» »

Drugi dan neustavnega odloka - kakšno je stanje po državi

Drugi dan neustavnega odloka - kakšno je stanje po državi

««
18 / 19
»»

111111111111 ::

PrihajaNodi je izjavil:


Legenda pravi da postosi hudobni virus ki pobija nedolzne slovence…

Samo take s hrbtenico. Ti se nimaš kaj bat.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

PrihajaNodi ::

111111111111 je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:


Legenda pravi da postosi hudobni virus ki pobija nedolzne slovence…

Samo take s hrbtenico. Ti se nimaš kaj bat.

A tiste ki gredo po 4 pozivitveni odmerek? Se strinjam. Btw v Romuniji operiran za hernijo v Sloveniji so me odjebali…tako da sem jaz odjebal njih:)
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

111111111111 ::

PrihajaNodi je izjavil:


Sej ves da zdravniki rabjo korona dodatke? Mogoce bi morali bolnico Franjo aktivirat?

Tisti, ki delajo v COVIDnih ambulantah si dodatke zaslužijo. Še medicinske sestre bi morale dobiti enako visoke. Tako pa so bili izenačeni dohtarji in učitelji. Svinjarija.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

PrihajaNodi ::

111111111111 je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:


Sej ves da zdravniki rabjo korona dodatke? Mogoce bi morali bolnico Franjo aktivirat?

Tisti, ki delajo v COVIDnih ambulantah si dodatke zaslužijo. Še medicinske sestre bi morale dobiti enako visoke. Tako pa so bili izenačeni dohtarji in učitelji. Svinjarija.

Sure…
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

111111111111 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Nimamo dovolj cepiva. Na zalost je Slovenija pokupila vse zaloge

Za cepljenje rabiš misšice, kar pa sluzavcem primankuje.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

PrihajaNodi ::

111111111111 je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Nimamo dovolj cepiva. Na zalost je Slovenija pokupila vse zaloge

Za cepljenje rabiš misšice, kar pa sluzavcem primankuje.

Podpiram misicnjake, ceprav mozganskih celic ni veliko v teh ljudeh. Jaz hodim po festivalih v Romuniji brez maske.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

111111111111 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Takole je zgkedalo, ce vas zanima:

Se vedno dihamo
Medtem ste se pa v Sloveniji pajsali okoli pump:) lol

Pa pazte to niti 1 od medijev ni porocal o Romuniji in tem festivalu, drzavo z najnizjo preceplhenostjo. Dobr vas perejo

Hmmm... Vaši mediji poročajo, da je bilo 75% cepljenih in zunaj so delali hitre antigenske teste. Očitno le niste tako odprti kot hočeš prikazat. Na 1 dan je bilo 65.000 ljudi po različnih prizoriščih. :D

Vseeno je pa res, da bi naši mediji lahko poročali tudi o tem.

PrihajaNodi je izjavil:


Kaj je narobe z zelisci?

da pri vnetju slepiča ne pomagajo.

PrihajaNodi je izjavil:

A tiste ki gredo po 4 pozivitveni odmerek? Se strinjam. Btw v Romuniji operiran za hernijo v Sloveniji so me odjebali…tako da sem jaz odjebal njih:)

Vidiš kak naši prepoznajo antivaxerja ko ga vidijo. Ne moreš koristiti ugodnosti, če nisi z nami.

PrihajaNodi je izjavil:


Sure…

Sveda, ko nimaš protiargumenta... Žena je prihajala iz COVID ambulante domov in stvari so bile resnično zajebane. Kaj bi ti razlagal. SAj ne bi razumel.

PrihajaNodi je izjavil:


Podpiram misicnjake, ceprav mozganskih celic ni veliko v teh ljudeh. Jaz hodim po festivalih v Romuniji brez maske.

Torej si cepljen ali testiran in se lepo upogibaš ukrepom, ki ti jih romuni predpisujejo.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

Hmmm... Vaši mediji poročajo, da je bilo 75% cepljenih in zunaj so delali hitre antigenske teste. Očitno le niste tako odprti kot hočeš prikazat. Na 1 dan je bilo 65.000 ljudi po različnih prizoriščih. :D

Vseeno je pa res, da bi naši mediji lahko poročali tudi o tem.


Jasno, delali so antigenske teste.


da pri vnetju slepiča ne pomagajo.


Tako kot slovensko zdravstvo?

