» »

Ukrepi C19, mnenje

Ukrepi C19, mnenje

Temo vidijo: vsi
««
14 / 14
»
»»

Jazon ::

Mato989 je izjavil:

Pithlit je izjavil:

c3p0 je izjavil:

Aja, potem pa vse OK, saj drugi tudi isto počnejo.

Nikakor ne trdim tega. Se mi pa zdi hudo glupo poslušat folk kako da se po razviti Evropi cedita pa med in mleko in ukrepov baje da skoraj ni. Recimo naš invictus rad poudarja da v Nemčiji pa Avstriji nikogar ne briga za PCT (in je v naslednji minuti demantira z dejstvi).


Poglej, dokler ne bo dokazil o UČINKOVITOSTI cepiva, in sicer da če se cepiš SE PRAKTIČNO NE MOREŠ OKUŽIT je cepivo brezveze, oz. bolje rečeno je pogoj testiranja SAMO za necepljene kontra STROKI... ker vsak z 2 grahoma v glavi VE, da če cepljen lahko tudi prenaša in ogromno jih dejansko bo, moraš za omejitev epidemije TESTIRAT VSE... ne pa diskriminirat.

To je vse.


100% v naravi ni, če to iščeš.
Ta raziskava je bila objavljena 10.12.2020 in je vezana na cepivo Pfizer / Biontech.
https://www.nejm.org/doi/full/10.1056/n...

styrian ::

Na šihtu še ni bilo nobenega preverjenja. Torej je vse skupaj brezveze.

Mato989 ::

Kako si na šihtu brez pct? Delaš kot prodajalec buč, kali?


Enostavno... če bom moral met PCT bom rekel bolniška pa je... pa je delodajalcu bolj všeč da brez PCT delam kot pa da mi teži =) Eni pač vidijo da imajo od mene koristi če DELAM, ne pa če mi težijo z dokazovanjem da sem zdrav.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

;-) ::

styrian je izjavil:

Na šihtu še ni bilo nobenega preverjenja. Torej je vse skupaj brezveze.

Delas v Hervisu, Hervis se ne drzi nicesar.

Pithlit ::

Mato989 je izjavil:

Kako si na šihtu brez pct? Delaš kot prodajalec buč, kali?


Enostavno... če bom moral met PCT bom rekel bolniška pa je... pa je delodajalcu bolj všeč da brez PCT delam kot pa da mi teži =) Eni pač vidijo da imajo od mene koristi če DELAM, ne pa če mi težijo z dokazovanjem da sem zdrav.

Ma ti si en jaki specialac. Dobro se za bučkami skrivaš.
Life is as complicated as we make it...

WizzardOfOZ ::

Bravo. Slovenci spet dokazali, da so bolj papeški od papeža.

Samo še čakamo take z rjavimi in črnimi srajcami, da začnejo okoli skakat in iskat krivce za svojo nesposobnost.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Zgodovina sprememb…

HappyPills ::

feryz je izjavil:

Bemti, res sem si včeraj rebro polomil. Malce preveč sem dvignil čez ograjo in pri tem obremenil prsni koš, pa je nekaj počilo noter. So vsi okrog slišali.
Poleg bolečine pri premikanju, se mi še bula dela.
Nerodna zadeva, ker ne smem k dohtarju.

Mogoče bi me fotograf slikal, kar na črno. Toliko da vidim, kaj se dogaja noter. Samo da ne pušča kaj, pocajtalo se bo že samo.

Nič, bom bipnil dohtarja, če lahko grem pod nujno sliko naredit. Glede na moj emšo, verjetno da ja.
Če ne, bom pisan pod žrtve korone. Ker zaradi korone nisem mogel do zdravstva. Umrl s covidom, okrog in okrog mene.


Tak hrust kot si ti rabi zdravnika? LOL ker softič.
Lepo doma ostani pa stisni zobe. Ne pa takoj ko malo buba hit k zdravniku. Hrust pa tak.

Invictus ::

WizzardOfOZ je izjavil:

Bravo. Slovenci spet dokazali, da so bolj papeški od papeža.

Samo še čakamo take z rjavimi in črnimi srajcami, da začnejo okoli skakat in iskat krivce za svojo nesposobnost.

Tisti rjavosrajcniki so imeli rjavo v barvi dreka, kar najbrz veliko pove ;).
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

feryz ::

No, kaj je zdaj? Je že kdo tankal, ki ne sme?
Zjutraj je bila ful prazna cesta. A so vsi doma?

