» »

Telekom NEO

Telekom NEO

blazkowich ::

V torek nam je telekom priklopil NEO in nov modem, ki naj bi nudil 350/40 internet. Zadeva je delala točno 24 ur nakar je včeraj internet preprosto nehal delati. S telefonom, stacionarnim računalnikom se lahko povežem, vendar nimam internetne povezave. NEO prav tako ne dela ker je internetni TV.

Ima kdo podobne težave z NEO ali samo mi?

DamijanD ::

Kliči na njihov support. To ni NEO feature

blazkowich ::

Sem klical ja. Sprašujem nasplošno, če ima kdo podobne težave s tem paketom ker mi je na support-u rekel da se jim kar pogosto to dogaja.

Ganon ::

uporabnik50 ::

neo je 'rahlo' bugast, ampak internetno povezavo preko računalnika bi moral vseeno imet, ker nima zveze z neotom, telekomovi modemi pa načeloma nimajo nekih hudih problemov

zadravecm ::

Zanima me, ali se da na NEO smart box nastaviti mrežni disk. Ali se ga da priklopiti direktno, ali pa če se ga priklopi na router in se ga da na NEO box-u odpreti/videti

Je to možno?

sitriani ::

Je še komu Telekom kar ponastavil programsko shemo?

ToniT ::

So na veliko objavljali, da bodo to storili....

no comment ::

Nisem zadovoljen. Zakaj NoraTV24 ni na 1. poziciji?!

sitriani ::

no comment je izjavil:

Nisem zadovoljen. Zakaj NoraTV24 ni na 1. poziciji?!


Ker SDS poveljuje Telekomu in svoje naprej tišči. ;(

telexdell ::

no comment je izjavil:

Nisem zadovoljen. Zakaj NoraTV24 ni na 1. poziciji?!

Klikneš na "vrini program" in daš kazalec na Nova24TV, vpišeš 1 in nato "enter". Mnogo hitreje imaš svoj najljubši program na želenem mestu, kot traja jokcanje po forumih.

sitriani je izjavil:

no comment je izjavil:

Nisem zadovoljen. Zakaj NoraTV24 ni na 1. poziciji?!


Ker SDS poveljuje Telekomu in svoje naprej tišči. ;(

Pred tem pa je bilo:
1...SLO1
2...SLO2
3...POPTV
4...A kanal
....
Zakaj za SLO2 ni bil SLO 3? Očitno je takrat nekdo drug nekaj naprej tiščal.
Precej je treba vedeti, preden opaziš, kako malo veš.

Zgodovina sprememb…

z3ro ::

Tudi meni ni bilo včeraj nič jasno zakaj imam drugačno razvrstitev. Njihov odgovor:


Se pravi zaradi učinkovitosti sistema in odlične uporabniške izkušnje mora biti točno takšen razpored programov :))

sitriani ::

z3ro je izjavil:

Tudi meni ni bilo včeraj nič jasno zakaj imam drugačno razvrstitev. Njihov odgovor:


Se pravi zaradi učinkovitosti sistema in odlične uporabniške izkušnje mora biti točno takšen razpored programov :))


Seveda samo pri TELEkom. Čudno da še telefonske ne spreminjajo kr tko mal, da bo odlična izkušnja.

stjan ::

ne bo dolgo, ko bo na vseh programih nova tv, da je gledalci ne bodo mogli odstraniti

hellomania ::

Prvotno je bilo rečeno, da če imaš že razvrščene programe po želji, da spremembe ne bo. Da bodo spreminjali samo tistim uporabnikom, ki imajo privzeto razvrstitev.
Sedaj pa so se očitno odločili za vse uporabnike. Ko sem včeraj vklopil TV sem moral kar malo pomisliti kaj se dogaja.

Ni dolgo trajalo, da sem spremenil razvrstitev nazaj glede na želje. Programi, ki so bili nastavljeni na kanalu 7 in 8 pa so hitro romali na neko mesto, ki si ga nisem uspel zapomniti.

