» »

Vaše (in ne od nekoga drugega) reakcije na Covid-19 cepivo

Vaše (in ne od nekoga drugega) reakcije na Covid-19 cepivo

Temo vidijo: vsi

dripac ::

Cepivo: AZ

1. šus: bolečina na mestu cepljenje, naslednji dan utrujen, drugače brez posebnosti
2. šus: utrujenost dva dni, nič drugega.

Ben Dover ::

Sputnik V

Samo en šus, brez simptomov.

recmajkemi ::

Cepivo; Moderna
1. odmerek: Po šestih urah sem začutil bolečino na otip na cepljeni rami, drugi dan je bila bolečina v ramenu močnejša tudi oteženo dvigovanje/premikanje roke, dan za tem je bilo še huje. Naslednji dan se je bolečina vrnila na raven prvega dneva in na otip še vedno zelo občutljiv deltoid. Do petega,šestega dne po cepljenju je bolečina izzvenela.
2. odmerek še čakam.
V tej državi vsi vedo za vse svinjarije, ki se dogajajo.
Ko pa vprašaš, kdaj so prijavili kako stvar pa črički.
Če veš, obišči & prijavi na; e-uprava.gov.si/podrocja/vloge/vloga.html?id=2377

slovencl ::

Cepivo Pfizer
1. odmerek: dan/dva malo bolela roka na mestu vboda
2. odmerek: dan/dva malo bolela roka na mestu vboda

Malcolm_Y ::

Cepivo: Janssen
Nobenih bolečin ali rdečice na mestu vboda
Tisti večer me je malo zeblo in treslo (nisem si meril temperature ali jemal tablet), spal sem slabše kot po navadi, naslednji dan pa normalno v službo pri ene 90 % običajne vneme za delo. :)

Ghost7 ::

mambli je izjavil:

cepivo: Janssen
Malo utrujen popoldne in naslednji dan.


Enako pri meni, pa pomoje je blo bolj psihološke narave, ker si v nekem stresu pred "vsem".

Skratka, kot da me ne bi cepili, tudi črnice na mestu cepljenja ni bilo. Nobenih "efektov" po Jansenu.
https://www.bitstamp.net/ref/OM6lA9mwoeRO5Rba/

shadeX ::

Govorim za fotra, ki se je zaenkrat edini cepil v familiji (drugi se bomo začetek jeseni):

1. Cepivo pfizer
2. Pri obeh odmerkih normalno počutje, brez bolečin ali vročine.

65 Star

Osprey ::

Pfizer:

1. boleča rama 2 dni
2. boleča rama 2 dni, 24h po cepljenju temperatura do 38, občutek utrujenosti, občutek kot bi zbolel za neko blažjo gripo. Izzvenelo v dobrih 24h.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Osprey ()

MTm2H37rqt7B ::

Cepivo: Comirnaty (Pfizer-BioNTech)

Prebolel covid za božič 2020, 3 dni povišina temp. (do 38), utrujenost in ponoči mrzlica

1. doza:
- po 24h začela boleti rama, če sem roko dvignil nad glavo, hkrati tudi utrujenost in rahlo povišan pulz (90) v mirovanju (ko čutiš bitje srca),
- po 48h se je vse pomirilo, rahlo boli še mesto vboda
2. doza:
- todo*

Zgodovina sprememb…

codeMonkey ::

Pfizer:

1. boleca rama en dan
2. n/a

facepalm ::

AZ
1. doza: cepljen okoli 18:00 in sem bil brez stranskih ucinkov do drugega dneva
- bolecina in oteklina na mestu vboda dan po cepljenju. prva dva dneva po cepljenju nisem mogel dvigniti roke nad glavo zaradi bolecine. Po cca enem tednu je bolecina popolnoma izzvenela, oteklina pa ze kaksen dan prej.
- tresenje in manjko energije cca 20h po cepljenju. do cca 48h po cepljenju sem se pocutil, kot bi imel gripo (vrocine si nisem meril)

