» »

Human depopulation

Human depopulation

Ben Dover ::

r3dkv1c4 je izjavil:

Ben Dover je izjavil:

Besna redkvica, besna.

Besen, moj pulz je še vedno nekje okoli 50 utripov, vidim, da nikakor ne uspete dosežti cilja, kar je precej značilno za levuharje, ki nimajo argumentov in drugega, kot agresije in žaljenja ne poznajo.
Kar ne gre ti.....tudi ne more ti....nikoli se ne boš zavedal vzroka zakaj je tako....
....do takrat boste vztrajali na svojem.
Just keep it goin'


Sem desničar, ne se jezat no.

LP

Unchancy ::

r3dkv1c4 je izjavil:

Veliko je govora o raznih teorijah zarote ali pa vsaj s tem terminom ponavadi označujejo nekaj, kar drugače misleči izpostavijo, da bi se jih utišalo.
Ker smo v dobi covida in t.i. globalnega segrevanja, kot velike grožnje človeštvu in ker je s tem povezana tudi velika smrtnost, sem odprl temo, kjer lahko vsi izrazimo svoje mnenje, glede vplivov na zmanjšanje brutalnega naraščanja stevila svetovnega prebivalstva.
Največkrat razne debate privedejo do tega, da se nekje v senci tudi srečamo s tem problemom in glede na to, da ponavadi debate eskalirajo v žaljenje in obsojanje soforumašev, lahko v tej temi vsak pove, kar si misli o tem.
Brez obsojanj, žalitev in označevanj. Vsak, ki ga podobne debate zanimajo, lahko prosto poda svoje mnenje, lahko navede vir ali pa tudi ne, ker se z malo truda lahko večino podatkov poišče prosto na medmrežju. Pa začnimo s tem prispevkom.

https://www.distributednews.com/445762....

Jaz sem slišal da nas hoče Billy čipirat s chemtrejlsi prek 5G in nas potem prepričat med spanjem, da gremo do roba Zemlje in skočimo dol. Si ti tudi to slišal? Morda se mi je pa samo sanjalo…Oh wait…
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

Ben Dover ::

Jaz sem tudi to slišal!! To ni več normalno, sploh ne skrivajo da nas hočejo zagiftat, grozno je to, o moj bog...

Zgodovina sprememb…

Unchancy ::

Kam gre ta svet?! They are all out to get you! Ja, točno tebe, Francelj, se hočejo znebiti. Svetovne elite kujejo plane, kako zradirati Frančka iz Zgornje Pripizdine.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

Ben Dover ::

Sej to.. Pa tako zakomplicirane načrte delajo in si otežujejo lajf..

Vsi hodimo po hrano k multinacionalkam, just a hint.

Bebci.

Unchancy ::

Ben Dover je izjavil:

Sej to.. Pa tako zakomplicirane načrte delajo in si otežujejo lajf..

Vsi hodimo po hrano k multinacionalkam, just a hint.

Bebci.

Ah ne, tako simpl pa oni ne morjo to nardit. Je proti temeljnim zarotniškim konvencijam.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

WizzardOfOZ ::

Mr.B je izjavil:

Ti pomagam....
cca 1kg mesa potrebuje cca 10kg rstilnkega produkta.. Da če nehaš jesti bosnke čevapčiče in jih imenovati Slovenska nacionalna jed, boš lahko bistveno manj onesnaževal ali nahranil bistveno več prebivalstva...


Ti pomagam...

Priobalni pas morja je dovolj, da tam pod vodo nasadiš rastlinje, ki bo nahranilo vse ljudi na svetu. Če nehaš jest našo senco, bomo vsi na boljšem.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Ben Dover ::

Ti kr jej tiste kumare, js jih nam.

Zgodovina sprememb…

WizzardOfOZ ::

Zakaj kumare, sej maš še morsko travo. Bodo vegiji to jedli, jaz bom še kar na kralju živali.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Ben Dover ::

Žužki stari, to je prihodnost! Double Mc'bugster TOP

WizzardOfOZ ::

Žužki bodo za rajo, mi bomo še kar na kaviarju in kralju živali.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

D3m ::

Včer jedel dva double cheesa. :P
|HP EliteBook|R5 6650U|

Unchancy ::

Je dober glutamat?
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

D3m ::

Dober.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Unchancy ::

Lepo. Uživaj in daj še drugim.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

WizzardOfOZ ::

D3m je izjavil:

Včer jedel dva double cheesa. :P

A je tam not sploj kej mesa? A ni tist eno žaganje? Soja, pa mal začimb in vonj po mesu.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

D3m ::

Je.

