» »

Ponarejeni PCR testi

Ponarejeni PCR testi

«
1
2

mahoni ::

https://www.24ur.com/novice/korona/hrva...

Resnicno ne razumem - Dodali so, da so v nedeljo pri dveh slovenskih državljanih odkrili, da sta predložila ponarejena PCR-testa, ki ju je opravila tretja oseba, ustavili so tudi slovenski par, ki je sam ponaredil negativna testa PCR.

Pa to so kaj v pdf editorju nekaj spacali in je zgledalo kot spakovscina ali resnicno policaji klicejo labaratorije in poizvedujejo.

Me je vedno zanimal kako to "najdejo" ali je to spet brezplacna reklama za labaratorije, ces ne pomisljat na kaj takega in hitro v labaratorij po PCR teste, ki ne stanejo veliko.
Tu je bil nesramen podpis, ki mi je prislužil naziv, ampak mi dol visi za tem.

LeQuack ::

mahoni je izjavil:


Me je vedno zanimal kako to "najdejo" ali je to spet brezplacna reklama za labaratorije, ces ne pomisljat na kaj takega in hitro v labaratorij po PCR teste, ki ne stanejo veliko.


Vsekakor je reklama, fake news. In pa to da ne stanejo veliko tudi ni res, glede na to da imajo kakšno minuto dela s testom je taka cena veliko preveč.
Quack !

mahoni ::

Ne jaz resno sprasujem, ker me zanima kdo so ti modeli, ki to ponarejajo. Al si zabit in gres nekaj sam pacat al kako za vraga nek policaj na meji ve, da gre za ponarejeni test, ki je npr. 100% v pdf editorju urejen. Edino kar mi pada na pamet je, da so mogoce zajebal kaksne zaporedne cifre in da so jim labaratoriji dali svoje reference in policaji so to sli preverit.
Tu je bil nesramen podpis, ki mi je prislužil naziv, ampak mi dol visi za tem.

kamiKaZaA ::

Po moje te "najdejo", ker na meji lahko preverijo tako bazo dokumentov kot tudi bazo PCR testov. Težje bi te odkrili, če bi to preverjali v gostilni (ker niso povezani z bazo). Zato pa tudi ne bodo to preverjali gostilničarji, ampak inšpektorji na terenu. Predvideva pa se, da je vse skupaj protiustavno, ker ni zapisano v zakonu. Torej dobiš kazen, jo ne plačaš in napišeš pritožbo, ter bi moral dobiti to tožbo in "bi naj bila" kazen nična. Jaz bom definitivno se šel to loterijo. Če pa bom imel preveč pirov v riti, pa se zna zgoditi tudi (če me inšpektor ustavi, ko grem ven iz gostilne) Hit `n´ Run.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

mahoni ::

Pa ajde za pir, ce si sprintas kaj, ampak za na mejo pa na vem ce je to pametno delat.
Tu je bil nesramen podpis, ki mi je prislužil naziv, ampak mi dol visi za tem.

3p ::

mahoni je izjavil:

Pa to so kaj v pdf editorju nekaj spacali in je zgledalo kot spakovscina ali resnicno policaji klicejo labaratorije in poizvedujejo.


Nekaj takega, ja.

Če nas tu na balkanu kaj tolaži, tokrat nismo izjema. Ponaredki se prodajajo tudi v Nemčiji in ZDA. Vsaj za ti dve državi sem bral o tem.

kamiKaZaA ::

Pa saj to. Ko narediš PCR test, te vnesejo v bazo. In če imaš "fake" potrdilo, potem nisi v tej bazi. In tako te tudi dobijo na meji. Ne morejo pa te dobiti kar tako, če greš "v" gostilno, na tekmo oz. skoraj marsikje, kjer ne preverjajo oz. nimajo dostopa do te baze.

hator ::

Edini problem je, ker so zdravniška potrdila uradni dokumenti in gre v tem primeru za ponarejenje uradnih listin.

mahoni ::

No sej, drugega tudi meni ne pade na pamet, ker ime in priimek spremeniti v pdf editorju pa bi znal se vsak pomoje.

