukih.

Kontracepcijske tablete niso racionalizacija, ampak je primerjava za tiste, ki si razmerij brez tega očitno ne morejo predstavljati.

Lahko je tudi kaj drugega. Na primer za tiste, ki bi covid preboleli s kakšnim "lekadolčkom" - zaradi zastrupitve z lekadolom v UK letno umre 200+ ljudi.

Paracetamol je raziskano zdravilo, z znanimi stranskimi učinki in kontraindikacijami. Predvsem se ga ne jemlje v primeru mačka.
Za ta cepiva pa ne vemo.

ajdov2 ::

Primerjave s kontracepcijskimi tabletami, lekadolom, ... so bedarija.

Lekadol vzameš, al pa ne vzameš. Ni nobene prisile. Kontracepcijske tablete glih tako.

S cepivom pa se bo pogojevalo potovanje, služba, šola, ...

Hemi426 ::

Ne, ni prestavljanje goal postov, ker je treba imeti neko referenco. Tveganje je VEDNO relativno in rabiš primerjavo.

Brez tega govoriti o nekih številkah je samo zavajanje neukih.

Kontracepcijske tablete niso racionalizacija, ampak je primerjava za tiste, ki si razmerij brez tega očitno ne morejo predstavljati.


Pa se gremo to vašo propagadno racionalo:
Srčno-žilne bolezni so 2019 povzročile 9mil smrti, kap 7mil, kronična obstruktivna pljučna bolezen (KOPB) pa okoli 2,5mil.
https://www.who.int/news-room/fact-shee...

Covid pa borih 2,9mil, pa še to je skrajno vprašljivo z navodilom pripisovanja covidne smrti 28dni po okužbi.
https://www.worldometers.info/coronavir...

Se strinjam s s tabo, tveganje je relativno in neuki ljudje si ne predstavljajo kako miniaturen je Covid proti ostalim boleznim.

Pa dajva še neko referenco in to relativni tveganje.
https://www.statista.com/statistics/109...
Fatality rate of major virus outbreaks worldwide in the last 50 years as of 2020.

Covid je od desetih zgodovinskih virusov na 8 mestu z 2.2% smrtnostjo. Za primerjavo za neuke ljudi, H7n9 ptičja gripa 2013 je imela 39.3% smrtnost.

Hvala za predstavitev te filozofije reference in relativnega tveganja, ker vidim da se res vas neuke ljudi močno zavaja/manipularima s številkami glede Covida in cepiva.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hemi426 ()

Telbanc ::

ajdov2 je izjavil:

Primerjave s kontracepcijskimi tabletami, lekadolom, ... so bedarija.

Lekadol vzameš, al pa ne vzameš. Ni nobene prisile. Kontracepcijske tablete glih tako.

S cepivom pa se bo pogojevalo potovanje, služba, šola, ...


Glede primerjave z lekadolom se strinjam.

S cepivom je pa tko, ko bo gospodarska škoda zadost velika in ko bo narod popizdo, se bo vse uredilo.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

HappyPills ::

Hemi426 je izjavil:

Ne, ni prestavljanje goal postov, ker je treba imeti neko referenco. Tveganje je VEDNO relativno in rabiš primerjavo.

Brez tega govoriti o nekih številkah je samo zavajanje neukih.

Kontracepcijske tablete niso racionalizacija, ampak je primerjava za tiste, ki si razmerij brez tega očitno ne morejo predstavljati.


Pa se gremo to vašo propagadno racionalo:
Srčno-žilne bolezni so 2019 povzročile 9mil smrti, kap 7mil, kronična obstruktivna pljučna bolezen (KOPB) pa okoli 2,5mil.
https://www.who.int/news-room/fact-shee...

Covid pa borih 2,9mil, pa še to je skrajno vprašljivo z navodilom pripisovanja covidne smrti 28dni po okužbi.
https://www.worldometers.info/coronavir...

Se strinjam s s tabo, tveganje je relativno in neuki ljudje si ne predstavljajo kako miniaturen je Covid proti ostalim boleznim.

Pa dajva še neko referenco in to relativni tveganje.
https://www.statista.com/statistics/109...
Fatality rate of major virus outbreaks worldwide in the last 50 years as of 2020.

Covid je od desetih zgodovinskih virusov na 8 mestu z 2.2% smrtnostjo. Za primerjavo za neuke ljudi, H7n9 ptičja gripa 2013 je imela 39.3% smrtnost.

