» »

PCT - nova tema

PCT - nova tema

Invictus ::

c3p0 je izjavil:

Dela se platforma za nadzor nad cepljenji. Prihajajo nove epidemije (pravi Ursula), tako da bo nekako treba sledit, proti čemu vse si cepljen in katero dozo. Nastane lahko sicer zmeda. Zato strpno naprej in bodimo odgovorni.

Njen mož pa glavni menedžer v Moderni...

Res transparentno >:D.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Invictus ()

Wrop ::

Slopek je izjavil:


Veš kaj bi znalo biti huje?
Greš z oteklino in bolečim modrostnim k zobarju, dobiš napotnico in potem datum. Pazi ti to! 12082022. Fak d sistem!!!


Vrste so zato, da ljudi opominja, da zdravstvo deluje.
Mladina.press

Če si pa neokapitalist, pa greš samoplačniško.

Invictus ::

hipertija je izjavil:

kolk časa traja, če se grem jutri cepit, da bom polno cepljen in dobil potrdilo eu? 1-2 mesca?

Za Janssen nič... Čeprav cepivo ne začne delovati še tam 2-3 tedne...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

PrimoZ_ ::

Kar še cepetajte malo, potem pa hitro sklonjenih glav na cepilno mesto ;)

Wrop ::

Jansena je 130k kosov. Na zalogi ga je še 17k. Ne bo velike razlike, če ljudje takoj dobijo potrdilo. Itak pa se bodo verjetno morali še enkrat z mRNA cepit, ker najslabše ščiti.

Slopek ::

PrimoZ_ je izjavil:

Kar še cepetajte malo, potem pa hitro sklonjenih glav na cepilno mesto ;)

Še malo cepetajte, kmalu se znajdete na enem izmed bolnišničnih oddelkov. Ni rečeno, da kovid. Boste pa imeli sevda dvignjene glave, saj ste naredili nekaj za družbo.

PrihajaNodi ::

Slopek je izjavil:

;-) je izjavil:

Kak idotizem doživiš 2021 leta...

V službi se samotestiramo, ker sem prodal avto rabim PCT, sedaj sem bil na treh točkah za testiranje in nočejo testirat, ker se je treba naročit. Prepirali smo se tako dolgo (na strani NIJZ piše da se naročevat ni potrebno!), da je bila ura 11 in so me gladko odje****, ker je konec šihta za danes.

Veš kaj bi znalo biti huje?
Greš z oteklino in bolečim modrostnim k zobarju, dobiš napotnico in potem datum. Pazi ti to! 12082022. Fak d sistem!!!


Ti isti zdravniki se pa praskajo pp riti in vlecejo kovid dodatke
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Slopek ::

PrihajaNodi je izjavil:

Slopek je izjavil:

;-) je izjavil:

Kak idotizem doživiš 2021 leta...

V službi se samotestiramo, ker sem prodal avto rabim PCT, sedaj sem bil na treh točkah za testiranje in nočejo testirat, ker se je treba naročit. Prepirali smo se tako dolgo (na strani NIJZ piše da se naročevat ni potrebno!), da je bila ura 11 in so me gladko odje****, ker je konec šihta za danes.

Veš kaj bi znalo biti huje?
Greš z oteklino in bolečim modrostnim k zobarju, dobiš napotnico in potem datum. Pazi ti to! 12082022. Fak d sistem!!!


Ti isti zdravniki se pa praskajo pp riti in vlecejo kovid dodatke

Ne, dobesedno drkajo kurac in poleg dodatkov vlečejo še banano.
Pa ne me za vir prosit, haha

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Slopek ()

PrihajaNodi ::

PrimoZ_ je izjavil:

Kar še cepetajte malo, potem pa hitro sklonjenih glav na cepilno mesto ;)


Zmajcek cepetavcek

Slopek je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Slopek je izjavil:

;-) je izjavil:

Kak idotizem doživiš 2021 leta...

V službi se samotestiramo, ker sem prodal avto rabim PCT, sedaj sem bil na treh točkah za testiranje in nočejo testirat, ker se je treba naročit. Prepirali smo se tako dolgo (na strani NIJZ piše da se naročevat ni potrebno!), da je bila ura 11 in so me gladko odje****, ker je konec šihta za danes.

