» »

Protest LJ 22.9.2021 18:00

Protest LJ 22.9.2021 18:00

««
«
1 / 9
»»

Neon87 ::

Pozdravljeni!

Necepljeni, cepljeni, tisti, ki se ne strinjate s COVID ukrepi, ki vam ni vseeno za naše pravice, omejevanje, PCT pogoje.
Pa tudi tisti, ki se ne strinjate s trenutno politiko, vladanjem, korupcijo..

Pridite danes v LJ pred parlament! Naj bo to največ zbranih ljudi v zgodovini samostojne Slovenije. Da bodo videli, da nam ni vseeno!

Se vidimo.
Lp!
  • zaklenil: BigWhale ()

sparklyslo ::

Protest proti vsej politiki razumem...

AMPAK, ne morem pa na protest skupaj z zanikovalci Covid-19 virusa in tistimi, ki se bojijo cepljenja :)

Pimoz ::

AMPAK, ne morem pa na protest skupaj z zanikovalci Covid-19 virusa in tistimi, ki se bojijo cepljenja :)

Sign.

chrush ::

Vsi, ki protestirate, me zanima, ce imate pripravljene tudi resitve. Odprava vseh omejitev namrec ni resitev. Podobno bi recimo bilo, ce bi vsi protestirali, da mora biti minimalna penzija 2000€ in delamo samo do 40. leta. Grem takoj na protest, ce mi nekdo pove, kako realno to dosect.
https://www.facebook.com/OverMuraMuviMejkers

kopriwa ::

Protesti proti vladi ostajajo rezervirani za petek. Danes je protest "ta posebnih", milo rečeno. Čim več izmetanih kock vam želim, pa nasmehnite se v kamero ob tem. Robocopi na drugi strani, navijam za vas.

dild0idis ::

A granitne kocke in bakle treba s seboj prinesti ali se jih dobi na licu mesta od organizatorjev?
Ni važno na koga mečeš jedrske, važno je, da ti Lady Gaga poje!

Zgodovina sprememb…

styrian ::

Protestirali bodo proti zdravi pameti. Botem bo pa spet Fauči kriv, ko se bo kdo tam okužil.

D3m ::

Neon87 je izjavil:

Pozdravljeni!

Necepljeni, cepljeni, tisti, ki se ne strinjate s COVID ukrepi, ki vam ni vseeno za naše pravice, omejevanje, PCT pogoje.
Pa tudi tisti, ki se ne strinjate s trenutno politiko, vladanjem, korupcijo..

Pridite danes v LJ pred parlament! Naj bo to največ zbranih ljudi v zgodovini samostojne Slovenije. Da bodo videli, da nam ni vseeno!

Se vidimo.
Lp!


V petek imam termin za cepljenje.

Žal. :)
|HP EliteBook|R5 6650U|

NMH ::

sparklyslo je izjavil:

Protest proti vsej politiki razumem...

AMPAK, ne morem pa na protest skupaj z zanikovalci Covid-19 virusa in tistimi, ki se bojijo cepljenja :)


Jaz pa ne morem protestirati s tistimi, ki pravijo, da vse predolgo traja.
WTF ima to veze s kakršnokoli politiko, da se virus tako obnaša, kakor se?

drvo ::

Predlagati izbris teme zaradi pozivanja k širjenju virusa ni možno?

NMH ::

Tega bolnika pa tud nočem vidit okoli sebe.

jotunn ::

kopriwa je izjavil:

Protesti proti vladi ostajajo rezervirani za petek. Danes je protest "ta posebnih", milo rečeno. Čim več izmetanih kock vam želim, pa nasmehnite se v kamero ob tem. Robocopi na drugi strani, navijam za vas.

V petek je cas za bedake, ki mislijo, da bodo s kolesarjenjem po Ljubljani karkoli spremenili. Glede na stevilo zabitih petkov ter izplen le tega, je kristalno jasno, da ce bi delali karkoli drugega tisti cas, bi bil rezultat neprimerno boljsi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jotunn ()

drvo ::

NMH je izjavil:

Tega bolnika pa tud nočem vidit okoli sebe.



