» »

PCT - nova tema

PCT - nova tema

PrihajaNodi ::

one-half je izjavil:

apfelstrudl je izjavil:


Sem pa odločno proti temu da še na pump štelo ne moreš brez cepljenja oz. testiranja.

Lepo od tebe, jaz bi se tudi, pa se je izkazalo, da je populacija preneumna, da bi se drzala tudi precej milejsih ukrepov, ki cepljenja ali testiranja ne vsebujejo. Zdaj pozdravljam edine ukrepe, ki vsaj za silo delujejo, seveda pa je dejansko edina resitev obvezno cepljenje.

Kot receno, sami povzrocate tezave celi Sloveniji, potem pa se namesto zgrazanja nad sabo, zgrazate nad vsemi ostalimi.



Nacizem je potrebno ustaviti, nacistom pa soditi. Omejevanje pravic ljudem ni OK! Cepivo je, naj se cepi vsak sam.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Hemi426 ::

https://www.24ur.com/novice/korona/z-vl...

Se bo US sodišče nagibalo v isto smer?

S tem so dejansko razveljavili PCT v sodstvu.

josipdare ::

one-half je izjavil:



Kot receno, sami povzrocate tezave celi Sloveniji, potem pa se namesto zgrazanja nad sabo, zgrazate nad vsemi ostalimi.



Tako je! Ne vem kaj je z vami ekstremisti da se preprosto ne uklonite volji mega korporacij, in mirno sprejmete obvezno 6 nesecno cepljenje. Gre se za zdravje madona.

one-half ::

apfelstrudl je izjavil:

one-half je izjavil:

apfelstrudl je izjavil:


Sem pa odločno proti temu da še na pump štelo ne moreš brez cepljenja oz. testiranja.

Lepo od tebe, jaz bi se tudi, pa se je izkazalo, da je populacija preneumna, da bi se drzala tudi precej milejsih ukrepov, ki cepljenja ali testiranja ne vsebujejo. Zdaj pozdravljam edine ukrepe, ki vsaj za silo delujejo, seveda pa je dejansko edina resitev obvezno cepljenje.

In ker imaš tako rad "peer reviewed" publikacije.
Kje je kakšna ki potrjuje učinkovitost tako strogih omejitev kot so prepoved tankanja bencina brez PCT ipd?
Bo šlo? Ali je "peer review" pomemben zgolj ko govori proti tvojim prepričanjem? In je pri takih nebulozah dovolj že beseda "svetega vodje" ali pa Kreka?

Pa to se zavedaš da obstaja posebna "strokovna" beseda za ljudi, ki so sveto prepričani da so boljši in pametnejši od vseh ostalih?


Zakaj bi se pa s tem moral jaz ukvarjati, ne lepim nobenih fake clankov. Bos ze nasel, ce te bo dovolj zanimalo, ukrepi so na mestu in delujejo. Meni je to dovolj.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

PrihajaNodi ::

Zakaj bi se pa s tem moral jaz ukvarjati, ne lepim nobenih fake clankov. Bos ze nasel, ce te bo dovolj zanimalo, ukrepi so na mestu in delujejo. Meni je to dovolj.


Misliš omejevanje pravic zdravim medtem ko sami lahko stresate virus dalje? Pozapret vse v hiše.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

one-half ::

josipdare je izjavil:

one-half je izjavil:



Kot receno, sami povzrocate tezave celi Sloveniji, potem pa se namesto zgrazanja nad sabo, zgrazate nad vsemi ostalimi.


Tako je! Ne vem kaj je z vami ekstremisti da se preprosto ne uklonite volji mega korporacij, in mirno sprejmete obvezno 6 nesecno cepljenje. Gre se za zdravje madona.


No tule si lahko vsi ogledate, na kaksen nacin deluje antivax zavajanje. :)) :)) :)) Matr si kekec :))
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

apfelstrudl ::

one-half je izjavil:

apfelstrudl je izjavil:

one-half je izjavil:

apfelstrudl je izjavil:


Sem pa odločno proti temu da še na pump štelo ne moreš brez cepljenja oz. testiranja.

Lepo od tebe, jaz bi se tudi, pa se je izkazalo, da je populacija preneumna, da bi se drzala tudi precej milejsih ukrepov, ki cepljenja ali testiranja ne vsebujejo. Zdaj pozdravljam edine ukrepe, ki vsaj za silo delujejo, seveda pa je dejansko edina resitev obvezno cepljenje.

