» »

Human depopulation

Human depopulation

111111111111 ::

kamiKaZaA je izjavil:

V avgustu je v Izraelu od korone umrlo več cepljenih oseb kot necepljenih. Cepivo torej deluje!

- 218 mrtvih necepljene osebe (35.9%)
- 14 prejeta ena doza (2.3%)
- 313 dve prejeti dozi (51.6%)
- 62 mrtvih tri prejete doze (10.2%)..
579 od 607 smrti je bilo v demografski skupini 60+ let (95.4%)
https://twitter.com/RanIsraeli/

Ma kje jih pobirate?

Poglej podatek koliko nad 60+ je cepljenih. Praktično vsi. Vsak, ki umre je cepljen. Škoda, ker so podatki v hebrejščini. :( Ne morem nič ven izluščit, da bi z analizo pokazal o čem govorim. :(
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Ben Dover ::

Kamikaza hhahahahhahabahhabababbaha o fak

Cepivo ne deluje, folk še vedno umira..

Zgodovina sprememb…

ripmork ::

Večina tistih, ki umrejo v prometnih nesrečah je pripetih. Varnostni pasovi ubijajo!11

On a serious note,... kaj pa tole?

WizzardOfOZ ::

Prebolel sem in zdaj sem zdrav z veliko protiteles. Težijo pa mi, da se moram cepit, drugače ne bom mogel naokoli hodit.
To mi nekako tako zgleda, če povežem vzporednico z gumo na avtu:
gumo sem predrl, potem sem jo res dobro zaflikal, zdej mi pa še vseeno težijo, da moram dat še eno fliko čez, da bo za zihr.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Ben Dover ::

WizzardOfOZ je izjavil:

Prebolel sem in zdaj sem zdrav z veliko protiteles. Težijo pa mi, da se moram cepit, drugače ne bom mogel naokoli hodit.
To mi nekako tako zgleda, če povežem vzporednico z gumo na avtu:
gumo sem predrl, potem sem jo res dobro zaflikal, zdej mi pa še vseeno težijo, da moram dat še eno fliko čez, da bo za zihr.


Danes sem jedel rižoto za kosilo. Sem zdrav sam koleno me neki boli.

LP

Ti bodo odrezali noge?

Če potegnemo vzporednico z opico ne vidim bistvene razlike.

Zgodovina sprememb…

49106 ::

ripmork je izjavil:

Večina tistih, ki umrejo v prometnih nesrečah je pripetih. Varnostni pasovi ubijajo!11

On a serious note,... kaj pa tole?



Cifre za tiste mlajše od 60 let, so izjemno nizke. Približno 72 resnih primerov 50-60 letnikov na 100k pač ni vredno takšne melodrame. Škoda, da smo zaradi tega pozabili na druge bolezni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

WizzardOfOZ ::

Ben Dover je izjavil:

Če potegnemo vzporednico z opico ne vidim bistvene razlike.


Ja, se strinjam. Med tabo in opico res ni nobene razlike. :))

49106 je izjavil:

ripmork je izjavil:

Večina tistih, ki umrejo v prometnih nesrečah je pripetih. Varnostni pasovi ubijajo!11

On a serious note,... kaj pa tole?



Cifre za tiste mlajše od 60 let, so izjemno nizke. Približno 72 resnih primerov 50-60 letnikov na 100k pač ni vredno takšne melodrame. Škoda, da smo zaradi tega pozabili na druge bolezni.


Pa sej mi ne skbimo za tiste pod 60 let. Mi skrbimo za starejše od 60 let. Tiste v pokoju smo zaščitili kompletno. Celo toliko, da smo bili zaradi njih vsi v lockdownu (sam kake babice so nas občaso v tgovinah v hrbet z vozičkom nabijale, ker nimajo več dobre optike, pa ne znajo držat socialne distance metra in pol).
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Zgodovina sprememb…

Cifix63 ::

tikitoki je izjavil:

Cloveska populacija je prevelika, to je dejstvo. ZAl se dela bore malo na nizanju plodnosti. Pravzaprav imas vleiko vzvodov s katerimi so dodatno visajo.