P.S.

V UK, če si kdaj bil je v njihovem meat burgerju ali kobasah več soje, kot pa mesa pardon bolj mast, kot pa meso.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

Ben Dover ::

Ej fantje in redkvica, mislim, da je tema zašla, jaz bi kar zaklenil. Kaj menite?

Zgodovina sprememb…

D3m ::

Sure.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Horas ::

Badwolff je izjavil:

r3dkv1c4 je izjavil:

Badwolff je izjavil:

Spet en topic, kjer lokalni psihopat poziva k evtanaziji vseh nekoristnih, pa tko med vrsticami še druge barve? SloTech pa se vrti naprej.

Še en dokaz, da je ST postal levuharsko prepričana greznica.
Polna blatenja, žaljenja, sklicevanja na mainstream opranoglavce in še in še.....

Dovolj dokazov, kako jim socialna omrežja onemogočajo uporabno razsodnega dela možganov in uporabo le-tega za svoje razmišljanje. Večina teh opranoglavcev cele dneve visi na socialnih omrežjih in se nažirajo t.i. navidezne lepe resničnosti, obenem se pa ne zavedajo svoje odvisnosti od neumnosti.
S časom bodo celo prišli do Darwinove nagrade....počasi, ampak bodo.


Če nekdo poziva k samo evtanaziji nemočnih in starejših, k rezervatom za živali po iztrebljenju azijcwb in Afričanov in kup podobnim stvarem, potem je takega treba blatit, oziroma prijavit na policijo.


preveč srčno in čustveno gledate na to nekateri, in pa moralno!
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

r3dkv1c4 ::

Unchancy je izjavil:

r3dkv1c4 je izjavil:

Veliko je govora o raznih teorijah zarote ali pa vsaj s tem terminom ponavadi označujejo nekaj, kar drugače misleči izpostavijo, da bi se jih utišalo.
Ker smo v dobi covida in t.i. globalnega segrevanja, kot velike grožnje človeštvu in ker je s tem povezana tudi velika smrtnost, sem odprl temo, kjer lahko vsi izrazimo svoje mnenje, glede vplivov na zmanjšanje brutalnega naraščanja stevila svetovnega prebivalstva.
Največkrat razne debate privedejo do tega, da se nekje v senci tudi srečamo s tem problemom in glede na to, da ponavadi debate eskalirajo v žaljenje in obsojanje soforumašev, lahko v tej temi vsak pove, kar si misli o tem.
Brez obsojanj, žalitev in označevanj. Vsak, ki ga podobne debate zanimajo, lahko prosto poda svoje mnenje, lahko navede vir ali pa tudi ne, ker se z malo truda lahko večino podatkov poišče prosto na medmrežju. Pa začnimo s tem prispevkom.

https://www.distributednews.com/445762....

Jaz sem slišal da nas hoče Billy čipirat s chemtrejlsi prek 5G in nas potem prepričat med spanjem, da gremo do roba Zemlje in skočimo dol. Si ti tudi to slišal? Morda se mi je pa samo sanjalo…Oh wait…

Osebni podatki
Uporabniško imeUnchancy
Čas prve prijave20.07.2021 11:53:23

LOL

Ben Dover je izjavil:

Ej fantje in redkvica, mislim, da je tema zašla, jaz bi kar zaklenil. Kaj menite?

Ne še, tole poizkusi kontradiktirati potem pa lahko.

https://chemicalviolence.com/2021-08-12...

Nekateri pa res ne premorete hrbtenice, žal je nikoli ne boste.
S svojimi predlogi zaklepanja tem, brisanja, utišanja drugače mislečih vam gre slabo, pravzaprav žalostno slabo.....ane benči.
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: r3dkv1c4 ()

Ben Dover ::

Ja redkvica, elita me plačuje, takle mamo. :))

r3dkv1c4 ::

Ben Dover je izjavil:

Ja redkvica, elita me plačuje, takle mamo. :))

Seveda te, se ne zavedaš.
Mene tudi, še vedno pa ne bom prevzel njihove ideologije za razliko od tebe.
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

111111111111 ::

r3dkv1c4 je izjavil:


Seveda te, se ne zavedaš.
Mene tudi, še vedno pa ne bom prevzel njihove ideologije za razliko od tebe.

Samo zamenjal boš eno teorijo zarote za drugo. Tepec.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Mr.B ::

r3dkv1c4 je izjavil:

Ben Dover je izjavil:

Ja redkvica, elita me plačuje, takle mamo. :))

Seveda te, se ne zavedaš.
Mene tudi, še vedno pa ne bom prevzel njihove ideologije za razliko od tebe.

