» »

Vaše (in ne od nekoga drugega) reakcije na Covid-19 cepivo

Vaše (in ne od nekoga drugega) reakcije na Covid-19 cepivo

Temo vidijo: vsi

jotunn ::

Glede na prebrano vidim da nihce od prisotnih kaj dosti ne sporta. Jaz sem tako po prvem kot po drugem odmerku (Pfizer) imel dobra 2 tedna noge taksne, kot da bi imel zadnja dva tedna vsak interval treninge, v resnici sem imel pa precej lahek teden pred cepljenjem in sem bil kar fino spocit. Na dolgo in pocasi je slo brez problema in pri normalnih pulzih, da bi pa kakrsnekoli intervale delal sem pa lahko pozabil. Vse ostalo pocutje je bilo pa ok (tisto majhno bolecine v roki naslednji dan ne stejem, ker bolecina zame je kaj drugega kot to)

shadeX ::

Glede na prebrano vidim da nihce od prisotnih kaj dosti ne sporta.


Jaz dnevno kolesarim. Se pa sedaj nekaj dni po cepljenju vzdržim športa, da srca preveč ne naprezam (za vsak slučaj).

Dpool ::

Jaz sem imel prvi odmerek Pfizerja, takrat sem samo obcutil bolecino v roki in zdelo se mi je kakor da sem precej bolj utrujen naslednji dan.

Drug odmerek bi moral imeti prekvceraj, pa nisem se sel. Tuhtam, ali bi morda imel kaj manj stranskih ucinkov, ce se kasneje cepim z drugim odmerkom (sicer verjetno ne bom imel imel potem tist TOP zascite, ampak se trenutno cepim bolj zaradi prirocnosti in da se svet cimprej vrne nazaj na tire).

Je kdo tukaj, ki se je sel kasneje cepit z drugim odmerkom kot mu je bilo uradno navedeno?

Webmojster ::

Dpool je izjavil:

Jaz sem imel prvi odmerek Pfizerja, takrat sem samo obcutil bolecino v roki in zdelo se mi je kakor da sem precej bolj utrujen naslednji dan.

Drug odmerek bi moral imeti prekvceraj, pa nisem se sel. Tuhtam, ali bi morda imel kaj manj stranskih ucinkov, ce se kasneje cepim z drugim odmerkom (sicer verjetno ne bom imel imel potem tist TOP zascite, ampak se trenutno cepim bolj zaradi prirocnosti in da se svet cimprej vrne nazaj na tire).

Je kdo tukaj, ki se je sel kasneje cepit z drugim odmerkom kot mu je bilo uradno navedeno?


Če si se samo enkrat cepil, ne boš dobil potrdila o cepljenju. Raje se drži priporočil, ki jih dajejo kvalificirani ljudje, kot pa nasvetov na tehničnih forumih.

ripmork ::

Dpool je izjavil:

Jaz sem imel prvi odmerek Pfizerja, takrat sem samo obcutil bolecino v roki in zdelo se mi je kakor da sem precej bolj utrujen naslednji dan.

Drug odmerek bi moral imeti prekvceraj, pa nisem se sel. Tuhtam, ali bi morda imel kaj manj stranskih ucinkov, ce se kasneje cepim z drugim odmerkom (sicer verjetno ne bom imel imel potem tist TOP zascite, ampak se trenutno cepim bolj zaradi prirocnosti in da se svet cimprej vrne nazaj na tire).

Je kdo tukaj, ki se je sel kasneje cepit z drugim odmerkom kot mu je bilo uradno navedeno?

Jaz sem Maja ob prvem odmerku zaprosil, če lahko drugi odmerek dobim po treh tednih namesto po dveh (sem ravno tisti čas bral, da ugotavljajo večjo učinkovitost pri daljšem razmaku med cepljenji). So mi ugodili in sem po malo več kot treh tednih dobil drugi odmerek (Pfizer, izkušnja opisana na začetku teme nekje). Brez omembe vrednih problemov, skratka. Malo kasneje je bilo tudi javno objavljeno, da večji razmak med cepljenji pomeni več protiteles.

