» »

Human depopulation

Human depopulation

««
«
1 / 6
»»

r3dkv1c4 ::

Veliko je govora o raznih teorijah zarote ali pa vsaj s tem terminom ponavadi označujejo nekaj, kar drugače misleči izpostavijo, da bi se jih utišalo.
Ker smo v dobi covida in t.i. globalnega segrevanja, kot velike grožnje človeštvu in ker je s tem povezana tudi velika smrtnost, sem odprl temo, kjer lahko vsi izrazimo svoje mnenje, glede vplivov na zmanjšanje brutalnega naraščanja stevila svetovnega prebivalstva.
Največkrat razne debate privedejo do tega, da se nekje v senci tudi srečamo s tem problemom in glede na to, da ponavadi debate eskalirajo v žaljenje in obsojanje soforumašev, lahko v tej temi vsak pove, kar si misli o tem.
Brez obsojanj, žalitev in označevanj. Vsak, ki ga podobne debate zanimajo, lahko prosto poda svoje mnenje, lahko navede vir ali pa tudi ne, ker se z malo truda lahko večino podatkov poišče prosto na medmrežju. Pa začnimo s tem prispevkom.

https://www.distributednews.com/445762....
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!
  • zaklenil: bluefish ()

styrian ::

Depopulacija obstaja, vendar v smislu, da bodo umirali večinoma tisti, ki se ne bodo dali cepiti.

Ker jih bo družba počasi potisnila v prisilno izolacijo in izključila iz javnega življenja, bodo imeli tudi manj možnosti za razmnoževanje.

Horas ::

styrian je izjavil:

Depopulacija obstaja, vendar v smislu, da bodo umirali večinoma tisti, ki se ne bodo dali cepiti.

Ker jih bo družba počasi potisnila v prisilno izolacijo in izključila iz javnega življenja, bodo imeli tudi manj možnosti za razmnoževanje.


a se hecaš ti mal al si resn?? družba? svetovni voditli pa res, elita ki vse to vodi.

r3dkv1c4 ::

@Styrian Torej to pomeni oz. si potrdil, da to niso teorije zarote ampak čista resnica podkrepljena z dokazi, ki jih vladajoči globalisti striktno zatirajo.
Hvala za tvoj glas.
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: r3dkv1c4 ()

GregiB ::

Prosim, naj nekdo prilepi še link do flat earth society, da bo vse na kupu...
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

r3dkv1c4 ::

GregiB je izjavil:

Prosim, naj nekdo prilepi še link do flat earth society, da bo vse na kupu...

Provociraš neuspešno, sam pa si nesposoben podat ta link o katerem nihče ni omenil niti besede.
Se ne bomo spuščal na tvoj nivo. Hvala.
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

GregiB ::

r3dkv1c4 je izjavil:

GregiB je izjavil:

Prosim, naj nekdo prilepi še link do flat earth society, da bo vse na kupu...

Provociraš neuspešno, sam pa si nesposoben podat ta link o katerem nihče ni omenil niti besede.
Se ne bomo spuščal na tvoj nivo. Hvala.


Kter nivo je to? Link, ki ga podajaš, gre približno v isto smer… flat eartherji trdijo, da obstaja zarota NASA-e in drugih 70+ vesoljskih agencij po svetu, sto tisoče oz. milijone astronavtov, znanstvenikov, politikov idr, ki nas hočejo prepričat, da je zemlja okrogla… in spet ugotavljamo, da se jskupaj spravilo na milijone dobro usklajenih farmacevtov, znanstvenikov, zdravnikov in zdravstvenih delavcev za to, da pobijemo polovicomfolka… No, jest sem se cepil, oktober je blizu… čakam…
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

tikitoki ::

Cloveska populacija je prevelika, to je dejstvo. ZAl se dela bore malo na nizanju plodnosti. Pravzaprav imas vleiko vzvodov s katerimi so dodatno visajo.

Ta clanke pa je navadni debilizem. Trenutno je vecinoma cepljen bolj izobrazen in racionalen del populacije v bolj razvitem svetu. Sam najvecji idiot misli, da bi se zadeve lotili na tovrsten nacin. Organizacija s toliksno mocjo bi z lahkoto to umestila v kaksen drug izdelek, ki ga veselo uporabljamo in po moznosti doseze vec cepcev.

r3dkv1c4 ::

GregiB je izjavil:

r3dkv1c4 je izjavil:

GregiB je izjavil:

Prosim, naj nekdo prilepi še link do flat earth society, da bo vse na kupu...

Provociraš neuspešno, sam pa si nesposoben podat ta link o katerem nihče ni omenil niti besede.
Se ne bomo spuščal na tvoj nivo. Hvala.