Preseneti nas z znaki, ki potrjujejo tvojo trditev odpiranja teme. Recimo kdaj se je zacelo, koliko je sterilnih, koliko jih umira.... pa ne uno slabo seme kot pislefica pampers plenic.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

c3p0 ::

r3dkv1c4 je izjavil:

Ben Dover je izjavil:

Ja redkvica, elita me plačuje, takle mamo. :))

Seveda te, se ne zavedaš.
Mene tudi, še vedno pa ne bom prevzel njihove ideologije za razliko od tebe.


Večina elite ne rabijo plačevati, je dovolj MSM opranost.

Unchancy ::

r3dkv1c4 je izjavil:

Unchancy je izjavil:

r3dkv1c4 je izjavil:

Veliko je govora o raznih teorijah zarote ali pa vsaj s tem terminom ponavadi označujejo nekaj, kar drugače misleči izpostavijo, da bi se jih utišalo.
Ker smo v dobi covida in t.i. globalnega segrevanja, kot velike grožnje človeštvu in ker je s tem povezana tudi velika smrtnost, sem odprl temo, kjer lahko vsi izrazimo svoje mnenje, glede vplivov na zmanjšanje brutalnega naraščanja stevila svetovnega prebivalstva.
Največkrat razne debate privedejo do tega, da se nekje v senci tudi srečamo s tem problemom in glede na to, da ponavadi debate eskalirajo v žaljenje in obsojanje soforumašev, lahko v tej temi vsak pove, kar si misli o tem.
Brez obsojanj, žalitev in označevanj. Vsak, ki ga podobne debate zanimajo, lahko prosto poda svoje mnenje, lahko navede vir ali pa tudi ne, ker se z malo truda lahko večino podatkov poišče prosto na medmrežju. Pa začnimo s tem prispevkom.

https://www.distributednews.com/445762....

Jaz sem slišal da nas hoče Billy čipirat s chemtrejlsi prek 5G in nas potem prepričat med spanjem, da gremo do roba Zemlje in skočimo dol. Si ti tudi to slišal? Morda se mi je pa samo sanjalo…Oh wait…

Osebni podatki
Uporabniško imeUnchancy
Čas prve prijave20.07.2021 11:53:23

LOL

Ben Dover je izjavil:

Ej fantje in redkvica, mislim, da je tema zašla, jaz bi kar zaklenil. Kaj menite?

Ne še, tole poizkusi kontradiktirati potem pa lahko.

https://chemicalviolence.com/2021-08-12...

Nekateri pa res ne premorete hrbtenice, žal je nikoli ne boste.
S svojimi predlogi zaklepanja tem, brisanja, utišanja drugače mislečih vam gre slabo, pravzaprav žalostno slabo.....ane benči.


Uporabnik: r3dkv1c4

Odpre temo “Human depopulation”.

bwahahahaha
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

r3dkv1c4 ::

Ben Dover je izjavil:

Ti kr jej tiste kumare, js jih nam.

Ti nisi sposoben kumarc ne vzgojit ne vložit.
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

WhiteAngel ::

OP: Od kje to, da je problem prenaseljenost? Nataliteta v ZDA, Kanadi, Evropi je že nekaj desetletij negativna. Južna Amerika in Kitajska okoli nule. Indija postaja razvita in ji tudi pada rodnost. Ostaja le še Afrika in muslimani, ki imajo dovolj problemov sami s sabo - pa tudi tem rodnost pada. Jaz bi se bolj bal, da bo čez 50 let samo še 5 milijard na zemlji, čez 100 let pa le še milijarda. V nerazvitem svetu udari še kakšna hujša epidemija, genske napake zaradi onesnaženosti in si tam.

WizzardOfOZ ::

r3dkv1c4 je izjavil:

Ben Dover je izjavil:

Ti kr jej tiste kumare, js jih nam.

Ti nisi sposoben kumarc ne vzgojit ne vložit.


Morske je mislil. Verjetno jih zelo malo ljudi zna vložit, vzgajajo se pa same na dnu morja. :)):)):))
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

111111111111 ::

WizzardOfOZ je izjavil:



Morske je mislil. Verjetno jih zelo malo ljudi zna vložit, vzgajajo se pa same na dnu morja. :)):)):))

Pa zaščitene so. in jih ne smeš pobirat.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Unchancy ::

111111111111 je izjavil:

WizzardOfOZ je izjavil:



Morske je mislil. Verjetno jih zelo malo ljudi zna vložit, vzgajajo se pa same na dnu morja. :)):)):))

Pa zaščitene so. in jih ne smeš pobirat.