HappyPills ::

Bojda je en antivexxer na bližnjem Omv popizdil, ker ni mogu kupt šoferskega sendviča. Naj bi jedel vsak dan to zjutraj in pač brez PCT ni šlo.
Skakal kričal in potem tekel v krogu minuto. Potem je šel domov.
To je to za 1x.

HappyPills ::

Medtem pa že padajo prve tožbe!
https://www.24ur.com/novice/tujina/moz-...

Pithlit ::

Meni je sicer hudo smešno ko desničarji jokajo da jih desna vlada diskriminira.
Life is as complicated as we make it...

WizzardOfOZ ::

Meni je hudo smešno, ker so ljudje pokazali končno svoj pravi obraz. Obraz pravičnika, ki gre skozi trupla, da bo dokazal svoj prav.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

PrihajaNodi ::

Pa dajte se ze cepit ko je cepivo se na voljo in zastonj!
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

feryz ::

Nehaj lagat, da je cepivo zastonj.

Novačiš pa lahko vseeno, zakaj ne?

Wrop ::

Zastonj za uporabnika je zato, da bodo potem lahko preko 5G čipov reklame vrteli, pa nova24tv radio, ki se ga ne da izključiti, bo vedno lovil, tako kot v S. Koreji.
Prej ko cepiva ni bilo dovolj, je bilo vse narobe. Sedaj ko cepivo je, ni prav. Če ga jutri zmanjka, bo vse narobe, ker ga ne bi bilo.

feryz ::

Za katerega uporabnika? Javnosektorski fikus? Za njih je zastonj ja, za nas v gospodarstvu je hudičevo drago.
Niti še ne vemo, ker ga nismo še plačali. Počakajte na končni obračun. Boste potem videli po koliko je. Skupaj z vsem ostalim.

Invictus ::

Saj ze vemo.

Javni dolg se je po mojih zadnjih podatkih povecal za 6,5 milijard.

Milijarda je sla v covid dodatke. Kam je slo ostalo, ne vemo, ker je bil prvi ukrep vlade, da se ne poroca v tisti softver, kejr se preverja javna poraba. Sem celo pozabil ime, ostali se toliko bolj...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

sbawe64 ::

Erar ?
2020 is new 1984
Corona World order

c3p0 ::

Pithlit je izjavil:

Meni je sicer hudo smešno ko desničarji jokajo da jih desna vlada diskriminira.


Meni je pa žalostno gledat, kako nekateri tu vidijo desne in leve, morda še črne, rdeče in bele.

Vemo, da v izboljšanje zdravstva milijarde niso šle. Morda poskusimo z eliminacijami. Torej, kam drugam še denar ni šel? V gospodarstvo ne. Naprej...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: c3p0 ()

Gury ::

Res je, osebno lahko potrdim, kaj me moti pri današnji situaciji. Cepljeni mi govorijo, zakaj sem proti cepljenju in proti vladi.
Človek božji, NISEM proti vladi, ne glede, ali je desna ali leva. To ni pomembno. Problem je pritisk, ki se izvaja na nas necepljene.
Problem izhaja iz Bruslja, ki še ni dobil zadovoljivo število precepljenih iz Slovenije in nekaterih drugih držav.

PrimoZ_ ::

Gury je izjavil:

Res je, osebno lahko potrdim, kaj me moti pri današnji situaciji. Cepljeni mi govorijo, zakaj sem proti cepljenju in proti vladi.
Človek božji, NISEM proti vladi, ne glede, ali je desna ali leva. To ni pomembno. Problem je pritisk, ki se izvaja na nas necepljene.
Problem izhaja iz Bruslja, ki še ni dobil zadovoljivo število precepljenih iz Slovenije in nekaterih drugih držav.


Zakaj pa si proti cepljenju?
Kakšne znanstveno utemeljene razloge imaš?

111111111111 ::

Gury je izjavil:

Res je, osebno lahko potrdim, kaj me moti pri današnji situaciji. Cepljeni mi govorijo, zakaj sem proti cepljenju in proti vladi.
Človek božji, NISEM proti vladi, ne glede, ali je desna ali leva. To ni pomembno. Problem je pritisk, ki se izvaja na nas necepljene.
Problem izhaja iz Bruslja, ki še ni dobil zadovoljivo število precepljenih iz Slovenije in nekaterih drugih držav.

problem je pritisk, ki se izvaja na cepljene. Ne moremo odpreti države, ker nas necepljeni držijo v pat poziciji.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Wrop ::

feryz je izjavil:

Za katerega uporabnika? Javnosektorski fikus? Za njih je zastonj ja, za nas v gospodarstvu je hudičevo drago.
Niti še ne vemo, ker ga nismo še plačali. Počakajte na končni obračun. Boste potem videli po koliko je. Skupaj z vsem ostalim.