Kter nivo je to? Link, ki ga podajaš, gre približno v isto smer… flat eartherji trdijo, da obstaja zarota NASA-e in drugih 70+ vesoljskih agencij po svetu, sto tisoče oz. milijone astronavtov, znanstvenikov, politikov idr, ki nas hočejo prepričat, da je zemlja okrogla… in spet ugotavljamo, da se jskupaj spravilo na milijone dobro usklajenih farmacevtov, znanstvenikov, zdravnikov in zdravstvenih delavcev za to, da pobijemo polovicomfolka… No, jest sem se cepil, oktober je blizu… čakam…

O teoriji ravne Zemlje boš moral odpret novo temo...žal.
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: r3dkv1c4 ()

Gagatronix ::

Nihce ti ne brani da se ne razmnozujes.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Kayzon ()

TheBlueOne ::

r3dkv1c4 je izjavil:

Pa začnimo s tem prispevkom.

https://www.distributednews.com/445762....


Absolutna neumnost. Se kot teorija zarote ne drzi vode. Razen, ce se komu zdi logicno:
- Politiki odigrali cepljenje ali pa delajo samomor
- Ostali bodo sami z teoretiki zarot in tisti iz revnih drzav, kjer ni cepljenj
- Farmacija je sla v konsenz, da je pametno pobiti veliko vecino strank, kakor tudi vecino kadrov. (Moja je kar visoko v farmaciji in je cepljena. Ali pa mi laze in me hoce likvidirati.)
- Irael se bo bolj kot ne samolikvidiral. Verjetno bo ostalo samo se nekaj politikov.

Teoretiki zarote pac vzamete vse kar vam kdo nakvasi ignorirate pa kar vam ni vsec, pa tudi, ce je koncu rezultat teorije zarote absoluten idiotizem brez kakernegakoli pravega smisla.

Zgodovina sprememb…

simonchelo ::

Sploh ne provokativna tema...
Pa poskusimo:
Na svetu nas je preveč. Osebno mislim da bo prišlo do de populacije samo od sebe.

Vem da je totalno debilno ampak skos bolj se bližamo realnosti kot je prikazana v filmu idiocracy.

Če pogledas razmnoževalne navade je po navadi bolj kot je šolan Oz. Izobražen kader, manj je otrok oz. Jih imajo kasneje, ko je tudi več možnosti zapletov. Med tem ko se nekateri drugi razmnožujejo kot zajci.

In zdej če pogledamo še že kaže cel kup egoistov, ki ne prispevajo praktično ničesar k družbi ampak gledajo samo nase in svoje pravice. Čez par let bodo ti ljudje začeli prihajati na zelo pomembne položaje v družbi. Kaj se bo zgodilo takrat ne vem. Ampak smo bili pod trupom že skoraj priča temu. Si predstavljate da bi imeli tako impulzivno voditelje naenkrat 3 oz. 4 svetovne velesile.

Se mi zdi da je pa druga skrajnost. Govorit o depopulaciji je sebično, če nisi tudi sam pripravljen sprejeti nekaj odgovornosti na svoja pleča.
ciao

papasmrk ::

Sej je Metallica že v 80. letih v eni izmed svojih pesmi pela o tem:

"Termination, Expiration, Cancellation Human Race
Expectation, Liberation, Population Lay to waste
See our mother Put to death See our mother die"
Za komentiranje se moraš prijaviti

dild0idis ::

Zakaj se govori ves čas, da je preveč ljudi na svetu?

Že ta teorija je napačna.

Če računaš, da nas je cca. 8 milijard, na zemlji je pa 148.940.000 km2 zemlje, torej je 53 ljudi na km2, samo za primerjavo v Sloveniji nas je 103 na km2, Singapur ima 7800 prebivalcev na km2.

Če poselimo še morje, kar bo v prihodnosti možno, številka prebivlcev na km2 še konkretno pade.

Hrana?

Danes imamo farme v 2 dimenizijah, brez problema lahko začnemo zidati farme še v višino, ponekod se to že dela, danes se sicer ne splača, če podvojimo prebivalstvo se bo to počasi splaćalo.

CO2 in onesnaženje?

Se ga ne jemlje resno in se ga še nekaj časa ne bo, plus spet ni rešitev depopulacija, ampak tehnologija.


Plus lahko izvedemo Thanosa in pobijemo na random polovico prebivalcev, edino kar se s tem naredi je, da se problem premakne v prihodnost, da ne govorimo o tem, kak ekonomski udar je to na vso populacijo, sploh glede na to, da večina ljudi, ki je cepljena, prihaja iz bogatejših držav in so večinoma višje izobraženi.
Ni važno na koga mečeš jedrske, važno je, da ti Lady Gaga poje!

