» »

karantena in sluzba

karantena in sluzba

1
2
3

Mato989 ::

HappyPills je izjavil:

Zadnj cas da si vrzes tostr v banjo torej. Aja ne ti bi druge pobijal.
No evo se dokaz za moj prejsnji zapis.


Jaz ne živim preko svoje pričakovane življenske dobe =)

Kot pravim Covid19 je problem samo zato ker imamo ogromno slabotne populacije, narod je BOLEHAV overall... če bi hipotetično jutri vsi nad 65 let "izginili" covid sploh ne bi bil težava... to pove vse
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

LeQuack ::

Webmojster je izjavil:

cepi se bučko


Človek: "Zatirajo me!"
You: "Pusti se zatirati bučko"
Quack !

Ben Dover ::

Kok ste bedni. :))

Ajnstajn` ::

ziva dusa, kolk ste se razpisali in kolk ste zabluzili..

moje vprasanje ni bilo toliko v smislu glede cepljenja etc.. mene bolj zanima, kaj bo firma z mano, ce tko za foro skocim cez mejo na vsake 3 tedne pac zaradi kakrsnokoli opravka, toliko da dobim dodatnih 10 dni dopusta... pardon, karantene...
dopusta mi ne more vzet, ce ga nimam bom pa pac pol leta doma?
//

HappyPills ::

Srecno!

A110 ::

Ajnstajn` je izjavil:

ziva dusa, kolk ste se razpisali in kolk ste zabluzili..

moje vprasanje ni bilo toliko v smislu glede cepljenja etc.. mene bolj zanima, kaj bo firma z mano, ce tko za foro skocim cez mejo na vsake 3 tedne pac zaradi kakrsnokoli opravka, toliko da dobim dodatnih 10 dni dopusta... pardon, karantene...
dopusta mi ne more vzet, ce ga nimam bom pa pac pol leta doma?


Pomoje je to lahko dovoljsen razlog za odpoved.

Mato989 ::

A110 je izjavil:

Ajnstajn` je izjavil:

ziva dusa, kolk ste se razpisali in kolk ste zabluzili..

moje vprasanje ni bilo toliko v smislu glede cepljenja etc.. mene bolj zanima, kaj bo firma z mano, ce tko za foro skocim cez mejo na vsake 3 tedne pac zaradi kakrsnokoli opravka, toliko da dobim dodatnih 10 dni dopusta... pardon, karantene...
dopusta mi ne more vzet, ce ga nimam bom pa pac pol leta doma?


Pomoje je to lahko dovoljsen razlog za odpoved.


Vir v podlagi zakonov za odpoved z tem razlogom
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

A110 ::

Mato989 je izjavil:

A110 je izjavil:

Ajnstajn` je izjavil:

ziva dusa, kolk ste se razpisali in kolk ste zabluzili..

moje vprasanje ni bilo toliko v smislu glede cepljenja etc.. mene bolj zanima, kaj bo firma z mano, ce tko za foro skocim cez mejo na vsake 3 tedne pac zaradi kakrsnokoli opravka, toliko da dobim dodatnih 10 dni dopusta... pardon, karantene...
dopusta mi ne more vzet, ce ga nimam bom pa pac pol leta doma?


Pomoje je to lahko dovoljsen razlog za odpoved.


Vir v podlagi zakonov za odpoved z tem razlogom


Napisal sem pomoje in ne da je točno tako. Ali tudi brati ne znaš?

Karantena po vrnitvi iz držav iz rdečega seznama

V primeru, da je delavec odpotoval v državo, ki je uvrščena na rdeči seznam, se bo njegova odsotnost po odrejeni karanteni presojala glede na pogoje, podane za nastanek višje sile.6 Praviloma delavec v teh primerih ne bo upravičen do nadomestila plače. Da se po povratku v Slovenijo zaradi odrejene karantene ne bo mogel vrniti na delovno mesto, mu je namreč moralo biti znano, temu pa se bi lahko tudi izognil. Delavec in delodajalec se bosta morala v tem primeru dogovoriti za drugo obliko odsotnosti iz dela, saj je lahko delavec, katerega temeljna obveznosti je opravljati delo, upravičeno odsoten iz dela samo v primerih, ki jih določa ZDR-1. Neupravičena odsotnost iz dela pa predstavlja kršitev obveznosti iz delovnega razmerja in je lahko podlaga za odpoved pogodbe o zaposlitvi,7 če so izpolnjeni vsi pogoji, določeni v ZDR-1. Možnost delodajalca, da delavcu zaradi neupravičene odsotnosti iz dela odpove pogodbo o zaposlitvi torej obstoji, vendar je potrebno v tem primeru dosledno upoštevati postopek in izpolnjevati pogoje, ki jih določa ZDR-1.


