» »

Odlok vlade: PCT-pogoj obvezen za vse zaposlene in uporabnike storitev

Odlok vlade: PCT-pogoj obvezen za vse zaposlene in uporabnike storitev

hyuga ::

15.9

https://www.rtvslo.si/zdravje/novi-koro...

pa smo tu.

eno vprašanje, lahko teste kot samozaposlen delam doma (samotestiranje) ali moram it v "kontejner"? predvidevam, da bomo morali tudi hraniti dokaze o testiranjih za morebitno inšpekcijo?

sicer pa, ce to ne bo predolgo trajalo ni problem.
  • zaklenil: bluefish ()

Nedasemiveč ::

Pejt na bolniško za en teden. Itak se bo spet vse spremenilo v enem tednu.

sbawe64 ::

Za kaj se gre
https://slo-tech.com/forum/t786159/p729...
Vlada je na dopisni seji sklenila, da bo od srede, 15. septembra, obvezen kriterij PCT (preboleli, cepljeni in testirani) veljal za vse dejavnosti in vse poklice v državi, tudi za zaposlene v zasebnem sektorju.


Je kaj novega v Uradnem listu ?
2020 is new 1984
Corona World order

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sbawe64 ()

hyuga ::

Nedasemiveč je izjavil:

Pejt na bolniško za en teden. Itak se bo spet vse spremenilo v enem tednu.


ima smisel nek ukrep dat samo za en teden? proklete budale. jebejo nas v živi mozag po domače.

pardon my language.

sicer pa jaz mislim, da bo to verjetno trajalo malo dlje ali?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: hyuga ()

IL_DIAVOLO ::

Ze jutri bo dopolnjen odlok.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

widj3098dj32 ::

Bolj me zanima zakaj se nekomu zdi vredno zbrisat temo o najbolj fasisticni potezi moderne zgodovine drzave Slovenije?

hyuga ::

widj3098dj32 je izjavil:

Bolj me zanima zakaj se nekomu zdi vredno zbrisat temo o najbolj fasisticni potezi moderne zgodovine drzave Slovenije?


mene pa zanima zakaj ti moderatorji neprestano zaklepajo teme, če pa se v prav vsaki pojavi vojna med vaxi in antivaxi. dajmo to sprejet kot nov standard. pritisk se bo izvajal v vsaki temi in boljše je čimprej s tem sprijazniti.

svet gre po gobe, sploh nima veze na kateri strani si. dejstvo je, da so nas zdaj še bolj razdelili in praktično razpolovili našo "skupno" moč.

"this all is just conditioning for the forthcoming Mark of the beast" - tobogan

zelo zelo važno je, da se razume beseda
conditioning:

Conditioning, in physiology, a behavioral process whereby a response becomes more frequent or more predictable in a given environment as a result of reinforcement, with reinforcement typically being a stimulus or reward for a desired response. ... They are based on the assumption that human behaviour is learned.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: hyuga ()

Nedasemiveč ::

Ravno zadnjič je zdravnica jamrala, da oni nemorejo pregledovati PCT pogojev, ker pač študentke tega ne morejo početi, ljudje pa so vse bolj "glasni in nasilni", da niti varnostnik ne pride v poštev temveč kvečjemu policija. In k temu se vlada tudi nagiba, policajčke na vsaka vrata. Pa tudi njih bo zmanjkalo :)

Sicer pa, ne se preveč obremenjevati. PCT pogoj res redko pregledajo. Včeraj sem bil v dveh kafičih, nikjer ne bu ne mu o PCT pogoju. Verjetno je drugje enako, saj gostinci niso nori, da bi sami sebe tlačili v drek - ljudje pač te vlade ne šmerglajo več 5%, ker so manjšinska vlada ki pa ne more pasti zaradi nekaj plačancev, ki nočejo izgubiti službe. Kje sem pa bi bil pa ne povem, ker je tule na tem forumu polno govnačev, ki bodo anonimno prijavljali.

Bom pa še tole rekel. Manj se pritožujte pa več storite. Imate ulico, zakaj ste doma?

