» »

Human depopulation

Human depopulation

Gagatronix ::

Nisem jaz tisti, ki se dere kako je cel svet narobe.

Adder ::

Muslice bi morali kastrirati/sterilizirati ob prestopu schengenske meje.

Samo poterat skozi koridor kjer bi morali namestiti radioaktivne naprave v visini.Ima da so neplodni po nekaj prehojenih metrih.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Samael ()

r3dkv1c4 ::

PrimoZ_ je izjavil:

r3dkv1c4 je izjavil:

Invictus je izjavil:

PrimoZ_ je izjavil:

Zelo dober prispevek Mihe.
https://siol.net/siol-plus/kolumne/miha...

Miha je prodana novinarska kovid duša...

Samo še v mavričasto zastavo naj se ovije in bo javno potrdil tisto, kar na vzven skriva.
Nekateri tu ga pa poveličujejo. S tem jasno pokažejo svojo pripadnost in nastavijo obraz.
Agresija in zmerjanje je tako ali tako njihov zaščitni znak.


Ja guci guci...

A te boli ? Si se našel v odebeljenem delu ?

Skratka, po številu funkcionalno nepismenih smo v vrhu sveta. A berimo drugo raziskavo OECD o posledicah slabe funkcionalne pismenosti. Naštejejo: "'slabo zdravje', 'nizke plače' in 'nizka stopnja zaupanja v druge' (vir) – aha, tole je pa zanimivo. Saj je logično: manj ko razumete, kaj vam pišejo, bolj paranoični boste. Saj vsi nekaj skrivajo, kajne?

Če imaš kakšne osebne probleme, mi lahko prideš to pivedat kadarkoli na moj naslov...ni problema, lahko pa tudi rešiva po pravni poti.
Imam vse resource, da se spotaknem ob tvoje žalitve.
Samo izrazi željo.
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

Gagatronix ::

Tebe bi tudi lahko kastrirali. Kdo si ti, da bos za miljardo in pol folka govoril, da jih je treba kastrirati ?

r3dkv1c4 ::

@PrimoZ Boš lahko razložil kdo je tu opica in kdo ne.

Gagatronix je izjavil:

r3dkv1c4 je izjavil:

Gagatronix je izjavil:

Nihce ti ne brani da se ne razmnozujes.

Če si s tem prispevkom ciljal name, si se krepko zmotil. Sem že opravil to življensko nalogo.
Dvomim pa zate.:D


Socialni problem torej, odlicno da si ponosen na to.

Ne vem o čem ti pišeš, je pa več kot očitno, da je danes dan odprtih vrat.
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: r3dkv1c4 ()

Gagatronix ::

Ja, kar posluzuj se Jansa/Hojs retorike.

r3dkv1c4 ::

Gagatronix je izjavil:

Ja, kar posluzuj se Jansa/Hojs retorike.

"Social media is a cesspool of misinformation, which is only further damaging people’s ability to think and reason"

Predvidevam oz. sem prepričan, da uporabljaš vsaj eno socialno omrežje.
Tvoja retorika te bo presenetila, ko se boš pogledal v ogledalo.
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

l0g1t3ch ::

r3dkv1c4 je izjavil:

Gagatronix je izjavil:

Ja, kar posluzuj se Jansa/Hojs retorike.

"Social media is a cesspool of misinformation, which is only further damaging people’s ability to think and reason"

Predvidevam oz. sem prepričan, da uporabljaš vsaj eno socialno omrežje.
Tvoja retorika te bo presenetila, ko se boš pogledal v ogledalo.


Pravi oseba, ki je qanon vernik.

Malcolm_Y ::

r3dkv1c4 je izjavil:


Če imaš kakšne osebne probleme, mi lahko prideš to pivedat kadarkoli na moj naslov...ni problema, lahko pa tudi rešiva po pravni poti.
Imam vse resource, da se spotaknem ob tvoje žalitve.
Samo izrazi željo.

OP kao odpre temo za debatiranje, v bistvu pa samo čaka, da bi se tepel ali pravdal, ko kdo napiše kaj, kar ni po njegovem narativu.

l0g1t3ch ::

Jah treba izkoristiti zdej ta moment, ko SDS uvaja verbalni delikt :)

Lahko vzameš človeka iz komunizma, ne moreš pa komunizma iz človeka :)

Protestnik zavpije: "Janez je fašist!" Pristopi policist in reče:
"To bo pa 1000€ za žalitev predsednika vlade."
Protestnik: "Saj sem mislil na drugega Janeza."
Policist: "Ne nakladajte, mi dobro vemo, kateri Janez je fašist."

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: l0g1t3ch ()

Gagatronix ::

Avdo Sidran je pred leti zapisal "Da je Jugoslavija bila sto puta gora nego što je bila, još uvijek bi bila sto puta bolja nego sve što je nakon nje nastalo."

gruntfürmich ::

če si jugonostalgik, potem to drži. in takšne zapise prepisuješ po internetih in jih širiš kot sveto vero...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

LeQuack ::

r3dkv1c4 je izjavil:


Ker smo v dobi covida in t.i. globalnega segrevanja, kot velike grožnje človeštvu in ker je s tem povezana tudi velika smrtnost


Kaj to pomeni, koliko let še preden izumremo? 5, 10? Kako huda je ta smrtnost kjer vsi umirajo in se noben ne rojeva?
Quack !