Ampak tudi za bazo nisem cisto sure, ce je to res, zaradi GDPR-ja.
Tu je bil nesramen podpis, ki mi je prislužil naziv, ampak mi dol visi za tem.

mahoni ::

Hahahah, berem na enem sajtu:

U petak, 14. maja oko 12.15 sati, na granični prijelaz Kaštel pristupio je Audi, njemačke registarske oznake te je 43-godišnji slovenski državljanin predočio policijskim službenicima pozitivni nalaz PCR testa, za koji je utvrđeno kako je krivotvoren.

Pa to moras biti res tele. Why the fuck bi dal pozitiven test? Ne stekam.
Tu je bil nesramen podpis, ki mi je prislužil naziv, ampak mi dol visi za tem.

buneech ::

mahoni je izjavil:

Pa to moras biti res tele. Why the fuck bi dal pozitiven test? Ne stekam.

Ker smatrajo, da si prebolel, in nimaš karantene po tem. Mora bit pa starejši izvid, ne izpred nekaj dni.

mahoni ::

buneech je izjavil:

mahoni je izjavil:

Pa to moras biti res tele. Why the fuck bi dal pozitiven test? Ne stekam.

Ker smatrajo, da si prebolel, in nimaš karantene po tem. Mora bit pa starejši izvid, ne izpred nekaj dni.

Okej, ima smisla. :)
Tu je bil nesramen podpis, ki mi je prislužil naziv, ampak mi dol visi za tem.

;-) ::

Vse to in še več prodaja mati enega kriptopiramidaša ki je rihtal teste.

Dimnik ::

Aha tebi je za verjet ja, tako kot si palamudil za dobavo testov, da pokasirajo denar, testov pa ne bodo dostavili...hahaha

snezak21 ::

Recimo da ljudje niso totalni idioti in popravijo legalen test z drugim imenom/datumom. Od kje komurkoli ideja, da ima TUJA policija (no tudi nasa je nima) pravico poizvedovati o posameznikovih zdravstvenih podatkih? Ce to res dela, potem je treba za zacetek nabiti par 100.000eur kazni laboratoriju, ki daje taksne podatke naprej.
Seveda pa obstaja bolj verjetna opcija, da ljudje zares so totalni idioti in spacajo skupaj nek doma narejen dokument, po moznosti v Microsoft Paintu, da se ze iz aviona vidi, da stvar ni prava. Ta mi je naceloma bolj logicna varianta, ker mocno dvomim, da komu v laboratorijih res pride na misel tako evidentno krsiti malo morje zakonov o varovanju najbolj obcutljivih osebnih podatkov.

sbawe64 ::

kamiKaZaA
Po moje te "najdejo", ker na meji lahko preverijo tako bazo dokumentov kot tudi bazo PCR testov.

Potem so vse nacionalne baze od laboratorijev posameznih Eu držav združene v neko skupno cloud bazo, do katere imajo mejni organi dostop ?


Kot piše v članku od mahonija, so Hrvati nekako počekirali nekoga, ki jim je pokazal nemški izvid.
2020 is new 1984
Corona World order

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sbawe64 ()

johanblond ::

snezak21 je izjavil:

Od kje komurkoli ideja, da ima TUJA policija (no tudi nasa je nima) pravico poizvedovati o posameznikovih zdravstvenih podatkih? Ce to res dela, potem je treba za zacetek nabiti par 100.000eur kazni laboratoriju, ki daje taksne podatke naprej.

Saj policija ne preverja posameznikovih zdravstvenih podatkov. Oni samo preverijo ali je dokument pristen (preko el. kode, ki je na dokumentu). Zdravstvene podatke (PCR test) SI JIM TI IZROČIL.

Npr. nekatere države PCR testov brez QR kode sploh ne sprejemajo.
It is mandatory to have a QR Code on a negative PCR test result for travelers to UAE
https://www.mea.com.lb/english/about-me...

snezak21 ::

@johanblond do sedaj se nisem videl testa iz Slovenije (ajd priznam uporabljam zgolj Golnik), Avstrije, Nemcije, Italije in Svice, ki bi imel QR kodo.

kamiKaZaA ::

sbawe64 je izjavil:

kamiKaZaA
Po moje te "najdejo", ker na meji lahko preverijo tako bazo dokumentov kot tudi bazo PCR testov.

