» »

Framework Laptop

Framework Laptop

1
2
»

FireSnake ::

Zdaj je na voljo AMD verzija s 7040, kot je OP želel.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

GupeM ::

Vanadium je izjavil:


Ne mešaj hrušk in krompirja. Ne primerjaj raznoraznih tiskanin z HID (human interface device). Lahko pa predlagaš, da se v slovenščini ne uporablja več šumnikov pa je to to...

Še vedno mi ni jasno, zakaj bi prepovedali prodajo nečesa, kar ni škodljivo (ala alkohol, cigareti, ...). Meni je sicer vseeno, kaj je na tipkovnici narisano. Moti me samo to, da bi nekateri radi prepovedali prodajo nekaterih tipkovnic samo zato, ker jo proizvajalci nočejo natisniti s slo layoutom ... Tisti proizvajalci, ki imajo plan delati slo layout, ga delajo že zdaj. Ostali pa pač ne bojo prodajali tukaj. Sekirali se ne bojo. Bo pa to slabo za tiste, ki bi hoteli tipkovnico X, pa je ne bojo mogli dobiti, zaradi neumnih zakonov.

Gregor P ::

Zdaj pa tudi mene že počasi zanima tale prenosnik Framework Laptop 13 :)



Očitno je baterija še vedno malo švoh:
The battery life is still far short of the best in the business, but is now long enough for a work day.

(vir: The Guardian - Framework Laptop 13 review: cracking modular PC gets all-round upgrade)
... a po drugi strani:
The new battery is a huge improvement over the one in last year's model, and it's great to see Framework making a laptop you can actually get a day out of, rivaling the MacBook Air (as long as you don't buy the base model).

(vir: Tomshardware - Framework Laptop 13 (Intel) Review: Coming in Handy)
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

judoka ::

Desktop verzija bo tudi vrhunska opcija:

acookook ::

.

mailer ::

YT mi je ponudil video. Odlična zadeva, praktično in enostavno se da vse zamenjat. Naj naredijo še telefon do 5".
Asus B560-I, Intel 11500, Corsair 16GB 3200MHz

aleksander10 ::

Aleksander

"A friend is someone who gives you total freedom to be yourself. (J.M.)"

mailer ::

Mogoče se obdrži. Recimo project Ara ali kako se je že imenoval je bil tudi v tej smeri pa ga je Google prevzel in pokopal, ker konkurenca.
Asus B560-I, Intel 11500, Corsair 16GB 3200MHz

aleksander10 ::

Zaenkrat jim kaže dobro. Support je tudi na nivoju, edin manjko je ker še ne pošiljajo v Slovenijo.
Aleksander

"A friend is someone who gives you total freedom to be yourself. (J.M.)"

styrian ::

Je že komu uspelo naročiti to preko Mailboxde.com?

deco16 ::

Ma sem resno razmišlal naročt AMD varianto sam kaj ko so drugi laptopi na razprodaji pa hitrejš tko da pol nisem vzel, aja pa za pol cene skor. Mam pa naslov v AT tko da bi šlo brez problema.

mico ::

A se že ve kaj novega okoli dobavljivosti v Sloveniji? Zelo me mika, ampak sem na večih mestih zasledil (tudi uradni komentarji), da je freight forwarding prepovedan.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mehanska tipkovnica (strani: 1 2 3 455 56 57 58 )

Oddelek: Kaj kupiti
2872641186 (2893) PARTyZAN
»

Kateri layout tipkovnice uporabljate?

Oddelek: Strojna oprema
351958 (1175) MrStein
»

Kaj se je zgodilo s slovensko tipkovnico?

Oddelek: Znanost in tehnologija
464788 (3122) janig
»

SLO znaki na tipkovnici

Oddelek: Pomoč in nasveti
4112305 (10943) rokp
»

click tipkovnica

Oddelek: Kaj kupiti
324176 (3198) Key Quest

Več podobnih tem