Malcolm_Y ::

r3dkv1c4 je izjavil:

brutalnega naraščanja stevila svetovnega prebivalstva.

Scaramouche ::

V Sloveniji nas je premalo, kakšna vojna ali pa bolj resna kužna bolezen in smo pod kritično številko, sploh če nam gredo zdravniki..

maldic ::

Ce folk nima (zadost) otrok, nima veze ce je mir ali pa ne, zato ker v vsakem primeru ni potomstva. Ce pa druzba ima zadost otrok, recimo vsak par vsaj 3 ali 5 otrok v povprecju, potem bo kaksen otrok zagotovo prezivel. Oziroma velika verjetnost.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: maldic ()

Phantomeye ::

Narodi, države, itd. so irrelevantni in se spreminjajo skozi čas. Ljudje preživimo. Vojne, kraljestva, diktature. Ni važno ali se imenujemo slovenci, nemci ali afganistanci. Svet čez 100 let ne bo enak kot je danes, tako kot svet pred 100 leti ni bil enak kot danes.

maldic ::

V Sloveniji je bilo zarad 2. svetovne vojne priblizno 89.000 zrtev. Ce ima narod vec otrok, to ne vpliva na povecanje stevila prebivalstva. Ce pogledate statistiko je kljub prvi in drugi svetovni vojni stevilo prebivalstva konstantno narascalo v tistih letih. Po vojni je bil baby boom in so ljudje hitro nadoknadili manjkajoca leta.

Lonsarg ::

Dejansko je zadeva precej ironična.

Najbolj učinkovito za zmanjšati rast prebivalstva (govorimo dolgovoročno, ne kratkoročno) se je izkazalo to, da prebivalstvo izobraziš in povečaš blaginjo. Tak da če hočemo ustaviti rast prebivalstva moramo le dvigniti standard v revnejših državah.

Elita pa trenutno VZDRŽUJE revščino v marsikaterih državah ker hoče poceni delovno silo. Torej elita trenutno dela ZA rast prebivalstva.

Phantomeye ::

Lonsarg je izjavil:

Dejansko je zadeva precej ironična.

Najbolj učinkovito za zmanjšati rast prebivalstva (govorimo dolgovoročno, ne kratkoročno) se je izkazalo to, da prebivalstvo izobraziš in povečaš blaginjo. Tak da če hočemo ustaviti rast prebivalstva moramo le dvigniti standard v revnejših državah.

Elita pa trenutno VZDRŽUJE revščino v marsikaterih državah ker hoče poceni delovno silo. Torej elita trenutno dela ZA rast prebivalstva.


Sej v bistvu, to je tudi razlog, da so imeli ljudje toliko otrok (oz. jih imajo). Zastonj delovna sila na kmetiji - in več kot imaš otrok, večja možnost je, da ti ostane potomec. Nekateri so sicer prepričani, da gre za nepoznavanje kontracepcije ali pa da gre za zaroto.

Kar se tiče prvega dela, se deloma strinjam. Težava pa je hkrati, da nekateri danes si želijo potomcev, ampak se zavedajo, da se jih ne morejo privoščiti.

GregiB ::

Lonsarg je izjavil:

Dejansko je zadeva precej ironična.

Najbolj učinkovito za zmanjšati rast prebivalstva (govorimo dolgovoročno, ne kratkoročno) se je izkazalo to, da prebivalstvo izobraziš in povečaš blaginjo.


Drži, a deloma… če pogledaš, kaj se dogaja z mladino v J Koreji, Singapurju, Hong Kongu in na Japonskem, mladi enostavno nimajo ne volje, ne interesa za… reprodukcijo… Tudi tisto, ko se mimo strela. Sex is obsolete, zapravljanje časa, ki ga lahko sicer preživiš v pisarni (cubiclu). J Koreja ima rodnost 1! (na žensko). To pomeni, da se bo samo v enem generacijskem ciklu prebivalstvo razpolovilo… Slovenke s 1,6 niso daleč… in kot je napisal kolega zgoraj… državne meje so črte na papirju, barva kože pa sega zgolj 2 mm globoko… Demografije se ne da premagat…
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

PrimoZ_ ::

Desničarji v imenu kapitala jebejo mlade v glavo, potem pa se obrnejo okoli in jamrajo kako je premalo rojstev in kako prihaja preveč tujcev.

Jeba.
Ne moreš imet torte pa je še pojesti...

hyuga ::

Kdo si je to dovolil? Hec bogatih? :)

In Elbert County, Georgia there's a set of stones called the Georgia Guidestones. They were put there in 1979, with a set of ten guidelines, in eight modern languages and four dead ones, carved onto the slabs. But that's pretty much all anybody can agree on about them, as Jill Neimark writes this week at Discover Magazine. How to interpret the guidelines, who put the stone there, and what people should do about them are all hotly debated.