Potem so vse nacionalne baze od laboratorijev posameznih Eu držav združene v neko skupno cloud bazo, do katere imajo mejni organi dostop ?


Kot piše v članku od mahonija, so Hrvati nekako počekirali nekoga, ki jim je pokazal nemški izvid.

Dejansko nimam pojma o tem. Sem tudi napisal "po moje"...

Groot ::

kamiKaZaA je izjavil:

Po moje te "najdejo", ker na meji lahko preverijo tako bazo dokumentov kot tudi bazo PCR testov. Težje bi te odkrili, če bi to preverjali v gostilni (ker niso povezani z bazo). Zato pa tudi ne bodo to preverjali gostilničarji, ampak inšpektorji na terenu. Predvideva pa se, da je vse skupaj protiustavno, ker ni zapisano v zakonu. Torej dobiš kazen, jo ne plačaš in napišeš pritožbo, ter bi moral dobiti to tožbo in "bi naj bila" kazen nična. Jaz bom definitivno se šel to loterijo. Če pa bom imel preveč pirov v riti, pa se zna zgoditi tudi (če me inšpektor ustavi, ko grem ven iz gostilne) Hit `n´ Run.


Haha protiustavno? Marsikaj kar je naredila ta vlada je vredno obsojanja, ampak kaznivo dejanje ponarejanja listin (kamor tole definetivno spada) je v Kazenskem zakoniku že odkar ga imamo, tako da bolj težko bo trditi da česarkoli ni v zakonu.

Čisto prav jim je da so jih dobili in upam da bo tudi kazen primerna. Res ne vem koliko moraš bit zabit da hočeš čez mejo s ponarejenim dokazili, za katera si 100% da jih bodo pogledali. Res butale od butal

kamiKaZaA ::

Groot je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

Po moje te "najdejo", ker na meji lahko preverijo tako bazo dokumentov kot tudi bazo PCR testov. Težje bi te odkrili, če bi to preverjali v gostilni (ker niso povezani z bazo). Zato pa tudi ne bodo to preverjali gostilničarji, ampak inšpektorji na terenu. Predvideva pa se, da je vse skupaj protiustavno, ker ni zapisano v zakonu. Torej dobiš kazen, jo ne plačaš in napišeš pritožbo, ter bi moral dobiti to tožbo in "bi naj bila" kazen nična. Jaz bom definitivno se šel to loterijo. Če pa bom imel preveč pirov v riti, pa se zna zgoditi tudi (če me inšpektor ustavi, ko grem ven iz gostilne) Hit `n´ Run.


Haha protiustavno? Marsikaj kar je naredila ta vlada je vredno obsojanja, ampak kaznivo dejanje ponarejanja listin (kamor tole definetivno spada) je v Kazenskem zakoniku že odkar ga imamo, tako da bolj težko bo trditi da česarkoli ni v zakonu.

Čisto prav jim je da so jih dobili in upam da bo tudi kazen primerna. Res ne vem koliko moraš bit zabit da hočeš čez mejo s ponarejenim dokazili, za katera si 100% da jih bodo pogledali. Res butale od butal

Malo sem se sicer nerodno izrazil. Jaz imam namen hoditi v gostilne brez PCT ali ponarejenih papirjev. Torej vprašajo te, če imaš PCT, rečem da imam in grem not. Če me pa inšpektor zahakla in mi napiše kazen, pa sledi pritožba. 1 kazen si lahko privoščim, če na sodišču ne bo šlo skozi. In o tej loteriji sem pisal, da jaz bom živel kljub prepovedi normalno naprej, kljub temu, da sem spoštoval ukrepe in se nisem okužil... če lahko cepljeni, testirani ali prekuženi gre v gostilno, na stadion, v kino... potem lahko tudi jaz grem, kateri se je cel čas pazil in se ni okužil, ni potreboval PCR testa, ter je spoznal, da je ta korona njemu samemu nevarna podobno kot gripa. O tem se gre.