Razloži ti to @ r3dkv1c4 :))
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

Lonsarg ::

WhiteAngel je izjavil:

OP: Od kje to, da je problem prenaseljenost? Nataliteta v ZDA, Kanadi, Evropi je že nekaj desetletij negativna. Južna Amerika in Kitajska okoli nule. Indija postaja razvita in ji tudi pada rodnost. Ostaja le še Afrika in muslimani, ki imajo dovolj problemov sami s sabo - pa tudi tem rodnost pada. Jaz bi se bolj bal, da bo čez 50 let samo še 5 milijard na zemlji, čez 100 let pa le še milijarda. V nerazvitem svetu udari še kakšna hujša epidemija, genske napake zaradi onesnaženosti in si tam.
Statisticni modeli iz raznoraznih clankov praviji, da se bomo ustavili sele na 30 miljard. Ti govoris o zmanjsanju prebivalstev med tem ko se dogaja konkretna rast lol. Ja rast je sicer res neenakomerna, ampak imamo en globalen svet in ce raste drugje se z priselnjenci to razporedi na vse.

To da nas bo 30 miljard moramo preprecit ali pa se nasi civilizaciji slabo pise.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

Mato989 ::

WhiteAngel je izjavil:

OP: Od kje to, da je problem prenaseljenost? Nataliteta v ZDA, Kanadi, Evropi je že nekaj desetletij negativna. Južna Amerika in Kitajska okoli nule. Indija postaja razvita in ji tudi pada rodnost. Ostaja le še Afrika in muslimani, ki imajo dovolj problemov sami s sabo - pa tudi tem rodnost pada. Jaz bi se bolj bal, da bo čez 50 let samo še 5 milijard na zemlji, čez 100 let pa le še milijarda. V nerazvitem svetu udari še kakšna hujša epidemija, genske napake zaradi onesnaženosti in si tam.


To bi blo odlično... če bi imeli negativno rodnost 5% letno par let bi blo perfektno, pol se pa naj ustavi pri -0,001%
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

PrimoZ_ ::

r3dkv1c4 je izjavil:

PrimoZ_ je izjavil:

r3dkv1c4 je izjavil:

Badwolff je izjavil:

Spet en topic, kjer lokalni psihopat poziva k evtanaziji vseh nekoristnih, pa tko med vrsticami še druge barve? SloTech pa se vrti naprej.

Še en dokaz, da je ST postal levuharsko prepričana greznica.
Polna blatenja, žaljenja, sklicevanja na mainstream opranoglavce in še in še.....

Dovolj dokazov, kako jim socialna omrežja onemogočajo uporabno razsodnega dela možganov in uporabo le-tega za svoje razmišljanje. Večina teh opranoglavcev cele dneve visi na socialnih omrežjih in se nažirajo t.i. navidezne lepe resničnosti, obenem se pa ne zavedajo svoje odvisnosti od neumnosti.
S časom bodo celo prišli do Darwinove nagrade....počasi, ampak bodo.


Sam mi imao desničarsko vlado in le ta poziva k cepljenju, uvaja PCT pogoje in vse to ?
Da ne bo sedaj tu kratkega stika slučajno :))

Citiraj moje navedbe, kjer sem napisal, da podpiram Janšo in njegovo vladajočo ekipo?
Citiraj tudi, kje sem napisal in podpiral uvedene ukrepe.


Janez mu je rekel: »Resnično, povem ti: Nocoj, to noč, preden bo petelin dvakrat
zapel, me boš trikrat zatajil.«

EDIT: Al je bil to Jezus ?

r3dkv1c4 ::

You can put your Jesus into your Ass.

Edini Jesus, ki ga jaz poznam, igra za ManCity....fuzbal:))
His name is Gabriel.
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: r3dkv1c4 ()

PrimoZ_ ::

Potem je bil pa Janez.
Dvomim da bo prav vesel, ko bo videl kako ga tajiš.

PrimoZ_ ::

Še ena za naše velike mislece :)

Horas ::

in? bedastoča od slike.
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

WizzardOfOZ ::

Niti ne, pokaže realno sliko. Tisti z masko so normalni cepljeni in necepljeni, un s kapco je pa debil (prej so bili to levi pa desni, zdej so pa cepljeni in necepljeni, ampak oboji "cepljeni" že od rojstva). :))
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

D3m ::

Torej je White man dumb, nigger pa smart glede na sliko.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: paket ()

Crimson_Shadow ::

https://www.amazon.com/Bechamp-Pasteur-...

https://www.amazon.com/Private-Science-...

https://thebigvirushoax.com/the-poisone...

https://www.ideoloski-konstrukti.com/

https://www.drrobertyoung.com/post/cdc-...

https://www.scribd.com/document/4722252...


https://www.ichnfm.org/antiviral8

https://www.vernoncoleman.com/effective...

