» »

Resni stranski učinki po cepljenju proti covid-19

Resni stranski učinki po cepljenju proti covid-19

««
7 / 12
»»

one-half ::

billy je izjavil:

To ne spremeni dejstva, da se je cepila zaradi prisile vlade in ne po lastni izbiri. Kontracepcijske je lastna izbira, penicinil pa dobiš zaradi zdravljenja, ker si pač ogrožen. Ta pa se je cepila izključno zaradi prisile vlade.

Ne, cepit se je sla zato ker je smrtnost covida bistveno visja kot smrtnost zaradi cepiva. Da bi se zascitila. Niso vsi taki kreteni kot antivaxerji tule, da se cepijo zato ker morajo.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: one-half ()

half-one ::

billy je izjavil:

To ne spremeni dejstva, da se je cepila zaradi prisile vlade in ne po lastni izbiri. Kontracepcijske je lastna izbira, penicinil pa dobiš zaradi zdravljenja, ker si pač ogrožen. Ta pa se je cepila izključno zaradi prisile vlade.

Anticepilec ne bodi egoist in se pojdi cepiti.

Zgodovina sprememb…

apfelstrudl ::

one-half je izjavil:

billy je izjavil:

To ne spremeni dejstva, da se je cepila zaradi prisile vlade in ne po lastni izbiri. Kontracepcijske je lastna izbira, penicinil pa dobiš zaradi zdravljenja, ker si pač ogrožen. Ta pa se je cepila izključno zaradi prisile vlade.

Ne, cepit se je sla zato ker je smrtnost covida bistveno visja kot smrtnost zaradi cepiva. Da bi se zascitila. Niso vsi taki kreteni kot antivaxerji tule, da se cepijo zato ker morajo.

Smrtnost kovida pri 20-letnikih pač ni višja od smrti zaradi cepiv (pri tej starosti).

feryz ::

one-half je izjavil:

Ne nakladaj. Grem stavit za gajbo, da je jemala kontracepcijske tablete (poznam dekle, ki je imela enak simptom, mozganska kap, pred 20 leti), razen tega je sla na najslabse cepivo, ker se je treba cepit samo enkrat.

Mimogrede, napisal sem ze na ta forum, da bi priporocal, da se tisti mesec ko si cepljen odpoves kontracepcijskim tabletam.
Aha, jemlješ kontracepcijske tablete 5 let, potem se cepiš, kmalu zatem umreš in krive so kontracepcijske tablete. Zanimiv zaključek.

billy ::

one-half je izjavil:

billy je izjavil:

To ne spremeni dejstva, da se je cepila zaradi prisile vlade in ne po lastni izbiri. Kontracepcijske je lastna izbira, penicinil pa dobiš zaradi zdravljenja, ker si pač ogrožen. Ta pa se je cepila izključno zaradi prisile vlade.

Ne, cepit se je sla zato ker je smrtnost covida bistveno visja kot smrtnost zaradi cepiva. Da bi se zascitila. Niso vsi taki kreteni kot antivaxerji tule, da se cepijo zato ker morajo.


Kako veš? To je potem sila čudno, da se je cepila pred 2 tednoma in ne že poleti.

half-one ::

Pri nas je ogromno 20 letnikov, ki so zaradi korone umrli. Žal. Zato se cepi, jutri si lahko na vrsti ti.

Hemi426 ::

one-half je izjavil:

kancler je izjavil:

Zdaj imamo še en dogodek, tokrat v Sloveniji z resnim neželenim učinkom.
https://www.rtvslo.si/zdravje/novi-koro...

Klasično rtv, komentarji zaprti, ker gre za Slovenijo in so spet svetohlinsko roke si oprali. Kadar so bili incidenti v drugih državah se je to dopuščalo.
Kdo bo odgovarjal? Se spomnite norije okrog "prednostnega" cepljenja maturantov? Vsa sreča so maturanti opravili zrelostni izpit in se v širokem loku izogibali cepljenju.
Kaj če bi "oladili" vse skupaj in se držali mask pa razkuževanja rok, morda distanca? A je res nujno cepivo?


Ne nakladaj. Grem stavit za gajbo, da je jemala kontracepcijske tablete (poznam dekle, ki je imela enak simptom, mozganska kap, pred 20 leti), razen tega je sla na najslabse cepivo, ker se je treba cepit samo enkrat.

Mimogrede, napisal sem ze na ta forum, da bi priporocal, da se tisti mesec ko si cepljen odpoves kontracepcijskim tabletam.


Malo višje smo se pogovarjali, da boste sedaj trdili, da si je sama kriva ker se je cepila z najslabšim cepivom.
Cepivom, ki ga stroka priporoča in je celo mesec nazaj v nasprotju z emo uvedla veljavnost PCTja, takoj po cepljenju.

Aha, če se ne bi cepila, bi bila butasta flat earther anticepilka, ki si je pri svojih 20 neizobraženih letih dovolila sama ustvariti neko sliko in dvomiti o cepivu, če se je pa cepila kljub nekemu fantomskemu jemanju kontracepcijskih tablet, si pa je sama kriva :D?