Cepiti pa se ne mislim, dokler se ne dajo vse faze testiranj skozi. Živiš enkrat. In jaz v tem življenju ne mislim bit poskusni zajček. Kdor pa želi, pa naj bo. Vsak odloča sam o svojem življenju. Meni zdravje preveč pomeni, da bi si ga morda uničil na nepreizkušenem cepivu, kjer proizvajalci cepiva ne bodo za nič odgovarjali. Če bi bilo zapisano, da v primeru stranskih učikov ali smrti prejmem 10 milijonov, se bi brez problema cepil. Bi vsaj svojci bili preskrbljeni.

Tako pa tukaj nekaj močno smrdi, če so se že vnaprej zavarovali, da ne bodo odgovarjali za morebitne posledice čez par let. In ta cepiva izdelujejo podjetja, katera so v preteklosti že bila tožena za več milijd. 1 + 1 = ...

MOja kmečka logika mi sporoča - bodi previden, tukaj nekaj močno smrdi, če si zdravje uničiš s tem nepreizkušenim cepivom, ti ga nihče več ne povrne.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

A110 ::

Če pa si ga uničiš z nepreverjenim virusom pa ti pa ga povrne kdo? Očitno ti tvoja kmečka logika ne deluje ravno dobro

kamiKaZaA ::

A110 je izjavil:

Če pa si ga uničiš z nepreverjenim virusom pa ti pa ga povrne kdo? Očitno ti tvoja kmečka logika ne deluje ravno dobro

Površno bereš ali pa nisi dojel tega mojega zapisa?

kamiKaZaA je izjavil:

... ter je spoznal, da je ta korona njemu samemu nevarna podobno kot gripa. O tem se gre...


Moja kmečka logika je ocenila, da bolj tvegam s cepljenjem kot pa z okužbo. Dosedaj nisem nikoli imel večjih težav z virusnimi okužbami. In to je ta moja kmečka logika. Ti pa se cepi, nihče ti tega ne preprečuje, niti prepričuje (oz. si se že cepil). Želim ti vso srečo in čimmanj komplikacij oz. nič stranskih učinkov. Srečno! Ostani zdrav!

Zgodovina sprememb…

Uporabnik ::

A110 je izjavil:

Če pa si ga uničiš z nepreverjenim virusom pa ti pa ga povrne kdo? Očitno ti tvoja kmečka logika ne deluje ravno dobro


Kako je nepreverjen virus, če so pa že 6 različnih cepiv naredili. Menda mora bit kar fajn preverjen, da naredijo cepivo ali?
If You Don\'t Stand for Something, You\'ll Fall for Anything

A110 ::

Popolnoma dojamem tvoj zapis. Zagovarjaš popolnoma neracionalno stvar s predpostavko da je ena stvar lahko nevarna zate druga pa ne more biti. Še dobro da dozdajšnji podatki kažejo ravno na to. Oh, wait... Ostani pri kmečki (logiki). še dobro da vsi preostali nismo na njej. Bi še vedno živeli v kameni dobi.

Uporabnik, kako veš, da vsi prebolevniki ki nismo umrli nebomo imeli blaznih posledic (saj ne, da jih ogromno ljudi že ima) ki se bodo razvile šele čez par let? Tako nekako dvomite v cepiva. S tem da po zdajšnjih podatkih se iz vesolja vidi katera stvar je zaenkrat manj tvegana. AMpak pač imate dvojne standarde.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: A110 ()

kamiKaZaA ::

A110 je izjavil:

Popolnoma dojamem tvoj zapis. Zagovarjaš popolnoma neracionalno stvar s predpostavko da je ena stvar lahko nevarna zate druga pa ne more biti. Še dobro da dozdajšnji podatki kažejo ravno na to. Oh, wait... Ostani pri kmečki (logiki). še dobro da vsi preostali nismo na njej. Bi še vedno živeli v kameni dobi.

;((

Ravno zaradi kmečke logike smo šli v razvoj in prišli do sem kjer smo, začenši pomoč pri lovu (lok in puščice), ter plug in živina (za obdelovanje zemlje)... Brez kmečke logike, bi še danes bili v kameni dobi.

