» »

Igre (brez lastne teme)

Igre (brez lastne teme)

««
21 / 21
»
»»

oo7 ::

Microsoft noče več lepih žensk v igrah ?

Kot kaže si želijo več tega




Microsoft Recommends Game Developers Question If Female Characters Wear Proper Clothing And If Games Are "Reinforcing Any Negative Gender Stereotypes"





3. Create & surface content that depicts diverse characters, stories and creators

Create playable characters that reflect the broader population. Review how identities represented on screen (gender identities, races, sexual orientations, ability status, ages, and body sizes) match up to the broader population. Make sure that characters are not tokenized or stereotyped based on their identities.
Review how identities represented in your product such as gender, race, sexuality, nationality, cultural, ability, age, and size compare to the broader global player population. Be intentional about which identities are present and highlighted according to what's right for your product and market.
Make sure that characters are not tokenized or stereotyped based on their identities. No person or character can be a monolith to represent all people with that identity.
Practice inclusive casting for any talent required to bring representation to life in your product.
Validate your execution for your Inclusive Listening Systems (consultants/advisory councils, user research).







https://thatparkplace.com/microsoft-rec...

jijetelu ::

oo7 je izjavil:

Microsoft noče več lepih žensk v igrah ?

Kot kaže si želijo več tega




Microsoft Recommends Game Developers Question If Female Characters Wear Proper Clothing And If Games Are "Reinforcing Any Negative Gender Stereotypes"





3. Create & surface content that depicts diverse characters, stories and creators

Create playable characters that reflect the broader population. Review how identities represented on screen (gender identities, races, sexual orientations, ability status, ages, and body sizes) match up to the broader population. Make sure that characters are not tokenized or stereotyped based on their identities.
Review how identities represented in your product such as gender, race, sexuality, nationality, cultural, ability, age, and size compare to the broader global player population. Be intentional about which identities are present and highlighted according to what's right for your product and market.
Make sure that characters are not tokenized or stereotyped based on their identities. No person or character can be a monolith to represent all people with that identity.
Practice inclusive casting for any talent required to bring representation to life in your product.
Validate your execution for your Inclusive Listening Systems (consultants/advisory councils, user research).







https://thatparkplace.com/microsoft-rec...


še dobr da mamo alternative, živel Stellar Blade :D

dolenc ::

oo7 ::

To igro delajo rasisiti.




Sweet Baby Inc

A new rumor claims that Compulsion Games, a subsidiary of Xbox Game Studios, reportedly race-swapped their main character for their upcoming game South of Midnight after Sweet Baby Inc. was brought on board to consult.

https://thatparkplace.com/rumor-compuls...



Compulsion Games Community Manager Katie Robinson Claims "I Hate Gamers" After Previously Claiming "White Male Gamers Were A Mistake"

https://thatparkplace.com/compulsion-ga...



Xbox se bo tudi sam kmalu pokopal :))


Meet the global head of Marketing For XBOX.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

jijetelu ::

dolenc je izjavil:

PlayStation’s Stellar Blade Will Never Switch to Xbox

danes je prisel demo :D

yayo ::

oo7 je izjavil:

To igro delajo rasisiti.


pa se ti res ljubi s temi preganjavicami se ukvarjat? Saj na koncu igraš kar ti paše. To pa so ameriške kulturne vojne, obe strani te vlečeta not samo zato, da te indoktrinirata in izkoristita kot kanonfutr v politiki. Mi nismo američani, čeprav se nam zdi, ker konzumiramo ameriški interntet. Drugače pa je trailer prav simpatičen, takšen southern gothic. Louisiana, močvirja, duhovi umrlih črnih sužnjev. Vse paše, saj so v Louisiani včasih bile ogromne plantaže v katerih so delali sužnji. Kreoli, kajuni. Prav bi bilo, da bi kaj lokalnih dialektov dali not.

oo7 ::

yayo je izjavil:

oo7 je izjavil:

To igro delajo rasisiti.


pa se ti res ljubi s temi preganjavicami se ukvarjat? Saj na koncu igraš kar ti paše. To pa so ameriške kulturne vojne, obe strani te vlečeta not samo zato, da te indoktrinirata in izkoristita kot kanonfutr v politiki. Mi nismo američani, čeprav se nam zdi, ker konzumiramo ameriški interntet. Drugače pa je trailer prav simpatičen, takšen southern gothic. Louisiana, močvirja, duhovi umrlih črnih sužnjev. Vse paše, saj so v Louisiani včasih bile ogromne plantaže v katerih so delali sužnji. Kreoli, kajuni. Prav bi bilo, da bi kaj lokalnih dialektov dali not.




