» »

Nošenje maske v službi

Nošenje maske v službi

Temo vidijo: vsi
1 2
3
4

matobeli ::

Veliko delam s strankami na njihovih objektih.

Videl vse možne varjante. Ampak najboljši so tisti ki so sicer imeli vse zrihtano, pozabili so pa na nadzor. Z mojo stranko sva lepo sedela na kavi, brez maske za isto mizo. Ampak 1.5m narazen, ostala sedišča so bila onemogočena. Vse super in propisno.

Ampak jebo boga, zraven kavomata je bil pa pultek dolg malo čez meter širok ravno za kavo odložit in pomešat cuker. Na njem sta se, samo v mojem času, zamenjala dva para sodelavcev, vsi brez mask (ker je v tem prostoru bilo to dovoljeno) lagano klepetala, in pač bila na pavzi. To je bilo nekje lanskoleto proti zimi, torej epidemija time.

Torej, kljub dobrim ukrepom podjetja je folk še vedno hengal skupaj ker nihče ni težil. Kot kolektiv so imeli precej okužb.

Sem pa doživel tudi to da je stranka, ob prihodu iz pisarne (kjer je bila sama, vseeno z masko) dala gor novo masko, ker je bilo pričakovano da bomo kakšno uro ali dve skupaj. Kolkor vem iz tiste firme (vsaj pisarniški del), niso fasal v večjem številu.

Ni lahko, ampak se da. Razen če se enim ne da.

Lonsarg ::

Eh pri nas se masovno vec kot polovica nas krši ta pravila za maske v kuhnici kjer se dela kavo in tam okoli. Izjema je mimo glavnega vhoda in vratarja, tam za tistih 30 sekund ruknemo gor.

Roke sem pa tudi nehal spricat na vhodih od kar imamo cepivo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

WizzardOfOZ ::

Egoistično obnašanje. To pač vse pove o tem kako je cepivo "udarilo" na možgane cepljenih. cepljeni mislijo, da se jim nič ne more zgoditi in zato kršijo tiste osnovne zahteve, ki pa ravno največ prinesejo k neokuženosti.

sam imam dovolj protiteles, da vem da se vsaj še kako leto ali dve ne bom mogel okužit, pa vseeno nosim masko, si razkužim roke in držim distanco. sej je že dovolj, da nekomu, ki je bil cepljen pred dovolj časa, da je število protiteles že tako upadlo, da je ogrožen, pa tega ne ve, samo na rokah preneseš virus, pa ga boš s tem ubil. Zakaj bi ogrožal druge po nepotrebnem, če pa jih lahko zaščitiš.

Ampak večinoma ste cepljeni očitno neka svoja egoistična kasta in očitno vam ni mar za druge.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Zgodovina sprememb…

Lonsarg ::

Nasprotno, pretirano umivanje in higiena, sploh otrok, je dejansko dokazano dolgoročno škodljiva za imunski sistem.

Cepljenje imunski sistem krepi, pretirana higiena je pa tisto kar ga slabi. Dokler cakamo na cepivo ali pa nas skrbi zasedenost bolnic je sicer upravičena, nato škoduje.

WizzardOfOZ ::

Lonsarg je izjavil:

Nasprotno, pretirano umivanje in higiena, sploh otrok, je dejansko dokazano dolgoročno škodljiva za imunski sistem.

Cepljenje imunski sistem krepi, pretirana higiena je pa tisto kar ga slabi. Dokler cakamo na cepivo ali pa nas skrbi zasedenost bolnic je sicer upravičena, nato škoduje.


Razkuževanje rok ko primeš za kljuko ali karkoli, kar je prijelo več ljudi pred tabo, je priporočljivo v korona časih.

Če se pa ti ne umivaš, pa ni treba da vsi izvemo. Je že dovolj, da te mora neumitega partnerica prenašat.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

kuall ::

Lonsarg je izjavil:

Nasprotno, pretirano umivanje in higiena, sploh otrok, je dejansko dokazano dolgoročno škodljiva za imunski sistem.

roke si rad pogosto umivam, ker čutim, kako se mi začnejo limat od umazanije. povprečen lolek z manj razvitim čutom tega ne opazi in si rok ne umiva. opažam, kako bolj poredko si ljudje umivajo roke v primerjavi z menoj. npr pojejo malico pa si sploh ne umijejo rok, čeprav so si jih pomazali s hrano. wtf.

