» »

Kaj boste storiili, da boste lažje prebrodili ukrepe?

Kaj boste storiili, da boste lažje prebrodili ukrepe?

««
«
1 / 7
»»

enemon ::

Tisti, ki niste PC in nočete plačevati za T, kako boste prilagodili svoje navade? Povezovanje z lokalno skupnostjo in kmeti pri nakupu hrane, nakupovanje preko spleta, uporaba električnega kolesa/avtomobila, vrtovi in rastlinjaki ...?

Dajmo malo brainstormati, da pridemo do kakšnih zanimivih idej. :)
  • zaklenil: bluefish ()

dild0idis ::

Odprl bom še 1000 tem o Covidu na slo-techu, ker je premalo debat o tej temi... :))
Ni važno na koga mečeš jedrske, važno je, da ti Lady Gaga poje!

enemon ::

dild0idis je izjavil:

Odprl bom še 1000 tem o Covidu na slo-techu, ker je premalo debat o tej temi... :))


No, samo da ti ne bo dolgčas. ;)

r3dkv1c4 ::

dild0idis je izjavil:

Odprl bom še 1000 tem o Covidu na slo-techu, ker je premalo debat o tej temi... :))

V bistvu ja, tako zabavno je prebirat komentarje vaxerjev, ko nimajo enega samcatega argumenta, vedno in znova nam servirajo iste besedne zveze, nas žalijo, označujejo za anti, pa čeprav niti ne vedo, kaj antivaxer sploh je.
Čudovito zabavno je, ker so pokazali svojo pravo plat in se ne zavedajo svoje praznoglavosti, svoje nemoči.
Pokažejo, kako jim dol visi za vse, slepo sledijo čredi v prepad.
Pokazali so, da jimuporaba socialnih omrežij škoduje.
Skratka ja, lahko je še 5000 tem odprtih. Zakaj pa ne?:))
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: paket ()

HappyPills ::

In kaj bos pocel?

r3dkv1c4 ::

HappyPills je izjavil:

In kaj bos pocel?

Pisal vsakič znova, da bo modra ribica imel kaj od življenja, da ga bom hranil v njegovem akvariju:))
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: paket ()

Taip4n ::

r3dkv1c4 je izjavil:

kaj antivaxer sploh je.

A person who is opposed to vaccination, typically a parent who does not wish to vaccinate their child.
"experts say several diseases that are avoidable are making a comeback due to anti-vaxxers who refuse to vaccinate their kids"

pviran3 ::

Vzeti dopust ali bolniško, počakat 14 dni da ratajo neustavni?

Na koncu bo itak vse neustavno, ukrepi ukinjeni, ampak cepljeni bodo cepljeni...
Tako kot kazni med epidemijo, vse so bile neustavne, ampak vračali ne bodo

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: pviran3 ()

enemon ::

pviran3 je izjavil:

Vzeti dopust ali bolniško, počakat 14 dni da ratajo neustavni?

Na koncu bo itak vse neustavno, ukrepi ukinjeni, ampak cepljeni bodo cepljeni...
Tako kot kazni med epidemijo, vse so bile neustavne, ampak vračali ne bodo


Misliš, da bo v 14 dneh že konec?

r3dkv1c4 ::

Taip4n je izjavil:

r3dkv1c4 je izjavil:

kaj antivaxer sploh je.

A person who is opposed to vaccination, typically a parent who does not wish to vaccinate their child.
"experts say several diseases that are avoidable are making a comeback due to anti-vaxxers who refuse to vaccinate their kids"

Hvala, lepo si demantiral vse obtožbe zoper nas, ki se ne strinjamo samo s covid cepivom.
No, počasi se vas bo več našlo.
Sedaj pa še poišči moj prispevek, kjer sem vse obrazložil glede tega.
Pa proti čemu sem cepljen sam in moji otroci.
Sem prepričan, da bo to mala malica.
Ampak nekaj tu pa še vedno ne bo štimalo.
To, da boste še kar naprej nabijali, da smo ant-vaxerji.
;)
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: paket ()

pviran3 ::

Jaz mislim, da se bo večina premislila zaradi delodajalca. V terenskem fohu je delavec brez PCT neuporaben delavec, še službenega avta ne more tankat...

eventyrer ::

jaz kaj da bom naredil?