In ker imaš tako rad "peer reviewed" publikacije.
Kje je kakšna ki potrjuje učinkovitost tako strogih omejitev kot so prepoved tankanja bencina brez PCT ipd?
Bo šlo? Ali je "peer review" pomemben zgolj ko govori proti tvojim prepričanjem? In je pri takih nebulozah dovolj že beseda "svetega vodje" ali pa Kreka?

Pa to se zavedaš da obstaja posebna "strokovna" beseda za ljudi, ki so sveto prepričani da so boljši in pametnejši od vseh ostalih?


Zakaj bi se pa s tem moral jaz ukvarjati, ne lepim nobenih fake clankov. Bos ze nasel, ce te bo dovolj zanimalo, ukrepi so na mestu in delujejo. Meni je to dovolj.

Ukrepi delujejo?
Peer review-ed publication please. Ali pa se ni zgodilo.

Še enkrat. Zelo očitno je ta tvoj "peer review" pomemben zgolj za publikacije s katerimi se ti ne strinjaš.
Za vse ostalo kar priča v prid rigoroznim ukrepom (kršenju ustavnih pravic) in podobno je pa dovolj da tako piše na 24 kur, da tako reče Krek ali Kacin (ki ti je lepo povedal da so še narkomani racionalni državljani - jesus fuck kake budale nas vodijo!), ipd...

Sej cool. Ti kar. Samo ne pričakuj od ostalih da se bodo(bomo) tako enostavno pustili vodit kot majhne ovčke.

Saj bo US očitno res začelo razveljavljat te nebuloze eno za drugo. Bo še zabavno. Sem nabavil kokice :)

Zgodovina sprememb…

one-half ::

PrihajaNodi je izjavil:

Zakaj bi se pa s tem moral jaz ukvarjati, ne lepim nobenih fake clankov. Bos ze nasel, ce te bo dovolj zanimalo, ukrepi so na mestu in delujejo. Meni je to dovolj.


Misliš omejevanje pravic zdravim medtem ko sami lahko stresate virus dalje? Pozapret vse v hiše.


Ne, varovanje nezavarovanih pred okuzbo, ki lahko pripelje do potencialne smerti.

Enako, kot ne smes vstopiti na gradbisce brez celade, tukaj ne smes vstopiti na, zate, potencialno nevaren prostor, brez cepiva. Cisto ok.

Saj sem povedal, edino iz PCT je treba umakniti T, ker tukaj ni na mestu in omogoca, da se spravljate v nevarnost brez zascite.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: one-half ()

PrihajaNodi ::

one-half je izjavil:

josipdare je izjavil:

one-half je izjavil:



Kot receno, sami povzrocate tezave celi Sloveniji, potem pa se namesto zgrazanja nad sabo, zgrazate nad vsemi ostalimi.


Tako je! Ne vem kaj je z vami ekstremisti da se preprosto ne uklonite volji mega korporacij, in mirno sprejmete obvezno 6 nesecno cepljenje. Gre se za zdravje madona.


No tule si lahko vsi ogledate, na kaksen nacin deluje antivax zavajanje. :)) :)) :)) Matr si kekec :))


Spet žališ. Sem naredil prnt scree in jih pridno shranjujem da jih bom poslal spletnemu očesu.

one-half je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Zakaj bi se pa s tem moral jaz ukvarjati, ne lepim nobenih fake clankov. Bos ze nasel, ce te bo dovolj zanimalo, ukrepi so na mestu in delujejo. Meni je to dovolj.


Misliš omejevanje pravic zdravim medtem ko sami lahko stresate virus dalje? Pozapret vse v hiše.


Ne, varovanje nezavarovanih pred okuzbo, ki lahko pripelje do potencialne smerti.

Enako, kot ne smes vstopiti na gradbisce brez celade, tukaj ne smes vstopiti na, zate, potencialno nevaren prostor, brez cepiva. Cisto ok.

Saj sem povedal, edino iz PCT je treba umakniti T, ker tukaj ni na mestu in omogoca, da se spravljate v nevarnost brez zascite.


Napačne analogije imaš, mi nismo gradbeni delavci zato ne rabimo čelad. Ker vi mislite da ste gradbeni delavci imate čelade (cepivo)
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

one-half ::

PrihajaNodi je izjavil:

one-half je izjavil:

josipdare je izjavil:

one-half je izjavil:



Kot receno, sami povzrocate tezave celi Sloveniji, potem pa se namesto zgrazanja nad sabo, zgrazate nad vsemi ostalimi.