če te pa skrbi imunski sistem občasno kakšni babi poližeš rit ali parklje in imaš zadost bacilov za krepitev imunskega sistema za nekaj časa.

111111111111 ::

zobnik je izjavil:

V Špar ne hodim sploh pa ne tja kjer imajo varnostnika samo zarad tega da gleda folk v gobec. Pač fašisti so vedno obstajal.

He, he, he... Še en forumski pretepač, ki je v realnosti pohlevna ovčka z masko.

widj3098dj32 je izjavil:

Kader za napredovanje je tisti, ki je dober v svojem poklicu, ne ki pusi karo sefu. Pac za en kurac delodajalec s kompleksi.

Tisti kader, ki nima stika z realnostjo in nekega praktičnega pogleda, ni primeren za napredovanje.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

111111111111 ::

LeQuack je izjavil:

Haha ta je pa res lovska. Seveda so se vsi priročno izven službe okužili. Come on man!

Ojej, ukrepi dejansko delujejo? Neeeeee... Pa so šli vaši upori kako je vse brezveze po gobe. :D
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Invictus ::

Kakor berem, se boodo morali po novem testirati tudi cepljeni.

Tako uradna stroka...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

kriptobog ::

Invictus je izjavil:

Kakor berem, se boodo morali po novem testirati tudi cepljeni.

Tako uradna stroka...


Pa ja ne no. Ko sem poleti govoril, da se bo jeseni testiralo vse so me klicali antivax in teoretik haha

111111111111 ::

WizzardOfOZ je izjavil:

Ampak večinoma ste cepljeni očitno neka svoja egoistična kasta in očitno vam ni mar za druge.

Hmmm... Jaz sem cepljen, pa sem eden redkih v službi, ki se striktno drži maske in razkuževanja rok. Vse v en koš metat res ni smiselno. Vem zakaj sem se cepil, vem da čredne imunosti še ne bo in da bom bolezen lažje prebolel in da lahko še vedno okužim druge.

Včeraj je žena dobila simptome, so otroci ostali doma, jaz sem ostal doma, dokler se ni testirala in potrdila da ni COVID. Pa sva oba cepljena.

Lonsarg je izjavil:

Nasprotno, pretirano umivanje in higiena, sploh otrok, je dejansko dokazano dolgoročno škodljiva za imunski sistem.

Cepljenje imunski sistem krepi, pretirana higiena je pa tisto kar ga slabi. Dokler cakamo na cepivo ali pa nas skrbi zasedenost bolnic je sicer upravičena, nato škoduje.

Prosim najdi članek, ki odsvetuje pretirano umivanje ROK. To, da otroka 3x na dan tuširaš je pa škodljivo, še posebej če uporabljaš milnico.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

Badwolff ::

Mene pa zanima, kam hodijo v trgovine vsi te heroji, ki v trgovine pa že ne bodo hodili, če je treba met gor nagobčnik. Ker v vsem svojem pohajanju po trgovinah še nikogar takega nisem videl. Res pa sem pretežno v Ljubljani.

Kumbaja ::

na slo tech, hrano pa tako ali tako mami kupuje.

111111111111 ::

Invictus je izjavil:

Kakor berem, se boodo morali po novem testirati tudi cepljeni.

Tako uradna stroka...

Se pač bomo. Če smo se cepili, bo testiranje najmanjši problem.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Likalnik ::

111111111111 je izjavil:

Invictus je izjavil:

Kakor berem, se boodo morali po novem testirati tudi cepljeni.

Tako uradna stroka...

Se pač bomo. Če smo se cepili, bo testiranje najmanjši problem.


edino pravilno...tudi cepljeni ste prenašalci bolezni in s tem ogrožate vse ostale...ampak večina cepljenih to ne zastopi....zakaj se cepiš?, da omiliš simptome v primeru, če zboliš...prav tako cepljen lahko zboli in je prenašalec tega v družbi.

najbolj zanimivo je...ko gredo lahko cepljeni ljudje praktično povsod brez testiranja....kar je po mojem mnenju največja neumnost....

primer: grem v kino...jaz kot necepljen rabim test...na katerem piše da sem negativen...zraven mene sedi Joža kateri je ponosen, da je cepljen in seveda on ne rabi testiranja (zakaj bi ga rabil..saj je cepljen)...ker je pač brez testa ne vemo ali je trenutno kužen ali ne...in recimo, da je...s tem bo ogrozil vse v dvorani.

zelo podobno je bilo na Pagu v Zrčah...veliko okuženih...zato se župan odloči, da bodo te zabave oziroma lokale omejili/zaprli...seveda lastniki lokalov gredo v luft in se dogovorijo, da bodo oni sami nabavili teste...in testirali vse (cepljene in necepljene)...na koncu so ugotovili, da je bilo več kužnih med cepljenimi kot pa med necepljenimi

kopriwa ::

Likalnik je izjavil:

111111111111 je izjavil:

Invictus je izjavil:

Kakor berem, se boodo morali po novem testirati tudi cepljeni.