Samo še brkice odreže, pa bo zgledal kot pravi salafist. :)

Hypathia ::

No, thank you. Ne bo me na protest, pa tudi v tiste trgovine, bare...., ki ga oglašujejo, moja noga ne bo več stopila, ker ne nameravam finančno podpirat covid idiotov.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

mtosev ::

Vi kr protestirajte, če vam to paše. Upam, da ne bodo nasilni, ker bo drugače imela policija dosti dela.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

lynxslo5 ::

Stevanović, Troha in Anica Bider. S temi pacienti sigurno ne bom protestiral.

Miki N ::

Logično, da Janševci ne bodo protestirali proti samim sebi. Ne vem zakaj to razlagajo tukaj.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

styrian ::

Policija bi morala nabavit une afriške projektile s katerimi uspavajo tigre in vse na kupu pocepit.

LeQuack ::

Treba je zaščititi Janšo pred revnimi, on se samo hoče družiti v miru na jahtah, potem pa se more vsak dan soočati s plebsom na ulicah, ali pa celo na Triglavu. Si predstavljate kako travmatično je to, da moraš gledati ene reveže ki tavajo po zemlji in nimajo svojih jaht ali imajo celo samo eno stanovanje. Ugh.
Quack !

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

NMH ::

Miki N je izjavil:

Logično, da Janševci ne bodo protestirali proti samim sebi. Ne vem zakaj to razlagajo tukaj.


Janše nikoli nisem volil, tvojih pa tudi ne bom. Vi ste del problema, ne rešitve.

kopriwa ::

Hypathia je izjavil:

No, thank you. Ne bo me na protest, pa tudi v tiste trgovine, bare...., ki ga oglašujejo, moja noga ne bo več stopila, ker ne nameravam finančno podpirat covid idiotov.

Če obstaja kak spisek le-teh, se priporočam.

D3m ::

POZOR, SARIN


Je malo huda.

Lahko piše MODERNA. :D
|HP EliteBook|R5 6650U|

one-half ::

sparklyslo je izjavil:

Protest proti vsej politiki razumem...

AMPAK, ne morem pa na protest skupaj z zanikovalci Covid-19 virusa in tistimi, ki se bojijo cepljenja :)


Tocno tole, dokler bodo zraven proticepilci ali se bo protestiralo proti PCT ukrepom, mene ne bo zraven. In nikogar, od kolegov tudi ne.

V petek pridem na proteste, vendar zaradi korupcije vlade, ne pa proti PCT ukrepom.

Kot sem ze veckrat povedal: alternativa PCT pogojem je lockdown, tako kot lani.

Pri tej (PCT) resitvi imas vsaj izbiro:
- se ne cepis, nisi prebolel, imas ukrepe lockdowna tako kot lani
- se cepis, prebolis, nimas ukrepov lockdowna

Dejansko je resitev, najboljsa mozna za vse. Za necepljene se ne spremeni nic, situacija bo za njih enaka (oz. celo boljsa, ker zdaj se vedno lazje "mutijo").

V kolikor PCT pogoji padejo, bo vlada pac sprejela lockdown tako kot je bil lani.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: one-half ()

kixs ::

Sami fasisti tule gor :(

NMH ::

A Anica pride tud koga pljunt, sam tko vprašam?

Podivjani anticepilci Anice Bidar popljuvali Horvata in poslance: "Jelinčič je dobil pet pljunkov v faco," se naslaja Bidrova (VIDEO)

kixs je izjavil:

Sami fasisti tule gor :(


A si cepljen?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: NMH ()

one-half ::

kixs je izjavil:

Sami fasisti tule gor :(


Smrkavec, jaz sem se proti prvi JJevi vladi strajkal in videl vodni top ze takrat. Fasist si pa sam, diametralno nasprotje od JJa, ampak oba fasista.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Kapitan Jack ::

one-half je izjavil:

sparklyslo je izjavil:

Protest proti vsej politiki razumem...

AMPAK, ne morem pa na protest skupaj z zanikovalci Covid-19 virusa in tistimi, ki se bojijo cepljenja :)


Tocno tole, dokler bodo zraven proticepilci ali se bo protestiralo proti PCT ukrepom, mene ne bo zraven. In nikogar, od kolegov tudi ne.

Kot sem ze veckrat povedal: alternativa PCT pogojem je lockdown, tako kot lani.

