» »

Študent naj bo - mobilen

Študent naj bo - mobilen

1
2
3

Wrop ::

Kaj pa je s temi cenami rabljenih? Podobni clioti 4 so dražji kot pred dvemi leti nazaj? WTF?

matobeli ::

Vsak teden ne, tist je pucanje.
Sej tud 2x letno ni nič takega.

Eni smo si ba ženo omislil, sej je isto skoz neki.

hojnikb ::

nwm, js razn menjave ketne (kar stejem v potrosni material, kot jermen pri ostalih) nisem menju nic. Pa tece ze 4 leto lastnisva in kr neki kilometrov za sabo. Could be just luck.
#brezpodpisa

TheBlueOne ::

hojnikb je izjavil:

nwm, js razn menjave ketne (kar stejem v potrosni material, kot jermen pri ostalih) nisem menju nic. Pa tece ze 4 leto lastnisva in kr neki kilometrov za sabo. Could be just luck.


Kaj tocno imas? Letnik km? Da se malo pomirim ko bo moja pripeljala bavarskega ljubimca.

Gogo ::

Sem kar vedu da bo dobra debata. :))
Kar se tiče nakupa: fotr financira 50% ostalo študent. Študent tudi vse ostale stroške, fotr le priskrbi dobrega lokalca mehanika, ki mu zaupa.
Parking v Lj, ni problema pred blokom. Avto pa bo uporablja tudi starejša hčerka ko naredi izpit, upam na pomlad.
Ogledano: Škoda (več modelov) in Hyundai (tudi več modelov). Mnenja?
Gigabyte Aorus B550 Elite|Ryzen 3 3100|GeForce GT 1030|
TG Delta RGB 16GB CL 16|ADATA XPG SX8200 PRO 512GB NVMe SSD M.2|
Chieftec Photon Series 650W RGB ATX| Antec PerformanceOne P7 Silent Black|

hojnikb ::

TheBlueOne je izjavil:

hojnikb je izjavil:

nwm, js razn menjave ketne (kar stejem v potrosni material, kot jermen pri ostalih) nisem menju nic. Pa tece ze 4 leto lastnisva in kr neki kilometrov za sabo. Could be just luck.


Kaj tocno imas? Letnik km? Da se malo pomirim ko bo moja pripeljala bavarskega ljubimca.

f30 13', bliza se pa 200 jurjem (na stevcu, koliko je pa res, nimam pojma)
Imamo pa tudi forumasa, k ima isti model (chucki, ce se nemotim) in lahko on se napise kaksno izkusnjo.


Gogo je izjavil:

Sem kar vedu da bo dobra debata. :))
Kar se tiče nakupa: fotr financira 50% ostalo študent. Študent tudi vse ostale stroške, fotr le priskrbi dobrega lokalca mehanika, ki mu zaupa.
Parking v Lj, ni problema pred blokom. Avto pa bo uporablja tudi starejša hčerka ko naredi izpit, upam na pomlad.
Ogledano: Škoda (več modelov) in Hyundai (tudi več modelov). Mnenja?

najboljse mnenje bo to, da sprobas cimvecj opcij, precekiras kaj dobis (ohranjenost, zgodovina servisov, dodatne stvari kt so gume itd) in potem vrzes na mizo najbolso opcijo. Ignoriras pa znacko na havbi in kilometre na stevcu, ker tukaj se ponavadi ljudje naraje zakoljejo.
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

TheBlueOne ::

Gogo je izjavil:


Ogledano: Škoda (več modelov) in Hyundai (tudi več modelov). Mnenja?


Tisti, ki je lepsi za ceno. Jaz pri teh skoraj ne bi gledal brenda, ker ni neke grozne razlike. In pri teh avtih za 1000EUR zamenjas pol avta. Tako da ce ima morda res kaksen km vec in je cena dosti nizja lahko vrzes kocko in das razliko na stran.

Zgodovina sprememb…

blackbfm ::

ali ga je mel nekdo vec na avtovleki in pr mehanikih, da ni mogu v 10 letih akumulirat vec k 8kkm/leto


Kje pa naberete vec kot 8kkm letno? Meni ne uspe

A110 ::

Gogo je izjavil:

Sem kar vedu da bo dobra debata. :))
Kar se tiče nakupa: fotr financira 50% ostalo študent. Študent tudi vse ostale stroške, fotr le priskrbi dobrega lokalca mehanika, ki mu zaupa.
Parking v Lj, ni problema pred blokom. Avto pa bo uporablja tudi starejša hčerka ko naredi izpit, upam na pomlad.
Ogledano: Škoda (več modelov) in Hyundai (tudi več modelov). Mnenja?


