» »

Nošenje maske v službi

Nošenje maske v službi

Temo vidijo: vsi
1 2 3
4
»

eventyrer ::

Maske na prostem je bila panična poteza v času neznanja.

Sprejeli so jo meščanski politiki ki očitno mislijo da je povsod taka gužva kot v mestnih jedrih.

Zgodovina sprememb…

mertseger ::

Invictus je izjavil:

Gogo je izjavil:

Delam v večjem storitvenem podjetju, cca 1500 zaposlenih. Šefi so obvezno nošenje mask etc speljali skozi Pravilnik o varstvuna delu. Z blagoslovom Sveta delavcev. Posledica: par deset opozoril o odpovedjo delavnega razmerja, čakanje na domu in dve odpovedi.

Naj odpuščena tožita firmo... Grem stavit, da bi dobila...


Ne ne bosta in to so pravniki že na veliko razlagali po TV. Seveda če ima delodajalec to zapisano v dokumentih.

feryz ::

eventyrer je izjavil:

Maske na prostem je bila panična poteza v času neznanja.

Sprejeli so jo meščanski politiki ki očitno mislijo da je povsod taka gužva kot v mestnih jedrih.
Sprejeta je bila na podlagi priporočil stroke, ki je imela za to strokovno podlago.
Lahko greva iskati članke in razlage za nazaj.

Da je taka stroka vredna manj kot nič, pa vemo vsi. Ampak še naprej odloča o ukrepih.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: feryz ()

eventyrer ::

Definiraj besedo stroka.

Ali obstaja peer-reviewed članek na to temo, ki so ga kolegi potrdili, ali pa so ga sčasoma kolegi zavrnili, politiki pa so članek vzeli kot zlato takoj ko je bil objavljen?


Primer:
Jaz lahko zdaj objavim članek kjer napišem da so človeški nohti vredni več kot plutonij.
Morda bo Krek takoj rekel da moramo vsi shranjevati svoje nohte. Da bo Slovenija obogatela zaradi tega.
Čez par dni pa bodo peer-reviewali moj članek in ga raztrgali...Krek pa bo takrat sprejel novo odločitev in rekel da moramo vsi vreči nohte v smeti.
Bebci se bodo smejali Kreku.


Treba je razumeti da je bilo v času panike narejenih tudi veliko slabih odločitev, zaradi tega pa se ne sme vse ostale odločitve apriori obsoditi kot slabe.

Zgodovina sprememb…

mertseger ::

eventyrer je izjavil:

Definiraj besedo stroka.

Ali obstaja peer-reviewed članek na to temo, ki so ga kolegi potrdili, ali pa so ga sčasoma kolegi zavrnili, politiki pa so članek vzeli kot zlato takoj ko je bil objavljen?


Primer:
Jaz lahko zdaj objavim članek kjer napišem da so človeški nohti vredni več kot plutonij.
Morda bo Krek takoj rekel da moramo vsi shranjevati svoje nohte. Da bo Slovenija obogatela zaradi tega.
Čez par dni pa bodo peer-reviewali moj članek in ga raztrgali...Krek pa bo takrat sprejel novo odločitev in rekel da moramo vsi vreči nohte v smeti.
Bebci se bodo smejali Kreku.


Treba je razumeti da je bilo v času panike narejenih tudi veliko slabih odločitev, zaradi tega pa se ne sme vse ostale odločitve apriori obsoditi kot slabe.


Daj vsaj neko bolj verodostojno primerjavo ker taki kot si napisal lahko samo antiwaxerji in flateartherji nasedejo.

eventyrer ::

Hja, vem. ne da se mi ker itak vem da je ne bodo želeli niti prebrati niti razumeti poante ki sem jo želel izpostaviti.

Najbrž bodo kje našli da sem narobe sklanjal nekaj in se začeli obešati na tisto.


Po letu in pol igranja Don Kihota se mi ne da več kaj dosti boriti z mlini na veter po forumu.

Zgodovina sprememb…

Goody ::

Sam sem že zdavnaj ugotovil da z verniki nima nobenega smisla debatirati. Ker tile antiwax, covid.gripa, zarota fani so ravno to - verniki.

eventyrer ::

težava je da si želim dejansko debatirati o tem trapastem virusu kar pač ni možno ker se takoj nek trot pojavi ki reče da v to ne verjame samo zato ker je Krek rekel da je tako.

O nošenju mask se ne debatira o smiselnosti ampak o tem če so zahteve po nošenju ustavne in legitimne.

Wtf.

Zgodovina sprememb…

feryz ::

eventyrer je izjavil:

Definiraj besedo stroka.
Jaz ti jo ne rabim definirati.
Definirati jo mora tisti, ki je na podlagi priporočil stroke uvedel semafor, ki ni bil niti en dan merodajen.
Zdaj so uvedli neke faze, ki se jih niti pod razno ne bodo držali.

Tem ti zaupaš in nikomur drugemu. Ker se držiš teh priporočil.
Taisti vključno s stroko recimo trdijo, da cepljeni ne rabijo testov. Vsi pa vemo, da je resnica drugažna.

Ok, zdaj ko vsi to vemo, bo izgleda tudi stroka obrnila ploščo.

eventyrer ::

Glej, spet vlečeš politike v debato.

Ne da se mi debatirat s tabo.

Lp.

feryz ::

Kdo pa diktira maske v službah? Tvoja mami?
A misliš, da bi brez politike imeli to temo?
Zagotovo, ja. Pojdi v bližnjo štacuno in si oglej varnost v povezavi z maskami. Zaposlenih, mislim.
1 2 3
4
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

karantena in sluzba (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Problemi človeštva
10413675 (10096) Miki N

Maske na prostem (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
26422482 (15540) el_bahattee

Več podobnih tem