» »

Kaj boste storiili, da boste lažje prebrodili ukrepe?

Kaj boste storiili, da boste lažje prebrodili ukrepe?

««
7 / 7
»
»»

Unchancy ::

Reycis je izjavil:

one-half je izjavil:

Bla bla bla... Spet zacnes z napacno predpostavko, potem pa zadevo razvleces. Poglej, ce gres ziveti na samoten otok, brez stika s civilizirano druzbo, vse tvoje nakladanje drzi in glej ga zlomka, potem ti nihce sploh nicesar ne bo rekel. Tudi cepiva ti ne bo prinesel.

Dokler si pa v druzbi, ki skrbi za tvoje zdravje, ki jih lahko sam okuzis, morda celo sam sproduciras kaksno bolj smrtonosno mutacijo, potem se bos moral pa obnasati temu primerno. To, da vam je kdorkoli sploh dal moznost kakrsnekoli odlocitve je popolna neumnost, obvezno cepljenje za vse s progresivno kaznijo, pa je problem resen in se bomo ukvarjali z drugimi problemi, ne pa s tem, kako vsak nerazgledan bebcek misli, da se lahko sam odloca o stvareh, ki so problem tudi vseh ostalih.

A veš zakaj še nobena država ni sprejela obveznega cepljenja? Če si že gledal kakšen film o hudiču / s hudičem potem veš, da vsak, ki sklene dogovor z njim, ga sklene prostovoljno. Uporablja trike in laži, prisile pa ne. Cepljenje za covid nikoli ne bo obvezno. Kar naj te žge.

P.S. Za prisilno cepljenje navijaš samo zato, ker hočeš, da čimveč ljudi deli enako usodo kot ti oz. da so v istem čolnu. Smiliš se mi. Bom molil zate.


Kako si ti daleč zabredel, to je neverjetno. Moli zase rajši kot za one-halfa (verujočim menda molitev pomaga, placebo efekt pa to…)
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

nejc_nejc ::

gozdar1 je izjavil:

PrimoZ_ je izjavil:

Vidiš lahko bi bili kot Danci.
Ampak žal imamo preveč cepcev in premalo cepljenih.


Ali pa tako kot portugalci Portugal - Mask use mandatory in higher education in academic year 2021-2022. Je pa res , da jim ob 80+% preceplenosti ni potrebno več nositi mask zunaj.
Predvsem imamo prevec cepcev.


Zavrovanje je drugo, pr nas pa vse free...

WizzardOfOZ ::

Če si cepljen ali prebolevnik (kar je v nekih normalnih državah že izenačeno) ne bo po 6 do 8 mesecih padla zaščita. Zaščita bo ostala dlje časa in boost šusi niso potrebni ne za cepljene in ne za prebolevnike.

What other misconceptions about immunity do you want to clear up?

I want people to understand that vaccination-induced immunity, like natural immunity, doesn't necessarily protect you from getting infected with COVID-19. The purpose of vaccinations is to prevent severe illness and death. So, yes, we're seeing some breakthrough infections among vaccinated people and will continue to, but that's expected and doesn't mean the vaccines are failing.

Also, this topic of booster shots I think is a bit of a distraction right now. There's this idea out there that your immunity suddenly falls off a cliff at six or eight months. That's not what's happening. You still have that memory immune response, and that's why we're still seeing effectiveness against the delta variant.


Torej laž za lažjo od naše stroke in "stroke" ter stoke na oblasti, medtem, ko v tujini lepo povedo kako se zadevam streže.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Zgodovina sprememb…

immortan ::

izklopiti internet pa bo korona z anticepilci zginla

Horas ::

enemon je izjavil:

Horas je izjavil:

jaz sem si zrihtal odpoved, vse ostale birokracije se rešujejo po mejlu ala upravna enota, cds, banka... za dve leti sm dober, denarno nadomestilo je presenetljivo kar visoko. zdj pa se lepo ukvarjat z ženo in otrokoma, hobiji itd...


Kako boš pa naslednjemu delodajalcu obrazložil dvoletni gap?


kaj ga to briga? sedanjega ni brigalo kaj sem prej delal. kakšne maš.
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

;-) ::

Uf dober si da imas dve leti, jaz imam 9 mesecev. Tak da se se malo slepam.

RedDrake ::

Jah, če lih ne podražijo testov na 100 EUR, potem si jih lahko privoščim nekje do mojega 250-ega leta na vsakih 48 ur. Pa še ostane mi za življenje.
Ugh.

nuclear ::

Corsair 750D - VI Hero - i5 4670k - Corsair Dominator 32GB - 1080Ti - EVO 500GB
- Sabrent 1TB nVME - Corsair AX860i - Ducky Shine 3 Brown

kriptobog ::

FireSnack je izjavil:

Greš se cepit in je to to. Lepo polprostovoljno preden te bo policija odvedla na cepilno mesto.
S ponedeljkom bo pa itak PC povsod. Me zanima kake kisle face bote takrat delal. Zdravje na prvem mestu!


Organizirali bomo prekuževalna srečanja in bo rešeno

Pithlit ::

Oooh bo to enega smeha. Takega, ironičnega. Ko bodo nekateri od vas ležali po kleteh kliničnega.
Life is as complicated as we make it...

MadMicka ::

Jaz sem se cepil, ker pač rabim zaradi službe. Ampak ne more in ne sme vlada prepisati obvezno cepljenje (kar sedaj to dejansko je).

Kaj takega lahko stori samo zakon, ki se ga lahko nato preveri na referendumu in/ali ustavnem sodišču.