Zgodovina sprememb…

widj3098dj32 ::

hyuga je izjavil:

widj3098dj32 je izjavil:

Bolj me zanima zakaj se nekomu zdi vredno zbrisat temo o najbolj fasisticni potezi moderne zgodovine drzave Slovenije?


mene pa zanima zakaj ti moderatorji neprestano zaklepajo teme, če pa se v prav vsaki pojavi vojna med vaxi in antivaxi. dajmo to sprejet kot nov standard. pritisk se bo izvajal v vsaki temi in boljše je čimprej s tem sprijazniti.

svet gre po gobe, sploh nima veze na kateri strani si. dejstvo je, da so nas zdaj še bolj razdelili in praktično razpolovili našo "skupno" moč.

No ta vojna je ravno voda na mlin vladam, ker namesto da se ljudstvo obrne proti njim, se drkajo med sabo. Oni pa nam mecejo ostanke "svobode". Raje se naj vsak zamisli kaj je na dolgi rok boljse, ker drugace tega ne bo nikoli konec. Vlada (katerakoli bo) bo spreminjala ukrepe kdaj se jim bo utrnilo. Hocete vir? Poglejte zadnjih 11 dni. Tudi tisti ki imate velecenjeni "zeleni pasus" - tisti datum v njem ima rok trajanja. In ta rok trajanja lahko potece danes, jutri, naslednji teden.

Zgodovina sprememb…

Kayzon ::

Jasno je, da ukrepi niso sprejeti za 2 tedna, ampak bo lahko tako do spomladi.
Ob tem se je treba že vprašati, je boljše vsakotedensko vrtanje v nos ali enkrat se cepit in imaš vsaj pol leta mir. Kako se boste odločili?



Pisal sem komentar v prejsnji temi,ko je prisel cas da objavim pa ze zaklenjena tema. Tako da kar kle napisem,boli me k..


Ne razumem vase neumnosti res ne,ajde recimo da hodis po mestu ap vidis kako umirajo ljudje. Se cepis ker je smrtno nevaren virus. Pri covidu pa zivljenje poteka normalno naprej,osebe ki pa so v neavnosti so kronicni bolniki ter starcki ki so krepko cez 78 let.

Torej zdrava oseba,ki redno trenira in skrbi za svoje zdravje, ki ni zbolela dve leti,naj se cepi s poskusnim cepivom za katerega sedaj trdno vemo da ne preprecuje okuzbe in ostalega sranja,samo zato da grem lahko v citi park? Ne hvala,raje izgubim sluzbo kot da se mi vsiljuje nekaj proti moji volji.

Poglej si skoraj 75%+ precepeljenje drzave,okuzb kolikor hoces. Nihce ne testira cepljencev,bog vedi zakaj saj enako prenasajo corono.

Plus kako naj zaupamo stroki in vladi,ce se skos izmisljujejo na teden dni nove reci. Prvotno naj bi se cepili tisti ki se hocejo,in naj bi cepivo preprecilo prenasanje virusa. Sedaj vemo da cepljeni prenasajo okuzbe in se jih ne testira,obenem vsiljujejo obvezno cepljenje za nekaj kar je popolna neumnost. Vsi ki jih osebno poznam,in da so bili pozitivn na covid so rekli da ni bilo hujse kot prehlad,za nekoga pa je bilo primerljivo gripi.

Netrunner ::

 Koliko časa bo pa ta tema trajala :) moji ni uspelo priti daleč

Koliko časa bo pa ta tema trajala :) moji ni uspelo priti daleč



...
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Netrunner ()

widj3098dj32 ::

Kayzon je izjavil:

Jasno je, da ukrepi niso sprejeti za 2 tedna, ampak bo lahko tako do spomladi.
Ob tem se je treba že vprašati, je boljše vsakotedensko vrtanje v nos ali enkrat se cepit in imaš vsaj pol leta mir. Kako se boste odločili?



Pisal sem komentar v prejsnji temi,ko je prisel cas da objavim pa ze zaklenjena tema. Tako da kar kle napisem,boli me k..


Ne razumem vase neumnosti res ne,ajde recimo da hodis po mestu ap vidis kako umirajo ljudje. Se cepis ker je smrtno nevaren virus. Pri covidu pa zivljenje poteka normalno naprej,osebe ki pa so v neavnosti so kronicni bolniki ter starcki ki so krepko cez 78 let.