Skoraj tako, kot bi stroka lahka naredila neko kampanjo glede odsvetovanja cepitve pri K tabletah.
Če so že povsod plakati za cepljenje. :D

Zmaugy/Ben Dover/One-half/One-half1, ljubim te, tako kot je Winston na koncu ljubil Velika brata :D

Tak si kot moja mačka, tak quirky si, da bi te kar najel, da mi polepšaš z smehom vsak dan :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hemi426 ()

Hypathia ::

billy je izjavil:

To ne spremeni dejstva, da se je cepila zaradi prisile vlade in ne po lastni izbiri. Kontracepcijske je lastna izbira, penicinil pa dobiš zaradi zdravljenja, ker si pač ogrožen. Ta pa se je cepila izključno zaradi prisile vlade.


Katere prisile? Če je hodila na fax ali bila zaposlena v zasebnem sektorju, bi se lahko samotestirala, če je bila v JU, bi se lahko cepila z za ženske manj rizičnim Pfizerjem pa vseeno takoj zadostila PC pogoju. Sami izgovori, da lahko antivax propagando trajbate.

apfelstrudl je izjavil:

one-half je izjavil:

billy je izjavil:

To ne spremeni dejstva, da se je cepila zaradi prisile vlade in ne po lastni izbiri. Kontracepcijske je lastna izbira, penicinil pa dobiš zaradi zdravljenja, ker si pač ogrožen. Ta pa se je cepila izključno zaradi prisile vlade.

Ne, cepit se je sla zato ker je smrtnost covida bistveno visja kot smrtnost zaradi cepiva. Da bi se zascitila. Niso vsi taki kreteni kot antivaxerji tule, da se cepijo zato ker morajo.

Smrtnost kovida pri 20-letnikih pač ni višja od smrti zaradi cepiv (pri tej starosti).

Kakšen dokaz za to trditev?
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: FireSnake ()

half-one ::

Hemi426 je izjavil:

one-half je izjavil:

kancler je izjavil:

Zdaj imamo še en dogodek, tokrat v Sloveniji z resnim neželenim učinkom.
https://www.rtvslo.si/zdravje/novi-koro...

Klasično rtv, komentarji zaprti, ker gre za Slovenijo in so spet svetohlinsko roke si oprali. Kadar so bili incidenti v drugih državah se je to dopuščalo.
Kdo bo odgovarjal? Se spomnite norije okrog "prednostnega" cepljenja maturantov? Vsa sreča so maturanti opravili zrelostni izpit in se v širokem loku izogibali cepljenju.
Kaj če bi "oladili" vse skupaj in se držali mask pa razkuževanja rok, morda distanca? A je res nujno cepivo?


Ne nakladaj. Grem stavit za gajbo, da je jemala kontracepcijske tablete (poznam dekle, ki je imela enak simptom, mozganska kap, pred 20 leti), razen tega je sla na najslabse cepivo, ker se je treba cepit samo enkrat.

Mimogrede, napisal sem ze na ta forum, da bi priporocal, da se tisti mesec ko si cepljen odpoves kontracepcijskim tabletam.


Malo višje smo se pogovarjali, da boste sedaj trdili, da si je sama kriva ker se je cepila z najslabšim cepivom.
Cepivom, ki ga stroka priporoča in je celo mesec nazaj v nasprotju z emo uvedla veljavnost PCTja, takoj po cepljenju.

Aha, če se ne bi cepila, bi bila butasta flat earther anticepilka, ki si je pri svojih 20 neizobraženih letih dovolila sama ustvariti neko sliko in dvomiti o cepivu, če se je pa cepila kljub nekemu fantomskemu jemanju kontracepcijskih tablet, si pa je sama kriva :D?

Skoraj tako, kot bi stroka lahka naredila neko kampanjo glede odsvetovanja cepitve pri K tabletah.
Če so že povsod plakati za cepljenje. :D

Zmaugy/Ben Dover/One-half/One-half1, ljubim te, tako kot je Winston na koncu ljubil Velika brata :D

Tak si kot moja mačka, tak quirky si, da bi te kar najel, da mi vsak polepšaš z smehon vsak dan :D

Res si mentalno podhranjen multiničnik. Cepi se vosu butasti.

Hemi426 ::

half-one je izjavil:

Pri nas je ogromno 20 letnikov, ki so zaradi korone umrli. Žal. Zato se cepi, jutri si lahko na vrsti ti.


Čeprav, glede na slog pisanja, in to cinično vsiljevanje cepljenja, mislim, da je tole Nodi :D

one-half ::

Hemi426 je izjavil:

Malo višje smo se pogovarjali, da boste sedaj trdili, da si je sama kriva ker se je cepila z najslabšim cepivom.


