» »

Koliko doz, za zascito pred delto?

Koliko doz, za zascito pred delto?

««
35 / 35
»
»»

hyuga ::

priznajte zmoto

Conini ::

multivac je izjavil:

No, saj je napredek, da ste že zadovoljni z sub 50%. Pred časem ste govorili, da je 100%.


Pred časom v času alfe, bete.. zakaj je potrebno prav tebi to razlagat??
Obe cepivi bistveno zmanjšata možnost hudega poteka. In to je edina stvar, ki je pomembna.
Cepiš se zase. Če se nočeš cepit, se pač jebi.

Škoda da "malo dnarja, malo muzike", kar se tiče Coninija.

Zabit si do dna.

Jaz nisem covi-vaxxer, ampak če bi bil, bi bil precej jezen, da po cepljenju moram še nositi te cunje na faci.Dobro so vas zdresirali.

Res si zabit do dna.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Conini ()

widj3098dj32 ::

Conini je izjavil:

multivac je izjavil:

No, saj je napredek, da ste že zadovoljni z sub 50%. Pred časem ste govorili, da je 100%.


Pred časom v času alfe, bete.. zakaj je potrebno prav tebi to razlagat??
Obe cepivi bistveno zmanjšata možnost hudega poteka. In to je edina stvar, ki je pomembna.
Cepiš se zase. Če se nočeš cepit, se pač jebi.

Škoda da "malo dnarja, malo muzike", kar se tiče Coninija.

Zabit si do dna.

Jaz nisem covi-vaxxer, ampak če bi bil, bi bil precej jezen, da po cepljenju moram še nositi te cunje na faci.Dobro so vas zdresirali.

Res si zabit do dna.

Zabit si zal le ti in to z glavo v pesek kot noj.

multivac ::

TheBlueOne je izjavil:

multivac je izjavil:


Če bi jaz recimo bil Bill Gates z željo po depopulaciji.
Ja...pobil bi najprej ubogljive. Kako zaboga pa bom polovil vse tiste preperje in zmešane antivaxxerje!?
A ni lažje ubogljivim kravicam pokazati malo sena ter jih na koncu tunela z govejo pištolo v glavo?


Antivaxerje in ostali svet pocistis dosti bolj preprosto. Naredis virus kakor COVID, cepili se bodo politiki, ti, vecina ljudi, ki jih potrebujes za support sistema. Antivaxerjem in teoretikom zarote filas bedarije, da se vrtite v krogih. Pravzaprav ni treba niti to, najdete sami dovolj butastih razlogov.

Pomrete Antivaxerji, del sveta, ki gre z onesnazevanjem samo na jetra, ker jih kot Gates ne potrebujes itn.

Resis bolj kot ne vse probleme. Ostanejo samo ubogljivi s katerimi b.p. delas in jih naprej manipuliras.

Tako da morda je pa vse kar pravis res. Samo glavno agendo si spregledal.


Res je ta opcija enostavnejša?
Naj ti razložim zakaj ne.

Če spustiš smrtonosen virus, antidot katerega je cepivo...še vedno tvegaš, da virus mutira in potamani tudi cepljene.
Realnost ni filem in virusi niso 100% zanesljivi. Virus lahko najde zatočišče v zoonotičnem rezervoarju in počaka kako generacijo, da ponovno napade ljudi, ki so neimuni.
Pa še konstantno cepljenje ni ravno zaželjeno za elito.
Tudi preperji in skeptiki so bolj izolirana bitja. Kaj boš trosil virus z letali?

Verzija, kjer se zeditira cepljene, da postanejo dovzetni na nek prehlad pa je bolj zanesljiva metoda.
Prehlad ostane in se imunski sistem navadi. Cepljeni zaradi oslabitve pa masovno pocrkajo.
Cepjene ne rabiš lovit, veselo in ponosno se gredo cepit ter delajo zastonj reklamo, da se še ostali gredo cepit.
Cepljene se lahko natančno registrira za namene statističnih analiz. Ve se kaj in kdaj so kaj dobili.

Skratka, povsem drugi red težavnosti.

Se ne strinjaš?

PrihajaNodi je izjavil:

josipdare je izjavil:

Teorija zarote ane?

Shock executive order greenlights quarantines, involuntary commitment amid COVID fears

https://www.wnd.com/2021/08/shock-execu...