Tako je! Ne vem kaj je z vami ekstremisti da se preprosto ne uklonite volji mega korporacij, in mirno sprejmete obvezno 6 nesecno cepljenje. Gre se za zdravje madona.


No tule si lahko vsi ogledate, na kaksen nacin deluje antivax zavajanje. :)) :)) :)) Matr si kekec :))


Spet žališ. Sem naredil prnt scree in jih pridno shranjujem da jih bom poslal spletnemu očesu.


Saj ti pravim, izvoli tudi brez shranjevanja, kar vsakega sproti :)) Eni nismo glorified telefonisti in smo gradili internet in o njem celo kaj vemo. Tako, da me lahko gladko prijavis od spletnega ocesa, policije, interpola, lahko probas se z FBI, CIA in FSB.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: one-half ()

Slopek ::

Half of a Man, nam noče prodati lockdown, kot zgodbo o uspehu. Kaj rečete, bo policijska ura tudi nazaj? Ta je sploh preprečila mnogo bridkih smerti.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

PrihajaNodi ::

Slopek je izjavil:

Half of a Man, nam noče prodati lockdown, kot zgodbo o uspehu. Kaj rečete, bo policijska ura tudi nazaj? Ta je sploh preprečila mnogo bridkih smerti.



Z lockdowni se strinjam. To je dobr ukrep ampak za vse.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

one-half ::

Slopek je izjavil:

Half of a Man, nam noče prodati lockdown, kot zgodbo o uspehu. Kaj rečete, bo policijska ura tudi nazaj? Ta je sploh preprečila mnogo bridkih smerti.


Verjetno, da ne. Bebava vlada je koncno ugotovila, da ukrepi tega tipa ne delujejo, ker se jih ljudje ne drzijo, zato so zdaj sli na edino kar lahko deluje. Cepljenje. Zal pozno, ampak bolje kot nikoli.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: one-half ()

PrihajaNodi ::

one-half je izjavil:

Slopek je izjavil:

Half of a Man, nam noče prodati lockdown, kot zgodbo o uspehu. Kaj rečete, bo policijska ura tudi nazaj? Ta je sploh preprečila mnogo bridkih smerti.


Verjetno, da ne. Bebava vlada je koncno ugotovila, da ukrepi tega tipa ne delujejo, ker se jih ljudje ne drzijo, zato so zdaj sli na edino kar lahko deluje. Cepljenje.


Jaz predlagam lockdown ker cepljeni isto sirite bolezen
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

josipdare ::

one-half je izjavil:

Slopek je izjavil:

Half of a Man, nam noče prodati lockdown, kot zgodbo o uspehu. Kaj rečete, bo policijska ura tudi nazaj? Ta je sploh preprečila mnogo bridkih smerti.


Verjetno, da ne. Bebava vlada je koncno ugotovila, da ukrepi tega tipa ne delujejo, ker se jih ljudje ne drzijo, zato so zdaj sli na edino kar lahko deluje. Cepljenje. Zal pozno, ampak bolje kot nikoli.



Tako je, edino cepljenje nas lahko odresi.
No da vidimo kaksne antivakserje ki bojo na plano privlekli izrael. Ti cepci sploh ne vejo da izrael ni peer review!

one-half ::

PrihajaNodi je izjavil:

one-half je izjavil:

Slopek je izjavil:

Half of a Man, nam noče prodati lockdown, kot zgodbo o uspehu. Kaj rečete, bo policijska ura tudi nazaj? Ta je sploh preprečila mnogo bridkih smerti.


Verjetno, da ne. Bebava vlada je koncno ugotovila, da ukrepi tega tipa ne delujejo, ker se jih ljudje ne drzijo, zato so zdaj sli na edino kar lahko deluje. Cepljenje.


Jaz predlagam lockdown ker cepljeni isto sirite bolezen


Se vedno ne razumes. Ne gre se za sirjenje bolezni, gre se za zavarovanje tistih, ki zaradi svojega nekriticnega ravnanja kot posledica pomanjkanja intelekta, spravljajo sami sebe v nevarnost okuzbe in potencialnih zapletov, ki lahko peljejo v smrt. Ce se jim omogoci, da ne hodijo na nevarna mesta, se moznost, da se okuzijo zmanjsa.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: one-half ()

PrihajaNodi ::

Se vedno ne razumes. Ne gre se za sirjenje bolezni, gre se za zavarovanje tistih, ki zaradi svojega nekriticnega ravnanja kot posledica pomanjkanja intelekta, spravljajo sami sebe v nevarnost okuzbe. Ce se jim omogoci, da ne hodijo na nevarna mesta, se moznost, da se okuzijo zmanjsa.


