» »

Cudno dogajanje na avtu

Cudno dogajanje na avtu

1
2
»

donvito ::

Kapitan Jack je izjavil:

misek je izjavil:

Kapitan Jack je izjavil:

Na avtomobilu ni bila dolivana tekocina za hlajenje motorja, niti je bilo to sploh preverjeno
In kaj so potem sploh pogledali? A ni pregled hladilne tekočine eno izmed osnovnih opravil?

Ja sej, ko sem to prebral sem samo rekel wtf ste vi sploh gledali za fakin 60€ katere moram placat.

Na vsakem servisu dobiš račun, izpisek kaj so delali oz. preverjali, tako, da ...

Kapitan Jack ::

Termin danes ob 10h in se zmeraj ne vejo kaj je narobe. Pravi ali termostat ali vodna pumpa. Pa mu pravim nazaj, jah to sem vedel tud sam, brez da mi vi govorite. Zamenjite klincev termostat in idemo dalje.

Jebemti mehanike in njihovo nesposobnost.

koyotee ::

Zamenjaj nesposobne mehanike.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

kixs ::

Kapitan Jack je izjavil:

Termin danes ob 10h in se zmeraj ne vejo kaj je narobe. Pravi ali termostat ali vodna pumpa. Pa mu pravim nazaj, jah to sem vedel tud sam, brez da mi vi govorite. Zamenjite klincev termostat in idemo dalje.

Jebemti mehanike in njihovo nesposobnost.


Malo za hec, malo za res ;)

BadgerSkin ::

Kapitan Jack je izjavil:

Termin danes ob 10h in se zmeraj ne vejo kaj je narobe. Pravi ali termostat ali vodna pumpa. Pa mu pravim nazaj, jah to sem vedel tud sam, brez da mi vi govorite. Zamenjite klincev termostat in idemo dalje.

.

Se pridružujem, naj zamenjajo termostat najprej, ker je ceneje.
V primeru, pa da si pred kratkim (sploh, če pri njih) delal veliki servis in je bila menjana vodna pumpa in če bo pozneje tam problem uveljavljaj reklamacijo na račun za servis in garancijo na pumpi.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

dolivanje hladilne tekočine motorja

Oddelek: Na cesti
358949 (8299) Daliborg
»

Hladilna tekočina izginja a ne vemo kam... (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
10145050 (41234) Telbanc
»

Gretje ne dela

Oddelek: Na cesti
339144 (8125) bambam20
»

Nihanje temperature "motorja" (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Na cesti
21340150 (35755) kuvanasarma
»

Temperatura vode pozimi v avtomobilu

Oddelek: Na cesti
3310674 (8815) amigo_no1

Več podobnih tem