Ne ni sama kriva. Ti in ostali antivaxerji, ki nabijate z butasto propagando ste krivi. In nadaljujejte. Zakaj pa ne odprete se teme z vsemi smrtnimi zrtvami covida, ki ste jih zakrivili? Samo lansko leto 4500? Letos vam bom pa se vrgel v nos ko dobim statistike.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: one-half ()

Hypathia ::

Kvatebrigic je izjavil:

Hypathia je izjavil:

billy je izjavil:

O napačni stvari se želiš kregat, potrebno je gledat število smrti pri nas pri 20 letnikih zaradi kovida in zaradi cepiva.

Sem pogledala število, rezultat je neuradno 1:1, s tem, da je cepljene 50% generacije, prebolelih je pa verjetno manj, iz česar lahko zaključimo, da je cepljenje še vedno varnejša varianta.


A ti tle šteješ tistega umrlega, za katerega se je Pokljukar javno opravičil, ker so ga prekmalu preglasili za mrtvega/v kritičnem stanju, v resnici je bil pa že doma?

Ne, tistega, ki je že lani umrl. Je pa letos vsaj en 19-letnik umrl zaradi krvnih strdkov, brez povezave s cepljenjem, pa tukaj niste odpirali posebnih tem.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: FireSnake ()

Miki N ::

LOL, čakaj a Polovičar1 je v bistvu trolanje navadnega Polovičarja?

Epsko. :))

billy ::

Drugače pa nevednost cepljenega ne more biti razlog, za preložitev odgovornosti na njega in ne na izvajalca cepljenja.

Že za vsako fakin zdravilo te v lekarni opozorijo, a nje pa nihče ni opozoril, da JJ ni primeren za njena leta in da naj neha jemat kontracepcijske?
Pač če gre človek nastavit ramo, se smatra da je izvajalec naredil domačo nalogo in se mu zaupa v celoti.

half-one ::

Hemi426 je izjavil:

half-one je izjavil:

Pri nas je ogromno 20 letnikov, ki so zaradi korone umrli. Žal. Zato se cepi, jutri si lahko na vrsti ti.


Čeprav, glede na slog pisanja, in to cinično vsiljevanje cepljenja, mislim, da je tole Nodi :D

Saj sem razložil, da imam več računov. Želim vam dobro in antivaxerje prepričati, da se cepite.

one-half ::

Hemi426 je izjavil:

half-one je izjavil:

Pri nas je ogromno 20 letnikov, ki so zaradi korone umrli. Žal. Zato se cepi, jutri si lahko na vrsti ti.


Čeprav, glede na slog pisanja, in to cinično vsiljevanje cepljenja, mislim, da je tole Nodi :D


Saj je :)). Samo nesmiselnost obtozevanja, da sem bendover, zmaugy in ne vem kdo se vse sem hotel izpostavit :))

half-one je izjavil:


Saj sem razložil, da imam več računov. Želim vam dobro in antivaxerje prepričati, da se cepite.

To jih imas pa res, ja :))
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: one-half ()

jotunn ::

one-half je izjavil:

billy je izjavil:

To ne spremeni dejstva, da se je cepila zaradi prisile vlade in ne po lastni izbiri. Kontracepcijske je lastna izbira, penicinil pa dobiš zaradi zdravljenja, ker si pač ogrožen. Ta pa se je cepila izključno zaradi prisile vlade.

Ne, cepit se je sla zato ker je smrtnost covida bistveno visja kot smrtnost zaradi cepiva. Da bi se zascitila. Niso vsi taki kreteni kot antivaxerji tule, da se cepijo zato ker morajo.

Zato se je sla cepit okoli 15.9. ko je cisto slucajno zacel veljati PCT in je izbrala Janssen, s katerim cisto slucajno tisto sekundo dobis izpolnjen PCT pogoj.

Hemi426 ::

half-one je izjavil:

Hemi426 je izjavil:

half-one je izjavil:

Pri nas je ogromno 20 letnikov, ki so zaradi korone umrli. Žal. Zato se cepi, jutri si lahko na vrsti ti.


Čeprav, glede na slog pisanja, in to cinično vsiljevanje cepljenja, mislim, da je tole Nodi :D

Saj sem razložil, da imam več računov. Želim vam dobro in antivaxerje prepričati, da se cepite.



Aha, potem si Nodi :D

one-half ::

jotunn je izjavil:

one-half je izjavil:

billy je izjavil:

To ne spremeni dejstva, da se je cepila zaradi prisile vlade in ne po lastni izbiri. Kontracepcijske je lastna izbira, penicinil pa dobiš zaradi zdravljenja, ker si pač ogrožen. Ta pa se je cepila izključno zaradi prisile vlade.

Ne, cepit se je sla zato ker je smrtnost covida bistveno visja kot smrtnost zaradi cepiva. Da bi se zascitila. Niso vsi taki kreteni kot antivaxerji tule, da se cepijo zato ker morajo.