C3 1.6hdi dobiš za okoli 5k letnik okoli 2015 (starejša generacija) in z okoli 100k km. Avto je šparovček, dovolj kratek da ga potisneš kamorkoli, servisi poceni, delov dovolj.

hojnikb ::

blackbfm je izjavil:

ali ga je mel nekdo vec na avtovleki in pr mehanikih, da ni mogu v 10 letih akumulirat vec k 8kkm/leto


Kje pa naberete vec kot 8kkm letno? Meni ne uspe

ce mas par do sluzbe in kilometer do gostilne/kafica/stacune, potem tezko. Nazalost pa precej ljudi nima te srece.
#brezpodpisa

Hemi426 ::

Wrop je izjavil:

Kaj pa je s temi cenami rabljenih? Podobni clioti 4 so dražji kot pred dvemi leti nazaj? WTF?


Kitajska gripa oz. ukrepi povezani z njo.
1. Ljudje so zaradi zaprtja salonov med vali prešli na rabljen trg avtomobilov.
2. Ljudje, ki so načeloma zanašali na javni prevoz in so med 1. valom fizično hodili v službo, so čez noč ostali brez javnega prevoza in so raje nabavili nek econobox.
2. Marsikomu se je finančna situacija poslabšala in je prešaltal na bolj poceni rabljene avte.
3. Globalno so velike težave z dobavo čipov, v USA npr ni več toliko pomemben finančlni aspekt kupca, ampak če ima rabljen avto za "dati notri"
https://jalopnik.com/dealers-are-runnin...
(Mr. Shaker said the new-vehicle selling price is no longer his priority in negotiations. Instead, he is telling salespeople to find customers who have a used vehicle they are willing to trade in.)
4.Realna vsaj 3% inflacija(pustiva zdaj prirejeni državni izračun) in za 200EUR višja lanska povprečna plača imata tudi svoj vpliv.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hemi426 ()

hojnikb ::

mk4 clio je vedno drzal visoko ceno. ni logicno, da ma megan z vec konji in vec opreme istega letnika nizjo ceno, ampak to je pac slovenski trg. folk je obseden z clioti.
#brezpodpisa

TheBlueOne ::

Ce je iz Mute. Da ne govorimo kaksen visek estetike je tale Megan.

bambam20 ::

TheBlueOne je izjavil:

Ce je iz Mute. Da ne govorimo kaksen visek estetike je tale Megan.



Zato jih pa ni veliko na cestah, ker tega skoraj nobeden ni kupil.

To bo moral šenkat, da bo kdo odpeljal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

TheBlueOne ::

Se pogaja se lahko student.

hojnikb ::

4 jurje, poln kesl benza pa roka :)
#brezpodpisa

TheBlueOne ::

Potem pa takoj loviti bejbe! Slepe seveda. :D

RedDrake ::

hojnikb je izjavil:

blackbfm je izjavil:

ali ga je mel nekdo vec na avtovleki in pr mehanikih, da ni mogu v 10 letih akumulirat vec k 8kkm/leto


Kje pa naberete vec kot 8kkm letno? Meni ne uspe

ce mas par do sluzbe in kilometer do gostilne/kafica/stacune, potem tezko. Nazalost pa precej ljudi nima te srece.

Če bi se ljudje preselili tako da bi imeli manj do službe, potem bi na dolgi rok več privarčevali.

In ZELO veliko ljudi naredi zelo malo kilometrov z vozili.
Kako so takšna vozila vzdrževana je pa druga zgodba. Pri "novejših" (5-10 let) to ni več tak problem ker imajo večinoma vsi digitalno servisno knjigo. Tam se pogleda in če stvari štimajo ni panike.

