» »

Resni stranski učinki po cepljenju proti covid-19

Resni stranski učinki po cepljenju proti covid-19

««
10 / 12
»»

Hypathia ::

SloKin je izjavil:

Hypathia je izjavil:


Za noben umor ni šlo, ampak splet nesrečnih naklučij. Če smo cepilci odgovorni za to smrt, potem ste anticepilci za 4.566 smrti in potemtakem nimate nobene moralne avtoritete pridigati o tem.


Anticepilci niso nikomur onemogočili, da se cepi...

So pa marsikomu omogočili odhod na fritof.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: FireSnake ()

apfelstrudl ::

kow je izjavil:

apfelstrudl je izjavil:


Zakaj solidarna če se že dolgo ve da cepljeni pri okužbi nosijo (trosijo) enak "viral load" kot necepljeni?
Ta argument naše "stroke" (da se naj cepijo mladi zato da bodo babico obvarovali) je že zdavnaj poletel čez okno...


Ce je to res, potem nima smisla cepiti otroke/mladostnike in mlajse zdrave ljudi.

Ja saj to trobim po tej tabli že non-stop, in večinoma dobim nazaj žaljivke in "antivaxx" označbe.

Jaz sem zato da se forsira cepljenje ranljivih skupin (starejši in bolani), ostali pa kakor kdo hoče brez kakršnekoli (tudi "mehke") prisile.
Cepivo je na voljo in je zastonj. Svobodna izbira, that's all...

jotunn ::

Hypathia je izjavil:

SloKin je izjavil:

Hypathia je izjavil:


Za noben umor ni šlo, ampak splet nesrečnih naklučij. Če smo cepilci odgovorni za to smrt, potem ste anticepilci za 4.566 smrti in potemtakem nimate nobene moralne avtoritete pridigati o tem.


Anticepilci niso nikomur onemogočili, da se cepi...

So pa marsikomu omogočili odhod na fritof.

Spet kretenska logika, ampak realno od tebe ne pricakujem nic drugega. Trenutno so najbolj problematicni tisti, ki niso cepljeni in niso preboleli. Pa poskusimo to sedaj razloziti zlati ribci z IQ pod temperaturo hladilnika ce bo slo.... Nekdo, ki ni prebolel, pomeni da ni bil okuzen. Ce ni bil okuzen, potem je hudicev tezko koga drugega okuzil, kaj sele spravil na britof. Bo slo? Pretezko za razumet? Ja vem jebeno komplicirano za kletne trole.

Hypathia ::

Telbanc je izjavil:


Še malo prej si trdila da je izbrala "slabo cepivo" zdaj je pa že splet nesrečnih okoliščin, za katere verjetno noben ni kriv. Medtem v EU že zdavnaj ne cepijo več z tem cepivom mladih žensk.

Rekla sem, da je izbrala najslabše možno, pa vendar varno cepivo, imela pa je smolo kako je njen organizem odreagiral, pri 120.188 ni bilo problema.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: FireSnake ()

one-half ::

Hypathia je izjavil:

nekikr je izjavil:


Ja, samotestiranje pod nadzorom delodajalca :) To sploh ni prisila. Da ta mlada punca brez PCTja ne bi smela uživati v življenju (recimo, če še pomnite, tovariši, iz "dobrih" časov: kakšno pivce ali koktejl v baru) tudi ni pomembno? Samotestiranje pod nadzorom in ukinitev vsega razen kruha in vode. Ampak je pa prostovoljno, ane?
Resnično upam, da pride čas, ko se bo kovidiance pod nadzorom, prostovoljno, obešalo na drevesa, za opozorilo prihodnjim oblastem, da se osnovnih pravic ne tepta zaradi prehlada, ker je šlo tole že močno predaleč. Umor mlade, zdrave punce, se pomete pod preprogo češ, da je sama kriva.

Za noben umor ni šlo, ampak splet nesrečnih naklučij. Če smo cepilci odgovorni za to smrt, potem ste anticepilci za 4.566 smrti in potemtakem nimate nobene moralne avtoritete pridigati o tem.


To je bilo lani, letos je 4800+. Vceraj 9 mrtvih.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Hypathia ::

Na sledilniku piše 4.556, tako da bom kar pri tem ostala.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: FireSnake ()

one-half ::

apfelstrudl je izjavil:

kow je izjavil:

apfelstrudl je izjavil:


Zakaj solidarna če se že dolgo ve da cepljeni pri okužbi nosijo (trosijo) enak "viral load" kot necepljeni?
Ta argument naše "stroke" (da se naj cepijo mladi zato da bodo babico obvarovali) je že zdavnaj poletel čez okno...