Sicer 1 leto stara objava ampak vseeno verjetno nekaj bo že na tem. https://www.racunovodja.com/clanki.asp?...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: A110 ()

Utk ::

Mato989 je izjavil:

A110 je izjavil:

Ajnstajn` je izjavil:

ziva dusa, kolk ste se razpisali in kolk ste zabluzili..

moje vprasanje ni bilo toliko v smislu glede cepljenja etc.. mene bolj zanima, kaj bo firma z mano, ce tko za foro skocim cez mejo na vsake 3 tedne pac zaradi kakrsnokoli opravka, toliko da dobim dodatnih 10 dni dopusta... pardon, karantene...
dopusta mi ne more vzet, ce ga nimam bom pa pac pol leta doma?


Pomoje je to lahko dovoljsen razlog za odpoved.


Vir v podlagi zakonov za odpoved z tem razlogom

Če nimaš dopusta niti bolniške, kaj naj bi dobil, nagrado? Kaj pa misliš, da se zgodi, če greš v zapor...

Mato989 ::

Utk je izjavil:

Mato989 je izjavil:

A110 je izjavil:

Ajnstajn` je izjavil:

ziva dusa, kolk ste se razpisali in kolk ste zabluzili..

moje vprasanje ni bilo toliko v smislu glede cepljenja etc.. mene bolj zanima, kaj bo firma z mano, ce tko za foro skocim cez mejo na vsake 3 tedne pac zaradi kakrsnokoli opravka, toliko da dobim dodatnih 10 dni dopusta... pardon, karantene...
dopusta mi ne more vzet, ce ga nimam bom pa pac pol leta doma?


Pomoje je to lahko dovoljsen razlog za odpoved.


Vir v podlagi zakonov za odpoved z tem razlogom

Če nimaš dopusta niti bolniške, kaj naj bi dobil, nagrado? Kaj pa misliš, da se zgodi, če greš v zapor...


Ce mi nekdo odredi karanteno jo naj placa simpl... Ne mors ti meni rect da moram bit doma ne pa krit stroskov... Ce te drzava zapre mora nekaj povrnit za cas onemogocanja brez skrbi da bo kdo hitro stisnil kako tozbo za odskodnino
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

A110 ::

Čakaj, vedel si da moraš v karanteno pa si se vedno silil nekam. Kaj je tu država kriva? Karantene obstajajo že zelo dolgo časa in to z razlogom. Večinoma se v njej znajde posameznik po naključju če pa sam sili tja pa res nevem zakaj bi ga mogel kdo čakati ali plačevati. Lep primer si dobil zgoraj z zaporom. Tudi tja te pošlje država a to še ne pomeni da te bodo za ta čas placevali

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: A110 ()

Mato989 ::

A110 je izjavil:

Čakaj, vedel si da moraš v karanteno pa si se vedno silil nekam. Kaj je tu država kriva? Karantene obstajajo že zelo dolgo časa in to z razlogom. Večinoma se v njej znajde posameznik po naključju če pa sam sili tja pa res nevem zakaj bi ga mogel kdo čakati ali plačevati. Lep primer si dobil zgoraj z zaporom. Tudi tja te pošlje država a to še ne pomeni da te bodo za ta čas placevali


Mhm, edina in bistvena razlika je, da z tem ko te nekdo pošlje v zapor pod prisilo NAČELOMA kršiš kazensko pravo, medtem ko karantena ni kršenje nobenega zakona...