VelkBla ::

Lahko rocno spremenis kanale ali uvozis standard shemo. Ce jo nimas, naj ti jo nekdo poslje.

dunda ::

Jebenti, tale poteza je ena bolj trapastih, ki so si jih izmislili.
Jao. Imel sem shranjen svoj razpored. Najprej je bilo itak rečeno, da bodo prestavili samo tistim, ki uporabljajo privzeti razpored.
Ne, šli so spreminjat vsem. Sem si mislil, še dobro, da sem shranil prejšnje nastavitve. Grem v moj.telekom.si in kliknem na "Uvozi shemo iz datoteke". Pokažem na datoteko, razpored se spremeni - VENDAR niti približno ne na tisto, kar je v json datoteki. Kaj naj storim? Jih morim na tehnični pomoči ali pač premečem zadevo na roke?
Dragi Telekomovci, precej manj gneva bi doživeli, če bi pustili te stvari pri miru.
https://www.kacnje.eu

bili_39a ::

dragi Telekomovci. Imel sem shemo nastavljeno po svoje, in ker nas gleda TV več, še po želji drugih. Kako naj to sedaj dobim nazaj? Shranjena shema se ne povrne v enak razpored kot je bil.

Že dolgo me ni kaj tako raz**** Zaradi solidne uporabniške izkušnje sem ostal pri Telekomu kljub nekoliko višji ceni v primerjavi z drugimi. Sedaj to ne velja več.

Kaj priporočate? Telemah ali A1?

Mare2 ::

sitriani je izjavil:

no comment je izjavil:

Nisem zadovoljen. Zakaj NoraTV24 ni na 1. poziciji?!


Ker SDS poveljuje Telekomu in svoje naprej tišči. ;(


In kje je sedaj NoraTV24?
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

Scorpy84 ::

Zanimivo, da je planet tv takoj za slo1/2, ki so ga orbanova podjetja kupila, tv 3, ki ni kaj dosti gledan, pa je ocitno zaradi oddaje rfactor pred bolj gledanimi kanali. Pa ce to ni politicno usiljivanje, pol pa res ne vem. Se enkrat naj to naredijo, pa iz principa grem drugam.

Konlov ::

Ja, so dali vse belogardistične v ospredje. Kidam naljevo...:))

no comment ::

Če smo preživeli Tita, bomo pa še Twita.

rejven ::

Omg tole je pa podn, da težko najdeš večjega. Nisem vezan že xy let pa bom očitno res moral menjat, pa čeprav tv-ja praktično ne gledam.
Da tlačiš neke obskurne strankarske kanale, da bi jih folk gledal...beda res

Konlov ::

Najprej so postavili sistem, ki 80% uporabnikov ne razume, zdej pa tamanijo. Kaaaaj....
Ps: kaj pa ste pričakovali od politično kadrovanega sds-ovca...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Konlov ()

dunda ::

Naj razširim informacijo, ki sem jo dobil od Telekomove tehnične pomoči. Vprašal sem, zakaj ne morem uvoziti JSON datoteke s shranjenim seznamom programom. No, uvozi se, ampak vrstnega reda ne upošteva.

Odgovor je, da bi uvoz deloval, če bi naredil varnostno kopijo po 24. maju. Pa ***emu sunce. Če so vedeli, bi lahko oni naredili rezervno kopijo za vsakogar. Ali pa vsaj poslali obvestilo, da si jo naredimo.

Res neverjetno nerodno (povsem sprejemljiv bi bil tudi ostrejši izraz) so to naredili. Velik minus so si prislužili.
https://www.kacnje.eu

Bakunin ::

na "nova*" kanale daš obvezen vnos PIN kode in je stvar rešena.

Če je včasih kdo naključno tja zašel, se to s tem ne bo zgodilo in bo rating še nižji od 1%...

Problem ni tehnični, ampak politični....

no comment ::

Bakunin je izjavil:

na "nova*" kanale daš obvezen vnos PIN kode in je stvar rešena.

Zaradi takih še vedno "hodim" na ST!

Genijalno!

rejven ::

Boljs he kar, da odkljukaš znakec za oko in ga sploh nimaš :P

Tiger ::

dunda je izjavil:

Naj razširim informacijo, ki sem jo dobil od Telekomove tehnične pomoči. Vprašal sem, zakaj ne morem uvoziti JSON datoteke s shranjenim seznamom programom. No, uvozi se, ampak vrstnega reda ne upošteva.