Ce je to res, potem nima smisla cepiti otroke/mladostnike in mlajse zdrave ljudi.

Ja saj to trobim po tej tabli že non-stop, in večinoma dobim nazaj žaljivke in "antivaxx" označbe.

Jaz sem zato da se forsira cepljenje ranljivih skupin (starejši in bolani), ostali pa kakor kdo hoče brez kakršnekoli (tudi "mehke") prisile.
Cepivo je na voljo in je zastonj. Svobodna izbira, that's all...


Skratka bullshitiras.

If it looks like a duck, swims like a duck, and quacks like a duck, then it probably is a duck.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

kow ::

To ni pravo stevilo mrtvih, drugac. Vzemi projekcije mrtvih za leto 2020 in 2021, ki so jih naredili za Slovenijo, recimo leta 2019. In poglej prave stevilke.
Vse ostalo je bullshit.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

apfelstrudl ::

one-half je izjavil:

apfelstrudl je izjavil:

kow je izjavil:

apfelstrudl je izjavil:


Zakaj solidarna če se že dolgo ve da cepljeni pri okužbi nosijo (trosijo) enak "viral load" kot necepljeni?
Ta argument naše "stroke" (da se naj cepijo mladi zato da bodo babico obvarovali) je že zdavnaj poletel čez okno...


Ce je to res, potem nima smisla cepiti otroke/mladostnike in mlajse zdrave ljudi.

Ja saj to trobim po tej tabli že non-stop, in večinoma dobim nazaj žaljivke in "antivaxx" označbe.

Jaz sem zato da se forsira cepljenje ranljivih skupin (starejši in bolani), ostali pa kakor kdo hoče brez kakršnekoli (tudi "mehke") prisile.
Cepivo je na voljo in je zastonj. Svobodna izbira, that's all...


Skratka bullshitiras.

If it looks like a duck, swims like a duck, and quacks like a duck, then it probably is a duck.

O polovičnik.
Sej te mam rad no. ;)

one-half ::

kow je izjavil:

To ni pravo stevilo mrtvih, drugac. Vzemi projekcije mrtvih za leto 2020 in 2021, ki so jih naredili za Slovenijo. In poglej prave stevilke.
Vse ostalo je bullshit.

Ja, za zabite antivaxerje mogoce. Ostali smo bolj realni.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

kow ::

Ne, ce ima nekdo oslabljen imunski sistem, tezak diabetes ipd. In umre zaradi korone. Je pa umrl nekaj tedno ali mesecev prej. Kaj veliko zivljenja mu itak ni ostalo.
Edino realno je, da politika javno pove koliko preseznih smrti smo pripravljeni tolerirati in kaksni so ukrepi za razlicne stevilke. Ali pa naj bodo logicno konsistentni in naj vzamejo vozniski izpit vsem, ki so stari nad 80 let in podobno...

Pa sem ti ze povedal, da nisem antivaxer. Nehaj tezit.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

apfelstrudl ::

kow je izjavil:

Ne, ce ima nekdo oslabljen imunski sistem, tezak diabetes ipd. In umre zaradi korone. Je pa umrl nekaj tedno ali mesecev prej. Kaj veliko zivljenja mu itak ni ostalo.
Edino realno je, da politika javno pove koliko preseznih smrti smo pripravljeni tolerirati in kaksni so ukrepi za razlicne stevilke. Ali pa naj bodo logicno konsistentni in naj vzamejo izpit vsem, ki so stari nad 80 let in podobno...

Pa sem ti ze povedal, da nisem antivaxer. Nehaj tezit.

Polovičnik je tak jezen možakar no, ne mu zamerit.
Sej drugače je fejst poba ;)

kow ::

Mimogrede, ce si se bolj znanstven, moras tudi poracunati koliko vec smrti bo v prihodnjih letih (recimo rak), zaradi slabsega delovanja zdravstvenega sistema itd.
Pa tudi ne gre samo za smrti, ampak tudi daljse posledice na zdravju (psiholoske tudi). Gotovo "racunica" ni lahka.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

feryz ::

one-half je izjavil:

To je bilo lani, letos je 4800+. Vceraj 9 mrtvih.
Ja, včeraj 9 mrtvih od cca. 50 skupaj umrlih, ki so imeli v sebi sledi virusa. Sicer ni znano katerega, ker pcr pokaže, kar pač pokaže.
Od česa so dejansko umrli, se pa niti ugotavljalo ne bo. Je že določeno.