Tako uradna stroka...

Se pač bomo. Če smo se cepili, bo testiranje najmanjši problem.


edino pravilno...tudi cepljeni ste prenašalci bolezni in s tem ogrožate vse ostale...ampak večina cepljenih to ne zastopi....zakaj se cepiš?, da omiliš simptome v primeru, če zboliš...prav tako cepljen lahko zboli in je prenašalec tega v družbi.

najbolj zanimivo je...ko gredo lahko cepljeni ljudje praktično povsod brez testiranja....kar je po mojem mnenju največja neumnost....

primer: grem v kino...jaz kot necepljen rabim test...na katerem piše da sem negativen...zraven mene sedi Joža kateri je ponosen, da je cepljen in seveda on ne rabi testiranja (zakaj bi ga rabil..saj je cepljen)...ker je pač brez testa ne vemo ali je trenutno kužen ali ne...in recimo, da je...s tem bo ogrozil vse v dvorani.

zelo podobno je bilo na Pagu v Zrčah...veliko okuženih...zato se župan odloči, da bodo te zabave oziroma lokale omejili/zaprli...seveda lastniki lokalov gredo v luft in se dogovorijo, da bodo oni sami nabavili teste...in testirali vse (cepljene in necepljene)...na koncu so ugotovili, da je bilo več kužnih med cepljenimi kot pa med necepljenimi

Uuu, Zrće, tam pa se zbira cvet inteligence, zanesljive informacije iz party placa primerne za objavo v znanstveni reviji. Klasika z anticepilske strani.
Kot že rečeno, za nas cepljene ne bo nobenega problema s testiranjem, nimamo iracionalne/neumne fobije pred rakavimi palčkami, predrtjem mehkih tkiv vse tja do možganov, vstavljanjem 5G anten, etc. Edini jokavčki boste še naprej ostali vi, antivaksi. Da vas pomirim, saj ste zmagali, 6:3 al kolko po vostokovo. Največ vam pomeni da vas vsi cepljeni potrepljamo po rami in vam potrdimo, bravo ste zmagovalci. Kot v kakšni posebni ustanovi.

Likalnik ::

kopriwa je izjavil:

Likalnik je izjavil:

111111111111 je izjavil:

Invictus je izjavil:

Kakor berem, se boodo morali po novem testirati tudi cepljeni.

Tako uradna stroka...

Se pač bomo. Če smo se cepili, bo testiranje najmanjši problem.


edino pravilno...tudi cepljeni ste prenašalci bolezni in s tem ogrožate vse ostale...ampak večina cepljenih to ne zastopi....zakaj se cepiš?, da omiliš simptome v primeru, če zboliš...prav tako cepljen lahko zboli in je prenašalec tega v družbi.

najbolj zanimivo je...ko gredo lahko cepljeni ljudje praktično povsod brez testiranja....kar je po mojem mnenju največja neumnost....

primer: grem v kino...jaz kot necepljen rabim test...na katerem piše da sem negativen...zraven mene sedi Joža kateri je ponosen, da je cepljen in seveda on ne rabi testiranja (zakaj bi ga rabil..saj je cepljen)...ker je pač brez testa ne vemo ali je trenutno kužen ali ne...in recimo, da je...s tem bo ogrozil vse v dvorani.

zelo podobno je bilo na Pagu v Zrčah...veliko okuženih...zato se župan odloči, da bodo te zabave oziroma lokale omejili/zaprli...seveda lastniki lokalov gredo v luft in se dogovorijo, da bodo oni sami nabavili teste...in testirali vse (cepljene in necepljene)...na koncu so ugotovili, da je bilo več kužnih med cepljenimi kot pa med necepljenimi

