» »

OstaniZdrav - neposodobljena slovenska aplikacija za sledenje stikom (VI)

1
2
»

nekikr ::

Tudi zaradi covida ne umre toliko ljudi. Izredno veliko ljudi pa dejansko umre v 28 dneh od zaužitja kruha ali zelenjave...

A ni hecno (ne, ni, naravnost brutalen mind-fuck je, da smo kot civilizacija tako butasti), da slepo privzamemo, da je vsaka žrtev covid žrtev, če je le enkrat bila pozitivna na testu. Ko pa recimo zaradi strdka v glavi po cepljenju umre oseba, pa poslušamo, da "še nimamo dokazov, treba bo zadevo resno preštudirati in raziskati". A ne bi morda enake vatle uporabili za vse? Saj veš, znanstvena metoda in te arhaične stvari. Morda bi se izkazalo (no, zagotovo in se tudi je), da je teh covid žrtev peščica. Ampak potem seveda ne bi bilo podlage za uvajanje hudih ukrepov in vojnega dobičkarstva.

GupeM ::

https://covid-19.sledilnik.org/embed.ht...

Lih slučajno letos pozimi največ strdkov.

Glej, podobno je bilo s špansko gripo. Takrat naj bi šlo za isti oz zelo podoben sev kot lani, ko je gripa precej razsajala. Ampak pred 100+ leti je bila zadeva problematična, ker nihče ni imel še niti enega protitelesa. Takrat je umrlo veliko ljudi. Preživeli so imeli protitelesa in gripa se je vedno težje širila in ubila vse manj ljudi. Danes od gripe umirajo večinoma starejši, ki imajo poleg se druge zdravstvene težave. Enako bo s covidom.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: GupeM ()

sbawe64 ::

Z špansko gripo so več raziskavah izpostavili več 100 prostovoljcev (brez mask in distance), rezultat je bil tak, da se nobeden ni uspel okužiti.

https://medium.com/microbial-instincts/...


Še ena sveža,:
V Združenem kraljestvu so izvedli devet poskusnih množičnih dogodkov, da bi ugotovili njihov učinek na širjenje novega koronavirusa. Med 60.000 udeleženci se je okužilo samo 15 ljudi.


Tudi Hrvati so ugotovili nekaj podobnega (sicer z manj udeleženci).
2020 is new 1984
Corona World order

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sbawe64 ()

GupeM ::

Potem ima pa nekdo res veliko denarja in še več vpliva, da lahko podkupi toliko zdravnikov, znanstvenikov, raziskovalcev in bolnikov, da se pretvarjajo. Da ne govorim o tistih, ki so s tem namenom umrli.

Invictus ::

Točno to, kaj pa mislite, da so korona dodatki ?!?!?!

Ja, poglejte si nekaj sklepov trenutne epidemije in cepljenja...

https://www.slovenskizdravniki.si/18-ra...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

poweroff ::

Saj to veš, da je ta spletna stran fejk? Da so jo ustanovili neki znani anticepilci, zraven pa potegnili par zdravnikov.

Če pogledaš v register.si, vidiš, da je nosilka domene neka alenka5mis(...), malo Googlanja ven vrže Alenka Mišič, Velike Lašče (tudi njen telefon), gospa dela v šolstvu (ne v medicini!), znana pa je med drugim po temle: https://www.vecer.com/slovenija/zelijo-...

Rabiš minuto, da to ugotoviš.
sudo poweroff

kamiKaZaA ::

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

b3D_950 ::

Invictus je izjavil:

Točno to, kaj pa mislite, da so korona dodatki ?!?!?!

Ja, poglejte si nekaj sklepov trenutne epidemije in cepljenja...

https://www.slovenskizdravniki.si/18-ra...



Verjetno gre za prevod besedila na spodnji povezavi?
https://www.snopes.com/news/2021/04/16/...
Zdaj ko je mir, jemo samo krompir.

Vuli ::

poweroff je izjavil:

Saj to veš, da je ta spletna stran fejk? Da so jo ustanovili neki znani anticepilci, zraven pa potegnili par zdravnikov.

Če pogledaš v register.si, vidiš, da je nosilka domene neka alenka5mis(...), malo Googlanja ven vrže Alenka Mišič, Velike Lašče (tudi njen telefon), gospa dela v šolstvu (ne v medicini!), znana pa je med drugim po temle: https://www.vecer.com/slovenija/zelijo-...