Veš kaj bi znalo biti huje?
Greš z oteklino in bolečim modrostnim k zobarju, dobiš napotnico in potem datum. Pazi ti to! 12082022. Fak d sistem!!!


Ti isti zdravniki se pa praskajo pp riti in vlecejo kovid dodatke

Ne, dobesedno drkajo kurac in poleg dodatkov vlečejo še banano.
Pa ne me za vir prosit, haha


To nevem, bolj si predstavljam da imajo orgije s sestrami. Kera huda sluzba. Slovenski zdravnik…
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

feryz ::

https://www.24ur.com/novice/korona/pirn...

Boljše, da bi si plenico namontiral na ksiht. Bi vsaj nekako zgledalo. Naš zgled.

PrihajaNodi ::

Kako zabit ali nor moras biti da se potem cepis
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

lolipop2 ::

Mi lahko nekdo pomaga z obrazložitvijo?

Gledam ta odlok:
- za dokazovanje pogoja PCT testiranja za opravljanje dela pri vseh izvajalcih dejavnosti (poslovni partnerji, podizvajalci, ponudniki storitev, kot na primer pošta in banka), pri čemer je veljavnost testa HAG omejena s pogostostjo tega presejalnega testa v skladu z odlokom, t.j enkrat tedensko

Se pravi, če grem kot s.p. na HAG, mi ta velja teden dni?

Če pa potrošnik želi k meni po storitev, pa mu HAG velja 48 ur?

GregiB ::

PrihajaNodi je izjavil:

Kako zabit ali nor moras biti da se potem cepis


Da je Krek nesposoben pajac, je jasno vsem... levim, desnim, zgornjim, spodnjim... Je pa zanimivo, da tistim, ki smo se odločili cepit, pripisuješ norost... med razvitimi državami smo namreč med najmanj precepljenimi. V Evropi so "manj zabiti in nori" od nas le še Srbi, Slovaki, Latvijci, Hrvati, Rusi, Romuni in Bolgari. Skandinavci so praktično 2x bolj nori od nas...
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

josipdare ::

111111111111 je izjavil:


Tako je. Kirurgi na 8+ urah operacije ostanejo brez kisika in jih priklopijo na ventilatorje, da lahko sploh preživijo. Grde, grde, grde maske. Priden, priden Nodi.



Tako je! Maske morajo nositi vsi, cepljeni in necepljeni! Maske dokazano preprecujejo prenos kovida!

Invictus ::

feryz je izjavil:

https://www.24ur.com/novice/korona/pirn...

Boljše, da bi si plenico namontiral na ksiht. Bi vsaj nekako zgledalo. Naš zgled.

Krek se je spravil na zdravnike in bolnice...

To se ne bo dobro končalo...

BTW. tujci poročajo o Sloveniji kot o medicinskem apartheidu...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

PrihajaNodi ::

GregiB je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Kako zabit ali nor moras biti da se potem cepis


Da je Krek nesposoben pajac, je jasno vsem... levim, desnim, zgornjim, spodnjim... Je pa zanimivo, da tistim, ki smo se odločili cepit, pripisuješ norost... med razvitimi državami smo namreč med najmanj precepljenimi. V Evropi so "manj zabiti in nori" od nas le še Srbi, Slovaki, Latvijci, Hrvati, Rusi, Romuni in Bolgari. Skandinavci so praktično 2x bolj nori od nas...

Izraelci 4x kanadcani 7x v Romuniji je se vedno zivljenje, kljub temu da folk noce cepljenja.Zdej pa po novo dozo, pripelji se otroke

Invictus je izjavil:

feryz je izjavil:

https://www.24ur.com/novice/korona/pirn...

Boljše, da bi si plenico namontiral na ksiht. Bi vsaj nekako zgledalo. Naš zgled.

Krek se je spravil na zdravnike in bolnice...

To se ne bo dobro končalo...

BTW. tujci poročajo o Sloveniji kot o medicinskem apartheidu...

Isto bo kot v Izraelu. Tretja doza se je zacela, pricakujem 4 dozi v roku dveh mesecev. Ti bi pa z vsem svojim kesom ze lahko spokal....btw dej vir
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Invictus ::

Saj mi ni nic hudega. Čakam kaj bo v Nemčiji po volitvah...