Vidiš kak naši prepoznajo antivaxerja ko ga vidijo. Ne moreš koristiti ugodnosti, če nisi z nami.


Jasno, ne bom placeval nekaj kar ne morem koristit, vse kar lahko dobim pa je cepivo. Kaksen joke a?

Sveda, ko nimaš protiargumenta... Žena je prihajala iz COVID ambulante domov in stvari so bile resnično zajebane. Kaj bi ti razlagal. SAj ne bi razumel.


Jasno da ne razumem, to samo taksni kot si ti razumete.

Torej si cepljen ali testiran in se lepo upogibaš ukrepom, ki ti jih romuni predpisujejo.

Testiral sem se parkrat s hitrim testom za festivale. Za kaj vec ni potrebe.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

m0LN4r ::

imagodei je izjavil:

111111111111 je izjavil:

LeQuack je izjavil:

Lahko imaš 1000 drugih bolezni in prideš na delo in si kul, če pa imaš covid pa si kot gobavec.

Drži.

Ja - ampak ne toliko zato, ker bi bili Covid bolniki zares gobavi in ne zato, ker bi bilo z gripo kul prihajat na šiht; pač pa predvsem zato, ker se eni delate norca, ne nosite mask, ko vstopite v trgovine (zadnjič sem bil v Mercator centru na Bledu, pogosta praksa je bila, da so stranke imele masko pod brado, kot nek bizaren modni dodatek - why even bother, če ne nosiš čez usta in nos?!), drugi pa se držimo pravil - ne glede na to, da so včasih popolnoma bizarna in neumna.

Sam, k je vojna, je vojna za vse. Razen za izjeme, ki mislijo, da njihov drek ne smrdi in da jim, če so okuženi s Covidom, iz ust letijo protitelesca, odišavljena z aromo cimeta.
Drama queen al kaj na recemo na tole, videl si dva cloveka z masko pod brado in zdaj se je cel svet porusil. Ker sta sigurno med sprehodom po mercator centru samo z dihanjem okuzla 50 ljudi, pa se niti pozitivna nista ane.

Hjao kaksne pa sele ti streljas. Avtomatsko, kot da vsak clovek, ki ima masko je pozitiven in po zracni liniji 2+ metra okuzuje ljudi, kot ce bi streljal z mitraljezom, umira jih pa toliko, da so zaceli zaposlovati nove ljudi pri varisu za svasanje postelj v bolnicah ane, zaradi izrednih razmer.
Dejtvo pa je, da se marsikje zdravsto in se kdo coha za jajca.

Malo zagetnite rocno bremzo ze enkrat.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

one-half ::

m0LN4r je izjavil:


Malo zagetnite rocno bremzo ze enkrat.


Jo bo Hojs. Decembra. Bosta morala se Dedek Mraz in Bozicek prileteti na svojih saneh s PC certifikatom v roki. ;)

Kolikor so vlada sicer idioti in skodljivci, so se pa s tem obveznim cepljenjem malo odkupili. Samo malo. Majckeno. Ampak bolje kot nic.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: one-half ()

m0LN4r ::

so se pa s tem obveznim cepljenjem malo odkupili.
Itak, resili so 2 miljona ljudi pred garantirano smrtjo. Samo vprasanje casa je, kdaj tak naslov oz. izjava pade v medijih. Robin Hoodi.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

Unchancy ::

feryz je izjavil:

imagodei je izjavil:

Ne, rešitev je v tem, da bi morala biti precepljenost verjetno blizu ali celo preko 90%. Tako kot za otroške bolezni (posebej za ošpice).
Rešitev so tapravi dedci in taprave babnice, ki se poščijejo na to.
Ostali se lahko poslovijo.
Drugače lahko špricamo v nedogled in se tresemo za vsako neumnost.

Ampak ja, podpiram cepljenje, čimveč, čimprej. Upam na vsaj 100 tisoč novih čez vikend.


V tvojem avtu je pa pestro, nje?
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

111111111111 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Testiral sem se parkrat s hitrim testom za festivale. Za kaj vec ni potrebe.

Malček trolaš kaj. Romunija je imela kar konkretno zaprtje na domu z nekaj izjemami. Nič niste svobodno letali naokoli.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

misticnimrk ::

one-half je izjavil:

m0LN4r je izjavil:


Malo zagetnite rocno bremzo ze enkrat.


Jo bo Hojs. Decembra.


če bo tip ostal živ do decembra s takimi izjavami in potezami.