Rabiš minuto, da to ugotoviš.


Bravo.
Folku ni jasno, kako simpl je nardit eno tako stran in taki, ki so očino malo limitirani v glavi, pa padajo na take in drugačne fore.
|Gb x570 Pro|R9 5900x|32GB DDR4 RAM G.Skill V@ 3600 cl16|6800XT Merc319 Black|

ajdov2 ::

GupeM je izjavil:

Res je. Ampak zaradi gripe ne umre 4000+ ljudi na leto. Saj se bo tudi to umirilo. Nekaj najbolj ranljivih je letos neslo, nekaj jih bo v naslednjih letih. Nekaj se jih bo cepilo, nato bo covid z nami ostal kot je zdaj gripa. 200 smrti na leto, 95 % bo 80+ letnikov, pa vmes kakšen mlajši s pridruženimi boleznimi. Do takrat bi pa aplikacija lahko zmanjšala širjenje, če bi bili sposobni zadevo normalno skomunicirat, reklamirat, posodabljat in kodo objavit.

Se pravi je 200 smrti ok? Kaj se je zgodilo z 'vsako življenje šteje'?

kamiKaZaA ::

Upam, da res pride do tega in da bo sojenje pošteno in se vse vpletene zločince zapre in ključ vrže vstran...

V teku novi nurnberški proces 2021 zločincem proti človeštvu v aktualni svetovni prevari

1000 odvetnikov in 10.000 zdravnikov iz vsega sveta vložilo tožbo zaradi kršitev Nürnberškega zakonika

Številčna skupina vrhunskih in predvsem poštenih strokovnjakov, ki vključuje več kot 1000 odvetnikov in več kot 10.000 medicinskih strokovnjakov, pod vodstvom dr. Reinerja Fuellmicha, je sprožila sodni postopek proti CDC, WHO in skupini Davos zaradi zločinov proti človeštvu zaradi aktualne prevare, v skladu s katero smo priča prikritemu nasilju nad ljudmi, pod pretvezo vsiljevanja edine ‘rešitve’ za okrepitev imunskega sistema – v obliki cepiva.


https://www.ekologicen.si/v-teku-novi-n...

GupeM ::

ajdov2 je izjavil:

Se pravi je 200 smrti ok? Kaj se je zgodilo z 'vsako življenje šteje'?

Kje sem to rekel? Je pa 200 zagotovo bolje kot 4000, ali?

Če pa najdeš način, da rešiš še teh 200 življenj, pa kar na dan z njim.

kamiKaZaA ::

hmmmm, kar slabo mi postane kaj vse nas še čaka. In te Plandemije še lep čas ne bo konec. COVID-21 je še včeraj bil teorija zarote, a so Nemci malo kiksnili, ker so že objavili aplikacijo, ki to vsebuje. Torej je COVID-21 plan (dobili dokaz), ta pandemija pa tudi plan (Plandemija). Počasi prihaja vsa resnica na dan...

EU Komisija objavila je da su potpisali ugovor sa Pfizerom za kupnju nevjerojatnih 1.8 milijardi komada genetskih cjepiva za 2022 i 2023 godinu! Planiraju nas redovno cijepiti nekoliko puta godišnje i to za sve sadašnje i buduće varijante virusa!


Bilo bi zgodno podsjetiti i da smo o svemu ovome pisali u našim davnim tekstovima još prošle godine, u kojima smo najavljivali i Covid-putovnice, i nove sojeve, i cjepiva kao njihov uzrok, i obavezno cijepljenje svakih 6 mjeseci, i COVID-21 koji je u planu. Sve smo to još lani najavljivali, prije nego se uopće o tome znalo, možete vidjeti ovaj i ovaj tekst.

Skoro sve se polako ostvaruje, osim planiranog Covida-21. I sad dolazimo do onog najzanimljivijeg. Jedna Njemačka televizija je u svojoj objavi o Covid-putovnicama objavila sliku Covid-pass aplikacije na kojoj se jasno vidi upisan „COVID-21“. Izgleda da se netko malo zaletio (?)



Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

Ben Dover ::

Tak MEGALOMANSKI plan zahteva res nepredstavljivo organizacijo in vpliv, le kaj so mislili, da so tako zajebali slikico in prenos te slikice po TV? Nas imajo za takšne bedak? Mi imamo Kamikazo, on je snajper, vse opazi in logično poveže, vedno..

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Ben Dover ()

Vuli ::

ti balkanci so pa največji teoretiki.
|Gb x570 Pro|R9 5900x|32GB DDR4 RAM G.Skill V@ 3600 cl16|6800XT Merc319 Black|

facepalm ::

kamiKaZaA je izjavil:

hmmmm, kar slabo mi postane kaj vse nas še čaka. In te Plandemije še lep čas ne bo konec. COVID-21 je še včeraj bil teorija zarote, a so Nemci malo kiksnili, ker so že objavili aplikacijo, ki to vsebuje. Torej je COVID-21 plan (dobili dokaz), ta pandemija pa tudi plan (Plandemija). Počasi prihaja vsa resnica na dan...

EU Komisija objavila je da su potpisali ugovor sa Pfizerom za kupnju nevjerojatnih 1.8 milijardi komada genetskih cjepiva za 2022 i 2023 godinu! Planiraju nas redovno cijepiti nekoliko puta godišnje i to za sve sadašnje i buduće varijante virusa!


Bilo bi zgodno podsjetiti i da smo o svemu ovome pisali u našim davnim tekstovima još prošle godine, u kojima smo najavljivali i Covid-putovnice, i nove sojeve, i cjepiva kao njihov uzrok, i obavezno cijepljenje svakih 6 mjeseci, i COVID-21 koji je u planu. Sve smo to još lani najavljivali, prije nego se uopće o tome znalo, možete vidjeti ovaj i ovaj tekst.

Skoro sve se polako ostvaruje, osim planiranog Covida-21. I sad dolazimo do onog najzanimljivijeg. Jedna Njemačka televizija je u svojoj objavi o Covid-putovnicama objavila sliku Covid-pass aplikacije na kojoj se jasno vidi upisan „COVID-21“. Izgleda da se netko malo zaletio (?)




Mene bolj skrbi to, da so preskocili covid20.
Zakaj so to naredili? ZAKAJ?!

kamiKaZaA ::

facepalm je izjavil:


Mene bolj skrbi to, da so preskocili covid20.
Zakaj so to naredili? ZAKAJ?!

Logično. Smo leta 2021 in ko se bo pojavil novi korona virus, se bo imenoval COVID-21. Tako kot je na Kitajskem leta 2019 razsajal COVID-19 in prišel v Evropo leta 2020. Vse je logično, če imaš logiko.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

Ben Dover ::

Še en novi novi COVID? o moj bog, grozno res.. Zakaj je pa ta 2019, če smo že 2021? Kdaj pride novi in kaj se dogaja z 2020 modelom?

facepalm ::

kamiKaZaA je izjavil:

facepalm je izjavil:


Mene bolj skrbi to, da so preskocili covid20.
Zakaj so to naredili? ZAKAJ?!

Logično. Smo leta 2021 in ko se bo pojavil novi korona virus, se bo imenoval COVID-21. Tako kot je na Kitajskem leta 2019 razsajal COVID-19 in prišel v Evropo leta 2020. Vse je logično, če imaš logiko.

Pol smo res v p**di..
Ce so novi sevi bili premalo za novo verzijo, bo moral biti nov covid res nekaj posebnega. Tile 2020 sevi so ocitno samo facelift.

Ben Dover ::

Ja v pizdi smo čist.. kaj naredit? Ko berem Kamikazine poste me kar zamika štrik.. Kako se boš boril proti temu? Proti komu? GROZNO BESEN SEM IN STRAH ME JE TUDI MALO

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Ben Dover ()

kamiKaZaA ::

Ben Dover je izjavil:

Še en novi novi COVID? o moj bog, grozno res.. Zakaj je pa ta 2019, če smo že 2021? Kdaj pride novi in kaj se dogaja z 2020 modelom?

Vidim, da nimaš logike. Nič zato. Ti bom razložil kot 5-letnemu otroku.