MasterTade ::

V Sloveniji je virus prebolelo relativno malo ljudi, cca 10 % zato je težko rečt da je cepivo bolj nevarno od virusa. Iz tujine je bilo več smrti zaradi virusa v tej starostni skupini (20-30), posebej pri zdravstvenih delavcih. Še vedno pa ne gre za prisilo, saj se da se delat, nakupovat, tankat bencin brez PCT, je pa res da morda ne povsod. Ampak, če bi oponašal nekatere iz drugih tem; znajdite se! nihče vam ni ničesar dolžan, lahko greste drugam delat,... seveda vam ni všeč ko se vam nazaj tako servira
Mors omnia aequat

Massacra ::

kow je izjavil:

apfelstrudl je izjavil:


Glej, se strinjam da se cepi ranljive (starejše in bolane), ampak tale 20 letnica ni imela nobenega razloga za to, razen prisilo (neposredno) preko PCT.


Potencialen razlog je, da je solidarna. Samo glede na to, da se je cepila sele sedaj, je verjetno bila prisiljena.


Nekaj znancev/znank se je v zadnjih tednih cepilo ZARADI STISKE, V KATERI SO SE ZNAŠLI, življenske, eksistencialne slike ob (spet) neustavnih pogojih PCT vsepovsod!

Tisti, ki si je te pogoje zmislil (brez kakršnekoli strokovne ali sorazmerne smiselnosti), bo moral pred sodisčem odgovarjati za vsaj 1 nepotrebno smrt!

MasterTade je izjavil:

V Sloveniji je virus prebolelo relativno malo ljudi, cca 10 % zato je težko rečt da je cepivo bolj nevarno od virusa. Iz tujine je bilo več smrti zaradi virusa v tej starostni skupini (20-30), posebej pri zdravstvenih delavcih. Še vedno pa ne gre za prisilo, saj se da se delat, nakupovat, tankat bencin brez PCT, je pa res da morda ne povsod. Ampak, če bi oponašal nekatere iz drugih tem; znajdite se! nihče vam ni ničesar dolžan, lahko greste drugam delat,... seveda vam ni všeč ko se vam nazaj tako servira


Uradni podatki pravijo 15%. Vsekakor pa še nekajkrat več.

Ne razumem, da ne naredijo ene ustrezne študije na vzorcu vsaj 3000 naključno izbranih, da preverijo stanje specifičnih protiteles.

Šele po tem lahko "opletajo" s številkami. Do sedaj so beležili samo potrjene, teh je 300.000!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Massacra ()

Telbanc ::

https://www.rtvslo.si/slovenija/na-trgu...

"Protestnike, ki so se na trgu pred parlamentom zbrali predvsem zato, ker nasprotujejo pogoju PCT, je nagovoril tudi oče 20-letnice, ki je umrla slaba dva tedna po prejetju cepiva Janssen."

"Zbrane je nagovoril tudi oče umrle 20-letnice. "Hotela si je samo kupiti svobodo, tako kot vsi ostali," je dejal. "
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Telbanc ()

Hypathia ::

Sem pravilno predvidevala, fotr je glupi anticepilec, škoda da je karmo pokasirala hčerka.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: FireSnake ()

Telbanc ::

Hypathia je izjavil:

Sem pravilno predvidevala, fotr je glupi anticepilec.


Pejt mu povedat, lah je žalit po netu.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

PrihajaNodi ::

Hypathia je izjavil:

Sem pravilno napovedala, fotr je glupi anticepilec.


Kriva je butasta mat vse otroke bi moral pobrat ženskam pa dat očetom, ker so itak nesposobne in se potem dogaja da otroci umirajo zaradi butastih žensk. Kaj pa je froc mislu? Da bo dubu svobodo, ko bo potpisal pakt s hudičem.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

one-half ::

feryz je izjavil:


Od česa so dejansko umrli, se pa niti ugotavljalo ne bo. Je že določeno.


Res? Bos ponudil kaj vec kot laz? :)

Telbanc je izjavil:

Hypathia je izjavil:

Sem pravilno predvidevala, fotr je glupi anticepilec.


Pejt mu povedat, lah je žalit po netu.


Ne rabi, je ze Darvin poskrbel.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: one-half ()

apfelstrudl ::

Hypathia je izjavil:

Sem pravilno predvidevala, fotr je glupi anticepilec.

Ti imaš resno srce iz kamna...
Model je ravnokar izgubil hčerko. Sploh ni važno kaj je. Cepilec, anticepilec, poštar al pa direktor Microsofta... ja itak da je jebeno jezen madona. A ti ne bi bil?

PrihajaNodi ::

apfelstrudl je izjavil:

Hypathia je izjavil:

Sem pravilno predvidevala, fotr je glupi anticepilec.