On the stones are ten instructions:

Maintain humanity under 500,000,000 in perpetual balance with nature.
Guide reproduction wisely -- improving fitness and diversity.
Unite humanity with a living new language.
Rule passion -- faith -- tradition -- and all things with tempered reason.
Protect people and nations with fair laws and just courts.
Let all nations rule internally resolving external disputes in a world court.
Avoid petty laws and useless officials.
Balance personal rights with social duties.
Prize truth -- beauty -- love -- seeking harmony with the infinite.
Be not a cancer on the earth -- Leave room for nature -- Leave room for nature.

Adder ::

Gagatronix je izjavil:

Tebe bi tudi lahko kastrirali. Kdo si ti, da bos za miljardo in pol folka govoril, da jih je treba kastrirati ?

Jaz sem vec kot oni

Mr.B ::

Mato989 je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:

Mato989 je izjavil:



Kako pa ni preveč ljudi na Svetu... če NE BI BILO preveč ljudi na Svetu, ne bi bilo težave z izumiranjem živalskih vrst... pa zdaj še vsaki 3tji vrsti drevesa grozi izumrtje skratka.

Ljudi bo ravno prav takrat, ko težav z izginjanjem življenja NE BO, in ko bo onesnaževanje minimalno

Jaz trdim da je to pri cca 1 milijardi


Manj ljudi bi lahko bolj onesnazevalo kakor bi jih vec lahko manj. Izumiranje vrst bi bilo tudi brez ljudi, problem je prevelik obseg zaradi ekologije. Na tem bo pac treba delati. Racunaj, da smo vecino svinjarije naredili ZDA + EU, nas pa je manj kot miliarda. Ce ostalih ne bi bilo, bi verjetno samo se toliko bolj svinjali.



Narobe... če hipotetično izgine VSO prebivalstvo izven EU in USA in CA bi naenkrat ne bilo težav z izginjanjem gozdov, živalskih vrst, rib itd... ker bi cela Afrika, J. Amerika, Azija, Avstralija bile NARAVA ali pa vsaj 99%...

Obrni.... Če odstranimo EU in USA in CA, potem tam nebi imeli problema z uničevanjem resoursov zato da zadovolijo potrebe EU in USA in CA.

r3dkv1c4 je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:

Phantomeye je izjavil:

Dejte no, populacija in njena rast je čisto sustainable. Še resursov imamo dovolj.

Edini problem je relativno neučinkovita distribucijska mreža teh surovin po svetu. Zato imaš nekje preobilje hrane in vsega, nekje pa absolutno revščino, kjer ljudje stradajo iz dneva v dan.


To OPa ne zanima. On bi bolj o tem, kako cepiva delajo depopulacijo. Pac Antivaxerji...

Narobe, mene zanima marsikaj, kar se tebi žal niti ne sanja. Ta tema ni odprta za prepričevanje prepričanih in kakorkoli v povezavi s prepričevanji o covidu. To je tvoje prepričanje....žal.
Za začetek me zanima s čim se hranim.....zanimajo me recimo stvari iz 1. video prispevka na tej povezavi.
https://foodforensics.com/

Ti pomagam....
cca 1kg mesa potrebuje cca 10kg rstilnkega produkta.. Da če nehaš jesti bosnke čevapčiče in jih imenovati Slovenska nacionalna jed, boš lahko bistveno manj onesnaževal ali nahranil bistveno več prebivalstva...

Mato989 je izjavil:

Ker se število ljudi viša IN KER živalske vrste izumirajo si se odločil, da to pomeni kavzalnost. Super.

Onesnaževanje ... tvoja predpostavka več ljudi = več onesnaževanja, je malo krhka... Podobno ko industrije, ki onesnažujejo, skušajo vpeljat narativ, da smo mi, navadni ljudje glavni faktor onesnaževanja. In če bomo mi navadni ljudje nehal uporabljat slamice, bo svet lepši.


Ne da sem se to odločil, to je dejstvo... če bi bila samo 1 milijarda ljudi, bi veliko tovarn ugasnili dol, ker ne bi mele komu prodajat...

Kdorkoli pa trdi da 1 milijardal judi onesnažuje bolj kot če je ta 1 milijarda + 7 milijard, pa ga povabim da predstavi tehtne argumentirane podatke za tako trditev.

Ce govoris o onesnazevanju, potem si poglej koliko je kdo proizvedel zgodovinsko in koliko trenutno. Potem pa poglej kdo dalec najvec konzumira. Za nas stil pac potrebujes resurse. Kjer upostevas, da se zelo drzimo nazaj s pravili, ker je situacija kakersna je.

Ce bi bili sami bi krivulje za svinjanje EU in ZDA, ki imamo naskok, sle samo radikalno hitreje navzgor, sigurno do plafona.

Ostali so problematicni trenutno ampak niti ne tako, kot smo bili v razvoju mi, ker smo za ceno svojega razvoja prisli brez neke pomoci do limit.