PS: po Tviterjih berem, da naj bi na Danskem, Švedskem, ipd,... mlade do 50-ga cepili izključno z mRNA cepivi, z vektorskimi le pri izjemah.

PacificBlue ::

Pri J&J sem imel tezavo samo prvih 10-15min, po injeciranju, na mestu vboda je bil nenavaden, tuj občutek. Verjetno tudi nisem navajen cepljenja. Drugače pa brez posledic, brez kakih reakcij ali slabega počutja, morda sem bil samo malce bolj len naslednji dan.
Je pa kolega, ki je šel zraven dobil dermatitis po dlaneh, v roku treh dneh izginilo. Pa slabše se je počutil(vročina, bolece grlo).

shadeX ::

Dpool je izjavil:

Jaz sem imel prvi odmerek Pfizerja, takrat sem samo obcutil bolecino v roki in zdelo se mi je kakor da sem precej bolj utrujen naslednji dan.

Drug odmerek bi moral imeti prekvceraj, pa nisem se sel. Tuhtam, ali bi morda imel kaj manj stranskih ucinkov, ce se kasneje cepim z drugim odmerkom (sicer verjetno ne bom imel imel potem tist TOP zascite, ampak se trenutno cepim bolj zaradi prirocnosti in da se svet cimprej vrne nazaj na tire).

Je kdo tukaj, ki se je sel kasneje cepit z drugim odmerkom kot mu je bilo uradno navedeno?


Jaz in sicer malo več kot 5 tednov. Vprašal nisem nobenega (zakaj sploh bi?). To sem se pa odločil zato, ker sem na redditu prebral post, ki pravi da v UK imajo interval 8 tednov in da je tudi manj resnejših stranskih učinkov kot drugje (to je trdil avtor posta), prav tako je tudi zabeleženo večje število protiteles če drugi odmerek malo odložiš.

Trditev posta nisem preverjal, se mi je pa zdelo smiselno. Ker se mi z drugo dozo ni mudilo (cepil sem se zaradi zdravja in ne zaradi PCTja), sem drugi odmerek odložil še za nekaj tednov. Sedaj je cca 10 dni od drugega odmerka in do danes ni bilo stranskih učinkov.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

Dpool ::

Super, tnx za odzive zaenkrat. Ne, saj itak razumem, da ne bo dobil PCT potrdila. Se mi ne mudi s tem.. rad bi samo pomagal pri 'statistiki' eventuelno, zato bi rad cimbolje zase si naredil, da prestanem te stranske ucinke.

Jaz sem tudi pred mesci zasledil, da je bolje imeti daljsi razmak med odmerkoma, samo sem bral na spletu, tako da nevem ali je bilo verodostojno. Zdi se mi pa, da ce imajo ljudje vec stranskih ucinkov po drugem odmerku, daje morda le-ta malce prehited in se imunski sistem pretirano odzove na drugi odmerek. Ah, kaj pa vem. :D

Zgodovina sprememb…

  • odbrisal: bluefish ()

Badwolff ::

Zelo na pamet govorim, pa lahko so kaj spreminjali, ampak od začetka so govorili, da se da interval podaljša do 12 tednov, pa da je mogoče še boljši odgovor. Se pa gotovo da kaj preverit. Pa še veljavnost tega početja pri nas.

bluefish ::

Pordečeli, preberite naslov teme.

simonchelo ::

Astrazeneca.
1. Odmerek. Malce boleča roka.
2. Odmerek. Popolnoma nič.
ciao

Jerry000 ::

Evo, tudi jaz polno cepljen sedaj.

Pfizer
1. Odmerek: rahla bolečina v rami 2 dni
2. Odmerek minorna bolečina (zelooo manjša kot pri prvem) v rami 1 dan

To je pa to, brez reakcije.

LeQuack ::

Te reakcije nimajo smisla brez okvirne starosti. Ker pri starejših cepiva skoraj ne delujejo, posledično tudi reakcije ob cepljenj skorajda ni.
Quack !

bambam20 ::

jotunn je izjavil:

Glede na prebrano vidim da nihce od prisotnih kaj dosti ne sporta. Jaz sem tako po prvem kot po drugem odmerku (Pfizer) imel dobra 2 tedna noge taksne, kot da bi imel zadnja dva tedna vsak interval treninge, v resnici sem imel pa precej lahek teden pred cepljenjem in sem bil kar fino spocit.


