» »

Igre (brez lastne teme)

Igre (brez lastne teme)

««
20 / 22
»»

oo7 ::

Studio Microids je najavil remake igre iz leta 1999 Amerzone: The Explorer's Legacy



Amerzone: The Explorer's Legacy - ESRB Reveal Trailer - Microids




Igra izide letos.

Microids studio je verjetno najbolj znan po seriji iger Syberia.

oo7 ::

The Night Wanderer is a new sci-fi/fantasy Souls-like with RPG elements

Mighty Koi Studio has just announced The Night Wanderer, a game based on the iconic book series "Lord of the Ice Garden" by Jarosław Grzędowicz. To celebrate this announcement, the team shared a cinematic trailer that you can find below.


The Night Wanderer: Official Announcement Trailer

oo7 ::

Dragon's Dogma 2 - Capcom Highlights: March 2024




Na Steamu si že lahko uredite lik s katerim boste igrali.

oo7 ::

oo7 je izjavil:

The Night Wanderer is a new sci-fi/fantasy Souls-like with RPG elements

Mighty Koi Studio has just announced The Night Wanderer, a game based on the iconic book series "Lord of the Ice Garden" by Jarosław Grzędowicz. To celebrate this announcement, the team shared a cinematic trailer that you can find below.


The Night Wanderer: Official Announcement Trailer





Ta isti studio je najavil še eno igro.

Thorgal: Official Announcement Trailer



Developer Mighty Koi Studio announces Thorgal, a new action-adventure game with RPG elements based on the famous Polish comic series by Grzegorz Rosiński and Jean Van Hamme.

ahac ::

Final Fantasy XVI PC Version In 'Final Stages Of Optimization,' Expect A Demo Before Release
https://www.gameinformer.com/news/2024/...
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Gagatronix ::

Mantis se je zaprl ze vec kot 20 let nazaj, ne vem v katerem casu nekateri zivite.

opeter ::

Gagatronix je izjavil:

Mantis se je zaprl ze vec kot 20 let nazaj, ne vem v katerem casu nekateri zivite.


Njihovo zadnjo (fizično) trgovino v Ljubljani so zaprli v začetku leta 2017. Še nekaj časa pa se je dalo igre kupiti iz zaloge po spletu (igre so zakon ali kaj je že bila spletna stran).

Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

oo7 ::

trailer zgleda hudo dobro :D Zdaj pa treba videti še gameplay.

Nobody Wants to Die - Official Reveal Trailer


Lose yourself in the dystopian world of New York in the year 2329 in Nobody Wants to Die, a new detective noir adventure where immortality comes at a price that someone has to pay. As Detective James Karra, you'll lead the investigation using advanced technology, risking it all in pursuit of a serial killer targeting the city's elite. Nobody Wants to Die is Coming to PC, Xbox Series X|S, and PlayStation 5 in 2024.


In igra izide enkrat letos :P

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

oo7 ::

Nov studio emptyvessel


emptyvessel Studio Teaser



We are emptyvessel. A studio with a focus in immersive shooters.

Here is a taste of the battle between control and chaos that the system has in store for you.

Find out more: emptyvessel.io

oo7 ::

Welcome to Dragon's Dogma 2 - Presented by Ian McShane




Igra izide čez 1 teden.

oo7 ::

Layoffs Hit Respawn Entertainment as Game Industry Faces Changes

https://infinitestart.com/2024/03/layof...



In še novica o Embracerju

Saber Interactive has removed all references to Embracer Group from their website. Looks like the sale is done. Waiting for an official confirmation.

Gagatronix ::

opeter je izjavil:

Gagatronix je izjavil:

Mantis se je zaprl ze vec kot 20 let nazaj, ne vem v katerem casu nekateri zivite.


Njihovo zadnjo (fizično) trgovino v Ljubljani so zaprli v začetku leta 2017. Še nekaj časa pa se je dalo igre kupiti iz zaloge po spletu (igre so zakon ali kaj je že bila spletna stran).



Mantis je imel v Ljubljani samo eno fizicno lokacijo, v kleti Bezigrajskega Dvora.