Sam bi rekel, da štala. Popolna zapora države...

Ravno tako po vseh zahodnih državah po volitvah.

Bo prišel Theta sev, in bo treba 32x se cepit, da bo prijelo, drugače bo folk ležal mrtev po ulicah...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

PrihajaNodi ::

Invictus je izjavil:

Saj mi ni nic hudega. Čakam kaj bo v Nemčiji po volitvah...

Sam bi rekel, da štala. Popolna zapora države...

Ravno tako po vseh zahodnih državah po volitvah.

Bo prišel Theta sev, in bo treba 32x se cepit, da bo prijelo, drugače bo folk ležal mrtev po ulicah...


Kaj bos ko ti bo bejba peljala otroka spikat?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

PrimoZ_ ::

Prvi zmenek na cepilnem mestu!

PrihajaNodi ::

PrimoZ_ je izjavil:

Prvi zmenek na cepilnem mestu!

Ti pomoje kar tam visis, pa se slinis in se sopas:D valda si v skafandru in kondomu na k***
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Utk ::

Skandinavci so praktično 2x bolj nori od nas..

Ja, jasno, sej tako je rekla tudi "stroka" ko je o Švedih govoril Potrč.

PrihajaNodi ::

Medtem pa v Romuniji
https://www.google.com/amp/s/m.timesofi...

Odjebite
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

feryz ::

Te lepo vabim v našo vas na cepljenje.
Ni čakalnih vrst. Zdravstvo dela kot namazano.

PrihajaNodi ::

feryz je izjavil:

Te lepo vabim v našo vas na cepljenje.
Ni čakalnih vrst. Zdravstvo dela kot namazano.

A jansen je? Sam jeba je ker me Romuni ne bodo nazaj spustil ce grem v Slo

Komentar na 24 ur

2 RESNI GLEDE DELTA RAZLIČICE....1.) Oče je napisal na forumu. Vse bom trpel. Vse. Dokler ne uvedejo obvezno cepljenje otrok. Nato nas bo v mesto 400.000 norelo. 2.) Taksist v jarše kjer sedim...kaj čem...pride in pravi da se je 40 letni kolega cepil pfizer. Po prvem odmerku slabo...po drugem pa tkole...sredi ceste v mestu ga v križu pritisnilo. Rešilec prišel sredi ceste ponj. Leži v UKC že teden dni. Nočejo povedati vzroka. Vi pa stojte na Metelkovi v vrsti. Obup.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Dimnik ::

Slopek je izjavil:

PrimoZ_ je izjavil:

Kar še cepetajte malo, potem pa hitro sklonjenih glav na cepilno mesto ;)

Še malo cepetajte, kmalu se znajdete na enem izmed bolnišničnih oddelkov. Ni rečeno, da kovid. Boste pa imeli sevda dvignjene glave, saj ste naredili nekaj za družbo.


Lažnivec

saule ::

GR2 je izjavil:

Zmanjkalo je odklenjenih tem, jaz pa imam vprašanje.
V firmi smo že dobili obvestilo, da nam bodo v sredo porivali palčko v nos. Res da zdaj ne gredo več 12cm globoko kjer te potem še naslednji dan boli glava, ampak vseeno je bolje, če ne dobiš palčke v nos.
Jaz temu lahko rečem ne in vseeno vstopim v firmo? Prejšnjo sredo sem se hotel prešunjati mimo varnostnika, pa mi je pokazal kam moram iti. Ali pa probam iti skozi drugi vhod.


Ti v podjetje ne smeš, če ti podjetje tega ne dovoli, lahko pa vložiš odškodninski zahtevek zaradi diskriminacije (500-5000€). Če ne veš kako se to dela priporočam "Pisarno delavske pravne zaščite"

Če pa oni tebe zaradi tega odpustijo pa kar veselo na delovno sodišče (v 30 dneh po prejeti odpovedi). Podjetje, ki bo prvo fasalo tožbo na delovnem sodišču zaposlenega zaradi PCT čaka konkretna veselica. Oni morajo dokazat, da drugače ni šlo, kar pa na sodišču ne bo šlo z "tako so rekli na televiziji" oz "to smo naredili zaradi odloka"

Invictus ::

PrihajaNodi je izjavil:

Invictus je izjavil:

Saj mi ni nic hudega. Čakam kaj bo v Nemčiji po volitvah...
Sam bi rekel, da štala. Popolna zapora države...