To je pa dokaj frisno


"in connection with certain health care and emergency services operations,"


Kaj pa je boljšega kot vzpostavit kampe s tako splošnim ciljem.
Načeloma poznamo nadaljevanje te serije.

TheBlueOne je izjavil:

multivac je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:


Jaz sem cepljen. Kaj bi moral naznaniti sarkazem. Sem tudi redno testiran na podjetju, ceprav sem cepljen.



Kul. Toraj si se že ponotranjil novo normalnost
Cepljenje in maske.
Če bi bil jaz covivaxxer, bi najbrž bil prekleto nejevolen, da moram še prenašati to sranje od ukrepov.

Super res. Dobri obeti za prihodnost.

Ti bi bil nejevoljen samo, ker si vse razlagas po svoje. Ce bi znal poslusati in ne bi tolmacil po svoje ne bi imel problemov.
Jaz sem o virusih in cepljenjih vedel ze prej, tako da me pravzaprav nic ne preseneca.


Pol pa očitno imaš fetiš na to. Razumem.
Naj te ne ustavljam, zgolj prosim ne mene vlečti notri v te tvoje BSDM kink zadeve. Hvala.
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: multivac ()

multivac ::

TheBlueOne je izjavil:


Ja ne morem pomagati, da vlada SDS in moram paziti, da ne zavlada JJ po diktatorsko.
Kar pa se tice samega virusa, kjer izkljucujem politiko, pa me do danes ni nic presenetilo.
Imam otroke.


Jih že učiš skeniranja "papirjev" za vstop v slaščičarne?
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

jotunn ::

widj3098dj32 je izjavil:

Conini je izjavil:


Res si zabit do dna.

Zabit si zal le ti in to z glavo v pesek kot noj.

To mu je bilo ze veckrat dokazano da je tip funkcionalno nepismen idiot. Ampak moram mu pa priznati, da mu gre zaljenje kar dobro od rok, sploh ko mu zmanjka tudi najbolj zblojenih "argumentov"

Conini ::

multivac je izjavil:

Če spustiš smrtonosen virus, antidot katerega je cepivo...še vedno tvegaš, da virus mutira in potamani tudi cepljene.

Ta virus trenutno pobija predvsem tiste, ki bi jo antiwaxer Mato sam odpeljal v Auschwitz.

Realnost ni filem in virusi niso 100% zanesljivi.

Obe cepivi mRNA sta bili narejeni čez vikend. Razvoj dela svoje. Sam teoretiki zarot ostajate stoletja zadaj.

Virus lahko najde zatočišče v zoonotičnem rezervoarju in počaka kako generacijo, da ponovno napade ljudi, ki so neimuni.

še vedno čakamo, od koga je prišel ta virus. Vedno slabše kaže za teorijo o "zoonotičnem rezervoarju".

Prehlad ostane in se imunski sistem navadi. Cepljeni zaradi oslabitve pa masovno pocrkajo.

Obe cepivi mRNA sta bili narejeni čez vikend. Razvoj dela svoje. Sam teoretiki zarot ostajate stoletja zadaj.

Cepjene ne rabiš lovit, veselo in ponosno se gredo cepit ter delajo zastonj reklamo, da se še ostali gredo cepit.Cepljene se lahko natančno registrira za namene statističnih analiz. Ve se kaj in kdaj so kaj dobili.

Smo videli ko se je folk cepil večkrat, pa sploh niso vedeli, da se je prevečkrat.

Skratka, povsem drugi red težavnosti.

Neznosno zakompliciran plan s preveč insiderji.

jotunn je izjavil:


To mu je bilo ze veckrat dokazano da je tip funkcionalno nepismen idiot.


Nikjer mi ni bilo ničesar dokazano. Spelji se bebec.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Conini ()

jotunn ::

Conini je izjavil:

Nikjer mi ni bilo ničesar dokazano. Spelji se bebec.

No saj o tem sem govoril ;)

multivac ::

Conini je izjavil:

multivac je izjavil:

No, saj je napredek, da ste že zadovoljni z sub 50%. Pred časem ste govorili, da je 100%.


Pred časom v času alfe, bete.. zakaj je potrebno prav tebi to razlagat??
Obe cepivi bistveno zmanjšata možnost hudega poteka. In to je edina stvar, ki je pomembna.
Cepiš se zase. Če se nočeš cepit, se pač jebi.

Škoda da "malo dnarja, malo muzike", kar se tiče Coninija.