PrihajaNodi ::

111111111111 je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Testiral sem se parkrat s hitrim testom za festivale. Za kaj vec ni potrebe.

Malček trolaš kaj. Romunija je imela kar konkretno zaprtje na domu z nekaj izjemami. Nič niste svobodno letali naokoli.


Kdaj je to bilo? Lansko leto, drži, enako kot vse ostale države. Zdj se jim pa ne da več toliko jebat s tem. Bomo videli.
Jebiga, tole s kartončki pa pasuši je šlo predaleč, Hitler bi bil ponosen oz bi občudoval projekt Korona.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

one-half ::

m0LN4r je izjavil:

so se pa s tem obveznim cepljenjem malo odkupili.
Itak, resili so 2 miljona ljudi pred garantirano smrtjo. Samo vprasanje casa je, kdaj tak naslov oz. izjava pade v medijih.


Nekaj so jih zagotovo, pa me niti ne zanima. Pac kretenom je treba dati za sprobat cepivo, da vidijo, da se kurcijo in pritozujejo cez znanost brez razloga. Mogoce bo se komu potegnilo kaksen bedak je bil.

(Nodiju je ze, zato pa bezi v Romunijo, da ga ne bojo sosedi pretepli, ko ugotovijo kako jih je nategoval in strasil eno leto)
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: one-half ()

PrihajaNodi ::

one-half je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

so se pa s tem obveznim cepljenjem malo odkupili.
Itak, resili so 2 miljona ljudi pred garantirano smrtjo. Samo vprasanje casa je, kdaj tak naslov oz. izjava pade v medijih.


Nekaj so jih zagotovo, pa me niti ne zanima. Pac kretenom je treba dati za sprobat cepivo, da vidijo, da se kurcijo in pritozujejo cez znanost brez razloga. Mogoce bo se komu potegnilo kaksen bedak je bil.


Znanost se konča tam kjer se končajo pravice posameznika oz. je njegovo zdravje ogroženo v imenu znanosti. Se podpiše papir kjer bo država odgovorna v primeru da boš dobil strankse efekte pa je to to. Skupaj z vsoto odškodnine za mogoče avtoimune bolezni zaradi cepiv. Če 2 miljona idiotov skoči skozi most I ain't one of them.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

one-half ::

PrihajaNodi je izjavil:

one-half je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

so se pa s tem obveznim cepljenjem malo odkupili.
Itak, resili so 2 miljona ljudi pred garantirano smrtjo. Samo vprasanje casa je, kdaj tak naslov oz. izjava pade v medijih.


Nekaj so jih zagotovo, pa me niti ne zanima. Pac kretenom je treba dati za sprobat cepivo, da vidijo, da se kurcijo in pritozujejo cez znanost brez razloga. Mogoce bo se komu potegnilo kaksen bedak je bil.


Znanost se konča tam kjer se končajo pravice posameznika oz. je njegovo zdravje ogroženo v imenu znanosti. Se podpiše papir kjer bo država odgovorna v primeru da boš dobil strankse efekte pa je to to. Skupaj z vsoto odškodnine za mogoče avtoimuno bolezen zaradi cepiv.


Ti kar lapaj, nic ne pomaga. Depopulirali te bojo. V Romuniji ali pa tukaj.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: one-half ()

PrihajaNodi ::

one-half je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

one-half je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

so se pa s tem obveznim cepljenjem malo odkupili.
Itak, resili so 2 miljona ljudi pred garantirano smrtjo. Samo vprasanje casa je, kdaj tak naslov oz. izjava pade v medijih.


Nekaj so jih zagotovo, pa me niti ne zanima. Pac kretenom je treba dati za sprobat cepivo, da vidijo, da se kurcijo in pritozujejo cez znanost brez razloga. Mogoce bo se komu potegnilo kaksen bedak je bil.


Znanost se konča tam kjer se končajo pravice posameznika oz. je njegovo zdravje ogroženo v imenu znanosti. Se podpiše papir kjer bo država odgovorna v primeru da boš dobil strankse efekte pa je to to. Skupaj z vsoto odškodnine za mogoče avtoimuno bolezen zaradi cepiv.


Ti kar lapaj, nic ne pomaga.


