» »

Vaše (in ne od nekoga drugega) reakcije na Covid-19 cepivo

Vaše (in ne od nekoga drugega) reakcije na Covid-19 cepivo

Temo vidijo: vsi

TheUnderd0g ::

Stranski učinki naj bi se, običajno, pojavili med 8-12 ur po cepljenju (razen boleče rame). Njihov pojav naj bi kataliziralo spanje.

Druga stvar, ki je za omenit je, da je normalno, da ima nekdo več stranskih učinkov pri drugi dozi (posebno če je mlad, zaradi močnejšega odziva imunskega sistema).

codeMonkey ::

codeMonkey je izjavil:

Pfizer:

1. boleca rama en dan
2. n/a



Po drugem me je ponoci zacelo mraziti in je trajalo se naslednji dan. Glava je bolela ravno toliko, da sem vzel tablete ene trikrat. Drugi dan sem imel nek cuden naval energije, delal 14 ur potem pa se zvecer nisem mogel zaspati.

lynxslo5 ::

lynxslo5 je izjavil:

Včeraj 1. doza Pfizerja. Razen rahle bolečine v rami nobenih stranskih učinkov.

2. doza Prizerja. Enako kot pri prvi dozi. Rahla bolečina v rami, drugače pa nobenih stranskih učinkov

Bi pa pohvalil organizacijo cepljenja v kranjski vojašnici. Zahvaljujem se vsem, ki tam delajo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: lynxslo5 ()

shadeX ::

shadeX je izjavil:

shadeX je izjavil:

Jaz sporočim jutri za prvi odmerek s Pfizerjem :D


Cepljen bil s prvim odmerkom 1 uro nazaj. Počutje zaenkrat normalno, brez nobenih posebnosti. Če bo prišlo do sprememb pri počutju dopišem.

Rekli so mi naj počakam pred ambulatno 10 min in če bom ok, lahko grem. Povejo ti, da pride lahko do blagih neželenih učinkov kot so utrujenost, boleča mišica oz. roka ob vbodu. Nič mi ni bilo potreba podpisovat.

Drugi odmerek mam 1 septembra. Edini minus je bil psihološkega izvora - ko sem čakal pred zdravstenim so mi misli ušle v to kaj vse lahko gre narobe in predvsem to da večina ljudi okoli mene je antivaxerjev, kjer mi redno perejo možgane. Kot rezultat, se mi je povečal srčni utrip - ko sem zaznal misli sem jih namensko spremenil na boljše, utrip se je čez minuto, dve umiril.

Te antivaxer kampanje so smrt in delajo več škode kot cepivo samo.



Kar se tiče stranskih učinkov prve doze se je zgodilo samo to da me je potem čez dan začela boleti rama oz. mišica pri mestu vboda, malo bolj če sem roko dvignil, manj oz. skoraj neopazno pa v normalnem sproščenem stanju. Vrhunec je doseglo včeraj pred spanjem, danes je še nekaj čutiti ampak je bolje.

Drugih učinkov ni bilo niti jih ne pričakujem. Poročam pri naslednji dozi, nekje drugi teden v septembru.

dunda ::

Konec februarja sem staknil okužbo Covid-19. Ni kaj, zelo konkretno me je položilo. Dva tedna res trdega ležanja, izgube zavesti ... ni bilo prijetno. Po šestih tednih se je nekako začelo postavljati v precej normalno življenje. Kakšnih hujših posledic (long covid) pa nisem imel. Mogoče povečano izpadanje las, ki pa se sedaj počasi umirja.
No, v sredo sem se šel cepit, ker takšne izkušnje ne bi želel ponavljati (pač recimo, da cepivo vsaj ščiti pred hujšimi poteki bolezni).
Po 12h urah me je malo začela boleti roka - kot bi se udaril, nič hujšega. Po 20ih urah pa me je zvilo, da sem brez moči ležal pokrit z debelim kovtrom, čeprav je bilo včeraj 30 stopinj. Ampak proti večeru se je začelo izboljševati in sedajle (recimo po 36 urah) ni hujšega. Le roka malo boleča (nič hudega) in malo utrujen občutek. Upam, da se ne bo poslabšalo.
https://www.kacnje.eu

draciel ::

Dva tedna res trdega ležanja, izgube zavesti ...