Zabit si do dna.

Jaz nisem covi-vaxxer, ampak če bi bil, bi bil precej jezen, da po cepljenju moram še nositi te cunje na faci.Dobro so vas zdresirali.

Res si zabit do dna.


Jaz dobro vem, da cepiva niso 100% za viruse ki hitro mutirajo.

Vi ste to nam prodajali. Pa še vedno nam prodajate, da so cepiva učinkovita.
Celo država nas sili v cepljenje z zastarelimi cepivi.

Ajde...recimo, da se jutri odločim it v cepljenje. Zakaj naj bi se cepil z cepivom, narejenim za alfo, če pa je updejtana verzija takorekoč za vogalom?
Jasno, cepil se ne bi ne z enim ali drugim, ampak hipotetično, če me jutri doleti razodetje.
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

Conini ::

jotunn je izjavil:

Conini je izjavil:

Nikjer mi ni bilo ničesar dokazano. Spelji se bebec.

No saj o tem sem govoril ;)


tipična antivaxerska zabitost brez virov

multivac ::

Conini je izjavil:

multivac je izjavil:

Če spustiš smrtonosen virus, antidot katerega je cepivo...še vedno tvegaš, da virus mutira in potamani tudi cepljene.

Ta virus trenutno pobija predvsem tiste, ki bi jo antiwaxer Mato sam odpeljal v Auschwitz.

Realnost ni filem in virusi niso 100% zanesljivi.

Obe cepivi mRNA sta bili narejeni čez vikend. Razvoj dela svoje. Sam teoretiki zarot ostajate stoletja zadaj.

Virus lahko najde zatočišče v zoonotičnem rezervoarju in počaka kako generacijo, da ponovno napade ljudi, ki so neimuni.


...


Si ti prepričan, da si meni odgovarjal. Nekako moj del nima povezave s tvojim.
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

jotunn ::

Conini je izjavil:

jotunn je izjavil:

Conini je izjavil:

Nikjer mi ni bilo ničesar dokazano. Spelji se bebec.

No saj o tem sem govoril ;)


tipična antivaxerska zabitost brez virov

A ti bi rad vir, kje si izpadel kot funkcionalno nepismen idiot? Pa realno ni problema. Vsak tvoj "odgovor" pogledas pa vidis. Drugace pa recimo kaksen dan ali dva nazaj ko si poskusal replicirati na en moj post pa nisi bil sposoben prebrati in razumeti na kaj sploh odgovarjas in si blebetal o povsem nepovezanih stvareh. Tam ene 10 strani nazaj bos nasel ;)

mahoni ::

Conini je izjavil:

jotunn je izjavil:

Conini je izjavil:

Nikjer mi ni bilo ničesar dokazano. Spelji se bebec.

No saj o tem sem govoril ;)


tipična antivaxerska zabitost brez virov

Evo ti vir, materin ti grob!

https://amp.smh.com.au/world/europe/ast...
Tu je bil nesramen podpis, ki mi je prislužil naziv, ampak mi dol visi za tem.

multivac ::

Še enkrat bom vprašal vaxxerje:

Vaxerji priznavate, da trenutna cepiva nis oglih najboljša za nove seve.
Zakaj torej naj bi se cepil z leto dni starim cepivom, če pa nam obljubljajo nove verzije?
Zakaj nas v to sili država? Rabi porabit cepiva?

A je to tista scena kot leta 1998 v gaming svetu, kjer si igro moral posodobiti tako, da si postopoma naložil popravke?
Torej nisi mogu iz 1.0 it direkt na 1.6. Ampak 1.1, 1.2.,1.3...
Jebeno tečno je bilo, dokler se niso odločili združit vse pretekle popravke.
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: hendriks ()

Mato989 ::

josipdare je izjavil:

Povprecen vakser:

A woman's fully vaccinated father died from COVID-19, with her saying she "can't imagine how much more he would have suffered if he had not gotten the vaccine."

https://thehill.com/changing-america/we...

Po vase je torej smisel cepiva lazja smrt?


Hahaahhaahhhahah epsko, srecen se je cepil je lazje umrl

Dokoncna resitev brez auschwitza
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

mahoni ::

Jaz ze ves cas govorim, da bo pokalo. Pa ne zaradi antivaxerjev, temvec se bo naspikanim odtrgalo, ker bojo moral nagobcnik nosit, cepras so kao safe...