Jaz sem imel še pred cepljenjem probleme z vnetjem obeh ahilovih tetiv, bolečine v leve kolenu, kolenskih vezeh in hrbtenici. Tako, da se ne morem zgovarjat na cepljenje.

rkobarov ::

Maja meseca sem se ob 10 dopoldne cepil z johnson, drugi dan ob 01:00 mrzlica (tresu sem se nekaj časa), ob 04:00 vročina. Drugi dan sem bil utrujen, po kosilu sem se dobro počutil. Star sem 35, 185cm fit.
Ryzen 5800x AIO280 32gb 16c3200 3080ti Msi b550 tomahawk Samsung 970 1Tb M27q

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: rkobarov ()

m0LN4r ::

Johnson, ama nista.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

todman74 ::

Jerry000 je izjavil:

Evo, tudi jaz polno cepljen sedaj.

Pfizer
1. Odmerek: rahla bolečina v rami 2 dni
2. Odmerek minorna bolečina (zelooo manjša kot pri prvem) v rami 1 dan

To je pa to, brez reakcije.


Nekaj takega je bilo tudi pri meni. Cepil pa sem se julija.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: todman74 ()

shadeX ::

Te reakcije nimajo smisla brez okvirne starosti. Ker pri starejših cepiva skoraj ne delujejo, posledično tudi reakcije ob cepljenj skorajda ni.





shadeX je izjavil:

shadeX je izjavil:

shadeX je izjavil:

shadeX je izjavil:

Jaz sporočim jutri za prvi odmerek s Pfizerjem :D


Cepljen bil s prvim odmerkom 1 uro nazaj. Počutje zaenkrat normalno, brez nobenih posebnosti. Če bo prišlo do sprememb pri počutju dopišem.

Rekli so mi naj počakam pred ambulatno 10 min in če bom ok, lahko grem. Povejo ti, da pride lahko do blagih neželenih učinkov kot so utrujenost, boleča mišica oz. roka ob vbodu. Nič mi ni bilo potreba podpisovat.

Drugi odmerek mam 1 septembra. Edini minus je bil psihološkega izvora - ko sem čakal pred zdravstenim so mi misli ušle v to kaj vse lahko gre narobe in predvsem to da večina ljudi okoli mene je antivaxerjev, kjer mi redno perejo možgane. Kot rezultat, se mi je povečal srčni utrip - ko sem zaznal misli sem jih namensko spremenil na boljše, utrip se je čez minuto, dve umiril.

Te antivaxer kampanje so smrt in delajo več škode kot cepivo samo.



Kar se tiče stranskih učinkov prve doze se je zgodilo samo to da me je potem čez dan začela boleti rama oz. mišica pri mestu vboda, malo bolj če sem roko dvignil, manj oz. skoraj neopazno pa v normalnem sproščenem stanju. Vrhunec je doseglo včeraj pred spanjem, danes je še nekaj čutiti ampak je bolje.

Drugih učinkov ni bilo niti jih ne pričakujem. Poročam pri naslednji dozi, nekje drugi teden v septembru.



-Torej še druga doza Pfizerja po 5 tednih, cepljen nekaj dni nazaj. Enako kot prva doza, me je rahlo bolela samo rama kakšen dan.

-Partnerka je tudi prejela 2 dozi Pfizerja v razmaku 3 tednov. Prva doza nič, druga doza po 10 urah pred spanjem, ji je bilo malo "toplo", Termometer je pokazal 37.2, počutje je bilo normalno. Naslednji dan razen boleče rame nič drugega.


-Mogoče dodam še prijateljico, 2 dozi Pfizerja v razmaku 3 tednov. Prva doza nič, druga doza je zbolela za 3 dni (mrzlica, vročina, slabo počutje). Četrti dan normalno počutje.