Poglej, če meniš da smo mi problem, se pojdi vržt v reko IND in tam pij ven "sveto" vodo... jaz bom pa pil s soče... pa bova vidla.

Ja saj načeloma se STRINJAM da 1 milijarda EU in USA zasvinja več kot 1 milijarda v Afriki, AMPAK jaz trdim da če bi okolja kjer je najbolj usrano bila depopulirana, bi se tam naselila marsikje nazaj narava hkrati bi sčasoma bilo tudi manj ladjevja in prometa po morju, ker je manj ljudi, Evropejci in USA CA se itak že manjša število prebivalstva... tu težav ni.

Težave so v Afriki, Aziji ipd... Nič ne bi bilo narobe če bi izginila cela Afrika, ali Azija in bi tam bil naravni rezervat za življenje živali in rastlin. Pa to ne govorim ker bi bil rasist do druge barve kože, to govorim ker je pač tam največ umazanije... ja delno je kriva tudi EU ampak veliko pa kar sami.

Kako dluje ekonomija ti pa ni najbolj na pravem mestu. Ker EU in USA in CA kot potrošniki ki generirajo zahtevo so problematični.. Da iz fotela sanjat, in pri sebi popucat, to pa ne...
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mr.B ()

Mr.B ::

Mato989 je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:

Mato989 je izjavil:



Ja saj načeloma se STRINJAM da 1 milijarda EU in USA zasvinja več kot 1 milijarda v Afriki, AMPAK jaz trdim da če bi okolja kjer je najbolj usrano bila depopulirana, bi se tam naselila marsikje nazaj narava hkrati bi sčasoma bilo tudi manj ladjevja in prometa po morju, ker je manj ljudi, Evropejci in USA CA se itak že manjša število prebivalstva... tu težav ni.

Težave so v Afriki, Aziji ipd... Nič ne bi bilo narobe če bi izginila cela Afrika, ali Azija in bi tam bil naravni rezervat za življenje živali in rastlin. Pa to ne govorim ker bi bil rasist do druge barve kože, to govorim ker je pač tam največ umazanije... ja delno je kriva tudi EU ampak veliko pa kar sami.


Pac, ko ti je jasno, da bi lahko mi, torej ZDA + EU b.p. potrosili vse resurse, ce bi naprej delali kakor smo, potem se ti tema na nek nacin zakljuci. Tudi, ce bi vsi ostali kontinenti bili neposeljeni, se bi pac se manj sekirali, ce jih radira globalno segrevanje. Naceloma brez beguncev problemov zelo dolgo ne bi niti cutili. Znanstvniki bi kricali, vecina pa bi ignorirala kar se dogaja tam, kjer za nas ni posledic.

Pac resitev je in bo tehnologija in zmernost. In manj poslusanja populistov, ki znajo samo kurativo v smilu, nazaj s sluzbami v premogu, ce pa komu unicimo ekosistem pa ga ustaviti na meji, da umre kjer je.

Za umazanijo smo v veliki meri krivi mi, kjer nevarni odpadki so pogosto od nas, nevarne sluzbe v najvecjih onesnazevalcih pa za nase potrebe.


Narobe, ker če se populacija manjša na koncu več ne bi bilo kupcev, razen če trdiš da lahko 1 oseba NEOMEJENO svinja (v teoriji lahko vrže nukico in razlije vso nafto ampak to je brezvezn point of debate)

Če bi vsako leto populacija Evrope in USA padla za 5-10% brez beguncev in pritoka ljudi, ker drugje ne bi bilo življenja kako dolgo misliš da bi ti dve celini zasvinjali vse?

Ti moraš vedet, da če hipotetično izgine jutri cel planet razen USA in EU, da bi v tam cca 1 generaciji izginjalo po 10% prebivalstva teh dveh celin... mogoče malo manj, kar pomeni da bi po nekaj desetletjih populacija bila /2 ali /3 svinjanje bi se ustavilo,


Če bi vsako leto populacija Evrope in USA padla za 5-10% brez beguncev in pritoka ljudi,
Razloži mi to, kdo bo skrbel zame ko bom star 80 let. Aja roboti.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Mato989 ::

Obrni.... Če odstranimo EU in USA in CA, potem tam nebi imeli problema z uničevanjem resoursov zato da zadovolijo potrebe EU in USA in CA.


To je res, samo potem bi tudi forever bili v mračnem veku... ker od Afrike ni nič že vse od kolonij naprej, Kitajcev ne bi bilo nikjer brez USA in EU in know how od Evrope in Amerike itd...

Razloži mi to, kdo bo skrbel zame ko bom star 80 let. Aja roboti.


Nihče, ker 80 letnik ki je nezmožen skrbet zase je bolje da se ga evtanazira... to bi moral bit cilj, jaz si želim umret dostojno ne pa prikovan na posteljo ko mi bo 25 letni ahmed pucal rit... samo za vas je to nacizem al evgenika, za mene pa samo dostojna smrt ko več ne moreš sam veliko OBIČAJNIH opravil.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

Lonsarg ::

Ekoloske svinjarije v revnejsih drzavah se enako kot rast prebivalstva resi tako, da drzavo razvijes. Ko razvitost in stopnja obilja pride na nek nivo pac zacne prebivalstvo vedno bolj pricakovati, da v lastni drzavi ni svinjarije.