Ravno tako po vseh zahodnih državah po volitvah.

Bo prišel Theta sev, in bo treba 32x se cepit, da bo prijelo, drugače bo folk ležal mrtev po ulicah...


Kaj bos ko ti bo bejba peljala otroka spikat?

Ga ne bo, nobena ;).

Še Poljska je boljša od SLovenije. Včeraj na odbojki nobene maske, razen par idiotov...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Invictus ()

PrihajaNodi ::

@Invictus to ves, da jih posiljajo v karenteno ce je kateri od otrok pozitiven, vsem v familiji dajo za 10 dni karantene. Govorimo o srednjesolcih.

Stavim da bodo zaceli hodit na dom in te odvlekli v izolacijski center ce ne bos doma. V pripravi tudi aplikacija za prepoznavanje obraza in preverjanja ce si doma. Cepljenci, tudi vi se temu ne boste izognili.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

saule ::

PrihajaNodi je izjavil:

@Invictus to ves, da jih posiljajo v karenteno ce je kateri od otrok pozitiven, vsem v familiji dajo za 10 dni karantene. Govorimo o srednjesolcih.

Stavim da bodo zaceli hodit na dom in te odvlekli v izolacijski center ce ne bos doma. V pripravi tudi aplikacija za prepoznavanje obraza in preverjanja ce si doma. Cepljenci, tudi vi se temu ne boste izognili.


Probali bodo marsikaj vprašanje pa je na nam koliko se bomo šli te igrice njihove

PrihajaNodi ::

saule je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

@Invictus to ves, da jih posiljajo v karenteno ce je kateri od otrok pozitiven, vsem v familiji dajo za 10 dni karantene. Govorimo o srednjesolcih.

Stavim da bodo zaceli hodit na dom in te odvlekli v izolacijski center ce ne bos doma. V pripravi tudi aplikacija za prepoznavanje obraza in preverjanja ce si doma. Cepljenci, tudi vi se temu ne boste izognili.


Probali bodo marsikaj vprašanje pa je na nam koliko se bomo šli te igrice njihove


Samo poglej idiote na tem forumu, koliko jih je ki zagovarjajo taksno pocetje. Ce niso placani, res nevem kaj jim spila v glavah.

Po drugi strani pa svaka cast slo-techu da dovoli diskusijo, ker omejevanje clovekovih pravic in oznacevanje zdravih ljudi res ni ok.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

josipdare ::

saule je izjavil:



Probali bodo marsikaj vprašanje pa je na nam koliko se bomo šli te igrice njihove


Kot bojo zvizgali, tako bomo plesali. Sedaj se ti bojo priceli spravljati nad zlahto in bliznje.
Po tej poti je represija se zmeraj napredovala. Ko ugotovijo da si se pripravljen zrtvovat pricnejo izvajati pritisk nad ljudmi za katere ti ni vseeno in klonis.

Zena in otroci cepljeni ti pa ne? Opa, otrok ne sme k pouku, zena ne sme na delo, mama ne sme k zdravniku... ker so v stiku stabo in potencialni nosilci smrtonosne variante.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: josipdare ()

;-) ::

Ne razumem več tega sistema. Danes sem izvisel iz testiranja, ker so bile "kvote" v Slov.Bistrici "zasedene" - kaj to pomeni nimam pojma, bil sem tam še pravi čas in niso delali več nič. Še na dveh koncih me niso testirali.

Zdajle iščem cepilne centre kam bi lahko letel po Janssena in lahko rečem da je distribucija informacij res slaba. Ne najdem nekega linka kjer bi pogledal kam najbližje se lahko pošpikam danes z Janssen.