To da grem v tujino in me nazaj grede hočejo 14 dni zapret, čeprav mi ni bilo na sodišču ničesar dokazano je pač bullshit izgovor

Kot pravim počakajmo prve sodbe, kot je bilo z maskami =)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

A110 ::

Ksrantene niso od včeraj ali lani. Ta pojem obdaja že zelo dolgo časa in to z razlogom

Mato989 ::

Saj maske tudi niso od včeraj pa lani pa so padle na sodišču =)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

A110 ::

Kdaj so bile že prej maske obvezne? Medtem ko karantene iz določenih območij so vedno obstajale

Lonsarg ::

Se pa vsakih nekaj dni spremeni pravilo kdaj karantena in te lahko država s strožjim pravilom spravi v dilemo "karantena ali izgubljeni tisoči EUR plačanega potovanja", oziroma ti spremeni celo med tem ko te ni v Slo in niti nimaš izbire.

Dejansko je to država v zadnjih dveh mesecih naredila že dvakrat za rdeče cone. Najprej je bil že PCR dovolj da ni karantene, nato je bilo zgolj cepivo dovolj, sedaj po novem niti cepivo ne prepreči karantene. A res ni nikjer v ustavi pravila, da morjo taka pravila napovedovati vsaj ene 3 mesece vnaprej, da si človek normalno splanira.

No jaz imam sicer dobre šefe in se bomo že zmenili za delo od doma, če bo karantena takrat v veljavi, ko se vrnem iz rdeče (če bo ali ne je zgolj ugibanje glede na obnašanje politikov). Nimajo pa vsi tko fleksibilnih služb.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

Mato989 ::

A110 je izjavil:

Kdaj so bile že prej maske obvezne? Medtem ko karantene iz določenih območij so vedno obstajale


Ne vem ne poznam detajlno zgodovine Sveta za vseh ŽNJ tisoč let odkar obstaja človek =)

Vem pa da odkar sem jaz živ kamorkoli sem šel v Evropi ni bilo nobene karantene za nazaj razen zadnjih ŽNJ mesecev (beri od Covid19) enako velja za vse popularnejše turistične destinacije zadnjih 20 let.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

ajdov2 ::

A110 je izjavil:

Čakaj, vedel si da moraš v karanteno pa si se vedno silil nekam. Kaj je tu država kriva? Karantene obstajajo že zelo dolgo časa in to z razlogom. Večinoma se v njej znajde posameznik po naključju če pa sam sili tja pa res nevem zakaj bi ga mogel kdo čakati ali plačevati. Lep primer si dobil zgoraj z zaporom. Tudi tja te pošlje država a to še ne pomeni da te bodo za ta čas placevali

Kaj pa če nisi vedel, ker so po tvojem odhodu spremenili pravila?

Recimo ravno včeraj so spremenili pravila, da tudi če si cepljen moraš po prihodu iz temno rdečih držav v karanteno.

A110 ::

ajdov2 je izjavil:

A110 je izjavil:

Čakaj, vedel si da moraš v karanteno pa si se vedno silil nekam. Kaj je tu država kriva? Karantene obstajajo že zelo dolgo časa in to z razlogom. Večinoma se v njej znajde posameznik po naključju če pa sam sili tja pa res nevem zakaj bi ga mogel kdo čakati ali plačevati. Lep primer si dobil zgoraj z zaporom. Tudi tja te pošlje država a to še ne pomeni da te bodo za ta čas placevali

Kaj pa če nisi vedel, ker so po tvojem odhodu spremenili pravila?

Recimo ravno včeraj so spremenili pravila, da tudi če si cepljen moraš po prihodu iz temno rdečih držav v karanteno.


Če bi prebral članek bi videl da tudi to piše.

Mato aha, če velja je veljalo nevem koliko let za evropo in za vse popularnejše turistične destinacije pa to avtomatsko pomeni da velja za ves svet?

HappyPills ::

Mato989 je izjavil:

Utk je izjavil:

Mato989 je izjavil:

A110 je izjavil:

Ajnstajn` je izjavil:

ziva dusa, kolk ste se razpisali in kolk ste zabluzili..

moje vprasanje ni bilo toliko v smislu glede cepljenja etc.. mene bolj zanima, kaj bo firma z mano, ce tko za foro skocim cez mejo na vsake 3 tedne pac zaradi kakrsnokoli opravka, toliko da dobim dodatnih 10 dni dopusta... pardon, karantene...
dopusta mi ne more vzet, ce ga nimam bom pa pac pol leta doma?