Ti imaš resno srce iz kamna...
Model je ravnokar izgubil hčerko. Sploh ni važno kaj je. Cepilec, anticepilec, poštar al pa direktor Microsofta... ja itak da je jebeno jezen madona. A ti ne bi bil?


Pusti jo, je zafrustrirana ločenka.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

one-half ::

apfelstrudl je izjavil:

Hypathia je izjavil:

Sem pravilno predvidevala, fotr je glupi anticepilec.

Ti imaš resno srce iz kamna...
Model je ravnokar izgubil hčerko. Sploh ni važno kaj je. Cepilec, anticepilec, poštar al pa direktor Microsofta... ja itak da je jebeno jezen madona. A ti ne bi bil?


Ne vem za hypata, ampak jaz ne bi bil. Prvic ne bi poslusala in bila napsihirana s strani antivaxerjev, zato bi se cepila z mrna cepivom, bila bi cepljena ze enkrat na zacetku in vsekakor ne bi jemala kontracepcijskih tablet pred in po cepljenju. In hcerka bi bila se ziva in zdrava.

Ocka isce zrtveno jagnje za svojo izgubo in vsakdo mu pride prav.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: one-half ()

kotanyi ::

MasterTade je izjavil:

V Sloveniji je virus prebolelo relativno malo ljudi, cca 10 % zato je težko rečt da je cepivo bolj nevarno od virusa. Iz tujine je bilo več smrti zaradi virusa v tej starostni skupini (20-30), posebej pri zdravstvenih delavcih. Še vedno pa ne gre za prisilo, saj se da se delat, nakupovat, tankat bencin brez PCT, je pa res da morda ne povsod. Ampak, če bi oponašal nekatere iz drugih tem; znajdite se! nihče vam ni ničesar dolžan, lahko greste drugam delat,... seveda vam ni všeč ko se vam nazaj tako servira


Seveda gre za prisilo. Če določene storitve narediš težko ali celo nedostopne, je to definitivno neke vrste prisila. Vlada je sprejela PCT takorekoč z danes na jutri z odlokom in ne normalno, skozi DZ, z zelo zelo trhlo strokovno podlago t.i. "strokovne" skupine, ter z namenom da porine ljudi proti cepljenju. Kakorkoli se sicer z vzpodbujanjem cepljenja vsekakor strinjam (sem in prebolel in 2x cepljen), pa se nikakor ne strinjam z načinom dela in prioritetami te vlade.

Primarna prioriteta vlade že od samega začetka cepljenja bi morala biti na precepljenosti starostne skupine 50+ z čimbolj učinkovitimi cepivi ter ne na vsesplošnem siljenju celotne populacije v cepljenje. Tu so pogrnili na celi črti. Za koji k*rac, naprimer, silimo k cepljenju najstnike ki so bolezen celo že preboleli, če pa je evidentno popolnoma celemu svetu in akademiki jasno, da nikakor ne predstavljajo ogrožene skupine in kot prebolelniki nikakor ne prispevajo praktično ničesar k širjenju virusa?

Odgovornost za 80% poloma ki se mu reče SLO hendlanje epidemije, je na vladni strani. Ostalih 20% dam pa raznim TikTok in Fejsbuk "znanstvenikom"&co. Ampak oni niso vlada.

Vlada je pa od prvega meseca naprej tako strašansko failala da bi jih morali dat polovico sedet za najmanj 20 let.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kotanyi ()

Hypathia ::

apfelstrudl je izjavil:

Hypathia je izjavil:

Sem pravilno predvidevala, fotr je glupi anticepilec.

Ti imaš resno srce iz kamna...
Model je ravnokar izgubil hčerko. Sploh ni važno kaj je. Cepilec, anticepilec, poštar al pa direktor Microsofta... ja itak da je jebeno jezen madona. A ti ne bi bil?

In zakaj v miru ne žaluje ampak iz nesrečnega naključja dela politično sranje, ki bo naredilo ogromno škode?
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: FireSnake ()

PrihajaNodi ::

one-half je izjavil:

apfelstrudl je izjavil:

Hypathia je izjavil:

Sem pravilno predvidevala, fotr je glupi anticepilec.

Ti imaš resno srce iz kamna...
Model je ravnokar izgubil hčerko. Sploh ni važno kaj je. Cepilec, anticepilec, poštar al pa direktor Microsofta... ja itak da je jebeno jezen madona. A ti ne bi bil?


Ne vem za hypata, ampak jaz ne bi bil. Prvic bi se cepila z mrna cepivom, drugic bi bila cepljena ze enkrat na zacetku in vsekakor ne bi jemala kontracepcijskih tablet pred in po cepljenju.