Telefon bom potegnil iz žepa in pokazal PCT.

FoxKnox ::

Za tistega, ki nima PCT bo kmalu ta SloTech še edino javno mesto, kjer se bo lahko pojavil

Highlag ::

Tudi nič... dnevi ko normalno. Edino blesavo masko moram nosit cel dan zaradi ljudi, ki se bojijo igle. Služba pa tudi od jutri zahteva PCT..

Me pa zanima kaj imate toliko proti cepljenju. Čist resno, ker ne razumem tega. Imunski sistem je pa ja fino imet natreniran. Težje zboliš.
Vsaj jaz sem raje zdrav ko bolan.... Ker veliko rinem po gozdovih sem cepljen tudi proti klopnemu meningitisu.
Never trust a computer you can't throw out a window

enemon ::

Kolikor slišim, je miokarditis kar pogost pojav po cepljenju, še posebej pri mladih.

Bellator ::

Bolj kot covid me skrbi, da se ljudje zdaj ne bodo cepili za bolj resne bolezni.

Nedasemiveč ::

pviran3 je izjavil:

Vzeti dopust ali bolniško, počakat 14 dni da ratajo neustavni?

Na koncu bo itak vse neustavno, ukrepi ukinjeni, ampak cepljeni bodo cepljeni...
Tako kot kazni med epidemijo, vse so bile neustavne, ampak vračali ne bodo


Ti kar sanjaj, da bo ustavno sodišče o temu presojalo pred februarjem/marcem prihodnje leto. Opozicija nalašč noče biti preveč glasna, da si SDS sama zbija volilne točke.

Debili kot so jurc kurc pa pač podpirajo nepravno državo.

------------
Če bi bil glavni govorec denimo Fafangel bi danes imeli 60-70% precepljenost z razumnimi ukrepi.

Zgodovina sprememb…

NMH ::

enemon je izjavil:

Kolikor slišim, je miokarditis kar pogost pojav po cepljenju, še posebej pri mladih.


A to ti shizofreni glasovi v glavi pravijo?

r3dkv1c4 ::

Highlag je izjavil:

Tudi nič... dnevi ko normalno. Edino blesavo masko moram nosit cel dan zaradi ljudi, ki se bojijo igle. Služba pa tudi od jutri zahteva PCT..

Me pa zanima kaj imate toliko proti cepljenju. Čist resno, ker ne razumem tega. Imunski sistem je pa ja fino imet natreniran. Težje zboliš.
Vsaj jaz sem raje zdrav ko bolan.... Ker veliko rinem po gozdovih sem cepljen tudi proti klopnemu meningitisu.

Mi ne razumemo, ah.......zeh, a spet ......ne razumete:))

Nedasemiveč je izjavil:

pviran3 je izjavil:

Vzeti dopust ali bolniško, počakat 14 dni da ratajo neustavni?

Na koncu bo itak vse neustavno, ukrepi ukinjeni, ampak cepljeni bodo cepljeni...
Tako kot kazni med epidemijo, vse so bile neustavne, ampak vračali ne bodo


Ti kar sanjaj, da bo ustavno sodišče o temu presojalo pred februarjem/marcem prihodnje leto. Opozicija nalašč noče biti preveč glasna, da si SDS sama zbija volilne točke.

Debili kot so jurc kurc pa pač podpirajo nepravno državo.

------------
Če bi bil glavni govorec denimo Fafangel bi danes imeli 60-70% precepljenost z razumnimi ukrepi.

Čaki, prej sem po radiu slišal, da je precepljenost že preko 70%.....neki ne štima.;(
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: paket ()

enemon ::

NMH je izjavil:

enemon je izjavil:

Kolikor slišim, je miokarditis kar pogost pojav po cepljenju, še posebej pri mladih.


A to ti shizofreni glasovi v glavi pravijo?


Ne, so kar cepljeni kolegi. Pa na dober šus!

NMH ::

enemon je izjavil:

NMH je izjavil:

enemon je izjavil:

Kolikor slišim, je miokarditis kar pogost pojav po cepljenju, še posebej pri mladih.