Zelo slabo (nelogično ) primerjavo si dal. Kar sem tudi pričakoval od takšnega kot si ti...

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

Uporabnik ::

Ne meni polagat besed v usta. Zapisal si da je nepreverjen, jaz pa sem rekel da mora biti kar dobro preverjen. Verjetno lahko iz zgodovine corona virusov predvidevamo kaj se bo dogajalo, ker cikli so vedno enaki (razen če virus ni naraven). Kaj pa se bo dogajalo z mRna cepivi pa tudi ne vemo, oz vemo, 90% živali je umrlo ko si prišli v stik z naravnim virusom. No upam da so to sedaj kaj izboljšali.

Tko da ja, mal kmečke logike ne škodi.
If You Don\'t Stand for Something, You\'ll Fall for Anything

A110 ::

Ne, po kmečki "logiki" je zemlja tudi ravna, sonce kroži okoli nje,... včasih so ljudi zaradi te kmečke logike tudi zažigali. pa danes vsi vemo da to ni res. Seveda je bila potrebna do neke meje ampak to mejo so že več tisoč let nazaj prešli. Nekatere stvari so pač prekompleksne da bi jih lahko razumeli vsi ker je povprečen človek pač neumen. Seveda je virus nepreverjen enako kot cepiva. oz par mesecev razlike. Ali je morda že več let med nami, da lahko trdimo da se dodatne posledice ne pokažejo z zamikom?

kamiKaZaA ::

A110 je izjavil:

Ne, po kmečki "logiki" je zemlja tudi ravna, sonce kroži okoli nje,... včasih so ljudi zaradi te kmečke logike tudi zažigali. pa danes vsi vemo da to ni res. Seveda je bila potrebna do neke meje ampak to mejo so že več tisoč let nazaj prešli. Nekatere stvari so pač prekompleksne da bi jih lahko razumeli vsi ker je povprečen človek pač neumen. Seveda je virus nepreverjen enako kot cepiva. oz par mesecev razlike. Ali je morda že več let med nami, da lahko trdimo da se dodatne posledice ne pokažejo z zamikom?

Še ena nelogična s tvoje strani.
;((

Again?

Ravno takšni kot ti (brez kmečke logike) ste takrat trdili (eni še danes), da je Zemlja ravna in da Sonce kroži okoli nje. Tako bi tudi ostalo, če se ne bi pojavili ljudje s kmečko logiko in vse skupaj logično povezali, ter razložili, da je Zemlja okrogla in da se vrti okoli Sonca.

Tebi kot kaže res primanjkuje kmečke logike.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

A110 ::

Česa ne razumeš. Po kmečki logiki je zemlja popolnoma ravna(ok, z izjemo hriborv,...). Ali morda kdaj čutiš da si si obrnjen "na glavo"? Prav tako očitno vidimo kako se sonce premika čez dan okoli zemlje. Evo ti kmečko "logiko". Ti kar imej to logiko in živi v svojem svetu kjer je cepivo lahko nepreverjeno, virus ki obstaja skoraj enako časa in zaenkrat pušča 10000x več negativnih posledic pa ne. Jaz imam raje kako bolj koristno

UganiKdo ::

V grobem se zadeva preverja tako da se ali kontaktira direktno izdajatelja testa ali pa SI polcijo. Sporoci se jim podatke - predvsem kdo, kdaj in stevilka testa. Nazaj se zaradi GDPR pislje samo odziv true ali false.

Zakaj policist posumi pa je 1001 razlog. Ena stvar, ki vem da jo hrvati delajo je da si okvirno belezijo zaporedne stevilka PCR testov, ker je to pogosto nekaj kar ljudje ne popravljajo niti ne vedo kako tocno popravit.

Je pa vmes tudi ogromno zmazkov, ki se jim na kilometer vidi da so fake.

showsover ::

Definicije kmečke logike se kar razlikujejo, izgleda. Ne samo, da ne občutiš direktno obrnjenosti na glavo, tudi ne čutiš hitrosti in sil rotacije Zemlje in revolucije okrog Sonca :-) Vidiš pa ciklične menjave dan/noč in letnih časov.