Uuu, Zrće, tam pa se zbira cvet inteligence, zanesljive informacije iz party placa primerne za objavo v znanstveni reviji. Klasika z anticepilske strani.
Kot že rečeno, za nas cepljene ne bo nobenega problema s testiranjem, nimamo iracionalne/neumne fobije pred rakavimi palčkami, predrtjem mehkih tkiv vse tja do možganov, vstavljanjem 5G anten, etc. Edini jokavčki boste še naprej ostali vi, antivaksi. Da vas pomirim, saj ste zmagali, 6:3 al kolko po vostokovo. Največ vam pomeni da vas vsi cepljeni potrepljamo po rami in vam potrdimo, bravo ste zmagovalci. Kot v kakšni posebni ustanovi.


ne bit zdej slabe volje, ko si ugotovil, da si ovca in podležeš vsaki propagandi. Zrce niso noben cvet inteligence tako kot tale forum ne....je pa pač dejstvo, da vse cepljene ovce niste imune na virus...in brez, da se vas testira ne moremo vedeti ali si kužen ali ne.. (verjamem pa, da bodo cepljeni veliko lažje preboleli covid, če zbolijo kot pa necepljeni....še posebej to velja za starejše oziroma kronične bolnike)

IL_DIAVOLO ::

Tako je fake zdrave osebe so rak rana druzbe.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

kopriwa ::

Likalnik je izjavil:


ne bit zdej slabe volje, ko si ugotovil, da si ovca in podležeš vsaki propagandi. Zrce niso noben cvet inteligence tako kot tale forum ne....je pa pač dejstvo, da vse cepljene ovce niste imune na virus...in brez, da se vas testira ne moremo vedeti ali si kužen ali ne.. (verjamem pa, da bodo cepljeni veliko lažje preboleli covid, če zbolijo kot pa necepljeni....še posebej to velja za starejše oziroma kronične bolnike)

Bravo, čestitamo, tvoj prodoren um je razvozlal uganko vsiljujoče propagande. Sestra, prinesite prosim novo dozo zdravil za našega zmagovalca petega niza, 6:4.

Likalnik ::

kopriwa je izjavil:

Likalnik je izjavil:


ne bit zdej slabe volje, ko si ugotovil, da si ovca in podležeš vsaki propagandi. Zrce niso noben cvet inteligence tako kot tale forum ne....je pa pač dejstvo, da vse cepljene ovce niste imune na virus...in brez, da se vas testira ne moremo vedeti ali si kužen ali ne.. (verjamem pa, da bodo cepljeni veliko lažje preboleli covid, če zbolijo kot pa necepljeni....še posebej to velja za starejše oziroma kronične bolnike)

Bravo, čestitamo, tvoj prodoren um je razvozlal uganko vsiljujoče propagande. Sestra, prinesite prosim novo dozo zdravil za našega zmagovalca petega niza, 6:4.


ti boš kmalu na vrsti za novo dozo zdravil:) in to že tretjo => mogoče ti je ljubše, če jo imenujemo "poževitveno"

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Likalnik ()

Kumbaja ::

In? nikakor ne uspem razumet te antivax blodnje, da se treplajo po rami, kot veliki zmagovalci, ker se bomo nakteri cepili z booster dozo. Ne bo ne prva, ne zadnja v mojem življenju, ker tako cepiva kot poživitveni odmerki so nekaj kar je obstajalo davno pred COVID.

Če zate razmerje pri hospitalizaciji 1:300 ni dovolj dober argument za cepljenje potem res nima smisla, da se zmrduješ nad tistimi, ki razumejo kaj take številke pomenijo.

Predvsem pa še vedno nisi razložil od kje ti potreba da smetiš po temah, ki nimajo popolnoma ničeasr s blodnjami ,ki jih prodajaš. Če nisi opazil je naslov uporaba zaščitne opmene na delovnem mestu, ne pa mali gospodinski aparati snajajo o cepljenju.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Kumbaja ()

Likalnik ::

tema je že davno iz mask zavila na cepljenje...sem samo nadaljeval pogovor in ga nisem na novo začel.
načeloma imaš pa prav in je tu govora o maskah.

v službi ne nosim maske (ni potrebe oziroma nimamo take direktive)

feryz ::

Jaz srečujem tedensko med 10 in 20 novih ljudi. Službeno. Na razdalji nula.
Vsakega vljudno vprašam po maski. Od začetka korone do danes, sem jo dal 2x gor.
Tudi rokujem se normalno.
Ostal sem brez korone in nameravam tudi naprej.

