» »

Koliko doz, za zascito pred delto?

Koliko doz, za zascito pred delto?

««
19 / 35
»»

mahoni ::

pirat je izjavil:

Ja, stevilo okuzenih narasca, ne pa tudi stevilo smrti, kar pomeni, da cepivo opravlja svojo nalogo - preprecuje hujso obliko bolezni.


Zakaj pa narasca? Zakaj ste tako sebicni in sirite viruse dalje? Masko na gofljo. Vi ste s cepivom zascitili samo sebe, kar je prav, ne pa mene in sedaj me bolj ogrozate kot lansko leto, ko veselo hodite brez nagobcnikov.
Tu je bil nesramen podpis, ki mi je prislužil naziv, ampak mi dol visi za tem.

pirat ::

Ja, cepi se, a ne? Bučman!

Ste tudi smešni. Vcasih ste bili tudi ful proti maskam, zdaj jih pa hocete nazaj :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: pirat ()

mahoni ::

pirat je izjavil:

Ja, cepi se, a ne? Bučman!

Ste tudi smešni. Vcasih ste bili tudi ful proti maskam, zdaj jih pa hocete nazaj :))


Koliko doz rabim za zascito pred delto? Namrec nekako sedajsnje ne deluje. Alfo in beto smo ze dali skoz in nekateri celo preboleli - sicer ne vem kako sem jo prebolel, ker cutil sem neko prasketanje v grlu in nadlezen glavobol, to je blo pa vse. Se cajcka in lekadola mi ni blo treba pit.
Tu je bil nesramen podpis, ki mi je prislužil naziv, ampak mi dol visi za tem.

Massacra ::

pirat je izjavil:

A pa bedaki res ne razumete, da je ravno na primeru Islandije vidna korist cepljenja. Ja, stevilo okuzenih narasca, ne pa tudi stevilo smrti, kar pomeni, da cepivo opravlja svojo nalogo - preprecuje hujso obliko bolezni.
Pa se za onega genialca, ki se sprasuje, kaj se po cepljenju dogaja v telesu - ja, le kaj?? Odziv zelo podoben okuzbi z dejanskim koronavirusom le da v bistveno manjsem in kontroliranem obsegu (kar je tocno namen cepiva)... Pa se res nima smisla prepirati z vami - odlocili ste se, da greste po poti Amišev in se samoizlocite. Mene ne moti, ne bom vas pogresal.


O čem ti to? Islandija ima zabeleženih 7 smrti od lanskega februarja do danes!
So torej "masovno" (7/360.000) umirali kot necepljeni, sedaj pa, ker so cepljeni, ne umirajo več zaradi covida?

7/360.000 v letu in pol? Je ta podatek razlog za ukrepe in masovno cepljenje?

Cepilci boste lahko v bodoče zahtevali odškodnine od EK, delno od države, v kateri živite in delno od regulatorjev (v prvi vrsti od EMA).

(za odgovorne pri EMA pa se sodne dvorane v Nurnbergu že "ogrevajo", velik del svoje prihodnosti bodo sevada preživeli v "karanteni"...zaporski karanteni seveda).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Massacra ()

PrihajaNodi ::

pirat je izjavil:

A pa bedaki res ne razumete, da je ravno na primeru Islandije vidna korist cepljenja. Ja, stevilo okuzenih narasca, ne pa tudi stevilo smrti, kar pomeni, da cepivo opravlja svojo nalogo - preprecuje hujso obliko bolezni.
Pa se za onega genialca, ki se sprasuje, kaj se po cepljenju dogaja v telesu - ja, le kaj?? Odziv zelo podoben okuzbi z dejanskim koronavirusom le da v bistveno manjsem in kontroliranem obsegu (kar je tocno namen cepiva)... Pa se res nima smisla prepirati z vami - odlocili ste se, da greste po poti Amišev in se samoizlocite. Mene ne moti, ne bom vas pogresal.

Ne razumem. Potem se bo potrebno stalno spikat?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Conini ::

Massacra je izjavil:

pirat je izjavil:

A pa bedaki res ne razumete, da je ravno na primeru Islandije vidna korist cepljenja. Ja, stevilo okuzenih narasca, ne pa tudi stevilo smrti, kar pomeni, da cepivo opravlja svojo nalogo - preprecuje hujso obliko bolezni.
Pa se za onega genialca, ki se sprasuje, kaj se po cepljenju dogaja v telesu - ja, le kaj?? Odziv zelo podoben okuzbi z dejanskim koronavirusom le da v bistveno manjsem in kontroliranem obsegu (kar je tocno namen cepiva)... Pa se res nima smisla prepirati z vami - odlocili ste se, da greste po poti Amišev in se samoizlocite. Mene ne moti, ne bom vas pogresal.


O čem ti to? Islandija ima zabeleženih 7 smrti od lanskega februarja do danes!
So torej "masovno" (7/360.000) umirali kot necepljeni, sedaj pa, ker so cepljeni, ne umirajo več zaradi covida?