Jaz 32, partnerka 30, oba brez stranskih učinkov, omenjena prijateljica ki je zbolela po drugem odmerku 33. Mislim da starost sploh ne vpliva na stranske učinke, ker veliko kolegov podobne starosti jih sploh ni imelo.

LeQuack ::

shadeX je izjavil:

Glede na prebrano vidim da nihce od prisotnih kaj dosti ne sporta.


Jaz dnevno kolesarim. Se pa sedaj nekaj dni po cepljenju vzdržim športa, da srca preveč ne naprezam (za vsak slučaj).


Zakaj, če so pa stranski učinki tako redki. To je tako kot da se z letalom ne bi vozil ker je prenevarno.
Quack !

chort ::

simonchelo je izjavil:

Astrazeneca.
1. Odmerek. Malce boleča roka.
2. Odmerek. Popolnoma nič.


Enako.

Partnerko, s katero sva se obakrat cepila skupaj, je pri prvem odmerku še 2h treslo in zeblo, pri drugem nič.

LeQuack ::

Pfizer

1. doza - samo boleča roke
2. doza - na dan cepljenja nič, naslednji dan pa sem bil najbolj bolan kot sem bil v življenju. Orenk glavobol ki ni pojenjal, slabost, mrzlica, vse me je bolelo vsaka mišica in kost. Definitivno nočem it še enkrat skozi to izkušnjo, ker sem mislil da me bo pobralo.
Quack !

bambam20 ::

Pfeizer:

Prva doza 6.9.21021 samo boleča roka
Druga doza včeraj 7.10. 2021 Prvih 12 ur nič. Ponoči me je pa roka začela bolet. To je zaenkrat.

LeQuack je izjavil:

Pfizer

1. doza - samo boleča roke
2. doza - na dan cepljenja nič, naslednji dan pa sem bil najbolj bolan kot sem bil v življenju. Orenk glavobol ki ni pojenjal, slabost, mrzlica, vse me je bolelo vsaka mišica in kost. Definitivno nočem it še enkrat skozi to izkušnjo, ker sem mislil da me bo pobralo.



Drugače ti svetujem da dodatno ješ CInk, C in D vitamin. pa veliko tekočine.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

LeQuack ::

bambam20 je izjavil:

Pfeizer:

Prva doza 6.9.21021 samo boleča roka
Druga doza včeraj 7.10. 2021 Prvih 12 ur nič. Ponoči me je pa roka začela bolet. To je zaenkrat.

LeQuack je izjavil:

Pfizer

1. doza - samo boleča roke
2. doza - na dan cepljenja nič, naslednji dan pa sem bil najbolj bolan kot sem bil v življenju. Orenk glavobol ki ni pojenjal, slabost, mrzlica, vse me je bolelo vsaka mišica in kost. Definitivno nočem it še enkrat skozi to izkušnjo, ker sem mislil da me bo pobralo.



Drugače ti svetujem da dodatno ješ CInk, C in D vitamin. pa veliko tekočine.


Po moje če bi Corona dobil bi mel manj stranskih učinkov. Ta 2. doza me je res čisto ubila.
Quack !

shadeX ::

LeQuack je izjavil:

shadeX je izjavil:

Glede na prebrano vidim da nihce od prisotnih kaj dosti ne sporta.


Jaz dnevno kolesarim. Se pa sedaj nekaj dni po cepljenju vzdržim športa, da srca preveč ne naprezam (za vsak slučaj).


Zakaj, če so pa stranski učinki tako redki. To je tako kot da se z letalom ne bi vozil ker je prenevarno.


Res je. Vseeno sem zasledil informacije, da bi se vsaj nekaj dni po cepljenju vzdržal prevelikih telesnih naporov (miocarditis pač obstaja). Sedaj ali ima kaj veze ali ne, nebom vedel, me pa vseeno ni bilo konec se vzdržat 1 teden. Sedaj že malo več kot 10 dni nazaj redno telovadim, vse deluje ok.