Zmajc ::

Helldivers 2, super igra. :)

Še posebej če si fan Starship Troopersov. :))

oo7 ::



Alone in the Dark prve ocene niso ravno dobre. Na Open criticu trenutno 62% - https://opencritic.com/game/16050/alone...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

yayo ::

škoda, serija bi si zaslužila preporod. Ampak nobena igra po prvi, ki je rodila kompleten survival horror žanr ni bila nek presežek. To delajo neki francozi, se mi zdi. Bi morali blagovno znamko predati v roke kakemu kompetentnemu razvijalcu in zadržati zase le pisanje scenarija.

oo7 ::

yayo je izjavil:

škoda, serija bi si zaslužila preporod. Ampak nobena igra po prvi, ki je rodila kompleten survival horror žanr ni bila nek presežek. To delajo neki francozi, se mi zdi. Bi morali blagovno znamko predati v roke kakemu kompetentnemu razvijalcu in zadržati zase le pisanje scenarija.


Bomo pa videli kakšno oceno bo imela igra na Steamu. Npr igra Outcast New Begining katera je izšla par dni nazaj tudi nima prav dobrih ocen pri kritikih na Steamu pa Very Positive ampak je trenutno samo 209 opisov.

oo7 ::

Kdaj izide igra Dragons s Dogma 2

jijetelu ::

IGN je dal oceno 8, kar sem se na nek način tudi bal. Čist preveč hypa okoli spila večinoma ni najbolj pozitiven znak kvalitete. Zgleda da bom 22. igral Ronina, Dogmo pa enkrat kasneje,ce bo.

oo7 ::

IGN ocen jaz ne jemljem resno.

Deathloop 10/10
Fortnite 9,6/10

Alien Isolation 5,9/10

ahac ::

Marvel 1943: Rise of Hydra | Story Trailer
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

jijetelu ::

oo7 je izjavil:

IGN ocen jaz ne jemljem resno.

Deathloop 10/10
Fortnite 9,6/10

Alien Isolation 5,9/10


sej so tud ostali revieji že zunaj, zgleda da bo tam nekje med 8-9, kar je za tak hype zelo verjetno razočaranje, sicer pa če prebereš razloge, ugotoviš, da je igra praktično enaka 1. delu. Pa glede na to da sem probal kak mesec nazaj ponovno igrati 1. del, je IMHO za današnje čase to premalo oz. zastarel koncept.

Kar se pa Deathloopa tiče, men osebno je bil špil precej genialna inoviteta, ker se mi pa teh klasičnih linearnih shooterjev, ne glede na tematiko, pa res ne da več igrat že 20 let.

Hatchback678 ::

Glede na hype mislim, da igra upravičuje dobre ocene.

Če so za vas ocene od 8-10 slabe, potem jokajte naprej.

oo7 ::

jijetelu je izjavil:

oo7 je izjavil:

IGN ocen jaz ne jemljem resno.

Deathloop 10/10
Fortnite 9,6/10

Alien Isolation 5,9/10


sej so tud ostali revieji že zunaj, zgleda da bo tam nekje med 8-9, kar je za tak hype zelo verjetno razočaranje, sicer pa če prebereš razloge, ugotoviš, da je igra praktično enaka 1. delu. Pa glede na to da sem probal kak mesec nazaj ponovno igrati 1. del, je IMHO za današnje čase to premalo oz. zastarel koncept.

Kar se pa Deathloopa tiče, men osebno je bil špil precej genialna inoviteta, ker se mi pa teh klasičnih linearnih shooterjev, ne glede na tematiko, pa res ne da več igrat že 20 let.



Ja sem videl ostale opise. Jaz se še odločam ali bi kupil ali ne ali bi počakal. Sem pa na razprodaji kupil igro Risen mogoče bom pa začel s to igro. Itak pa aprila pride Fallout MOD London in verjetno, do takrat Dragon s dogma 2 ne bi preigral.

Deathloop že zaradi tehničnih težav ne bi smel biti blizu 10/10 ampak ve se zakaj mu je IGN dal tako oceno. Pa tudi smešno je, da Deathloop dobi višjo oceno pri IGN kot npr Witcher 3.

oo7 ::

Chrono Odyssey | State of Unreal




A new trailer, first revealed at Epic Games' State of Unreal at GDC 2024.

Explore the world of Setera in Chrono Odyssey.
Chrono Odyssey is an open world action MMORPG with engaging gameplay mechanics that allow players to manipulate space and time.
Launching for both PC and console, more details will be revealed in the future.