Sem na varni strani...opazujem in podpiram eksperiment.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

111111111111 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Kdaj je to bilo? Lansko leto, drži, enako kot vse ostale države. Zdj se jim pa ne da več toliko jebat s tem. Bomo videli.
Jebiga, tole s kartončki pa pasuši je šlo predaleč, Hitler bi bil ponosen oz bi občudoval projekt Korona.

V romuniji malo capljate za EU, saj pridete še na vrsto. :D
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

one-half ::

111111111111 je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Kdaj je to bilo? Lansko leto, drži, enako kot vse ostale države. Zdj se jim pa ne da več toliko jebat s tem. Bomo videli.
Jebiga, tole s kartončki pa pasuši je šlo predaleč, Hitler bi bil ponosen oz bi občudoval projekt Korona.

V romuniji malo capljate za EU, saj pridete še na vrsto. :D

Seveda pridejo, malo trola. Se mu bo smejal, ko bo vojska to uredila tako hitro, da se ne bo mogel pobrati iz drzave. Pa bojo kar s pistolo za cepljenje zivine, nic inzulink, se bo prevec mudilo.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

111111111111 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Znanost se konča tam kjer se končajo pravice posameznika oz. je njegovo zdravje ogroženo v imenu znanosti. Se podpiše papir kjer bo država odgovorna v primeru da boš dobil strankse efekte pa je to to. Skupaj z vsoto odškodnine za mogoče avtoimune bolezni zaradi cepiv. Če 2 miljona idiotov skoči skozi most I ain't one of them.

Skozi most? :D Pa če se ve da boš dobil stranske efekte. Tudi po koroni.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

PrihajaNodi ::

111111111111 je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Kdaj je to bilo? Lansko leto, drži, enako kot vse ostale države. Zdj se jim pa ne da več toliko jebat s tem. Bomo videli.
Jebiga, tole s kartončki pa pasuši je šlo predaleč, Hitler bi bil ponosen oz bi občudoval projekt Korona.

V romuniji malo capljate za EU, saj pridete še na vrsto. :D


Mi je vseeno, delam od doma, tako da, nas ne bodo prislili v to. Je preveč IT sektorja, ki dela od doma da bi to lahko naredili. Že tako so IT delavcem znižali davke na nulo. Brez skrbi, ne bodo dovolili da jim tak kader odide.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

111111111111 ::

PrihajaNodi je izjavil:


Sem na varni strani...opazujem in podpiram eksperiment.

Klasičen sluzavec. Jaz se ne bom cepil. Naj drugi tvegajo, da zaščitijo še mene.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

PrihajaNodi ::

111111111111 je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:


Sem na varni strani...opazujem in podpiram eksperiment.

Klasičen sluzavec. Jaz se ne bom cepil. Naj drugi tvegajo, da zaščitijo še mene.


Jasno, tako kot veste da ste za cepljenje odgovorni sami.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

111111111111 ::

PrihajaNodi je izjavil:



Mi je vseeno, delam od doma, tako da, nas ne bodo prislili v to. Je preveč IT sektorja, ki dela od doma da bi to lahko naredili.

Blagor tebi, ki ti mamica hodi po špecarijo. Upam, da ji vsaj kak € stisneš v roko, da ne zapravi celega penziona zate.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

josipdare ::

111111111111 je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:


Sem na varni strani...opazujem in podpiram eksperiment.

Klasičen sluzavec. Jaz se ne bom cepil. Naj drugi tvegajo, da zaščitijo še mene.


Kaj tvegajo, saj cepiva so varna, ucinkovita in zastonj. S tem ko se je odrekel svoji dozi jih je sedaj dosti tudi za tvojo cetrto.

PrihajaNodi ::

111111111111 je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:



Mi je vseeno, delam od doma, tako da, nas ne bodo prislili v to. Je preveč IT sektorja, ki dela od doma da bi to lahko naredili.

Blagor tebi, ki ti mamica hodi po špecarijo. Upam, da ji vsaj kak € stisneš v roko, da ne zapravi celega penziona zate.

:))
Pojdi po še eno dozo pa bodi odgovoren do družbe.

josipdare je izjavil:

111111111111 je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:


Sem na varni strani...opazujem in podpiram eksperiment.

Klasičen sluzavec. Jaz se ne bom cepil. Naj drugi tvegajo, da zaščitijo še mene.


Kaj tvegajo, saj cepiva so varna, ucinkovita in zastonj. S tem ko se je odrekel svoji dozi jih je sedaj dosti tudi za tvojo cetrto.