Ta clanke pa je navadni debilizem. Trenutno je vecinoma cepljen bolj izobrazen in racionalen del populacije v bolj razvitem svetu. Sam najvecji idiot misli, da bi se zadeve lotili na tovrsten nacin. Organizacija s toliksno mocjo bi z lahkoto to umestila v kaksen drug izdelek, ki ga veselo uporabljamo in po moznosti doseze vec cepcev.


Ivermektin je Zakon, stari! Kapiš.

WizzardOfOZ je izjavil:

Prebolel sem in zdaj sem zdrav z veliko protiteles. Težijo pa mi, da se moram cepit, drugače ne bom mogel naokoli hodit.
To mi nekako tako zgleda, če povežem vzporednico z gumo na avtu:
gumo sem predrl, potem sem jo res dobro zaflikal, zdej mi pa še vseeno težijo, da moram dat še eno fliko čez, da bo za zihr.


Večno teorijo, da si z naravnim preboletjem stalno imun, so povozili s tankom.
Kaj mislite zakaj, kaj mislite zakaj,...?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Cifix63 ()

TESKAn ::

no ja, smo pa vsaj napredovali od 'virus itak ne obstaja'...
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

PacificBlue ::



:D

maldic ::

Kar se tice te teme. Na internetu sem zasledil screenshote komentarjev od najbolj inteligentne osebe na svetu (uradno) Christopher Langan. Na screenshotu naj bi komentiral njegovo mnenje kaj si misli o tem, pa o bockanju pa v zvezi s to pandemijo. Zdej me zanima, ce kdo ve, kje se najde original tega komentarja, iz katere strani je to. Pa ce je legit?

PrimoZ_ ::

WizzardOfOZ je izjavil:

Prebolel sem in zdaj sem zdrav z veliko protiteles. Težijo pa mi, da se moram cepit, drugače ne bom mogel naokoli hodit.
To mi nekako tako zgleda, če povežem vzporednico z gumo na avtu:
gumo sem predrl, potem sem jo res dobro zaflikal, zdej mi pa še vseeno težijo, da moram dat še eno fliko čez, da bo za zihr.



Sej P v PCT pomeni preboleli.
Edino če se takrat nisi šel testirati pa nimaš uradno zabeleženo da si prebolel.

Edino kar bi na prvo žogo rekel da me moti je, da se za take primere ne priznava opcije, da se osebo testira koliko ima protiteles in če ima zadosti se prizna pogoj P oz. se tega podaljša.

PrimoZ_ ::

Pa še ena stvar je, ki straši ljudi in sicer da jim merijo saturacijo kisika.

WizzardOfOZ ::

Cifix63 je izjavil:

Večno teorijo, da si z naravnim preboletjem stalno imun, so povozili s tankom.
Kaj mislite zakaj, kaj mislite zakaj,...?


In kdo je rekel, da smo imuni?

PrimoZ_ je izjavil:

WizzardOfOZ je izjavil:

Prebolel sem in zdaj sem zdrav z veliko protiteles. Težijo pa mi, da se moram cepit, drugače ne bom mogel naokoli hodit.
To mi nekako tako zgleda, če povežem vzporednico z gumo na avtu:
gumo sem predrl, potem sem jo res dobro zaflikal, zdej mi pa še vseeno težijo, da moram dat še eno fliko čez, da bo za zihr.



Sej P v PCT pomeni preboleli.
Edino če se takrat nisi šel testirati pa nimaš uradno zabeleženo da si prebolel.

Edino kar bi na prvo žogo rekel da me moti je, da se za take primere ne priznava opcije, da se osebo testira koliko ima protiteles in če ima zadosti se prizna pogoj P oz. se tega podaljša.