Pomoje je to lahko dovoljsen razlog za odpoved.


Vir v podlagi zakonov za odpoved z tem razlogom

Če nimaš dopusta niti bolniške, kaj naj bi dobil, nagrado? Kaj pa misliš, da se zgodi, če greš v zapor...


Ce mi nekdo odredi karanteno jo naj placa simpl... Ne mors ti meni rect da moram bit doma ne pa krit stroskov... Ce te drzava zapre mora nekaj povrnit za cas onemogocanja brez skrbi da bo kdo hitro stisnil kako tozbo za odskodnino


Haha si ti basic.

Porocaj kako bo slo.

jshadlsa232 ::

V tej temi se vidi koliko vas je bootlickerjev pred drzavo. Drazvljan gre na dopust, vse po reglcih, nato se drzava odloci, da ga bo po vrnitvi strpala v karanteno cez noc. Vi bootlickerji pa zagovarjate, da je za situacijo kriv taisti ubogljiv drzavljan? Kako hudo moras sovrazit svoj lajf, da imas take mazohisticne teznje?

A110 ::

jshadlsa232 je izjavil:

V tej temi se vidi koliko vas je bootlickerjev pred drzavo. Drazvljan gre na dopust, vse po reglcih, nato se drzava odloci, da ga bo po vrnitvi strpala v karanteno cez noc. Vi bootlickerji pa zagovarjate, da je za situacijo kriv taisti ubogljiv drzavljan? Kako hudo moras sovrazit svoj lajf, da imas take mazohisticne teznje?


Ne, to je drug scenarij. Govorimo za primer ko je že pred odhodom oz v casu odhoda država na rdečem seznamu in zato predpisana karantena

Lonsarg ::

Kaj zate pomeni pred odhodom. Tedne pred odhodom je ponavadi že vse plačano (če govorimo o potovanjih kam dlje od EU) in potencialno izgubiš ves keš, če "skenslaš ker nočeš karantene".

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

HappyPills ::

Zavarovanje dragi moji.

Lonsarg ::

Za zavarovanje bo zavarovalnica hotela precej bolj konkreten razlog kot pa "nočem it ker nočem karantene ko se vrnem". Krijejo ti recimo če dejansko sam zboliš.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

Mato989 ::

A110 je izjavil:

jshadlsa232 je izjavil:

V tej temi se vidi koliko vas je bootlickerjev pred drzavo. Drazvljan gre na dopust, vse po reglcih, nato se drzava odloci, da ga bo po vrnitvi strpala v karanteno cez noc. Vi bootlickerji pa zagovarjate, da je za situacijo kriv taisti ubogljiv drzavljan? Kako hudo moras sovrazit svoj lajf, da imas take mazohisticne teznje?


Ne, to je drug scenarij. Govorimo za primer ko je že pred odhodom oz v casu odhoda država na rdečem seznamu in zato predpisana karantena


Mhm, ker plačamo pa tisti dan ko letimo nekam, ne 3-12 mesecev prej lol
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

HappyPills ::

Lonsarg je izjavil:

Za zavarovanje bo zavarovalnica hotela precej bolj konkreten razlog kot pa "nočem it ker nočem karantene ko se vrnem". Krijejo ti recimo če dejansko sam zboliš.


Poglej ponudbo...

Lonsarg ::

Brez skrbi imam sklenjen riziko in sem dobro prebral in vem da to ne bo dovolj. Predpogoj za riziko dobit od zavarovalnice je nek zdravniški izvid na podlagi katerega se preverijo pogoji (med katerimi je res tudi Covid). Kje boš ti dobil izvid od zdravnika če nisi bolan?

Imam ga vseeno sklenjenega za primere ko dejansko ne bi mogel iti, torej če sam zbolim bodisi za covid bodisi za karkoli drugega.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

multivac ::

Ajnstajn` je izjavil:

kamorkoli gres, rabis neke teste za to pa tisto.. kaj ce grem v turcijo in se vrnem brez testa? potem kolikor razumem, moram v 10 dnevno karanteno.
kako se potem to obravnava v sluzbi in kak status sploh mas v sluzbi? kaj sele da grem na vec takih dopustov?


