» »

Vaše (in ne od nekoga drugega) reakcije na Covid-19 cepivo

Vaše (in ne od nekoga drugega) reakcije na Covid-19 cepivo

Temo vidijo: vsi
««
«
1 / 6
»»

SodVina ::

Torej,
želim, da ta tema ni še ena splošna korona tema, zato so pravila (in tudi naslov) tu kar se da jasna.
Želim vedeti, kakšne so bile VAŠE reakcije na Covid-19 cepivo.
To pomeni:
1. Kdor ni cepljen, naj v tej temi ne sodeluje.
2. Kaj se je zgodilo prijateljici, bratu, sosedu, ni stvar te teme. Pogojno se dopušča ožje družinske člane, pod pogojem točke 1, kar pomeni, da poleg vaših reakcij lahko opišete tudi npr. reakcije žene, otroka ali mame.
3. Kaj se dogaja po svetu, kakšne so statistike, ni stvar te teme.
4. Ali so cepljeni ovce, ali so necepljeni egoisti, ali je politika slaba, ali so ukrepi smiselni, ipd. ni stvar te teme.

Zanima me izrecno, s katerim cepivom si se TI cepil/a in kakšne so bile reakcije po 1. in/ali 2. dozi.
Podatek sem pripravljen deliti tudi sam, vendar ne v temi, kjer se spet "nabija v vse smeri".

Prosim tudi moderatorje, da vse, kar ni izrecno po opisanih točkah, brišejo.
lp,
SodVina

Backup22 ::

Cepivo: Moderna
Prvi odmerek: brez reakcije
Drugi odmerek: 12h po cepljenju pričakovan odziv imunskega sistema: nizka vročina (38 °C), slabo počutje in utrujenost. Po cca. 24h back to normal.
//

energetik ::

Moderna, prva doza: po 24h malce otekline na mestu pika in rahla bolečina ob dotiku, kot bi imel modrico. Po 48h nič več. Partnerka enako.
Druge doze še ni.

Zgodovina sprememb…

ubermensch ::

Cepivo: Pfizer
Prvi odmerek: malo boleča rama dan po cepljenju
Drugi odmerek: malo boleča rama dan po cepljenju (malce manj kot pri prvi dozi)

To je to.

D4G4 ::

Cepivo: Moderna

Prvi odmerek: dan in pol švoh počutja, bolečin v mišicah in rahlega glavobola, brez povišane temperature, 3 dni rahla bolečina na mestu vboda
Drugi odmerek: en dan švoh počutja in povišana temperatura 37,8


Partnerka: AZ
Prvi odmerek: 2 dni povišana temperatura (do 38), bolečine v mišicah in sklepih, glavobol - kot pri gripi
Drugi odmerek: brez reakcije

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: D4G4 ()

Barbarpapa2 ::

Cepivo: Pfizer

Prvi odmerek: Rahla bolečina na mestu vboda. Izzvenelo v 24 urah.
Drugi odmerek: isto, kot pri prvem odmerku.

Lp

Jože

mitkos ::

Cepivo: Pfeizer
Prvi odmerek: po 1 dnevu me je zelo bolela roka (morda tudi zato, ker sem isti dan cel popoldan drva prekladal) in mrazilo me je, vročine nisem imel.
Drugi odmerek: ne vem še, po 1 dnevu me malo roka - rama boli, ostalo še ne vem (včeraj cepljen)...

genesiss ::

Cepivo: Pfizer
Prvi odmerek: malo boleča rama dan po cepljenju
Drugi odmerek: malo boleča rama dan po cepljenju

A110 ::

Cepivo: Pfizer
Prvi odmerek: malo boleča rama in občutek topline na mestu vboda do cca 10h po cepljenju. Rama ne je bolela se 2-3dni ampak nič motečega pri vsakdanjih opravilih. Pač sem tiste dni spal na drugi strani.
Drugi odmerek: malo boleča rama dan po cepljenju (veliko malce manj kot pri prvi dozi).

Bil cepljen z 2 odmerkoma kljub prebolelosti. Za 2 odmerek sem zaprosil sam

krucymucy ::

Pfizer/BioNtech
1. doza: ce sem dvignil roko nad visino rame sem zacutil malce bolecine.
2. doza: cutil sem samo ce sem pritisnil na mesto vboda.

skratka enako kot po cepljenju proti KME

googleg1 ::

Cepivo: Pfizer
Prvi odmerek: Bolecine v rami. Rahla utrujenost do 24 ur po cepljenju (sem se na kolo vsedel pa sem hitro obrnil)
Drugi odmerek: Manjse bolecine v rami. Hujsa utrujenost do 24h po ceplenju. Rahlo povisina temperatura in bolecine v sklepih in misicah.