Ja, velja pa koliko časa? Do petka je veljalo 6 mesecev, zdaj jih bo 8, ker so podaljšali za 2 meseca na 240 dni. Torej še mal, pa se ne bom mogel več sprehajat naokoli.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Zgodovina sprememb…

r3dkv1c4 ::

WizzardOfOZ je izjavil:

Cifix63 je izjavil:

Večno teorijo, da si z naravnim preboletjem stalno imun, so povozili s tankom.
Kaj mislite zakaj, kaj mislite zakaj,...?


In kdo je rekel, da smo imuni?

PrimoZ_ je izjavil:

WizzardOfOZ je izjavil:

Prebolel sem in zdaj sem zdrav z veliko protiteles. Težijo pa mi, da se moram cepit, drugače ne bom mogel naokoli hodit.
To mi nekako tako zgleda, če povežem vzporednico z gumo na avtu:
gumo sem predrl, potem sem jo res dobro zaflikal, zdej mi pa še vseeno težijo, da moram dat še eno fliko čez, da bo za zihr.



Sej P v PCT pomeni preboleli.
Edino če se takrat nisi šel testirati pa nimaš uradno zabeleženo da si prebolel.

Edino kar bi na prvo žogo rekel da me moti je, da se za take primere ne priznava opcije, da se osebo testira koliko ima protiteles in če ima zadosti se prizna pogoj P oz. se tega podaljša.


Ja, velja pa koliko časa? Do petka je veljalo 6 mesecev, zdaj jih bo 8, ker so podaljšali za 2 meseca na 240 dni. Torej še mal, pa se ne bom mogel več sprehajat naokoli.

Saj boš pošprintal po naslednji šus, kasneje še po naslednjega, pa boš spet cepetal okoli.

Nekam znano mi je to, nekateri že od Krekovega prejšnjega dela stojijo v vrsti pred 7h pred ZD-ji.:D

Časovnica gre nekako tako, po planu.
PCT - PC - C

naprej nam pa še niso razkrili:D
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: r3dkv1c4 ()

Unchancy ::

PacificBlue je izjavil:



:D


:))>:D Lepa. Kot bi ST antivaxerje poslušal na te teme.

Ja, velja pa koliko časa? Do petka je veljalo 6 mesecev, zdaj jih bo 8, ker so podaljšali za 2 meseca na 240 dni. Torej še mal, pa se ne bom mogel več sprehajat naokoli.


Kaj pa pravijo kakšne raziskave na to temo?
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Unchancy ()

Mato989 ::

Prejšnji mesec objavljena recenzirana študija* o varnosti covid-19 cepljenja, ugotavlja, da bi bil potreben ponovni premislek o politiki cepljenja proti covid-19 saj so cepiva COVID-19 do sedaj opravila le hitra testiranja in so tako do nadalnjega brez zadostnih podatkov o varnosti. Ugotovljeno je tudi, da je 6 smrtnih primerov, ki so bili preprečeni s cepljenjem spremjalo število ca 4 smrtnih primerih prijavljenih po cepljenju, kar je povzročilo razmerje med možnim (ne pa gotovim) tveganjem in koristjo cepljenja ca 2:3 (Nizozemska).
Sklep:
Čeprav vzročna povezava med posameznimi primeri (ICSR -
Individual Case Safety Reports) in cepljenjem ni bila jasno ugotovljena, ti podatki kažejo na pomanjkanje jasnosti nedvomnih koristi cepljenja kar bi moralo vzpodbuditi vlade držav, da ponovno razmislijo o politiki cepljenja...
* https://cf5e727d-d02d-4d71-89ff-9fe2d3a...
( www.publichealthpolicyjournal.com/gener... )
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Unchancy ::

Vprašanje se je nanašalo na trajnost zaščite in prisotnosti protiteles pri prebolevnikih.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

Mato989 ::

sestra pri moji zdravnici je dejala, da so vsi pozitivni v zadnjem tednu tudi cepljeni, kar malo čudno je to slišat v živo od zdravstvenega osebja
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Unchancy ::

Mato989 je izjavil:

sestra pri moji zdravnici je dejala, da so vsi pozitivni v zadnjem tednu tudi cepljeni, kar malo čudno je to slišat v živo od zdravstvenega osebja