Steam - https://store.steampowered.com/app/2873...

oo7 ::

LeQuack je izjavil:

oo7 je izjavil:

Sem preigral igro Industria. Igra je zelo kratka okoli dve uri in pol. Sem jo kupil za dobrega pol eura na Kinguinu.

Industria Launch Trailer


Meni je bila kul, upam da se odločijo in naredijo še kakšen večji projekt iz tega.




Napovedana igra INDUSTRIA 2

Industria 2 Reveal Trailer

oo7 ::

No Rest for the Wicked - Overview Trailer




Igra izide 16 aprila. Igro dela studio kateri je naredil igri ORI.


yoco ::

Kul! Sem mislil, da je še daleč od izida. Zgleda zelo dobro. Obe Ori igri sta mi top!

oo7 ::

Shinji Mikami kateri je ustvaril igro Resident Evil je odprl nov studio Kamuy Inc.

https://www.videogameschronicle.com/new...

oo7 ::

yoco je izjavil:

Kul! Sem mislil, da je še daleč od izida. Zgleda zelo dobro. Obe Ori igri sta mi top!


Jaz gleda zanimivo edino kamera se mi zdi, da se premika nekako neobičajno. Kakšen demo bi bil dobrodošel.

DejchSLO ::

Ja men se zdi kar dost bedno, da so te demote opustil. Včasih si skoraj za vsako igro imel demo kar je blo dobro.

Kayzon ::

A spremlja kdo kaksno sranje je z Dragon Dogmo2 :)) Lahko imas samo en save,ce tega zbrises imas tezave z Denuvo-tom,da ne govorim da imas dodatke za kupiti kjer imas fast travel in podobne pickarije haha. Poglejte si oceno na steamu ;((

jijetelu ::

Na žalost je bilo za pričakovati, več k je hypa, več k je očitnega marketing nategovanja, večje so podle fore v igri. Verjetno bo DD2 cez kako leto cist spodoben spil. Zato pa se enkrat, ne prednarocajte spile.

Kayzon ::

Jaz pocakam da umaknejo denuvo pa spiratiziram,denarja to ni vredno.

jijetelu ::

Ja, to je pa sploh zelo moralen in odrasel nacin ???. K pa teb ptic vzame 3 drobtince klices pa predsednika vsega zivega ??

DejchSLO ::

Kayzon je izjavil:

Jaz pocakam da umaknejo denuvo pa spiratiziram,denarja to ni vredno.

kaj je kle logika? igra ti ni dobra, da bi jo kupil, a piratsko boš igral in trpel? svašta no.

Kayzon ::

Haha kere jokice :))

DejchSLO ::

ja pa glih ti si jokal v neki obliki. pač pluvaš po igri, da ni vredno dnarja, a igral boš piratsko, ker kaj pol ni več tako slaba al kaj? :D

jijetelu ::

Kayzon je izjavil:

Haha kere jokice :))


jokice ja, verjetno tvoja lubenica ne dojema, sam se tukaj hvalis s krajo, pa se ponosen si na to.

me zanima kako bos zadovoljen, ko se bos s tem srecal v zivo, na drugi strani.

Kayzon ::

Če nakup ni lastništvo,potem tudi piratstvo ni kraja. Lp

DejchSLO ::

ne štekam logike. pluvaš po igri, ker ni vredna denarja, pol boš pa pirata pobral in igral. kje ti logika? kaj če bo pirat bo pa dobra igra al kaj?

oo7 ::

Malo je manjkalo pa bi kupil Dragon s Dogma 2. Sem se pa odločil, da počakam leto ali dve.

oo7 ::

Italjasnki Dark souls

Enotria: The Last Song - Gameplay Trailer


ENOTRIA: THE LAST SONG releases Wednesday 21st AUGUST, coming on PS5 and PC via Steam and Epic Games Store.
(Xbox Series X|S launch date will be revealed soon)

oo7 ::



Znani Capcomov leaker pravi, da bi lahko bil Resdient Evil 9 open world igra.