7/360.000 v letu in pol? Je ta podatek razlog za ukrepe in masovno cepljenje?

Cepilci boste lahko v bodoče zahtevali odškodnine od EK, delno od države, v kateri živite in delno od regulatorjev (v prvi vrsti od EMA).

(za odgovorne pri EMA pa se sodne dvorane v Nurnbergu že "ogrevajo", velik del svoje prihodnosti bodo sevada preživeli v "karanteni"...zaporski karanteni seveda).


Fak, ta antivakser ni niti sposoben poiskat, koliko jih je umrlo v Islandiji zaradi covida. ;((
Kaj ste to eni reveži...

Je ta podatek razlog za ukrepe in masovno cepljenje?

Očitno se jim gre za vsakega, ker jih je tako malo.

PrihajaNodi je izjavil:

Ne razumem. Potem se bo potrebno stalno spikat?


Seveda Nodi. Vsaki dan po 10x. Verjamem. Hudo je za nekoga, ki se tako boji injekcij, kot se jih ti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Conini ()

pirat ::

PrihajaNodi je izjavil:

pirat je izjavil:

A pa bedaki res ne razumete, da je ravno na primeru Islandije vidna korist cepljenja. Ja, stevilo okuzenih narasca, ne pa tudi stevilo smrti, kar pomeni, da cepivo opravlja svojo nalogo - preprecuje hujso obliko bolezni.
Pa se za onega genialca, ki se sprasuje, kaj se po cepljenju dogaja v telesu - ja, le kaj?? Odziv zelo podoben okuzbi z dejanskim koronavirusom le da v bistveno manjsem in kontroliranem obsegu (kar je tocno namen cepiva)... Pa se res nima smisla prepirati z vami - odlocili ste se, da greste po poti Amišev in se samoizlocite. Mene ne moti, ne bom vas pogresal.

Ne razumem. Potem se bo potrebno stalno spikat?

Ne, zakaj?

Nodi, ne ubadaj se s korono, prezahtevno zate. Kupi čike in se pripravi za odhod v kamp.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: pirat ()

Slopek ::

Pirat ne smeši se. Te kdo plačuje?

Massacra ::

Conini je izjavil:

Massacra je izjavil:

pirat je izjavil:

A pa bedaki res ne razumete, da je ravno na primeru Islandije vidna korist cepljenja. Ja, stevilo okuzenih narasca, ne pa tudi stevilo smrti, kar pomeni, da cepivo opravlja svojo nalogo - preprecuje hujso obliko bolezni.
Pa se za onega genialca, ki se sprasuje, kaj se po cepljenju dogaja v telesu - ja, le kaj?? Odziv zelo podoben okuzbi z dejanskim koronavirusom le da v bistveno manjsem in kontroliranem obsegu (kar je tocno namen cepiva)... Pa se res nima smisla prepirati z vami - odlocili ste se, da greste po poti Amišev in se samoizlocite. Mene ne moti, ne bom vas pogresal.


O čem ti to? Islandija ima zabeleženih 7 smrti od lanskega februarja do danes!
So torej "masovno" (7/360.000) umirali kot necepljeni, sedaj pa, ker so cepljeni, ne umirajo več zaradi covida?

7/360.000 v letu in pol? Je ta podatek razlog za ukrepe in masovno cepljenje?

Cepilci boste lahko v bodoče zahtevali odškodnine od EK, delno od države, v kateri živite in delno od regulatorjev (v prvi vrsti od EMA).

(za odgovorne pri EMA pa se sodne dvorane v Nurnbergu že "ogrevajo", velik del svoje prihodnosti bodo sevada preživeli v "karanteni"...zaporski karanteni seveda).


Fak, ta antivakser ni niti sposoben poiskat, koliko jih je umrlo v Islandiji zaradi covida. ;((
Kaj ste to eni reveži...

Je ta podatek razlog za ukrepe in masovno cepljenje?

Očitno se jim gre za vsakega, ker jih je tako malo.

PrihajaNodi je izjavil:

Ne razumem. Potem se bo potrebno stalno spikat?


Seveda Nodi. Vsaki dan po 10x. Verjamem. Hudo je za nekoga, ki se tako boji injekcij, kot se jih ti.


Pa si se ti, cepljenec potrudil in poiskal ustrezne podatke!

Gremo malo računat:
7/9126=0.077%
30/9126=0.33%

7/360.000=0,02%
30/360.000=0,08%

Je razlika med 0,33% in 0,077% statistično relevantna?

Ok, vsako življenje je relevantno, a zaradi takšnih številk nima nihčr na svetu pravice ljudi zapirati v karantene, ustaviti javno življenje, zapreti šole za 7 mesececev, naložiti tedensko testiranje, prepovedati gibanje med občinami in zapovedati policijsko uro?
(tega je še več)

Ali še vedno misliš da so vsi ti ukrepi omejitev smiselni. In misliš, da se boste cepljeni "svobodno" gibali, obenem pa raznašali več virusa (ali pa statistično nepomomembno manj) kot necepljeni?