Zakaj je to čudno? Tako cepljeni kot necepljeni imajo enako možnost priti v kontakt z virusom.
Rajše se vprašaj, zakaj je več kot 90 % ljudi v bolnišnicah, ki se zdravijo zaradi covida, necepljenih.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

Mato989 ::

Unchancy je izjavil:

Mato989 je izjavil:

sestra pri moji zdravnici je dejala, da so vsi pozitivni v zadnjem tednu tudi cepljeni, kar malo čudno je to slišat v živo od zdravstvenega osebja

Zakaj je to čudno? Tako cepljeni kot necepljeni imajo enako možnost priti v kontakt z virusom.
Rajše se vprašaj, zakaj je več kot 90 % ljudi v bolnišnicah, ki se zdravijo zaradi covida, necepljenih.


Saj jih kmalu ne bo več 90%, kmalu bodo cepljeni številka 1 v bolnicah...

Si predstavljate da bi cepivo za otroško paralizo bilo tako ZANIČ učinkovito kot tole za covid?

Kaj če bi vam rekli da bo vaš otrok po cepljenju zbolel za lažjo otroško paralizo? Ali pa vseeno imel 50% možnosti da faše orenk paralizo?
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

FoxKnox ::

https://www.24ur.com/novice/korona/ob-v...

Na Danskem konec corona ukrepov !
Vprašajte malo svojo vest, zakaj je pri nas ravno obratno.

Unchancy ::

Mato989 je izjavil:

Unchancy je izjavil:

Mato989 je izjavil:

sestra pri moji zdravnici je dejala, da so vsi pozitivni v zadnjem tednu tudi cepljeni, kar malo čudno je to slišat v živo od zdravstvenega osebja

Zakaj je to čudno? Tako cepljeni kot necepljeni imajo enako možnost priti v kontakt z virusom.
Rajše se vprašaj, zakaj je več kot 90 % ljudi v bolnišnicah, ki se zdravijo zaradi covida, necepljenih.


Saj jih kmalu ne bo več 90%, kmalu bodo cepljeni številka 1 v bolnicah...

Si predstavljate da bi cepivo za otroško paralizo bilo tako ZANIČ učinkovito kot tole za covid?

Kaj če bi vam rekli da bo vaš otrok po cepljenju zbolel za lažjo otroško paralizo? Ali pa vseeno imel 50% možnosti da faše orenk paralizo?


A to je pisalo v Misterijih?

O polio cepivih, takole je to šlo pred 90 leti:

Kolmer's live vaccine[edit]
Kolmer began his vaccine development project in 1932 and ultimately focused on producing an attenuated or live virus vaccine. Inspired by the success of vaccines for rabies and yellow fever, he hoped to use a similar process to denature the polio virus.[65] In order to go about attenuating his polio vaccine, (language Kolmer was the first to use in the context of vaccine development[citation needed]) he repeatedly passed the virus through monkeys.[67] Using methods of production that were later described as "hair-raisingly amateurish, the therapeutic equivalent of bath-tub gin,"[68] Kolmer ground the spinal cords of his infected monkeys and soaked them in a salt solution. He then filtered the solution through mesh, treated it with ricinolate, and refrigerated the product for 14 days[65] to ultimately create what would later be prominently critiqued as a "veritable witches brew".[69]
In keeping with the norms of the time, Kolmer completed a relatively small animal trial with 42 monkeys before proceeding to self experimentation in 1934.[64] He tested his vaccine upon himself, his two children, and his assistant.[64] He gave his vaccine to just 23 more children before declaring it safe and sending it out to doctors and health departments for a larger test of efficacy.[64] By April 1935, he was able to report having tested the vaccine on 100 children without ill effect.[70] Kolmer's first formal presentation of results would not come about until November 1935 where he presented the results of 446 children and adults he had vaccinated with his attenuated vaccine.[70] He also reported that together the Research Institute of Cutaneous Medicine and the Merrell Company of Cincinnati (the manufacturer who held the patent for his ricinoleating process) had distributed 12,0000 doses of vaccine to some 700 physicians across the United States and Canada.[70] Kolmer did not describe any monitoring of this experimental vaccination program nor did he provide these physicians with instructions in how to administer the vaccine or how to report side effects.[70] Kolmer dedicated the bulk of his publications thereafter to explaining what he believed to be the cause of the 10+ reported cases of paralytic polio following vaccination, in many cases in towns where no polio outbreak had occurred.[70][71] Six of these cases had been fatal.[70] Kolmer had no control group but asserted that many more children would have gotten sick.[71]