Prijatelj je tudi opisoval podobne simptome (izguba zavesti), star dobrih 30. Koliko si pa ti star?

HappyPills ::

To je verjetno zaradi prenizkega nivoja kisika v krvi. Si bil hospitaliziran ali so ti dali kisik?

Zagor_tenay ::

Včeraj sva se oba z matko cepila z drugo dozo pfizerja. Razen rahle bolečine v roki nobenih stranskih učinkov.

Zgodovina sprememb…

Adder ::

Nobene reakcije

dunda ::

draciel je izjavil:

Dva tedna res trdega ležanja, izgube zavesti ...


Prijatelj je tudi opisoval podobne simptome (izguba zavesti), star dobrih 30. Koliko si pa ti star?


Just turned 50 :-)
https://www.kacnje.eu

dunda ::

HappyPills je izjavil:

To je verjetno zaradi prenizkega nivoja kisika v krvi. Si bil hospitaliziran ali so ti dali kisik?

Ležal sem doma. Možno. Pravzaprav sem bil tako oslabel, da nisem imel moči niti kovtra premaknit. Potem te pa kdaj prekrije tema ...
https://www.kacnje.eu

shadowline ::

moderna

1. shot = takoj ko me je vbrizgala se mi je rahlo vrtelo, isti občutek kot ko ti puca ušesa z vodo, ko se mal zavrti, ampak bolj blago. Ene 15 min blo prisotno. Pol zginlo in se ni več vrnlo.
Bolela rama kar pošteno nekaj dni.
Nasplošno čudno počutje še kak 1 teden-2 tedna. Mogoče tudi vročinski val delal svoje. Drugače vse okej, nič posebnega.

Zdej je mimo 40 dni od prvega odmerka, na drugi odmerek ne grem, ker sm cviknu po stranskih prvega. Mogoče paničarim preveč, ampak sem se ustrašil.
Gledam da sem čimveč doma in čim manj obiskov.

Na 2. shot ne grem, upam da tale 1 k sm dobil bo me kaj varoval.
Načeloma bi šel po 2.gi šot, če ne bi blo prisotno vrtenje po vbrizgu, tako da tistega občutka nočem več.

Zgodovina sprememb…

energetik ::

Tisto vrtenje niti pod razno ne more biti od cepiva, verjetno bi bilo enako, če bi ti vbrizgali fiziolosko. Očitno imaš strah pred iglami.

shadowline ::

energetik je izjavil:

Tisto vrtenje niti pod razno ne more biti od cepiva, verjetno bi bilo enako, če bi ti vbrizgali fiziolosko. Očitno imaš strah pred iglami.

težko opisat občutek, nevem če je vrtenje- čudno počutje , isto kot da bi ti prali ušesa kot ti reče da se ti lahk mal zavrti. 100% od cepiva. 10-15 minut sm se počutil čudno, pol spil tekočine pa sladoled in je prenehalo in se ni več vrnilo. Sem se pa pol še kak teden občasno čudno počutil, ne tako kot pri vbrizganju, drugače ampak tud ne prav. Verjetno sm kaj bolan in pol taka reakcija. Je pa res da sem spal 4 ure, spil 6 kav in bil cel dan po vročini 30c+ predn sm se šel cepit, nevem kaj sm si mislu.
Na 2.gi šot ne grem, tistega občutka nočem več pa tud to pomeni da neki ni v redu z mano da mam tako reakcijo na vbrizg.

styrian ::

dunda je izjavil:

Konec februarja sem staknil okužbo Covid-19. Ni kaj, zelo konkretno me je položilo. Dva tedna res trdega ležanja, izgube zavesti ... ni bilo prijetno. Po šestih tednih se je nekako začelo postavljati v precej normalno življenje. Kakšnih hujših posledic (long covid) pa nisem imel. Mogoče povečano izpadanje las, ki pa se sedaj počasi umirja.
No, v sredo sem se šel cepit, ker takšne izkušnje ne bi želel ponavljati (pač recimo, da cepivo vsaj ščiti pred hujšimi poteki bolezni).
Po 12h urah me je malo začela boleti roka - kot bi se udaril, nič hujšega. Po 20ih urah pa me je zvilo, da sem brez moči ležal pokrit z debelim kovtrom, čeprav je bilo včeraj 30 stopinj. Ampak proti večeru se je začelo izboljševati in sedajle (recimo po 36 urah) ni hujšega. Le roka malo boleča (nič hudega) in malo utrujen občutek. Upam, da se ne bo poslabšalo.