Kayzon ::

A opazate zelo agresivno vedenje cepljenih,kot da dvomijo v svoje odlocitve in zdeh bruhajo vso to jezo na tiste ki se ne verjamejo vseu kar vidijo na pop tvju.

pirat ::

Kayzon je izjavil:

A opazate zelo agresivno vedenje cepljenih,kot da dvomijo v svoje odlocitve in zdeh bruhajo vso to jezo na tiste ki se ne verjamejo vseu kar vidijo na pop tvju.

Ne, večinoma ne.

Slopek je izjavil:

Pirat ne smeši se. Te kdo plačuje?

Hej, smešite se drugi, jaz imam ravno čas pa malo spremljam tole temo. Prvovrstno branje, vsekakor.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: pirat ()

PrihajaNodi ::

Hej, smešite se drugi, jaz imam ravno čas pa malo spremljam tole temo. Prvovrstno branje, vsekakor.


Hej fant, izklristi cas za kolesarjenje, v fema kampu ne bo vec uzitkov. Samo spikanje in izolacija
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Mr.B ::

PrihajaNodi je izjavil:

pirat je izjavil:

mahoni je izjavil:

pirat je izjavil:

Ne, ne sklepam prehitro. Na podlagi cesa si se odlocil, da bos postavil mejo pri 70 letih?

Ker ce bi resno nastudiral cepiva (in prebrano tudi razumel), bi vedel da postavljanje starostne meje (tako visoke sploh) ni OK.

Mejo je postavil, ker je vseno ali umre pri 71 ali pri 72. A pri enem 25letniku to le ni vseeno.

Tako da odfukajte ze enkrat s tem cepivom. Ponavljam pokalo bo. Jaz vem, da ko se zacne, da ne bo milosti.

Da, ne bo. Vsi anti se boste pridruzili Nodiju in multivacu v kampu, kjer boste lahko kadili in bentili cez cepiva. Ne boste pa vec tezili druzbi normalnih….. Temu se rece, da boste institucionalizirani, nekateri tudi v prisilnih jopicih, za multivaca niti oblazinjena soba ni izkljucena.

Ves kako je pisalo na eni od klinik: “vecina jih je zunaj”. In ne, tudi ti gres z nami. Cetrta doza ti ne uide. Izoliran bos z vsem mogocim samo da virus ne pride k tebi. Ne se zdaj izogibat druzbeni odgovornosti. Vsaka doza v tvoji riti resi eno zivljenje 80 letnika.

Da men ni vec potrebno vklopit BT, da me slefijo:|

PrihajaNodi je izjavil:

Hej, smešite se drugi, jaz imam ravno čas pa malo spremljam tole temo. Prvovrstno branje, vsekakor.


Hej fant, izklristi cas za kolesarjenje, v fema kampu ne bo vec uzitkov. Samo spikanje in izolacija

Sej ne ves kaj je karantena pa se gres samoizolacije.

Massacra je izjavil:

Conini je izjavil:

Massacra je izjavil:

pirat je izjavil:

A pa bedaki res ne razumete, da je ravno na primeru Islandije vidna korist cepljenja. Ja, stevilo okuzenih narasca, ne pa tudi stevilo smrti, kar pomeni, da cepivo opravlja svojo nalogo - preprecuje hujso obliko bolezni.
Pa se za onega genialca, ki se sprasuje, kaj se po cepljenju dogaja v telesu - ja, le kaj?? Odziv zelo podoben okuzbi z dejanskim koronavirusom le da v bistveno manjsem in kontroliranem obsegu (kar je tocno namen cepiva)... Pa se res nima smisla prepirati z vami - odlocili ste se, da greste po poti Amišev in se samoizlocite. Mene ne moti, ne bom vas pogresal.


O čem ti to? Islandija ima zabeleženih 7 smrti od lanskega februarja do danes!
So torej "masovno" (7/360.000) umirali kot necepljeni, sedaj pa, ker so cepljeni, ne umirajo več zaradi covida?

7/360.000 v letu in pol? Je ta podatek razlog za ukrepe in masovno cepljenje?

Cepilci boste lahko v bodoče zahtevali odškodnine od EK, delno od države, v kateri živite in delno od regulatorjev (v prvi vrsti od EMA).

(za odgovorne pri EMA pa se sodne dvorane v Nurnbergu že "ogrevajo", velik del svoje prihodnosti bodo sevada preživeli v "karanteni"...zaporski karanteni seveda).


Fak, ta antivakser ni niti sposoben poiskat, koliko jih je umrlo v Islandiji zaradi covida. ;((
Kaj ste to eni reveži...

Je ta podatek razlog za ukrepe in masovno cepljenje?

Očitno se jim gre za vsakega, ker jih je tako malo.

PrihajaNodi je izjavil:

Ne razumem. Potem se bo potrebno stalno spikat?


