» »

Protest LJ 22.9.2021 18:00

Protest LJ 22.9.2021 18:00

PrihajaNodi ::

Mene zanima odgovor od josipa. Ti požreš 20-50 cigaret na dan, pa nimaš genskih napak. A od enega cepiva pa bodo genske napaka.. matr ej, kera pamet. ;((


Kadim pa rad

josipdare je izjavil:

NMH je izjavil:



A BOŠ ŽE POVEDAL, KAJ PRIHAJA??



Uf, covid histeriki ste zjebal gospodarstvo. Ne mi o antivakserjih ker izrael ma isto vse zaprto.
Prihajajo ogromne cene za hrano, energente, propad zdravstva... inflacija, pomankanje... pa ne kot v afriki ker unicef nam ne bo metal z letal vreck riza.

Mas na telegramu ice age farmer ki pridno zbira novice o krizi ki se kopici.

This
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

krucymucy ::

NMH je izjavil:



sploh ne razume, kaj je linkal


Jat tudi ne, zato bi rad njegovo razlago.

Ben Dover ::

NMH je izjavil:

josipdare je izjavil:

Sedaj so uradno necepljeni samo malo bolj resno bolni kot multivaksi :))

COVID in Israel: Unvaccinated Drive Slight Increase in Serious Cases

https://www.haaretz.com/israel-news/two...

Se malo pa boste zaceli nositi cepiva nazaj. Aja, ups.



NMH je izjavil:

josipdare je izjavil:

Mama mija, prav zasluzite si kar prihaja.


Kaj pa za enega boga prihaja????? 8-O


A BOŠ ŽE POVEDAL, KAJ PRIHAJA??


WINTER IS CO.. UHHH

dild0idis ::

Logika antiwaxer.

Grem na fitnes, daj mi steroide, da bom lep za instagram, pojdem na party, požrem X in še lajno povlečem, da me dvigne, na kavici daj mi čike, a cepiva se pa bojim, ker ne vem kaj je notri!
Ni važno na koga mečeš jedrske, važno je, da ti Lady Gaga poje!

PrihajaNodi ::

dild0idis je izjavil:

Logika antiwaxer.

Grem na fitnes, daj mi steroide, da bom lep za instagram, pojdem na party, požrem X in še lajno povlečem, da me dvigne, na kavici daj mi čike, a cepiva se pa bojim, ker ne vem kaj je notri!

Svobodna odlocitev.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Ben Dover ::

dild0idis je izjavil:

Logika antiwaxer.

Grem na fitnes, daj mi steroide, da bom lep za instagram, pojdem na party, požrem X in še lajno povlečem, da me dvigne, na kavici daj mi čike, a cepiva se pa bojim, ker ne vem kaj je notri!



G u VENOOOOO

Dimnik ::

kamiKaZaA je izjavil:

Mato989 je izjavil:


Da bi se preostali folk šel cepit bo ptorebno0 malo več kot besede... naj nam dajo garancije... če je to edino cepljenje pol mogoče res, ampak ker vedno bolj vidimo da ni, nima smisla... nihče normalen se ne bo na VRHUNCU moči telesa pri 30tih hodil cepit vsake 3-6 mesecev zato da bo lahko šel na pir... verjemite to

Prej bom JJa in še koga pihnil pa bom v zaporu na vaše stroške imel več svobode kot PCT projekti zunaj


+1

Razmišljam popolnoma enako. Teh ukrepov bo konec, ko se bodo začeli politiki, kvazi stroka in ostali bat za svoja življenja in jih bomo lovili po ulicah. >:D


In potem se zbudita s prstom v riti....ahahahhh, mato in kamimaza

josipdare ::

3p je izjavil:


Približno 3-4x več, kot bi pričakovali, če cepivo ne bi imelo učinka. Ob tem, da zanemarimo, da so starejši boljše precepljeni...


Lol ne nabijaj. V izraelu so ortodoksni zidi necepljeni ker imajo religiozno pravico. Ne vem ce je kaksen pod 60.

Mi je jasno da ne smeste razumet :))
Razumejo avtorji zato je tudi naslov tak kot je, razen ce boste sedaj zacel s kaksno teorijo zarote da je vir antivakserski?

Ben Dover ::

Dimnik se je oglasil, wow, ponavadi samo klika po smetnjakih. Kakšna čast!

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

Telbanc ::

Tema je protest u Ljubjan dans čez pol ure.

Nehejte smetit, pa nej en izdavi, kok je folka. 30.000, 40....:D
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Ben Dover ::

LIVESTREM? Link pls.

Many thank

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Ben Dover ()

NMH ::

josipdare je izjavil:

NMH je izjavil:



A BOŠ ŽE POVEDAL, KAJ PRIHAJA??