A to ti shizofreni glasovi v glavi pravijo?


Ne, so kar cepljeni kolegi. Pa na dober šus!


Zakaj lažeš? Take nizkointeligentne laži so tipične za antivaxerje.

enemon ::

NMH je izjavil:

enemon je izjavil:

NMH je izjavil:

enemon je izjavil:

Kolikor slišim, je miokarditis kar pogost pojav po cepljenju, še posebej pri mladih.


A to ti shizofreni glasovi v glavi pravijo?


Ne, so kar cepljeni kolegi. Pa na dober šus!


Zakaj lažeš? Take nizkointeligentne laži so tipične za antivaxerje.


Glej, imajo hude posledice in nehaj se delat norca, OK? 120 utripa ob tem, ko leži v postelji, nikamor ne more. Potrjeno kot stranski učinek cepljenja.

NMH ::

enemon je izjavil:


Glej, imajo hude posledice in nehaj se delat norca, OK? 120 utripa ob tem, ko leži v postelji, nikamor ne more. Potrjeno kot stranski učinek cepljenja.


https://www.index.hr/vijesti/clanak/stu...

Na 100.000 pacijenata koji su primili to cjepivo, jedan do pet vjerojatno će razviti miokarditis, koji inače ne bi dobili, objavili su znanstvenici na osnovi podataka koje je prikupila izraelska zdravstvena organizacija Clalit Health Services.

Ta stopa puno je veća, 11 na 100.000, kod ljudi koji su zaraženi koronavirusom.

Zdaj vidiš, zakaj vemo, da lažeš. Si ko feryz, ki si izmišljeje primere dnevno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: NMH ()

enemon ::

NMH je izjavil:

enemon je izjavil:


Glej, imajo hude posledice in nehaj se delat norca, OK? 120 utripa ob tem, ko leži v postelji, nikamor ne more. Potrjeno kot stranski učinek cepljenja.


https://www.index.hr/vijesti/clanak/stu...

Na 100.000 pacijenata koji su primili to cjepivo, jedan do pet vjerojatno će razviti miokarditis, koji inače ne bi dobili, objavili su znanstvenici na osnovi podataka koje je prikupila izraelska zdravstvena organizacija Clalit Health Services.

Ta stopa puno je veća, 11 na 100.000, kod ljudi koji su zaraženi koronavirusom.

Zdaj vidiš, zakaj vemo, da lažeš. Si ko feryz, ki si izmišljeje primere dnevno.


V redu, naj bo po tvoje.

NMH ::

enemon je izjavil:

NMH je izjavil:

enemon je izjavil:


Glej, imajo hude posledice in nehaj se delat norca, OK? 120 utripa ob tem, ko leži v postelji, nikamor ne more. Potrjeno kot stranski učinek cepljenja.


https://www.index.hr/vijesti/clanak/stu...

Na 100.000 pacijenata koji su primili to cjepivo, jedan do pet vjerojatno će razviti miokarditis, koji inače ne bi dobili, objavili su znanstvenici na osnovi podataka koje je prikupila izraelska zdravstvena organizacija Clalit Health Services.

Ta stopa puno je veća, 11 na 100.000, kod ljudi koji su zaraženi koronavirusom.

Zdaj vidiš, zakaj vemo, da lažeš. Si ko feryz, ki si izmišljeje primere dnevno.


V redu, naj bo po tvoje.


Aha, zdaj naj bo pa po moje. AHA AHA AHA

maldic ::

Highlag je izjavil:

Tudi nič... dnevi ko normalno. Edino blesavo masko moram nosit cel dan zaradi ljudi, ki se bojijo igle. Služba pa tudi od jutri zahteva PCT..

Me pa zanima kaj imate toliko proti cepljenju. Čist resno, ker ne razumem tega. Imunski sistem je pa ja fino imet natreniran. Težje zboliš.
Vsaj jaz sem raje zdrav ko bolan.... Ker veliko rinem po gozdovih sem cepljen tudi proti klopnemu meningitisu.