COVID, ki je nastal leta 2019 so poimenovali COVID-19 (lahko bi ga tudi poimenovali Ben Dover ali pa zmaugy, a so ga poimenovali kot so ga) in bo ostala točno ta različica virusa za vedno COVID-19. Ker v letu 2020 ni bilo nove "uradne" različice virusa, potem če nastane novi virus leta 2021, le tega ne morejo poimenovati COVID-20, ampak ga poimenujejo COVID-21. in ker še vedno ni nove različice virusa, se uporablja ime aktualne različice virusa (COVID-19). Vse je logično. In če v letu 2021 ne bo različice novega virusa, potem tudi COVID-21 ne bo obstajal. In tu nastopi težava. V Nemčiji so pomotoma objavili aplikacijo z virusom, kateri še danes ne obstaja. Ker COVID-21 še uradno ne obstaja in tako kot ni bilo COVID-20, je možno da ne bo tudi COVIDA-21. So pa Nemci dali celemu svetu sedaj vedeti, da COVID-21 bo. In se izdali, da je to tudi plan! Sedaj edino pade plan v vodo, če letos res ne bo novega virusa, potem tudi COVIDA-21 ne bo, ker če bo novi virus odkrit leta 2022, se bo imenoval COVID-22 (tako so se odločili, da bodo imenovali te viruse).

Vse logično, če imaš logiko in znaš povezovati stvari.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

Ben Dover ::

Hvala za logično razlago. Zdaj mi je bolj jasna ta igra z imeni. Kako so se ušteli, šalabajzki.. ha ha ha ha ne bo vam uspelo.. kaj naredit? Ti in tvoji kolegi veste za to in nič ne naredite? Zakaj????

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Ben Dover ()

kamiKaZaA ::

Smo probali doseči spremembe na protestih. A kaj lahko doseže par 100 ljudi v Mariboru? Nič. Kot kaže ljudem paše takšno stanje, ker če jim ne bi pasalo bi šli na ulice. Davek za to pa še pride. Še več pravic in svoboščin nam bodo v kratkem odvzeli. Taki, ki smo se pazili in zdravi ljudje pa bomo diskriminirani na vsakem koraku.

Bi se cepil s to novo tehnologijo. A kaj, ko v zgodovini niso mogli izdati teh cepiv, ker so vsi testi na živalih se končali:

- po cepljenju ob okužbi s pravim virusom je sledil hudi potek bolezni, hujši kot pri tistih necepljenih

- ene živali, pa so po cepljenju umrle ob okužbi s pravim virusom

... in niso dobili dovoljenj za uporabo teh cepiv na ljudeh, ker so vsi testi bili brez pozitivnih rezultatov. Do leta 2020, ko so pa jih ekspresno dobili zaradi izrednih razmer. Biti poskusni zajček pa ne mislim bit. Zato pa bom diskriminiran, ker ljudje niso pripravljeni oditi na ulice in tam doseči spremembe.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

Ben Dover ::

Tvoje poslanstvo je ozaveščat ljudi o resnici, si kot Jezus, naš odrešenik. Moraš vztrajat, magari od vrat do vrat hodiš.. NE PREDAJ SE RAVNO TO HOČEJO! TE ZATRETI IN STRETI KOT OREH! Srečno in bog s teboj.

kamiKaZaA ::

:)):)):))

Že dolgo me nisi tako nasmejal. Ta ti je res ratala. :D

GupeM ::

kamiKaZaA je izjavil:

Vidim, da nimaš logike. Nič zato. Ti bom razložil kot 5-letnemu otroku.

COVID, ki je nastal leta 2019 so poimenovali COVID-19 (lahko bi ga tudi poimenovali Ben Dover ali pa zmaugy, a so ga poimenovali kot so ga) in bo ostala točno ta različica virusa za vedno COVID-19. Ker v letu 2020 ni bilo nove "uradne" različice virusa, potem če nastane novi virus leta 2021, le tega ne morejo poimenovati COVID-20, ampak ga poimenujejo COVID-21. in ker še vedno ni nove različice virusa, se uporablja ime aktualne različice virusa (COVID-19). Vse je logično. In če v letu 2021 ne bo različice novega virusa, potem tudi COVID-21 ne bo obstajal. In tu nastopi težava. V Nemčiji so pomotoma objavili aplikacijo z virusom, kateri še danes ne obstaja. Ker COVID-21 še uradno ne obstaja in tako kot ni bilo COVID-20, je možno da ne bo tudi COVIDA-21. So pa Nemci dali celemu svetu sedaj vedeti, da COVID-21 bo. In se izdali, da je to tudi plan! Sedaj edino pade plan v vodo, če letos res ne bo novega virusa, potem tudi COVIDA-21 ne bo, ker če bo novi virus odkrit leta 2022, se bo imenoval COVID-22 (tako so se odločili, da bodo imenovali te viruse).