Pa btw, v garaži imam 30 let star renault z 24kkm na števcu. Vsakič ko se kam peljem nekaj crkne. Če bi hotel biti "ziher", bi moral menjati praktično vse kar je plastično in/ali gumijasto in skrbi za delovanje avta.

hojnikb ::

TheBlueOne je izjavil:

Potem pa takoj loviti bejbe! Slepe seveda. :D

bo reku da je avto od none, audi pa parkiran doma :) Al bo pa parkiral nekje dalec stran in se prpelu z skirojem :)
#brezpodpisa

TheBlueOne ::

Sicer pa ob takem avtu vsaka izgleda lepa, tako da lahko spusti standarde.

hojnikb ::

TheBlueOne je izjavil:

Sicer pa ob takem avtu vsaka izgleda lepa, tako da lahko spusti standarde.

tale tema je goldmine :)

Da nebomo smetil z offtipicom, se pridruzte raje official slotech discordu, kjer mamo namenski kanal za to .)
https://discord.gg/sdQTdx7Y
#brezpodpisa

bambam20 ::

TheBlueOne je izjavil:

Se pogaja se lahko student.


Pol naj gre pogledat kakšno Hondo Civic Sport.. Bo imel vsaj všečen avto.

Hydros ::

MadIggy ::

Kupi bencinarja brez turbine, z ročnim menjalnikom in staro preizkušeno tehnologijo. Izogibaj se modelom, ki jih folk kupuje za divjanje in "prestižnim" znamkam, ker za 6k kaj takega ne obstaja. Prav tako se izogibaj pregovorno slabim (VW 1.2 TSI motor, nemški jugo (Opelica)) in eksotičnim modelom. Jaz bi gledal kaj v rangu I30, CeeD, Megane, Auris, Avensis, itd...

sm1x ::

Imam BMW 120d, 2007 letnik, blizu 300.000km. V dobrih štirih letih, odkar ga imam, sem menjal: senzor za temperaturo motorja in grelne svečke. Drugače pa redni servisi na 10.000km (menjava olja itd.), tankam in vozim. Pelje se pa bolje od vseh kantic, ki jih vi tukaj predlagate. ;) Na veliko žalost ga bom moral prodat, ker pričakujem naraščaj in ima ta avto enostavno premalo placa.

Raptor F16 ::

Gogo je izjavil:

Sin študent išče svoj prvi avto. Med brskanjem sem naletel na tole:
https://avto-magazin.metropolitan.si/na...
Torej sin ima budget 4-6K, bencinar ali dizel še ne ve. Kaj bi bilo primerno? thx


Prvi avtomobil dokler si nisem svojega kupil je bil VW Caddy. Ni bi ravno raketa, magnet za pičke glih tko ne ampak so bile pa številne prednosti.

Avto praktičen do jaja. Si šel na festival, nisi mel kje prespat ? Haaaa če si zadnjo klop doma pustil si funku jogi v prtljažnik in spal, pa tudi telovadil kot gospod ;)

Sem se 4x selil. Veš kok je to hvaležno ko lahko vso svojo kramo zbašeš zadaj pa še vedno lahko koga s seboj pelješ.

Plehpičke so se me ogibale na daleč. Zdaj z golfom je stvar malo kontra ampak, sem dost star in iznajdljiv da se jih znam tudi sam ognit :D

1.6 Turbodizel prijazen moji denarnici. Kot rečeno ni bil raketa ampak na 5 litrov povprečja niti ni tak slabo :) sploh če se dosti voziš.

Avto se tudi v mestu da lepo spodobno sparkirat. :)

Predvsem pa glavna stvar. Kot mladi voznik bo itak v takem avtu ego pustil doma ker če se bo hotel naganjat mu bo takoj veselje dol padlo ;) kljub temu je 100 konjev za traktorje in penziče prehitevet dovolj močan, na avtocesti pa lepo vzdržuje hitrost.
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

Zgodovina sprememb…

bambam20 ::

sm1x je izjavil:

Imam BMW 120d, 2007 letnik, blizu 300.000km. V dobrih štirih letih, odkar ga imam, sem menjal: senzor za temperaturo motorja in grelne svečke. Drugače pa redni servisi na 10.000km (menjava olja itd.), tankam in vozim. .


Pred tvojim lastnišvom je bilo pa pol avta zamenjanega. Noben BMW do 300.000 km ni samo redni servisi. Nobeden.

Raptor F16 ::

bambam20 je izjavil:

sm1x je izjavil:

Imam BMW 120d, 2007 letnik, blizu 300.000km. V dobrih štirih letih, odkar ga imam, sem menjal: senzor za temperaturo motorja in grelne svečke. Drugače pa redni servisi na 10.000km (menjava olja itd.), tankam in vozim. .