Seveda Nodi. Vsaki dan po 10x. Verjamem. Hudo je za nekoga, ki se tako boji injekcij, kot se jih ti.


Pa si se ti, cepljenec potrudil in poiskal ustrezne podatke!

Gremo malo računat:
7/9126=0.077%
30/9126=0.33%

7/360.000=0,02%
30/360.000=0,08%

Je razlika med 0,33% in 0,077% statistično relevantna?

Ok, vsako življenje je relevantno, a zaradi takšnih številk nima nihčr na svetu pravice ljudi zapirati v karantene, ustaviti javno življenje, zapreti šole za 7 mesececev, naložiti tedensko testiranje, prepovedati gibanje med občinami in zapovedati policijsko uro?
(tega je še več)

Ali še vedno misliš da so vsi ti ukrepi omejitev smiselni. In misliš, da se boste cepljeni "svobodno" gibali, obenem pa raznašali več virusa (ali pa statistično nepomomembno manj) kot necepljeni?

Da smo ze debatirali v podobnih temah, se ti je bolj klaverno izslo.

Kayzon je izjavil:

A opazate zelo agresivno vedenje cepljenih,kot da dvomijo v svoje odlocitve in zdeh bruhajo vso to jezo na tiste ki se ne verjamejo vseu kar vidijo na pop tvju.

Sej te nihce ne brani da se cepi... Naravo mora piskrbeti tudi za ostale.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mr.B ()

widj3098dj32 ::

https://covid-19.ontario.ca/data/hospit...

Unvaccinated 0
Partially vaccinated 7
Fully vaccinated 5

PrihajaNodi ::

Je imagodei ze cepil mulc3?

widj3098dj32 je izjavil:

https://covid-19.ontario.ca/data/hospit...

Unvaccinated 0
Partially vaccinated 7
Fully vaccinated 5

YES. Bomo dokazali poskusnim zajcem kaj so
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Kayzon ::

Mr.B@ Kolega,zbolel nisem ze dve leti. Zivim zdravo zivljenje v smislu da dvigam utezi 5-6x tedensko,obenem kolesarim veckrat tedensko. Mlad sem,fit..Ne rabim kemije.

Slopek ::

@pirat. Ne moreš reči, da samo malo spremljaš. Si eden redkih sodelujočih pro vakserjev.
Res je že toliko podatkov ven prišlo, da ne vem, kako vas cepljencev prav nič ne skrbi kaj so vam vbrizgali v telo?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Slopek ()

Mr.B ::

widj3098dj32 je izjavil:

https://covid-19.ontario.ca/data/hospit...

Unvaccinated 0
Partially vaccinated 7
Fully vaccinated 5

Res je. Od cepljenih, je od vseh na icu-ju, le cca 6% od neceplenih. ko pa dodamo se delno cepljene ja pa tvoj argument se slabsi.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Massacra ::

widj3098dj32 je izjavil:

https://covid-19.ontario.ca/data/hospit...

Unvaccinated 0
Partially vaccinated 7
Fully vaccinated 5


Pirat, malo nam pojasni, kako je v Ontariju 12 na vetilatorjih, a noben necepljen med njimi (0% dejansko 😄)?

Je to statistično pemembna razlika?

Mr.B je izjavil:

widj3098dj32 je izjavil:

https://covid-19.ontario.ca/data/hospit...

Unvaccinated 0
Partially vaccinated 7
Fully vaccinated 5

Res je. Od cepljenih, je od vseh na icu-ju, le cca 6% od neceplenih. ko pa dodamo se delno cepljene ja pa tvoj argument se slabsi.


Tebi pa branje podatkov dela kar velik problem, a ne?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Massacra ()

Mr.B ::

Kayzon je izjavil:

Mr.B@ Kolega,zbolel nisem ze dve leti. Zivim zdravo zivljenje v smislu da dvigam utezi 5-6x tedensko,obenem kolesarim veckrat tedensko. Mlad sem,fit..Ne rabim kemije.

Da ce mislis da je to resitev. Kar tako dalje. Samo ne razumem da strokovnjaki ki zagovarjajo sport, zagovarjajo tudi cepljenje. Ali se bolje, sport v ameriki zagovarjajo pred sposobnostjo branja, pisanja in racunanja. Sedaj pa razmisli.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Kayzon ::

Ampak zakaj je tezko razumeti,da nisem imel covida kljub temu da sem konstantno med ljudmi. Celo v fitnesu nas je po 40-50 na kupu brez mask in vsega,in smo skos isti obrazi. Uporabljam mestne avtobuse ker zivim v centru Ljubljane,in spet nubene okuzbe. Ljudi ki jih poznam in ki so zboleli za covidom, so rekli da so imeli simptome podobne prehladu,eden je imel vrocino par dni in to je to.