Malcolm_Y ::

Včasih se je točno vedelo, kdo je vaški norček. Hodil je po vasi, širil različne teorije in razlagal pravljice vsakomur, ki ga je poslušal. In vsi so vedeli, kdo je, in nihče ga ni jemal resno.

Internet je dal vsem vaškim norčkom glas, s katerim lahko svoje pravljice širijo enakovredno normalnim ljudem.

c3p0 ::

Zemlja prenese še 10x več populacije, s pravo tehnologijo. Vertikalne farme, manj živinoreje itd. Dokler pa imamo onesnaževalce Indijo, Kitajsko + ostali del Azije, še ZDA, lahko mi tu v EU gremo v totalni ekofašizem, pa ne bo nekega efekta v svetovnem merilu.

Da bo cepivo masovno ubijalo, ne verjamem. Trenutno je poanta vzpostavit platformo in naredit redna cepljenja nekaj normalnega. Za igranje z geni je še čas.

PacificBlue ::

HappyPills ::

ST je ocitno postal flat earth forum. Zbiralisce Ladislavov.

Miki N ::

Še ena tema, ki kaže kaki kreteni smo ljudje postali drug do drugega - žal je to sedaj sprejemljivo tudi izven forumov. Kot je Mike Tyson rekel: "Preveč ste se razvadili govorit okrog kar ene stvari brez da vas kdo boksne v faco".

Nehajte se ukvarjati z drugimi ljudmi in to ukvarjanje upravičevati z neko lažno moralo - dobro veste, da vas samo "tiši na prepir". :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

r3dkv1c4 ::

Gagatronix je izjavil:

Nihce ti ne brani da se ne razmnozujes.

Če si s tem prispevkom ciljal name, si se krepko zmotil. Sem že opravil to življensko nalogo.
Dvomim pa zate.:D
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

c3p0 ::

HappyPills je izjavil:

ST je ocitno postal flat earth forum. Zbiralisce Ladislavov.


Kot nas uči preteklost, kontrola prebivalstva nikoli ni bil cilj tistih na vrhu, sploh dandanes, ko so za to na voljo (še za 30 let nazaj sci-fi) orodja, kaj šele pride.

Daj nazaj glavo v pesek in se vidimo ob priložnosti.

gruntfürmich ::

v življenje in tehnika je v eni izmed preteklih številk lep članek na temo populacije, in vedno več modelov kaže da bo 11 miljard čez nekaj 10 let trenutnoi vrh človeštva.
tako da samo brez panike, ker vam skušajo oprati možgane s to depopulacijo

vbijajo vam krivdo ker živite, ker ste beli, ker imate otroke, ker se vozite z avtom... rešitev pa vam verjetno ponujajo v obliki potrošništva

ampak ok, kdor je retardiran, kar naj naseda propagandi in se naj ne razmnožuje. tako bo najbolje za vse. ampak afričanov to še vedno nič ne gane...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

maldic ::

dild0idis je izjavil:

Zakaj se govori ves čas, da je preveč ljudi na svetu?

Že ta teorija je napačna.

Če računaš, da nas je cca. 8 milijard, na zemlji je pa 148.940.000 km2 zemlje, torej je 53 ljudi na km2, samo za primerjavo v Sloveniji nas je 103 na km2, Singapur ima 7800 prebivalcev na km2.

Če poselimo še morje, kar bo v prihodnosti možno, številka prebivlcev na km2 še konkretno pade.

Hrana?

Danes imamo farme v 2 dimenizijah, brez problema lahko začnemo zidati farme še v višino, ponekod se to že dela, danes se sicer ne splača, če podvojimo prebivalstvo se bo to počasi splaćalo.

CO2 in onesnaženje?

Se ga ne jemlje resno in se ga še nekaj časa ne bo, plus spet ni rešitev depopulacija, ampak tehnologija.


Plus lahko izvedemo Thanosa in pobijemo na random polovico prebivalcev, edino kar se s tem naredi je, da se problem premakne v prihodnost, da ne govorimo o tem, kak ekonomski udar je to na vso populacijo, sploh glede na to, da večina ljudi, ki je cepljena, prihaja iz bogatejših držav in so večinoma višje izobraženi.


Morda ti napacno sklepas, da je planet Zemlja namenjen izkljucno ljudem in njihovim potrebam. Kar je narobe. Zivali imajo pravico ziveti svobodno v naravi, ne pa v kletkah namenjeno za hrano ljudi. Drevesa in rastline so tudi ziva bitja in imajo pravico ziveti, ne pa da jih clovek izkorisca. Ne mores primerjat Slovenijo s preostalim svetom, ker so nekateri predeli nasega planeta cisto neprimerjlivi. Slovenija ima eno boljsih pogojev za zivljenje, medtem ko kaksna puscava niti ne. Ali pa doloceni predeli afrike, antartika, artika, himalaja, andi, tropski gozd, amazonija, del kanade, sibirija, to ni primerjave s slovenijo. Ali je clovestvo zmozno pridelat bio hrano za vse ljudi? Ce se visa stevilo prebivalcev se praviloma povecuje kvantiteta proizvodnje hrane, praviloma na racun kvalitete. Ali je clovestvo zmozno ohranit neobnovljive vire? Ali je zmozno ohranit planet cist?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: maldic ()

kixs ::

Rast populacije se ustavlja in pocasi, cez 10-20 let, se bo krivulja obrnila. Potem bomo cez 40 let govorili, kaj je potrebno narediti, da ne bomo izumrli.

