» »

GeForce težave, občasno ni slike

GeForce težave, občasno ni slike

M&M ::

NUJNO!

Pred kratkim so se mi začele pojavljati težave, katerih ne znam odpraviti! Občasno mi zmanjka slike. Kot bi monitor za trenutek izklopil,... Včasih je to zelo moteče! Kaj naj naredim?

Verjetno je nekaj narobe z gonilniki, katere naj dam gor,.. trenutno imam 43.45 Sem imel že tudi novejše, pa ni nič pomagalo !

pomagajte prosim!
M&M
  • spremenil: CaqKa ()

Raw ::

Ni nujno, da je so krivi gonilniki.
Malo poglej se za kontakte (monitor - racunalnik, monitor - napajanje).

.raw

Zoidberg ::

to se je tud men naredilo zaenkrat samo enkrat tok tok tob les. K se je to naredil sm že mislu da je štroma zmankal pa sm hotu že začet pizdit:D :D
Just keep on trying, keep on flying. I will be the light.

Trololololo1 ::

al maš slučajno tud integrirano grafično na plati??? k men tud zeza grafična pa izklapla pa zmrzuje, tk de moj nasvet je kup novo grafično.

glinik ::

Kak pa je kaj z napajalnikom?

Lp

M&M ::

Grafična ni integrirana!
Napajalnik 340w Chiftech !
Kontakti 1000 x preverjeni !

Sej mi ne izklaplja vedno, samo v določenih aplikacijah. Recimo IE, pa še tu in tam,... v glavnem ni logične povezave, kdaj se bo to zgodilo!
M&M

M&M ::

Aja,... pa bratu isto dela že kakšne pol leta na isti grafiki. GeForce MX440!!!
M&M

CaqKa ::

za kolko časa pa izgine slike? pri meni se jo ta namreč tudi dogajalo pa se sedaj nena več...
slike je zmanjkalo za kako sekundo nekje... mogoče malo manj.
pomojem je težava softverska. vendar nebi vedel kaj sem naredil da je bilo vredi.. niti se nisem trudil kaj ne tem.

pingo76 ::

Pa si siguren, da je to GF in ne ATi? Pri atiju pomaga nasmetitev SUN Java 1.3.1 (novejša rzličica ne dela prav).
LP
Pingo76

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: pingo76 ()

M4TECH ::

Daj ji boljše hlajenje.

lopov ::

Ojla!

Isti problem z Gf 440MX 64Mb (mislim pa da Inno 3D) ima tudi kolegica. Nekaj je carala z drajverji in se je zacelo to dogajati. Hlajenje dela OK (preverjeno) in mislim, da mora biti nekaj v povezavi z drajverji. Sedaj ima 25.xx in se ji to ne dogaja vec.

b.

Frgazor ::

pingo76: pri tisti tezavi z javo je sistem umrl z blue screenom. Je bla pa napaka sunova in z jre 1.4.1 so odpravili napako. Ampak to me ne ustavi, da ne bi obcasno preklel svojega radeona :>

M&M ::

Sem siguren da je GF in ne ATI,.. saj nisem po župi priplaval ;(( !

Za hlajenje mislim da je dobro poskrbljeno, Chiftec ohišje,.. dodatni coler za grafiko!

po mojem je nekaj z driverji, ker se mi je to začelo dogajat, ko sem nanovo postavil sistem,... z novimi gonilniki! Bom probal s starejšimi, pa bomo videli kaj se bo zgodilo.

Slike pa zmanjka za delček sekunde !

LP
M&M

pingo76 ::

Frgazor: LOL! Medni pa dela le verzija 1.3.1 BSOD pa že dooolgo nisem videl.. (2 leti)

Zoidberg ::

No zdaj je tudi meni to začelo bol pogosto delat. Bom probal druge driverje prej sem uporabljal 42 in tega ni delalo odkar imam naložene 45 se mi je to pojavilo po enem mesecu od namestitve.
Just keep on trying, keep on flying. I will be the light.

M&M ::

Zadnja ugotovitev ...

Verzija detonatorja 30.82 dela v redu !!
M&M

CaqKa ::

>:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Java na mac os x

Oddelek: Programiranje
121278 (798) extr3m3
»

Instalacija CentOS

Oddelek: Pomoč in nasveti
5879 (692) amaze646
»

Kje so programi

Oddelek: Operacijski sistemi
71350 (1149) madness
»

Vaša mnenja o ATI Kantalyst (catalyst) gonilnikih (samo lastniki R300 čipov)

Oddelek: Strojna oprema
351634 (1053) Mavrik
»

Java v Mozilli?

Oddelek: Programska oprema
7754 (665) krucymucy

Več podobnih tem