» »

NEO box

NEO box

freextr ::

Ali deluje NEO box tudi na samo dve parici (100Mbit)?
Death reveals to man what he realy is - The Berzerker

DamijanD ::

Ne vidim razloga, da ne bi

freextr ::

Zaradi tega ker je nekdo pisal tu na forumu da so mu na Telekomu rekli da mora biti 1Gbit komunikacija na portu od boxa. Potem je sam rešil drugače in ni testiral. Preden režem kabel in ga splitam me zanima ali ima kdo konkretno izkušnjo.
Death reveals to man what he realy is - The Berzerker

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: freextr ()

sajmon ::

OP: lahko popoldne preverim. Imam doma eno tv priklopljeno preko 100 mb linije, ampak trenutno preko navadnega boxa. Lahko testiram še z NEO boxom.

freextr ::

Se že v naprej zahvaljujem sajmon.
Death reveals to man what he realy is - The Berzerker

ToniT ::

Meni je na 100 Mbit switchu delal brez problema. (Zdaj je na Gbit).

Ganon ::

freextr ::

ToniT je izjavil:

Meni je na 100 Mbit switchu delal brez problema. (Zdaj je na Gbit).

Ok hvala
Death reveals to man what he realy is - The Berzerker

sajmon ::

sajmon je izjavil:

OP: lahko popoldne preverim. Imam doma eno tv priklopljeno preko 100 mb linije, ampak trenutno preko navadnega boxa. Lahko testiram še z NEO boxom.


Dela tudi pri meni NEO na 100 mb liniji.

freextr ::

sajmon je izjavil:

sajmon je izjavil:

OP: lahko popoldne preverim. Imam doma eno tv priklopljeno preko 100 mb linije, ampak trenutno preko navadnega boxa. Lahko testiram še z NEO boxom.


Dela tudi pri meni NEO na 100 mb liniji.

Cool thx

Ganon je izjavil:

NEO Telekoma Slovenije


Se opravicujem da nisem v tisti temi vprasal.
Death reveals to man what he realy is - The Berzerker

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: freextr ()

Robert ::

Imam paket NEO C na optiki. Pred nekaj časa sem zamenjal Siol Box z NEO boxom, ki ga uporabljam preko PowerLina TPLink AV 2000 (https://www.mimovrste.com/mrezni-adapte.... Aplikacija za povezavo mi kaže prenos podatkov od 450-500 mbps kar mislim, da je zadosti, diode na PowerLinu so zeleno obarvane na obeh straneh, a mi še zmeraj občasno programi na NEO boxu kockajo. Je pa tudi res, da imam v oddajnik PowerLine vklopljeno še eno napravo v električni priključek. PowerLine je priključen direktno na port na modem Innbox v60u. Kaj bi bilo lahko vzrok za kockanje - mogoče slednje ali kaj drugega? Na Siol boxu ni bilo težav.

Daniel ::

Enostavno vse to različne opcije niso enako kot LAN kabel. Sam imam težavo, ko zadevo preko WiFi bridga pošiljam na drugo lokacijo, pa tam tudi kocka, še posebej rado v večernih urah. Preveril vse znane možnosti na antenah pa ni rešitve. Multicast je pač težaaven protokol za karkoli drugega kot je LAN kabel in Optika.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

NEO Telekoma Slovenije (strani: 1 2 3 432 33 34 35 )

Oddelek: Omrežja in internet
1728378799 (257) Scorpy84
»

NEO smart box na router

Oddelek: Omrežja in internet
112825 (399) alienhead
»

Telekom NEO/BOX priklop težave

Oddelek: Pomoč in nasveti
166254 (5985) Klemzz
»

NEO v drugem omrežju (ne telekom)

Oddelek: Omrežja in internet
101741 (1160) telexdell
»

Telekom NEO

Oddelek: Omrežja in internet
313482 (1796) Utk

Več podobnih tem