TheBlueOne ::

maldic je izjavil:



Morda ti napacno sklepas, da je planet Zemlja namenjen izkljucno ljudem in njihovim potrebam. Kar je narobe. Zivali imajo pravico ziveti svobodno v naravi, ne pa v kletkah namenjeno za hrano ljudi. Drevesa in rastline so tudi ziva bitja in imajo pravico ziveti, ne pa da jih clovek izkorisca. Ne mores primerjat Slovenijo s preostalim svetom, ker so nekateri predeli nasega planeta cisto neprimerjlivi. Slovenija ima eno boljsih pogojev za zivljenje, medtem ko kaksna puscava niti ne. Ali pa doloceni predeli afrike, antartika, artika, himalaja, andi, tropski gozd, amazonija, del kanade, sibirija, to ni primerjave s slovenijo. Ali je clovestvo zmozno pridelat bio hrano za vse ljudi? Ce se visa stevilo prebivalcev se praviloma povecuje kvantiteta proizvodnje hrane, praviloma na racun kvalitete. Ali je clovestvo zmozno ohranit neobnovljive vire? Ali je zmozno ohranit planet cist?


Narava je kruta, zivljenje pa zacasno. Clovestvo ekologija zanima bolj kot ne zaradi lastnih interesov, torej je upanje. Kar se tice ostalih vrst pa so v milosti ali nemilosti ljudi. Razen, ce se zgodi kaj drasticnega kakor jederska vojna, ali vecji komet. Potem bodo menda razturali predvsem scurki. Naceloma pa niti sonce ni vecno.

zztop ::

Bo potrebno močno omejiti ekonomsko svobodo in postaviti čiste, stroge eko temelje. Lahko temu pravite globalni ekofašizem, zakaj pa ne. Jaz temu pravim nujna rešitev.

In ja, tudi v zahodnem svetu je to nujno narediti. Smernice EU se bodo poznale po celem svetu, ko bodo začele veljati.

Preberite si kratko zgodbo The Ones Who Walk Away From Omelas. http://sites.asiasociety.org/asia21summ...
Lepo opiše današnji svet.
Izberi raje izgubo kot umazan dobiček:
zakaj prva boli enkrat, druga zmeraj.
~Hilon

Invictus ::

Svet si bo s smernicami EU samo rit obrisal. Jebe se jim za naš ekofašizem...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

kixs ::

zztop je izjavil:

Bo potrebno močno omejiti ekonomsko svobodo in postaviti čiste, stroge eko temelje. Lahko temu pravite globalni ekofašizem, zakaj pa ne. Jaz temu pravim nujna rešitev.

In ja, tudi v zahodnem svetu je to nujno narediti. Smernice EU se bodo poznale po celem svetu, ko bodo začele veljati.

Preberite si kratko zgodbo The Ones Who Walk Away From Omelas. http://sites.asiasociety.org/asia21summ...
Lepo opiše današnji svet.


Cisto ja, ampak ne CO2. Ta je nujen za zivljenje kot ga poznamo.

EU pa noben ne jebe ze zdaj in je tudi v prihodnje ne bo. Pocakaj se kaksno leto in se bodo tudi v EU morda spametovali...

TheBlueOne ::

Invictus je izjavil:

Svet si bo s smernicami EU samo rit obrisal. Jebe se jim za naš ekofašizem...


Kdo to? Kolikor sledim Kitajska dela vecje korake v Eko smeri. Razen Indije so prakticno vsi ostali majhne ribe.

zztop ::

Invictus je izjavil:

Svet si bo s smernicami EU samo rit obrisal. Jebe se jim za naš ekofašizem...

Nah, ne jebe se jim za EU trg.

Če pa se, pa tudi prav. Bomo pač v EU prvi začeli nekaj delati na tem, množično.
Izberi raje izgubo kot umazan dobiček:
zakaj prva boli enkrat, druga zmeraj.
~Hilon

Smrekar1 ::

r3dkv1c4 je izjavil:

Veliko je govora o raznih teorijah zarote ali pa vsaj s tem terminom ponavadi označujejo nekaj, kar drugače misleči izpostavijo, da bi se jih utišalo.
Ker smo v dobi covida in t.i. globalnega segrevanja, kot velike grožnje človeštvu in ker je s tem povezana tudi velika smrtnost, sem odprl temo, kjer lahko vsi izrazimo svoje mnenje, glede vplivov na zmanjšanje brutalnega naraščanja stevila svetovnega prebivalstva.