Cepivo je za uporabnika zastonj. Za državo je cena cepiv prdec. 4.000.000 doz po 15 €, je to 60.000.000 €. En covid bolnik v bolnici stane 16.000 €. Za ceno cepiv imaš lahko slabih 4.000 covid bolnikov. Četudi so ceno zdravljenja covid bolnikov letos razpolovili, je za državo vsaj 2x dražje. Verjetno pa gre bolj za 5x, brez da sploh upoštevamo gospodarstvo.

Mato989 ::

Pravkar z malce, šel bo burger na štant in se usedel na teraso lokala... je prišla gospodična vprašala če je PCT sem rekel da ne, in je rekla da pač mora vprašat da ni panike in prinesla pijačo

Gremo dalje...

Wrop je izjavil:

feryz je izjavil:

Za katerega uporabnika? Javnosektorski fikus? Za njih je zastonj ja, za nas v gospodarstvu je hudičevo drago.
Niti še ne vemo, ker ga nismo še plačali. Počakajte na končni obračun. Boste potem videli po koliko je. Skupaj z vsem ostalim.


Cepivo je za uporabnika zastonj. Za državo je cena cepiv prdec. 4.000.000 doz po 15 €, je to 60.000.000 €. En covid bolnik v bolnici stane 16.000 €. Za ceno cepiv imaš lahko slabih 4.000 covid bolnikov. Četudi so ceno zdravljenja covid bolnikov letos razpolovili, je za državo vsaj 2x dražje. Verjetno pa gre bolj za 5x, brez da sploh upoštevamo gospodarstvo.



WTF, in kdo je država če ne UPORABNIKI oz. LJUDJE?
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

111111111111 ::

Mato989 je izjavil:

Pravkar z malce, šel bo burger na štant in se usedel na teraso lokala... je prišla gospodična vprašala če je PCT sem rekel da ne, in je rekla da pač mora vprašat da ni panike in prinesla pijačo

Gremo dalje...

POtem te je pa povabila zadaj za štant in ti ga potegnila. Stari ti si car. NNN (neprekužen, necepljen, netestiran)
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Gury ::

111111111111 je izjavil:


problem je pritisk, ki se izvaja na cepljene. Ne moremo odpreti države, ker nas necepljeni držijo v pat poziciji.


Ne razumem, kako je lahko problem pritisk na cepljene. Pritisk čutimo ostali, ki nimamo skoraj nobenih pravic več, država pa zadevo samo še potencira, da bi dosegla svoj cilj!

HappyPills ::

Uff ker naval. Očitno pa je tale PCT scena kar opravila svoje.
https://www.24ur.com/novice/korona/nava...

sbawe64 ::

Da ti ne bo drk dekce zmanjkalo.
2020 is new 1984
Corona World order

Wrop ::

Uff. Metelkova zabasana.
Mesec in pol nazaj pa skoraj nobene žive duše. 10 minut noter in ven. Nobenega čakanja.

111111111111 ::

Gury je izjavil:

Ne razumem, kako je lahko problem pritisk na cepljene. Pritisk čutimo ostali, ki nimamo skoraj nobenih pravic več, država pa zadevo samo še potencira, da bi dosegla svoj cilj!

Seveda je. Zaradi necepljenih, moramo prenašati ukrepe in se ne moremo vrniti v normalo, ker so facebook dohtarji pametni.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

;-) ::

Pravkar z malce, šel bo burger na štant in se usedel na teraso lokala... je prišla gospodična vprašala če je PCT sem rekel da ne, in je rekla da pač mora vprašat da ni panike in prinesla pijačo

Gremo dalje...
isto jaz zdajle na Petrolu v Sl.Bistrici.

PrihajaNodi ::

;-) je izjavil:

Pravkar z malce, šel bo burger na štant in se usedel na teraso lokala... je prišla gospodična vprašala če je PCT sem rekel da ne, in je rekla da pač mora vprašat da ni panike in prinesla pijačo

Gremo dalje...
isto jaz zdajle na Petrolu v Sl.Bistrici.


Cepit pa ne ane. Rajs dejmo nagajat pa skrivat.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

BigWhale ::

Ok, dost je blo.
««
14 / 14
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Koliko doz, za zascito pred delto? (strani: 1 2 3 432 33 34 35 )

Oddelek: Problemi človeštva
1722221038 (200123) Conini

Prisilno cepljenje (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Loža
671107000 (99611) BigWhale

Več podobnih tem