Ti si itak prizadet, tako da tvoje mnenje ne šteje:D
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

jotunn ::

Hypathia je izjavil:

Sem pravilno predvidevala, fotr je glupi anticepilec, škoda da je karmo pokasirala hčerka.

Od kretena kot si ti, si tezko predstavljam kaksen drugacen zakljucek. In kje pise da je anticepilec? Ga poznas? Ves kaj vec o njem? Najbrz ne, ampak to ne ne ustavi, da delas idiotske zakljucke.

apfelstrudl ::

one-half je izjavil:

apfelstrudl je izjavil:

Hypathia je izjavil:

Sem pravilno predvidevala, fotr je glupi anticepilec.

Ti imaš resno srce iz kamna...
Model je ravnokar izgubil hčerko. Sploh ni važno kaj je. Cepilec, anticepilec, poštar al pa direktor Microsofta... ja itak da je jebeno jezen madona. A ti ne bi bil?


Ne vem za hypata, ampak jaz ne bi bil. Prvic bi se cepila z mrna cepivom, drugic bi bila cepljena ze enkrat na zacetku in vsekakor ne bi jemala kontracepcijskih tablet pred in po cepljenju.

Glej, 20 letnica se je odločala po lastni presoji (je bila polnoletna). In je že bilo objavljeno da je to storila pač zato da bi bila spet "svobodna" (whatever that means).

Ampak tukaj to ne igra nobene vloge. Kako lahko to napiše za očeta ki je ravnokar izgubil hčerko je "beyond me".
Eno je jebanje v glavo po forumu drug drugega, povsem drugo je podjebavanje na račun človeka ki je ravnokar izgubil otroka.

feryz ::

one-half je izjavil:

feryz je izjavil:


Od česa so dejansko umrli, se pa niti ugotavljalo ne bo. Je že določeno.


Res? Bos ponudil kaj vec kot laz? :)
Ne, zakaj?
A "stroka" ponudi kaj več kot gole številke?

kow ::

Hypathia je izjavil:

Sem pravilno predvidevala, fotr je glupi anticepilec, škoda da je karmo pokasirala hčerka.


Ne bi ti pripisoval, da si tolk glupa, da govoris o karmi. Trolololo.

apfelstrudl ::

Hypathia je izjavil:

apfelstrudl je izjavil:

Hypathia je izjavil:

Sem pravilno predvidevala, fotr je glupi anticepilec.

Ti imaš resno srce iz kamna...
Model je ravnokar izgubil hčerko. Sploh ni važno kaj je. Cepilec, anticepilec, poštar al pa direktor Microsofta... ja itak da je jebeno jezen madona. A ti ne bi bil?

In zakaj v miru ne žaluje ampak iz nesrečnega naključja dela politično sranje, ki bo naredilo ogromno škode?

Sem ti napisal vse zgoraj.
Imaš srce iz kamna. In srčno upam da ne boš nikoli doživel to kar je tale možakar.

kotanyi ::

Hypathia je izjavil:

In zakaj v miru ne žaluje ampak iz nesrečnega naključja dela politično sranje, ki bo naredilo ogromno škode?


So ti že drugi povedali da vaše podkletno spinanje ne zaleže več kaj dosti. Ko vas človek vidi za to kar ste, t.j. okoreli komunistični prevarantje ki ste se metod manipulacije učili v prejšnjem sistemu, vaša bedna obračanja ne delujejo več.

one-half ::

PrihajaNodi je izjavil:

one-half je izjavil:

apfelstrudl je izjavil:

Hypathia je izjavil:

Sem pravilno predvidevala, fotr je glupi anticepilec.

Ti imaš resno srce iz kamna...
Model je ravnokar izgubil hčerko. Sploh ni važno kaj je. Cepilec, anticepilec, poštar al pa direktor Microsofta... ja itak da je jebeno jezen madona. A ti ne bi bil?


Ne vem za hypata, ampak jaz ne bi bil. Prvic bi se cepila z mrna cepivom, drugic bi bila cepljena ze enkrat na zacetku in vsekakor ne bi jemala kontracepcijskih tablet pred in po cepljenju.


Ti si itak prizadet, tako da tvoje mnenje ne šteje:D


Tako mnenje imas, pa impersoniras prizadetega cloveka, mislis, da se nisi dovolj? Rabis vec?

Ne, saj ne, tvoja impersonacija te dela dejansko bolj inteligentnega kot si. Kar zamenjaj hitro nazaj v one-half1, ce ze nimas inteligence bos imel vsaj umetno.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

PrihajaNodi ::

one-half je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

one-half je izjavil:

apfelstrudl je izjavil:

Hypathia je izjavil:

Sem pravilno predvidevala, fotr je glupi anticepilec.