Torej Resident evil 9 v odprtem svetu ? Kaj pravite ?

oo7 ::

oo7 je izjavil:

Italjasnki Dark souls

Enotria: The Last Song - Gameplay Trailer


ENOTRIA: THE LAST SONG releases Wednesday 21st AUGUST, coming on PS5 and PC via Steam and Epic Games Store.
(Xbox Series X|S launch date will be revealed soon)




Še sistemske zahteve


Enotria: The Last Song PC Requirements

MINIMUM:

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: 64-Bit Windows 10
Processor: Intel Core i5-6600 (3.3Ghz) or AMD Ryzen 5 1400 (3.2Ghz)
Memory: 16 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 1080 6GB or AMD Radeon RX 580 8GB
DirectX: Version 12
Storage: 50 GB available space
Additional Notes: 720p/30 fps, Low Quality Settings

RECOMMENDED:

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: 64-Bit Windows 10
Processor: Intel Core i7-8700 (3.2Ghz) or AMD Ryzen 5 3600 (3.6 Ghz)
Memory: 16 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce 2080 or AMD Radeon RX 7600 XT or INTEL Arc A770
DirectX: Version 12
Storage: 50 GB available space
Additional Notes: 1080p/60 fps, High Quality Settings




Drugače pa tale igra ima željo po samomoru ;(( ? Igra izide 21 avgusta Black Myth: Wukong pa 20 avgusta. Res čudna odločitev glede na to, da je Black Myth: Wukong ena bolj pričakovanih iger leta.

oo7 ::

Starship Simulator - Official Game Overview



Starship Simulator, an upcoming sci-fi space exploration sandbox game set 200 years from today. The video gives us a tour of the ship, crew roles, tasks, ship customization, exploration, and more. A Kickstarter campaign for Starship Simulator is available now, and a demo is available on Steam.

In Starship Simulator, do your part to keep the ship and its 200+ crew members well-maintained as you travel across a procedurally generated galaxy. Find habitable worlds, uncover compelling mysteries, and make first contact with aliens through careful dialogue choices.

oo7 ::

Outpost: Infinity Siege - Official Release Date Trailer




It will be released for PC on March 26, 2024.

mr_chai ::

Da ne boste samo butastih streljacin igral, probajte tole

ahac ::

oo7 je izjavil:

ahac je izjavil:

Immortals of Aveum - Official Reveal Trailer


Immortals of Aveum™ is a groundbreaking new single-player, first-person magic shooter, created by Ascendant Studios and released by EA Originals. Experience the story of Jak as he joins an elite order of battlemages to save a world on the edge of abyss.



Immortals of Aveum Cost $85M (Without Marketing), Says Ex Dev; AAA Single Player Shooter Was an ‘Awful Idea’

https://wccftech.com/immortals-of-aveum...


Jaz zdaj igram Immortals of Aveum.
Škoda, da se ni dobro prodajal, ker je čisto dober FPS (first person spellcaster).
Igra se kot vsak FPS samo, da je "orožje" malo drugačno.
Imaš 3 glavne spelle (skoraj kot bi imel sniper rifle, machinegun, shotgun), ki se malo spremenijo glede na equipane iteme. Poleg tega so pa še dodatni spelli (ti porabljajo mano) in nekakšen ultimate. Imaš tudi dodge in shield, ki ju lahko hitro castaš.
Mogoče je malo preveč platforminga za moj okus.
Zgodba ni nič posebnega, tvoj character ima mage powers in se joina mage vojski. Nekajkrat se vrneš v bazo, drugače pa hodiš okrog po svetu, da bi premagal glavnega bad guya.
Je pa smešno, ker se nekateri obnašajo in govorijo kot v modernem svetu. Tvoj lik (Jak) npr. enkrat reče "that train has left the station", ampak kako sploh ve kaj je vlak?
Mogoče komu to ne bo všeč, ampak mene ne moti. Zakaj bi vsak fantasy svet moral vedno biti nek srednjeveški fantasy?

Trenutno je 60% off / 24€, če koga zanima (EA app, Steam, EGS)
Na Steamu je na voljo tudi demo.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

jijetelu ::

Zdej ga na PS plus dobimo Aprila

oo7 ::

oo7 je izjavil:

Embracer in final stages to sell Gearbox, announcement expected in March

Embracer je pa res v finančni krizi :|




Take-Two kupil Gearbox(Borderlands) za 460 mio $.

««
20 / 22
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Lords of the Fallen 2 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
768602 (1355) oo7
»

Saints Row (2022)

Oddelek: Igre
382805 (335) Gagatronix
»

Atomic Heart (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
13114150 (1755) oo7
»

Manj znane igre (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
15030732 (3472) D3m
»

Hitman (World of Assassination trilogy, 2016 - 2021) [Hitman 6] (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
20643988 (6670) Madelyn

Več podobnih tem