Pri tej (PCT) resitvi imas vsaj izbiro:
- se ne cepis, nisi prebolel, imas ukrepe lockdowna tako kot lani
- se cepis, prebolis, nimas ukrepov lockdowna

Dejansko je resitev, najboljsa mozna za vse. Za necepljene se ne spremeni nic, situacija bo za njih enaka (oz. celo boljsa, ker zdaj se vedno lazje "mutijo").

V kolikor PCT pogoji padejo, bo vlada pac sprejela lockdown tako kot je bil lani.


Sej te nihce ne bo pogresal na protestu. Si pac ovca in tudi to je vredu. Imas pravico, da si ovca in to podpiramo tako imenovani anticepilci. Aja - jaz sem sicer cepljen, tako da ne vem kam zdej spadam.

Se pa seveda ne mislim vec cepit. Ni sans.

facepalm ::

Kako bo zagotovljeno izpolnjevanje PCT pogoja vseh udelezencev?

Unchancy ::

styrian je izjavil:

Policija bi morala nabavit une afriške projektile s katerimi uspavajo tigre in vse na kupu pocepit.


>:D>:D>:D

Na cisterno vodnega topa naj dajo napis:

POZOR, GENSKA TERAPIJA!

Aja - jaz sem sicer cepljen, tako da ne vem kam zdej spadam.


Med ovce, kakopak. >:D
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Unchancy ()

one-half ::

Kapitan Jack je izjavil:


Sej te nihce ne bo pogresal na protestu. Si pac ovca in tudi to je vredu. Imas pravico, da si ovca in to podpiramo tako imenovani anticepilci. Aja - jaz sem sicer cepljen, tako da ne vem kam zdej spadam.

Se pa seveda ne mislim vec cepit. Ni sans.


Ovca si predvsem sam, nic ti ni jasno, mesas politiko z zdravjem, ker si preneumen, da bi dojel, da eno z drugim nima nic. Tudi SDjeva predstavnica na soocenju z Hojsom je povedala, da glede na epidemiolosko sliko, ne bi o ukrepih, se ji pa zdi sporen nacin komunikacije. To, da se upiras SDSovi vladi samo dokazuje, da si zmesan. Se bolj od tistih, ki se dejansko bojijo za 5g-magnetnost telesa po cepljenju.

Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: one-half ()

PrihajaNodi ::

Unchancy je izjavil:

styrian je izjavil:

Policija bi morala nabavit une afriške projektile s katerimi uspavajo tigre in vse na kupu pocepit.


>:D>:D>:D

Na cisterno vodnega topa naj dajo napis:

POZOR, GENSKA TERAPIJA!


Ne, napis naj bo:

VSI BOSTE PRIŠLI NA VRSTO, POŽIVITVENI ODMERKI SO TEMU NAMENJENI.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

josipdare ::

one-half je izjavil:



Tocno tole, dokler bodo zraven proticepilci ali se bo protestiralo proti PCT ukrepom, mene ne bo zraven. In nikogar, od kolegov tudi ne.


Raje sem zatiran kot da oskrunim svoje ideolosko vero v znanost.

Hypathia ::

kopriwa je izjavil:

Hypathia je izjavil:

No, thank you. Ne bo me na protest, pa tudi v tiste trgovine, bare...., ki ga oglašujejo, moja noga ne bo več stopila, ker ne nameravam finančno podpirat covid idiotov.

Če obstaja kak spisek le-teh, se priporočam.

Ne vem, če kje obstaja spisek, nekaj je bilo videti po tviterju, tudi sama sem te dni opazila ena dva letaka na vratih, ki vabita na "Upor ljudstva". Majhne trgovinice, ki sem jih podpirala, čeprav so imeli višje cene kot supermarketi, zdaj, ko so se izkazali za egoistične, antivakserske p****, jih bom pa odpikala.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

one-half ::

Pa za vse ostale, josipdare in Nodi sta antivaxerja, da ne boste nasedali njuni propagandi, ki je na nivoju neonacistov, ki so zadnjic prisli "strajkati" proti JJu. Ne samo to, oba sta SDSovca, ki provocirata.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: one-half ()

josipdare ::

Unchancy je izjavil:


>:D>:D>:D

Na cisterno vodnega topa naj dajo napis:

POZOR, GENSKA TERAPIJA!