Vse logično, če imaš logiko in znaš povezovati stvari.

Vidim, da nimaš razjasnenih niti osnovnih pojmov, zato ti jih bom razložil tako kot sem jih svojemu dveletnemu otroku.

COVID-19 ni virus. To že vrabci na vejah čivkajo. COVID-19 je bolezen, ki jo povzroča virus SARS-CoV-2. Gre za podobno analogijo, kot pri HIV-u in AIDS-u. HIV je virus. Bolezen ki jo povzroča, pa se imenuje AIDS.

Dokler pri sebi ne razčistiš takšnih osnov, te ne bo nihče jemal resno.

kamiKaZaA ::

GupeM je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

Vidim, da nimaš logike. Nič zato. Ti bom razložil kot 5-letnemu otroku.

COVID, ki je nastal leta 2019 so poimenovali COVID-19 (lahko bi ga tudi poimenovali Ben Dover ali pa zmaugy, a so ga poimenovali kot so ga) in bo ostala točno ta različica virusa za vedno COVID-19. Ker v letu 2020 ni bilo nove "uradne" različice virusa, potem če nastane novi virus leta 2021, le tega ne morejo poimenovati COVID-20, ampak ga poimenujejo COVID-21. in ker še vedno ni nove različice virusa, se uporablja ime aktualne različice virusa (COVID-19). Vse je logično. In če v letu 2021 ne bo različice novega virusa, potem tudi COVID-21 ne bo obstajal. In tu nastopi težava. V Nemčiji so pomotoma objavili aplikacijo z virusom, kateri še danes ne obstaja. Ker COVID-21 še uradno ne obstaja in tako kot ni bilo COVID-20, je možno da ne bo tudi COVIDA-21. So pa Nemci dali celemu svetu sedaj vedeti, da COVID-21 bo. In se izdali, da je to tudi plan! Sedaj edino pade plan v vodo, če letos res ne bo novega virusa, potem tudi COVIDA-21 ne bo, ker če bo novi virus odkrit leta 2022, se bo imenoval COVID-22 (tako so se odločili, da bodo imenovali te viruse).

Vse logično, če imaš logiko in znaš povezovati stvari.

Vidim, da nimaš razjasnenih niti osnovnih pojmov, zato ti jih bom razložil tako kot sem jih svojemu dveletnemu otroku.

COVID-19 ni virus. To že vrabci na vejah čivkajo. COVID-19 je bolezen, ki jo povzroča virus SARS-CoV-2. Gre za podobno analogijo, kot pri HIV-u in AIDS-u. HIV je virus. Bolezen ki jo povzroča, pa se imenuje AIDS.

Dokler pri sebi ne razčistiš takšnih osnov, te ne bo nihče jemal resno.

Ne zdaj nekaj pametovati. Če se napiše corona ali COVID ali Sars-CoV-2 bralec ve za kaj se gre. Raje komentiraj vsebino, kako to da še uradno nismo imeli COVID-20, niti še nimamo COVID-21, pa so Nemci ta COVID-21 že dodali v svojo aplikacijo. In meni je vseeno, če me kdo jemlje resno. Ni to moj namen. Moj namen je razkrintati to Mafijo, ki je ustvarila to korona-krizo in podati dokaze, da tukaj ni naključja, ampak en veliki plan. In ta aplikacija pravkar daje doakz, da je plan. S COVID-21 so se razkrinkali...

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

facepalm ::

kamiKaZaA je izjavil:


Ne zdaj nekaj pametovati. Če se napiše corona ali COVID ali Sars-CoV-2 bralec ve za kaj se gre. Raje komentiraj vsebino, kako to da še uradno nismo imeli COVID-20, niti še nimamo COVID-21, pa so Nemci ta COVID-21 že dodali v svojo aplikacijo. In meni je vseeno, če me kdo jemlje resno. Ni to moj namen. Moj namen je razkrintati to Mafijo, ki je ustvarila to korona-krizo in podati dokaze, da tukaj ni naključja, ampak en veliki plan. In ta aplikacija pravkar daje doakz, da je plan. S COVID-21 so se razkrinkali...