In naivno je pricakovati da se bodo te drzave same razvile, nekatere ze masovno pa ne. Splosna razvitost sveta je v NASPROTJU z interesi kapitalizma, brez ekonomske revolucije torej kakih izboljsa ni za pricakovati. Revolucija je lahko tudi mehka, lahko deli kapitalizma ostanejo, je pa treba konkretno pristrici peruti vecjim globalnim firmam ce hocemo da gre svet naprej.

Mato989 ::

Lonsarg je izjavil:

Ekoloske svinjarije v revnejsih drzavah se enako kot rast prebivalstva resi tako, da drzavo razvijes. Ko razvitost in stopnja obilja pride na nek nivo pac zacne prebivalstvo vedno bolj pricakovati, da v lastni drzavi ni svinjarije.

In naivno je pricakovati da se bodo te drzave same razvile, nekatere ze masovno pa ne. Splosna razvitost sveta je v NASPROTJU z interesi kapitalizma, brez ekonomske revolucije torej kakih izboljsa ni za pricakovati. Revolucija je lahko tudi mehka, lahko deli kapitalizma ostanejo, je pa treba konkretno pristrici peruti vecjim globalnim firmam ce hocemo da gre svet naprej.



Samo zanimivo v časih mestnih držav nekoč pred tisoči let ko je bila razvitost slaba je bilo tako ljudi kot svinjarije zelo malo

Tako da meni pač ta teorija da serešiš smeti in rodnosti z razvijanjem bolj slabo pije vodo... kako je potem nekoč v času nerazvite Grčije bilo manj ljudi in manj onesnaževanja kot zdaj v času razvitega Zahoda =)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Gagatronix ::

Adder je izjavil:

Gagatronix je izjavil:

Tebe bi tudi lahko kastrirali. Kdo si ti, da bos za miljardo in pol folka govoril, da jih je treba kastrirati ?

Jaz sem vec kot oni


Samo zato ker ti mamica tako pravi še ne pomeni da je res.

Phantomeye ::

Mato989 je izjavil:

Obrni.... Če odstranimo EU in USA in CA, potem tam nebi imeli problema z uničevanjem resoursov zato da zadovolijo potrebe EU in USA in CA.


To je res, samo potem bi tudi forever bili v mračnem veku... ker od Afrike ni nič že vse od kolonij naprej, Kitajcev ne bi bilo nikjer brez USA in EU in know how od Evrope in Amerike itd...

Razloži mi to, kdo bo skrbel zame ko bom star 80 let. Aja roboti.


Nihče, ker 80 letnik ki je nezmožen skrbet zase je bolje da se ga evtanazira... to bi moral bit cilj, jaz si želim umret dostojno ne pa prikovan na posteljo ko mi bo 25 letni ahmed pucal rit... samo za vas je to nacizem al evgenika, za mene pa samo dostojna smrt ko več ne moreš sam veliko OBIČAJNIH opravil.



Ha, ha. Kitajci so inovirali še preden je Evropa prilezla iz plenic, kar so Evropejci zelo radi uporabljali.

List of Chinese inventions @ Wikipedia

Tko, da je šlo od nekdaj za izmenjavo znanj (prostovoljno ali ne).

Tako, da ne bit preveč evrocentričen, ker spregledaš stvari.

Zgodovina sprememb…

Lonsarg ::

@Mato898, to sta dve loceni stvari. Eno je koliko na ekologijo vpliva stopnja razvitosti tehnologije, tu pac tehnologija za sabo prinese svoje minuse, ampak smo tehnoloska druzba in ne bomo tehnologije zavrgli.

Cisto locena pa koliko na svinjariji vpliva splosna razvitost drzave, torej izobrazba, bogastvo, blaginja, visji standardi, itd. Namrec ekologija STANE, torej mora biti ekonomski interes da manj onesnazujes. Dokler je drzava revna si pac ne more privosciti da je ekoloska, bolj ko si bogat vec denarja lahko vrzes v to.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

Mr.B ::

Mato989 je izjavil:

Obrni.... Če odstranimo EU in USA in CA, potem tam nebi imeli problema z uničevanjem resoursov zato da zadovolijo potrebe EU in USA in CA.


To je res, samo potem bi tudi forever bili v mračnem veku... ker od Afrike ni nič že vse od kolonij naprej, Kitajcev ne bi bilo nikjer brez USA in EU in know how od Evrope in Amerike itd...

Razloži mi to, kdo bo skrbel zame ko bom star 80 let. Aja roboti.


Nihče, ker 80 letnik ki je nezmožen skrbet zase je bolje da se ga evtanazira... to bi moral bit cilj, jaz si želim umret dostojno ne pa prikovan na posteljo ko mi bo 25 letni ahmed pucal rit... samo za vas je to nacizem al evgenika, za mene pa samo dostojna smrt ko več ne moreš sam veliko OBIČAJNIH opravil.