Rast svetovnega prebivalstva se že leta umirja in vse kaže, da bomo prišli do 9 milijard, a se ustavili pod 10 milijardami. Razni Covidi in podobno tu ne naredijo ničesar, edino kar pomaga je gospodarski razvoj - ampak ta je res učinkovit.

dild0idis ::

Smrekar1 je izjavil:

r3dkv1c4 je izjavil:

Veliko je govora o raznih teorijah zarote ali pa vsaj s tem terminom ponavadi označujejo nekaj, kar drugače misleči izpostavijo, da bi se jih utišalo.
Ker smo v dobi covida in t.i. globalnega segrevanja, kot velike grožnje človeštvu in ker je s tem povezana tudi velika smrtnost, sem odprl temo, kjer lahko vsi izrazimo svoje mnenje, glede vplivov na zmanjšanje brutalnega naraščanja stevila svetovnega prebivalstva.


Rast svetovnega prebivalstva se že leta umirja in vse kaže, da bomo prišli do 9 milijard, a se ustavili pod 10 milijardami. Razni Covidi in podobno tu ne naredijo ničesar, edino kar pomaga je gospodarski razvoj - ampak ta je res učinkovit.


Sicer se običajno praktično nikoli ne strinjam s Smrkcom1, samo tukaj ima pa 100% prav.
Ni važno na koga mečeš jedrske, važno je, da ti Lady Gaga poje!

r3dkv1c4 ::

kixs je izjavil:

Rast populacije se ustavlja in pocasi, cez 10-20 let, se bo krivulja obrnila. Potem bomo cez 40 let govorili, kaj je potrebno narediti, da ne bomo izumrli.

To žal ni res.
https://ourworldindata.org/world-popula...
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

111111111111 ::

tikitoki je izjavil:

Cloveska populacija je prevelika, to je dejstvo. ZAl se dela bore malo na nizanju plodnosti. Pravzaprav imas vleiko vzvodov s katerimi so dodatno visajo.

Človeška populacija je prevelika? Daj malo razloži, kaj točno je preveliko?
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Phantomeye ::

Dejte no, populacija in njena rast je čisto sustainable. Še resursov imamo dovolj.

Edini problem je relativno neučinkovita distribucijska mreža teh surovin po svetu. Zato imaš nekje preobilje hrane in vsega, nekje pa absolutno revščino, kjer ljudje stradajo iz dneva v dan.

eventyrer ::

Smrekar1 je izjavil:

r3dkv1c4 je izjavil:

Veliko je govora o raznih teorijah zarote ali pa vsaj s tem terminom ponavadi označujejo nekaj, kar drugače misleči izpostavijo, da bi se jih utišalo.
Ker smo v dobi covida in t.i. globalnega segrevanja, kot velike grožnje človeštvu in ker je s tem povezana tudi velika smrtnost, sem odprl temo, kjer lahko vsi izrazimo svoje mnenje, glede vplivov na zmanjšanje brutalnega naraščanja stevila svetovnega prebivalstva.


Rast svetovnega prebivalstva se že leta umirja in vse kaže, da bomo prišli do 9 milijard, a se ustavili pod 10 milijardami. Razni Covidi in podobno tu ne naredijo ničesar, edino kar pomaga je gospodarski razvoj - ampak ta je res učinkovit.


Se popolnoma strinjam. Rast prebivalstva v razvitem svetu se je že ustavila (ponekod se celo manjša in se populacija stara). Prebivalstvo narašča samo še na nerazvitih delih sveta. Ko se še oni razvijejo do konca bomo dosegli max populacijo ki je trenutno možna, dokler se čez stoletja/tisočletja ne začnemo naseljevat na druge planete.

Mato989 ::

dild0idis je izjavil:

Zakaj se govori ves čas, da je preveč ljudi na svetu?

Že ta teorija je napačna.

Če računaš, da nas je cca. 8 milijard, na zemlji je pa 148.940.000 km2 zemlje, torej je 53 ljudi na km2, samo za primerjavo v Sloveniji nas je 103 na km2, Singapur ima 7800 prebivalcev na km2.

Če poselimo še morje, kar bo v prihodnosti možno, številka prebivlcev na km2 še konkretno pade.

Hrana?

Danes imamo farme v 2 dimenizijah, brez problema lahko začnemo zidati farme še v višino, ponekod se to že dela, danes se sicer ne splača, če podvojimo prebivalstvo se bo to počasi splaćalo.