Sicer vedno zagovarjam cepljenje, ampak tebi se po meni znanih informacijah res ne bi bilo potrebno cepiti.

Če si Covid že prebolel, je reakcija na cepivo dosti hujša.

HappyPills ::

Seveda po 4 urah spanja in 6ih kavah ni drugega kot cepivo.

kopriwa ::

Cepivo: Pfizer
1. odmerek: 2 dni bolečine okoli vmesta vboda.
2. odmerek: brez stranskih učinkov

[Michael] ::

Astra Zeneca, 2x.
Po prvi dozi sem par dni čutil bolečino v rami, ki je potem popustila.
Po drugi dozi sem imel malo močnejšo reakcijo in imel isti večer povišano temperaturo ter potem bolečo ramo. Rahla bolečina (samo, če sem dvignil roko) je trajala dlje časa. Potem sem bil povabljen na odbojko na mivki in po nekaj igrah je bolečina izginila. Tako da, če po parih dneh bolečina ne izgine je dobro ramo v katero si bil/a cepljena razgibati ali se igrati odbojko na mivki :)

Zgodovina sprememb…

borut_p ::

Pfeizer. Prvi sus samo boleca rama. Drugi sus naslednji dan temperatura 37.6 do vecera, potem je vse bp.

Jerry000 ::

Samo hitro vprašanje. Po čem ste se odločili za cepivo? Katero je "boljše" in nudi več zaščite?

A110 ::

Jerry000 je izjavil:

Samo hitro vprašanje. Po čem ste se odločili za cepivo? Katero je "boljše" in nudi več zaščite?


Nisem se sam odločil. Ko sem se cepil se ni bilo izbire

energetik ::

Jerry000 je izjavil:

Samo hitro vprašanje. Po čem ste se odločili za cepivo? Katero je "boljše" in nudi več zaščite?
Hotel sem enega od mRNA, ker po študijah nudijo večjo zaščito in ker ne vsebujejo adenovirusa.
Takrat so ponujali Moderno in sem pač to sprejel.

Hypathia ::

Jerry000 je izjavil:

Samo hitro vprašanje. Po čem ste se odločili za cepivo? Katero je "boljše" in nudi več zaščite?

Več zaščite nudita obe mRNA cepivi (Pfizer, Moderna), za Pfizer sem se odločila, ker prej prideš do polne zaščite in veljavnega digitalnega potrdila, čez 4 tedne, pri Moderni traja 6 tednov po prvem odmerku.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hypathia ()

Hypathia ::

Sicer pa še nisem delila svoje reakcije na cepivo.

Po 1. odmerku dva dni rahla bolečina v roki in glavobol.
1 teden po 1. odmerku, cel dan hud glavobol.
14 dni po 1. odmerku, vročina 38+ in hud glavobol.

Zaradi tega sem se malo bala 2. odmerka, sploh ker naj bi bil pri mRNA cepivih le-ta hujši, in da nisem morda ravno jaz tista "srečnica", ki je zadela na loteriji stranskih učinkov.

Po 2. odmerku dva dni rahel glavobol, letargičnost, na mestu vboda rdeča, srbeča zateklina.
Od 3. dneva naprej normalno počutje, tako da izgleda, da je "genska terapija" uspela, pacientka pa preživela.

Sem imela pa na kraju cepljenja dve različni izkušnji. Pri prvem odmerku je vse teklo gladko, hitro in brez posebnosti. V drugo precejšnja gužva, zmeda, slaba organizacija brez ustrezne varnostne razdalje med čakajočimi, cepilec je bil pa gobezdav, zoprn tip.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

stb ::

AZ
1. odmerek: en dan utrujen in glavobol (kot bi imel mačka)
2. odmerek: brez stranskih učinkov

BRBR ::

dunda je izjavil:

Konec februarja sem staknil okužbo Covid-19. Ni kaj, zelo konkretno me je položilo. Dva tedna res trdega ležanja, izgube zavesti ... ni bilo prijetno. Po šestih tednih se je nekako začelo postavljati v precej normalno življenje. Kakšnih hujših posledic (long covid) pa nisem imel. Mogoče povečano izpadanje las, ki pa se sedaj počasi umirja.
No, v sredo sem se šel cepit, ker takšne izkušnje ne bi želel ponavljati (pač recimo, da cepivo vsaj ščiti pred hujšimi poteki bolezni).
Po 12h urah me je malo začela boleti roka - kot bi se udaril, nič hujšega. Po 20ih urah pa me je zvilo, da sem brez moči ležal pokrit z debelim kovtrom, čeprav je bilo včeraj 30 stopinj. Ampak proti večeru se je začelo izboljševati in sedajle (recimo po 36 urah) ni hujšega. Le roka malo boleča (nič hudega) in malo utrujen občutek. Upam, da se ne bo poslabšalo.


Izpadanje las je menda posledica vsakega dolgotrajnega vročinskega stanja.

matter ::

Žena drugi odmerek pfizer: boleča glava 1 dan

Glede prvega odmerka in bezgavke: očitno od cepiva, saj je znano, da se to lahko pojavi. Po 5 dneh bezgavka ni bila več otečena.

Meni je potekla prebolevnost (dokaj blaga) : sedaj sem malo prehlajen, potem pa bom verjetno pfizer.
Grem basket pa bom neloke metal

vnetidebater ::

1. cepljenje s Pfizerjem: malenkost boleča rama in rahlo "pekoč" občutek na mestu vboda. Naslednji dan sem imel občutek kot da imam mačka. Vsesplošna utrujenost, glavobol (ne boleč ampak ravno dovolj prisoten da je bilo počutje slabo). Po dveh dneh je to izzvenelo.

Seveda sem potem spal rahlo slabo ker sem premleval vse te bedaste antivaxer bulšit kampanje in me je malo skrbelo kaj bo tako da imam zdaj zaradi tega rahlo zjeban ritem spanja.


Drugače pa je počutje zaenkrat cool.

Zgodovina sprememb…

andromedar ::

Cepivo: Pfizer

Prvi odmerek: Rahla bolečina na mestu vboda, če sem se prijel za ramo (drugače ne). Trajalo je cca. 24ur.
Drugi odmerek: isto, kot pri prvem odmerku.
Eh?

ahac ::

Cepivo: Moderna

Prvi odmerek: bolečina v roku
Drugi odmerek: bolečina v roku, malo slabo počutje & mravljinci

Potem pa 2 tedna kasneje nekaj, kar ne vem, če je zaradi cepiva ali ne. Ne morem izključit te možnosti... testi niso pokazal, da bi bilo karkoli drugega narobe.
Fora je, da se je nekaj od tega malo dogajalo tudi že prej, ampak ne tolk, da bi bil zelo pozoren na to. Po cepljenju (po 2. odmerku) se je pa poslabšalo. Naključje ali ne? No idea...

Dobil sem mravljince v nogah in rokah, bolečine in nekakšno špikanje v mišicah (v glavnem noge), "trde" mišice, občutek kot bi bile otečene (pa niso izgledale). Včasih sem po 1 uri sedenja imel občutek kot bi sedel pri miru (npr. na letalu) vsaj 8 ur. Nekaj časa sem težko hodil ali stal. Ko je izgledalo, da je boljše sem šel tečt sem moral zaradi bolečine v nogi nehat po 1 km pa mišice so bile ful preveč trde.
V tem času sem šel najprej na EKG in na pregled na nevrološko, kasneje dal kri (5 flašk) in šel še na EMG (ko ti z elektriko merijo kako delajo živci) pregled. Rezultati: vse je OK, nič mi ne manjka.
Zdaj je 2 meseca po 2. odmerku pa sem veliko bolje, ampak še ne čisto OK (občasno še kaj čutim v nogah)... samo to ni bilo 100% OK niti že prej.
8-O
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

Matejjjjj ::

maja 21 jaz J&J: prvi dan zvečer občutek povišane telesne T, v resnici je ni bilo. naslednji dan pod kovtrom, tako slab, da nisem mogel odpreti hladilnika. tega sem bil vesel, ker to pomeni, da je telo reagiralo na tujek in bo tvorilo protitelesa. po kakšnem tednu občutek blaženosti, veselja, da sem del tistih, ki smo cepljeni pred neizogibno okužbo, občutek, da si del normalnega dela populacije.

junij 21, žena Pfizer: po drugem odmerku en dan vročine.