Dvomim da si vec kot 13 let star da dajas take izjave in se pocutis intelektualnega.

Unchancy ::

josipdare je izjavil:

one-half je izjavil:



Tocno tole, dokler bodo zraven proticepilci ali se bo protestiralo proti PCT ukrepom, mene ne bo zraven. In nikogar, od kolegov tudi ne.


Raje sem zatiran kot da oskrunim svoje ideolosko vero v znanost.

Udari se z bejzbol palico po glavi in preženi bolečino z mantro :”To je samo ideologija, to je samo ideologija.”
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

one-half ::

Unchancy je izjavil:

josipdare je izjavil:

one-half je izjavil:



Tocno tole, dokler bodo zraven proticepilci ali se bo protestiralo proti PCT ukrepom, mene ne bo zraven. In nikogar, od kolegov tudi ne.


Raje sem zatiran kot da oskrunim svoje ideolosko vero v znanost.

Udari se z bejzbol palico po glavi in preženi bolečino z mantro :”To je samo ideologija, to je samo ideologija.”

Prevec ivermectina je pojedel, pa ima stranske ucinke - halucinacije.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

PrihajaNodi ::

one-half je izjavil:

Unchancy je izjavil:

josipdare je izjavil:

one-half je izjavil:



Tocno tole, dokler bodo zraven proticepilci ali se bo protestiralo proti PCT ukrepom, mene ne bo zraven. In nikogar, od kolegov tudi ne.


Raje sem zatiran kot da oskrunim svoje ideolosko vero v znanost.

Udari se z bejzbol palico po glavi in preženi bolečino z mantro :”To je samo ideologija, to je samo ideologija.”

Prevec ivermectina je pojedel, pa ima stranske ucinke - halucinacije.


Kdaj maš tretji šus. Prosim poročaj, sam še nisem odločen.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

josipdare ::

one-half je izjavil:

Pa za vse ostale, josipdare in Nodi sta antivaxerja, da ne boste nasedali njuni propagandi, ki je na nivoju neonacistov, ki so zadnjic prisli "strajkati" proti JJu. Ne samo to, oba sta SDSovca, ki provocirata.



Zeeeeh, smo ze pri nacijih. Pateticno res da po skoraj stoletju se zmeraj ne premorete drugega argumenta kot hitler pa naci. Custvencki.

Nissan_GTR ::

Miloševič je leta 89 v Ljubljani hotel narediti miting, ki se je imenoval miting "resnice". Danes pa zopet en Srb Stevanović dela nov miting in vodi stranko, ki se tudi imenuje "resnica". Ne verjamem, da gre pri tem enakem imenu "resnica" za slučajnost.

Zgodovina sprememb…

one-half ::

PrihajaNodi je izjavil:

Kdaj maš tretji šus. Prosim poročaj, sam še nisem odločen.

Takoj, ko bo primerno gleda na moj datum zadnjega cepljenja. Za raziko od tebe, mi je vseeno ali sem cepljen vsakih 6 mesecev. Dokler deluje, je nepomembno.

Razen za reve, ki jih je strah igle...

josipdare je izjavil:

one-half je izjavil:

Pa za vse ostale, josipdare in Nodi sta antivaxerja, da ne boste nasedali njuni propagandi, ki je na nivoju neonacistov, ki so zadnjic prisli "strajkati" proti JJu. Ne samo to, oba sta SDSovca, ki provocirata.



Zeeeeh, smo ze pri nacijih. Pateticno res da po skoraj stoletju se zmeraj ne premorete drugega argumenta kot hitler pa naci. Custvencki.


Ne, smo pri provokatorjih, ki so nazadnje izzvali nerede in so bili neonacisti. Tako kot si ti.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: one-half ()

Unchancy ::

josipdare je izjavil:

Unchancy je izjavil:


>:D>:D>:D

Na cisterno vodnega topa naj dajo napis:

POZOR, GENSKA TERAPIJA!


Dvomim da si vec kot 13 let star da dajas take izjave in se pocutis intelektualnega.