Enako kot lahko cepljeni povzročajo prometne nesreče je fino da se jih zapre v hišo. Samo jaz sem za to da se vse popolnoma vse zapre v hiše. Tako bomo dejansko prepričili potencialne žrtve,
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

josipdare ::

one-half je izjavil:


Se vedno ne razumes. Ne gre se za sirjenje bolezni, gre se za zavarovanje tistih, ki zaradi svojega nekriticnega ravnanja kot posledica pomanjkanja intelekta, spravljajo sami sebe v nevarnost okuzbe. Ce se jim omogoci, da ne hodijo na nevarna mesta, se moznost, da se okuzijo zmanjsa.



Tako je! In bolnisnice so najbolj nevarne, zato se takim komot prepove opravljati preglede za raka, presaditve organov, operacije srca...!

one-half ::

PrihajaNodi je izjavil:

Se vedno ne razumes. Ne gre se za sirjenje bolezni, gre se za zavarovanje tistih, ki zaradi svojega nekriticnega ravnanja kot posledica pomanjkanja intelekta, spravljajo sami sebe v nevarnost okuzbe. Ce se jim omogoci, da ne hodijo na nevarna mesta, se moznost, da se okuzijo zmanjsa.


Enako kot lahko cepljeni povzročajo prometne nesreče je fino da se jih zapre v hišo. Samo jaz sem za to da se vse popolnoma vse zapre v hiše. Tako bomo dejansko prepričili potencialne žrtve,


Zaradi mene, ce najdes nacin, kako bos to dosegel. 1 mesec lockdowna bi moral zadoscati, samo najprej moras ljudi kot si ti nekako prepricati v to.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: one-half ()

josipdare ::

Na forumih ital ne bi smeli dovoljevati drugega kot odobreno znanost. Raji se ne sme pustiti razmisljati ker je to za njih nevarno.

Miki N ::

Danes se vsi čudijo, da je treba upoštevati PCT tudi pri delu na daljavo. Ja halo? Gre za smrtonosen virus, ki se širi PO ZRAKU!

Pa to, da sp-ji morajo doma namestiti na vidno mesto opozorilo, da je potrebeno izpolnjevati PCT? Ja spet... kako pa VEŠ sicer, če nimaš napisano, a?

Dajte malo razmisliti preden začnete jamrati čez čisto smiselne ukrepe.

PrihajaNodi ::

one-half je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Se vedno ne razumes. Ne gre se za sirjenje bolezni, gre se za zavarovanje tistih, ki zaradi svojega nekriticnega ravnanja kot posledica pomanjkanja intelekta, spravljajo sami sebe v nevarnost okuzbe. Ce se jim omogoci, da ne hodijo na nevarna mesta, se moznost, da se okuzijo zmanjsa.


Enako kot lahko cepljeni povzročajo prometne nesreče je fino da se jih zapre v hišo. Samo jaz sem za to da se vse popolnoma vse zapre v hiše. Tako bomo dejansko prepričili potencialne žrtve,


Zaradi mene, ce najdes nacin, kako bos to dosegel. 1 mesec lockdowna bi moral zadoscati, samo najprej moras ljudi kot si ti nekako prepricati v to.


Samo bomo vsi zaprti. Nič cepljeni, necepljeni...
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

one-half ::

PrihajaNodi je izjavil:

one-half je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Se vedno ne razumes. Ne gre se za sirjenje bolezni, gre se za zavarovanje tistih, ki zaradi svojega nekriticnega ravnanja kot posledica pomanjkanja intelekta, spravljajo sami sebe v nevarnost okuzbe. Ce se jim omogoci, da ne hodijo na nevarna mesta, se moznost, da se okuzijo zmanjsa.


Enako kot lahko cepljeni povzročajo prometne nesreče je fino da se jih zapre v hišo. Samo jaz sem za to da se vse popolnoma vse zapre v hiše. Tako bomo dejansko prepričili potencialne žrtve,


Zaradi mene, ce najdes nacin, kako bos to dosegel. 1 mesec lockdowna bi moral zadoscati, samo najprej moras ljudi kot si ti nekako prepricati v to.


Samo bomo vsi zaprti. Nič cepljeni, necepljeni...