Sicer pa sem šele pred kratkim izvedel da je prijatelja (21 let) "špiknilo" pri srcu in bil na urgenci. Opravili so EKG in ni pokazal ničesar abnormalnega. Imel je sicer izjemno visok pritisk. Zgodilo se je dobra 2 meseca po drugem odmerku Pfizerja. Naj dodam da ga je kar nekaj skupaj in ima zelo nezdrav življenski stil: Kajenje, droge, in veliko nezdrave hrane. Dobra 2 meseca po urgenci pravi da ni imel več podobnega primera.

blue ::

Prva doza Pfizerja:
*Na celi levi strani telesa sem imel obcutek mravljinčenja skoraj 1 teden.

*Izgubil sem občutek v pristih na nogah (po 3 mesecih še vedno ni normalno).

*Bolečine v kolenih in mišič na nogah ~ 1 mesec.

*Zelo sem bil utrujen in imel težave s koncentracijo ~ 1 mesec.

*Zelo sem bil živčen brez razloga.. ~ 1 mesec. (nikoli nisem živčen... moj default je don't give a sh**)

Drugo dozo nisem vzel.

LightBit ::

@blue si šel k zdravniku?

deleted ::

O stranskih učinkih nujno poročajte svojemu zdravniku, ki jih javi naprej. Ti podatki se morajo beležit. V javnem interesu je uporaba cepiv, ki so kakovostnejša in z minimalno stranskimi učinki.

LeQuack ::

Kakor vem stranke učinke ignorirajo in rečejo da je to normalno. Mogoče dodajo +1 za statistiko, ampak to osebi s stranskimi učinki nič ne pomaga.
Quack !

blue ::

LightBit je izjavil:

@blue si šel k zdravniku?

K splošnem. Je rekla, da imam neobičajne simptome... In, da ne ve če bi mi priporočala drugo dozo. (tudi če bi mi priporočala ne vzamem...) Čakam, da pridem na vrsto za EMG test..

Griffin R500 ::

blue je izjavil:

LightBit je izjavil:

@blue si šel k zdravniku?

K splošnem. Je rekla, da imam neobičajne simptome... In, da ne ve če bi mi priporočala drugo dozo. (tudi če bi mi priporočala ne vzamem...) Čakam, da pridem na vrsto za EMG test..

Prjatu, še d-dimer test skoči nardit, da si zihr.
EMG ti ne sporoči krvne slike in gostote krvi oz. drugače poveda, če je s tvojo krvjo vse ok.
Škoda, da si se cepil, ti želim vse ok v prihodnje.
https://www.bitchute.com/video/K6o3GnXVHbIg/

Badwolff ::

Griffin R500 je izjavil:

blue je izjavil:

LightBit je izjavil:

@blue si šel k zdravniku?

K splošnem. Je rekla, da imam neobičajne simptome... In, da ne ve če bi mi priporočala drugo dozo. (tudi če bi mi priporočala ne vzamem...) Čakam, da pridem na vrsto za EMG test..

Prjatu, še d-dimer test skoči nardit, da si zihr.
EMG ti ne sporoči krvne slike in gostote krvi oz. drugače poveda, če je s tvojo krvjo vse ok.
Škoda, da si se cepil, ti želim vse ok v prihodnje.


Pošten Facebook nasvet

blue ::

Griffin R500 je izjavil:


Prjatu, še d-dimer test skoči nardit, da si zihr.
EMG ti ne sporoči krvne slike in gostote krvi oz. drugače poveda, če je s tvojo krvjo vse ok.
Škoda, da si se cepil, ti želim vse ok v prihodnje.

Zdravnica je dala narediti en kup krvnih testov (od vitamina B to ščitnice..) Vse je prišlo nazaj OK... Ji zaupam... Bi bilo fanj če bi ponovno čutil prste na nogah.. ampak se ne sekiram.. Sedaj mi je cilj, da imam to dokumentirano če bom slučajno rabil zdravniško "opravičilo" zakaj nimam obeh doz..

crniangeo ::

blue je izjavil:

Griffin R500 je izjavil:


Prjatu, še d-dimer test skoči nardit, da si zihr.
EMG ti ne sporoči krvne slike in gostote krvi oz. drugače poveda, če je s tvojo krvjo vse ok.
Škoda, da si se cepil, ti želim vse ok v prihodnje.