sam si zdaj želim kombinirati odmerek J&J z novim odmerkom mRNA pa ne vem če bi mi to dovolili. ideas? J&J je praktično enak AZ, za katero je jasno, da sta dva odmerka dosti narazen ideala.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Matejjjjj ()

Matejjjjj ::

Matejjjjj je izjavil:

maja 21 jaz J&J: prvi dan zvečer občutek povišane telesne T, v resnici je ni bilo. naslednji dan pod kovtrom, tako slab, da nisem mogel odpreti hladilnika. tega sem bil vesel, ker to pomeni, da je telo reagiralo na tujek in bo tvorilo protitelesa. po kakšnem tednu občutek blaženosti, veselja, da sem del tistih, ki smo cepljeni pred neizogibno okužbo, občutek, da si del normalnega dela populacije.

junij 21, žena Pfizer: po drugem odmerku en dan vročine.

sam si zdaj želim kombinirati odmerek J&J z novim odmerkom mRNA pa ne vem če bi mi to dovolili. ideas? J&J je praktično enak AZ, za katero je jasno, da sta dva odmerka dosti narazen ideala.


podobno zgodbo bi lahko pripisal 100 najožjim sodelavcem. tudi skeptiki niso imeli kaj povedati. je pa kar normalno vzeti dan bolniške po takem cepljenju.

dunda ::

styrian je izjavil:

dunda je izjavil:

Konec februarja sem staknil okužbo Covid-19. Ni kaj, zelo konkretno me je položilo. Dva tedna res trdega ležanja, izgube zavesti ... ni bilo prijetno. Po šestih tednih se je nekako začelo postavljati v precej normalno življenje. Kakšnih hujših posledic (long covid) pa nisem imel. Mogoče povečano izpadanje las, ki pa se sedaj počasi umirja.
No, v sredo sem se šel cepit, ker takšne izkušnje ne bi želel ponavljati (pač recimo, da cepivo vsaj ščiti pred hujšimi poteki bolezni).
Po 12h urah me je malo začela boleti roka - kot bi se udaril, nič hujšega. Po 20ih urah pa me je zvilo, da sem brez moči ležal pokrit z debelim kovtrom, čeprav je bilo včeraj 30 stopinj. Ampak proti večeru se je začelo izboljševati in sedajle (recimo po 36 urah) ni hujšega. Le roka malo boleča (nič hudega) in malo utrujen občutek. Upam, da se ne bo poslabšalo.


Sicer vedno zagovarjam cepljenje, ampak tebi se po meni znanih informacijah res ne bi bilo potrebno cepiti.
Če si Covid že prebolel, je reakcija na cepivo dosti hujša.

Večina (relevantne) medicinske stroke vseeno zagovarja cepljenje. V Sloveniji načeloma za prebolevnike en odmerek (za sedaj).
Farmacevti sicer pričakujejo/želijo dva šusa. Če se bo zadeva še vlekla, lahko pričakujemo popravke cepiva (kot je to pri gripi) ... obetajo pa tudi zdravila. Pustimo se presenetiti.

BRBR je izjavil:

dunda je izjavil:

Konec februarja sem staknil okužbo Covid-19. Ni kaj, zelo konkretno me je položilo. Dva tedna res trdega ležanja, izgube zavesti ... ni bilo prijetno. Po šestih tednih se je nekako začelo postavljati v precej normalno življenje. Kakšnih hujših posledic (long covid) pa nisem imel. Mogoče povečano izpadanje las, ki pa se sedaj počasi umirja.


Izpadanje las je menda posledica vsakega dolgotrajnega vročinskega stanja.

Nisem vedel. Možno. Se je pa k sreči po nekaj mesecih povečano izpadanje las sedaj skoraj ustavilo.
https://www.kacnje.eu

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dunda ()

pi pawr ::

Prebolel sem novembra 2020, "neuradno", ker je bila ravno takrat odredba, da se ne testira vseh. Od simptomov samo izguba voha za 9 dni, sicer ne bi sploh opazil, da je kaj narobe.
Sedaj sem podlegel omejitvam in se šel cepit.

J&J

Šus okoli 18h. Naslednji dan zjutraj sem se malo slabše počutil, popoldne je prišel še glavobol in vročina. Šel sem spat, naslednji dan vse OK, razen rahle bolečine v nadlahti.