Ti imaš resno srce iz kamna...
Model je ravnokar izgubil hčerko. Sploh ni važno kaj je. Cepilec, anticepilec, poštar al pa direktor Microsofta... ja itak da je jebeno jezen madona. A ti ne bi bil?


Ne vem za hypata, ampak jaz ne bi bil. Prvic bi se cepila z mrna cepivom, drugic bi bila cepljena ze enkrat na zacetku in vsekakor ne bi jemala kontracepcijskih tablet pred in po cepljenju.


Ti si itak prizadet, tako da tvoje mnenje ne šteje:D


Tako mnenje imas, pa impersoniras prizadetega cloveka, mislis, da se nisi dovolj? Rabis vec?

Ne, saj ne, tvoja impersonacija te dela dejansko bolj inteligentnega kot si. Kar zamenjaj hitro nazaj v one-half1, ce ze nimas inteligence bos imel vsaj umetno.


A boli če si butast? Prašam za prjatla:D
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

one-half ::

apfelstrudl je izjavil:

one-half je izjavil:

apfelstrudl je izjavil:

Hypathia je izjavil:

Sem pravilno predvidevala, fotr je glupi anticepilec.

Ti imaš resno srce iz kamna...
Model je ravnokar izgubil hčerko. Sploh ni važno kaj je. Cepilec, anticepilec, poštar al pa direktor Microsofta... ja itak da je jebeno jezen madona. A ti ne bi bil?


Ne vem za hypata, ampak jaz ne bi bil. Prvic bi se cepila z mrna cepivom, drugic bi bila cepljena ze enkrat na zacetku in vsekakor ne bi jemala kontracepcijskih tablet pred in po cepljenju.

Glej, 20 letnica se je odločala po lastni presoji (je bila polnoletna). In je že bilo objavljeno da je to storila pač zato da bi bila spet "svobodna" (whatever that means).

Ampak tukaj to ne igra nobene vloge. Kako lahko to napiše za očeta ki je ravnokar izgubil hčerko je "beyond me".
Eno je jebanje v glavo po forumu drug drugega, povsem drugo je podjebavanje na račun človeka ki je ravnokar izgubil otroka.


Stvar vzgoje, mene bi poslusala in tudi razumela, da fotr ve vec kot random antivaxerski idioti na internetu. Pac ni imela srece z ocetom, mogoce pa v naslednji reinkarnaciji.

Se sicer strinjam, da scapegoating ni na mestu, ampak, ce se ze spravite, je posteno, da se razlozi.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: one-half ()

PrihajaNodi ::

one-half je izjavil:

apfelstrudl je izjavil:

one-half je izjavil:

apfelstrudl je izjavil:

Hypathia je izjavil:

Sem pravilno predvidevala, fotr je glupi anticepilec.

Ti imaš resno srce iz kamna...
Model je ravnokar izgubil hčerko. Sploh ni važno kaj je. Cepilec, anticepilec, poštar al pa direktor Microsofta... ja itak da je jebeno jezen madona. A ti ne bi bil?


Ne vem za hypata, ampak jaz ne bi bil. Prvic bi se cepila z mrna cepivom, drugic bi bila cepljena ze enkrat na zacetku in vsekakor ne bi jemala kontracepcijskih tablet pred in po cepljenju.

Glej, 20 letnica se je odločala po lastni presoji (je bila polnoletna). In je že bilo objavljeno da je to storila pač zato da bi bila spet "svobodna" (whatever that means).

Ampak tukaj to ne igra nobene vloge. Kako lahko to napiše za očeta ki je ravnokar izgubil hčerko je "beyond me".
Eno je jebanje v glavo po forumu drug drugega, povsem drugo je podjebavanje na račun človeka ki je ravnokar izgubil otroka.


Stvar vzgoje, mene bi poslusala in tudi razumela, da fotr ve vec kot random antivaxerski idioti na internetu. Pac ni imela srece z ocetom, mogoce pa v naslednji reinkarnaciji.



Takšni kot si ti otrok sploh ne bi smeli met. Evgenika pa to...Zato pa se zdaj izvaja sterilizacija in je pravilno da se vam prepreči nadaljnje razmnoževanje. Zdj pa bejž po tretjo dozo, manj vas bo lepše bo:D
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Raptor F16 ::

Đonson je zakon cepivo. Od vseh ostalih k so drugo probal sem mu najmanj opazne probleme. Razn tega da sm za 2 uri po deveti zvečer zakuhal in malo slabo spal drugega efekta ni bilo.

