» »

Poživila pri športu

Poživila pri športu

Xplore ::

Menite, da je v športu ogromno ljudi, ki jemljejo prepovedana poživila ?

Zimonem ::

Ne ogromno nekaj pa vendarle. Kje je problem ?

mat xxl ::

Zelo veliko, tudi eni dobro živijo, od preprodaje..

Kayzon ::

V kaksnem smislu pozivila? Na najvisji ravni skoraj velika vecina jemlje razne PED aka "Performance-enhancing drugs". Ze na samem amaterskem levelu v mesanih borilnih vescinah ali brazilksem jiu jitsu,veliko ljudi je na necem(Celo tisti ki ne tekmujejo).

Xplore ::

Razumem da jih veliko je poživila za boljše rezultate in regeneracijo. Zanima me, kako vrhunski športniki to prekrijejo? Kaj so to PED droge, kakšne vrste in za kaj?

c3p0 ::

Najboljši imajo za sabo team, ki jim daje zadeve, ki še niso prepovedane, ali pa še pravi čas izginejo iz sistema. Armstrongu je dolgo uspevalo goljufat z lastno krvjo.

Ko pride v uporabo (če kje že ni) genska manipulacija, bo pa ugotavljanje še precej težje.

josipdare ::

c3p0 je izjavil:



Ko pride v uporabo (če kje že ni) genska manipulacija, bo pa ugotavljanje še precej težje.


Genetska manipulacija ni nikjer v uporabi in tudi dvomim da kdaj bo. Ce mislis kako smo friki ker znamo koruzni pridelek povecat, se moras zavedat da ze genetsko spremenjene enosezonske rastline rabijo zelo specificne pogoje da prezivijo, kaj sele da bi naredili cloveka ki rabi 20 let da sploh pride do tekmovanja.
Da bi na ze odraslem cloveku uporabili gensko manipulacijo pa je se za scifi malo pretirano.

kuall ::

med profesinalnimi manijaki jih je dost, med amaterji pa ne. jaz se poživim z muzko: če se mi ne da vtaknem slušalke pa imam energije še za par urc. to stalno prakticiram: prvo polovico v tišini, drugo, ko je že pošla energija in ko se mi od tišine začne mau mešat (se mi muzka začne kar sama od sebe vrtet v glavi ali pa se začnem pogovarjat sam s seboj, kar je še huje) pride muzka na pomoč.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kuall ()

pegasus ::

Prepovedano poživilo pri športu je tudi alkohol, npr. pivo. Upam pa, da se na ta seznam čimprej uvrstijo tudi cigarete - nikotin je namreč poživilo.

Horas ::

nikotin je droga za omamljenje ne poživilo.

kofein je drugače zakon.
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

mr_chai ::

Na deep weebu imaš white house in tam kupiš vse kar rabiš.

Kvinta ::

Nekateri Bodybuilderji skadijo cigaret al pa dva pred tekmo je baje dobro za ne vem že kaj sem pozabo.

Vse kar svet ponuja dobiš že v vsakem fitnesu ne rabiš dark weba 8-)
A.C.A.B


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Težave v raju gensko spremenjenega goveda (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
7020343 (15625) imagodei
»

Armstrong - končno ! (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8214900 (12317) thramos
»

koruza monsanto - gso (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10531210 (29043) Gavran
»

Heroin vs. mariuhana (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6520173 (18175) poweroff
»

Bo Joli še tekla kdaj za Zdravljico ? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
1098248 (6283) Matev

Več podobnih tem