Ja to je res igraš tisto kar ti paše ampak jaz osebno ne bom kupil igre v katere so vpleteni ti ljudje in ta stran mi je v veliko pomoč https://store.steampowered.com/curator/...

Ampak to je stvar posameznika.

Kayzon ::

Se strinjam,treba je glasno nasprotovati tej norosti.

jijetelu ::

sej sploh ni tezko,k praktično vsaka igra pri kateri so sodelovali, je dobesedno crap :) :D

ahac ::

oo7 je izjavil:

A new rumor claims that Compulsion Games, a subsidiary of Xbox Game Studios, reportedly race-swapped their main character for their upcoming game South of Midnight after Sweet Baby Inc. was brought on board to consult.

Itak vse "rumors", itd. ker seveda en majhen consulting/support studio nima takega vpliva kot nekateri mislijo. Njih ponavadi najamejo, da pomagajo napisat tekst, pogovore, itd. Oni ne morejo kar prepričat developerjev oz. publisherjev, da kar spremenijo like.
Klasični right-wing outrage youtuberji, twitteraši in podobni so si zdaj našli novo tarčo, da jo "napadajo" ker tako dobijo oglede. Vedno ista zgodba lol...

jijetelu je izjavil:

sej sploh ni tezko,k praktično vsaka igra pri kateri so sodelovali, je dobesedno crap :) :D

Alan Wake 2 je npr. ena boljših iger lanskega leta.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

jijetelu ::

ahac je izjavil:

oo7 je izjavil:

A new rumor claims that Compulsion Games, a subsidiary of Xbox Game Studios, reportedly race-swapped their main character for their upcoming game South of Midnight after Sweet Baby Inc. was brought on board to consult.

Itak vse "rumors", itd. ker seveda en majhen consulting/support studio nima takega vpliva kot nekateri mislijo. Njih ponavadi najamejo, da pomagajo napisat tekst, pogovore, itd. Oni ne morejo kar prepričat developerjev oz. publisherjev, da kar spremenijo like.
Klasični right-wing outrage youtuberji, twitteraši in podobni so si zdaj našli novo tarčo, da jo "napadajo" ker tako dobijo oglede. Vedno ista zgodba lol...

jijetelu je izjavil:

sej sploh ni tezko,k praktično vsaka igra pri kateri so sodelovali, je dobesedno crap :) :D

Alan Wake 2 je npr. ena boljših iger lanskega leta.


jst sem sicer mel bolj v mislih Sweet Baby inc., ker se je oo7 link nanašal na njih in nekako igre na tem seznamu, nisem vedel da je Alan Wake 2 tudi povezan s stem, oz. mi ni uspelo najti povezave med Alan Wakom in Sweet Baby inc. oz. Compulsion Games ?

In pa ja, nažalost imajo te t.i. consulitng firme ogromen vpiv, škoda k ne slediš dejanskim scenam. Vse se začne in konča pri denarju in celotna DE&I agenda, ki jo močno promovirajo mogočnostni investicijski skladi (beri BlackRock) in WEF kontrolirajo ogromne količne denarja. Samo poglej do kam je prilezel požrešni Disney :D :D.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jijetelu ()

Kayzon ::

ahac je izjavil:

oo7 je izjavil:

A new rumor claims that Compulsion Games, a subsidiary of Xbox Game Studios, reportedly race-swapped their main character for their upcoming game South of Midnight after Sweet Baby Inc. was brought on board to consult.

Itak vse "rumors", itd. ker seveda en majhen consulting/support studio nima takega vpliva kot nekateri mislijo. Njih ponavadi najamejo, da pomagajo napisat tekst, pogovore, itd. Oni ne morejo kar prepričat developerjev oz. publisherjev, da kar spremenijo like.
Klasični right-wing outrage youtuberji, twitteraši in podobni so si zdaj našli novo tarčo, da jo "napadajo" ker tako dobijo oglede. Vedno ista zgodba lol...

jijetelu je izjavil:

sej sploh ni tezko,k praktično vsaka igra pri kateri so sodelovali, je dobesedno crap :) :D

Alan Wake 2 je npr. ena boljših iger lanskega leta.