Zdej ko pogledam glede cepiva,da je tako hitro bilo narejeno medtem ko naj bi vsa prejsnja cepiva prestajala dolge faze testiranja prvo na zivalih,in potem na ljudeh.. ugotovim da temu ne zaupam najbolj. Posebej ko ko vidim kako nas pogojujejo s cepljenjem,in krsijo osnovne cloveske pravice. Mislim da jeseni ne bo boj proti virusu,ampak boj za nase pravice. Ker se gre za virus ki prizadane in ubija starostnike alo hudo bolane ljudi,zdej da tvegam svoje zdravje zaradi tega,se mi zdi absurdno.

Massacra ::

Polno cepljenih je 64%, 72 vsaj 1 doza, necepljenih pa je 28%.

Na ventilatorjih: 0% necepljenih in 100% (vsaj delno) cepljenih!

Je to relevantna staz. razlika?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Massacra ()

Conini ::

Kayzon je izjavil:

A opazate zelo agresivno vedenje cepljenih,kot da dvomijo v svoje odlocitve in zdeh bruhajo vso to jezo na tiste ki se ne verjamejo vseu kar vidijo na pop tvju.


OMFG 8-O

Kayzon je izjavil:

Mr.B@ Kolega,zbolel nisem ze dve leti. Zivim zdravo zivljenje v smislu da dvigam utezi 5-6x tedensko,obenem kolesarim veckrat tedensko. Mlad sem,fit..Ne rabim kemije.


Ziher pomaga tudi proti previsoki radiaciji.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Conini ()

Kayzon ::

Zakaj o my fucking god? Saj se normalno pogovarjamo,kako in zakaj kdo meni itd

widj3098dj32 ::

Conini je izjavil:

Kayzon je izjavil:

A opazate zelo agresivno vedenje cepljenih,kot da dvomijo v svoje odlocitve in zdeh bruhajo vso to jezo na tiste ki se ne verjamejo vseu kar vidijo na pop tvju.


OMFG 8-O

Pac cepljeni so v 100% cope mode, ker se zavedajo da morajo ziveti s to odlocitvijo 24/7. Le nasmehnite se jim, zivljenje je namrec lepo :)

Conini ::

Kayzon je izjavil:

Zakaj o my fucking god? Saj se normalno pogovarjamo,kako in zakaj kdo meni itd


Haluciniraš 100%. Cepil sem se zaradi sebe. Cviljenje necepljenih na tem forumu, ko na vsak način hočejo prepričat v svoj prav, je prav EPYC.

Mr.B ::

Massacra je izjavil:

Polno cepljenih je 64%, 72 vsaj 1 doza, necepljenih pa je 18%.

Na ventilatorjih: 0% necepljenih in 100% (vsaj) delno cepljenih!

Unvaccinated 32
Partially vaccinated 37
Fully vaccinated 6

Torej statistika potrjuje da ce si polno cepljen, je verjetnot vec kot 10x manjsa da potrebujes zdravljenje v bolnici...
Sedaj pa se najdi statistiko za celi svet.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Massacra ::

widj3098dj32 je izjavil:

Conini je izjavil:

Kayzon je izjavil:

A opazate zelo agresivno vedenje cepljenih,kot da dvomijo v svoje odlocitve in zdeh bruhajo vso to jezo na tiste ki se ne verjamejo vseu kar vidijo na pop tvju.


OMFG 8-O

Pac cepljeni so v 100% cope mode, ker se zavedajo da morajo ziveti s to odlocitvijo 24/7. Le nasmehnite se jim, zivljenje je namrec lepo :)


👍

Mr.B ::

widj3098dj32 je izjavil:

Conini je izjavil:

Kayzon je izjavil:

A opazate zelo agresivno vedenje cepljenih,kot da dvomijo v svoje odlocitve in zdeh bruhajo vso to jezo na tiste ki se ne verjamejo vseu kar vidijo na pop tvju.


OMFG 8-O

Pac cepljeni so v 100% cope mode, ker se zavedajo da morajo ziveti s to odlocitvijo 24/7. Le nasmehnite se jim, zivljenje je namrec lepo :)

Vidis ko ne znas brati statistike in potrdis da je vec kot 10x manjsa vrjetnost da bos zaradi covida prisel v bolnico..
Sedaj pa iz iistega vira najdi se manjkajoci del za zadnjih 30 dni.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Conini ::

Kayzon je izjavil:

Ampak zakaj je tezko razumeti,da nisem imel covida kljub temu da sem konstantno med ljudmi. Celo v fitnesu nas je po 40-50 na kupu brez mask in vsega,in smo skos isti obrazi. Uporabljam mestne avtobuse ker zivim v centru Ljubljane,in spet nubene okuzbe. Ljudi ki jih poznam in ki so zboleli za covidom, so rekli da so imeli simptome podobne prehladu,eden je imel vrocino par dni in to je to.


To, da jemlješ zaključke iz svojega primera, pač kaže, kako zaplankan si.
1200-1300 v bolnicah smo jih imeli... tri mesece zaporedoma. 3600 presežnih smrti.