CO2 in onesnaženje?

Se ga ne jemlje resno in se ga še nekaj časa ne bo, plus spet ni rešitev depopulacija, ampak tehnologija.


Plus lahko izvedemo Thanosa in pobijemo na random polovico prebivalcev, edino kar se s tem naredi je, da se problem premakne v prihodnost, da ne govorimo o tem, kak ekonomski udar je to na vso populacijo, sploh glede na to, da večina ljudi, ki je cepljena, prihaja iz bogatejših držav in so večinoma višje izobraženi.


Kako pa ni preveč ljudi na Svetu... če NE BI BILO preveč ljudi na Svetu, ne bi bilo težave z izumiranjem živalskih vrst... pa zdaj še vsaki 3tji vrsti drevesa grozi izumrtje skratka.

Ljudi bo ravno prav takrat, ko težav z izginjanjem življenja NE BO, in ko bo onesnaževanje minimalno

Jaz trdim da je to pri cca 1 milijardi
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

TheBlueOne ::

Phantomeye je izjavil:

Dejte no, populacija in njena rast je čisto sustainable. Še resursov imamo dovolj.

Edini problem je relativno neučinkovita distribucijska mreža teh surovin po svetu. Zato imaš nekje preobilje hrane in vsega, nekje pa absolutno revščino, kjer ljudje stradajo iz dneva v dan.


To OPa ne zanima. On bi bolj o tem, kako cepiva delajo depopulacijo. Pac Antivaxerji...

dild0idis ::

maldic je izjavil:

dild0idis je izjavil:

Zakaj se govori ves čas, da je preveč ljudi na svetu?

Že ta teorija je napačna.

...


Morda ti napacno sklepas, da je planet Zemlja namenjen izkljucno ljudem in njihovim potrebam. Kar je narobe. Zivali imajo pravico ziveti svobodno v naravi, ne pa v kletkah namenjeno za hrano ljudi. Drevesa in rastline so tudi ziva bitja in imajo pravico ziveti, ne pa da jih clovek izkorisca. Ne mores primerjat Slovenijo s preostalim svetom, ker so nekateri predeli nasega planeta cisto neprimerjlivi. Slovenija ima eno boljsih pogojev za zivljenje, medtem ko kaksna puscava niti ne. Ali pa doloceni predeli afrike, antartika, artika, himalaja, andi, tropski gozd, amazonija, del kanade, sibirija, to ni primerjave s slovenijo. Ali je clovestvo zmozno pridelat bio hrano za vse ljudi? Ce se visa stevilo prebivalcev se praviloma povecuje kvantiteta proizvodnje hrane, praviloma na racun kvalitete. Ali je clovestvo zmozno ohranit neobnovljive vire? Ali je zmozno ohranit planet cist?



Bio hrana je vsa hrana, vse na svetu je bio, tudi plastika je iz bio materialov, če sedaj govoriš o pridelani hrani brez umetnih gnojil, špricanja in ostalih modernih predlav je druga zgodba, tega že danes ne izvajamo v dovolj velikem obsegu za nahranitev vsega prebivalstva...

Samo potem, če govoriš o vrnitvi na stare možnosti pridelave, potem lahko ukinemo še vse moderne priboljške, od medicine, tehnologije, elektrike, ...


Hrane se lahko predela na veliko načinov še za 3x več ljudi brez problema, samo dražje pride.

Ljudje smo z danšanjo tehnologijo sposobni živeti na vseh končkih sveta, tako, da živeti v Sibiriji, Antarktiki ali Afriki ni ravno tehnična ovira.

Heh, še smučajo na snegu v Dubaju, tebe pa skrbi, če lahko živimo v določenih kritičnih predelih, ljudje živijo na ISS, pa je sama okolica veliko bolj kritična, kot pa Andi ali del Kanade.


Pa za planet Zemlja se ti ne sekiraj, bo obstajal, ko nas že davno ne bo več.


V najslabšem primeru, če res uničimo ves svet in mi preživimo, bomo pa enkrat v prihodnosti naredili popolno simulacijo obstoječih in izumrlih živali, dreves in rastlin, če bomo kdaj kolonizirali še vesolje in teraformirali planete, lahko tudi skloniramo vse te vrste...
Ni važno na koga mečeš jedrske, važno je, da ti Lady Gaga poje!

111111111111 ::

maldic je izjavil:

Morda ti napacno sklepas, da je planet Zemlja namenjen izkljucno ljudem in njihovim potrebam. Kar je narobe. Zivali imajo pravico ziveti svobodno v naravi, ne pa v kletkah namenjeno za hrano ljudi. Drevesa in rastline so tudi ziva bitja in imajo pravico ziveti, ne pa da jih clovek izkorisca.