Hvala za predstavitev te filozofije reference in relativnega tveganja, ker vidim da se res vas neuke ljudi močno zavaja/manipularima s številkami glede Covida in cepiva.


Dodatnih smrti. Ta logika je zanimiva. Če mi zlomijo levo roko naj mi se desno. Ker leva bolj boli, desna ni zlomljena.

Če ti kap vzame očeta je vseeno če ti covid mati. Itd.

Hemi426 ::

Če ti strdek zaradi kontracepcijskih vzame osebo x, je vseeno če ti še cepivni strdek osebo y.

Te vaše puhoglave primerjave so že res preživete...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hemi426 ()

HappyPills ::

Puhoglav si ti ker primerjaš cepivo s kontracepcijo. Primerjat moraš cepivo z virusom. Saj moraš izbrat eno ali drugo. Precepis ali prekuzis.
Torej raje preboliš covid ki ima 1000x več strdkov kot cepivo? Prosim razloži logiko za tako odločitev.

Zgodovina sprememb…

c3p0 ::

Uporabnik je izjavil:

Ma da sem dons slišal, da tisti ki so cepljeni z AZ prvo dozo da bodo dobili drugo dozo fajzer, a sem res to slišal po radiu al ne?


Ni "stroka" en čas govorila, da se to ne sme delat? Aja, to je veljalo tisti mesec, zdaj več ne.

Hemi426 je izjavil:


Covid je od desetih zgodovinskih virusov na 8 mestu z 2.2% smrtnostjo. Za primerjavo za neuke ljudi, H7n9 ptičja gripa 2013 je imela 39.3% smrtnost.


V resnici je daleč od 2.2%.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: c3p0 ()

feryz ::

HappyPills je izjavil:

Puhoglav si ti ker primerjaš cepivo s kontracepcijo. Primerjat moraš cepivo z virusom. Saj moraš izbrat eno ali drugo. Precepis ali prekuzis.
Torej raje preboliš covid ki ima 1000x več strdkov kot cepivo? Prosim razloži logiko za tako odločitev.
A ne primerja "stroka" cepiva s kontracepcijo? A misliš, da bi se kdo na forumu spomnil tega?

Politiki pa pograbijo, mnenje "stroke". Kao če toliko bab umre od kontracepcije, naj jih pa še enih par od cepiva. Itak jih bo manj od cepiva, torej ni nobene škode.
Sistem, če so pred nami kradli, zakaj ne bi tudi mi?

gruntfürmich ::

shadeX je izjavil:

V življenje se lahko vrnemo samo s cepivom..

po mojem si ti imel korono in ti je skurla možgane.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

FoxKnox ::

Že pred izdajo dovoljenja prvega cepiva proti Covid 19 se je vedelo, da bo učinek tega in vsakega naslednjega cepiva razgaljeno javnosti do potankosti.Vsak najmanjši stranski efekt je javno objavljen in predebatiran s strani stroke To je edino pravilno, saj se s tem zmanjšuje vpliv raznih teorij zarote.
Ni ga zdravila ali cepiva, ki ne bi imel stranskih učinkov in če bi pri ostalih zdravilih uporabljali enako metodologijo učinkovitosti kot za covid cepiva, bi jih lahko vsaj 50 % takoj prepovedali.

Smrekar1 ::

Inventorista je izjavil:

Te primerjave s kontracepcijskimi tabletami ne štekam.


Kontracepcijske tabletke dokazano povečajo število krvnih strdkov, pa jih ženske jemljejo vsepovprek. Seksale pač bodo in to brez skrbi za kondome ali nezaželeno nosečnost.

Ampak cepiti se? Ne, to pa ne. Povzroča krvne strdke in je nevarno. Sploh pa ta Covid-19 ni tako nevaren, samo 30% obolelih ima trajne posledice.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Smrekar1 ()

mahoni ::

Smrekar1 je izjavil:


Ampak cepiti se? Ne, to pa ne. Povzroča krvne strdke in je nevarno. Sploh pa ta Covid-19 ni tako nevaren, samo 30% obolelih ima trajne posledice.

In pa 95% ga niti ne cuti da ga ima (kovid). Se kaj?
Tu je bil nesramen podpis, ki mi je prislužil naziv, ampak mi dol visi za tem.

GrX ::

Krvne strdke povzroča tudi letenje z letalom. Sicer je možnost zgolj 0,1% pa vseeno..

Magic1 ::

GrX je izjavil:

Krvne strdke povzroča tudi letenje z letalom. Sicer je možnost zgolj 0,1% pa vseeno..