Skratka... preveč je navala in zdej morjo pozornost oreuamerit na ostala cepiva kjer sta potrebni 2 dozi.
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

Mato989 ::

MasterTade je izjavil:

V Sloveniji je virus prebolelo relativno malo ljudi, cca 10 % zato je težko rečt da je cepivo bolj nevarno od virusa. Iz tujine je bilo več smrti zaradi virusa v tej starostni skupini (20-30), posebej pri zdravstvenih delavcih. Še vedno pa ne gre za prisilo, saj se da se delat, nakupovat, tankat bencin brez PCT, je pa res da morda ne povsod. Ampak, če bi oponašal nekatere iz drugih tem; znajdite se! nihče vam ni ničesar dolžan, lahko greste drugam delat,... seveda vam ni všeč ko se vam nazaj tako servira


Na začetku covida po ene par mesecih je naša "stroka" pravila da na VSAKEGA OKUŽENEGA je približno 4x toliko nezaznanih okuženih...

Torej po logiki tega z konca leta 2020, lahko rečemo da če je uradno zaznanih 300k okuženih da jih je torej še 1,2 mil prebolelo postrani...

To so bile izjave takrat nekje v sredini 2020
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

apfelstrudl ::

one-half je izjavil:

apfelstrudl je izjavil:

one-half je izjavil:

apfelstrudl je izjavil:

Hypathia je izjavil:

Sem pravilno predvidevala, fotr je glupi anticepilec.

Ti imaš resno srce iz kamna...
Model je ravnokar izgubil hčerko. Sploh ni važno kaj je. Cepilec, anticepilec, poštar al pa direktor Microsofta... ja itak da je jebeno jezen madona. A ti ne bi bil?


Ne vem za hypata, ampak jaz ne bi bil. Prvic bi se cepila z mrna cepivom, drugic bi bila cepljena ze enkrat na zacetku in vsekakor ne bi jemala kontracepcijskih tablet pred in po cepljenju.

Glej, 20 letnica se je odločala po lastni presoji (je bila polnoletna). In je že bilo objavljeno da je to storila pač zato da bi bila spet "svobodna" (whatever that means).

Ampak tukaj to ne igra nobene vloge. Kako lahko to napiše za očeta ki je ravnokar izgubil hčerko je "beyond me".
Eno je jebanje v glavo po forumu drug drugega, povsem drugo je podjebavanje na račun človeka ki je ravnokar izgubil otroka.


Stvar vzgoje, mene bi poslusala in tudi razumela, da fotr ve vec kot random antivaxerski idioti na internetu. Pac ni imela srece z ocetom, mogoce pa v naslednji reinkarnaciji.

Se sicer strinjam, da scapegoating ni na mestu, ampak, ce se ze spravite, je posteno, da se razlozi.

Poanta je da ni poslušala antivaxx-erje - saj se je šla cepit.
Ampak ponavljam - ni ne plac ne čas za ta podjebavanja. To bi moralo biti jasno vsem. Z izgubo otroka se enostavno ne sme zajebavat. To so ene od linij preko katerih jaz nikoli ne bom šel.

In zato ga jaz ne obsojam. Zagotovo to kar dela zdaj ne dela "s trezno glavo". Mi je pa groza ko si predstavljam čez kaj gre v teh momentih.

one-half ::

PrihajaNodi je izjavil:


Takšni kot si ti otrok sploh ne bi smeli met. Evgenika pa to...Zato pa se zdaj izvaja sterilizacija in je pravilno da se vam prepreči nadaljnje razmnoževanje. Zdj pa bejž po tretjo dozo, manj vas bo lepše bo:D


Ja, seveda, razumem, tvoji logiki se rece "ignorance is a bliss" in razumem, da se bolj ugodno pocutis, ce ti nihce ne pove, da si brezvezen nerazmisljujoc idiot.

Logicna posledica - ce osebe, ki ti posteno pove, da si idiot ni - si potem pameten. Pa zal ni tako.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: one-half ()

PrihajaNodi ::

one-half je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:


Takšni kot si ti otrok sploh ne bi smeli met. Evgenika pa to...Zato pa se zdaj izvaja sterilizacija in je pravilno da se vam prepreči nadaljnje razmnoževanje. Zdj pa bejž po tretjo dozo, manj vas bo lepše bo:D


Ja, seveda, razumem, tvoji logiki se rece "ignorance is a bliss" in razumem, da se bolj ugodno pocutis, ce ti nihce ne pove, da si brezvezen nerazmisljujoc idiot.