Yep, I ain't no experiment. Nej se sami jebejo s posledicami, aja teh itak pri cepivu ni:))
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

one-half ::

josipdare je izjavil:

111111111111 je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:


Sem na varni strani...opazujem in podpiram eksperiment.

Klasičen sluzavec. Jaz se ne bom cepil. Naj drugi tvegajo, da zaščitijo še mene.


Kaj tvegajo, saj cepiva so varna, ucinkovita in zastonj. S tem ko se je odrekel svoji dozi jih je sedaj dosti tudi za tvojo cetrto.


Ti bo Hojs decembra omogocil, da sam sprobas. ;)
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Nedasemiveč ::

Tale 111111111111 je tipičen janšist. Najprej joka, zakaj se ga žali, sam pa počne enako.

josipdare ::

111111111111 je izjavil:


Blagor tebi, ki ti mamica hodi po špecarijo. Upam, da ji vsaj kak € stisneš v roko, da ne zapravi celega penziona zate.


A ves komu mamica hodi po spiceriji? Meni. In ves zakaj? Zaradi nasega nesposobnega zdravstva in ker so nasi pogumni zdravniki tako zagreti za zdravje da me niso upali pregledati da slucajno ne dobijo prehlada in potem cel teden na bolniski potem ne bojo mogli vleci dodatka za delo v nevarnih pogojih

PrihajaNodi ::

Nedasemiveč je izjavil:

Tale 111111111111 je tipičen janšist. Najprej joka, zakaj se ga žali, sam pa počne enako.


Vprašanje za vse cepljene. A poskusni zajci vedo da so eksperiment? Oni tudi nič ne podpišejo.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

one-half ::

Nedasemiveč je izjavil:

Tale 111111111111 je tipičen janšist. Najprej joka, zakaj se ga žali, sam pa počne enako.

Tudi ti dobis decembra iglo.

PrihajaNodi je izjavil:

Nedasemiveč je izjavil:

Tale 111111111111 je tipičen janšist. Najprej joka, zakaj se ga žali, sam pa počne enako.


Vprašanje za vse cepljene. A poskusni zajci vedo da so eksperiment? Oni tudi nič ne podpišejo.

Bos povedal, ko dobis iglo decembra (oz. nerazviti malo kasneje).
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: one-half ()

PrihajaNodi ::

josipdare je izjavil:

111111111111 je izjavil:


Blagor tebi, ki ti mamica hodi po špecarijo. Upam, da ji vsaj kak € stisneš v roko, da ne zapravi celega penziona zate.


A ves komu mamica hodi po spiceriji? Meni. In ves zakaj? Zaradi nasega nesposobnega zdravstva in ker so nasi pogumni zdravniki tako zagreti za zdravje da me niso upali pregledati da slucajno ne dobijo prehlada in potem cel teden na bolniski potem ne bojo mogli vleci dodatka za delo v nevarnih pogojih


In to isto zdravniško bando skrbi da ti ne boš dobil prehlada? S kerga se norca delajo. Dokler ne preizkusiš slovenskega zdravstvenega sistema ne veš...
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

one-half ::

Tole bo romunska metoda.

Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: one-half ()

Nedasemiveč ::

one-half je izjavil:

Nedasemiveč je izjavil:

Tale 111111111111 je tipičen janšist. Najprej joka, zakaj se ga žali, sam pa počne enako.

Tudi ti dobis decembra iglo.

PrihajaNodi je izjavil:

Nedasemiveč je izjavil:

Tale 111111111111 je tipičen janšist. Najprej joka, zakaj se ga žali, sam pa počne enako.


Vprašanje za vse cepljene. A poskusni zajci vedo da so eksperiment? Oni tudi nič ne podpišejo.

Bos povedal, ko dobis iglo decembra (oz. nerazviti malo kasneje).


Jo bom dobil kvečjemu februarja. Takrat de boste itak že vsi prešpikal z Janssnom, da bomo na 90% precepljenosti. Vse se bo odprlo in živeli bomo tako kot prej 8-)

Pol pa Janša odpre pismo in Hojs odstopi...

PrihajaNodi ::

one-half je izjavil:

Tole bo romunska metoda.



Ne skrbi ti za romune, Čaučeška so kar dobr dol spravl.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

one-half ::

PrihajaNodi je izjavil:

one-half je izjavil:

Tole bo romunska metoda.



Ne skrbi ti za romune, Čaučeška so kar dobr dol spravl.