PrihajaNodi ::

Potrdila se prodajajo za 600 eur, placas bojda v BTCjih.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

ToniT ::

;-) je izjavil:

Ne razumem več tega sistema. Danes sem izvisel iz testiranja, ker so bile "kvote" v Slov.Bistrici "zasedene" - kaj to pomeni nimam pojma, bil sem tam še pravi čas in niso delali več nič. Še na dveh koncih me niso testirali.

Zdajle iščem cepilne centre kam bi lahko letel po Janssena in lahko rečem da je distribucija informacij res slaba. Ne najdem nekega linka kjer bi pogledal kam najbližje se lahko pošpikam danes z Janssen.


Lahko se cepiš na Ptuju do 14:30 ure.

;-) ::

Gledam zdaj stran ZD Ptuj, mi poveš lokacijo ?

PrihajaNodi je izjavil:

Potrdila se prodajajo za 600 eur, placas bojda v BTCjih.

Daj kontakt in TRR kam nakažem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ;-) ()

PrihajaNodi ::

Daj kontakt in TRR kam nakažem.


Privat skupine na FB. Ljudje snemajo, kako se obnasajo do njih ko potrebujejo zdravnisko pomoc. Noro. Tole je nacisticna nemcija v2.0
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

jotunn ::

lolipop2 je izjavil:

Mi lahko nekdo pomaga z obrazložitvijo?

Gledam ta odlok:
- za dokazovanje pogoja PCT testiranja za opravljanje dela pri vseh izvajalcih dejavnosti (poslovni partnerji, podizvajalci, ponudniki storitev, kot na primer pošta in banka), pri čemer je veljavnost testa HAG omejena s pogostostjo tega presejalnega testa v skladu z odlokom, t.j enkrat tedensko

Se pravi, če grem kot s.p. na HAG, mi ta velja teden dni?

Če pa potrošnik želi k meni po storitev, pa mu HAG velja 48 ur?

Ja ce gres kot s.p. na HAG (ali pa magari samotestiranje) lahko en teden hodis po trgovinah in gostilnah, ce le lahko to upravicis kot sluzbeno nakupovanje/sestanek. Ce pa vzames racun kot fizicna oseba, pa ta isti test velja zgolj 48h.

PrihajaNodi ::

A to kdo poroca od medijev glede mask?

https://ibb.co/bPZRwYB
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

;-) ::

Ok sem dobil zdaj informacijo na 080 14 04.

Kje imajo še Janssen nevejo, ampak je gospa pogooglala v mojem imenu in ja Ptuj neka dvorana Breg do 14:30.

Vprašam še kam se lahko grem testirat, ker me danes v Slov.Bistrici niso hoteli in neve zakaj je do tega prišlo, niti ji ni jasno zakaj bi se moral naročit.

Kako naj brez PCT pridem do Ptuja mi neve pomagat. Glede PCT na cepilnem mestu mi predlaga da grem brez.

Kličem sedaj svojo osebno zdravnico, da vidim če mi lahko pomaga pri prevozu do ptuja, da pridobim PCT. Vrjetno mi zdravstvo lahko zagotovi kak nenujen prevoz ali kaj ?

r3dkv1c4 ::

GregiB je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Kako zabit ali nor moras biti da se potem cepis


Da je Krek nesposoben pajac, je jasno vsem... levim, desnim, zgornjim, spodnjim... Je pa zanimivo, da tistim, ki smo se odločili cepit, pripisuješ norost... med razvitimi državami smo namreč med najmanj precepljenimi. V Evropi so "manj zabiti in nori" od nas le še Srbi, Slovaki, Latvijci, Hrvati, Rusi, Romuni in Bolgari. Skandinavci so praktično 2x bolj nori od nas...

Krek je še kako sposoben, si pozabil kako se je zavzel, da so džankuzliji na metadonu.
Si pozabil koliko metadona se je prodalo Sloveniji ob njegovem vladanju metadonskega programa.
Hitro pozabljaš. Nič novega.
Priden Krek. So ga samo nagradili, ker je poslušen in dela, kot mravljica.

Pizda no, pa dejte še to statistiko ven zbrskat. Sej to vam gre, žal je znate brat, ker statistika je ravno za vas.
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

pirat ::

Nodi, je že prav tragikomično ko pišeš o "zdravih ljudeh".
Tako bolanega kot si ti, bi lahko iskal z lučjo pri belem dnevu.
Bolanega v glavo, da se razume.