Damjana Bakaric, nekdanja novinarka, ki je delala med drugim tudi za oddajo Preverjeno, je dala nekaj virov o tem, da se v tem primeru ne gre za cepivo ampak gensko terapijo. Velika razlika. Torej ce nekdo rece, da je to cepljenje, ali gre v tem primeru za zavajanje?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: maldic ()

enemon ::

NMH je izjavil:

enemon je izjavil:

NMH je izjavil:

enemon je izjavil:


Glej, imajo hude posledice in nehaj se delat norca, OK? 120 utripa ob tem, ko leži v postelji, nikamor ne more. Potrjeno kot stranski učinek cepljenja.


https://www.index.hr/vijesti/clanak/stu...

Na 100.000 pacijenata koji su primili to cjepivo, jedan do pet vjerojatno će razviti miokarditis, koji inače ne bi dobili, objavili su znanstvenici na osnovi podataka koje je prikupila izraelska zdravstvena organizacija Clalit Health Services.

Ta stopa puno je veća, 11 na 100.000, kod ljudi koji su zaraženi koronavirusom.

Zdaj vidiš, zakaj vemo, da lažeš. Si ko feryz, ki si izmišljeje primere dnevno.


V redu, naj bo po tvoje.


Aha, zdaj naj bo pa po moje. AHA AHA AHA


Človeka poznam osebno in ne vem, zakaj bi ti rabil karkoli dokazovati. Nikoli ne veš, kaj koga doleti, tako da se jaz raje ne bi delal norca. Pa lep pozdrav.

one-half ::

enemon je izjavil:

Tisti, ki niste PC in nočete plačevati za T, kako boste prilagodili svoje navade? Povezovanje z lokalno skupnostjo in kmeti pri nakupu hrane, nakupovanje preko spleta, uporaba električnega kolesa/avtomobila, vrtovi in rastlinjaki ...?

Dajmo malo brainstormati, da pridemo do kakšnih zanimivih idej. :)


Cepis se pa je problem resen.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

maldic ::

Torej vsi tisti, ki obtozujete, da so antivaxerji, ste zdaj postali smesni, saj gre po besedah mnogih strokvnjakov za gensko terapijo in ne klasicno cepljenje. Zdaj jih lahko zacnete obtozevat , da so proti genski terapiji.

NMH ::

enemon je izjavil:

NMH je izjavil:

enemon je izjavil:

NMH je izjavil:

enemon je izjavil:


Glej, imajo hude posledice in nehaj se delat norca, OK? 120 utripa ob tem, ko leži v postelji, nikamor ne more. Potrjeno kot stranski učinek cepljenja.


https://www.index.hr/vijesti/clanak/stu...

Na 100.000 pacijenata koji su primili to cjepivo, jedan do pet vjerojatno će razviti miokarditis, koji inače ne bi dobili, objavili su znanstvenici na osnovi podataka koje je prikupila izraelska zdravstvena organizacija Clalit Health Services.

Ta stopa puno je veća, 11 na 100.000, kod ljudi koji su zaraženi koronavirusom.

Zdaj vidiš, zakaj vemo, da lažeš. Si ko feryz, ki si izmišljeje primere dnevno.


V redu, naj bo po tvoje.


Aha, zdaj naj bo pa po moje. AHA AHA AHA


Človeka poznam osebno in ne vem, zakaj bi ti rabil karkoli dokazovati. Nikoli ne veš, kaj koga doleti, tako da se jaz raje ne bi delal norca. Pa lep pozdrav.


Ful kolegov poznaš z miokarditisom, čeprav je pogostnost 1-5 na 100 tisoč. Ej, stari.. probal si, pa smo te našli pri laži. Več sreče prihodnjič.

one-half ::

enemon je izjavil:


Človeka poznam osebno in ne vem, zakaj bi ti rabil karkoli dokazovati. Nikoli ne veš, kaj koga doleti, tako da se jaz raje ne bi delal norca. Pa lep pozdrav.