Tole bojo pa zate uporabili... :)) :)) :))


Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: one-half ()

Nedasemiveč ::

one-half sedaj že z orožjem grozi... Admini?

PrihajaNodi ::

one-half je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

one-half je izjavil:

Tole bo romunska metoda.



Ne skrbi ti za romune, Čaučeška so kar dobr dol spravl.


Tole bojo pa zate uporabili...



Ej stari ne bit zdej jezn name, če si sam ekspirement. Ko greš na operacije vedno podpišeš da obstaja možnost napak itd. Misliš da ti bo Hojs pomagal če dobiš autoimuono bolezen? Mogoče je bolje da greš v cerkev, ker te bo naše zdravstvo brcnilo skozi vrata.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

one-half ::

Saj nisem, ljudem, ki ne verjamejo v znanost se ze od nekdaj samo rezim. :)) Vcasih sem se cerkvenim nazadnjakarjem, zdaj se pa antivaxerskim. :)) :)) :))

Pac lahko se repencis po forumu, moras pa prebegnit v Romunijo delat, ker te nihce v razvitem svetu in pol razvitem (Slovenija) svetu, ne bo zaposlil. :))
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: one-half ()

Unchancy ::

josipdare je izjavil:

111111111111 je izjavil:


Blagor tebi, ki ti mamica hodi po špecarijo. Upam, da ji vsaj kak € stisneš v roko, da ne zapravi celega penziona zate.


A ves komu mamica hodi po spiceriji? Meni. In ves zakaj? Zaradi nasega nesposobnega zdravstva in ker so nasi pogumni zdravniki tako zagreti za zdravje da me niso upali pregledati da slucajno ne dobijo prehlada in potem cel teden na bolniski potem ne bojo mogli vleci dodatka za delo v nevarnih pogojih

Ma dej no. Danes sem bil v ZD. Nihče ne komplicira, zmerijo ti vročino, podpišeš izjavo in si good to go.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

josipdare ::

PrihajaNodi je izjavil:

Ko greš na operacije vedno podpišeš da obstaja možnost napak itd.


Jaz sem tisti list prvic in zadnjic prebral ko sem sel pulit modrostne zobe.
Ce za cepljenje ni treba podpisat, to pomeni da so cepiva 100% varna.

PrihajaNodi ::

one-half je izjavil:

Saj nisem, ljudem, ki ne verjamejo v znanost se ze od nekdaj samo rezim. :)) Vcasih sem se cerkvenim nazadnjakarjem, zdaj se pa antivaxerskim. :)) :)) :))


Znanost temelji na eksperimentih, tokrat si eksperiment ti.

josipdare je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Ko greš na operacije vedno podpišeš da obstaja možnost napak itd.


Jaz sem tisti list prvic in zadnjic prebral ko sem sel pulit modrostne zobe.
Ce za cepljenje ni treba podpisat, to pomeni da so cepiva 100% varna.


Res? Jaz sem videl da podpišeš na lastno odgovornost za tretjo dozo.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

one-half ::

PrihajaNodi je izjavil:

one-half je izjavil:

Saj nisem, ljudem, ki ne verjamejo v znanost se ze od nekdaj samo rezim. :)) Vcasih sem se cerkvenim nazadnjakarjem, zdaj se pa antivaxerskim. :)) :)) :))


Znanost temelji na eksperimentih, tokrat si eksperiment ti.


Kar tolazi se... je corona zatresla, da je ves cloveski nazadnjaski mulj ven priplaval :)) To, da moras sluzbo iskati v Romuniji pa tudi vse pove, ostali grejo v bolj razvite drzave, ti pa pac v manj razvito. Pa se ponosen si, da si vsaj tam delo dobil. :))
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: one-half ()

PrihajaNodi ::

one-half je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

one-half je izjavil:

Saj nisem, ljudem, ki ne verjamejo v znanost se ze od nekdaj samo rezim. :)) Vcasih sem se cerkvenim nazadnjakarjem, zdaj se pa antivaxerskim. :)) :)) :))


Znanost temelji na eksperimentih, tokrat si eksperiment ti.


Kar tolazi se... je corona zatresla, da je ves cloveski nazadnjaski mulj ven priplaval :)) To, da moras sluzbo iskati v Romuniji pa tudi vse pove, ostali grejo v bolj razvite drzave, ti pa pac v manj razvito.