Če že omenjaš.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Unchancy ()

Invictus ::

Mato989 je izjavil:

Kaj če bi vam rekli da bo vaš otrok po cepljenju zbolel za lažjo otroško paralizo? Ali pa vseeno imel 50% možnosti da faše orenk paralizo?

To se je zgodilo v Indiji par let nazaj...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Unchancy ::

O polio cepivu pred 90 leti je tole zelo zanimivo:

Using methods of production that were later described as "hair-raisingly amateurish, the therapeutic equivalent of bath-tub gin,"[68] Kolmer ground the spinal cords of his infected monkeys and soaked them in a salt solution. He then filtered the solution through mesh, treated it with ricinolate, and refrigerated the product for 14 days[65] to ultimately create what would later be prominently critiqued as a "veritable witches brew".[69]


In s tem ti primerjaš današnja cepiva...
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

111111111111 ::

Mato989 je izjavil:

Saj jih kmalu ne bo več 90%, kmalu bodo cepljeni številka 1 v bolnicah...

Si predstavljate da bi cepivo za otroško paralizo bilo tako ZANIČ učinkovito kot tole za covid?

Kaj če bi vam rekli da bo vaš otrok po cepljenju zbolel za lažjo otroško paralizo? Ali pa vseeno imel 50% možnosti da faše orenk paralizo?

Butl.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

c3p0 ::

Buhtl je tu samo en. Če bi otroška cepiva imela toliko stranskih učinkov, bi antivaxx scene bilo še 10x več.

PrimoZ_ ::

Koliko pa je teh stranskih učinkov ?

111111111111 ::

c3p0 je izjavil:

Buhtl je tu samo en. Če bi otroška cepiva imela toliko stranskih učinkov, bi antivaxx scene bilo še 10x več.

Torej trdiš, da se pri otroških cepivih, otroci ne morejo okužiti z ošpicami in otroško paralizo?

Drugače pa stranski učiniki:
https://www.cepljenje.info/bolezni-in-c...

Aja pa stranski učinki covid cepiv povzeto iz who:
Reported side effects to COVID-19 vaccines have mostly been mild to moderate and short-lasting. They include:
fever
fatigue
headache
muscle pain
chills
diarrhoea
pain at the injection site
The chances of any of these side effects following vaccination differ according to the specific COVID-19 vaccine.

More serious or long-lasting side effects to vaccines are possible but extremely rare. Vaccines are continually monitored to detect rare adverse events.

Da ne boš govoril neumnosti. buhtl.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

ripmork ::

FoxKnox je izjavil:

https://www.24ur.com/novice/korona/ob-v...

Na Danskem konec corona ukrepov !
Vprašajte malo svojo vest, zakaj je pri nas ravno obratno.


This could be us.
Sam ima folk raje štalo, v imenu "svobode". Pol pa imejmo štalo še naprej. Najbolj glasni bodo pa še naprej seveda tisti, zaradi katerih se bo vse skupaj vleklo ko jara kača...

111111111111 ::

ripmork je izjavil:

This could be us.
Sam ima folk raje štalo, v imenu "svobode". Pol pa imejmo štalo še naprej. Najbolj glasni bodo pa še naprej seveda tisti, zaradi katerih se bo vse skupaj vleklo ko jara kača...

Narod si bo sodil sam. Klel bo pa politiko, farmacijo, NWO, Billa Gatesa in ravno zemljo.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

mailer ::

FoxKnox je izjavil:

https://www.24ur.com/novice/korona/ob-v...