Odgovor je, da bi uvoz deloval, če bi naredil varnostno kopijo po 24. maju. Pa ***emu sunce. Če so vedeli, bi lahko oni naredili rezervno kopijo za vsakogar. Ali pa vsaj poslali obvestilo, da si jo naredimo.

Res neverjetno nerodno (povsem sprejemljiv bi bil tudi ostrejši izraz) so to naredili. Velik minus so si prislužili.

Saj ti je jasno, da so to naredili namenoma, da bi sforsirali novo shemo?

Da, ponavadi je tako, da resne firme pri stvareh, ki bodo močno obremenile uporabnike (recimo da slednji izgubijo nekaj ur zaradi ugotavljanja najprej kako in nato samega prestavljanja seznama cca. 60-100 tv kanalov) le-to vnaprej pravočasno napovedo in naredijo vse kar je v njihovi moči, da ohranijo nastavitve uporabnika. Če to ni možno, pravočasno pripravijo in oglašujejo navodila, se resno opravičijo (spletni in tv oglasi) ter ponudijo možnost kompenzacije (popust na računi, pike zvestobe, darilni izdelki, itd.).

Ampak sedaj že vemo - Telekom očitno ni resna firma. Za uporabnike se mu trenutno pač j***.

vnetidebater ::

sitriani je izjavil:

Je še komu Telekom kar ponastavil programsko shemo?


ja, vsem uporabnikom. Lol.

Tiger je izjavil:


Saj ti je jasno, da so to naredili namenoma, da bi sforsirali novo shemo?


ja, zato da je najbolj bedna TV na svetu (nova) zdaj na gumbih za hiter dostop na daljincih. Zato da bodo stari ljudje ki ne znajo uporabljati dalincev pogosto pritiskali na te številke in tej bedni televiziji dvigali gledanost.

Sram jih bilo.

no comment je izjavil:

Bakunin je izjavil:

na "nova*" kanale daš obvezen vnos PIN kode in je stvar rešena.

Zaradi takih še vedno "hodim" na ST!

Genijalno!

Za nameček lahko elektronsko pošto nove24 označiš kot spam. Če bo to naredilo dovolj uporabnikov bo vsa njihova pošta romala v spam komurkoli bodo pisali ker bo njihov server email označen kot spammerski.


ps.: naročnine za televizijo sploh nimam ampak zaradi tele finte sem prav šel gledat naročnine pri telekomovi konkurenci da internet naročim drugod. Lol, luzerji.

Zgodovina sprememb…

dunda ::

Tiger je izjavil:


Saj ti je jasno, da so to naredili namenoma, da bi sforsirali novo shemo?
Da, ponavadi je tako, da resne firme pri stvareh, ki bodo močno obremenile uporabnike (recimo da slednji izgubijo nekaj ur zaradi ugotavljanja najprej kako in nato samega prestavljanja seznama cca. 60-100 tv kanalov) le-to vnaprej pravočasno napovedo in naredijo vse kar je v njihovi moči, da ohranijo nastavitve uporabnika. Če to ni možno, pravočasno pripravijo in oglašujejo navodila, se resno opravičijo (spletni in tv oglasi) ter ponudijo možnost kompenzacije (popust na računi, pike zvestobe, darilni izdelki, itd.).
Ampak sedaj že vemo - Telekom očitno ni resna firma. Za uporabnike se mu trenutno pač j***.

Načeloma mi je jasno. Ampak se še kar tolažim, da takšni bumbarji pa tudi ne morejo biti. Pa očitno so.
Žal.
https://www.kacnje.eu

Utk ::

Seveda so. Sej niti ne zanikajo, da so to naredili zarad Janše.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

NEO Telekoma Slovenije (strani: 1 2 3 432 33 34 35 )

Oddelek: Omrežja in internet
1725376597 (1607) MrStein
»

grožnje s smrtjo znanim osebam in njihovim svojcem (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
767653 (4991) BRBR

Najslabša vlada v zgodovini Slovenije? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
33728871 (23317) bluefish

A je v našem zakoniku uboj posiljevalca/pedofila dovoljen? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
504395 (3444) Ales
»

Pri katerem operaterju vzeti najceneje net in TV?

Oddelek: Omrežja in internet
172795 (1986) Gagatronix

Več podobnih tem