Pred tvojim lastnišvom je bilo pa pol avta zamenjanega. Noben BMW do 300.000 km ni samo redni servisi. Nobeden.


Popravek.

Noben avto.
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

Meizu ::

Gogo je izjavil:

Sin študent išče svoj prvi avto. Med brskanjem sem naletel na tole:
https://avto-magazin.metropolitan.si/na...
Torej sin ima budget 4-6K, bencinar ali dizel še ne ve. Kaj bi bilo primerno? thx



Kajsvem, uni avto magazin autor malo fantazira, ko zaključuje s tem, da je kombi ultimativni študentski avto - za kaj točno? Za peljat 7 bejb v bližnjo betulo? Plačat pa dvojno vinjeto, dražji servisi (večje posode za olje ter ostale fore), po možnosti visoke cestne takse, ker so motorji avtomatsko višjih kubatur....

Mislim ja, če je tata poln keša in mu ni panike tako za brezveze financirat kombi, potem ajde štekam foro, ampak realno pa to niti malo ni.

Če ne troga veliko opreme s sabo je hatchback čisto dovolj, sicer sem osebno bolj pristaš tega, da je treba mladini dat daljše avte, da se navadijo vozit, ne da potem po 10ih letih guslanja hatchbacka presedlajo na karavana ali kupeja in takoj markirajo vse kandelabre na vasi.

Opel Astra, Ford Focus, Hyundai i30, Kia Ceed... Biraj i vozi.

ginekk ::

Predlagam Škoda Fabia 1.0 TSI od letnika 2017 dalje (popravek - za ta budget bo par let starejša recimo od 2014 dalje. Nujno bencinska).
Tehnika je zanesljiva, servis zna narest skorajda vsak.


Ne sanjajte o BMWjih in ostalih "premium" znamkah, kajti že ko bo treba plačat kasko -ki se računa na novo vrednost vozila - bo tudi premium bolela glava.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ginekk ()

Master_Yoda ::

Gogo je izjavil:

Sem kar vedu da bo dobra debata. :))
Kar se tiče nakupa: fotr financira 50% ostalo študent. Študent tudi vse ostale stroške, fotr le priskrbi dobrega lokalca mehanika, ki mu zaupa.
Parking v Lj, ni problema pred blokom. Avto pa bo uporablja tudi starejša hčerka ko naredi izpit, upam na pomlad.
Ogledano: Škoda (več modelov) in Hyundai (tudi več modelov). Mnenja?


A sestra, ki se bo verjetno ze spomladi vozila z avtom pa ne rabi nicesar prispevati ? ;)
Dovie'andi se tovya sagain.

anketar ::

mk2 ali mk2,5 focus, 1,6benz mal več troš ampak je pa bulletproof

HotBurek ::

Čimdlje stran od novih digitalnih avtov...

Kupi mehanski avto, seveda naj bo BMW, da se nauči dobro furat.

Primer bencin: https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/deta...

Primer dizel: https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/deta...
root@debian:/# iptraf-ng
fatal: This program requires a screen size of at least 80 columns by 24 lines
Please resize your window

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: HotBurek ()

hojnikb ::

bambam20 je izjavil:

sm1x je izjavil:

Imam BMW 120d, 2007 letnik, blizu 300.000km. V dobrih štirih letih, odkar ga imam, sem menjal: senzor za temperaturo motorja in grelne svečke. Drugače pa redni servisi na 10.000km (menjava olja itd.), tankam in vozim. .


Pred tvojim lastnišvom je bilo pa pol avta zamenjanega. Noben BMW do 300.000 km ni samo redni servisi. Nobeden.

enica z m47 motorjem kamot.

ginekk je izjavil:

Predlagam Škoda Fabia 1.0 TSI od letnika 2017 dalje (popravek - za ta budget bo par let starejša recimo od 2014 dalje. Nujno bencinska).
Tehnika je zanesljiva, servis zna narest skorajda vsak.


Ne sanjajte o BMWjih in ostalih "premium" znamkah, kajti že ko bo treba plačat kasko -ki se računa na novo vrednost vozila - bo tudi premium bolela glava.

zakaj bi na 10 let star avto dajal kasko? osnova+ pa je to to.