Koga bom volil, še ne vem, zagotovo pa ne nobene stranke, ki je v vladi in ki ruši ustavno načelo pravne države.

kriptobog ::

Pithlit je izjavil:

Oooh bo to enega smeha. Takega, ironičnega. Ko bodo nekateri od vas ležali po kleteh kliničnega.


Že dve leti govorite kako bodo ljudje ležali povsod pa je smrtnost še vedno pri okoli 1.7%, večina pa preboli lažje kot prehlad :))

feryz ::

Smrtnost česa je 1,7%? Najprej se moramo to dogovoriti.

Smrtnost tu je itak bolj slaba šala. Ker če šteješ tudi povožene k žrtvam korone, je jasno, da resničnih podatkov niti nočeš.

dexterboy ::

kriptobog je izjavil:

FireSnack je izjavil:

Greš se cepit in je to to. Lepo polprostovoljno preden te bo policija odvedla na cepilno mesto.
S ponedeljkom bo pa itak PC povsod. Me zanima kake kisle face bote takrat delal. Zdravje na prvem mestu!

Organizirali bomo prekuževalna srečanja in bo rešeno.

S sodelavce se to sprašujemo, kje so te žurke. Jest nimam QR, drugim se izteka 6 mesečno obdobje... Zakaj bi se cepili, če se lahko prekužimo. In preverimo, ali tisti ventilatorji od aparatov sploh delujejo ;)
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

m0LN4r ::

enemon je izjavil:

Tisti, ki niste PC in nočete plačevati za T, kako boste prilagodili svoje navade? Povezovanje z lokalno skupnostjo in kmeti pri nakupu hrane, nakupovanje preko spleta, uporaba električnega kolesa/avtomobila, vrtovi in rastlinjaki ...?

Dajmo malo brainstormati, da pridemo do kakšnih zanimivih idej. :)

Tujina.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

dexterboy ::

feryz je izjavil:

Smrtnost česa je 1,7%? Najprej se moramo to dogovoriti. Smrtnost tu je itak bolj slaba šala. Ker če šteješ tudi povožene k žrtvam korone, je jasno, da resničnih podatkov niti nočeš.
Pa sej je itak splošno znano, da če si šel delat samomor, da je to bilo zaradi posledice z okužbo Covida :))
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

misticnimrk ::

Pithlit je izjavil:

maldic je izjavil:

A to je zate argument, obtozba brez vsakrsne osnove? lol. Dej probi diskreditirat najbolj inteligentnega americana, uradno priznanega. Pac ne mores.

Christopher Nolan IQ - 147
Lady Gaga IQ - 166

Bo dovolj? Al se boš še naprej smešil?


Vir, ki ocenjuje IQ Lady Gaga, podaja tudi informacijo, da ima Melanija Trump IQ over 200.

Gates, Tesla, Kasparov... to jim ne sežejo do kolen tem genijem (na podlagi vira uporabniha Pithlit)
Nehita se smešit oba.

ajd čau.

r3dkv1c4 ::

one-half je izjavil:

r3dkv1c4 je izjavil:

@one-half

Se mi pa dopade tvoj nick, počasi razmišljaj o second-half, ker se sramotiš iz prispevka v prispevek.:))

Tako kot vse ostalo, se ti dopade, razumes pa ne :) Da te izobrazim se na tem delu, daj moj podpis v search engine.

Ne, res ne razumem. Enako ne razumem niti enega tvoje prispevka.....poleg tega ne razumem, da te je sram znak pred imeno, ki se ga hočeš znebit, vendar ti to dela velike preglavice, skratka, nič ne razumem.;(
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

widj3098dj32 ::

r3dkv1c4 je izjavil:

one-half je izjavil:

r3dkv1c4 je izjavil:

@one-half

Se mi pa dopade tvoj nick, počasi razmišljaj o second-half, ker se sramotiš iz prispevka v prispevek.:))

Tako kot vse ostalo, se ti dopade, razumes pa ne :) Da te izobrazim se na tem delu, daj moj podpis v search engine.

Ne, res ne razumem. Enako ne razumem niti enega tvoje prispevka.....poleg tega ne razumem, da te je sram znak pred imeno, ki se ga hočeš znebit, vendar ti to dela velike preglavice, skratka, nič ne razumem.;(

Hecno da odkar posta one-half ni vec zmaugya ter zmista.

misticnimrk ::

widj3098dj32 je izjavil:

r3dkv1c4 je izjavil:

one-half je izjavil:

r3dkv1c4 je izjavil:

@one-half

Se mi pa dopade tvoj nick, počasi razmišljaj o second-half, ker se sramotiš iz prispevka v prispevek.:))

Tako kot vse ostalo, se ti dopade, razumes pa ne :) Da te izobrazim se na tem delu, daj moj podpis v search engine.

Ne, res ne razumem. Enako ne razumem niti enega tvoje prispevka.....poleg tega ne razumem, da te je sram znak pred imeno, ki se ga hočeš znebit, vendar ti to dela velike preglavice, skratka, nič ne razumem.;(

Hecno da odkar posta one-half ni vec zmaugya ter zmista.


pa saj je priznal da na 3-6 mesecev nick zamenja - "zaradi higiene"
««
7 / 7
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Da bo cepljenje lazje: zbiram proticepilske lazi (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
797540 (5760) BigWhale

Prisilno cepljenje (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Loža
671106993 (99604) BigWhale

Precepljenosti na COVID ni, kaj sedaj... (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Loža
47756599 (51810) RedDrake

Več podobnih tem