Jerry000 ::

Cepivo: Pfizer
1. odmerek: brez reakcij in bolečin v rami. No, malenkost sem čutil, ampak res malenkost
2. odmerek: coming soon

matter ::

Moja izkušnja:
Sem prebolevnik, ravno pol leta po okužbi (3 tedne čez po leta za natančne).

Pfizer: 2 dni boleča roka, kjer sem se cepil. Naslednji dan sem bil že v gorah.
Čez 2 dni pa odločba, da prebolevnost velja 8 mesecev :/
Grem basket pa bom neloke metal

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: matter ()

thethorn ::

nisem prebolevnik
vceraj popoldne cepljen z janssen. ponoci se zbudil okoli 2.00 in prezivel noc z vrocino, glavobolom. spal bolj malo.
danes sem vzel 2 ibuprofena, cez dan sem se imel vrocino, zdaj zvecer sem ok. upam da je to to:)

bolja polovica: pfizer, ni efektov le malo cuti bolecine v rami

bambam20 ::

Cepivo: Pfeizer
Prvi odmerek: 3 dni je minilo , malo še boli na mestu vboda. Drugih stranih učinkov zaenkrat ni bilo.

Trupl0 ::

16.8. sem dobil drugi odmerk pfizerja.

Prva igla nobenih stranskih razen boleče roke naslednji dan cca 2 dni
Druga igla cca 24ur po odmerku me je začelo malce kuhati pa občutek v rokah tko tko, kot takrat, ko čutiš, da se te nekaj loteva.
Vzel nalgesin in čez eno uro že žarili zunaj.

Pri prvem odmerku sem imel tak občutek pikanja na prsnem delu ampak verjetno so bili samo živčki :)

Mojo je pa prvi odmerek čist uničil in je bila švoh cel teden.
Drugi odmerek pa isto kot pri meni. Malo vročine, tableto čez in vse ok
If you are going through Hell, keep going !

eventyrer ::

Pfizer.

Po prvi dozi:
glavobol, vsesplošna utrujenost in "šibkost" ki sta nekako izzveneli drugi dan. Del rame kamor so me špiknili z iglo je bil nekaj dni malenkost občutljiv.

Po drugi dozi:
glavobol, malenkost utrujenosti, ki je izzvenela še isti dan. Del rame kamor so me špiknili z iglo je bil nekaj dni malenkost občutljiv.

Zgodovina sprememb…

celada ::

Pfeizer:
Prebolel konec aprila.
S prvo dozo cepljen konec avgusta. Naslednji dan samo rahla bolecina v rami. Ostalo bp in sm brez problema lahko sportal naslednji dan. Po enem tednu razvil grozne rdeče izpuscaje po hrbtu in nogah, srbečica in rahlo oteklo po nogah. Trajalo par dni da je popustilo in začelo izginjat. Posvet z zdravnikom pravi, da je to povsem možno stranski učinek. Glede druge doze se moram odločiti, nagibam se k temu, da jo spustim.

ripmork ::

Pfizer.
Prva doza konec Maja: 1 dan se je zvečer pojavil rahel glavobol, ki ga je 1 Lekadol pokončal. Drugi dan blaga bolečina ob dotiku na mestu vboda, ki je še v istem dnevu izvenela. Komajda omembe vredno.
Druga doza v Juniju: Identična reakcija kot ob prvi dozi.

Brez kakršnihkoli problemov od tedaj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ripmork ()

Alexius Heristalski ::

Pfizer

1. odmerek: rahla bolečina okrog mesta vboda, naslednji zvečer je izzvenela.
2. odmerek: enako kot prvi.

Toliko internetnega strašenja za taki nič.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

shadeX ::

shadeX je izjavil:

shadeX je izjavil:

shadeX je izjavil:

Jaz sporočim jutri za prvi odmerek s Pfizerjem :D


Cepljen bil s prvim odmerkom 1 uro nazaj. Počutje zaenkrat normalno, brez nobenih posebnosti. Če bo prišlo do sprememb pri počutju dopišem.

Rekli so mi naj počakam pred ambulatno 10 min in če bom ok, lahko grem. Povejo ti, da pride lahko do blagih neželenih učinkov kot so utrujenost, boleča mišica oz. roka ob vbodu. Nič mi ni bilo potreba podpisovat.