2. doza (po 12 tednih): cepljen okoli 18:00, spet brez stranskih ucinkov do naslednjega dneva
- rahla bolecina na mestu vboda (brez otekline). Trajala je dva dneva.
- rahlo utrujen dan po cepljenju

Samael ::

AZ
1. odmerek: cca 2 dni rahla bolečina rame ob obremenjevanju roke
2. odmerek: prvi dan občutek rahle utrujenosti (komajda omembe vredno)
Samael != Samuel

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Samael ()

Yossarian ::

AZ
1. odmerek: proti večeru tistega dne in ponoči nerazpoloženost, cca 4 dni rahla bolečina rame ob obremenjevanju roke, vendar ne ovira normalnega življenja
2. odmerek: brez reakcije
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

Atos ::

AstraZeneca

1. odmerek: 9 ur po cepljenju začutil višanje telesne temperature, slabše spanje. Drug dan vse izvenelo. Bolečina na mestu cepljenja (enako kot tudi pri ostalih cepljenjih - gripa, KME)
2. odmerek: bolečina na mestu cepljenja

TehDucky ::

Pfizer #1 (osebno)
1. odmerek: 1 dan boleča rama, manj moči v roki
2. odmerek: naslednji dan sem v službi počutil utrujenega in počasnega, 1h šel prej domov, doma sem nekaj pojedel in zaradi slabšega počutja zaspal za 4h (totalno sem bil brez energije, ni bilo vročine), ko sem se zbudil sem bil ok, roka ni bolela.

Pfizer #2
1. odm: 1 dan boleča rama
2. odm: naslednji dan manjša vročina, preležal na kavču dan

Pfizer #3
1. odm: 1 dan boleča rama, malce utrujena
2. odm: naslednji teden

Pfizer #4
1. odm: boleča rama
2. odm: kombinacija mrzle klime, težkega fizičnega dela zunaj na vročem isti dan, dobil kar močno vročino in pa še prehlad, hudi glavoboli, 3 dni bil kr revež, 4 dan pa že ok, samo še prehlad

AZ #1
1. odm: 2 dni vročine okoli 38°C, veliko ležanja, predvidevam da je rama tudi bolela
2. odm: naslednji dan malo nad 37°C vročine, preležan popoldne


Je bil pa še 1x Jansen brez težav in 1x AZ z daljšimi bolečinami v rami.

So pa vsi domači in vsi nepreboleli.

BigHugo ::

AstraZeneca (prva doza)
prvi dan cepljenja - nič posebnega
drugi dan - reakcija, mislil da bom umrl
tretji dan - skoraj brez reakcije
četrti dan - malo boleča noga, nič kaj posebnega
peti do osmi dan - še bolj boleča noga, nezmožnost hoje
deveti dan - urgenca, po štirih urah preiskav rezultat močna pljučna embolija z globoko vensko trombozo, hospitaliziran, sedaj že skoraj 100. dan v bolniški, na tabletah Xarelto, zaenkrat skoraj OK razen otekle noge in zadihanosti.
po mesecu dni - izvid genetskih in ostalih testov, ki nakazuje zgolj na zunanjega dejavnika težav oz. možnost povezave težav s cepljenjem proti COVID-19.

XX cepivo (druga doza)
zaenkrat sem še v programu, ko se za nas s težavami po cepljenju ne predvideva drugi odmerek cepiva.
LP BigHugo

zmist ::

Pfizer:

1. bolece mesto vboda (ne cela rama)
2. boleca rama, 18h po cepljenju 37.5, 25h po cepljenju 38.1, 30 ur po cepljenju kot nov (vmes prespal noc).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmist ()

tonic ::

1 odmerek 10.06.2021, nobene reakcije, malo bolela rama, nič extra
2 odmerek 30.06.2021, po 1 dnevu, to pomeni od včeraj na danes ponoči, totalno zašvical, imam neko reakcijo :P

biontech pfizer

janezvalva ::

cepivo: pfizer/bioNtech

1. doza 07.1.2021: rahla bolečina na mestu vboda, kot da me je nekdo zbodel. po par urah brez simptomov.
2. doza 28.1.2021: isto
IQ test: v enem vedru imaš 2l vode, v drugem 1l vode. koliko veder imaš?