V službi nikoli nismo imeli mask gor.

eventyrer ::

feryz je izjavil:


Vsakega vljudno vprašam po maski. Od začetka korone do danes, sem jo dal 2x gor.


ne razumem dobro te izjave. Vsakega vprašaš po maski, ti pa je ne daš gor?

Goody ::

feryz je izjavil:

Jaz srečujem tedensko med 10 in 20 novih ljudi. Službeno. Na razdalji nula.
Vsakega vljudno vprašam po maski. Od začetka korone do danes, sem jo dal 2x gor.
Tudi rokujem se normalno.
Ostal sem brez korone in nameravam tudi naprej.

V službi nikoli nismo imeli mask gor.


Si call deček? Sam se na razdalji nula srečujem le privatno...

Master_Yoda ::

Badwolff je izjavil:

Mene pa zanima, kam hodijo v trgovine vsi te heroji, ki v trgovine pa že ne bodo hodili, če je treba met gor nagobčnik. Ker v vsem svojem pohajanju po trgovinah še nikogar takega nisem videl. Res pa sem pretežno v Ljubljani.


Grejo v trgovino brez maske (ali pa kot 90% populacije z masko pod nosom), ze veckrat videno. Noben nic ne rece, prodajalkam pa se tudi ne da s tem ukvarjati in pokasira kot da nic ni. Ogromno prodajalk pa ima maske tudi samo za okras pod nosom.
Dovie'andi se tovya sagain.

feryz ::

eventyrer je izjavil:

ne razumem dobro te izjave. Vsakega vprašaš po maski, ti pa je ne daš gor?
Zakaj ne razumeš? Jaz sem apriori proti.
Če je kdo apriori za, potem to upoštevam in dam masko gor.

eventyrer ::

feryz je izjavil:

eventyrer je izjavil:

ne razumem dobro te izjave. Vsakega vprašaš po maski, ti pa je ne daš gor?
Zakaj ne razumeš? Jaz sem apriori proti.
Če je kdo apriori za, potem to upoštevam in dam masko gor.


aha zdaj razumem, ti vprašaš človeka če želijo imeti masko, ne da naj jo oblečejo.

Cool, kulturno.

Jaz ravno tako vprašam vsakega neznanca če želijo obleči masko, nato pa jo jaz takoj oblečem.
Ponavadi mi vsak reče da so sproščeni in da ne rabijo maske kar zame pomeni da je še toliko bolj nujno da imam masko na obrazu.

To je kot da ti kurba reče da ne rabiš kondoma.

Zgodovina sprememb…

feryz ::

Ti si korona paničar, zato je tako ravnanje logično.

eventyrer ::

Ne, jaz sem inženir. Če zaupam stroki ko berem dokumentacijo o programskih jezikih je čisto logično da zaupam stroki ki trdi da moramo imeti masko na obrazu.

feryz ::

Čeprav ne nuca?
To je podobno, kot da daš gor antivirusni program in si zaščiten. 100 posto. Saj stroka pravi tako.

eventyrer ::

Kirurška maska odstrani 94% izbljuvanega virusa med govorjenjem.

FFP2 in FFP3 odstranita še bistveno več ko govoriš, obenem pa močno varujeta tudi ko dihaš.

Zgodovina sprememb…

feryz ::

Koliko rabiš, da se okužiš? A je 6 procentov dovolj?
Potem je brez veze.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: feryz ()

eventyrer ::

Dovolj je 1 kapljica, če imaš srečo. Seveda pa brutalno nižanje verjetnosti okužbe tebi samo koristi. Manj kot je kapljic, manjša je šansa da boš zbolel.


Ne mu bluzit da ne moreš dihat ko imaš masko na obrazu. Sem imel dovoljkrat FFP2 na obrazu cel dan ko sem kaj brusil in bil popolnoma prešvican.

Zgodovina sprememb…

Goody ::

feryz je izjavil:

Čeprav ne nuca?
To je podobno, kot da daš gor antivirusni program in si zaščiten. 100 posto. Saj stroka pravi tako.


Katera stroka za kateri protivirusni program pravi da is 100% zaščiten? Nepoučen glede covida, nepoučen glede rač. virusa....

eventyrer ::

feryz je izjavil:

Koliko rabiš, da se okužiš? A je 6 procentov dovolj?
Potem je brez veze.


Zakaj torej uporabljaš varnostni pas v avtu?
Zakaj ima tvoj avto air-bage?
Zakaj imaš ABS?