Mislim da ti napačno sklepaš. Planet zemlja deluje po načelu močnejši požre šibkejšega. Če bi zveri zmogle bi nas iztrebile. Dejansko bi bilo najbolj naravno, da divje živali pobijemo in obdržimo samo koristne, ki služijo nam in našim namenom. V iztrebljanju vrst ni ničesar nenaravnega.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Malcolm_Y ::

r3dkv1c4 je izjavil:

kixs je izjavil:

Rast populacije se ustavlja in pocasi, cez 10-20 let, se bo krivulja obrnila. Potem bomo cez 40 let govorili, kaj je potrebno narediti, da ne bomo izumrli.

To žal ni res.
https://ourworldindata.org/world-popula...
Snežinka odpre temo "za debato", potem pa se obeša na vsak komentar, ki ni na liniji njegovega prepričanja.

dild0idis ::

ps: Pa živalske vrste so izumirale pred prihodom človeštva in bodo izumirale, tudi, ko nas ne bo več, to nima kaj dosti veze s populacijo planeta!
Ni važno na koga mečeš jedrske, važno je, da ti Lady Gaga poje!

TheBlueOne ::

Mato989 je izjavil:



Kako pa ni preveč ljudi na Svetu... če NE BI BILO preveč ljudi na Svetu, ne bi bilo težave z izumiranjem živalskih vrst... pa zdaj še vsaki 3tji vrsti drevesa grozi izumrtje skratka.

Ljudi bo ravno prav takrat, ko težav z izginjanjem življenja NE BO, in ko bo onesnaževanje minimalno

Jaz trdim da je to pri cca 1 milijardi


Manj ljudi bi lahko bolj onesnazevalo kakor bi jih vec lahko manj. Izumiranje vrst bi bilo tudi brez ljudi, problem je prevelik obseg zaradi ekologije. Na tem bo pac treba delati. Racunaj, da smo vecino svinjarije naredili ZDA + EU, nas pa je manj kot miliarda. Ce ostalih ne bi bilo, bi verjetno samo se toliko bolj svinjali.

111111111111 ::

Mato989 je izjavil:


Kako pa ni preveč ljudi na Svetu... če NE BI BILO preveč ljudi na Svetu, ne bi bilo težave z izumiranjem živalskih vrst... pa zdaj še vsaki 3tji vrsti drevesa grozi izumrtje skratka.

Ljudi bo ravno prav takrat, ko težav z izginjanjem življenja NE BO, in ko bo onesnaževanje minimalno

Jaz trdim da je to pri cca 1 milijardi

Točno. Ker pred ljudmi pa ni nobena vrsta izumrla. :)
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zmajc ::

HappyPills je izjavil:

ST je ocitno postal flat earth forum. Zbiralisce Ladislavov.


ST je počasi taka greznica in zbirališče trollov, da ga vsi ki majo več kot 3 možganske celice počasi zapuščajo.

dild0idis ::

Ni važno na koga mečeš jedrske, važno je, da ti Lady Gaga poje!

Zgodovina sprememb…

Mato989 ::

TheBlueOne je izjavil:

Mato989 je izjavil:



Kako pa ni preveč ljudi na Svetu... če NE BI BILO preveč ljudi na Svetu, ne bi bilo težave z izumiranjem živalskih vrst... pa zdaj še vsaki 3tji vrsti drevesa grozi izumrtje skratka.

Ljudi bo ravno prav takrat, ko težav z izginjanjem življenja NE BO, in ko bo onesnaževanje minimalno

Jaz trdim da je to pri cca 1 milijardi


Manj ljudi bi lahko bolj onesnazevalo kakor bi jih vec lahko manj. Izumiranje vrst bi bilo tudi brez ljudi, problem je prevelik obseg zaradi ekologije. Na tem bo pac treba delati. Racunaj, da smo vecino svinjarije naredili ZDA + EU, nas pa je manj kot miliarda. Ce ostalih ne bi bilo, bi verjetno samo se toliko bolj svinjali.



Narobe... če hipotetično izgine VSO prebivalstvo izven EU in USA in CA bi naenkrat ne bilo težav z izginjanjem gozdov, živalskih vrst, rib itd... ker bi cela Afrika, J. Amerika, Azija, Avstralija bile NARAVA ali pa vsaj 99%...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

klemenSLO ::

RAvno na RTVju je bil BBCjec dokumentarec na to temo. Zanimivo:
https://4d.rtvslo.si/arhiv/tuji-dokumen...
Life is not measured in minutes, but in MOMENTS...

Phantomeye ::

Mato989 je izjavil:

dild0idis je izjavil:

Zakaj se govori ves čas, da je preveč ljudi na svetu?

Že ta teorija je napačna.