A spet scaremongering :)) A se niste dojeli, da se vam ljudje samo rezijo ob vasih stalnih lazeh? In, ce en laznjivec pozna osebno drugega laznjivca, potem je to neka referenca? :)) Ne nakladaj in se pojdi cepit.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: one-half ()

maldic ::

Toliko silite s tem cepljenjem po forumih, kot da ste propagandna masina iz kleti.

enemon ::

Ne bom ničesar dokazoval. Vsak je lahko prostovoljno del eksperimenta. Boste poročali, kako je, ko se bo eksperiment iztekel. Srečno! ;)

maldic ::

Drugac pa tudi tisti, ki so se "cepili" bodo vseeno mogli upostevat marsikater ukrep. tko da ti to ni nobena magicna resitev za ukrepe. Drugac pa sicer imajo nekaj privilegijev ampak ti privilegiji bodo izginili ker se sproti pojavljajo "novi sevi" in se sprot izmisljajo nova pravila in dodatne pozivitvene odmerke.

ViperR ::

maldic je izjavil:

Toliko silite s tem cepljenjem po forumih, kot da ste propagandna masina iz kleti.


Ce bi delal v turizmu in bil 1 leto na cakanju z 600e place bi mal drugace razmisljal.

NMH ::

enemon je izjavil:

Ne bom ničesar dokazoval. Vsak je lahko prostovoljno del eksperimenta. Boste poročali, kako je, ko se bo eksperiment iztekel. Srečno! ;)


LOL.. poden od podna.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: bajsibajsi ()

PrimoZ_ ::

r3dkv1c4 je izjavil:

dild0idis je izjavil:

Odprl bom še 1000 tem o Covidu na slo-techu, ker je premalo debat o tej temi... :))

V bistvu ja, tako zabavno je prebirat komentarje vaxerjev, ko nimajo enega samcatega argumenta, vedno in znova nam servirajo iste besedne zveze, nas žalijo, označujejo za anti, pa čeprav niti ne vedo, kaj antivaxer sploh je.
Čudovito zabavno je, ker so pokazali svojo pravo plat in se ne zavedajo svoje praznoglavosti, svoje nemoči.
Pokažejo, kako jim dol visi za vse, slepo sledijo čredi v prepad.
Pokazali so, da jimuporaba socialnih omrežij škoduje.
Skratka ja, lahko je še 5000 tem odprtih. Zakaj pa ne?:))



Lepo si se opisal.

Na dozo ivermectina, beee bee

maldic ::

ViperR je izjavil:

maldic je izjavil:

Toliko silite s tem cepljenjem po forumih, kot da ste propagandna masina iz kleti.


Ce bi delal v turizmu in bil 1 leto na cakanju z 600e place bi mal drugace razmisljal.

Predvsem bi lahko zacel razmisljat v smeri kako postat neodvisen od placila tistih, ki zahtevajo neustavna pravila.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: maldic ()

ViperR ::

maldic je izjavil:

ViperR je izjavil:

maldic je izjavil:

Toliko silite s tem cepljenjem po forumih, kot da ste propagandna masina iz kleti.


Ce bi delal v turizmu in bil 1 leto na cakanju z 600e place bi mal drugace razmisljal.

Predvsem bi lahko zacel razmisljat v smeri kako postat neodvisen od placila tistih, ki zahtevajo neustavna pravila.


Ja, se vidi da si omejen in znas samo filozofirat.

crniangeo ::

Cilj bo dosežen ko se bomo pobili med sabo.
Convictions are more dangerous foes of truth than lies.

maldic ::

ViperR je izjavil:

maldic je izjavil:

ViperR je izjavil:

maldic je izjavil:

Toliko silite s tem cepljenjem po forumih, kot da ste propagandna masina iz kleti.


Ce bi delal v turizmu in bil 1 leto na cakanju z 600e place bi mal drugace razmisljal.

Predvsem bi lahko zacel razmisljat v smeri kako postat neodvisen od placila tistih, ki zahtevajo neustavna pravila.


Ja, se vidi da si omejen in znas samo filozofirat.

Vidi se samo vase zmerjanje brez potrebe, predvsem takrat ko vam zmanjka argumentov pa zacnete zalit ali pa omenjat neke flat eartherhe, ki jih noben tukaj ne omenja razen vas, ki zelite diskreditirat in zalit druge.