Logicna posledica - ce osebe, ki ti posteno pove, da si idiot ni - si potem pameten. Pa zal ni tako.

Eugenics @ Wikipedia

Žal za butaste ni več prostora. Adijo tebi in tvojim.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

one-half ::

PrihajaNodi je izjavil:

one-half je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:


Takšni kot si ti otrok sploh ne bi smeli met. Evgenika pa to...Zato pa se zdaj izvaja sterilizacija in je pravilno da se vam prepreči nadaljnje razmnoževanje. Zdj pa bejž po tretjo dozo, manj vas bo lepše bo:D


Ja, seveda, razumem, tvoji logiki se rece "ignorance is a bliss" in razumem, da se bolj ugodno pocutis, ce ti nihce ne pove, da si brezvezen nerazmisljujoc idiot.

Logicna posledica - ce osebe, ki ti posteno pove, da si idiot ni - si potem pameten. Pa zal ni tako.

Eugenics @ Wikipedia

Žal za butaste je ni več prostora. Adijo tebi in tvojim.


Ja, ce bi razumel eugeniko, bi razumel, da je zadeva bullshit, ki ne drzi vode. Sploh pri tebi se ne gre za gensko zasnovo ampak produkt socializacije v kleti in na FB. No in neskoncna lenoba, ki ti je preprecila, da bi se izobrazeval. Lepo se imej tudi ti.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

half-one ::

Cepi naj se kdor se še ni. Zaščiti sebe in druge. Cepivo je varno, ne bodi neizobražena reva.

josipdare ::

one-half je izjavil:

Hypathia je izjavil:

Če smo cepilci odgovorni za to smrt, potem ste anticepilci za 4.566 smrti in potemtakem nimate nobene moralne avtoritete pridigati o tem.


To je bilo lani, letos je 4800+. Vceraj 9 mrtvih.


Kako je lahko letos vec mrtvih kot pa lani? A ni letos vec cepljenih?

kow ::

Ni isti virus. Okoliscine se spreminjajo. Tako virus, kot obnasanje ljudi. Zato je tudi tako komplicirano handleati pandemijo.

one-half ::

half-one je izjavil:

Cepi naj se kdor se še ni. Zaščiti sebe in druge. Cepivo je varno, ne bodi neizobražena reva.

Evo, Nodiju je umetna inteligenca ze zacela delovati. Vidite kako pameten je kar naenkrat?

Stevilk je se veliko, dajmo josipdare, ti si lahko one-half2, kow one-half3...

Zagrabite priloznost dokler ne zmanjka stevilk (potem se lahko slepate se na 24tiski sistem).

Pa na 0 je Nodi pozabil, pohitite preden zmanjka.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: one-half ()

kow ::

Ce bi one-half zivel v 30-ih v Nemciji, bi joinal naciste. Ce bi zivel v SZ, bi joinal komuniste. Nobene mere nima za nic.
Za clovekove pravice pa tudi se ni slisal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

Telbanc ::

Hypathia je izjavil:

Telbanc je izjavil:


Še malo prej si trdila da je izbrala "slabo cepivo" zdaj je pa že splet nesrečnih okoliščin, za katere verjetno noben ni kriv. Medtem v EU že zdavnaj ne cepijo več z tem cepivom mladih žensk.

Rekla sem, da je izbrala najslabše možno, pa vendar varno cepivo, imela pa je smolo kako je njen organizem odreagiral, pri 120.188 ni bilo problema.


Cepljenih žensk je bilo polovica, torej govorimo o 60.000. In dveh primerih. Ko že prej omenjaš karmo, lah ma ma tud SDS svojo. Da bo šel Janša z oblasti tko, ko je šel gor l.88.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

one-half ::

kow je izjavil:

Ce bi one-half zivel v 30-ih v Nemciji, bi joinal naciste. Ce bi zivel v SZ, bi joinal komuniste. Nobene mere nima za nic.


Dejansko mi je cisto vseeno, samo idiotom se ne bi joinal, ne na eni ne na drugi strani. Mogoce bi pa lahko ti vzel one-half0? Pohiti, dokler ne zmanka.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: one-half ()
««
10 / 12
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Nov dokumentarni film Mitja Okorna o Covid-19 (strani: 1 2 3 416 17 18 19 )

Oddelek: Loža
91979178 (62936) BigWhale

Koliko doz, za zascito pred delto? (strani: 1 2 3 432 33 34 35 )

Oddelek: Problemi človeštva
1722223781 (202866) Conini
»

Danska popolnoma izločila AstroZeneco (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10413002 (9915) Hemi426

Več podobnih tem