Zato se je sla cepit okoli 15.9. ko je cisto slucajno zacel veljati PCT in je izbrala Janssen, s katerim cisto slucajno tisto sekundo dobis izpolnjen PCT pogoj.


To pa samo ti ves.

Hemi426 je izjavil:

half-one je izjavil:

Hemi426 je izjavil:

half-one je izjavil:

Pri nas je ogromno 20 letnikov, ki so zaradi korone umrli. Žal. Zato se cepi, jutri si lahko na vrsti ti.


Čeprav, glede na slog pisanja, in to cinično vsiljevanje cepljenja, mislim, da je tole Nodi :D

Saj sem razložil, da imam več računov. Želim vam dobro in antivaxerje prepričati, da se cepite.



Aha, potem si Nodi :D


Hmmm.... glede na to, da bo ze cas za vrect stran star account... in imam se eno moznost preimenovanja... :)) :)) :))
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: one-half ()

Hemi426 ::

one-half je izjavil:

Hemi426 je izjavil:

half-one je izjavil:

Pri nas je ogromno 20 letnikov, ki so zaradi korone umrli. Žal. Zato se cepi, jutri si lahko na vrsti ti.


Čeprav, glede na slog pisanja, in to cinično vsiljevanje cepljenja, mislim, da je tole Nodi :D


Saj je :)). Samo nesmiselnost obtozevanja, da sem bendover, zmaugy in ne vem kdo se vse sem hotel izpostavit :))

half-one je izjavil:


Saj sem razložil, da imam več računov. Želim vam dobro in antivaxerje prepričati, da se cepite.

To jih imas pa res, ja :))


Sem se pardoniral in takoj popravil, da si One-half1 ti.

Uf, res se grete nek CIA shit tukaj, z vsemi temi profili :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hemi426 ()

Miki N ::

Hemi426 je izjavil:

half-one je izjavil:

Hemi426 je izjavil:

half-one je izjavil:

Pri nas je ogromno 20 letnikov, ki so zaradi korone umrli. Žal. Zato se cepi, jutri si lahko na vrsti ti.


Čeprav, glede na slog pisanja, in to cinično vsiljevanje cepljenja, mislim, da je tole Nodi :D

Saj sem razložil, da imam več računov. Želim vam dobro in antivaxerje prepričati, da se cepite.



Aha, potem si Nodi :D


Najhuje pa je, da ni dosti razlike med trol in pravo polovico. :))

Če je tole Nodi, svaka ti čast!

AllStarc ::

Ok, malo razmišljanja. Vlada zelo na hitro uvede pogoj PC za javni sektor( beri dobesedno čez noč). Posledica- vsem se mudi cepiti. 2 dozi predolgo čakaš, zato je idealno cepivo JJ. Glej ga zlomka, maršalovi prijatelji madžari ga imajo "slučajno" preveč. Vlada ga na hitro( beri za dobro provizijo pod mizo) dobi 20.000 doz. Yeah vsi srečni in zadovoljni.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

half-one ::

Miki N je izjavil:

LOL, čakaj a Polovičar1 je v bistvu trolanje navadnega Polovičarja?

Epsko. :))

Tepec neizobražen, ne obremenjuj se z nicki, ter se cepi.

Utk ::

billy je izjavil:

Drugače pa nevednost cepljenega ne more biti razlog, za preložitev odgovornosti na njega in ne na izvajalca cepljenja.

Že za vsako fakin zdravilo te v lekarni opozorijo, a nje pa nihče ni opozoril, da JJ ni primeren za njena leta in da naj neha jemat kontracepcijske?
Pač če gre človek nastavit ramo, se smatra da je izvajalec naredil domačo nalogo in se mu zaupa v celoti.

Normalno. Še včeraj je človek bil neizobražen flatearth antivaxer, ki ne verjame v znanost, potem pa ko preštudira vseh 985 študij o vseh cepivih in se gre cepit, si je pa sam kriv, če ga pobere od napačnega cepiva. Sem pa že raje flatearther. Sej itak ne mislim it na konc sveta, da bi dol padel.

one-half ::

half-one je izjavil:

Miki N je izjavil:

LOL, čakaj a Polovičar1 je v bistvu trolanje navadnega Polovičarja?

Epsko. :))

Tepec neizobražen, ne obremenjuj se z nicki, ter se cepi.

Cakam, da bo se meni kaj povedal :)) :)) :)) :)) Je pa tudi res, da mi prihrani tipkanje, tako, da ni slaba ideja :)

Samo omenim, da me ne trola, samo rezim se, ko vidim kako obupani ste postali :)
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: one-half ()

jotunn ::

one-half je izjavil:

jotunn je izjavil:

one-half je izjavil:

billy je izjavil:

To ne spremeni dejstva, da se je cepila zaradi prisile vlade in ne po lastni izbiri. Kontracepcijske je lastna izbira, penicinil pa dobiš zaradi zdravljenja, ker si pač ogrožen. Ta pa se je cepila izključno zaradi prisile vlade.