Najboljše je, da na naslednjih volitvah si dobro zapomneš kdo ti je odvzel pravice.
To je zaenkrat edino zdravilo za situacijo.

ajdov2 ::

multivac je izjavil:

Ajnstajn` je izjavil:

kamorkoli gres, rabis neke teste za to pa tisto.. kaj ce grem v turcijo in se vrnem brez testa? potem kolikor razumem, moram v 10 dnevno karanteno.
kako se potem to obravnava v sluzbi in kak status sploh mas v sluzbi? kaj sele da grem na vec takih dopustov?


Najboljše je, da na naslednjih volitvah si dobro zapomneš kdo ti je odvzel pravice.
To je zaenkrat edino zdravilo za situacijo.

Pa sploh imamo kako stranko, ki se zavzema za odpravo vseh korona ukrepov? Po možnosti tako, ki ima realno možnost priti v parlament

A110 ::

Ne, ker je vsem razen par idiotom jasno, da so ukrepi bili nujni.

ajdov2 ::

A110 je izjavil:

Ne, ker je vsem razen par idiotom jasno, da so ukrepi bili nujni.

Nujni za utrditev oblasti vlade vsekakor

A110 ::

ajdov2 je izjavil:

A110 je izjavil:

Ne, ker je vsem razen par idiotom jasno, da so ukrepi bili nujni.

Nujni za utrditev oblasti vlade vsekakor


če delaš v škodo ljudstva naslednjič neboš izvoljen. Glede na to da vsi hočejo biti izvoljei in se vsi strinjajo z ukrepi, predvsem pa vecina strokovnjakov potem so ocitno ukrepi potrebni

jshadlsa232 ::

A110 je izjavil:

Ne, ker je vsem razen par idiotom jasno, da so ukrepi prisli od zgoraj v zameno za naprintane €.

A110 ::

daj še Billya vkljuci pa 5g ne pozabit :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: A110 ()

49106 ::

Vključi tudi vesoljce če želiš, ampak zato izvorna izjava ni nič manj pravilna.


A110 je izjavil:

Ne, ker je vsem razen par idiotom jasno, da so ukrepi bili nujni.


Res nujni, tako kot predpisana nošnja maske v gozdu ob 11 zvečer.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

A110 ::

49106 je izjavil:

Vključi tudi vesoljce če želiš, ampak zato izvorna izjava ni nič manj pravilna.


A110 je izjavil:

Ne, ker je vsem razen par idiotom jasno, da so ukrepi bili nujni.


Res nujni, tako kot predpisana nošnja maske v gozdu ob 11 zvečer.


res nujni kot maske v zaprtih prostorih, zapiranje prostorov kjer se ljudje primarno družijo (nocni klubi,...),...

ajdov2 ::

čudno na floridi je vse to odprto, mrtvih pa manj kot pri nas

HappyPills ::

Cudno. :(

49106 ::

A110 je izjavil:

49106 je izjavil:

Vključi tudi vesoljce če želiš, ampak zato izvorna izjava ni nič manj pravilna.


A110 je izjavil:

Ne, ker je vsem razen par idiotom jasno, da so ukrepi bili nujni.


Res nujni, tako kot predpisana nošnja maske v gozdu ob 11 zvečer.


res nujni kot maske v zaprtih prostorih, zapiranje prostorov kjer se ljudje primarno družijo (nocni klubi,...),...


Glede nočnih klubov imaš prav, maske pa ne bi smele biti obvezne, razen če nekako zagotovimo menjavo le-teh vsaj 2x dnevno. Večina jih uporablja dokler jih ne izgubi, nekateri si jih celo sposojajo samo zato, ker so obvezne v zaprtih prostorih. V teoriji je maska dober ukrep, v praksi pa ne najboljši, če se milo izrazim.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

sbawe64 ::

Slikano nedavno na eni od UE
2020 is new 1984
Corona World order

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sbawe64 ()

A110 ::

49106 je izjavil:

A110 je izjavil:

49106 je izjavil:

Vključi tudi vesoljce če želiš, ampak zato izvorna izjava ni nič manj pravilna.


A110 je izjavil:

Ne, ker je vsem razen par idiotom jasno, da so ukrepi bili nujni.