A resno mislitem da so tile linki za kar tako? Za lepše?

Pasteur je plagiatori, ki je izsledke Bechampa preuredilč in postavil v svoj okvir razumevanja!¨NAVKLJUBE TEMU, DA JE BECHAMP SVOJO TEORIJO CELO DOKAZAL!

Dajte se počasi zavedat, da smo vsi zavedeni! Pasterjeva teorija sodi na smnetišče zgodovine!
We create worlds

Zgodovina sprememb…

TESKAn ::

A resno mislitem da so tile linki za kar tako? Za lepše?

No, taki linki res niso za lepše. So pa za zaprtje, če maš slučajno take probleme.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

Mr.B ::

D3m je izjavil:

Torej je White man dumb, nigger pa smart glede na sliko.

Sej teh je več...

Recimo







France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

c3p0 ::

PrimoZ_ je izjavil:

Še ena za naše velike mislece :)



Fake n00z še kar drži. Bo že držalo, da je odlično plasirat bedarijo, nato pa potihem retractat. Res vas imajo v žepu, pa še slikica je prava, sheeple.

kamiKaZaA ::

V avgustu je v Izraelu od korone umrlo več cepljenih oseb kot necepljenih. Cepivo torej deluje!

- 218 mrtvih necepljene osebe (35.9%)
- 14 prejeta ena doza (2.3%)
- 313 dve prejeti dozi (51.6%)
- 62 mrtvih tri prejete doze (10.2%)..
579 od 607 smrti je bilo v demografski skupini 60+ let (95.4%)
https://twitter.com/RanIsraeli/

ripmork ::

Še ene par... :D




Ko bereš post, kjer tip pove, kako si je z Ivermectinom uničil črevesje in bo moral preostanek življenja nosit plenice oz. vrečke je sicer kar bedno... vsaka šola nekaj stane, I guess :/
Ontopic: me pa še vedno zanima, kje OP vidi smisel v depopulaciji (z vidika elite).

Mato989 ::

kamiKaZaA je izjavil:

V avgustu je v Izraelu od korone umrlo več cepljenih oseb kot necepljenih. Cepivo torej deluje!

- 218 mrtvih necepljene osebe (35.9%)
- 14 prejeta ena doza (2.3%)
- 313 dve prejeti dozi (51.6%)
- 62 mrtvih tri prejete doze (10.2%)..
579 od 607 smrti je bilo v demografski skupini 60+ let (95.4%)
https://twitter.com/RanIsraeli/


Epsko
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

ripmork ::

kamiKaZaA je izjavil:

V avgustu je v Izraelu od korone umrlo več cepljenih oseb kot necepljenih. Cepivo torej deluje!

- 218 mrtvih necepljene osebe (35.9%)
- 14 prejeta ena doza (2.3%)
- 313 dve prejeti dozi (51.6%)
- 62 mrtvih tri prejete doze (10.2%)..
579 od 607 smrti je bilo v demografski skupini 60+ let (95.4%)
https://twitter.com/RanIsraeli/


Kaj pa tole?

Lonsarg ::

kamiKaZaA je izjavil:

V avgustu je v Izraelu od korone umrlo več cepljenih oseb kot necepljenih. Cepivo torej deluje!

- 218 mrtvih necepljene osebe (35.9%)
- 14 prejeta ena doza (2.3%)
- 313 dve prejeti dozi (51.6%)
- 62 mrtvih tri prejete doze (10.2%)..
579 od 607 smrti je bilo v demografski skupini 60+ let (95.4%)
https://twitter.com/RanIsraeli/
Cepljenih je v Izraelu faktor 10 vec. Ce cepljenje ne bi delovalo bi torej pricakoval da je cepljenih faktor 10 vec. Ker jih je zgolj 2 krat vec je zakljucek da cepivo zmanjsa smrti za faktor 5. (pri starejsih, pri mlajsih pa je statistika se bolj v prid cepljenju).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Depopulacija planeta (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
687547 (6071) solatko

Koliko doz, za zascito pred delto? (strani: 1 2 3 432 33 34 35 )

Oddelek: Problemi človeštva
1722225942 (205027) Conini

Eventuelna lokalizacija zelenega potrdila (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Problemi človeštva
33232323 (27555) zmist

Več podobnih tem