Ne, cepit se je sla zato ker je smrtnost covida bistveno visja kot smrtnost zaradi cepiva. Da bi se zascitila. Niso vsi taki kreteni kot antivaxerji tule, da se cepijo zato ker morajo.

Zato se je sla cepit okoli 15.9. ko je cisto slucajno zacel veljati PCT in je izbrala Janssen, s katerim cisto slucajno tisto sekundo dobis izpolnjen PCT pogoj.


To pa samo ti ves.
:))

Jaz vsaj logicno sklepam medtem ko ti preprosto lazes in/ali si izmisljujes "podatke". Ne ne vem zakaj se je sla cepit, zgolj sklepam, ti pa trdis da se je sla cepit zaradi visje smrtnosti, pa za povrhu se trdis da je jemala kontracepcijske tablete. Tako da hudo veliko "ves" za nekoga, ki nima pojma o nicemer.

one-half ::

jotunn je izjavil:

one-half je izjavil:

jotunn je izjavil:

one-half je izjavil:

billy je izjavil:

To ne spremeni dejstva, da se je cepila zaradi prisile vlade in ne po lastni izbiri. Kontracepcijske je lastna izbira, penicinil pa dobiš zaradi zdravljenja, ker si pač ogrožen. Ta pa se je cepila izključno zaradi prisile vlade.

Ne, cepit se je sla zato ker je smrtnost covida bistveno visja kot smrtnost zaradi cepiva. Da bi se zascitila. Niso vsi taki kreteni kot antivaxerji tule, da se cepijo zato ker morajo.

Zato se je sla cepit okoli 15.9. ko je cisto slucajno zacel veljati PCT in je izbrala Janssen, s katerim cisto slucajno tisto sekundo dobis izpolnjen PCT pogoj.


To pa samo ti ves.
:))

Jaz vsaj logicno sklepam medtem ko ti preprosto lazes in/ali si izmisljujes "podatke". Ne ne vem zakaj se je sla cepit, zgolj sklepam, ti pa trdis da se je sla cepit zaradi visje smrtnosti, pa za povrhu se trdis da je jemala kontracepcijske tablete. Tako da hudo veliko "ves" za nekoga, ki nima pojma o nicemer.


Seveda vem veliko, samo me razni tepci, ki vidijo samo muho na svojem nosu, ostalo pa z razdaljo postaja hudo megleno, niso sposobni poslusati, da je cas za ocala.

Bomo pocakali na izsledke, ampak kot sem rekel, grem stavit, da gre za kontracepcijske tablete.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: one-half ()

jotunn ::

one-half je izjavil:

Seveda vem veliko, samo me razni tepci, ki vidijo samo muho na svojem nosu, ostalo pa z razdaljo postaja hudo megleno, niso sposobni poslusati.

Da te potolazim... to si samo mislis da ves veliko, resnica je na zalost drugacna. O tem da te ne poslusajo pa lahko recem samo hvala bogu da ne, ker s temi in drugimi nicki imas taksne kretenske ideje, da bi bila res skoda, ce bi te kdo poslusal, sploh ce bi te potem vsaj na pol resno jemal.

one-half ::

jotunn je izjavil:

one-half je izjavil:

Seveda vem veliko, samo me razni tepci, ki vidijo samo muho na svojem nosu, ostalo pa z razdaljo postaja hudo megleno, niso sposobni poslusati.

Da te potolazim... to si samo mislis da ves veliko, resnica je na zalost drugacna. O tem da te ne poslusajo pa lahko recem samo hvala bogu da ne, ker s temi in drugimi nicki imas taksne kretenske ideje, da bi bila res skoda, ce bi te kdo poslusal, sploh ce bi te potem vsaj na pol resno jemal.


Ja, saj vam pravim, da ste vase zagledani idioti, ki vedo premalo, da bi sploh razumeli kaj vam pravim. Kar imenujes "kretenske ideje" je dejansko samo tvoja zabitost in prepricanost v svoj prav, ki si ga pridobil z verovanjem v fake news namesto v znanost.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: one-half ()

AllStarc ::

Dajmo malo možgane uporabit. Cepilci- necepilci, rdeci- zeleni. Koga Briga, ali resno mislite, da gre za to? Gre za denar, provizije, procente,Eu sredstva za postelje...Slovenci smo narod švercerjev-preprodajalcev. Martin Krpan ni švercal soli ampak smodnik-orožje. V knjigo se tega seveda ni smelo zapisat. Je bila javna tajna. Preprodajo in provizije imamo v genih. Tako kot v vsakem ameriškem akcijskem filmu- na koncu gre samo za denar.

Hemi426 ::

Utk je izjavil:

billy je izjavil:

Drugače pa nevednost cepljenega ne more biti razlog, za preložitev odgovornosti na njega in ne na izvajalca cepljenja.