Ja, saj ti pravim, ti samo ugotovi kako to narediti. O tem sem govoril prejsnjo zimo, da se naredi cisti lockdown za primerno obdobje in je problem resen.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: one-half ()

PrihajaNodi ::

Ja, saj ti pravim, ti samo ugotovi kako to narediti. O tem sem govoril prejsnjo zimo, da se naredi cisti lockdown za primerno obdobje in je problem resen.


tu sem se pa strinjal, sam kaj ko se folk ni ukrepov držal....zdj pa je kr je.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

apfelstrudl ::

one-half je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

one-half je izjavil:

Slopek je izjavil:

Half of a Man, nam noče prodati lockdown, kot zgodbo o uspehu. Kaj rečete, bo policijska ura tudi nazaj? Ta je sploh preprečila mnogo bridkih smerti.


Verjetno, da ne. Bebava vlada je koncno ugotovila, da ukrepi tega tipa ne delujejo, ker se jih ljudje ne drzijo, zato so zdaj sli na edino kar lahko deluje. Cepljenje.


Jaz predlagam lockdown ker cepljeni isto sirite bolezen


Se vedno ne razumes. Ne gre se za sirjenje bolezni, gre se za zavarovanje tistih, ki zaradi svojega nekriticnega ravnanja kot posledica pomanjkanja intelekta, spravljajo sami sebe v nevarnost okuzbe in potencialnih zapletov, ki lahko peljejo v smrt. Ce se jim omogoci, da ne hodijo na nevarna mesta, se moznost, da se okuzijo zmanjsa.

A te je kdo prosil da nas zaščiti model?

josipdare ::

Dokler se necepljenih ne zacne dajati v kampe, ne bo konec te bolezni. Ce tvoj obstoj ogroza moje zivljenje se imam pravico braniti.

one-half ::

PrihajaNodi je izjavil:

Ja, saj ti pravim, ti samo ugotovi kako to narediti. O tem sem govoril prejsnjo zimo, da se naredi cisti lockdown za primerno obdobje in je problem resen.


tu sem se pa strinjal, sam kaj ko se folk ni ukrepov držal....zdj pa je kr je.


Ja. In PCT in kasneje PC je posledica tega. Zdaj imas izbiro, ce imas raje lockdown od cepiva, si pac v delnem lockdownu (ker nimas PCT potrdila). Ce se raje cepis, lockdowna nimas.

Ne vem zakaj delate tako big deal iz tega. Kaj mislite, ce ne bi bilo pogojev PCT, kaj bi naredila vlada? Pac kompleten lockdown za vse. Dejansko je situacija za necepljene identicna.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: one-half ()

PrihajaNodi ::

Padli ste

https://www.rtvslo.si/slovenija/sodni-s...

Tozbe bodo slede. Ne, ne bomo pobijali drugece mislecih
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

josipdare ::

one-half je izjavil:


Ja. In PCT in kasneje PC je posledica tega. Zdaj imas izbiro, ce imas raje lockdown od cepiva, si pac v delnem lockdownu (ker nimas PCT potrdila). Ce se raje cepis, lockdowna nimas. Ne vem zakaj delate tako big deal iz tega.


Lockdawni bojo morali biti vecni ker so zmeraj nove variante covida.
Poglej npr izrael kjer so raje po cepljenju spustili na ulice sedaj pa imajo rekordne stevilke bolnih. Covid ni preprosta bolezen in zahteva kompleksne ukrepe. Dolker se ne naredi registra antivakserjev ne bo moglo biti konca ukrepov. Antivaksi nasprotujejo obveznemu 6 mesecnemu boosterju in tako ni mogoce da se omili smrtnost.

one-half ::

PrihajaNodi je izjavil:

Padli ste

https://www.rtvslo.si/slovenija/sodni-s...


Dejansko tole podpiram, proti Jansi je odprtih se nekaj tozb, skoda bi bilo, da zastarajo.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Hemi426 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Padli ste

https://www.rtvslo.si/slovenija/sodni-s...


Upam, da se US tudi ravna po tem.
Tale odločitev je kar jasna klarifikacija razmer glede PCTja.

josipdare ::

PrihajaNodi je izjavil:

Padli ste

https://www.rtvslo.si/slovenija/sodni-s...

Tozbe bodo slede. Ne, ne bomo pobijali drugece mislecih


Se strinjam da za sodnike ne more biti obvezno biti cepljen. Oni ital ne sirijo virusa.

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

josipdare je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Padli ste

https://www.rtvslo.si/slovenija/sodni-s...

Tozbe bodo slede. Ne, ne bomo pobijali drugece mislecih


Se strinjam da za sodnike ne more biti obvezno biti cepljen. Oni ital ne sirijo virusa.