To da si kot "Evropejec" bela rasa stagniral, nima nikakršne veze z depopulacijo razen kot je to hotel Hitler imeti žitarico za lastno populacijo.
Kaj ko bi še 1x poizkusil.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

111111111111 ::

Mr.B je izjavil:

Ti pomagam....
cca 1kg mesa potrebuje cca 10kg rstilnkega produkta.. Da če nehaš jesti bosnke čevapčiče in jih imenovati Slovenska nacionalna jed, boš lahko bistveno manj onesnaževal ali nahranil bistveno več prebivalstva...


Za planet bi bilo najbolje, da bi se nehali prenažirati in jedli lokalno hrano, ne pa ukinili meso iz prehrane. Stroški prevoza ananasa, banan, dateljev so ogromni in onesnažuejjo okolje bolj kot meso. Meso lahko dobiš lokalno in ima bistveno nižji ogljični odtis, kot banana iz Brazilije.

To so neke vege mantre, kako je rastlinojedstvo manj obremenujoče za okolje. NI. Ker morate za celotno sliko vitaminov in mineralov sadje in zelenjavo uvažati, medtem ko z raznoliko lokalno hrano dobite vse potrebno, da ne omenjam da je hrana sveža in bolj hranljiva, ker je ni bilo potrebno konzervirati.

Phantomeye je izjavil:


Ha, ha. Kitajci so inovirali še preden je Evropa prilezla iz plenic, kar so Evropejci zelo radi uporabljali.

List of Chinese inventions @ Wikipedia

Tko, da je šlo od nekdaj za izmenjavo znanj (prostovoljno ali ne).

Tako, da ne bit preveč evrocentričen, ker spregledaš stvari.

+ kitajska partija bo/je prisilila velike tehnolške velikane, da morajo del dobička dati v javno dobro.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

widj3098dj32 ::

Lonsarg je izjavil:

Ekoloske svinjarije v revnejsih drzavah se enako kot rast prebivalstva resi tako, da drzavo razvijes.

Pop-quiz - kako razvijes drzavo, ki se ne zeli razviti? Primer: Afganistan.

Mr.B ::

111111111111 je izjavil:

Mr.B je izjavil:

Ti pomagam....
cca 1kg mesa potrebuje cca 10kg rstilnkega produkta.. Da če nehaš jesti bosnke čevapčiče in jih imenovati Slovenska nacionalna jed, boš lahko bistveno manj onesnaževal ali nahranil bistveno več prebivalstva...


Za planet bi bilo najbolje, da bi se nehali prenažirati in jedli lokalno hrano, ne pa ukinili meso iz prehrane. Stroški prevoza ananasa, banan, dateljev so ogromni in onesnažuejjo okolje bolj kot meso. Meso lahko dobiš lokalno in ima bistveno nižji ogljični odtis, kot banana iz Brazilije.

To so neke vege mantre, kako je rastlinojedstvo manj obremenujoče za okolje. NI. Ker morate za celotno sliko vitaminov in mineralov sadje in zelenjavo uvažati, medtem ko z raznoliko lokalno hrano dobite vse potrebno, da ne omenjam da je hrana sveža in bolj hranljiva, ker je ni bilo potrebno konzervirati.

Phantomeye je izjavil:


Ha, ha. Kitajci so inovirali še preden je Evropa prilezla iz plenic, kar so Evropejci zelo radi uporabljali.

List of Chinese inventions @ Wikipedia

Tko, da je šlo od nekdaj za izmenjavo znanj (prostovoljno ali ne).

Tako, da ne bit preveč evrocentričen, ker spregledaš stvari.

+ kitajska partija bo/je prisilila velike tehnolške velikane, da morajo del dobička dati v javno dobro.

Ko boš ugotovil, da se za krmo živine v EU, sekajo gozdovi po južni ameriki, ... No poizkusi ponovno z zakljucki...

widj3098dj32 je izjavil:

Lonsarg je izjavil:

Ekoloske svinjarije v revnejsih drzavah se enako kot rast prebivalstva resi tako, da drzavo razvijes.

Pop-quiz - kako razvijes drzavo, ki se ne zeli razviti? Primer: Afganistan.

Zanimiva teorija. Kako bi se ti razvijal, če bi te najprej deritizirali rusi, potem ameriške korporacije.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mr.B ()

widj3098dj32 ::

Mr.B je izjavil:


Zanimiva teorija. Kako bi se ti razvijal, če bi te najprej deritizirali rusi, potem ameriške korporacije.

Trdis da so nerazviti zaradi boja Sovjetov ter Americanov? Fair enough. So pa ravno tazadnji se tam borili za svobodo ter njihovo demokracijo ter razvitost. Rezultat smo videli avgusta, ko so se zdruzili z brati iste vere.

Mr.B ::

widj3098dj32 je izjavil:

Mr.B je izjavil:


Zanimiva teorija. Kako bi se ti razvijal, če bi te najprej deritizirali rusi, potem ameriške korporacije.