In plus po tretji spikici, ko bodo krepaval ko mucke.

Potem pa pokica ufff purge hir aj kaaaam.
Tu je bil nesramen podpis, ki mi je prislužil naziv, ampak mi dol visi za tem.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: hendriks ()

multivac ::

Mato989 je izjavil:

josipdare je izjavil:

Povprecen vakser:

A woman's fully vaccinated father died from COVID-19, with her saying she "can't imagine how much more he would have suffered if he had not gotten the vaccine."

https://thehill.com/changing-america/we...

Po vase je torej smisel cepiva lazja smrt?


Hahaahhaahhhahah epsko, srecen se je cepil je lazje umrl

Dokoncna resitev brez auschwitza


Pomisli koliko dvojnih smrti bi imeli, če ne bi umrli bili cepljeni.
Še dobro, da smo jih zaščitili pred ponovno smrtjo.

vaxx PRESS
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

Mato989 ::

Conini je izjavil:

multivac je izjavil:

No, saj je napredek, da ste že zadovoljni z sub 50%. Pred časem ste govorili, da je 100%.


Pred časom v času alfe, bete.. zakaj je potrebno prav tebi to razlagat??
Obe cepivi bistveno zmanjšata možnost hudega poteka. In to je edina stvar, ki je pomembna.
Cepiš se zase. Če se nočeš cepit, se pač jebi.

Škoda da "malo dnarja, malo muzike", kar se tiče Coninija.

Zabit si do dna.

Jaz nisem covi-vaxxer, ampak če bi bil, bi bil precej jezen, da po cepljenju moram še nositi te cunje na faci.Dobro so vas zdresirali.

Res si zabit do dna.



Ampak stroka je bluzila da se mormo cepit ker tako ne dobimo virusa in nikogar ne okuzimo zakaj spreminjate narrative
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

multivac ::

mahoni je izjavil:

Jaz ze ves cas govorim, da bo pokalo. Pa ne zaradi antivaxerjev, temvec se bo naspikanim odtrgalo, ker bojo moral nagobcnik nosit, cepras so kao safe...

In plus po tretji spikici, ko bodo krepaval ko mucke.

Potem pa pokica ufff purge hir aj kaaaam.


Kaj pa vem. TheBlueOne, se je že sprijaznil z novo normalnostjo, celo išče znanstvene razlage, da mu upravičijo biti gimp.
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

CoolBits ::


Tipičen cepec danes.

PrihajaNodi ::

V primeru kovida, so najbolj stranski ucinki izguba vonja, so kaj podrobnrjse analize ali se sistem obnovi? Leto ali dve?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

multivac ::

CoolBits je izjavil:


Tipičen cepec danes.


Točno to.
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

Conini ::

multivac je izjavil:

Vi ste to nam prodajali. Pa še vedno nam prodajate, da so cepiva učinkovita.


Učinkovitost cepiv je javen podatek in NI 100%.
99% antivaxerjev na tem forumu sploh ne ve tega. Zakaj je temu tako? Zato, ker so zabiti antivaxerji.

Pa še vedno nam prodajate, da so cepiva učinkovita.


Dobro veš, da cepiva preprečujejo hujše poteke covida. Ampak konstantno lažeš in se delaš nevednega. Z nabijanjem nepreverjenih laži po vseh možnih forumih strašiš nevedne ljudi in jih ubijaš.

TI, antivaxer, si depopulator.
TI, antivaxer, delaš zaslužke big farmi, ko pošiljaš folk v bolnice, kjer povprečen težji bolnik stane zdravstveno blagajno tisočkart več kot pa cepiva.

Celo država nas sili v cepljenje z zastarelimi cepivi.

sej ne moreš verjet.. ;(( zdaj imamo pa zastarela cepiva

Ajde...recimo, da se jutri odločim it v cepljenje. Zakaj naj bi se cepil z cepivom, narejenim za alfo, če pa je updejtana verzija takorekoč za vogalom?

Moderna ima višjo učinkovitost pri delti glede prenosa, kot pa AZ pri alfi.
O učinkovitosti pri preprečitvi hujših stanj pa sploh nimamo kaj diskutirat.
««
35 / 35
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Pfizer, PCT test in neprofesionalni zdravnik (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10620089 (16282) Mr.B

V Izraelu kljub visoki precepljenosti krivulja navzgor (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Problemi človeštva
41657657 (51399) bluefish

Več podobnih tem