» »

Ponarejeni PCR testi

Ponarejeni PCR testi

1
2
»

RedDrake ::

A110 je izjavil:

10000x več negativnih posledic kot cepiva. Čeprav je tudi z gripo primerjava neumna. Gripe pod enakimi ukrepi letos sploh ni bilo, covid pa v ogromnem številu. Kaj ti to pove?

Da se z gripo (in drugimi podobnimi obolenji) ni nihče pretirano ukvarjal.
Jaz sem bil preko zime dvakrat bolan. Enkrat s težjim dihanjem, drugič z vročino. Takrat ko sem težje dihal sem bil tudi COVID negativen glede na PCR. Torej očitno sem nekaj staknil dvakrat, COVID-a pa ne. Kaj ti to pove? Da je tisto kar sem staknil očitno 10000x bolj nalezljivo kot COVID. Lahko pa tudi 10gogolplex bolj nalezljivo, glede na moj sample size ...
Garbage in, garbage out.

Aja, pa nihče ni "ugotavljal" kaj specifično mi fali in kateri virus imam. "Viroza", prosto po telemedicini ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: RedDrake ()

Smrekar1 ::

mahoni je izjavil:

h
Pa to so kaj v pdf editorju nekaj spacali in je zgledalo kot spakovscina ali resnicno policaji klicejo labaratorije in poizvedujejo.


V principu lahko jasno pokličejo v laboratorij in poizvedo ali je izvid pravi ali ne. Marsikdo tudi ne ve kaj vse mora biti na izvidu in čemu služi.

RedDrake ::

Smrekar1 je izjavil:

mahoni je izjavil:

h
Pa to so kaj v pdf editorju nekaj spacali in je zgledalo kot spakovscina ali resnicno policaji klicejo labaratorije in poizvedujejo.


V principu lahko jasno pokličejo v laboratorij in poizvedo ali je izvid pravi ali ne. Marsikdo tudi ne ve kaj vse mora biti na izvidu in čemu služi.

V principu lahko tudi pokličeš na NIJZ in jih tam vprašaš kakšno bo vreme jutri.
V realnosti pa telefoni zvonijo v prazno če nista ravno luna in Mars poravnana, ali pa je ves čas zasedeno (imam kar nekaj opravka z NLZOH, NIJZ, NIB ter še kom "iz foha"). Kar je povsem smiselno, ker ljudje tam večinoma dejansko nekaj delajo, za razliko od večine JU/JS.

Se pa strinjam, da večina nima pojma kako tak "test/izvid" sploh izgleda.

krneki ::

Moj PCR test je policist na meji pogledal in zdelo se mi je da je pretipkal nekaj z njega. Drugače je bila pa precej zjahana kopija testa, tako da dvomim da gledajo kvaliteto, ker bi me drgač zabrisal v karanteno :D

s1m0n ::

Kolega ki se redno vozijo gor skozi Avstrijo je rekel, da imajo večinoma ponarejene teste pa še niso imeli težav... V večini jih Avstrijci sploh ne povohajo.

UganiKdo ::

mahoni je izjavil:

FTad je izjavil:

mahoni je izjavil:

Ne jaz resno sprasujem, ker me zanima kdo so ti modeli, ki to ponarejajo. Al si zabit in gres nekaj sam pacat al kako za vraga nek policaj na meji ve, da gre za ponarejeni test, ki je npr. 100% v pdf editorju urejen. Edino kar mi pada na pamet je, da so mogoce zajebal kaksne zaporedne cifre in da so jim labaratoriji dali svoje reference in policaji so to sli preverit.


Mislim, da lahko sumijo na ponarejen test glede na zaporedno stevilko dokumenta. Predvidevam, da imajo centralno bazo, kjer vsak PCR test dobi svojo uniqe kodo, oz zaporedno stevilko, ki je natisnjena na dokumentu. Policist dobi informacijo, da se ta cifra giba v tem tednu (glede na kolicino izdanih testov) npr od 5xxxxxx naprej, ti si mu pa pokazal na editiranem testu sicer veljavni datum, nisi pa popravil zaporedne cifre, ki je npr 2xxxxxxx, ki je bila aktualna 1 mesec nazaj. Neki v tem smislu te imo lahko dobijo.


Bom res vprasal v labaratoriju na kaksen nacin dajejo podatke naprej. To bi recimo bilo najbolj smiselno kar si povedal. S tem nimajo tvojih podatkov in v taksnem primeru samo ugotavljajo, ce je listina pristna.


kot sem že napisal: vse kar dobijo nazaj je odgovor true ali false. HR policist ne omre spraševat ali je bil joško kdaj na ttestiarnju. Kar pa vpdaša je ali je bil opravljen test števika XY z dne XY bo uri XX:XX na ime joško joža. In nazaj dodobi idziv true ali flase.

RedDrake je izjavil:

Smrekar1 je izjavil:

mahoni je izjavil:

h
Pa to so kaj v pdf editorju nekaj spacali in je zgledalo kot spakovscina ali resnicno policaji klicejo labaratorije in poizvedujejo.


V principu lahko jasno pokličejo v laboratorij in poizvedo ali je izvid pravi ali ne. Marsikdo tudi ne ve kaj vse mora biti na izvidu in čemu služi.

V principu lahko tudi pokličeš na NIJZ in jih tam vprašaš kakšno bo vreme jutri.
V realnosti pa telefoni zvonijo v prazno če nista ravno luna in Mars poravnana, ali pa je ves čas zasedeno (imam kar nekaj opravka z NLZOH, NIJZ, NIB ter še kom "iz foha"). Kar je povsem smiselno, ker ljudje tam večinoma dejansko nekaj delajo, za razliko od večine JU/JS.

Se pa strinjam, da večina nima pojma kako tak "test/izvid" sploh izgleda.


Policija seveda ima direktne linije med sabo in si brez težav posredujejo in verificirajo podatke.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: UganiKdo ()

mahoni ::

Smrekar1 je izjavil:

mahoni je izjavil:

h
Pa to so kaj v pdf editorju nekaj spacali in je zgledalo kot spakovscina ali resnicno policaji klicejo labaratorije in poizvedujejo.


V principu lahko jasno pokličejo v laboratorij in poizvedo ali je izvid pravi ali ne. Marsikdo tudi ne ve kaj vse mora biti na izvidu in čemu služi.

No ja. Enkrat ga naredis in imas template. Ga grem kmalu delat, pa bom vprasal v labs o tem.
Tu je bil nesramen podpis, ki mi je prislužil naziv, ampak mi dol visi za tem.

LeQuack ::

A če imaš potrdil od si cepljen, hkrati pa kašljaš nenormalno iz zgleda kot da te bo ravno pobralo, te vseeno brez problem spustijo čez.
Quack !

Kvatebrigic ::

Seveda. Vazno da birokracija stima. Smo ja v Slovenistanu.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Smrt po uvedbi raspiratorja (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Problemi človeštva
15916961 (10889) HappyPills

sezona gripe 750 hospitaliziranih, Zdaj zarad Covid pa 200 in panika (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
22725117 (23220)          

Več podobnih tem