Že za vsako fakin zdravilo te v lekarni opozorijo, a nje pa nihče ni opozoril, da JJ ni primeren za njena leta in da naj neha jemat kontracepcijske?
Pač če gre človek nastavit ramo, se smatra da je izvajalec naredil domačo nalogo in se mu zaupa v celoti.

Normalno. Še včeraj je človek bil neizobražen flatearth antivaxer, ki ne verjame v znanost, potem pa ko preštudira vseh 985 študij o vseh cepivih in se gre cepit, si je pa sam kriv, če ga pobere od napačnega cepiva. Sem pa že raje flatearther. Sej itak ne mislim it na konc sveta, da bi dol padel.


Hahah, ja, še posebej ko se cepi od stroke priznanega cepiva :D

Ampak v tem specifičnem primeru si je pa sam kriv, ker je izbral najslabšo cepivo

cesnja ::

Resne drzave so se pred vec kot 4 meseci odlocile, da vektorskih cepiv (mladim) ne priporocajo. https://www.reuters.com/business/health...

Nasa drzava pa je necepljenim pred dvema tednoma nakazala, da je to se najbolj smiselna izbira.

primoz4p ::

one-half je izjavil:

billy je izjavil:

To ne spremeni dejstva, da se je cepila zaradi prisile vlade in ne po lastni izbiri. Kontracepcijske je lastna izbira, penicinil pa dobiš zaradi zdravljenja, ker si pač ogrožen. Ta pa se je cepila izključno zaradi prisile vlade.

Ne, cepit se je sla zato ker je smrtnost covida bistveno visja kot smrtnost zaradi cepiva. Da bi se zascitila. Niso vsi taki kreteni kot antivaxerji tule, da se cepijo zato ker morajo.


Za doseganje 70% precepljenost je ceplenje otrok obvezno, ker je delež prebivalstva starega od 0 do 17 let 29.4%
https://www.stat.si/PopPiramida/Piramid...

Ona je bila stara 20 let, tako da je šlo za očitno prisilo, ki se še stopnuje.

jotunn ::

one-half je izjavil:

Ja, saj vam pravim, da ste vase zagledani idioti, ki vedo premalo, da bi sploh razumeli kaj vam pravim. Kar imenujes "kretenske ideje" je dejansko samo tvoja zabitost in prepricanost v svoj prav, ki si ga pridobil z verovanjem v fake news namesto v znanost.

Spet si predstavljas da ves, ceprav se ti niti sanja ne o tem. Nimas pojma ne kdo sem ne kaj sem, pa vseeno nimas problema trditi tega. In potem se cudis, zakaj si ljudje mislijo o tebi da si navaden idiot?

primoz4p ::

Hitra časovnica cepljenja otrok:

31. maj 2021
Beović: Cepljenje otrok od 12. leta se lahko začne takoj
https://www.dnevnik.si/1042956208
https://www.gov.si/novice/2021-05-31-ze...

1 junij 2021
Mladostniki in cepljenje proti COVID-19
https://slovenia.representation.ec.euro...

11.06.2021
Cepljenje otrok že poteka, jeseni načrtovano tudi cepljenje mlajših od 12 let
https://www.24ur.com/novice/svet/brez-p...

"Glede privolitev v medicinski poseg, tudi kadar se to nanaša na otroke, se uporabljajo določila Zakona o pacientovih pravicah. Tako 35. člen tega zakona določa, da kadar otrok ni sposoben privolitve v medicinski poseg oziroma zdravstveno oskrbo, se ta sme opraviti le, če ga dovolijo njegovi starši ali skrbnik oziroma skrbnica. To velja za otroke do 15. leta starosti, razen če zdravnik oceni drugače," je pravni vidik pojasnil odvetnik Damijan Pavlin.
https://maribor24.si/slovenija/dvevna-c...

22. junij 2021
Svetovna zdravstvena organizacija (WHO) je na svoji spletni strani zapisala, da za uporabo cepiv proti covidu-19 pri otrocih še ni dovolj dokazov, da bi cepljenje lahko priporočali.
https://www.rtvslo.si/zdravje/novi-koro...

13. avgust 2021
Pred začetkom šolskega leta organizirana cepljenja za mlade proti covidu-19
https://www.dnevnik.si/1042970986

one-half ::

.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: one-half ()

Spura ::

Ce cepis 1 milijon ljudi bo nekdo umrl. Jst sm pricakoval nekje enomestno cifro mrtvih od cepiv v Sloveniji, ubistvu sem presenecen da jih ni vec.

Bo pa ta ena smrt zdej mega problem politicno. In to pri ljudeh, ki so samo skomigali z rameni ko so bili opozorjeni, da bo njihovo obnasanje prineslo dodatne smrti

LeQuack ::

one-half je izjavil:

No v glavnem, zdaj vam bo tudi najbolj zabitim cepilcem jasno, da ne jejte kontracepcijskih tablet tisti mesec, ko se greste cepit (proti katerikoli bolezni) in da nima smisla jemati najslabse cepivo zato, ker ste se spomnili, da je stevilo pikic najbolj pomemben faktor.
:)


Ne vali krivdo na nedolžno punco, ampak se poglej v ogledalo in krivec ti bo gledal v oči.
Quack !