Zdravnica je dala narediti en kup krvnih testov (od vitamina B to ščitnice..) Vse je prišlo nazaj OK... Ji zaupam... Bi bilo fanj če bi ponovno čutil prste na nogah.. ampak se ne sekiram.. Sedaj mi je cilj, da imam to dokumentirano če bom slučajno rabil zdravniško "opravičilo" zakaj nimam obeh doz..


Moj sodelavec je imel popolnoma identične simptome, s tem da zaradi odrevenelost ni mogel spati po več dni, prav tako je bila odrevenelost ponoči najhujsa. Zato ne gre na tretjo dozo..
Convictions are more dangerous foes of truth than lies.

Zgodovina sprememb…

WizzardOfOZ ::

blue je izjavil:

*Izgubil sem občutek v pristih na nogah (po 3 mesecih še vedno ni normalno).


Imaš mogoče tudi občutek, kot da noga (stopalo) plava v potu (švicu), če dlje časa hodiš (recimo po petih kilometrih hoje), čeprav, ko jo daš iz čevlja, sploh ni premočena?
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

LeQuack ::

PS: V ponedeljek ob 20.00 na TV SLO1 tedniku bodo intervjujali tudi nekatere mlade s stranskimi učinki:
https://twitter.com/i/web/status/144652...

Bo zanimivo za ogled, ker do sedaj se o tem ni kaj veliko govorilo, sploh ne na RTV.
Quack !

Comandante ::

Maja in junija sem prejel dva susa Pfizerja. Prvic malo bolela roka, drugic mackast pol naslednjega dneva plus malo vrocine ponoci.

Cel avgust in september sem bil popolnoma brez vonja in okusa.

Osebno ne verjamem da zaradi cepiva, ta efekt niti ni naveden med stranskimi ucinki, niti ga ni dozivel nihce od zlahte. Tudi okuzil se nisem naknadno kolikor mi je znano, vmes sem se veckrat testiral. Me pa zanima, je kdo izkusil kaj podobnega?

Kroos ::

shadeX je izjavil:

LeQuack je izjavil:

shadeX je izjavil:

Glede na prebrano vidim da nihce od prisotnih kaj dosti ne sporta.


Jaz dnevno kolesarim. Se pa sedaj nekaj dni po cepljenju vzdržim športa, da srca preveč ne naprezam (za vsak slučaj).


Zakaj, če so pa stranski učinki tako redki. To je tako kot da se z letalom ne bi vozil ker je prenevarno.


Res je. Vseeno sem zasledil informacije, da bi se vsaj nekaj dni po cepljenju vzdržal prevelikih telesnih naporov (miocarditis pač obstaja). Sedaj ali ima kaj veze ali ne, nebom vedel, me pa vseeno ni bilo konec se vzdržat 1 teden. Sedaj že malo več kot 10 dni nazaj redno telovadim, vse deluje ok.

Sicer pa sem šele pred kratkim izvedel da je prijatelja (21 let) "špiknilo" pri srcu in bil na urgenci. Opravili so EKG in ni pokazal ničesar abnormalnega. Imel je sicer izjemno visok pritisk. Zgodilo se je dobra 2 meseca po drugem odmerku Pfizerja. Naj dodam da ga je kar nekaj skupaj in ima zelo nezdrav življenski stil: Kajenje, droge, in veliko nezdrave hrane. Dobra 2 meseca po urgenci pravi da ni imel več podobnega primera.

Je prijatelja prav "špiknilo" pri srcu in spustilo ali je vse skupaj trajalo več časa?

Sam takoj po 1. odmerku Moderne nisem imel nekih simptomov, razen slabo koncentracijo, se mi je pa po 14-dneh pojavil malce večji kolobar okoli mesta injiciranja. Dobil sem tablete za alergijo, ampak še preden sem jih uspel prvič vzeti se mi je zelo povečal pulz, težko sem dihal, tresel sem se, na vsake toliko mi je "puhnila" vročina v glavo, bil sem omotičen in imel sem občutek, da bom padel skupaj in umrl. Vmes med tem dogajanjem sem vzel tableto za alergijo in se je stanje umirilo.