Uf, covid histeriki ste zjebal gospodarstvo. Ne mi o antivakserjih ker izrael ma isto vse zaprto.
Prihajajo ogromne cene za hrano, energente, propad zdravstva... inflacija, pomankanje... pa ne kot v afriki ker unicef nam ne bo metal z letal vreck riza.

Mas na telegramu ice age farmer ki pridno zbira novice o krizi ki se kopici.


Nametal si med sabo izključujoče zadeve. Če pride do krize, cene vsega tega takoj občutno padejo (prečekiraj Evergrande pa cene gradbenih materialov). Za probleme z zdravstvom je pa kriv virus, ne pa mi cepljeni. Saj si verjetno slišal, da imamo en virus že kakšno leto in pol in da se je fino cepit, da ne prideš v bolnice?! A ni čudn, da ti tega nočeš. Zdaj smo pa mi za to krivi?? Matr si sfuzlan. ;((

josipdare ::

Ben Dover je izjavil:



WINTER IS CO.. UHHH


Menda ne ker globalno segrevanje. Ali zanikas znanost.

Telbanc ::

Ma kdo link do protesta v Ljubljana?
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

3p ::

No, fajn protestirajte. Po protestu priporočam skupinski obisk kakega kafiča, da si P-je bratsko razdelite, pa da je tega že konec.

NMH ::

PrihajaNodi je izjavil:

Kadim pa rad


V vsaki cigareti je najmanj 400 toksičnih snovi, od tega kar 40 dokazano karcenogenih. Izbrali smo jih le šest, ki so tako grozljive, da vas bodo morda odvrnile od kajenja ...
https://www.zurnal24.si/zdravje/zivljen...

Te nič ne moti??

josipdare ::

NMH je izjavil:

Za probleme z zdravstvom je pa kriv virus, ne pa mi cepljeni. Saj si verjetno slišal, da imamo en virus že kakšno leto in pol in da se je fino cepit, da ne prideš v bolnice?! A ni čudn, da ti tega nočeš. Zdaj smo pa mi za to krivi?? Matr si sfuzlan. ;((



Zeeeeeeh, torej sedaj trdis da moram zaupati zdravstvo ki zaradi svoje nesposobnosti razpada?
Sfuzlan pa sem jaz :))

Dimnik ::

Ben Dover je izjavil:

Dimnik se je oglasil, wow, ponavadi samo klika po smetnjakih. Kakšna čast!


Ma, se mi ne da s takimi, ki bluzijo o namagnetenih ljudeh in kao prehladu

Po pomoti pritisnil koš

dild0idis ::

Telbanc je izjavil:

Ma kdo link do protesta v Ljubljana?



Linka do protesta:

Protestniki v živo

Protestniki v živo (alternativna kamera)
Ni važno na koga mečeš jedrske, važno je, da ti Lady Gaga poje!

Zgodovina sprememb…

NMH ::

josipdare je izjavil:

Zeeeeeeh, torej sedaj trdis da moram zaupati zdravstvo ki zaradi svoje nesposobnosti razpada?
Sfuzlan pa sem jaz :))

Ti si res bogi. Matr, da bi se moral s tabo ukvarjat vsaki dan, ej...

styrian ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: styrian ()

PrihajaNodi ::

Pranje mozga v zivo S cepilnega koticka
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

uvodV?? ::

3p je izjavil:

Telbanc je izjavil:

josipdare je izjavil:

Sedaj so uradno necepljeni samo malo bolj resno bolni kot multivaksi :))

COVID in Israel: Unvaccinated Drive Slight Increase in Serious Cases

https://www.haaretz.com/israel-news/two...

Se malo pa boste zaceli nositi cepiva nazaj. Aja, ups.


:)):)):)):D:)):)):))


Iz tvojega vira:
"Although only about 17 percent of eligible Israelis did not get vaccinated so far, they accounted for 67-69 percent of new cases this week, according to official figures for Monday and Tuesday"

"Over the past two weeks, unvaccinated people have accounted for 58 percent of all deaths and 66 percent of all serious cases in the country."

Naj črkujem:
17% necepljenih, 68% primerov.
17% necepljenih, 58% smrti.
17% necepljenih, 66% restnih primerov.

Približno 3-4x več, kot bi pričakovali, če cepivo ne bi imelo učinka. Ob tem, da zanemarimo, da so starejši boljše precepljeni...



:)):)):)):D:)):)):))

3p ::

josipdare je izjavil:

3p je izjavil:


Približno 3-4x več, kot bi pričakovali, če cepivo ne bi imelo učinka. Ob tem, da zanemarimo, da so starejši boljše precepljeni...


Lol ne nabijaj. V izraelu so ortodoksni zidi necepljeni ker imajo religiozno pravico. Ne vem ce je kaksen pod 60.