A si to aplikacijo dejansko videl v zivo?
Kaj ce so se developerji igrali z imeni in dopisali "covid21" zgolj zato, ker so dodali moznost za vnos cepljenja se za kaj drugega kot covid in so pac izbrali random ime?
Tko malo RAZMISLJANJA z lastno glavo..

GupeM ::

kamiKaZaA je izjavil:

Ne zdaj nekaj pametovati. Če se napiše corona ali COVID ali Sars-CoV-2 bralec ve za kaj se gre. Raje komentiraj vsebino, kako to da še uradno nismo imeli COVID-20, niti še nimamo COVID-21, pa so Nemci ta COVID-21 že dodali v svojo aplikacijo. In meni je vseeno, če me kdo jemlje resno. Ni to moj namen. Moj namen je razkrintati to Mafijo, ki je ustvarila to korona-krizo in podati dokaze, da tukaj ni naključja, ampak en veliki plan. In ta aplikacija pravkar daje doakz, da je plan. S COVID-21 so se razkrinkali...

Se posipam s pepelom. Sem zdaj zdownloadal to nemško aplikacijo, in res je noter COVID-21 na seznamu. Sem za foro naredil še decompile aplikacije, pa so noter tudi že pripravljeni stringi za COVID-22 in COVID-23. Za COVID-24 manjka, COVID-25 je pa spet noter. Nato je za nekaj let mir, potem se pa spet začne s Flu-31 in Flu-33 (ne vem, zakaj so Flu-32 izpustili), najdemo pa še COVID2-33, Bird_Flu-33 in Swine-Flu-34. Naprej raje nisem gledal, ker mi je postalo slabo. Sem pa slučajno zasledil še CrazyCows-39.

TESKAn ::

CrazyFroga pa ni...:(
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

GupeM ::

TESKAn je izjavil:

CrazyFroga pa ni...:(

Ne vem, nisem šel tako daleč. Verjetno je. Veš da nas bodo pojebali na vsakem koraku ...

kamiKaZaA ::

facepalm je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:


Ne zdaj nekaj pametovati. Če se napiše corona ali COVID ali Sars-CoV-2 bralec ve za kaj se gre. Raje komentiraj vsebino, kako to da še uradno nismo imeli COVID-20, niti še nimamo COVID-21, pa so Nemci ta COVID-21 že dodali v svojo aplikacijo. In meni je vseeno, če me kdo jemlje resno. Ni to moj namen. Moj namen je razkrintati to Mafijo, ki je ustvarila to korona-krizo in podati dokaze, da tukaj ni naključja, ampak en veliki plan. In ta aplikacija pravkar daje doakz, da je plan. S COVID-21 so se razkrinkali...

A si to aplikacijo dejansko videl v zivo?
Kaj ce so se developerji igrali z imeni in dopisali "covid21" zgolj zato, ker so dodali moznost za vnos cepljenja se za kaj drugega kot covid in so pac izbrali random ime?
Tko malo RAZMISLJANJA z lastno glavo..

Evo ti vir:
https://www.welt.de/politik/ausland/plu...

facepalm ::

Vir za?
Sej verjamem, da aplikacija vsebuje "covid21" string. Ne verjamem pa, da ga vsebuje zato, ker je covid21 planiran amoak zgolj zato, da je aplikacija ready bodisi za novo sezono cepljenja, bodisi za druga cepljenja.

Invictus ::

Praktično vse teorije zarote lanskega leta (z izjemo res butastih o čipih) so se izkazale za resnične.

No, pa čipi v injekcijah so možni...

https://newatlas.com/electronics/worlds...
https://www.sciencedaily.com/releases/2...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Invictus ()

A110 ::

Invictus je izjavil:

Praktično vse teorije zarote lanskega leta (z izjemo res butastih o čipih) so se izkazale za resnične.