Nedasemiveč ::

PrimoZ_ je izjavil:

r3dkv1c4 je izjavil:

dild0idis je izjavil:

Odprl bom še 1000 tem o Covidu na slo-techu, ker je premalo debat o tej temi... :))

V bistvu ja, tako zabavno je prebirat komentarje vaxerjev, ko nimajo enega samcatega argumenta, vedno in znova nam servirajo iste besedne zveze, nas žalijo, označujejo za anti, pa čeprav niti ne vedo, kaj antivaxer sploh je.
Čudovito zabavno je, ker so pokazali svojo pravo plat in se ne zavedajo svoje praznoglavosti, svoje nemoči.
Pokažejo, kako jim dol visi za vse, slepo sledijo čredi v prepad.
Pokazali so, da jimuporaba socialnih omrežij škoduje.
Skratka ja, lahko je še 5000 tem odprtih. Zakaj pa ne?:))



Lepo si se opisal.

Na dozo ivermectina, beee bee


Joe Roganu je Ivermecitin predpisal zdravnik, ki je imel na tisoče pacientov s Covidom.

c3p0 ::

enemon je izjavil:

Kolikor slišim, je miokarditis kar pogost pojav po cepljenju, še posebej pri mladih.


Znanec, zgodnja 40-ta, je par tednov po 2. dozi (pfizer) dobil strdek. Pravi čas je bilo opaženo, ni še šel iz noge. Zdaj si šuta neke injekcije vsak dan, nato gre na tablete. Povezave s cepivi ni pravijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: c3p0 ()

PrimoZ_ ::

Soseda ima kolegico, ki je točno 4 tedne po drugem odmerku čist zgubila kondicijo.

Prej je bila aktivna upokojenka, ki je vsak teden hodila na izlete v hribe, sedaj pa gre lahko samo še okoli po parku.

enemon ::

NMH je izjavil:

enemon je izjavil:

Ne bom ničesar dokazoval. Vsak je lahko prostovoljno del eksperimenta. Boste poročali, kako je, ko se bo eksperiment iztekel. Srečno! ;)


LOL.. poden od podna.


Bi se lahko reklo za tvoj karakter. Mogoče pa je to le stranski učinek cepiva. Si prej imel tudi take težave?

PrimoZ_ ::

Lol, kak bedak.

Okužba z virusom je naravna in zato varna.
Cepivo je pa naredu človk oz. zlobne koorporacije je pa ziher strupeno in nas bo ubilo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PrimoZ_ ()

PacificBlue ::

Ne vem zakaj imamo imunski sistem, da se cepimo?lol

PrimoZ_ ::

uapm da nisi in ne boš nikol vzel nobenega zdravila, saj imamo imunski sistem. lol.

Taip4n ::

r3dkv1c4 je izjavil:

Taip4n je izjavil:

r3dkv1c4 je izjavil:

kaj antivaxer sploh je.

A person who is opposed to vaccination, typically a parent who does not wish to vaccinate their child.
"experts say several diseases that are avoidable are making a comeback due to anti-vaxxers who refuse to vaccinate their kids"

Hvala, lepo si demantiral vse obtožbe zoper nas, ki se ne strinjamo samo s covid cepivom.
No, počasi se vas bo več našlo.
Sedaj pa še poišči moj prispevek, kjer sem vse obrazložil glede tega.
Pa proti čemu sem cepljen sam in moji otroci.
Sem prepričan, da bo to mala malica.
Ampak nekaj tu pa še vedno ne bo štimalo.
To, da boste še kar naprej nabijali, da smo ant-vaxerji.
;)

Its only wiki, nothing personal.

PrimoZ_ ::

Edina stvar, ki jo podpiram pri tej vladi je da zateguje PCT.

Kar naj privijejo fajn, najprej PC pogoj za vse zaposlene v javnem sektorju in potem dalje.

3 tedne cepetanja potem bomo pa meli gmah.
««
«
1 / 7
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Da bo cepljenje lazje: zbiram proticepilske lazi (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
797538 (5758) BigWhale

Prisilno cepljenje (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Loža
671106955 (99566) BigWhale

Precepljenosti na COVID ni, kaj sedaj... (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Loža
47756593 (51804) RedDrake

Več podobnih tem