Mi je jasno da ne smeste razumet :))
Razumejo avtorji zato je tudi naslov tak kot je, razen ce boste sedaj zacel s kaksno teorijo zarote da je vir antivakserski?


LOL, dejstva se ne strinjajo s tabo, ma nima veze. https://ourworldindata.org/grapher/isra...

Razlike pa so med skupinami:

Notably, vaccination rates varied by demographic and socioeconomic characteristics. The logistic regression model estimated that males (65.7%), older adults (Generation X: 71.0%; baby boomers: 83.4%), parents with one child (66.8%), those with a bachelors degree (67.2%), those in higher-income groups (fourth quintile: 68.7%; fifth quintile: 72.4%), and employed respondents (64.5%) were more likely to get vaccinated than the average population. In contrast, those in the youngest adult group (i.e., millennials and Generation Z; 47.7%), Haredi Jews (49.2%), Arab Israelis (52.4%), and those in the lowest income quintile (52.1%) were significantly less likely to be vaccinated. That is, receipt of a vaccination dose was a function of Israelis; demographic and socioeconomic conditions.

Meizu ::

Ne vem, to s tem necepljenjem in nekimi blaznimi teorijami zarote ste zjebali do konca. To je podobno unemu, ko si priklopljen na 3 fazni tok malo predolgo in se začne kadit iz ušes...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Meizu ()

Ben Dover ::

dild0idis je izjavil:

Telbanc je izjavil:

Ma kdo link do protesta v Ljubljana?



Linka do protesta:

Protestniki v živo

Protestniki v živo (alternativna kamera)


Hvala dildo!

Edit pizda si me zajebal, jaz pa ze poslal link 3x naprej še preden sem kliknil play... XD

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Ben Dover ()

Massacra ::

Meizu je izjavil:

Ne vem, to s tem necepljenjem in nekimi blaznimi teorijami zarote ste zjebali do konca. To je podobno unemu, ko si priklopljen na 3 fazni tok malo predolgo in se začne kadit iz ušes...


Saj v "super duper" precepljenih deželah ni nič boljše! (morda še slabše)

Meizu ::

Kje npr.?

NMH ::

PrihajaNodi je izjavil:

Pranje mozga v zivo S cepilnega koticka


Kaj točno je point tega?

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Telbanc ()

Telbanc ::

Ni noben iz Ljubljane, da bi kaj povedal, kaj dogaja na protestu?
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Ben Dover ::

Strem

Unilseptij ::

Evo, mogoce je 1000 ljudi, ograje so cez pol trga, tako da do parlamenta ni mozno priti. Govorec je trenutno Troha... Mislim, da bo precej manj odmevno kot prvic, ker so na zacetku verjetno res spontane proteste ugrabili anti vaxerji in ostali cudni tici (Troha, Stevanovic, itd.)

dild0idis ::

Ben Dover je izjavil:

Strem


Da, se malo odolžim. :)

Ni važno na koga mečeš jedrske, važno je, da ti Lady Gaga poje!

r3dkv1c4 ::

NMH je izjavil:

dild0idis je izjavil:

Potrč je šel na Švedsko uveljavljati svoje ideje, Nodi pa v Romunijo.


Nodi Romunije ni videl že vsaj eno polno leto. Tip bluzi in sebi in nam laže.

Koga to sploh briga, še najmanj tebe.
90% st-jevcev tu gor vas je nakladačev, bleferjen, incelov in zakompleksanih drekačev.
Brigaj sem zase.
Je cepivo popustilo?
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

PrimoZ_ ::

Unilseptij je izjavil:

Evo, mogoce je 1000 ljudi, ograje so cez pol trga, tako da do parlamenta ni mozno priti. Govorec je trenutno Troha... Mislim, da bo precej manj odmevno kot prvic, ker so na zacetku verjetno res spontane proteste ugrabili anti vaxerji in ostali cudni tici (Troha, Stevanovic, itd.)


LOL kje so zdej naši vrli nativaxxerji ki bi kar vse po vrsti na gobec ali pa kar streljal. Pa tisti z nožem za pasom in kiji v rokah :D

Pričakovano se je izkazalo, da pes, ki laja ne grize in so glasni samo tu na forumu :)

@r3dkv1c4

A protestiraš al se za zaslonom skrivaš ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PrimoZ_ ()

facepalm ::

PrimoZ_ je izjavil:

Unilseptij je izjavil:

Evo, mogoce je 1000 ljudi, ograje so cez pol trga, tako da do parlamenta ni mozno priti. Govorec je trenutno Troha... Mislim, da bo precej manj odmevno kot prvic, ker so na zacetku verjetno res spontane proteste ugrabili anti vaxerji in ostali cudni tici (Troha, Stevanovic, itd.)