Ti pa blebetaš o tem, kako kolesariš?!
WTF, pejt v Černobil pa liži plutonij, pa da vidimo, če ti kolesarjenje pomaga proti radiacijski bolezni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Conini ()

Massacra ::

Mr.B je izjavil:

Massacra je izjavil:

Polno cepljenih je 64%, 72 vsaj 1 doza, necepljenih pa je 18%.

Na ventilatorjih: 0% necepljenih in 100% (vsaj) delno cepljenih!

Unvaccinated 32
Partially vaccinated 37
Fully vaccinated 6

Torej statistika potrjuje da ce si polno cepljen, je verjetnot vec kot 10x manjsa da potrebujes zdravljenje v bolnici...
Sedaj pa se najdi statistiko za celi svet.


1. Govoriti moramo o huje bolanih, a ne?
(nekaj ljudi poznam, da so bili v bolnici zgolj 2-3 dni).
2. Ce tudi je 10x več necepljenih v bolnicah
(v absoltnih številkah 6/32, v zdravstvenem sistemu, ki ima najbrž več kot 1000 intenzivnih postelj - ontario,10 mio prebivalcev), je to statistične nepomemben podatek, ki ne opravičuje sorazmernosti omejitvenih ukrepov)!

Conini ::

widj3098dj32 je izjavil:

Pac cepljeni so v 100% cope mode, ker se zavedajo da morajo ziveti s to odlocitvijo 24/7. Le nasmehnite se jim, zivljenje je namrec lepo :)


Poimilovanja vreden halucinator.

Kayzon ::

Conini je izjavil:

Kayzon je izjavil:

Zakaj o my fucking god? Saj se normalno pogovarjamo,kako in zakaj kdo meni itd


Haluciniraš 100%. Cepil sem se zaradi sebe. Cviljenje necepljenih na tem forumu, ko na vsak način hočejo prepričat v svoj prav, je prav EPYC.



Mislim da je glih obratno,vecina ljudi ki jih poznam se niso cepili in ne vsiljujejo svojega mnenja. Pac zdi se mi osebna odlocitev posameznika,glede na to kako ne-nevaren je virus.

Conini ::

Slopek je izjavil:

@pirat. Ne moreš reči, da samo malo spremljaš. Si eden redkih sodelujočih pro vakserjev.
Res je že toliko podatkov ven prišlo, da ne vem, kako vas cepljencev prav nič ne skrbi kaj so vam vbrizgali v telo?


Prav nič me ne skrbi. Mene bistveno bolj skrbi virus, kot pa cepiva.

Mr.B ::

Massacra je izjavil:

Mr.B je izjavil:

Massacra je izjavil:

Polno cepljenih je 64%, 72 vsaj 1 doza, necepljenih pa je 18%.

Na ventilatorjih: 0% necepljenih in 100% (vsaj) delno cepljenih!

Unvaccinated 32
Partially vaccinated 37
Fully vaccinated 6

Torej statistika potrjuje da ce si polno cepljen, je verjetnot vec kot 10x manjsa da potrebujes zdravljenje v bolnici...
Sedaj pa se najdi statistiko za celi svet.


1. Govoriti moramo o huje bolanih, a ne?
(nekaj ljudi poznam, da so bili v bolnici zgolj 2-3 dni).
2. Ce tudi je 10x več necepljenih v bolnicah
(v absoltnih številkah 6/32, v zdravstvenem sistemu, ki ima najbrž več kot 1000 intenzivnih postelj - ontario,10 mio prebivalcev), je to statistične nepomemben podatek, ki ne opravičuje sorazmernosti omejitvenih ukrepov)!

Pa kljub iz tega vira nisi sposoben tega podati.. tebi je pomemben le trenutni podatek 0. Ane. Zato pa iz istih virov imas probleme s prostato, kako zagovarjati to 0.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Conini ::

Kayzon je izjavil:

Mislim

ne obstaja

vecina ljudi ki jih poznam se niso cepili in ne vsiljujejo svojega mnenja.

zakaj si tle?

Pac zdi se mi osebna odlocitev posameznika,glede na to kako ne-nevaren je virus


Vsaki dan iste laži. Jovo na novo. Prehlad, gripca...
3600 presežnih smrti lani, 1200-1300 folka v bolnicah tri mesece zaporedoma, skupno preko 18000 do sedaj v SLO.

widj3098dj32 ::

Conini je izjavil:

Kayzon je izjavil:

Mislim

ne obstaja

vecina ljudi ki jih poznam se niso cepili in ne vsiljujejo svojega mnenja.

zakaj si tle?

Pac zdi se mi osebna odlocitev posameznika,glede na to kako ne-nevaren je virus


Vsaki dan iste laži. Jovo na novo. Prehlad, gripca...
3600 presežnih smrti lani, 1200-1300 folka v bolnicah tri mesece zaporedoma, skupno preko 18000 do sedaj v SLO.