HotBurek je izjavil:

Čimdlje stran od novih digitalnih avtov...

Kupi mehanski avto, seveda naj bo BMW, da se nauči dobro furat.

Primer bencin: https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/deta...

Primer dizel: https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/deta...

zakaj bi se vozu v nemcijo in placeval davek, ce mas novejsi in bolj prestine model na voljo pri nas :)
https://www.avto.net/Ads/details.asp?id...
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

Vanadium ::

Nevem če je bilo predlagano ampak jaz bi predlagal Kia Ceed druge generacije 1.4 bencinar, motor ima ketno, poceni vzdrževanje, registracija tudi ugodna, ima cca 100 konjev kar je več kot dovolj, pa še relativno ok zgleda. Dobiš letnik 2015 že za 7000€ in manj kot 100.000 km.

matobeli ::

Če se gleda male motorje je fajn pogledat tudi na to da ima pod 1350cm3 prostornine, je nekaj nižji cestni prispevek, druga zadeva so pnevmatike, ene dimenzije so blazno poceni, kar pomeni da bo študent lahko fural continentalke pa niti ne razmišljal o 5eur cenejših kitajcih, druge pa hitro skočijo proti 100eur/kom.

Una nonotova Honda Civic je v resnici kar dober avto za študenta ;)

Alpa kej takega?
https://www.avto.net/Ads/details.asp?id...

Men se to zdi blazno pocen za relativno soliden avto z praktično nič kilometri, pa predelan na LPG, kar pomen da bo vožnja nekje v cenovnem razredu SDIja ko je bil dizl po 1eur.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: matobeli ()

TheBlueOne ::

To bo pocasi tema "Najbolj zanic avto.". :)

Evo se moj shitty zmagovalec:

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id...

90 letnik, ki je slabo videl in ga pobonkal ampak redno servisiran!

Zgodovina sprememb…

Raptor F16 ::

Imam še boljši predlog.

Sin naj se odloči za operativni lizing in vzame neko KIO ali Dacio.

Računaj da te pri operativnem lizingu kjer je not že všteto servisiranje, zavarovanje, regustracija, gume in ostali potrošni material nek NOV KIA Rio pride 6EUR na dan. Dacia zagotovo nekako podobno.

Torej... leto ima 365 dni x7 EUR to je 2550 EUR stroška na leto. Dodaj še bencin... in tvoj sine se bo vozil v NOVEM avtomobilu brez dodatnih skritih stroškov ki jih pri nakupu vozila niti upoštevali niste. (Veliki servis, nove gume, registracija, zavarovanje...)

Računaj da bi za razne BMW-je brez bonifikacije takoi plačeval od 1000-2500 EUR na leto SAMO za zavarovanje. Odvisno s kakimi garami bi se nafukal.
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

Zgodovina sprememb…

krho ::

RedDrake je izjavil:

Če bi se ljudje preselili tako da bi imeli manj do službe, potem bi na dolgi rok več privarčevali.

Kako (in sploh kam)naj se preselim bližje.. če je eden na Jesenicah, Kranju, Škofji Loki, Žireh., (pa to levo je čisto realno si ne zmišljujem) drugi pa v Ljubljani...
si.Mail odprto-kodni odjemalec elektronske pošte. - http://www.simail.si
Uredite si svojo zbirko filmov, serij in iger - http://xcollect.sf.net

ginekk ::

hojnikb je izjavil:


zakaj bi na 10 let star avto dajal kasko? osnova+ pa je to to.

.
kupi mehanski avto, seveda naj bo BMW, da se nauči dobro furat.


Mladi oz. začetniški vozniki nosijo po vseh podatkih večje tveganje za nesrečo.
Dokler bo avto več vreden kot kasko se izplača. Definitivno bolj kot zgonjen star BMW.

Pa zakaj bi tudi vozil BMW, ker si v njem avtomatsko prepoznan za nasilneža na cesti.

hojnikb ::

Pa zakaj bi tudi vozil BMW, ker si v njem avtomatsko prepoznan za nasilneža na cesti.