mare_ ::

AZ, samo en odmerek (sem prebolel):
Isti dan skoraj nic, naslednji dan vrocina do 39, bolecina po misicah in v krizu, zanic pocutje, prespal dan na kavcu - slabse kot med dejansko boleznijo (seveda bistveno krajse). Drugi dan podobno, malo manj hudo, tretji dan ok.

zasavc83 ::

Pfizer, 1. cepljenje. Prvo noč slabo spal, morda celo vročina - nikoli ne merim, vstal utrujen, piknik in akcija kot da ni nič, do naslednjega dne pozabil na vse skupaj. Rama malce otekla in boleča, 5 dni.

draski ::

Cepivo: AZ
Prvi odmerek: po osmih urah mrzlica, slabo počutje, čez noč temperatura preko 39, naslednji dan bolj švoh, tretji dan ok
Drugi odmerek: 3-4 dni boleča rama/roka

goranzaric ::

Cepivo: AZ

Prvi odmerek: boleča roka par dni en dan občutek izčrpanosti.
Drugi odmerek: nič stranskih učinkov

LorD_DDooM ::

Cepivo: AstraZeneca
Prvi odmerek: po 9 h tresavica in mrzlica, vrčočina 38°C. Naslednji dan povišana temperatura in slabo počutje. Tretji dan vse OK.
Drugi odmerek: (po 43 dneh) - nobenega stranskega učinka, rahla nelagodnost v roki kjer sem bil cepljen.

Skratka, nič posebnega.

drzni86 ::

Cepivo: Janssen
1. dan: čuden (mravljinčast) občutek v roki
2. dan: zjutraj rahel glavobol in malo boleče mišice (vzel en lekadol in odležal še pol urce pa je minilo :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: drzni86 ()

darkolord ::

Cepivo: AstraZeneca
Prvi odmerek: po 12h tresavica, čez noč vročina 39.9°C. Naslednji dan vročina do 39. Še naslednji dan vročina do 38.5. Še naslednji dan vročina do 38. Vse to z Lekadolom. Pa prve dni glavobol, pritisk padel za 20/20, pulz 120, SpO2 92%. Peti dan vse OK.

LightBit ::

Cepivo: AstraZeneca
Prvi odmerek: Naslednji dva dni malo vročine, boleč hrbet, utrujenost, rahlo zbadanje po celem telesu. Občasno me je malo zbadalo še kake dva tedna (morda samo psiha).
Drugi odmerek: Še vedno čakam termin (čakajo da se pokvari?). ;((

PromeuZ ::

Cepivo: Moderna
1. odmerek: modrica na roki zaradi precej neposrečenega cepljena, rahlo boleča roka nekaj dni, po ~1. tednu "Covid arm" izpuščaj + vročina s tresavico + ena noč precej neprijetnih prebavnih motenj
2. odmerek: en dan rahlo boleča rama
<!-- https://pisalnik.wordpress.com -->

Webmojster ::

Cepivo: Pfizer

Prvi odmerek: Rahla bolečina na mestu vboda. Izzvenelo v 24 urah.
Drugi odmerek: isto, kot pri prvem odmerku.

Oberyn ::

Phizer, razen rahle bolečine okoli mesta operacije nobenih drugih reakcij, velja za obe dozi.

Bwaze6 ::

Cepivo: Janssen

Rahlo boleča rama oz. mesto cepljenja en dan, kot po vseh cepljenjih. Popolnoma nobenih drugih stranskih učinkov.

PgSurfer ::

Cepivo: Pfeizer
1. odmerek: rahlo boleča rama en dan
2. odmerek: rahlo boleča rama en dan

k3k3tz ::

Cepivo: AZ
1. odmerek 5.5. : nobene reakcije
2. odmerek 24.6.: nobene reakcije

FoxKnox ::

Kot preboleli cepljen z enim odmerkom Pfizer.
Stranski učinki ? Nisem opazil.
Morda so me bolele noge en popoldan.
Nisem ziher da od cepiva

Jerry000 ::

Vem da ni po reglcih, ampak bi samo raz pohvalil tole temo in njeno strukturo!! Res bravo, take teme bi morale biti v večini ko se sprašuje določene stvari

JanK ::

Prebolel COVID novembra + Pfizer 2x letos

Prva doza: boleca rama (vzel lekadole), naslednji dan utrujenost (recimo 1/10 jakosti simptomov gripe), rama bolela se 5 dni
Druga doza: boleca rama, utrujenosti skoraj nic, rama bolela se kake 2 dni
"Think about how stupid the average person is,
then realize that 50% are stupider than that"
-George Carlin

BaTeMaN ::

Cepivo: AZ
Vboda igle nisem čutil.
Prvi dan nič.
Drugi dan razhla omotičnost utrujenost.
Bolela me je rama do nekje 4. dneva... po cepljenju ampak samo ko sem roko dvignil nad 90 stopinj...pri mirovanju ne (ali med spanjem če sem ležal na cepljeni strani).