Meni je sicer kmečka (morda je že bolj letalsko/plovbno, imaš prav) pamet, da letiš okrog in okrog 40kkm in priletiš nazaj (z avioni ali balonom!) ali obpluješ. Dvomim, da kdorkoli resno misli, ko pravi, da je Zemlja ploščata (no, povsem okrogla res ni, heh heh), domnevno gre bolj za trolanje.

PS: Malo sem zgovoren danes, izgleda, vpliv viljamovke, in ja, tudi biznis izgleda dobro.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: showsover ()

kamiKaZaA ::

A110 je izjavil:

Česa ne razumeš. Po kmečki logiki je zemlja popolnoma ravna(ok, z izjemo hriborv,...). Ali morda kdaj čutiš da si si obrnjen "na glavo"? Prav tako očitno vidimo kako se sonce premika čez dan okoli zemlje. Evo ti kmečko "logiko". Ti kar imej to logiko in živi v svojem svetu kjer je cepivo lahko nepreverjeno, virus ki obstaja skoraj enako časa in zaenkrat pušča 10000x več negativnih posledic pa ne. Jaz imam raje kako bolj koristno

Ta virus ima 10.000x več negativnih posledic kot gripa??? ;(( 8-O

Joj s kakim se jaz grem debato. Brez kmečke logike in še povrhu brez pameti.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

A110 ::

10000x več negativnih posledic kot cepiva. Čeprav je tudi z gripo primerjava neumna. Gripe pod enakimi ukrepi letos sploh ni bilo, covid pa v ogromnem številu. Kaj ti to pove?

kamiKaZaA ::

kamiKaZaA je izjavil:

A110 je izjavil:

Česa ne razumeš. Po kmečki logiki je zemlja popolnoma ravna(ok, z izjemo hriborv,...). Ali morda kdaj čutiš da si si obrnjen "na glavo"? Prav tako očitno vidimo kako se sonce premika čez dan okoli zemlje. Evo ti kmečko "logiko". Ti kar imej to logiko in živi v svojem svetu kjer je cepivo lahko nepreverjeno, virus ki obstaja skoraj enako časa in zaenkrat pušča 10000x več negativnih posledic pa ne. Jaz imam raje kako bolj koristno

Ta virus ima 10.000x več negativnih posledic kot gripa??? ;(( 8-O

Joj s kakim se jaz grem debato. Brez kmečke logike in še povrhu brez pameti.

Gremo še sedaj anlizirat matematiko od @A110:

Gripa ima smrtnost 0,10% okuženih. Po matematiki od @A110 je korona 10.000x hujša. Če to preslikamo 0,10% x 10000 = več kot 100%. Kar pomeni, da bi vsak, kateri se okuži s korono na koncu tudi umrl.

In pazite to: @A110 je šolan matematik, vsaj tako sam trdi. Nagradno vprašanje: Kje vse lahko dobi zaposlitev tako slab matematik? V privat podjetju? :)):)):))

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

showsover ::

Vsak, ki se okuži s korono ali ne, bo zagotovo na koncu umrl.

Kamikazaa, razmišljaš preveč enodimenzionalno.

Faktor 10000 je kar nekaj, jasno.

PS: Privatna podjetja so kar fajn, samo sporočila so včasih bolj kompleksna.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: showsover ()

kamiKaZaA ::

A110 je izjavil:

10000x več negativnih posledic kot cepiva. Čeprav je tudi z gripo primerjava neumna. Gripe pod enakimi ukrepi letos sploh ni bilo, covid pa v ogromnem številu. Kaj ti to pove?

Gripa je bila. Vsaj tako mi pravi kmečka logika, da virus gripe ne more obstajat 10.000+ let, sedaj pa lani in letos naenkrat izgine. To da je ni, je propaganda in velika debela laž! Še ko nas vseh več ne bo na Zemlji (apokalipsa, komet ali pa se bomo kar sami iztrebili zaradi psihopatov na oblasti), bodo ti virusi še vedno obstajali in preživeli. Tudi gripa!

sbawe64 ::

kamiKaZaA
Malo sem se sicer nerodno izrazil. Jaz imam namen hoditi v gostilne brez PCT ali ponarejenih papirjev. Torej vprašajo te, če imaš PCT, rečem da imam in grem not

PCT ostaja tudi v zeleni fazi. https://www.rtvslo.si/zdravje/novi-koro...