Zakaj bi vozu avto, če lahko voziš kolo?
#brezpodpisa

matobeli ::

Zakaj bi vozil kolo če imaš lahko torbo?

hojnikb ::

Si zašvicu fuŁ, a?
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

blackbfm ::

Mladi oz. začetniški vozniki nosijo po vseh podatkih večje tveganje za nesrečo.
Dokler bo avto več vreden kot kasko se izplača.


ja naj ne vozi kot idiot in ne rabi kaska

ginekk ::

blackbfm je izjavil:

Mladi oz. začetniški vozniki nosijo po vseh podatkih večje tveganje za nesrečo.
Dokler bo avto več vreden kot kasko se izplača.


ja naj ne vozi kot idiot in ne rabi kaska



Naj ugibam, ti ga ne rabiš, voziš perfektno, a?
Mislim podatki ne lažejo, vozniki začetniki povzročijo več nesreč, pa magari je to vzvratno parkiranje. Reči študentu: "ne vozi kot idiot" je kar veliko pričakovanje.
In kasko ni drag, če cena novega vozila ni pretirana. Mislim če si ne moreš privoščit kaska, itak voziš predrag avto.

jshadlsa232 ::

ginekk je izjavil:

blackbfm je izjavil:

Mladi oz. začetniški vozniki nosijo po vseh podatkih večje tveganje za nesrečo.
Dokler bo avto več vreden kot kasko se izplača.


ja naj ne vozi kot idiot in ne rabi kaska



Naj ugibam, ti ga ne rabiš, voziš perfektno, a?
Mislim podatki ne lažejo, vozniki začetniki povzročijo več nesreč, pa magari je to vzvratno parkiranje. Reči študentu: "ne vozi kot idiot" je kar veliko pričakovanje.
In kasko ni drag, če cena novega vozila ni pretirana. Mislim če si ne moreš privoščit kaska, itak voziš predrag avto.

Grem stavit da povprecen student vozi bolje kot oni z misljenjem, da rabijo BMW za fuk.

Sej ti stereotipi so malo za salo malo za res, OP pa najbolje da se vsede z mulcem pred avto.net in naredita plan katere avte greta v zivo pogledat. Ker prek foruma je lahko srat.

Zgodovina sprememb…

TheBlueOne ::

jshadlsa232 je izjavil:


Grem stavit da povprecen student vozi bolje kot oni z misljenjem, da rabijo BMW za fuk.

.


Za to ne potrebujes BMWja. BMW pove, da rad vozis in da pogosto menjas avte, ker ne drzijo dolgo. Poves tudi, da se tvoji avto super vozijo. Enako pri bejbah.

Ima pa marsikateri BMW lasnitk se en avto, praviloma zanesljiv in poceni. To pa je zena in tega se ne menja.

Vecina ostalih pa je favs, ker vozijo samo najbolj prakticni kompromis.

blackbfm ::

Naj ugibam, ti ga ne rabiš, voziš perfektno, a?


Ne rabim ga ker sem pripravljen požret škodo na svojem avtu ko pri polni zavesti vozim debilno in objestno, škodo ki jo povzročim drugim osebam pa itak krije obvezno zavarovanje.

Mislim podatki ne lažejo, vozniki začetniki povzročijo več nesreč, pa magari je to vzvratno parkiranje.


Normalno da 1x butneš avto pri parkiranju, verjetno bo samo kozmetična poškodba ne bo totalka

matobeli ::

Kako že pravijo, prva praska najbolj boli, vse ostalo je pa pač redna uporaba :))

So pa na AMZS recimo ratal res težaki, maš mal podrgnen avto (recmo blatnik) pa te vržejo na tehničnem.

HotBurek ::

Mislim podatki ne lažejo, vozniki začetniki povzročijo več nesreč, pa magari je to vzvratno parkiranje.

Kaj pravijo podatki, koliko je letno mrtvih ter poškodovanih, kot posledice nesreče pri vzratnem parkiranju?


A štekaš? Vzratno parkiranje, katerega posledica je nesreča. :))
root@debian:/# iptraf-ng
fatal: This program requires a screen size of at least 80 columns by 24 lines
Please resize your window
1
2
3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup avta za -+2000 evrov (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Na cesti
22123630 (1134) KTr1sk
»

Nakup prvega vozila in predlogi (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Na cesti
17519269 (12947) bambam20
»

Nakup avtomobila do 10000eur

Oddelek: Na cesti
485359 (3476) Raptor F16
»

Cene avtomobilov visoke? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Na cesti
15822641 (17066) KAVINSKY

Več podobnih tem