Drugo cepljenje imam čez 3 tedne.
less then zero

mambli ::

cepivo: Janssen
Malo utrujen popoldne in naslednji dan.

mikhaair ::

Pfizer
1. Rahla bolečina v rami
2. cez 2 tedna

cesnja ::

Lansko leto srecanje s corono povsem brez simptomov, letos 1. doza Moderne.

Rama me je mocno bolela 2 dneva, potem pa naenkrat nic vec. Mrzlica in vrocina (38 stopinj) zacensi od nekih 4 ur po cepljenju, ponoci zato nisem spal, zjutraj je bilo ze ok. Stiri dni po cepljenju so se pojavile prebavne tezave in spet vrocina, izbruh glivic na nogi in vnetje dlesni, kar pomeni, da je bil imunski sistem medtem zaposlen z necem drugim. Vmes se nisem sparal in sem cele dneve opravljal tezja fizicna dela. 2. odmerek imam jutri, par dni bom poskusil biti bolj lene sorte.

pirat ::

Cepivo: AZ, predhodno prebolel korono
Posledice: zvečer vročina popustila v roku nekaj ur (cca. sredi noči), potem OK

Partnerka: AZ, predhodno prebolela korono
Posledice: 1 dan vročina, čez cca. 14 bolečine v nogi, po tednu dni "zdravljenja vnete tetive" ultrazvok pokaže krvni strdek v eni od zunanjih žil na spodnjem delu noge.

Vendar! Ultrazvok pokaže tudi starejši strdek v eni od globljih žil, ki je nastal cca. pol leta prej kot posledica korone in je bil to tega pregleda popolnoma neopazen, ni povzročal bolečin, a bil v resnici precej bolj nevaren za morebitne komplikacije kot strdek, ki je bil posledica po cepljenju! Po 14 dnevnem jemanju tablet se kažejo pozitivne posledice (oba strdka se zmanjšujeta). Stališče do tega si ustvarite sami - ja, AZ je očitno sprožila nastanek strdka, a obenem vsaj razkrila, da je potencialno še večje sranje v žilah naredila že korona pol leta nazaj in se je zadeva pričela zdraviti (upam da pravočasno, da ne bo posledic).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: pirat ()

koli99 ::

Cepivo: AZ
1.odmerek: po 12 urah vročina in ponoči tresavica/mrzlica. Zjutraj že ok
2.odmerek: brez stranskih učinkov

Partnerka oz. žena:
1.odmerek: po 12 urah vročina in celotni naslednji dan slabo počutje (kot gripa)
2.odmerek: brez stranskih učinkov

link_up ::

Moderna

1. odmerek - mrzlica po 6 urah. Oteklina in bolecina na mestu vboda.
2. odmerek - au...vrocina 38C, slabo pocutje 20 ur po cepljenju. Po prespani noci iz minute v minuto bolje.
In and Out

svecka ::

Cepifo pfizer:

1. odmerek: malce bolela roka
2. odmerek: malce bolela roka

BTW: stranski učunki cepiv v SLO: https://www.nijz.si/sites/www.nijz.si/f...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: svecka ()

pegasus ::

AZ, zaradi silnega navdušenja, da sem končno prišel do cepljenja, nisem mogel spati. In to je bilo vse.
Drugi odmerek naslednji teden.

prenasalec ::

Cepivo: Moderna
1. odmerek: Cepljen sem bil zvečer, naslednji dan me je nekoliko bolela roka, rahlo sem bil utrujen
2. odmerek: Spet sem bil cepljen zvečer, naslednji dan me je do opoldneva rahlo bolela roka.

mared ::

cepivo: janssen
isti dan: popoldne utrujenost in malo boleča rama. zvečer povišana temp, tresavica&mrazenje in močno potenje. hkrati tudi močna urtrujenost in glavobol
drugi dan: utrujenost in bolečine v mišicah
tretji do peti dan: dvomim da je povezano s cepivom, dopuščam pa možnost da je cepivo botrovalo h kar hudi driski, saj smo vsi družini jedli isto a sem jo samo jaz fasal.

tako da bom temeljito razmislil če se še bo potrebno kdaj cepiti

urbybaby ::

Cepivo: Pfizer-BioNTech

Prvi odmerek: rahla bolečina na mestu vboda
Drugi odmerek: rahla bolečina na mestu vboda
------
Kamena doba se ni končala, ker bi zmanjkalo kamenja...

zmaugy ::

Cepivo: AZ

Prvi odmerek: pol dneva nič, nato nenadna slabost za kakšne pol ure - uro, temperatura 38,5. Po malo pregrevanja pod tušem se je počutje izboljšalo dramatično, po Lekadolu je vročina šla na nekaj čez 37. Zjutraj nato še en Lekadol in stvar končana.