Torej zdrava oseba,ki redno trenira in skrbi za svoje zdravje, ki ni zbolela dve leti,naj se cepi s poskusnim cepivom za katerega sedaj trdno vemo da ne preprecuje okuzbe in ostalega sranja,samo zato da grem lahko v citi park? Ne hvala,raje izgubim sluzbo kot da se mi vsiljuje nekaj proti moji volji.

Poglej si skoraj 75%+ precepeljenje drzave,okuzb kolikor hoces. Nihce ne testira cepljencev,bog vedi zakaj saj enako prenasajo corono.

Plus kako naj zaupamo stroki in vladi,ce se skos izmisljujejo na teden dni nove reci. Prvotno naj bi se cepili tisti ki se hocejo,in naj bi cepivo preprecilo prenasanje virusa. Sedaj vemo da cepljeni prenasajo okuzbe in se jih ne testira,obenem vsiljujejo obvezno cepljenje za nekaj kar je popolna neumnost. Vsi ki jih osebno poznam,in da so bili pozitivn na covid so rekli da ni bilo hujse kot prehlad,za nekoga pa je bilo primerljivo gripi.

Edina stvar ki verjamem vladi je to, da so laznivci. Vir? To kaj si ravnokar napisal ter zadnje leto polne lazi.

hyuga ::

Netrunner je izjavil:

 Koliko časa bo pa ta tema trajala :) moji ni uspelo priti daleč

Koliko časa bo pa ta tema trajala :) moji ni uspelo priti daleč



...


:) jaz lahko samo vljudno prosim moderatorje , da pustijo eno temo - kajti izgleda, da brez covid tem ne moremo živeti.
sicer pa o tem se more debatirati.

scipascapa ::

Danska 87% vse odprto. ZAKAJ?

feryz ::

Slo tech cenzura dečki. Novi standardi svobode. Kar navadite se nanje.

hyuga ::

widj3098dj32 je izjavil:

hyuga je izjavil:

widj3098dj32 je izjavil:

Bolj me zanima zakaj se nekomu zdi vredno zbrisat temo o najbolj fasisticni potezi moderne zgodovine drzave Slovenije?


mene pa zanima zakaj ti moderatorji neprestano zaklepajo teme, če pa se v prav vsaki pojavi vojna med vaxi in antivaxi. dajmo to sprejet kot nov standard. pritisk se bo izvajal v vsaki temi in boljše je čimprej s tem sprijazniti.

svet gre po gobe, sploh nima veze na kateri strani si. dejstvo je, da so nas zdaj še bolj razdelili in praktično razpolovili našo "skupno" moč.

No ta vojna je ravno voda na mlin vladam, ker namesto da se ljudstvo obrne proti njim, se drkajo med sabo. Oni pa nam mecejo ostanke "svobode". Raje se naj vsak zamisli kaj je na dolgi rok boljse, ker drugace tega ne bo nikoli konec. Vlada (katerakoli bo) bo spreminjala ukrepe kdaj se jim bo utrnilo. Hocete vir? Poglejte zadnjih 11 dni. Tudi tisti ki imate velecenjeni "zeleni pasus" - tisti datum v njem ima rok trajanja. In ta rok trajanja lahko potece danes, jutri, naslednji teden.


to se že dogaja skozi celo zgodovino. eno stran nahujskajo proti drugi, sponzorirajo revolucije in vojne, da se ustvari kaos. seveda vojne tudi zaradi opremljevanja vojsk prinašajo ogromne prihodke razlicnim industrijam. ce poslosis se vedno gre za denar, moč in nadzor.

uvodV?? ::

Uf mene se pa ta odlok sploh ne dotakne, le zakaj? :)

mtosev ::

scipascapa je izjavil:

Danska 87% vse odprto. ZAKAJ?

France 73%. Hitro gre gre tudi tam. Predvidevam, da bodo počasi začeli odpirati.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Nedasemiveč ::

uvodV?? je izjavil:

Uf mene se pa ta odlok sploh ne dotakne, le zakaj? :)


Torej te ne gane sprejemanje neustavnih odlokov? Zanimivo... Da ne boš potem glasen, ko bo kaj neustvnega v tvojo škodo kdaj sprejeto ;)

sbawe64 ::

scipascapa je izjavil:

Danska 87% vse odprto. ZAKAJ?