Na Danskem konec corona ukrepov !
Vprašajte malo svojo vest, zakaj je pri nas ravno obratno.
Janša je dobil glavno nagrado za nevretenčarja leta. In nekateri to poveličujejo. :))
Asus B560-I, Intel 11500, Corsair 16GB 3200MHz

WizzardOfOZ ::

r3dkv1c4 je izjavil:


Časovnica gre nekako tako, po planu.
PCT - PC - C

naprej nam pa še niso razkrili:D



V bistvu gre tako:
PCT - PC - P

samo zavedate se še ne.

Namreč, razen če hočete vsi postat đankiji ("they all use drug SOMA"), bo treba to nekak urediti.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

HappyPills ::

Sej veš da ko preboliš se vbistvu eko/bio cepiš? Al še nisi tolk daleč :D

Mato989 ::

111111111111 je izjavil:

c3p0 je izjavil:

Buhtl je tu samo en. Če bi otroška cepiva imela toliko stranskih učinkov, bi antivaxx scene bilo še 10x več.

Torej trdiš, da se pri otroških cepivih, otroci ne morejo okužiti z ošpicami in otroško paralizo?

Drugače pa stranski učiniki:
https://www.cepljenje.info/bolezni-in-c...

Aja pa stranski učinki covid cepiv povzeto iz who:
Reported side effects to COVID-19 vaccines have mostly been mild to moderate and short-lasting. They include:
fever
fatigue
headache
muscle pain
chills
diarrhoea
pain at the injection site
The chances of any of these side effects following vaccination differ according to the specific COVID-19 vaccine.

More serious or long-lasting side effects to vaccines are possible but extremely rare. Vaccines are continually monitored to detect rare adverse events.

Da ne boš govoril neumnosti. buhtl.


No, primerjaj zdaj z številkami okuženih Covid 19 cepljenim... koliko otrok je po Svetu kjer je precepljenost >70 dobilo toliko otroških paraliz kot covid obolenj?
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Unchancy ::

HappyPills je izjavil:

Sej veš da ko preboliš se vbistvu eko/bio cepiš? Al še nisi tolk daleč :D

@redkvica pravi, da je virus umeten. Se pravi ni bio - eko.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

HappyPills ::

Še ta udarec ajej.

Unchancy ::

Težko je antivaxersko življenje :D
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

Unchancy ::

Slep je Antivax fanboyček,
Vaxer fakte mu čekira,
znanost grda mu nagaja,
vsa zaprta so mu vrata.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Unchancy ()

c3p0 ::

111111111111 je izjavil:


Drugače pa stranski učiniki:
https://www.cepljenje.info/bolezni-in-c...

Aja pa stranski učinki covid cepiv povzeto iz who:
Reported side effects to COVID-19 vaccines have mostly been mild to moderate and short-lasting. They include:

[further crap deleted]


Ja, tudi od aspirina kdo umre, poglej stranske učinke. Ključna je pa pogostost. Če je en na 100 ali en na 100k, je pa ja "mala" razlika?

Phantomeye ::

Mato989 je izjavil:

111111111111 je izjavil:

c3p0 je izjavil:

Buhtl je tu samo en. Če bi otroška cepiva imela toliko stranskih učinkov, bi antivaxx scene bilo še 10x več.

Torej trdiš, da se pri otroških cepivih, otroci ne morejo okužiti z ošpicami in otroško paralizo?

Drugače pa stranski učiniki:
https://www.cepljenje.info/bolezni-in-c...

Aja pa stranski učinki covid cepiv povzeto iz who:
Reported side effects to COVID-19 vaccines have mostly been mild to moderate and short-lasting. They include:
fever
fatigue
headache
muscle pain
chills
diarrhoea
pain at the injection site
The chances of any of these side effects following vaccination differ according to the specific COVID-19 vaccine.

More serious or long-lasting side effects to vaccines are possible but extremely rare. Vaccines are continually monitored to detect rare adverse events.

Da ne boš govoril neumnosti. buhtl.