To da so bolnice dobile vec denarja za vsakega "covidnega" bolnika spreglejmo :)

Massacra ::

Mr.B je izjavil:

Massacra je izjavil:

Mr.B je izjavil:

Massacra je izjavil:

Polno cepljenih je 64%, 72 vsaj 1 doza, necepljenih pa je 18%.

Na ventilatorjih: 0% necepljenih in 100% (vsaj) delno cepljenih!

Unvaccinated 32
Partially vaccinated 37
Fully vaccinated 6

Torej statistika potrjuje da ce si polno cepljen, je verjetnot vec kot 10x manjsa da potrebujes zdravljenje v bolnici...
Sedaj pa se najdi statistiko za celi svet.


1. Govoriti moramo o huje bolanih, a ne?
(nekaj ljudi poznam, da so bili v bolnici zgolj 2-3 dni).
2. Ce tudi je 10x več necepljenih v bolnicah
(v absoltnih številkah 6/32, v zdravstvenem sistemu, ki ima najbrž več kot 1000 intenzivnih postelj - ontario,10 mio prebivalcev), je to statistične nepomemben podatek, ki ne opravičuje sorazmernosti omejitvenih ukrepov)!

Pa kljub iz tega vira nisi sposoben tega podati.. tebi je pomemben le trenutni podatek 0. Ane. Zato pa iz istih virov imas probleme s prostato, kako zagovarjati to 0.


Jaz s pretežno verjetnostjo lahko trdim, da si avtist.
1. Nisi sposoben razločiti med polno cepljenimi vsemi in polnocepljenimi nad 18let
2. Nisi sposoben razločiti med hospitaliziranimi polno, delno ali necepljenimi
3, Nisi sposoben razločiti med hospitalizirani, razmerjem polno, delno ali necepljenimi. Prav tako nisi sposoben razločiti med hospotaliziranimi in tistimi na ventilatorju (do polno, delno ali necepljenih).

Vir pa je isti kot ga tudi sam navajaš! 😄

Slopek ::

Conini je izjavil:

Slopek je izjavil:

@pirat. Ne moreš reči, da samo malo spremljaš. Si eden redkih sodelujočih pro vakserjev.
Res je že toliko podatkov ven prišlo, da ne vem, kako vas cepljencev prav nič ne skrbi kaj so vam vbrizgali v telo?


Prav nič me ne skrbi. Mene bistveno bolj skrbi virus, kot pa cepiva.

Mene pa ta virus res ne skrbi. Sem sam zadosti videl, da mi ne morejo prodati teh laži in pravljic, s katerimi vas mediji filajo po naročilu vlade.

PrihajaNodi ::

Jaz kadim, hodim v hribe in tecem. Pocutim se odlicno, tudi sam ne vidim potrebe po cepivu
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Conini ::

Slopek je izjavil:


Mene pa ta virus res ne skrbi.


Če tebe ne skrbi virus, potem te tudi za cepiva, ki imajo vsaj 10x manj stranskih učinkov, ne rabi skrbet.


Sem sam zadosti videl, da mi ne morejo prodati teh laži in pravljic, s katerimi vas mediji filajo po naročilu vlade.


Absolutno JJ vpliva na vso svetovno politiko. ;((
Bolan si u glavo antivaxer.

PrihajaNodi ::

Absolutno JJ vpliva na vso svetovno politiko. ;((
Bolan si u glavo antivaxer.


Jansa je kupljenec s strani zidov. Zato pa dovoli obrezovanje deckov v Sloveniji.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Slopek ::

Jaz sem pod 50, odlično fizično pripravljen, s covidom sva na ti in res ne vidim razloga zakaj bi se cepil.

Conini ::

Slopek je izjavil:

Jaz sem pod 50, odlično fizično pripravljen, s covidom sva na ti in res ne vidim razloga zakaj bi se cepil.


Oukej. :))

NEEEEEEXT.

Massacra ::

Conini je izjavil:

Slopek je izjavil:


Mene pa ta virus res ne skrbi.


Če tebe ne skrbi virus, potem te tudi za cepiva, ki imajo vsaj 10x manj stranskih učinkov, ne rabi skrbet.


Sem sam zadosti videl, da mi ne morejo prodati teh laži in pravljic, s katerimi vas mediji filajo po naročilu vlade.


Absolutno JJ vpliva na vso svetovno politiko. ;((
Bolan si u glavo antivaxer.


Saj je isto vsepovsod.
Razen na Madakaskarju?! 🙂
who tudi tam beleži/spremlja podatke in jih globalno objavlja (ce podatki niso relevantni, se pritoži who, da naj tega več ne objavljajo na uradnih straneh)

DarwiN ::

You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Conini ::

widj3098dj32 je izjavil:

To da so bolnice dobile vec denarja za vsakega "covidnega" bolnika spreglejmo :)


Aha, koliko več bi jih dobili, če ne bi imeli protiukrepov, a?? 8-O
Kopali bi se v denarju, huh.

Slopek ::

Conini je izjavil:

Slopek je izjavil:


Mene pa ta virus res ne skrbi.