Spremenjeni semafor sproščanja ukrepov, ki ga je vlada danes objavila na družbenih omrežjih, za zeleno fazo predvideva odpravo omejitev po vsej državi, ostaja pa prepoved obratovanja barov in diskotek. Še naprej bo veljal pogoj PCT, za katere dejavnosti, sicer ni natančneje navedeno. Prav tako bodo še naprej veljali splošni higienski ukrepi.


Predlagam popoldanski sp, tako boš imun na vladne pct bedarije in Ronco.


stroški
https://neda.si/blog/ali-se-mi-splaca-u...

S tem postaneš poslovna oseba, in se PCT spremeni v PCTP.
2020 is new 1984
Corona World order

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sbawe64 ()

kamiKaZaA ::

To pa je največja svinjarija, kar so jo sprejeli. Torej podjetnikom ni potrebno PCT spoštovati, vsi ostali pa morajo. Tudi tukaj mi "kmečka logika" pove, da torej ukrepi niso za naše zdravje, ampak samo za izvajanje represije nad navadnim narodom (krčenje svobode in omejitve pri gibanju izven doma). Podjetnike pa se pusti na miru in lahko živijo normalno brez, da morajo spoštovati PCT. :|

Če bi res šlo za naše zdravje in da se prepreči širitev virusa (zajezi) bi ukrepi veljali za čisto vse ljudi na planetu Zemlja. Tako pa imamo 1001 izjemo za določene posameznike.

In če tu ne klikne nekaterim, da nekaj močno smrdi pri teh ukrepih, potem jim enostavno ni več pomoči.

A110 ::

kamiKaZaA je izjavil:

A110 je izjavil:

10000x več negativnih posledic kot cepiva. Čeprav je tudi z gripo primerjava neumna. Gripe pod enakimi ukrepi letos sploh ni bilo, covid pa v ogromnem številu. Kaj ti to pove?

Gripa je bila. Vsaj tako mi pravi kmečka logika, da virus gripe ne more obstajat 10.000+ let, sedaj pa lani in letos naenkrat izgine. To da je ni, je propaganda in velika debela laž! Še ko nas vseh več ne bo na Zemlji (apokalipsa, komet ali pa se bomo kar sami iztrebili zaradi psihopatov na oblasti), bodo ti virusi še vedno obstajali in preživeli. Tudi gripa!


Brezupen primer. Živi v svojem svetu...

sbawe64 ::

Pravi nekdo, ki je bil 1 mesec prostovoljno zaprt v stanovanju.
2020 is new 1984
Corona World order

kamiKaZaA ::

:)):)):))


:D

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

LeQuack ::

hator je izjavil:

Edini problem je, ker so zdravniška potrdila uradni dokumenti in gre v tem primeru za ponarejenje uradnih listin.


Politiki imajo diplome ponarejene pa ni nič. Tako da s tem tudi ostale vzpodbujajo, da je dovoljeno goljufati.
Quack !

johanblond ::

snezak21 je izjavil:

@johanblond do sedaj se nisem videl testa iz Slovenije (ajd priznam uporabljam zgolj Golnik), Avstrije, Nemcije, Italije in Svice, ki bi imel QR kodo.


Imaš pa Document Unique ID: (generirano številčno kodo)

FTad ::

mahoni je izjavil:

Ne jaz resno sprasujem, ker me zanima kdo so ti modeli, ki to ponarejajo. Al si zabit in gres nekaj sam pacat al kako za vraga nek policaj na meji ve, da gre za ponarejeni test, ki je npr. 100% v pdf editorju urejen. Edino kar mi pada na pamet je, da so mogoce zajebal kaksne zaporedne cifre in da so jim labaratoriji dali svoje reference in policaji so to sli preverit.