Pardo za izbris. Ostalo sledi
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Hemi426 ::

josipdare je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Padli ste

https://www.rtvslo.si/slovenija/sodni-s...

Tozbe bodo slede. Ne, ne bomo pobijali drugece mislecih


Se strinjam da za sodnike ne more biti obvezno biti cepljen. Oni ital ne sirijo virusa.


Napačno si tolmačiš, to gre tudi za uporabnike storitev sodišč.

one-half ::

josipdare je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Padli ste

https://www.rtvslo.si/slovenija/sodni-s...

Tozbe bodo slede. Ne, ne bomo pobijali drugece mislecih


Se strinjam da za sodnike ne more biti obvezno biti cepljen. Oni ital ne sirijo virusa.


Po mojem so ze cepljeni. Vseeno gre za ljudi, ki so malo bolj inteligentni od povprecne raje.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: one-half ()

WizzardOfOZ ::

josipdare je izjavil:

Na forumih ital ne bi smeli dovoljevati drugega kot odobreno znanost. Raji se ne sme pustiti razmisljati ker je to za njih nevarno.


Si se že zaprl v klet in pogledal zadnjo sezono ljubezni na vasi?
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

one-half ::

one-half je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Ja, saj ti pravim, ti samo ugotovi kako to narediti. O tem sem govoril prejsnjo zimo, da se naredi cisti lockdown za primerno obdobje in je problem resen.


tu sem se pa strinjal, sam kaj ko se folk ni ukrepov držal....zdj pa je kr je.


Ja. In PCT in kasneje PC je posledica tega. Zdaj imas izbiro, ce imas raje lockdown od cepiva, si pac v delnem lockdownu (ker nimas PCT potrdila). Ce se raje cepis, lockdowna nimas.

Ne vem zakaj delate tako big deal iz tega. Kaj mislite, ce ne bi bilo pogojev PCT, kaj bi naredila vlada? Pac kompleten lockdown za vse. Dejansko je situacija za necepljene identicna.


Ce tole se malo razvijem, dejansko je ukrep obveznega PCT bolj ljudem prijazen in demokraticen, imas izbiro.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

WizzardOfOZ ::

josipdare je izjavil:

Dokler se necepljenih ne zacne dajati v kampe, ne bo konec te bolezni. Ce tvoj obstoj ogroza moje zivljenje se imam pravico braniti.


Tudi nacisti so to počeli. Kako se je končalo za njih?
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

one-half ::

WizzardOfOZ je izjavil:

josipdare je izjavil:

Dokler se necepljenih ne zacne dajati v kampe, ne bo konec te bolezni. Ce tvoj obstoj ogroza moje zivljenje se imam pravico braniti.


Tudi nacisti so to počeli. Kako se je končalo za njih?

josipdare je trol, ignoriraj.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

josipdare ::

one-half je izjavil:



Po mojem so ze cepljeni. Vseeno gre za ljudi, ki so malo bolj inteligentni od povprecne raje.


Prosim za link do peer review. Hvala.

111111111111 ::

PrihajaNodi je izjavil:



Zakaj si nesramen? tvoje objave so zrele za prijavo spletnemu očesu

Najprej je treba sebe pogledati v ogledalo. Tvoje izjave so marsikje samo za izbris.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

one-half ::

Oz. ne samo, da je trol, Messiah je :))

josipdare je izjavil:

one-half je izjavil:



Po mojem so ze cepljeni. Vseeno gre za ljudi, ki so malo bolj inteligentni od povprecne raje.


Prosim za link do peer review. Hvala.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

FoxKnox ::

josipdare je izjavil:

Dokler se necepljenih ne zacne dajati v kampe, ne bo konec te bolezni. Ce tvoj obstoj ogroza moje zivljenje se imam pravico braniti.

Problem ni ,da so neceljeni Problem je ,da ne spošrujejo ukrrpov, ne nosijo mask, ne držijo distance in si ne razkužujejo rok.Obnašajo se,kot da jim nihče nič ne more.
Po drugi strani pa vsakotedensko stojijo v vrsti in se testirajo, za to še plačujejo, potem se pa hvalijo, kako jih cepljeni ogrožamo, ker so oni kao dokazano zdravi.Vse bo treba očitno malo prezračiti.