Drugi odmerek mam 1 septembra. Edini minus je bil psihološkega izvora - ko sem čakal pred zdravstenim so mi misli ušle v to kaj vse lahko gre narobe in predvsem to da večina ljudi okoli mene je antivaxerjev, kjer mi redno perejo možgane. Kot rezultat, se mi je povečal srčni utrip - ko sem zaznal misli sem jih namensko spremenil na boljše, utrip se je čez minuto, dve umiril.

Te antivaxer kampanje so smrt in delajo več škode kot cepivo samo.



Kar se tiče stranskih učinkov prve doze se je zgodilo samo to da me je potem čez dan začela boleti rama oz. mišica pri mestu vboda, malo bolj če sem roko dvignil, manj oz. skoraj neopazno pa v normalnem sproščenem stanju. Vrhunec je doseglo včeraj pred spanjem, danes je še nekaj čutiti ampak je bolje.

Drugih učinkov ni bilo niti jih ne pričakujem. Poročam pri naslednji dozi, nekje drugi teden v septembru.



-Torej še druga doza Pfizerja po 5 tednih, cepljen nekaj dni nazaj. Enako kot prva doza, me je rahlo bolela samo rama kakšen dan.

-Partnerka je tudi prejela 2 dozi Pfizerja v razmaku 3 tednov. Prva doza nič, druga doza po 10 urah pred spanjem, ji je bilo malo "toplo", Termometer je pokazal 37.2, počutje je bilo normalno. Naslednji dan razen boleče rame nič drugega.


-Mogoče dodam še prijateljico, 2 dozi Pfizerja v razmaku 3 tednov. Prva doza nič, druga doza je zbolela za 3 dni (mrzlica, vročina, slabo počutje). Četrti dan normalno počutje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

Badwolff ::

Tretja doza >:D jaz in žena. Eno noč nisem na rami spal, ženo pa je zjutraj bolela glava.

Sin 2x phizer, brez reakcije.

shinca ::

Pfizer
1. odmerek
- boleča rama, par dni sem spal na desnem boku
- prvi dan me je malo bolela glava
2. odmerek
- boleča rama, tokrat samo en dan
- ostalo počutje boljše, kot pri prvem odmerku

Vročine ali kakšnih drugih težav nisem imel ne pri prvem, ne pri drugem odmerku.

Lanka ::

Pfizer:
1. Nič
2.Malo boleča rama
mož AZ:
1.nič
2.po 2h kolesarjenju ga je ponoči malo spotil, naslednji dan je šel delat, potem pa popoldan prespal
Obe hčere Pfizer:
1.nič
2.malo boleča rama

rozman ::

Jaz Astra Zeneca
1. odmerek
mocen glavobol (kot migrena), ki je trajal kakih 10 ur, mrzlica, vročina 38°C, zelo močno potenje, komaj spal. Ponoči sem šel po tableto, sem se na hodniku skup sesul
2. odmerek
glavobol (tudi približno ne tisto kar prvic), malo mrzlice, malo slabega počutja

Punca Astra Zeneca
1. odmerek
boleča rama, malo glavobola, potenje, mrzlica, čutila čisto vsako možno kost v telesu
2. odmerek
utrujenost in boleče kosti (spet dosti manj kot prvič)

Jazon ::

Moderna
1.odmerek
nekajdnevna bolečina na cepljeni rami
2.odmerek
enodnevna bolečina na cepljeni rami

geslo za 5G sem prejel 48ur po drugem odmerku. Saj dela samo to še ni to. Okoli 1h ponoči je največji prenos in me prebudi, kar je moteče. Gre za znan strojni bug, ki naj bi bil odstranjen s tretjim odmerkom. Takrat bo bojda delal tudi satelitski net za območja kjer ni pokritosti.

one-half ::

Pfizer:
- prvi odmerek, boleca rama naslednji dan, to je vse
- drugi odmerek, zvecer vrocina ~39, preko noci sem se malo presvical, naslednji dan malo "matast"

Izkusnja s cepivom je normalna, prva doza je naucila moj imunski sistem odreagirati na spike beljakovine, druga doza je sprozila reakcijo imunskega sistema, ki se je odzval na cepivo, enako kot bi se na okuzbo.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Pfizer, PCT test in neprofesionalni zdravnik (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10620323 (16516) Mr.B

Več podobnih tem