PrihajaNodi ::

Bolniki ste vi. Zmontirate in strasite ljudi, se obraze jim pokrijete. Preklete kovid dodatkarji

https://ibb.co/s1PWqBt
https://ibb.co/86DqZ0C
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

ToniT ::

;-) je izjavil:

Ok sem dobil zdaj informacijo na 080 14 04.

Kje imajo še Janssen nevejo, ampak je gospa pogooglala v mojem imenu in ja Ptuj neka dvorana Breg do 14:30.

Vprašam še kam se lahko grem testirat, ker me danes v Slov.Bistrici niso hoteli in neve zakaj je do tega prišlo, niti ji ni jasno zakaj bi se moral naročit.

Kako naj brez PCT pridem do Ptuja mi neve pomagat. Glede PCT na cepilnem mestu mi predlaga da grem brez.

Kličem sedaj svojo osebno zdravnico, da vidim če mi lahko pomaga pri prevozu do ptuja, da pridobim PCT. Vrjetno mi zdravstvo lahko zagotovi kak nenujen prevoz ali kaj ?


Za cepljenje ne rabiš PCT.
Na Ptuju se cepi v dvorani Breg preko Avtohiše Dominko.

;-) ::

Za cepljenje rabiš PCT tako piše v odloku-ni med izjemami, mene cici mici posli ne zanimajo, če bom to opravil bom tako, da je prav in cepit se hočem negativen.

Sedaj kličem v ZD Slovenska Bistrica, dobim nekega gospoda, vprašam če je kaj Janssena na zalogi mi da neko privat cifro: 041-436-652 in reče nevem če so dosegljivi to je od tam ko cepijo, ponavadi niso ker imajo dosti dela.

Kličem na 041-436-652 seveda se nihče ne oglasi.

Mislim da sem izvisel danes s cepljenjem.

PrihajaNodi ::

3 rd reich v svoji velicini.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Utk ::

Mislim da sem izvisel danes s cepljenjem.

Do srede ob 18h imaš še čas. Če hočeš bit legalen.

Runnagain ::

Za cepljenje in testiranje so naknadno popravili in dodali med izjeme...res pa je to veljalo do popravka...ampak se nikjer za to niti niso zmenili ;).


;-) je izjavil:

Za cepljenje rabiš PCT tako piše v odloku-ni med izjemami, mene cici mici posli ne zanimajo, če bom to opravil bom tako, da je prav in cepit se hočem negativen.

Sedaj kličem v ZD Slovenska Bistrica, dobim nekega gospoda, vprašam če je kaj Janssena na zalogi mi da neko privat cifro: 041-436-652 in reče nevem če so dosegljivi to je od tam ko cepijo, ponavadi niso ker imajo dosti dela.

Kličem na 041-436-652 seveda se nihče ne oglasi.

Mislim da sem izvisel danes s cepljenjem.

;-) ::

Zakaj pa imam čas do srede do 18 ?

Meizu ::

Bejžte se cepit no, ne delajte neumnosti porkodijo ja.

jotunn ::

;-) je izjavil:

Za cepljenje rabiš PCT tako piše v odloku-ni med izjemami, mene cici mici posli ne zanimajo, če bom to opravil bom tako, da je prav in cepit se hočem negativen.

To ni res ;) od 17.9. dalje ti ni treba izpolnjevati PCT za cepljenje in/ali testiranje. Preberi Uradni list.
Je pa res, da je realno izpolnjevanje PCT nemogoce kontrolirati... pa ne zaradi ustave itd. ampak zaradi zakonov, ki prepovedujejo izvajanje taksnih stvari, tako da niti ni potrebe po cakanju ustavnega sodisca in njegovega odlocanja ;)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

PCT - Bencinski servisi niso izjema ?? (strani: 1 2 3 419 20 21 22 )

Oddelek: Loža
107299627 (78654) Utk

Kaj boste storiili, da boste lažje prebrodili ukrepe? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
31934044 (27861) misticnimrk

Gneča v cepilnih centrih po Sloveniji (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10312977 (10247) BigWhale

Hitri test covid cena (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
20831545 (24535) matevz1337

Več podobnih tem