solatjek ::

AZ:
1: tresavica, nato vročina, 1 dan slabo počutje
2: nič

adinfinito ::

Cepivo: Pfizer
1. Odmerek: 1. dan: nič, 2. dan: komaj opazna rahla bolečina v rami

Alfa Dog ::

Cepivo: AZ
Po prvem odmerku drugi dan malo boleča roka in rahla utrujenost (kot en švoh maček), tretji dan pa že 100% OK.
Enako po drugem odmerku, v malo bolj blagi obliki.

BorutK-73 ::

cepivo: AZ
1 doza: 1 dan nič, naslednji dan isti znaki kot pri covidu, brez vročine. Pa tipična bolečina rame ki je trajala kakšen teden dni
2 doza: cepljen bil včeraj tako da samo rama boli

Dobil dve dozi čeprav sem prebolel, ampak se nisem šel takrat testirat.

Zgodovina sprememb…

zztop ::

Cepivo: Moderna

1. odmerek: 4-5 dni bolečina na mestu vboda
2. odmerek: zjutraj bil cepljen, čez dan rahla bolečina na mestu vboda, drugo nič. Večer šel hitreje spat, se zbudil sredi noči z mrzlico, zaspal kakšno uro, spet zbudil, tokrat z bolečinami po celem telesu in glavobolom, od takrat dalje težko zaspal. Vročina je bila blaga, 37, glavobol je popoldne ponehal, bolečine v mišicah so se nadaljevale cel dan, otežena je bila že sama hoja. Na drug dan bolečine ponehale kompletno, samo še rahla bolečina in rdečica na mestu vboda

Star sem pod 30 in naverjetneje nisem bil okužen s Covidom.
Izberi raje izgubo kot umazan dobiček:
zakaj prva boli enkrat, druga zmeraj.
~Hilon

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zztop ()

Comandante ::

Pfizer

1. Nic
2. Po 12 urah vrocina (nisem meril, ker se mi ni dalo vstat iz postelje, prenizka da bi vzel lekadol). Naslednji dan malo mackast obcutek. Po 30 urah vse nominalno.

hator ::

Cepivo Pfizer- Januar/začetek februarja

1.odmerek: bolečina v rami, brez drugih znakov
2.odmerek: komaj opazna bolečina na mestu vboda

showsover ::

1=2=brez opaz(e)nih odzivov.

abyssus ::

Pfizer

1. doza: ce sem dvignil roko, me je malo bolelo.

2. doza: brez.

HappyPills ::

12 ur po 1 dozi astre. Vrocina in utrujenost trajali cca 12 ur. Po drugi dozi nic posebnega.

Irbis ::

Pfizer
1. doza: čutil mesto cepljenja ob dotiku, malo utrujen naslednji dan
2. doza: naslednji dan utrujen in zaspan, odspal dodatni dve uri dopoldne in popoldne, dan kasneje že čisto v redu

A. Smith ::

Cepivo: Janssen
Prvo noč po cepljenju me je "zeblo" v intervalih. Sem se bolj zadeval in se potem prepoten zbudil. Čez nekaj časa me je začelo spet zabsti. Zjutraj sem se normalno odpravil na delo, čez dan me je nekoliko bolela rama. Od večera naslednjega dne naprej nisem imel nobenih simptomov več.
"Be professional, be polite,
but have a plan to kill everyone you meet".
- General James Mattis

Iluvatar ::

Pfeizer
1. odmerek. Prejšnji dan imel poseg na zobu, in sem jemal 2x na dan v razmaku 12 ur 2 nalgesina (275mg). 2uri po celjenju sem vzel 2 nalgesina zaradi zobobola ob 12h. cca 6 ur po cepljenju sem postal zelo zaspan, čutil rahlo bolečino v rami. Zaspal sem od 16h - 21h. Zbudil sem se z bolj bolečo ramo. Nato sem ob polnoci spet vzel 2 nalgesina in normalno spal do 8h. Drugi dan torej 1 dan po cepljenju me ni vec bolela rama.