Če tebe ne skrbi virus, potem te tudi za cepiva, ki imajo vsaj 10x manj stranskih učinkov, ne rabi skrbet.


Sem sam zadosti videl, da mi ne morejo prodati teh laži in pravljic, s katerimi vas mediji filajo po naročilu vlade.


Absolutno JJ vpliva na vso svetovno politiko. ;((
Bolan si u glavo antivaxer.

Bolan si ti, saj samo bolan kaže tako stopnjo komunikacije.
Je praktično ni vlade na planetu, ki ne bi igrala te igre. Vse so pa nagrajene.

DarwiN je izjavil:

Slopek je izjavil:

Jaz sem pod 50, odlično fizično pripravljen, s covidom sva na ti in res ne vidim razloga zakaj bi se cepil.

- Covid wipes out anti-vaxxer family: Son loses father, 73, mother, 65, and brother, 40, to virus within a week of family meal after they refused the jab
- Anti-vaxxer radio host Dick Farrel who branded Covid a 'scam-demic' dies from the disease aged 65 after telling friends 'I wish I had gotten the shot'
- Anti-vaxxer club boss, 56, dies of Covid after mocking people for getting 'experimental' vaccine and warning of 'big pharma' conspiracy
- Cambridge-educated anti-vaxx solicitor, 58, recorded video saying Covid 'is nothing to be afraid of' and explaining why he is still against the vaccine - nine days before dying from the disease
- Texas councilman who called doctor 'an absolute enemy of the people' for telling people to get the COVID-19 vaccine dies from the virus
- 'He thought he was immortal': Twin sister's heartbreak as body-building brother, 42, who rejected jab because he 'didn't want vaccine in his body' died four weeks after catching Covid... 'wishing he'd listened' to her
- Self-confessed vaccine sceptic, 34, who said 'if he could turn back time he would' after he fell sick with virus, dies from Covid
- Hillsong member, 34, who tweeted 'got 99 problems but a vax ain't one' dies after month-long battle with COVID-19 and final 'pray for me' message

Welcome to the club. :))

Ne grem še spat, tako, da pravljice za lahko noč prihrani za pozneje.
Pravkar izvedel, da od sodelavca sorodnik zbolel in umrl za covidom. Bil polno cepljen. Si kar zaželim, da bi.....

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Slopek ()

Massacra ::

DarwiN je izjavil:

Slopek je izjavil:

Jaz sem pod 50, odlično fizično pripravljen, s covidom sva na ti in res ne vidim razloga zakaj bi se cepil.

- Covid wipes out anti-vaxxer family: Son loses father, 73, mother, 65, and brother, 40, to virus within a week of family meal after they refused the jab
- Anti-vaxxer radio host Dick Farrel who branded Covid a 'scam-demic' dies from the disease aged 65 after telling friends 'I wish I had gotten the shot'
- Anti-vaxxer club boss, 56, dies of Covid after mocking people for getting 'experimental' vaccine and warning of 'big pharma' conspiracy
- Cambridge-educated anti-vaxx solicitor, 58, recorded video saying Covid 'is nothing to be afraid of' and explaining why he is still against the vaccine - nine days before dying from the disease
- Texas councilman who called doctor 'an absolute enemy of the people' for telling people to get the COVID-19 vaccine dies from the virus
- 'He thought he was immortal': Twin sister's heartbreak as body-building brother, 42, who rejected jab because he 'didn't want vaccine in his body' died four weeks after catching Covid... 'wishing he'd listened' to her
- Self-confessed vaccine sceptic, 34, who said 'if he could turn back time he would' after he fell sick with virus, dies from Covid
- Hillsong member, 34, who tweeted 'got 99 problems but a vax ain't one' dies after month-long battle with COVID-19 and final 'pray for me' message

Welcome to the club. :))


Some case reports among unvacvinated?
And now please case reports among vaccinated!

Conini ::

Slopek je izjavil:

Bolan si ti, saj samo bolan kaže tako stopnjo komunikacije.


Ti si že ene stošestinpetdeseti antivaxer na tem forumu, ki lapa ene in iste bedarije.
Nič novega ne boš povedal in zaradi tega nimam potrpljenja s tabo in podobnimi.

Je praktično ni vlade na planetu, ki ne bi igrala te igre. Vse so pa nagrajene.


In smo že pri novi-stari teoriji zarote. Itak.

Slopek je izjavil:

Pravkar izvedel, da od sodelavca sorodnik zbolel in umrl za covidom. Bil polno cepljen. Si kar zaželim, da bi.....


In že spet ta izmišljena laž. Baš v tem trenutku si to izvedel. Folk, NEHAJTE LAGAT.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Conini ()
««
19 / 35
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Pfizer, PCT test in neprofesionalni zdravnik (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10620812 (17005) Mr.B

V Izraelu kljub visoki precepljenosti krivulja navzgor (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Problemi človeštva
41660590 (54332) bluefish

Več podobnih tem