Danska je 74%.
Švedska 60%. Odprto vse od 0 do 60%.Pctja nimajo.
Lani so Danci polivali gnojnico po Švedski, sedaj ponavljajo za njimi.


https://www.rtvslo.si/zdravje/novi-koro...
Vladi se je odpeljalo do konca.

"PCT-pogoj morajo za čas opravljanja dela izpolnjevati vsi delavci in osebe, ki na kakršni koli drugi pravni podlagi opravljajo delo pri delodajalcu, ali samostojno opravljajo dejavnost," so zapisali v odloku vlade.

Tudi S.P. slo-tech avtist, ki dela doma remote, mora izpolnjevati pct.


Izjeme
Kaj pa bencinski servis, pošta, zdravnik?
Med izjemami ne najdemo na primer obiska bencinskih servisov, pošt, bank, pa tudi zdravnika ne.


Izjema so živilske trgovine, a to ne velja za trgovine znotraj trgovskih centrov
Za nujno oskrbo z osnovnimi življenjskimi izdelki in potrebščinami se štejejo: prodajalne, ki v pretežni meri prodajajo živila in pijačo, vključno s prodajo živil in pijače zunaj prodajaln, pri čemer se kot izjema ne štejejo prodajalne znotraj trgovskega centra, specializirane prodajalne s farmacevtskimi, medicinskimi, kozmetičnimi in toaletnimi izdelki, pri čemer se kot izjema ne štejejo prodajalne znotraj trgovskega centra.



Čestitke vladi, 1 milijon državljanov ste praktično izbrisali.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sbawe64 ()

widj3098dj32 ::

Optimisty
11.09.2021, 20:21:13
+12
naj vam se to povem...vlada ne bo zapirala gospodarstva da ne bodo rabili spet finančno zalagati obrtnike...zaradi pctja se bo zmanjšal obseg prodaje, posledično bo porast odpovedi in brezposelnih, podjetja se bodo zapirala..


Zelo dober komentar iz 24ur, zato se vsi trkajo po prsih, da ne bo zapiranj - ker nato ne odgovarjajo. Podjetnike ki jim placujejo davke in placo pa bodo pustili crknit na cesti. S tem dobijo tudi novo "gorivo" za obdolzitev necepljenih za propad gospodarstva, ceprav so sami nataknili zanko na nase vratove.

Zgodovina sprememb…

premafx ::

Dansja sprošča ukrepe, dnevno novo okuženih pa imajo 500+

hyuga ::

widj3098dj32 je izjavil:

Optimisty
11.09.2021, 20:21:13
+12
naj vam se to povem...vlada ne bo zapirala gospodarstva da ne bodo rabili spet finančno zalagati obrtnike...zaradi pctja se bo zmanjšal obseg prodaje, posledično bo porast odpovedi in brezposelnih, podjetja se bodo zapirala..


Zelo dober komentar iz 24ur, zato se vsi trkajo po prsih, da ne bo zapiranj - ker nato ne odgovarjajo. Podjetnike ki jim placujejo davke in placo pa bodo pustili crknit na cesti. S tem dobijo tudi novo "gorivo" za obdolzitev necepljenih za propad gospodarstva, ceprav so sami nataknili zanko na nase vratove.


za ljudi ki verjamejo v ekonomski kolaps to ni nič čudnega. nekako se mora doseči zrušitev vsega za vzpostavitev novega svetovnega redu / svetovne digitalne valute - in umik fizicnih oblik placevanja (bankovci, kovanci). its coming.

phantom ::

premafx je izjavil:

Dansja sprošča ukrepe, dnevno novo okuženih pa imajo 500+

Precepljenost 50+-letnikov pa 96% :)) Če mi ne bi imeli toliko anticepilskih ovc, bi tudi lahko normalno živeli.
~
~
:wq

premafx ::

EU direktor WHOja je včeraj izjavil, da cepljenje covida ne bo ustavilo, treba bo živet s tem.

sbawe64 ::

Na grmado z njim, ako je to res izjavil!
2020 is new 1984
Corona World order

hyuga ::

premafx je izjavil:

EU direktor WHOja je včeraj izjavil, da cepljenje covida ne bo ustavilo, treba bo živet s tem.


potrebno bi se bilo vprašati:

Mar bi prav takšen scenarij omogočil permanentno kontrolo nad nami v prihodnosti?
ciljam na nenehno preverjanje s pomočjo napredne tehnike?

premislite! če bi se znebili covida - nas nebi vec nihce jebal v glavo -
problem - solution scenarij. oni morajo "ustvariti" problem da nam lahko ponudijo "rešitev" (ki to seveda ni!)

zato je mogoce komu v interesu "problem" ki nas nikoli popolnoma ne zapusti, da nam lahko nenehno ponujajo nove "rešitve". easy

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: hyuga ()

premafx ::

problem so sevi

kot da bi naše politike poslušal:
Dr Hans Kluge said new strains of Covid will continue to emerge and the virus will remain with us like the flu.