2. Odmerek: Rama me je zacela bolet kaki 2 uri po cepljenju, zvečer sem izmeril temperaturo 37.4. Drugi dan sem se počutil kot kuhan špaget, temperatura 37.7, bolečine v mišicah kot pri gripi. Večinoma sem cel dan ležal pred tv, v službo nisem šel. Popoldne sem vzel dva lekadola, zvečer razen bolečine v rami nisem več imel. Če bi že zjutraj vzel 2 lekadola, bi pomoje lahko šel normalno v službo. 3 dan nisem več imel nobenih problemov, tudi bolečine v rami ne.

roscha1 ::

Vxzevria:

1. doza: 12 ur po cepljenju vročina in naslednjega pol dneva "gripa" ter rahel glavobol
2. doza: Nič omembe vrednega

Yohan del Sud ::

Janssen včeraj dopoldne (pred petnajstimi urami). Tisti tipičen občutek, kot da se me nekaj loteva... Pričakovano. Menda mine v dnevu ali dveh. Z roko je sicer vse v redu, ne čutim nič pretresljivega v tej smeri... Za vsak slučaj, če me fršlok, prosim da na slo-techu zberete za eno parto v Delu zame. :P
www.strancar.com

nejodagreat ::

draski je izjavil:

Cepivo: AZ
Prvi odmerek: po osmih urah mrzlica, slabo počutje, čez noč temperatura preko 39, naslednji dan bolj švoh, tretji dan ok

Praktično enako pri meni, 2. dozo še čakam. Edino omenil bi občutek otečenosti sklepov po 8 urah, ni bolelo ampak ravno toliko da se nisem mogel udobno namestit in sem bolj slabo spal tisto noč.

Zgodovina sprememb…

Pac-Man ::

Cepivo: Pfizer

1. odmerek: naslednji dan 37,5 + ustrezna utrujenost + rahlo boleča rama še par dni
2. odmerek: naslednji dan 39,2; drugi dan popoldne spet čez 37 + ustrezna utrujenost + pritisk v prsih še kaka 2 tedna (morda tisto vnetje srca?) Rama je bila okej :)
The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.

LukiYo ::

2x pfizer in obakrat brez kakršnihkoli znakov.

Badwolff ::

Pfizer
Prvič nič
Drugič mal bolj bolela rama, ene 3 dni

TheBlueOne ::

Pfizer

1. Malo bolela rama
2. Drug mesec

Yohan del Sud ::

Yohan del Sud je izjavil:

Janssen včeraj dopoldne (pred petnajstimi urami). Tisti tipičen občutek, kot da se me nekaj loteva... Pričakovano. Menda mine v dnevu ali dveh. Z roko je sicer vse v redu, ne čutim nič pretresljivega v tej smeri... Za vsak slučaj, če me fršlok, prosim da na slo-techu zberete za eno parto v Delu zame. :P


Update. To je bilo to ja, nedelja v postelji (vročina, glavobol, boleče mišice, slabost, nič teka). Ponedeljek konec dneva načeloma ok. Šel danes malo na bicikel za ene 35 km zjutraj, tak bi rekel sem na ene 90%. Zdaj čakam še na krvne strdke, ki menda pridejo čez par tednov. :)
www.strancar.com

musicfreak ::

po prvem cepljenju 4-5 dni spikanje pri srcu in obcutek neke teze, tako da sploh se ne vem ce na drugo grem (biontech oboje).

TheHijacker ::

AstraZeneca:

1. odmerek: Zjutraj cepljen. Zvečer samo mrzlica brez vročine. Šel spat. Zjutraj na ene 90% energije. Naslednji dan že na 100%. Boleče mesto vboda. Težje sem dvignil roko.
2. odmerek: Čisto nič. Tudi rama me ni bolela.
http://www.google.si

UganiKdo ::

Moderna

Obakrat dan dva na dotik boleče mesto vboda in naslednje jutro malo matast. Obakrat minilo do kosila.