Alan wake 2 je bil navaden srot.

oo7 ::

jijetelu je izjavil:

ahac je izjavil:

oo7 je izjavil:

A new rumor claims that Compulsion Games, a subsidiary of Xbox Game Studios, reportedly race-swapped their main character for their upcoming game South of Midnight after Sweet Baby Inc. was brought on board to consult.

Itak vse "rumors", itd. ker seveda en majhen consulting/support studio nima takega vpliva kot nekateri mislijo. Njih ponavadi najamejo, da pomagajo napisat tekst, pogovore, itd. Oni ne morejo kar prepričat developerjev oz. publisherjev, da kar spremenijo like.
Klasični right-wing outrage youtuberji, twitteraši in podobni so si zdaj našli novo tarčo, da jo "napadajo" ker tako dobijo oglede. Vedno ista zgodba lol...

jijetelu je izjavil:

sej sploh ni tezko,k praktično vsaka igra pri kateri so sodelovali, je dobesedno crap :) :D

Alan Wake 2 je npr. ena boljših iger lanskega leta.


jst sem sicer mel bolj v mislih Sweet Baby inc., ker se je oo7 link nanašal na njih in nekako igre na tem seznamu, nisem vedel da je Alan Wake 2 tudi povezan s stem, oz. mi ni uspelo najti povezave med Alan Wakom in Sweet Baby inc. oz. Compulsion Games ?

In pa ja, nažalost imajo te t.i. consulitng firme ogromen vpiv, škoda k ne slediš dejanskim scenam. Vse se začne in konča pri denarju in celotna DE&I agenda, ki jo močno promovirajo mogočnostni investicijski skladi (beri BlackRock) in WEF kontrolirajo ogromne količne denarja. Samo poglej do kam je prilezel požrešni Disney :D :D.



Alan Wake 2 kolikor se spomnim ima povezavo s Sweet baby Inc. In, ko bo če bo Alan Wake 2 kdaj prišel na Steam bo tudi na tistui Steam strani Sweet baby Inc detected.

Studiji kateri sledijo politiki ESG (Environmental, social, and governance) tudi dobijo več financiranja.

oo7 ::

ahac je izjavil:


Itak vse "rumors", itd. ker seveda en majhen consulting/support studio nima takega vpliva kot nekateri mislijo. Njih ponavadi najamejo, da pomagajo napisat tekst, pogovore, itd. Oni ne morejo kar prepričat developerjev oz. publisherjev, da kar spremenijo like.
Klasični right-wing outrage youtuberji, twitteraši in podobni so si zdaj našli novo tarčo, da jo "napadajo" ker tako dobijo oglede. Vedno ista zgodba lol...



Vprašanje zakaj jih sploh najamejo ?


oo7 ::

jijetelu je izjavil:


še dobr da mamo alternative, živel Stellar Blade :D


ResetEra is having a meltdown over Stellar Blade - https://twitter.com/Grummz/status/17741...

oo7 ::

Top 10 NEW Games of April 2024

jijetelu ::

oo7 je izjavil:

ahac je izjavil:


Itak vse "rumors", itd. ker seveda en majhen consulting/support studio nima takega vpliva kot nekateri mislijo. Njih ponavadi najamejo, da pomagajo napisat tekst, pogovore, itd. Oni ne morejo kar prepričat developerjev oz. publisherjev, da kar spremenijo like.
Klasični right-wing outrage youtuberji, twitteraši in podobni so si zdaj našli novo tarčo, da jo "napadajo" ker tako dobijo oglede. Vedno ista zgodba lol...