Mislim, da lahko sumijo na ponarejen test glede na zaporedno stevilko dokumenta. Predvidevam, da imajo centralno bazo, kjer vsak PCR test dobi svojo uniqe kodo, oz zaporedno stevilko, ki je natisnjena na dokumentu. Policist dobi informacijo, da se ta cifra giba v tem tednu (glede na kolicino izdanih testov) npr od 5xxxxxx naprej, ti si mu pa pokazal na editiranem testu sicer veljavni datum, nisi pa popravil zaporedne cifre, ki je npr 2xxxxxxx, ki je bila aktualna 1 mesec nazaj. Neki v tem smislu te imo lahko dobijo.

mahoni ::

FTad je izjavil:

mahoni je izjavil:

Ne jaz resno sprasujem, ker me zanima kdo so ti modeli, ki to ponarejajo. Al si zabit in gres nekaj sam pacat al kako za vraga nek policaj na meji ve, da gre za ponarejeni test, ki je npr. 100% v pdf editorju urejen. Edino kar mi pada na pamet je, da so mogoce zajebal kaksne zaporedne cifre in da so jim labaratoriji dali svoje reference in policaji so to sli preverit.


Mislim, da lahko sumijo na ponarejen test glede na zaporedno stevilko dokumenta. Predvidevam, da imajo centralno bazo, kjer vsak PCR test dobi svojo uniqe kodo, oz zaporedno stevilko, ki je natisnjena na dokumentu. Policist dobi informacijo, da se ta cifra giba v tem tednu (glede na kolicino izdanih testov) npr od 5xxxxxx naprej, ti si mu pa pokazal na editiranem testu sicer veljavni datum, nisi pa popravil zaporedne cifre, ki je npr 2xxxxxxx, ki je bila aktualna 1 mesec nazaj. Neki v tem smislu te imo lahko dobijo.


Bom res vprasal v labaratoriju na kaksen nacin dajejo podatke naprej. To bi recimo bilo najbolj smiselno kar si povedal. S tem nimajo tvojih podatkov in v taksnem primeru samo ugotavljajo, ce je listina pristna.
Tu je bil nesramen podpis, ki mi je prislužil naziv, ampak mi dol visi za tem.

starfotr ::

Kazenska zakonodaja jasno predpisuje koliko zapora je za ponarejanje uradnih dokumentov.

kamiKaZaA ::

starfotr je izjavil:

Kazenska zakonodaja jasno predpisuje koliko zapora je za ponarejanje uradnih dokumentov.

Koliko politikov je že odsedelo v zaporu zaradi ponarejenih diplom?

feryz ::

Neumno vprašanje. Vemo, da so eni bolj enaki od drugih. In ta razlika se potencira, krepko.

Na potrdilu spremeniš zgolj ime. Težko je verjeti, da ima policaj vpogled, da je določen dokument že čekiral.
Sicer pa, če bi šli enkrat čez mejo, bi vedeli, da je možnost za kaj takega, minimalna. Ko čaka na meji na stotine avtov, z več stotinami ljudi, od katerih vsak maha s svojim papirjem, prej zadeneš na lotu, kot izbereš ponarejen dokument med njimi. Najdejo jih drugače. Eni so preprosto preveč živčni za take podvige. In policaj to opazi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: feryz ()

mahoni ::

feryz je izjavil:

Najdejo jih drugače. Eni so preprosto preveč živčni za take podvige. In policaj to opazi.

No ja, zivcnost se ne pomeni, da si nekaj naredil. Jaz npr. ko se srecujem s policaji imam neko travmo iz otrostva ocitno postanem tudi zivcen in vcasih mi se kar roke zacnejo tresti. To je enkrat tudi policaj opazil in sem mu pac razlozil, da imam taksen problem in adijo. Sedaj, sicer niti ne vec, ker tudi nisem veliko potoval, ampak imel pa sem to.

Se zmeraj pa ne vemo 100% kako policaj preveri ta test, ce je npr. licno urejen v editorju. To pa vsi vemo, da je 60 sekund posla.
Tu je bil nesramen podpis, ki mi je prislužil naziv, ampak mi dol visi za tem.
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Smrt po uvedbi raspiratorja (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Problemi človeštva
15916963 (10891) HappyPills

sezona gripe 750 hospitaliziranih, Zdaj zarad Covid pa 200 in panika (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
22725143 (23246)          

Več podobnih tem