Če računaš, da nas je cca. 8 milijard, na zemlji je pa 148.940.000 km2 zemlje, torej je 53 ljudi na km2, samo za primerjavo v Sloveniji nas je 103 na km2, Singapur ima 7800 prebivalcev na km2.

Če poselimo še morje, kar bo v prihodnosti možno, številka prebivlcev na km2 še konkretno pade.

Hrana?

Danes imamo farme v 2 dimenizijah, brez problema lahko začnemo zidati farme še v višino, ponekod se to že dela, danes se sicer ne splača, če podvojimo prebivalstvo se bo to počasi splaćalo.

CO2 in onesnaženje?

Se ga ne jemlje resno in se ga še nekaj časa ne bo, plus spet ni rešitev depopulacija, ampak tehnologija.


Plus lahko izvedemo Thanosa in pobijemo na random polovico prebivalcev, edino kar se s tem naredi je, da se problem premakne v prihodnost, da ne govorimo o tem, kak ekonomski udar je to na vso populacijo, sploh glede na to, da večina ljudi, ki je cepljena, prihaja iz bogatejših držav in so večinoma višje izobraženi.


Kako pa ni preveč ljudi na Svetu... če NE BI BILO preveč ljudi na Svetu, ne bi bilo težave z izumiranjem živalskih vrst... pa zdaj še vsaki 3tji vrsti drevesa grozi izumrtje skratka.

Ljudi bo ravno prav takrat, ko težav z izginjanjem življenja NE BO, in ko bo onesnaževanje minimalno

Jaz trdim da je to pri cca 1 milijardi


Ker se število ljudi viša IN KER živalske vrste izumirajo si se odločil, da to pomeni kavzalnost. Super.

Onesnaževanje ... tvoja predpostavka več ljudi = več onesnaževanja, je malo krhka... Podobno ko industrije, ki onesnažujejo, skušajo vpeljat narativ, da smo mi, navadni ljudje glavni faktor onesnaževanja. In če bomo mi navadni ljudje nehal uporabljat slamice, bo svet lepši.

Mato989 je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:

Mato989 je izjavil:



Kako pa ni preveč ljudi na Svetu... če NE BI BILO preveč ljudi na Svetu, ne bi bilo težave z izumiranjem živalskih vrst... pa zdaj še vsaki 3tji vrsti drevesa grozi izumrtje skratka.

Ljudi bo ravno prav takrat, ko težav z izginjanjem življenja NE BO, in ko bo onesnaževanje minimalno

Jaz trdim da je to pri cca 1 milijardi


Manj ljudi bi lahko bolj onesnazevalo kakor bi jih vec lahko manj. Izumiranje vrst bi bilo tudi brez ljudi, problem je prevelik obseg zaradi ekologije. Na tem bo pac treba delati. Racunaj, da smo vecino svinjarije naredili ZDA + EU, nas pa je manj kot miliarda. Ce ostalih ne bi bilo, bi verjetno samo se toliko bolj svinjali.



Narobe... če hipotetično izgine VSO prebivalstvo izven EU in USA in CA bi naenkrat ne bilo težav z izginjanjem gozdov, živalskih vrst, rib itd... ker bi cela Afrika, J. Amerika, Azija, Avstralija bile NARAVA ali pa vsaj 99%...


Kdo pa misliš, da je kupec surovin v državah izven EU in ZDA? Mogoče bi pa moralo izginiti prebivalstvo izven območja, kjer ti živiš?

Zgodovina sprememb…

TheBlueOne ::

Mato989 je izjavil:




Narobe... če hipotetično izgine VSO prebivalstvo izven EU in USA in CA bi naenkrat ne bilo težav z izginjanjem gozdov, živalskih vrst, rib itd... ker bi cela Afrika, J. Amerika, Azija, Avstralija bile NARAVA ali pa vsaj 99%...


Ce govoris o onesnazevanju, potem si poglej koliko je kdo proizvedel zgodovinsko in koliko trenutno. Potem pa poglej kdo dalec najvec konzumira. Za nas stil pac potrebujes resurse. Kjer upostevas, da se zelo drzimo nazaj s pravili, ker je situacija kakersna je.

Ce bi bili sami bi krivulje za svinjanje EU in ZDA, ki imamo naskok, sle samo radikalno hitreje navzgor, sigurno do plafona.

Ostali so problematicni trenutno ampak niti ne tako, kot smo bili v razvoju mi, ker smo za ceno svojega razvoja prisli brez neke pomoci do limit.
««
«
1 / 6
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Depopulacija planeta (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
687547 (6071) solatko

Koliko doz, za zascito pred delto? (strani: 1 2 3 432 33 34 35 )

Oddelek: Problemi človeštva
1722225973 (205058) Conini

Eventuelna lokalizacija zelenega potrdila (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Problemi človeštva
33232327 (27559) zmist

Več podobnih tem