Bil sem na urgenci in so opravili EKG, kjer je bilo vse ok, in krvna testa za strdke in vnetje srčne mišice, ki pa sta bila tudi negativna. Po vseh simptomih so ocenili, da sem doživel panični napad, kar je malce nenavadno, saj nisem imel ravno blazno stresnega dne.

Od takrat dalje se situacija sicer ni ponovila, kolobar je izginil, se pa še vedno počutim nelagodno oz. me včasih malce "zaboli" čez celotne prsi ali pa samo na eni strani (katerikoli). Nasploh se sedaj malce bojim 2. odmerka, čeprav še zdaleč ni nujno, da je cepljenje razlog za situacijo.

Zanimivo je, da sem na urgenci srečal človeka podobnih let (30-35) in je imel zelo podobne simptome kot jaz, pa ni bil cepljen, ampak prebolevnik. Prav tako se je sodelavcu, ki je prebolevnik in 1x cepljen, kakšen dan za mano zgodila podobna situacija, le v manj hudi obliki.

Se še kdo spopada s čim podobnim?

phantom ::

Janssen, 11.6. (eksplicitno zahteval to cepivo)

Popolnima nobenih bolečin v rami. Naslednja dva dneva sem bil rahlo bolj zaspan, ampak je bilo to verjetno tega, da sem dneve pred cepljenjem bolj malo spal in nadpovprečno športal. Tretji dan po cepljenju se je pojavilo rahlo špikanje vzdolž sinusnih ven, ki pa je postopoma izzvenelo v nekaj dneh.
~
~
:wq

shadeX ::

Je prijatelja prav "špiknilo" pri srcu in spustilo ali je vse skupaj trajalo več časa?


Povedal je da ga je "srce bolelo nekaj dni". Pravi da so vzeli krvno sliko in je prišlo vse ok (npr ni vnetja), več ni povedal.

shadeX ::

Po vseh simptomih so ocenili, da sem doživel panični napad, kar je malce nenavadno, saj nisem imel ravno blazno stresnega dne.


Panični napad ne pride zaradi stresnega dne. Zadeva se akumulira in potem lahko izbruhne. Npr če skoz bereš kako so cepiva škodljiva in kakšni stranski učinki so in še pridejo, to zahteva svojo ceno na psiho človeka. Tudi meni je to naredilo največ škode, kot pa sami stranski učinki od cepiva, ki jih več kot boleče rame ni bilo.

Nasploh se sedaj malce bojim 2. odmerka,


Ne delat tega. Razumem da je to podzavestno ampak to ti lahko naredi več škode kot koristi.

Sicer pa: Imaš en odmerek in vseeno si nekaj zaščiten. Če ti PCT ne predstavlja nekega problema, lahko tudi ne greš po drugo dozo. Ker kot rečeno, treba je gledat korist/tveganje. In če se že v štartu bojiš ne hodit.

Je pa še ena opcija in sicer da počakaš več časa med odmerki (npr 2 meseca) in vidiš kakšna bo situacija.

Upam da bo vse ok.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

Gambino ::

Prvi odmerek AZ - šele naslednji dan slabše počutje, šel spat za par ur. Dobil neke fleke, ki sem jih opazi šele tretji dan, zdravnik pravi da ni od cepljenja v kar dvomim, ker je sam rekel, da takšnih flekov še ni videl in da ne ve kaj je, ampak da ni od cepiva.
Drugi odmerek Pfajzer - popoldne sem šel spat zaradi slabega počutja, zvečer sem bil ok.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gambino ()

BadgerSkin ::

Cepivo:Pfizer
1.Odmerek,Oteklo in občutljivo mesto kjer sem biu cepljen, mogoče par dni malo ekstra utrujenosti (ali pa le malo neprespanosti zaradi drugih razlogov)
2.Odmerek,Oteklo in občutljivo mesto, spet utrujenost, ki je bila zelo močna, vendar bi lahko bila tudi huda neprespanost, sem pa mislim, da tisti dan prvič po dolgem času imel tudi malo vročine.

thethorn ::

janssen, prvi dan po cepljenju vrocina in obcutek gripe, zvecer minilo.
po 2h tednih malo "spikanja" v prsni votlini, nardil EKG in kri + dimere, vse BP, minilo v 3h dneh. rahlo mravljincenje leve dlani in stopala po 14 dneh, trajalo cca 4dni. od takrat bp, minilo 2 meseca.