Badwolff ::

Early data from the v-safe surveillance system, the v-safe pregnancy registry, and the VAERS do not indicate any obvious safety signals with respect to pregnancy or neonatal outcomes associated with Covid-19 vaccination in the third trimester of pregnancy. Continued monitoring is needed to further assess maternal, pregnancy, neonatal, and childhood outcomes associated with maternal Covid-19 vaccination, including in earlier stages of pregnancy and during the preconception period. Meanwhile, the present data can help inform decision making about vaccination by pregnant persons and their health care providers.


Among 827 registry participants who reported a completed pregnancy, 104 experienced spontaneous abortions and 1 had a stillbirth. A total of 712 pregnancies (86.1%) resulted in a live birth, mostly among participants who received their first vaccination dose in the third trimester. Among live-born infants, the incidences of preterm birth (9.4%), small size for gestational age (3.2%), and congenital anomalies (2.2%) were consistent with those expected on the basis of published literature.


https://www.nejm.org/doi/full/10.1056/N...

111111111111 ::

WizzardOfOZ je izjavil:


Nisem videl antivaxerja, ki bi komu prepovedoval se cepit. Vidim pa na tem forumu nacista, ki stalno teži drugim, kaj naj bi drugi počeli po njegovih željah.
Živi in pusti živeti!

Nodi24 ne pusti, da bi se njegovi priletni starši cepili.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

josipdare ::

one-half je izjavil:


josipdare je trol, ignoriraj.


Link do peer review prosim.

111111111111 ::

apfelstrudl je izjavil:


In ker imaš tako rad "peer reviewed" publikacije.
Kje je kakšna ki potrjuje učinkovitost tako strogih omejitev kot so prepoved tankanja bencina brez PCT ipd?
Bo šlo? Ali je "peer review" pomemben zgolj ko govori proti tvojim prepričanjem? In je pri takih nebulozah dovolj že beseda "svetega vodje" ali pa Kreka?

Pa to se zavedaš da obstaja posebna "strokovna" beseda za ljudi, ki so sveto prepričani da so boljši in pametnejši od vseh ostalih?

Lepo ti je napisal, da se milejših ukrepov narod preprosto ni sposoben držati ,ker je prepameten. Torej ne preostane drugega kot zaostriti pogoje, da narod rešiš pred njegovo lastno neumnostjo.

PrihajaNodi je izjavil:


Nacizem je potrebno ustaviti, nacistom pa soditi. Omejevanje pravic ljudem ni OK! Cepivo je, naj se cepi vsak sam.

Pravice dobiš iz dolžnosti. Tvoja dolžnost pa je da izpolnjuješ PCT po vladnih odlokih.

josipdare je izjavil:

Tako je! Ne vem kaj je z vami ekstremisti da se preprosto ne uklonite volji mega korporacij, in mirno sprejmete obvezno 6 nesecno cepljenje. Gre se za zdravje madona.

Ni se treba uklonit. Cepljenje ni obvezno. Izpolnjuj pogoj PCT in to je to.

apfelstrudl je izjavil:


Sej cool. Ti kar. Samo ne pričakuj od ostalih da se bodo(bomo) tako enostavno pustili vodit kot majhne ovčke.

Saj bo US očitno res začelo razveljavljat te nebuloze eno za drugo. Bo še zabavno. Sem nabavil kokice :)

Kaj pa ko US ne bo razveljavilo ukrepov. Potem boš pa jokal, da je US podkupljeno? po tvoje je pravilna logika samo tista, ki ti pritrjuje. Znanstvene metode ne razumeš.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

apfelstrudl ::

111111111111 je izjavil:

apfelstrudl je izjavil:


In ker imaš tako rad "peer reviewed" publikacije.
Kje je kakšna ki potrjuje učinkovitost tako strogih omejitev kot so prepoved tankanja bencina brez PCT ipd?
Bo šlo? Ali je "peer review" pomemben zgolj ko govori proti tvojim prepričanjem? In je pri takih nebulozah dovolj že beseda "svetega vodje" ali pa Kreka?

Pa to se zavedaš da obstaja posebna "strokovna" beseda za ljudi, ki so sveto prepričani da so boljši in pametnejši od vseh ostalih?

Lepo ti je napisal, da se milejših ukrepov narod preprosto ni sposoben držati ,ker je prepameten. Torej ne preostane drugega kot zaostriti pogoje, da narod rešiš pred njegovo lastno neumnostjo.

Še enkrat te vprašam, ali te je "narod" prosil da ga rešiš? Ali je "narod" prosil naše butalce na vladi da ga reši (sploh na tak način)? Še v podjetju moraš imeti absolutno večino (za nekatere odločitve celo 70%+) za uveljavljanje resnih poslovnih odločitev. Tukaj imamo pa kaj? Drugega jezusa v JJ in podanike tipa Kacin, Krek in Beovič? In to je dovolj za jebat "narod" v glavo?