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LeQuack ()

one-half ::

No v glavnem, zdaj vam bo tudi najbolj zabitim cepilcem jasno, da ne jejte kontracepcijskih tablet tisti mesec, ko se greste cepit (proti katerikoli bolezni) in da nima smisla jemati najslabse cepivo zato, ker ste se spomnili, da je stevilo pikic najbolj pomemben faktor.

Manjka mi pa resna debata, kako izgleda primerjava 4500 covid smrti lani in 300 letos z eno smrtjo zaradi cepiva. Se vam ne zdi, da ste malo smesni? :)
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

SloKin ::

Hypathia je izjavil:


Katere prisile? Če je hodila na fax ali bila zaposlena v zasebnem sektorju, bi se lahko samotestirala, če je bila v JU, bi se lahko cepila z za ženske manj rizičnim Pfizerjem pa vseeno takoj zadostila PC pogoju. Sami izgovori, da lahko antivax propagando trajbate.


Seveda je to prisila, ker 20 letnici pač ne pade kar iz neba 180€/mesec za testiranje, da lahko sploh karkoli naredi... Še zame je prisila, pa mi 180€/mesec ni problem...

Hypathia ::

cesnja je izjavil:

Resne drzave so se pred vec kot 4 meseci odlocile, da vektorskih cepiv (mladim) ne priporocajo. https://www.reuters.com/business/health...

Nasa drzava pa je necepljenim pred dvema tednoma nakazala, da je to se najbolj smiselna izbira.

Zanimivo kako folk selektivno dojema vladne namige. Ko jim je vlada julija namignila, naj se pravočasno cepijo s kvalitetnimi cepivi, ker nas sicer čaka "vroča" jesen, jih veliko ni upošteval nasveta. Ampak važn, da je JJ kriv, ane.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: FireSnake ()

one-half ::

LeQuack je izjavil:

one-half je izjavil:

No v glavnem, zdaj vam bo tudi najbolj zabitim cepilcem jasno, da ne jejte kontracepcijskih tablet tisti mesec, ko se greste cepit (proti katerikoli bolezni) in da nima smisla jemati najslabse cepivo zato, ker ste se spomnili, da je stevilo pikic najbolj pomemben faktor.
:)


Ne vali krivdo na nedolžno punco, ampak se poglej v ogledalo in krivec ti bo gledal v oči.


Krivi ste anticepilci. 100%. Napsihirali ste celotno drzavo in sebe, da se grejo potem ljudje cepit z vektorskimi cepivi ker je "veliko pikic" problem in pobili samo letos 300 ljudi.

Mimogrede, sem zdajle vprasal, dekle, ki je 20 let nazaj imela posledico mesanja kontracepcijskih tablet in vektorskega cepiva, se je cepila. S pfizerjem, 2x. Brez posledic.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: one-half ()

primoz4p ::

Podatki o celjenih-ne cepljenih v bolnišnicah po tednih

Leto;Teden;Hosp_Necepljeni;Hosp_Cepljeni;Kumulativa_Cepljeni;Necepljeni;% Hosp_necepljeni;% Hosp_cepljeni;;;
2021;9;222;2;50083;2058894;10,78248807;3,993371004;;;
....
2021;33;32;7;836191;1272786;2,514169703;0,837129316;;;
2021;34;85;22;859127;1249850;6,800816098;2,560738983;;;
2021;35;127;27;880536;1228441;10,33830685;3,066314154;;;
2021;36;141;40;902869;1206108;11,69049538;4,430321564;;;
2021;37;159;58;923755;1185222;13,41520829;6,278721089;;;

https://github.com/sledilnik/data/blob/...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: primoz4p ()

apfelstrudl ::

Hypathia je izjavil:

billy je izjavil:

To ne spremeni dejstva, da se je cepila zaradi prisile vlade in ne po lastni izbiri. Kontracepcijske je lastna izbira, penicinil pa dobiš zaradi zdravljenja, ker si pač ogrožen. Ta pa se je cepila izključno zaradi prisile vlade.


Katere prisile? Če je hodila na fax ali bila zaposlena v zasebnem sektorju, bi se lahko samotestirala, če je bila v JU, bi se lahko cepila z za ženske manj rizičnim Pfizerjem pa vseeno takoj zadostila PC pogoju. Sami izgovori, da lahko antivax propagando trajbate.

apfelstrudl je izjavil:

one-half je izjavil:

billy je izjavil:

To ne spremeni dejstva, da se je cepila zaradi prisile vlade in ne po lastni izbiri. Kontracepcijske je lastna izbira, penicinil pa dobiš zaradi zdravljenja, ker si pač ogrožen. Ta pa se je cepila izključno zaradi prisile vlade.