Samo zato ker države tako zahtevajo ali zato da si varen?

Zgodovina sprememb…

feryz ::

Ker so zakoni tako napisani. Ti so napisani narobe.

eventyrer ::

Goody je izjavil:

feryz je izjavil:

Čeprav ne nuca?
To je podobno, kot da daš gor antivirusni program in si zaščiten. 100 posto. Saj stroka pravi tako.


Katera stroka za kateri protivirusni program pravi da is 100% zaščiten? Nepoučen glede covida, nepoučen glede rač. virusa....


Jaz takemu človeku rečem tipičen neizobražen trot ki precenjuje svoje znanje in misli da o virusih nekaj ve ker je
pogledal 2 youtube videa in od začetka korone ob vsakem pitju pive pametuje s klapo neizobraženih trotov.

Takšni ljudje so direktna žalitev za vse, ki so pridobili bilokak akademski naziv.

feryz ::

Ne rabiš meni plozati. Jaz vem kako korona deluje in kako protivirusni.
Samo razlagam, kako trhle temelje imate.

eventyrer ::

feryz je izjavil:

Ker so zakoni tako napisani. Ti so napisani narobe.


Tole potrdi kar sem napisal v prejšnjem postu.

feryz je izjavil:

Ne rabiš meni plozati. Jaz vem kako korona deluje in kako protivirusni.
Samo razlagam, kako trhle temelje imate.


Ni tvoja ali moja naloga razmišljati o tem kakšni so temelji.
Obstajajo ljudje katerih študij in trenutna zaposlitev je bila direktno samo proučevanje virusov. Jaz zaupam stroki saj povsem enako pričakujem da ko bom jaz nekaj dognal bodo ljudje to znanje spoštovali in se ne bo nek faking mehanik vtikal v to kako sem sprogramiral nekaj.

Zgodovina sprememb…

feryz ::

Uuuu, janez in krek. To so reference, da. Ti dam seveda prav.
Ker ti odločajo, nobena stroka.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: feryz ()

eventyrer ::

Zakaj si glup? Zakaj moraš mešat neke politike katerih edino zanimanje je pridobivanje volivcev v debato o našem zdravju?

ALi sta Janez in Krek stroka?


Zakaj vsi kovid kreteni mešate politike v debato o covidu?
Zakaj mora biti vse politika?

Prosim preberi covid-reference dokument, revizijo 6.
Gre za peer-reviewd dokumentacijo z obširnimi vzorci in zaključki.

https://amedeo.com/CovidReference06.pdf

Potem nadaljujeva debato.

lp

Zgodovina sprememb…

eventyrer ::

feryz je izjavil:

Uuuu, janez in krek. To so reference, da. Ti dam seveda prav.
Ker ti odločajo, nobena stroka.


povsem irelevantno je kaj politika zahteva. Vsak od nas ima dostop do zaključkov akademikov znanosti, ki so na podlagi vzorcov naredili relevantne zaključke, ki so jih nato preverili njihovi kolegi.

Če ti gresta Krek in Janša na živce s svojim bulšitom ti tega seveda ne zamerim. Tudi mene živcirajo.

Kar pa ne pomeni da je osnovna izvirna dokumentacija znanstvenikov slaba in nepravilna.

Prosim upoštevaj to pri nadaljnem pisanju.

UganiKdo ::

ROFL, da bi Feryz prebral kaj kar ima več kot tri povedi in ni objavljeno na FB? lepo te prosim, še solatko naj začne spoštovat prometne predpise, pa bom začel verjet v alternativna vesolja.

eventyrer ::

Se strinjam UganiKdo, se zgolj trudim dejansko debatirati o smiselnosti nošenja mask brez da bi nekdo rekel da jih ne bo nosil ker mu je Janša rekel da jih mora nositi.


Covid tematika se mi zdi blazno interesantna saj v real time vidimo mnogo različnih vzorcev obnašanja ljudi.

Primarno se vidi kaj ljudje naredijo ko izgubijo moč nad vsem..... začnejo se obnašati primitivno in v svoje roke primejo edino reč ki jim je še ostala....upor nad stroko ki jim dejansko želi pomagati.

Posameznikom je vseeno če si s tem škodijo...važno jim je zgolj da imajo občutek da vajeti še vedno držijo v svojih rokah.
Kar pa ima po svoji strani pozitivne učinke saj si posamezniki vrnejo samozavest in dvignejo psiho, odstranijo občutek tesnobe.