Gogyto ::

AZ, 1. odmerek - prvi dan cepljenja nič, razen rahlo zatečene rame, kot bi me žvajznil obad. Naslednji dan že zjutraj rahla vročina, 37,2 in 'muskefiber' v nogah, kot bi odtekel rekreativni tek prejšnji dan. Lekadol tekom dneva odpravil vse učinke in do večera bil že čisto tipitopi. Drugi odmerek dobim pojutrišnjem.

žena
pfizer, 1. odmerek - nič. rahlo boleča rama prvi dan in to je to.
2. odmerek - prvi dan ok, naslednji dan občutek mrazenja, ki se menja z občutkom vročine. Same vročine sicer ni imela, je pa imela rahel glavobol in občutek utrujenosti. Dejansko je vzela dan off in polovico dneva prespala. Zvečer že ok.

hči, 18 let
AZ, 1. odmerek - prvi dan do večera OK, nato pa rahlo vročina, občutek težjega dihanja, vendar ne prehudo. Naslednja dva dni ostala doma, zaradi glavobola in rahle vročine, dihanje normalno. Nekje tretji dan vse ok.

2. odmerek - brez kakršnihkoli znakov. Morda prvi dan čutila ramo na mestu vboda.

FTad ::

Dobil:

Pfizer
1. doza: bolecina na mestu vboda po cca dveh urah. Trajalo vsega skupaj dobra dva dneva. Drugo dozo sele dobim. Zame torej kot katerokoli drugo cepljenje, ki sem ga do sedaj imel.

LightBit ::

LightBit je izjavil:

Cepivo: AstraZeneca
Prvi odmerek: Naslednji dva dni malo vročine, boleč hrbet, utrujenost, rahlo zbadanje po celem telesu. Občasno me je malo zbadalo še kake dva tedna (morda samo psiha).
Drugi odmerek: Še vedno čakam termin (čakajo da se pokvari?). ;((

Drugi odmerek: Praktično nič. Malo boleča roka.

Gogyto ::

Gogyto je izjavil:

AZ, 1. odmerek - prvi dan cepljenja nič, razen rahlo zatečene rame, kot bi me žvajznil obad. Naslednji dan že zjutraj rahla vročina, 37,2 in 'muskefiber' v nogah, kot bi odtekel rekreativni tek prejšnji dan. Lekadol tekom dneva odpravil vse učinke in do večera bil že čisto tipitopi. Drugi odmerek dobim pojutrišnjem.



Drugi odmerek dobil v petek. Brez kakršnihkoli stranskih učinkov. Še rama ni otekla.

pluto ::

Cepivo: Janssen
14 maj 2021
Nobenih bolečin, ponoči me je malo zeblo in treslo za cca. 15 minut. Naslednji dan šibka utrujenost, nič posebnega.
LP

111111111111 ::

Cepivo Astra Zeneca.
1 odmerek: Lažja utrujenost, naslednji dan vse OK.
2. odmerek: Brez posebnosti, so se pa pojavile težave ene 15-20 dni po cepljenju. Bil sem v kuhinji in sem kuhal puding. KAr naenkrat so se začeli v pudingu pojavljati strdki. Prej se mi to ni nikoli dogajalo.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

c00L3r ::

Cepivo Astrazeneca:

1 odmerek: Mrzlica 2 noči. 2 dni nisem mogel spat na levi rami me je bolelo mesto vboda. Počutje, kot da bom zbolel. Jedel lekadol 3x na dan. Sicer normalno delal od doma in hodil po opravkih. Nekaj dni potem še zmanjšan apetit. Jaz temu pravim blagi covid simulator :D

2. odmerek: Brez posebnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: c00L3r ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Pfizer, PCT test in neprofesionalni zdravnik (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10620402 (16595) Mr.B

Več podobnih tem