Drugi odmerek: Nobenih stranskih učinkov.

Boljša polovica:
Cepivo: Janssen

Po cca pol dneva visoka vročina krepko čez 39, močan glavobol. Po nekaj urah tega je vzela Lekadol in se je izboljšalo, glavobol še nekaj dni.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

Raptor F16 ::

Cepivo: Janssen (J&J po domače Džoni)
1. odmerek 15.6.2021

Isti dan po cepljenju brez posebnosti. Čez noč sem na hrtro zakuhal za 2 uri. Razen tega da me je zelo treslo ker me je zeblo ni bilo posebnosti. Po dveh urah vzel lekadol in se je umirilo. Trdno zaspsl do polnoči. Zbudil sem se razgret in se ohladil pod tušem.

Naslednje jutro sem se vstal kasneje ampak sem do 10.00 bil čist ok. Imel energijo, apetit... tko kot mora bit. Zvečer je malo rama bolela sicar pa razen vročine prvo noč ni bilo vseskup nič omembe vrednega. Tok tok po lesu se od cepljenja dalje počutim super.
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

Pimoz ::

Cepivo: Moderna

Prvi odmerek:
1. dan: nič
2. in 3. dan: rahla bolečina v rami

Drugi odmerek:
1. dan: zvečer utrujenost
2. dan: bolečina v rami in neprijetno ležati na tej rami, počutje zanič, eno uro prej končal s šihtom in prespal
3. dan: počasi vse izvenelo

Nič pretresljivega. Dodam še to, da sem pussy in se hitro slabo počutim.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pimoz ()

Ijus ::

jaz sem se cepil z fajzerjevim.
v 1. sem imel čisto malo zbadanja v vratu pa zgornjem delu hrbtenice prec po vbodu. ene 5-10 minut je trajal.
v 2. nič.
Corpse & Mrhovina, Inc.
https://soundcloud.com/rising-night-wave
https://soundcloud.com/extus

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Ijus ()

blasfemik ::

Jaz:
Comirnaty
1. Odmerek: rahla bolečina na mestu vboda.
2. Odmerek: rahla bolečina na mestu vboda.

Partnerka:
Prebolevnik, 1. Odmerek A/Z: rahla bolečina na mestu vboda.

opeter ::

Cepivo: Comirnaty

1. odmerek: rahla bolečina na mestu vboda, obenem se mi je en dan koža na rami "vlekla" podobno kot, da bi me opeklo sonce.
2. odmerek: dobim čez dobra dva tedna.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: opeter ()

OracleDev ::

Pfizer
1. odmerek: malo bolela roka dva dneva na mestu vboda
2. odmerek: vse ok

Iste/podobne izkjušnje cca 20tih sodelavcev (cepljeni z vsemi možnimi cepivi).

mallard ::

Astrazeneca
Cepljen dopoldne, zvečer po ca 10 urah sem začutil naraščanje temperature, ponoči mrzlica in vročina ca 38,5.
Naslednji dan glavobol in slabo počutje, utrujenost.
Po 48 urah je vse izzvenelo, le roka me je bolela še 2 dni.

Drugi odmerek še čakam.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: mallard ()

hendriks ::

Cepljen s Pfizerjem. V levo ramo sem dobil 1. dozo, bolela me je 2 dni, nič posebnega. 2. dozo sem dobil v desno ramo, bolela me je 3 dni, drugi dan sem ramo komaj dvignil. Drugi dan sem imel rahlo vročino, če sploh lahko to rečem vročina (37.1). Summa summarom, reakcije niso omembe vredne, ampak če ravno hočete.. ;)

RedDrake ::

Pišem v imenu tasta, ki iz objektivnih razlogov ne more tega napisati sam.

Cepivo: Pfizer
Prvi odmerek: po ~30 urah bolečina v roki, slabost ter bruhanje. Stanje se ni izboljševalo, po 6-ih dneh srčna kap in smrt.

Obdukcije ni bilo (pogreb s krsto), vaški zdravnik je ocenil da smrt ni posledica cepljenja.
(Tast je bil onkološki pacient že 10 let, imel je srčni vzpodbujevalnik, že večkrat so mu rekli da ima samo še par mesecev življenja)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: RedDrake ()
««
«
1 / 6
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Pfizer, PCT test in neprofesionalni zdravnik (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10620447 (16640) Mr.B

Več podobnih tem