Sej, koliko je par deset primerov na x miljonov? Se mi zdi, da je kar nekaj razredov pod 0,1%.
95% ne čuti, da ima kovid. Dobra. Moj tamal je imel 40°C vročine, moja je bila par dni kar fajn boga in brez vonja. Jaz po treh mesecih še vedno ne voham dreka od tamalga...
Magic

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Magic1 ()

WhiteAngel ::

feryz je izjavil:


Politiki pa pograbijo, mnenje "stroke". Kao če toliko bab umre od kontracepcije, naj jih pa še enih par od cepiva. Itak jih bo manj od cepiva, torej ni nobene škode.


Kaj bi pa ti naredil? Tu je izbira med slabim in slabšim. Jaz ne vidim nobene "prav" in "narobe" odločitve kot pri kraji denarja.

mahoni ::

Magic1 je izjavil:


95% ne čuti, da ima kovid. Dobra. Moj tamal je imel 40°C vročine, moja je bila par dni kar fajn boga in brez vonja. Jaz po treh mesecih še vedno ne voham dreka od tamalga...

Se zmeraj je cifra 95% na mestu, pa ti vohal al ne vohal drek.
Tu je bil nesramen podpis, ki mi je prislužil naziv, ampak mi dol visi za tem.

Magic1 ::

Po kateri uradni statistiki je to? Trenutno ne poznam nikogar, ki bi prebolel popolnoma brez znakov. Je pa 50% poznanih prebolelo z znaki. težko me boš prepričal v tako naključje, da vsi te spadajo v 5%.
Magic

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Magic1 ()

sunshine403 ::

Magic1 je izjavil:

Jaz po treh mesecih še vedno ne voham dreka od tamalga...

To bi prej rekel da je plus kot minus :))

mahoni ::

Pa kaksne imate to imunske sisteme, da vas en prehladek tako zjebe?
Tu je bil nesramen podpis, ki mi je prislužil naziv, ampak mi dol visi za tem.

GrX ::

mahoni je izjavil:

Pa kaksne imate to imunske sisteme, da vas en prehladek tako zjebe?

A ti misliš, da tvoriš celoto družbe? Malo umiri svoj ego!

jshadlsa232 ::

FoxKnox je izjavil:

Že pred izdajo dovoljenja prvega cepiva proti Covid 19 se je vedelo, da bo učinek tega in vsakega naslednjega cepiva razgaljeno javnosti do potankosti.Vsak najmanjši stranski efekt je javno objavljen in predebatiran s strani stroke To je edino pravilno, saj se s tem zmanjšuje vpliv raznih teorij zarote.
Ni ga zdravila ali cepiva, ki ne bi imel stranskih učinkov in če bi pri ostalih zdravilih uporabljali enako metodologijo učinkovitosti kot za covid cepiva, bi jih lahko vsaj 50 % takoj prepovedali.

Koliko ostalih cepiv je bilo razvitih lani in so trenutno v beta fazi?

It's time to stop posting.

Glede mešanja pa - seveda se bodo mešali, saj je treba dobiti tudi te testne rezultate. V bistvu smo priče testiranju na ljudeh pod pretvezo neke humanitarne krize oz. pandemije. Idioti.

Zgodovina sprememb…

mahoni ::

GrX je izjavil:

mahoni je izjavil:

Pa kaksne imate to imunske sisteme, da vas en prehladek tako zjebe?

A ti misliš, da tvoriš celoto družbe? Malo umiri svoj ego!

Ego?

Coronavirus Cases:
138,877,834
view by country
Deaths:
2,986,521
Recovered:
111,657,270

Kaj naj si tu mislim? Koliko je ze to ljudi? 0,x %
Tu je bil nesramen podpis, ki mi je prislužil naziv, ampak mi dol visi za tem.

GrX ::

mahoni je izjavil:

GrX je izjavil:

mahoni je izjavil:

Pa kaksne imate to imunske sisteme, da vas en prehladek tako zjebe?

A ti misliš, da tvoriš celoto družbe? Malo umiri svoj ego!

Ego?

Coronavirus Cases:
138,877,834
view by country
Deaths:
2,986,521
Recovered:
111,657,270

Kaj naj si tu mislim? Koliko je ze to ljudi? 0,x %

Kaj mi popaš to? Če ti nisi imel težav zaradi cvoida, ne pomeni, da jih tudi drugi niso imeli. Tiste št. me pa niti malo ne zanimajo!
«
1
2 3