Vprašanje zakaj jih sploh najamejo ?






oo7 je izjavil:

jijetelu je izjavil:


še dobr da mamo alternative, živel Stellar Blade :D


ResetEra is having a meltdown over Stellar Blade - https://twitter.com/Grummz/status/17741...

pac nej, sreča da nas je dost takih, k podpiramo prav to in glede na demo, spil zelo obeta

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jijetelu ()

oo7 ::

Russian President Vladimir Putin orders Russian-made gaming system, like Xbox and PlayStation

https://www.tweaktown.com/news/97168/ru...

oo7 ::

Pine Harbor - Early Access Trailer




25 april

Pine Harbor was a small fishing town on the shores of the North Atlantic Ocean, surrounded by cliffs and dense pine forests, shrouded in thick fog. But everything changed as a result of a technological disaster. Explore the town, help its residents, and delve into the depths of the dark forests.

oo7 ::

Duckside - Official Announcement Trailer (Rust-Like Game Where You Play As a Duck) :))



Duckside is a persistent-world survival game with crafting, base-building, PvP, PvE, and, since you're a duck, it has flying too. Upgrade your weapons (read: guns) along with your bases to defend against enemy raids on servers that support up to 50 fowl players. It's in development for PC.

ahac ::

oo7 je izjavil:

Vprašanje zakaj jih sploh najamejo ?



Nobenega vprašanja ni. Zunanje izvajalce se v game developmentu redno najema za cel različnih kup stvari.
Lead writer oz. writing team v studiju mogoče ne more vedno napisati vsega. Npr. Sweet Baby so za Suicide Squad pisali stvari, ki jih characterji rečejo med gameplayem. Glavni writerji so bili pač busy z zgodbo, cinematici, itd. in so nekoga najeli za ostalo.
Pri Alan Wake 2 gre pa verjetno bolj za to, da so igro pisali Finci. Ker se dogaja v ZDA, oni pa živijo na drugem koncu sveta, so očitno najeli nekoga, ki ima več (življenskih) izkušenj s takimi liki na taki lokaciji.
Predstavljaj si, da bi neki tujci (npr. Američani) delali igro s Slovenci v glavni vlogi, njihova izkušnja s SLO bi bil pa teden v Ljubljani. Lahko bi bili najboljši writerji na svetu, ampak brez pravih izkušenj bi naredili cel kup napak, ki bi se jim mi lahko samo smejali. Zato je smiselno imeti nekoga, ki lahko reče "tega tak lik verjetno ne bi rekel ali naredil tako".


Studiji kateri sledijo politiki ESG (Environmental, social, and governance) tudi dobijo več financiranja.

Kakšnega financiranja? Investitorji in shareholderji hočejo samo vedno večje profite in to čimprej!
Zato je pa tudi tolk odpuščanja v gaming industriji. Profit > ljudje.


edit:
Anyway, končal sem Immortals of Aveum pa sem v igri užival dost bolj kot v marsikateri, ki je boljš ocenjena.
Ta igra niti nima nekih očitnih stvari, kjer bi si rekel "tole bi bilo bolje, če bi naredili drugače". Tega sem veliko opazil pri Forspoken, ki je v enih pogledih podobna igra.
Npr. pri obeh je gameplay s spellcastingom z različnimi tipi magica. Ampak Forspoken ti vseh glavnih skillov ne unlocka skoraj do konca igre, Aveum ti pa že takoj na začetku da 3 tipe magica.
Res ni niti približno tolk slab špil kot nekateri mislijo.
72/100 je itak še vedno "fair" (čeprav bi si po moje zaslužil malo več), ampak za večino to pomeni skoraj kot da igra ni playable. :8)
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

ahac ::

Former Bioware/Ubisoft Devs Are Making A New Action-Adventure Called Eternal Strands - IGN First
https://www.ign.com/articles/eternal-st...

Eternal Strands - Official Reveal Trailer

Eternal Strands is a new third-person action-adventure draws inspiration from the likes of Shadow of the Colossus and Monster Hunter, where you’re doing battle with massive creatures hellbent on destroying you, and combines that with Tears of the Kingdom-like physics-manipulating powers to turn you into the ultimate sorcerer supreme badass. It's in development from Yellow Brick Games, which is led by Mike Laidlaw, the longtime creative director on the Dragon Age series.