Res nujni, tako kot predpisana nošnja maske v gozdu ob 11 zvečer.


res nujni kot maske v zaprtih prostorih, zapiranje prostorov kjer se ljudje primarno družijo (nocni klubi,...),...


Glede nočnih klubov imaš prav, maske pa ne bi smele biti obvezne, razen če nekako zagotovimo menjavo le-teh vsaj 2x dnevno. Večina jih uporablja dokler jih ne izgubi, nekateri si jih celo sposojajo samo zato, ker so obvezne v zaprtih prostorih. V teoriji je maska dober ukrep, v praksi pa ne najboljši, če se milo izrazim.


ALi je to problem zakonov ali ljudi če ne menjujejo mask dovolj redno?

m0LN4r ::

Jaz sem bil letos ze trikrat dol in gor, pa me na meji niso nic kontrolirali, ne na vstopu v avstrijo, ne na madzarsko in ne v nemcijo.
Sodelavca pa so hrvati v anglescini neki nategnil in je tam delal neki test za 80 evrov v Zagrebu.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Mato989 ::

A110 je izjavil:

49106 je izjavil:

A110 je izjavil:

49106 je izjavil:

Vključi tudi vesoljce če želiš, ampak zato izvorna izjava ni nič manj pravilna.


A110 je izjavil:

Ne, ker je vsem razen par idiotom jasno, da so ukrepi bili nujni.


Res nujni, tako kot predpisana nošnja maske v gozdu ob 11 zvečer.


res nujni kot maske v zaprtih prostorih, zapiranje prostorov kjer se ljudje primarno družijo (nocni klubi,...),...


Glede nočnih klubov imaš prav, maske pa ne bi smele biti obvezne, razen če nekako zagotovimo menjavo le-teh vsaj 2x dnevno. Večina jih uporablja dokler jih ne izgubi, nekateri si jih celo sposojajo samo zato, ker so obvezne v zaprtih prostorih. V teoriji je maska dober ukrep, v praksi pa ne najboljši, če se milo izrazim.


ALi je to problem zakonov ali ljudi če ne menjujejo mask dovolj redno?


Zakon mora bit tako napisan da je UČINKOVIT, če ni je brezvezen in nepotreben.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

m0LN4r ::

PS: Zdaj cakam en teden, mogoce sem se po slabih dveh letih normalnega zivljenja le uspel okuziti. Spet sem ga tolk zural in spil, da nevem ce je to macek, ki mine cez dva dni al me lovi koronca.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

billy ::

Zdaj fasat korono..pomoje prej dobiš na lotu.

Utk ::

Ne bit naiven, korone je glih tolk kot 3 mesce nazaj, samo da se v vročini preboli, da niti ne opaziš in se niti ne greš testirat, če malo pokašljaš. Testira se pa veliko zarad potovanj itd. Če misliš, da imaš korono, se pa ne boš šel zdaj testirat...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

billy ::

No ja, pa tudi vreme je lepše, ljudi so bolj pozitivni - manj stresa, vitamina D je več, zunaj se skoraj več ne more šitir virus, ljudje smo več zunaj...poleg tega pa je veliko ljudi že prebolelo in je tudi cepljenih. Pri nas je pač drugače, kot recimo v UK, s katero as zelo radi zdaj strašijo. Pa še tam:

New public England study of delta variant shows 44 deaths out of 53,822 (.08%) in unvaccinated group.

Ta kovid, če ne že letos, bo pa drugo leto postal pač sezonska "gripa". Ppl will still die. Cepljeni ali necepljeni.

c3p0 ::

>> ljudi so bolj pozitivni

Napaka, ljudje so bolj negativni :)

Je pa treba nekako vse dodatke ohranit. Ko se hipokrat obrača v grobu.

billy ::

Jaz bi rekel, da že zaradi lepšega vremena vlada boljša volja.
1
2
3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako na Hrvaško (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5710078 (6091) destroyer2k

Prisilno cepljenje in rdeci seznam (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Loža
38654256 (44519) bluefish
»

Napoved COVID dogajanja za 3 tedne (4.5-24.5) (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
18120562 (10820) WizzardOfOZ

Mi Covid19 prekuženi (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Problemi človeštva
19624967 (12092) BigWhale

Več podobnih tem