Trdis da so nerazviti zaradi boja Sovjetov ter Americanov? Fair enough. So pa ravno tazadnji se tam borili za svobodo ter njihovo demokracijo ter razvitost. Rezultat smo videli avgusta, ko so se zdruzili z brati iste vere.

Enako kot so nerazivte afriške države s polnimi viri bogastva, kjer "stabilizirajo" razmere EU, Kitajska in Amerika. Ne vedno v istem zaporedju in to istočasno. Tako da poizkusi še 1x.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

widj3098dj32 ::

Mr.B je izjavil:

widj3098dj32 je izjavil:

Mr.B je izjavil:


Zanimiva teorija. Kako bi se ti razvijal, če bi te najprej deritizirali rusi, potem ameriške korporacije.

Trdis da so nerazviti zaradi boja Sovjetov ter Americanov? Fair enough. So pa ravno tazadnji se tam borili za svobodo ter njihovo demokracijo ter razvitost. Rezultat smo videli avgusta, ko so se zdruzili z brati iste vere.

Enako kot so nerazivte afriške države s polnimi viri bogastva, kjer "stabilizirajo" razmere EU, Kitajska in Amerika. Ne vedno v istem zaporedju in to istočasno. Tako da poizkusi še 1x.

Ce pa smo evropejci storili toliko gorja nad njimi, zakaj bi to zelel se Afganistanu?

Badwolff ::

Spet en topic, kjer lokalni psihopat poziva k evtanaziji vseh nekoristnih, pa tko med vrsticami še druge barve? SloTech pa se vrti naprej.

r3dkv1c4 ::

Badwolff je izjavil:

Spet en topic, kjer lokalni psihopat poziva k evtanaziji vseh nekoristnih, pa tko med vrsticami še druge barve? SloTech pa se vrti naprej.

Še en dokaz, da je ST postal levuharsko prepričana greznica.
Polna blatenja, žaljenja, sklicevanja na mainstream opranoglavce in še in še.....

Dovolj dokazov, kako jim socialna omrežja onemogočajo uporabno razsodnega dela možganov in uporabo le-tega za svoje razmišljanje. Večina teh opranoglavcev cele dneve visi na socialnih omrežjih in se nažirajo t.i. navidezne lepe resničnosti, obenem se pa ne zavedajo svoje odvisnosti od neumnosti.
S časom bodo celo prišli do Darwinove nagrade....počasi, ampak bodo.
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: tikitoki ()

Mr.B ::

widj3098dj32 je izjavil:

Mr.B je izjavil:

widj3098dj32 je izjavil:

Mr.B je izjavil:


Zanimiva teorija. Kako bi se ti razvijal, če bi te najprej deritizirali rusi, potem ameriške korporacije.

Trdis da so nerazviti zaradi boja Sovjetov ter Americanov? Fair enough. So pa ravno tazadnji se tam borili za svobodo ter njihovo demokracijo ter razvitost. Rezultat smo videli avgusta, ko so se zdruzili z brati iste vere.

Enako kot so nerazivte afriške države s polnimi viri bogastva, kjer "stabilizirajo" razmere EU, Kitajska in Amerika. Ne vedno v istem zaporedju in to istočasno. Tako da poizkusi še 1x.

Ce pa smo evropejci storili toliko gorja nad njimi, zakaj bi to zelel se Afganistanu?

To da nimas argumentov, se nebi cudil, da imas tezave s splosno izobrazbo... verjetno mislis da so vecina na sledecem nivoju https://www.reddit.com/r/facepalm/comme...

r3dkv1c4 je izjavil:

Badwolff je izjavil:

Spet en topic, kjer lokalni psihopat poziva k evtanaziji vseh nekoristnih, pa tko med vrsticami še druge barve? SloTech pa se vrti naprej.

Še en dokaz, da je ST postal levuharsko prepričana greznica.
Polna blatenja, žaljenja, sklicevanja na mainstream opranoglavce in še in še.....

Dovolj dokazov, kako jim socialna omrežja onemogočajo uporabno razsodnega dela možganov in uporabo le-tega za svoje razmišljanje. Večina teh opranoglavcev cele dneve visi na socialnih omrežjih in se nažirajo t.i. navidezne lepe resničnosti, obenem se pa ne zavedajo svoje odvisnosti od neumnosti.
S časom bodo celo prišli do Darwinove nagrade....počasi, ampak bodo.

Sej imas komentarje v smislu avtanizacija azijske celine. Sicer ne vem kje bo potem taisti dobil rezervne dela za avo. Verjetno s pistolo ?
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mr.B ()

111111111111 ::

Mr.B je izjavil:

Ko boš ugotovil, da se za krmo živine v EU, sekajo gozdovi po južni ameriki, ... No poizkusi ponovno z zakljucki...


KAteri ti pa ni všeč? Zmernost? Samooskrba? Lokalna pridelava? Zmanjšanje uvoza?
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

PrimoZ_ ::

r3dkv1c4 je izjavil:

Badwolff je izjavil:

Spet en topic, kjer lokalni psihopat poziva k evtanaziji vseh nekoristnih, pa tko med vrsticami še druge barve? SloTech pa se vrti naprej.