LOL kje so zdej naši vrli nativaxxerji ki bi kar vse po vrsti na gobec ali pa kar streljal. Pa tisti z nožem za pasom in kiji v rokah :D

Pričakovano se je izkazalo, da pes, ki laja ne grize in so glasni samo tu na forumu :)

@r3dkv1c4

A protestiraš al se za zaslonom skrivaš ?


Pocakaj, da pade mrak, bodo skocli iz grma, vrgli 2 bakli in se razbezali pred vodo:)

Unilseptij ::

Zgodovina sprememb…

Massacra ::

Meizu je izjavil:

Kje npr.?


Marsikje, recimo Singapur, 4.7 mio prebivalcev, 1100 hospitaliziranih (razmerja cepljeni/necepljeno ne vem), skupaj (vseh cepljenih 80% plus).

Sicer najbrž nič kritičnega, če v zadnjih 28 dnevih zgolj 2% severe/serious infections (no najbrž je mal jeba s tem).

https://www.gov.sg/features/covid-19

facepalm ::

Kj se lahko se kaksen cepljen pofocka na protestu, ker obcasno spet steka video? Ocitno je pokritost s 5G porazna, 4G pa ne shendla obremenitev.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: facepalm ()

miraldi ::

Telbanc je izjavil:

Ma kdo link do protesta v Ljubljana?


Mal fb skupine poglej boš zihr najdu..
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

Ben Dover ::

dild0idis je izjavil:

Ben Dover je izjavil:

Strem


Da, se malo odolžim. :)



Many thanks! Less than 3

dild0idis ::

Glasba zaenkrat je prov cool!
Ni važno na koga mečeš jedrske, važno je, da ti Lady Gaga poje!

NMH ::

r3dkv1c4 je izjavil:

Je cepivo popustilo?


Oh, kako očitno je pri tebi, ko te nekaj zbode. Takoj zacviliš.

dild0idis ::

Škoda, da cepivo proti virusu ne moreš uporabiti preko vodnih kapljic ali vodnega curka.

Bi se jih malce umilo in bi bil problem rešen. :))
Ni važno na koga mečeš jedrske, važno je, da ti Lady Gaga poje!

PrihajaNodi ::

Samo 100 ljudi je, delomrznezev na sociali pa 25 narkomanov od kacina je prislo
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Kapitan Jack ::

Ufff je ze prislo 10k ljudi.

Telbanc ::

dild0idis je izjavil:

Škoda, da cepivo proti virusu ne moreš uporabiti preko vodnih kapljic ali vodnega curka.

Bi se jih malce umilo in bi bil problem rešen. :))


Ti špricaj svoje u petak, naše pust pr mir. :D
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

shadeX ::

josipdare je izjavil:

shadeX je izjavil:


Prehlad zmožen spraviti 35 letnika ob pljuča? Koliko časa boš še trolal?



Prehlad koga? Men je nogo sfukal in je 35 letnega zdravnika in zdravnice tako skrbelo da ne staknejo prehlada za katerega so se cepili, da so mi po telefonu postavljali diagnoze, na urgenci mi je zdravnik rekel naj grem k svojemu ker nima cajta. 2 uri sem sedel v ordinaciji in je bilo zdravstveno osebje polno zaposleno s klicanjem ljudi ki so cakali na rezultate covid testa, niso meli casa zame. Ni cudno da sedaj govorijo da bojo zacel jemat studente z enim letnikom faksa, saj za telefonsko vtipkat pac res ne mores kar simpanze uvozit iz afrike.

Se zmeraj pa se ne bom spustil tako nizko da bi komorkoli privoscil izkusnjo z nasim zdravstvom. Ni cudno da folk umira ker itak ne znajo drugega kot telefon v rokah pa sestre bozat ko grejo mimo.


Sočustvujem (resno). Cepi se in povečaj možnost da epidemija hitreje mine.


Livestream še na Facebooku:

https://www.facebook.com/10002276427436...

Iz livestreama: "18 mesecev nam že grenite življenje".

A ta človek ve, da je to svetovna epidemija, ki nima veze s slovensko vlado?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

Telbanc ::

shadeX je izjavil:



A ta človek ve, da je to svetovna epidemija, ki nima veze s slovensko vlado?


Testiranje nujno, če opravljaš delo od doma?
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Telbanc ()

shadeX ::

Absolutno. Idiotski izgovori prinesejo idiotska pravila.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

PCT - nova tema (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Loža
35241048 (35819) BigWhale

PCT ni neustaven (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Loža
42039704 (34832) BigWhale

Drugi dan neustavnega odloka - kakšno je stanje po državi (strani: 1 2 3 416 17 18 19 )

Oddelek: Loža
93397069 (85607) widj3098dj32

Prebolevniki vs cepljeni kovid-19 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Problemi človeštva
22027972 (25787) WizzardOfOZ

Kaj boste storiili, da boste lažje prebrodili ukrepe? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
31934266 (28083) misticnimrk

Več podobnih tem