Gre se za nesorazmerno stroge ukrepe (in v nekaterih primerih totalno debilne - recimo za s.p.) glede na situacijo. Poglej malo po drugih državah s katerimi se tako radi primerjamo. V koliko državah mora s.p. ki dela samostojno delo od doma sam sebe testirati? V koliko državah ne moreš na pump štelo brez pasjega pasoša? V koliko državah moraš dokazovati da si zdrav, da te sprejmejo pri zdravniku?

Samo itak ne pričakujem da boste ti in tebi podobni kdaj poštekali, da "narod" niso zgolj antivaxx 5g ravna zemlja teroretiki zarot. "Narod" v tem primeru so tudi cepljeni na primer. Samo tebi to nikakor "ne potegne".

Že stokrat sem napisal da podpiram sorazmerne, normalen ukrepe on precepljenost ranljive populacije.
Za ostale pa ko voli neka izvoli.

p.s. : Ravno mi je rekla soseda da do zdravnika ne more. Niti s testom. "Ne sprejemamo" - počivajte doma pa lekadolčke jemljite. In to je normalno? Dajmo se zresnit no.

Zgodovina sprememb…

111111111111 ::

PrihajaNodi je izjavil:


Spet žališ. Sem naredil prnt scree in jih pridno shranjujem da jih bom poslal spletnemu očesu.

Jaz pa shranjujem tvoje, ko pripravljaš vreče za moje otroke in jim želiš smrti.

Slopek je izjavil:

Half of a Man, nam noče prodati lockdown, kot zgodbo o uspehu. Kaj rečete, bo policijska ura tudi nazaj? Ta je sploh preprečila mnogo bridkih smerti.

Preprosto. Preveri število smrtnih žrtev v prometnih nesrečah za obdobje policijske ure, glede na prejšnja leta. Boš videl nekaj zanimivega.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

WizzardOfOZ ::

FoxKnox je izjavil:

Problem ni ,da so neceljeni Problem je ,da ne spošrujejo ukrrpov, ne nosijo mask, ne držijo distance in si ne razkužujejo rok.Obnašajo se,kot da jim nihče nič ne more.


It goes both ways.

Jaz vidim anti in pro, ki se obnašajo kot ti tukaj pišeš. Pač nekateri so gnoji, nekateri pa samo naveličani vsega skupaj. Ampak to niso vsi ljudje. Večina se jih ukrepov lepo drži.

FoxKnox je izjavil:


Po drugi strani pa vsakotedensko stojijo v vrsti in se testirajo, za to še plačujejo, potem se pa hvalijo, kako jih cepljeni ogrožamo, ker so oni kao dokazano zdravi.Vse bo treba očitno malo prezračiti.


Nisem videl nikogar od antivax da bi se hvalil, kako jih cepljeni ogrožajo. Je pa res, da antivax so sedaj testirani in s tem eliminirani tisti, ki so okuženi, medtem ko cepljeni niso testrani.

111111111111 je izjavil:

WizzardOfOZ je izjavil:


Nisem videl antivaxerja, ki bi komu prepovedoval se cepit. Vidim pa na tem forumu nacista, ki stalno teži drugim, kaj naj bi drugi počeli po njegovih željah.
Živi in pusti živeti!

Nodi24 ne pusti, da bi se njegovi priletni starši cepili.


Če so tako neumni, da ga poslušajo, potem ni nobene škode.

111111111111 je izjavil:

Preprosto. Preveri število smrtnih žrtev v prometnih nesrečah za obdobje policijske ure, glede na prejšnja leta. Boš videl nekaj zanimivega.


Torej policijsko uro uvest, pa alkohol prepovedat, cigarete prepovedat, sladkor ukinit,...
aja, pa šole ukinit, tam se družijo otroci, ki lahko prenašajo virus. Vse za višje dobro, ane?
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

PCT - Bencinski servisi niso izjema ?? (strani: 1 2 3 419 20 21 22 )

Oddelek: Loža
107299044 (78071) Utk

Kaj boste storiili, da boste lažje prebrodili ukrepe? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
31933916 (27733) misticnimrk

Gneča v cepilnih centrih po Sloveniji (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10312921 (10191) BigWhale

Hitri test covid cena (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
20831444 (24434) matevz1337

Več podobnih tem