LightBit ::

LightBit je izjavil:

LightBit je izjavil:

Cepivo: AstraZeneca
Prvi odmerek: Naslednji dva dni malo vročine, boleč hrbet, utrujenost, rahlo zbadanje po celem telesu. Občasno me je malo zbadalo še kake dva tedna (morda samo psiha).
Drugi odmerek: Še vedno čakam termin (čakajo da se pokvari?). ;((

Drugi odmerek: Praktično nič. Malo boleča roka.

Tretji odmerek Pfizer: Naslednji dan rahla bolečina po telesu in utrujenost.

JN ::

1. AZ (aprila) - cca 12 ur po cepljenju reakcija: srednje zoprn "maček". Malo me je tresla mrzlica, glava me je bolela,... Vzel sem lekadol in šel spat. Zjutraj vse OK. Vročine nisem meril. Pa kakšna dva dni sem imel bolečo ramo.
2. AZ (junij) - Vse BP. Še rame nisem čutil in sem šel isti/drugi dan na trening boksa.
3. Pfizer (november) - Vse BP. Malce bolj sem bil utrujen, ampak lahko da je bilo od napornega tedna :-) Zaradi slabe reakcije, ki jo je imela frendica po istem tretmaju, sem preventivno pred spanjem vzel lekadol, ampak ni bilo problemov. Rama je dva dni bolela.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: JN ()

V-i-p ::

AZ
1. odmerek, nič, minimalno boleča rama na otip, preventivno vzel 2 lekadola
2. odmerek, glej zgoraj :)
3. odmerek, decembra enkrat bo Pfizer
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

jest10 ::

3 doza fajzer 2 tedna nazaj.

Drugi dan malo boleča mišica. To je vse.

phantom ::

Janssen, 11.6.

Nobenih bolečin v rami. Tretji dan po cepljenju se je pojavilo rahlo špikanje vzdolž sinusnih vén (to je tam, kjer usodni strdki nastajajo), ki pa je postopoma izzvenelo v nekaj dneh.

Pfizer, 20.11.

Zvečer se je mišica v rami razbolela in me po dveh dneh še vedno malo zaboli, ampak samo če pritisnem nanjo.
~
~
:wq

Raptor F16 ::

Ok včeraj še po poživitveni. Zdej imam kombinacijo J&J Janssen in Pfizer- Comirnaty

Primerjava reakcij

Janssen 15.6.2021 ura 11.15

Okoli 21.00 sem zakuhal da me je streslo. Vročina je trajala cca 2 uri in vmes sem vzel lekadol. Okoli 23.00 je mrzlica ponehala le stuširal sem se še ker sem se preznojil. Zjutraj sem se zbudil brez vročine in nekoliko nenaspan. Čez dan je bilo vse ok.

Pfizer 10.12.2021 ura 12.00

Razen tega da sem čutil rahel pritisk na mestu vboda ni bilo posebne reakcije. Mogoče se mi je zdelo, da sem malo bolj razgret po telesu sicer pa je počutje povsem normalno. Zjutraj sem se začuda zbudil precej spočit. Splošno počutje je ok. Bi rekel sa sem imel pri zadnjem cepljenju na Tetanus dosti slabši odziv.

Poživitveni po mojem v tej kombinaciji ni noben bav-bav.
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

Zgodovina sprememb…

Irbis ::

Po tretjem cepljenju s Pfizerjem me je naslednji dan malo bolela roka, bil sem pa zelo utrujen, zeblo me je. Prespal 11 ur, naslednji dan potem dober.
Podobno kot pri prvih dveh cepljenjih.
Cepljenja proti gripi pred nekaj tedni pa praktično nisem opazil potem.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Pfizer, PCT test in neprofesionalni zdravnik (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10620092 (16285) Mr.B

Več podobnih tem