Sem slišal, da bo policija razgnala nasilne demonstrante s 5G anteno v obliki satelitskega krožnika na marici.
Nabavi si alufolijo in se cel zavij vanjo.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

primoz4p ::

PrihajaNodi je izjavil:

Unchancy je izjavil:

styrian je izjavil:

Policija bi morala nabavit une afriške projektile s katerimi uspavajo tigre in vse na kupu pocepit.


>:D>:D>:D

Na cisterno vodnega topa naj dajo napis:

POZOR, GENSKA TERAPIJA!


Ne, napis naj bo:

VSI BOSTE PRIŠLI NA VRSTO, POŽIVITVENI ODMERKI SO TEMU NAMENJENI.


Prazna grožna :)
https://www.worldatlas.com/are-there-ti...

Nedasemiveč ::

Nissan_GTR je izjavil:

Miloševič je leta 89 v Ljubljani hotel naraditi miting, ki se je imenoval miting "resnice". Danes pa en Srb Stevanović dela nov miting in vodi stranko, ki se tudi imenuje "resnica". Ne verjamem, da gre pri tem enakem imenu "resnica" za slučajnost.


Ljudje zaradi teh shodov ne bodo volili Stevanovićeve Resnice. Ok, nek manjši delež morda že, večina pa ne, ker niti ne bo dobil dovoljšne medijske pozornosti (to je drugače ogromen problem pri nas, ker nekatere stranke s konkretnimi programi tako niso izpostavljene - Dobra Država denimo).

Ljudje danes na protest ne bodo prišli zaradi Stevanovića, Trohe, božička in nevem koga še vse. Prišli bodo, ker je protest dobro organiziran (torej ni cigljančke Jenulla) in ker imamo po domače povedano poln kurac te manjšinske vlade in nerazumljivih odlokov.

Zgodovina sprememb…

NMH ::

josipdare je izjavil:

Unchancy je izjavil:


>:D>:D>:D

Na cisterno vodnega topa naj dajo napis:

POZOR, GENSKA TERAPIJA!


Dvomim da si vec kot 13 let star da dajas take izjave in se pocutis intelektualnega.


Ej, treba se je prilagodit.

PrihajaNodi ::

josipdare je izjavil:

one-half je izjavil:

Pa za vse ostale, josipdare in Nodi sta antivaxerja, da ne boste nasedali njuni propagandi, ki je na nivoju neonacistov, ki so zadnjic prisli "strajkati" proti JJu. Ne samo to, oba sta SDSovca, ki provocirata.



Zeeeeh, smo ze pri nacijih. Pateticno res da po skoraj stoletju se zmeraj ne premorete drugega argumenta kot hitler pa naci. Custvencki.




Baje da so cepljeni bolj inteligentni, kakšne parametre so jemaali bog si ga vedi. Mogoče gre se za klasično pogoojevanje, kot pri šimpazih, kjer so jim ob določenih zvokih dajali, hrano cepljeni mislijo da če bodo vsi sodelovali pri eksperimentu bo pa "konec".
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Kapitan Jack ::

A bo 100k folka dons?

PrihajaNodi ::

Kapitan Jack je izjavil:

A bo 100k folka dons?


Če ga ne bo, se bo vse pošpikalo.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Hypathia ::

Če vas bo 30.000, bo to že ogromno.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

primoz4p ::

josipdare je izjavil:

one-half je izjavil:



Tocno tole, dokler bodo zraven proticepilci ali se bo protestiralo proti PCT ukrepom, mene ne bo zraven. In nikogar, od kolegov tudi ne.


Raje sem zatiran kot da oskrunim svoje ideolosko vero v znanost.


... in zatiram. "In nikogar, od kolegov tudi ne." :)
««
«
1 / 9
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

PCT - nova tema (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Loža
35239968 (34739) BigWhale

PCT ni neustaven (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Loža
42038673 (33801) BigWhale

Drugi dan neustavnega odloka - kakšno je stanje po državi (strani: 1 2 3 416 17 18 19 )

Oddelek: Loža
93393852 (82390) widj3098dj32

Prebolevniki vs cepljeni kovid-19 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Problemi človeštva
22026920 (24735) WizzardOfOZ

Kaj boste storiili, da boste lažje prebrodili ukrepe? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
31933337 (27154) misticnimrk

Več podobnih tem