Earlier this year, he said the pandemic would be over once 70 per cent of people were fully immunised.

But he admitted today that the situation had now changed, so leaders need to adapt their vaccination strategy.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: premafx ()

phantom ::

Kayzon je izjavil:


Poglej si skoraj 75%+ precepeljenje drzave,okuzb kolikor hoces. Nihce ne testira cepljencev,bog vedi zakaj saj enako prenasajo corono.

Pa kako se v današnjem času še najde toliko ovc, ki naseda propagandi, da cepljeni enako prenašajo virus? Je res tako težko kdaj možgane vklopit in dejansko preverit kakšen podatek? Aja, ne, če 95% komentatorjev na forumih nekaj tuli, bo že držalo, a ne, ovce?

BTW, ker se ti verjetno ne bo dalo iti brat študij: cepljeni z mRNA-cepivi virus prenašajo za 80-90% slabše. Hitri testi pa so pri asimptomatskih zanesljivi zgolj 60%. Od koga se boš torej prej okužil?
~
~
:wq

premafx ::

tretji odmerek pfizerja naj bi onemogočil širjenje virusa s strani cepljenih, kmalu bo v medijih.

hyuga ::

Nedasemiveč je izjavil:

Pejt na bolniško za en teden. Itak se bo spet vse spremenilo v enem tednu.


kaj pa če bo to trajalo do pomladi? cuden feeling imam.

uvodV?? ::

phantom je izjavil:

Kayzon je izjavil:


Poglej si skoraj 75%+ precepeljenje drzave,okuzb kolikor hoces. Nihce ne testira cepljencev,bog vedi zakaj saj enako prenasajo corono.

Pa kako se v današnjem času še najde toliko ovc, ki naseda propagandi, da cepljeni enako prenašajo virus? Je res tako težko kdaj možgane vklopit in dejansko preverit kakšen podatek? Aja, ne, če 95% komentatorjev na forumih nekaj tuli, bo že držalo, a ne, ovce?

BTW, ker se ti verjetno ne bo dalo iti brat študij: cepljeni z mRNA-cepivi virus prenašajo za 80-90% slabše. Hitri testi pa so pri asimptomatskih zanesljivi zgolj 60%. Od koga se boš torej prej okužil?


Zakaj uporabljaš logiko? It’s not very effective. Če bi te ljudje znali logično razmišljat jih ne bi bilo treba prepričevat 8-)

widj3098dj32 ::

phantom je izjavil:

Kayzon je izjavil:


Poglej si skoraj 75%+ precepeljenje drzave,okuzb kolikor hoces. Nihce ne testira cepljencev,bog vedi zakaj saj enako prenasajo corono.

Pa kako se v današnjem času še najde toliko ovc, ki naseda propagandi, da cepljeni enako prenašajo virus? Je res tako težko kdaj možgane vklopit in dejansko preverit kakšen podatek? Aja, ne, če 95% komentatorjev na forumih nekaj tuli, bo že držalo, a ne, ovce?

BTW, ker se ti verjetno ne bo dalo iti brat študij: cepljeni z mRNA-cepivi virus prenašajo za 80-90% slabše. Hitri testi pa so pri asimptomatskih zanesljivi zgolj 60%. Od koga se boš torej prej okužil?

Ga prenasajo ali ne? Ker to pomeni da ti 140% precepljenost ne pomaga, ker bo se vseeno se kdo okuzil, ali od domacih ali tujcev. Je pa to ze tako izlajnan circle-jerk, da nima smisla. Problem je v POGOJU PCT kot de-facto pogojevalcu svobode. Cepivo je samo agent za njegovo uveljavitev na podlagi strahu multiplicirano s vso mocjo medijskega aparata, ter kontrolirano narativo vlad EU, skupaj s cenzuro.