Katere točno? Etilen oksid na palčkah? Ožgana pljuča povrzroča Arzen? Cepljenje je način za depopulacijo? Vsi zdravstveni delavci in politiki so podkupljeni? Virusi sploh ne obstajajo? Z brisom nam prebodejo membrano da lahko svinjarija ki jo letala spuscajo v zrak pride do možganov? Morgelloni v maskah? Maske so krive za epidemijo ker povzročajo bakterijske pljučnice? Starostniki v domovih umirajo ker jim manjka družbe? Boomerji so naključno začeli umirati ravno zdaj in je to nekaj popolnoma normalnega?

facepalm ::

Tudi mene zanima, katere teorije so se izkazale za resnicne?

feryz ::

A110 je izjavil:

Invictus je izjavil:

Praktično vse teorije zarote lanskega leta (z izjemo res butastih o čipih) so se izkazale za resnične.


Katere točno? Etilen oksid na palčkah? Ožgana pljuča povrzroča Arzen? Cepljenje je način za depopulacijo? Vsi zdravstveni delavci in politiki so podkupljeni? Virusi sploh ne obstajajo? Z brisom nam prebodejo membrano da lahko svinjarija ki jo letala spuscajo v zrak pride do možganov? Morgelloni v maskah? Maske so krive za epidemijo ker povzročajo bakterijske pljučnice? Starostniki v domovih umirajo ker jim manjka družbe? Boomerji so naključno začeli umirati ravno zdaj in je to nekaj popolnoma normalnega?
Niti ene od teh ne poznam.
Kje si jih pa ti nabral? Izgleda, da se izdatno ukvarjaš s tem. Redno slediš, da veš, kaj te čaka.

Invictus ::

kontrola folka, masovno cepljenje,ukinjanje človekovih pravic,...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

A110 ::

Invictus je izjavil:

kontrola folka, masovno cepljenje,ukinjanje človekovih pravic,...


Zakaj bi bilo masovno cepljenje sredi epidemije teorija zarote? Napovedovalo se je prisilno cepljenje tega pa ni (in tudi nebo). Ukinjanje človekovih pravic? Katerih? Da brez maske ne smeš v trgovino? Tudi v kopalkah ne smeš v trgovino (torej brez majice) pa to še ne pomeni da je to ukinjanje človekovih pravic. Kontrola ljudi? Kakšna točno? Še odrejenih karanteno se ne preverja kaj šele da bi preverjali kaj več. Dokazila na mejah? Stvar ki je obstajala od nekdaj. Res same zarote...

feryz je izjavil:

A110 je izjavil:

Invictus je izjavil:

Praktično vse teorije zarote lanskega leta (z izjemo res butastih o čipih) so se izkazale za resnične.


Katere točno? Etilen oksid na palčkah? Ožgana pljuča povrzroča Arzen? Cepljenje je način za depopulacijo? Vsi zdravstveni delavci in politiki so podkupljeni? Virusi sploh ne obstajajo? Z brisom nam prebodejo membrano da lahko svinjarija ki jo letala spuscajo v zrak pride do možganov? Morgelloni v maskah? Maske so krive za epidemijo ker povzročajo bakterijske pljučnice? Starostniki v domovih umirajo ker jim manjka družbe? Boomerji so naključno začeli umirati ravno zdaj in je to nekaj popolnoma normalnega?
Niti ene od teh ne poznam.
Kje si jih pa ti nabral? Izgleda, da se izdatno ukvarjaš s tem. Redno slediš, da veš, kaj te čaka.


Kje sem jih prebiral? Večino od vostoka, swabe64, ajdov2, kamikaza, potem pa se kakšna Anica bidar in podobni talenti ki širijo neresnice.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: A110 ()
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

#OstaniZdrav - posodobljena, a le malo uporabljana slovenska aplikacija za sledenje s (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / NWO
6916962 (9990) weasel
»

OstaniZdrav - slovenska aplikacija za sledenje stikom (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Varnost
11524417 (12702) DeeJay
»

OstaniZdrav - neposodobljena slovenska aplikacija za sledenje stikom (IV) (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / NWO
8320144 (13118) Karen
»

Aplikacija #OstaniZdrav preimenovana v #pojdiZMenojVToplice (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Novice / NWO
34755791 (34967) MrStein
»

OstaniZdrav - slovenska aplikacija za sledenje stikom (II) (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Novice / Zasebnost
36445172 (30104) darkolord

Več podobnih tem