» »

Domofon in odklep vrat Pirnar

Domofon in odklep vrat Pirnar

Davidoff ::

Imam problem in sicer mi ne uspe povezati Pirnarjevih vrat, da bi lahko preko notranje enote domofona odklenil vrata, ki imajo električno ključavnico. Če dam žički, ki prideta iz vrat skupaj (v mojem primeru roza in siva) se vrata odklenejo in odprejo. Ker mi nikakor ne uspe povezati teh dveh žičk na zunanjo enoto domofona, da bi se mi vrata odklenila po ukazu iz notranje enote bi prosil za pomoč.

Domofon je DAHUA-VTO2202FP vrata so Pirnarjeva z čitalcem. Na tej povezavi se vidi zadnja stran zunanje enote z vhodi in izhodi DAHUA-VTO2202FP .

A mi lahko kdo pove kam naj pripeljem tisti dve žički oz. če mi še kakšna povezava manjka. Hvala.
Pivo Laško vsak dan eno flaško!

vuego ::

Verjetno ima domofon aktiven output. Preveri in uporabi ustrezni rele.

Davidoff ::

Sem malce preveril in predvidevam, da bi naj prišle na door_com in door_no vendar ne deluje. Door_button deluje ok kot v smislu fizičnega gumba, da se vrata odpro.
 Opis

Opis

Pivo Laško vsak dan eno flaško!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Davidoff ()

Egii ::

Prvo upam da imaš dobro urejeno sip povezavo med zunanjo in notranjo enoto, ker če ne boš imel samo sliko relej pa ne bo deloval. Drugače pa samo povežeš tvoji dve žički (sivo in roza) med door_NO in door_com.
če ti ne bo uspelo, piši pa ti komot uredim.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ključavnica na prstni odtis/keypad/RFID (strani: 1 2 )

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
6515664 (1237) G_mAn
»

Izbira domofona

Oddelek: Loža
185988 (769) iglavc
»

Domofon

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
181651 (1180) WhiteAngel
»

Keypad - odpiranje vrat na kodo - heeeelp

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
81231 (904) weasel
»

brezžični zvonec?

Oddelek: Loža
289436 (5211) SeMiNeSanja

Več podobnih tem