Ne, cepit se je sla zato ker je smrtnost covida bistveno visja kot smrtnost zaradi cepiva. Da bi se zascitila. Niso vsi taki kreteni kot antivaxerji tule, da se cepijo zato ker morajo.

Smrtnost kovida pri 20-letnikih pač ni višja od smrti zaradi cepiv (pri tej starosti).

Kakšen dokaz za to trditev?

Iz anglije dokaj nova zadeva : https://www.ons.gov.uk/peoplepopulation...

Grafa sploh ne razločiš dokler ne prideš na age group 25+
Govorimo o državi z veliko več prebivalci kot neka slovenija.

Tudi v USA so že parkrat dali ven rezultate raziskav da je cepljenje mulcev absolutno nesmiselno.

NMH ::

LeQuack je izjavil:

one-half je izjavil:

No v glavnem, zdaj vam bo tudi najbolj zabitim cepilcem jasno, da ne jejte kontracepcijskih tablet tisti mesec, ko se greste cepit (proti katerikoli bolezni) in da nima smisla jemati najslabse cepivo zato, ker ste se spomnili, da je stevilo pikic najbolj pomemben faktor.
:)


Ne vali krivdo na nedolžno punco, ampak se poglej v ogledalo in krivec ti bo gledal v oči.


Kera podmukla. Včeraj je bilo 9 umrlih od covida. A si se pogledal v ogledalo??

one-half ::

Na eno zanimivost bi se opozoril, pred casom je bil se en zaplet, z netragicnim koncem, pa precej podoben. Mlado dekle. Naj se enkrat omenim kontracepcijske tablete? ;)

Tole se enkrat kopiram:
Mimogrede, sem zdajle vprasal, dekle, ki je 20 let nazaj imela posledico mesanja kontracepcijskih tablet in vektorskega cepiva, se je cepila. S pfizerjem, 2x. Brez posledic. Ne jemlje pa vec kontracepcijskih tablet.

NMH je izjavil:

LeQuack je izjavil:

one-half je izjavil:

No v glavnem, zdaj vam bo tudi najbolj zabitim cepilcem jasno, da ne jejte kontracepcijskih tablet tisti mesec, ko se greste cepit (proti katerikoli bolezni) in da nima smisla jemati najslabse cepivo zato, ker ste se spomnili, da je stevilo pikic najbolj pomemben faktor.
:)


Ne vali krivdo na nedolžno punco, ampak se poglej v ogledalo in krivec ti bo gledal v oči.


Kera podmukla. Včeraj je bilo 9 umrlih od covida. A si se pogledal v ogledalo??


Saj je vsem jasno, da antivaxu manjka argumentov in bojo zdaj probali izkoristiti tudi mrtve, za svoje nakladanje :)
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: one-half ()

Invictus ::

NMH je izjavil:


Kera podmukla. Včeraj je bilo 9 umrlih od covida. A si se pogledal v ogledalo??

Zanemarljivo... Jih je najbrž več umrlo od raka...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

one-half ::

Aha, sem vedel, da je zadeva nekje:

Women are significantly more likely to develop blood clots from taking contraceptive pills than having the Oxford-AstraZeneca vaccine
https://www.dailymail.co.uk/news/articl...

Pac se zgodi. Torej, dragi anticepilci, boste torej nehali jemati kontracepcijske tablete in boste dovolili dragemu, da uporablja kondom? :))
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: one-half ()

Utk ::

one-half je izjavil:

Aha, sem vedel, da je zadeva nekje:

Women are significantly more likely to develop blood clots from taking contraceptive pills than having the Oxford-AstraZeneca vaccine
https://www.dailymail.co.uk/news/articl...

Pac se zgodi. Torej, dragi anticepilci, boste torej nehali jemati kontracepcijske tablete in boste dovolili dragemu, da uporablja kondom? :))

Sej marca so tudi še trdili, da te cepljenje ščiti pred okužbo.

c3p0 ::

NMH je izjavil:


Pfizer, Moderna?? Ta Janssen je samo potuha za tiste, ki se cepijo zato, da zadostijo pogojem, ne pa zato, da so zaščiteni (kokr so lahko).


Kaka potuha? Mar ne zaupaš znanosti? Z znanstveno metodo so prišli do zaključka, da je dovolj ena doza. Antivaxer!

Mato989 je izjavil:


Beovićeva, si zdaj tudi ti čustvena in neracionalna, ali si zdaj racionalna in si bila par mescev nazaj neracionalna?

GNOJ od ženske...


Nič od tega, neracionalna je bila, je, in bo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: c3p0 ()
««
7 / 12
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Nov dokumentarni film Mitja Okorna o Covid-19 (strani: 1 2 3 416 17 18 19 )

Oddelek: Loža
91980968 (64726) BigWhale

Koliko doz, za zascito pred delto? (strani: 1 2 3 432 33 34 35 )

Oddelek: Problemi človeštva
1722226615 (205700) Conini
»

Danska popolnoma izločila AstroZeneco (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10413345 (10258) Hemi426

Več podobnih tem