Steam:
https://store.steampowered.com/app/1046...
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

oo7 ::

ahac je izjavil:


Anyway, končal sem Immortals of Aveum pa sem v igri užival dost bolj kot v marsikateri, ki je boljš ocenjena.
Ta igra niti nima nekih očitnih stvari, kjer bi si rekel "tole bi bilo bolje, če bi naredili drugače". Tega sem veliko opazil pri Forspoken, ki je v enih pogledih podobna igra.
Npr. pri obeh je gameplay s spellcastingom z različnimi tipi magica. Ampak Forspoken ti vseh glavnih skillov ne unlocka skoraj do konca igre, Aveum ti pa že takoj na začetku da 3 tipe magica.
Res ni niti približno tolk slab špil kot nekateri mislijo.
72/100 je itak še vedno "fair" (čeprav bi si po moje zaslužil malo več), ampak za večino to pomeni skoraj kot da igra ni playable. :8)


Immortals of Aveum jaz sem probal demo pa me igra ni ravno prepričala, da bi jo kupil ob izidu. Mogoče enkrat na razprodaji.

oo7 ::

Embracer group pravi, da so se rekonstruktirali. Zaprli so nekaj studijev, ukinili nekaj projektov odpustili nekaj več kot 1300 zaposlenih. Pravijo, da zdaj nekaj časa nimajo namena kupovati novih studijev :)

oo7 ::

Jump Ship - Official Reveal Explainer Trailer



Get a deep dive into Jump Ship in this trailer for the upcoming PvE mission-based co-op FPS for up to 4 players, where you are the crew of a spaceship. The trailer gives you a breakdown of what you can expect, including a peek at a mission, the dangers you'll encounter, combat, and more. Jump Ship is coming to PC (Steam Early Access) and Xbox.

jijetelu ::

@ahac očitno imava ti in jaz povsem nasprotno predstavo kaj bi t.i. računalniška igra bila, definitivno pa kaj dela igro dobro :D:D:D

oo7 ::

Dead Season - Game Reveal Trailer



Guide a group of unprepared survivors in their struggle to survive a zombie apocalypse in Dead Season, a turn-based tactics game. Strategize to endure against relentless undead hordes, but beware, noise attracts more danger. Can you escape the outbreak's grip?


Igro dela 1 sam človek.

oo7 ::

Where Winds Meet Beta Test Trailer



Master your skills, create your own Wuxia stories and embark on an unforgettable journey in #WhereWindsMeet, an oriental martial arts open world never seen before created by Everstone Studios.

Pre-register & sign-up for beta: wherewindsmeetgame.com

oo7 ::

Glede na govorice naj bi letos najavili igro Gears 6

oo7 ::

Studio Monolith je delal igro Batman Codenamed Project Apollo ampak so kasneje igro ukinili in naredili igro Middle-earth: Shadow of Mordor.

Batman igra bi bila podobna igri Shadow of mordor in bi tudi imela Nemesis system in Batmobil.







Monolith je znan po igrah Blood, No One Lives Forever igre, Aliens Versus Predator 2, F.E.A.R., F.E.A.R. 2: Project Origin, Middle-earth: Shadow of Mordor, Middle-earth: Shadow of War...

oo7 ::



Ta mesec izide zelo pričakovana strategija Manor Lords.

Ustvarjalec igre pravi, da je na Steamu priračkoval 14 000 whishlist a jih je preko 2 milijona.


"When we first launched the announcement trailer in 2020, my girlfriend said she expected me to get 7,000 wishlists," Styczeń says. "I was more optimistic and said it would be more like 14,000 and that would be awesome. Suffice to say, I did not expect the game to pick up so much interest and hit over 2 million."

https://www.pcgamer.com/the-developer-o...

Anders5500 ::

Gigantic se vrača 9. aprila po 7 letih od klavrnega zaključka. Nova 2 heroja, 2 novi mapi, novi casual friendly game mode, brez mikrotransakcij, 20EUR vse dobiš oz. z gameplayem odklepaš. Bo pa na več platformah in crossplay med vsemi, s prvim updejtom pa še ranked pride. Dalje pa niso rekli kaj se lahko pričakuje minimalno novi skini in balance patchi v najboljšem primeru pa nihče ne ve. 2 heroja sta še dokaj blizu bila, da bi bila dokončana nazadnje, obstaja možnost. Je pa igra še vedno na UE3 engine-u.

Announcement trailer

Gameplay trailer

Intervju z Developerji

Zgodovina sprememb…

mtosev ::

Jaz že nekaj časa igram yu-gi-oh! Duel links. Kul igra.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

oo7 ::

Unreal 5 pogon

Unreal Engine 5.3 - MAWI - Most Realistic Realtime Forest Ever!