Kar pa po svoje pač pokaže tudi vrline človeške rase (čeprav so v primeru epidemije povsem neprimerne).

Blazno zanimiv orjaški svetovni psihološki eksperiment.

Zgodovina sprememb…

111111111111 ::

feryz je izjavil:

Zakaj ne razumeš? Jaz sem apriori proti.
Če je kdo apriori za, potem to upoštevam in dam masko gor.

To je pravilen poslovni odnos. Da ne mešaš privat s poslom. Pač v poslu je tako, da kdor zahteva da se razkužuješ in natikaš masko, pač narediš in se ne obremenjuješ s tem v kaj kdo verjame. Direktive so trenutno take in če ti kaj ne paše greš lahko kolesarit ali cvilit na facebook.

Tako da pohvalno, po mojem mnenju pravi attitude.

feryz je izjavil:

Koliko rabiš, da se okužiš? A je 6 procentov dovolj?
Potem je brez veze.

Iz katere lune si pa ti priletel? Če maska ustavi 94%, 6% gre v zrak je bistvno manjša verjetnost za razširitev okužbe. Če pa upoštevaš še sonce IR in zrak, je možnost okužbe bistveno zmanjšana. Seveda pa nič ni 100% tudi cepiva ne.

Za masko se točno ve, da z nošnjo najbolj obvaruješ druge. Sebe bistveno manj.

feryz je izjavil:

Ne rabiš meni plozati. Jaz vem kako korona deluje in kako protivirusni.
Samo razlagam, kako trhle temelje imate.

Čudno. To znanje tako odlično skrivaš, da ga nikjer ni videti. :)
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

kopriwa ::

Po letu in pol prepucavanj (oz. že po nekaj izmenjanih odgovorih) prideš do zaključka, da s Feryz in njemu podobnimi nima smisla debatirati. Za njih je osebni primer in primer soseda statistika, maske delujejo (zaustavijo 100%) ali ne delujejo (zaustavijo 0%). Ko zboliš za Covid19 ali umreš ali pa si po bolezni popolnoma zdrav človek. Računalniških 0 ali 1.

111111111111 ::

kopriwa je izjavil:

Po letu in pol prepucavanj (oz. že po nekaj izmenjanih odgovorih) prideš do zaključka, da s Feryz in njemu podobnimi nima smisla debatirati. Za njih je osebni primer in primer soseda statistika, maske delujejo (zaustavijo 100%) ali ne delujejo (zaustavijo 0%). Ko zboliš za Covid19 ali umreš ali pa si po bolezni popolnoma zdrav človek. Računalniških 0 ali 1.

Mislim da frezy malo trola, v realnosti pa nosi masko kjer le more.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

eventyrer ::

111111111111 je izjavil:

kopriwa je izjavil:

Po letu in pol prepucavanj (oz. že po nekaj izmenjanih odgovorih) prideš do zaključka, da s Feryz in njemu podobnimi nima smisla debatirati. Za njih je osebni primer in primer soseda statistika, maske delujejo (zaustavijo 100%) ali ne delujejo (zaustavijo 0%). Ko zboliš za Covid19 ali umreš ali pa si po bolezni popolnoma zdrav človek. Računalniških 0 ali 1.

Mislim da frezy malo trola, v realnosti pa nosi masko kjer le more.


True. Vsi forumski anti-vaxerji in non-covid-believerji najbrž samo hočejo biti "the cool kids".

feryz ::

kopriwa je izjavil:

Po letu in pol prepucavanj (oz. že po nekaj izmenjanih odgovorih) prideš do zaključka, da s Feryz in njemu podobnimi nima smisla debatirati. Za njih je osebni primer in primer soseda statistika, maske delujejo (zaustavijo 100%) ali ne delujejo (zaustavijo 0%). Ko zboliš za Covid19 ali umreš ali pa si po bolezni popolnoma zdrav človek. Računalniških 0 ali 1.
Nope. Zame je merodajna praksa. Ki se temeljito razlikuje od tistega, kar je servirano v medijih.
Ampak ja, stroka in vi imate prav.
Maske rešujejo življenja. Vseh 4 tisoč. Vem, vem, brez mask na prostem bi jih bilo 400 tisoč.
1 2
3
4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

karantena in sluzba (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Problemi človeštva
10413675 (10096) Miki N

Maske na prostem (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
26422482 (15540) el_bahattee

Več podobnih tem