No, primerjaj zdaj z številkami okuženih Covid 19 cepljenim... koliko otrok je po Svetu kjer je precepljenost >70 dobilo toliko otroških paraliz kot covid obolenj?


V zahodnem svetu ne cepimo več proti polio, ker je bla iztrebljena.

Zdaj za cepivo proti polio lahko govoriš kako uspešno je bilo v primerjavi s covid cepivom. Ampak dejstvo je, da so tudi takrat ko se je cepilo proti Polio obstajali enaki antivax cepci, ki so imeli podobne blodnje, kot jih imaš ti.

Ni ga cepiva za katerega smo imeli then and there vse informacije. Vse, kar vemo so ugotovitve after.

In glede na to, kak antivax klima je, me zanima, kaj bo takrat ko se bo kaka bolezen vrnila in se nihče ne bo želel cepit.

Zgodovina sprememb…

Pac-Man ::

Christo Grozev, pri Bellingcat specialist za Rusijo, je izgubil mamo.

https://twitter.com/christogrozev/statu...

Za razliko od moža ni bila cepljena.

https://twitter.com/christogrozev/statu...
Tell her I had two parents. One got vaccinated, the other postponed. Both got covid. One had a mild flu, the other one died in agony.
The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.

WizzardOfOZ ::

HappyPills je izjavil:

Sej veš da ko preboliš se vbistvu eko/bio cepiš? Al še nisi tolk daleč :D

že dlje, zdej bo eko/bio cepljenje že poteklo.:))
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

ripmork ::

Unchancy je izjavil:

Slep je Antivax fanboyček,
Vaxer fakte mu čekira,
znanost grda mu nagaja,
vsa zaprta so mu vrata.


:))
"Čreva na plot" je IMO še vedno najbolj slovenski komad vseh časov, v nulo zadeto :)

PS: "Troha nima jurja" majice sedaj na prodaj, zaslužek gre za financiranje COVID sledilnika 8-)

Mato989 ::

c3p0 je izjavil:

111111111111 je izjavil:


Drugače pa stranski učiniki:
https://www.cepljenje.info/bolezni-in-c...

Aja pa stranski učinki covid cepiv povzeto iz who:
Reported side effects to COVID-19 vaccines have mostly been mild to moderate and short-lasting. They include:

[further crap deleted]


Ja, tudi od aspirina kdo umre, poglej stranske učinke. Ključna je pa pogostost. Če je en na 100 ali en na 100k, je pa ja "mala" razlika?



Tisti 1 ki umre v obeh primerih mu je vseeno za tole saj veš ne =)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

TESKAn ::

Cepljeni prenasalci virusa. Manj kuzni od necepljenih.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

HappyPills ::

Ne ce se za njih cepi brezdomec.

LeQuack ::

Quack !

Horas ::

PacificBlue je izjavil:



:D


točkimo covidu in 9/11 sta resnici! očitno še o 9/11 niste potegnili glave iz riti.
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

WizzardOfOZ ::

TESKAn je izjavil:

Cepljeni prenasalci virusa. Manj kuzni od necepljenih.


7 out of 10 (68.6%) vaccinated HCWs were positive for infectious virus compared to 8.5 out of 10 (84.9%) unvaccinated HCWs were positive for infectious virus. This tells us that if you’re vaccinated and you come in contact with the virus, you’ll likely to be less contagious than unvaccinated people. But not all the time.


Malo, malo.

V glavnem, oboji, tako cepljeni, kot necepljeni boste morali prebolet, drugače kmalu ne boste mogli nikamor, razen če boste đankiji in hodili na pol leta po novo dozo. Sej potem bo na 3 mesece, na koncu pa vsak tretji dan.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Depopulacija planeta (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
687547 (6071) solatko

Koliko doz, za zascito pred delto? (strani: 1 2 3 432 33 34 35 )

Oddelek: Problemi človeštva
1722225952 (205037) Conini

Eventuelna lokalizacija zelenega potrdila (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Problemi človeštva
33232325 (27557) zmist

Več podobnih tem