Ja ne v Avstralijo bom šel, ker tam se cedita med in mleko. :)) Jaz ne čutim nikakršnega pritiska z inekcijami, za razliko od slovenceljnev. No pa saj nikoli v zgodovini niste imeli hrbtenice.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

one-half ::

PrihajaNodi je izjavil:

one-half je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

one-half je izjavil:

Saj nisem, ljudem, ki ne verjamejo v znanost se ze od nekdaj samo rezim. :)) Vcasih sem se cerkvenim nazadnjakarjem, zdaj se pa antivaxerskim. :)) :)) :))


Znanost temelji na eksperimentih, tokrat si eksperiment ti.


Kar tolazi se... je corona zatresla, da je ves cloveski nazadnjaski mulj ven priplaval :)) To, da moras sluzbo iskati v Romuniji pa tudi vse pove, ostali grejo v bolj razvite drzave, ti pa pac v manj razvito.


Ja ne v Avstralijo bom šel, ker tam se cedita med in mleko. :)) Jaz ne čutim nikakršnega pritiska z inekcijami, za razliko od slovenceljnev. No pa saj nikoli v zgodovini niste imeli hrbtenice.


Ze vredu, meni se ni treba nic opravicevati, svoje frustracije resi sam. ;)
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

josipdare ::

one-half je izjavil:



Kar tolazi se... je corona zatresla, da je ves cloveski nazadnjaski mulj ven priplaval :)) To, da moras sluzbo iskati v Romuniji pa tudi vse pove, ostali grejo v bolj razvite drzave, ti pa pac v manj razvito.


Ce delas na daljavo imas lahko nemsko placo pa romunske stroske. Pri nas je slovenska placa pa slovenski stroski, samo ce ti starsi kupijo hiso in avto to tezko razumes

PrihajaNodi ::

josipdare je izjavil:

one-half je izjavil:



Kar tolazi se... je corona zatresla, da je ves cloveski nazadnjaski mulj ven priplaval :)) To, da moras sluzbo iskati v Romuniji pa tudi vse pove, ostali grejo v bolj razvite drzave, ti pa pac v manj razvito.


Ce delas na daljavo imas lahko nemsko placo pa romunske stroske. Pri nas je slovenska placa pa slovenski stroski, samo ce ti starsi kupijo hiso in avto to tezko razumes


Jasno, samo idiotom to dopovedat ni enastavno;(( pa še svobodo imaš
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

one-half ::

josipdare je izjavil:

one-half je izjavil:



Kar tolazi se... je corona zatresla, da je ves cloveski nazadnjaski mulj ven priplaval :)) To, da moras sluzbo iskati v Romuniji pa tudi vse pove, ostali grejo v bolj razvite drzave, ti pa pac v manj razvito.


Ce delas na daljavo imas lahko nemsko placo pa romunske stroske. Pri nas je slovenska placa pa slovenski stroski, samo ce ti starsi kupijo hiso in avto to tezko razumes


Hitro se skrij, Hojs gre... samo se 3 mesece imas za izselitev v drugo drzavo, kjer bos "nemske" place vlekel. Sicer te pa pikica caka... buuuuuu, boj se. :))

PrihajaNodi je izjavil:

josipdare je izjavil:

one-half je izjavil:



Kar tolazi se... je corona zatresla, da je ves cloveski nazadnjaski mulj ven priplaval :)) To, da moras sluzbo iskati v Romuniji pa tudi vse pove, ostali grejo v bolj razvite drzave, ti pa pac v manj razvito.


Ce delas na daljavo imas lahko nemsko placo pa romunske stroske. Pri nas je slovenska placa pa slovenski stroski, samo ce ti starsi kupijo hiso in avto to tezko razumes


Jasno, samo idiotom to dopovedat ni enastavno;(( pa še svobodo imaš


Ja, ja, si ze napredoval iz level 1 supporta ali si se vedno glorified telefonist? Aja valda, za Indijo treniras.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: one-half ()
««
18 / 19
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Prebolevniki vs cepljeni kovid-19 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Problemi človeštva
22027740 (25555) WizzardOfOZ

PCT - Bencinski servisi niso izjema ?? (strani: 1 2 3 419 20 21 22 )

Oddelek: Loža
107299803 (78830) Utk

Kaj boste storiili, da boste lažje prebrodili ukrepe? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
31934129 (27946) misticnimrk

Prisilno cepljenje (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Loža
671109308 (101919) BigWhale

Več podobnih tem