Še en dokaz, da je ST postal levuharsko prepričana greznica.
Polna blatenja, žaljenja, sklicevanja na mainstream opranoglavce in še in še.....

Dovolj dokazov, kako jim socialna omrežja onemogočajo uporabno razsodnega dela možganov in uporabo le-tega za svoje razmišljanje. Večina teh opranoglavcev cele dneve visi na socialnih omrežjih in se nažirajo t.i. navidezne lepe resničnosti, obenem se pa ne zavedajo svoje odvisnosti od neumnosti.
S časom bodo celo prišli do Darwinove nagrade....počasi, ampak bodo.


Sam mi imao desničarsko vlado in le ta poziva k cepljenju, uvaja PCT pogoje in vse to ?
Da ne bo sedaj tu kratkega stika slučajno :))

Ben Dover ::

Besna redkvica, besna.

Badwolff ::

r3dkv1c4 je izjavil:

Badwolff je izjavil:

Spet en topic, kjer lokalni psihopat poziva k evtanaziji vseh nekoristnih, pa tko med vrsticami še druge barve? SloTech pa se vrti naprej.

Še en dokaz, da je ST postal levuharsko prepričana greznica.
Polna blatenja, žaljenja, sklicevanja na mainstream opranoglavce in še in še.....

Dovolj dokazov, kako jim socialna omrežja onemogočajo uporabno razsodnega dela možganov in uporabo le-tega za svoje razmišljanje. Večina teh opranoglavcev cele dneve visi na socialnih omrežjih in se nažirajo t.i. navidezne lepe resničnosti, obenem se pa ne zavedajo svoje odvisnosti od neumnosti.
S časom bodo celo prišli do Darwinove nagrade....počasi, ampak bodo.


Če nekdo poziva k samo evtanaziji nemočnih in starejših, k rezervatom za živali po iztrebljenju azijcwb in Afričanov in kup podobnim stvarem, potem je takega treba blatit, oziroma prijavit na policijo.

tikitoki ::

REdkvica je verjetno enakovreden sociopat.

ripmork ::

Da je depopulacija debilizem, ki bi kvečjemu škodil kapitalistični Eliti (kot obratno), je bilo na forumu že večkrat predebatirano. Sam po letu in pol epidemije je izgleda toliko vseprisotne psihoze, da nobena debata nikamor več ne pripelje.

Carry on... :)

r3dkv1c4 ::

Ben Dover je izjavil:

Besna redkvica, besna.

Besen, moj pulz je še vedno nekje okoli 50 utripov, vidim, da nikakor ne uspete dosežti cilja, kar je precej značilno za levuharje, ki nimajo argumentov in drugega, kot agresije in žaljenja ne poznajo.
Kar ne gre ti.....tudi ne more ti....nikoli se ne boš zavedal vzroka zakaj je tako....
....do takrat boste vztrajali na svojem.
Just keep it goin'
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Ben Dover ()

r3dkv1c4 ::

PrimoZ_ je izjavil:

r3dkv1c4 je izjavil:

Badwolff je izjavil:

Spet en topic, kjer lokalni psihopat poziva k evtanaziji vseh nekoristnih, pa tko med vrsticami še druge barve? SloTech pa se vrti naprej.

Še en dokaz, da je ST postal levuharsko prepričana greznica.
Polna blatenja, žaljenja, sklicevanja na mainstream opranoglavce in še in še.....

Dovolj dokazov, kako jim socialna omrežja onemogočajo uporabno razsodnega dela možganov in uporabo le-tega za svoje razmišljanje. Večina teh opranoglavcev cele dneve visi na socialnih omrežjih in se nažirajo t.i. navidezne lepe resničnosti, obenem se pa ne zavedajo svoje odvisnosti od neumnosti.
S časom bodo celo prišli do Darwinove nagrade....počasi, ampak bodo.


Sam mi imao desničarsko vlado in le ta poziva k cepljenju, uvaja PCT pogoje in vse to ?
Da ne bo sedaj tu kratkega stika slučajno :))

Citiraj moje navedbe, kjer sem napisal, da podpiram Janšo in njegovo vladajočo ekipo?
Citiraj tudi, kje sem napisal in podpiral uvedene ukrepe.

Glede na tvojo samooklicano vzvišenost ne dvomim, da ti bo to postalo težava?
Lahko ti tudi žena pomaga, več glav, več najde.

@ben dover

Imam čas za branje in mi je zabavno pisat in komentirat vaše debilizme.
Zelo zabavno je vse skupaj.
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: r3dkv1c4 ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Depopulacija planeta (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
687547 (6071) solatko

Koliko doz, za zascito pred delto? (strani: 1 2 3 432 33 34 35 )

Oddelek: Problemi človeštva
1722225976 (205061) Conini

Eventuelna lokalizacija zelenega potrdila (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Problemi človeštva
33232327 (27559) zmist

Več podobnih tem