Zgodovina sprememb…

IL_DIAVOLO ::

Kdaj obvezno cepljenje, da lahko tozimo drzavo?
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Okapi ::

premafx je izjavil:

EU direktor WHOja je včeraj izjavil, da cepljenje covida ne bo ustavilo, treba bo živet s tem.

Ne bo ustavilo korone, bo pa dovolj zmanjšalo hude poteke bolezni, da bo postala taka kot je sezonska gripa. Samo nekateri pač niso dovolj bistri, da bi to razumeli.;((

feryz ::

Ali pa drugi ne dojamete, da vas je evolucija obšla in rabite pomoč kemije, da preživite prehlad.
Vse je relativno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: feryz ()

hyuga ::

im goin loco

tsatthoggua ::

Pa sej bo to "samo" 14 dni :)

No jest sem se pri prvem "samo" ustavil - lansko leto. Ne nosim maske, pač ne grem v trgovino - nisem bil že od lanskega aprila. Kupujem preko neta in dostava na dom. Nisem konflikten in ne izivam naokrog, ker se mi res ne da kregat - pač pa naj nosi tisto masko če se mu gre že res za ta "življenje" (jaka muda povsod v strahu hodit naokrog če kdo slučajno diha brez maske 3m stran). Jasno mi je bilo da teh mask ne bojo spustili niti čez poletje - ker potem bi folk pozabil. Po parih letih tega sranja bo pa to tako kot pas v avtu če voziš - nekaj manjka če se ne pripneš.

Za cepiva čist preveč psihirajo in navirajo - sumljivo, ker glede na svoje lastne oči res ne vidim nekaj blazno strašnega kot recimo folk mrtev po ulicah in črne zastave povsod, polna pokopališča, ne poznam nobenega ki bi ga poslalo v onostranstvo.... Torej se ne bom. Nisem noben anti-vaxer, se naj pa seveda cepi kdor se sam hoče. Če zbolim - fuck it, shit happens. In do zdaj imam uspešnost preživetja 100%, kar tudi ni tako slabo.

Pa bomo počasi zgleda res prišli od "samo" 14dni, do "samo" palčka v nos vsakih par dni, do "samo" 2x cepljenje, do "samo" dodatno cepljenje na vsake pol leta proti novi "lambda/omega/psi" varianti....

Torej pa smo pri PCT - z eno besedo povedano : nope.
Bom pa dopust vzel, imam še stvari v backlogu za poštimat. Sej jest bi delal, samo če mi ne dovolijo pa problem ni na moji strani. Če bi pa že bil zaradi tega odpuščen me pa lahko kar takoj dajo v penzijo, drugega šihta tako ali tako potem ne morem dobit če povsod to zahtevajo :) Pa bo en davkoplačevalec manj - točno to kar rabimo.

Pa fajn bi bilo če bi se naredil referendum al kakorkol se že temu reče - da morajo teli "voditeji" redno delat psiho teste ali nekaj podobnega. Verjetno moja nerazgledanost, ker tega sranja ne spremljam ampak mislim da niso vsi ravno na mestu. Podpisov bi bilo verjetno več kot za vode :) Mogoče celo obvezno delo od doma dokler traja epidemija in varnost pred vrata da se slučajno ne družijo (pa da vidimo kako dolgo bo trajala epidemija hehe), ker če izgubimo tako pomembne ljudi bi bila velika škoda. Cepiva tudi niso 100%. Pa saj imamo internet in Zoom. Saj če prav to zadevo razumem - oni delajo za nas? Torej smo mi delodajalci?

musicfreak ::

nekateri se vedno sanjajo da se bodo lahko upirali tem novim ukrepom kot kaki otroci :) treba bo pocasi sprejeti da se je spremenil svet in zivljenje za vedno. ce niste pripravljeni 2 ubogih pikov za svobodo sprejet, potem si je niti ne zasluzite


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Hitri test covid cena (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
20830998 (23988) matevz1337

Koliko doz, za zascito pred delto? (strani: 1 2 3 432 33 34 35 )

Oddelek: Problemi človeštva
1722221074 (200159) Conini

Prisilno cepljenje (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Loža
671107021 (99632) BigWhale

Kako do visoke precepljenosti? (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Loža
60475468 (56970) BigWhale

Več podobnih tem