Gagatronix ::

mtosev je izjavil:

Jaz že nekaj časa igram yu-gi-oh! Duel links. Kul igra.


Si 12 let star ? Yu-Gi-Oh je za male otroke.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: mtosev ()

oo7 ::

Decadent | Announcement Teaser



The Decadent is a story-driven first-person shooter that combines atmospheric exploration, Lovecraftian horror and combat into an immersive experience with a unique sense of loneliness in a dangerous environment where time stands still.

You are John Lorn, a royal explorer and World War 1 veteran, turned decadent occultist. As a result of a traumatic experience during one of his occult researches, Lorn becomes a host for a strange parasite. Traveling to the Arctic one last time, he is following the traces of the lost Miskatonic University expedition. As his courage and sanity are pushed to the limit John must learn to walk the line between the good and the evil and learn how much grief he is ready to cause to save someone dear.

https://store.steampowered.com/app/2362...

oo7 ::

Endzone 2 - Official Gameplay Trailer | Triple-I Initiative Showcase



Dive into the world of Endzone 2 and see gameplay from this upcoming post-apocalyptic survival colony builder in this latest trailer. Endzone 2 is coming to Early Access in summer 2024. In Endzone 2, you embark to secure humanities survival after a cataclysmic disaster. Discover and repopulate the last habitable grounds, while the survival of your people hinges on your wits, foresight, and resilience in a harsh and unforgiving world.

opeter ::

Nekaj novih prihajajočih neodvisnih (indie) iger:


17:10 Slay the Spire II
18:00 Risk of Rain 2: Seekers of the Storm
18:40 Kill Knight
19:50 Shadows of Doubt
20:50 My Time at Sandrock
21:20 Dinolords
22:30 Gestalt: Steam & Cinder
23:40 Vampire Survivors (Playstation)
24:10 Vampire Survivors: Operation Guns
25:40 Flintlock: The Siege of Dawn
27:15 Never Alone 2
27:47 Cataclismo
28:50 Death Must Die
30:15 Endzone 2
31:30 Dyson Sphere Program (Update)
32:30 UnderMine 2
33:40 Norland
34:10 WHAT THE CAR?
35:50 Darkest Dungeon 2 (Update)
37:33 RKGK / Rakugaki
38:35 Broken Roads
39:53 Ravenswatch (Update)
40:53 Cat Quest III
41:57 Hyper Light Breaker
42:55 The Last Spell - Dwarves of Runenberg
43:55 Laysara: Summit Kingdom
44:57 Wizard of Legend 2
46:00 Let's School
46:33 Brotato: Abyssal Terrors
47:20 Tchia (Nintendo Switch)
48:23 Streets of Rogue 2
50:35 Old World: Beyond the Throne
51:10 Palworld (update)
51:25 33 Immortals
53:30 MOUSE
54:10 V Rising - Legacy of Castlevania
56:05 The Rogue: Prince of Persia
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

oo7 ::

MOUSE zgleda zanimivo :)

oo7 ::

Dobro, da nisem kupil Dragon s Dogma 2


Capcom goes FULL WOKE in their localization! Changes characters, GAMEPLAY and more for DEI!

This is their Osaka based localization team, which is full of westerners in localization who are EXTREMELY left leaning and CONTROL the narrative!

https://thatparkplace.com/capcom-goes-f...

oo7 ::

No Rest for the Wicked - Official Steam Early Access Launch Trailer



No Rest for the Wicked will be available on PC, PS5, and Xbox Series X/S, and it launches into Steam Early Access on April 18, 2024.

oo7 ::

Every minute brings us closer to the release of Manor Lords, and with each tick, the community grows.

Thanks to your support, Manor Lords has reached an astonishing 2.5 million wishlists




Hude številke za indie igro.

oo7 ::

Na PC pride igra Vigor katera je trenutno na voljo samo na konzolah.

Vigor is a free-to-play online survival shooter that initially came out on Xbox One, and was then ported to Nintendo Switch and PlayStation. However, and although Bohemia is a pro-PC developer, this F2P shooter never found its way on PC. Well, that's about to change as the devs have officially revealed that the game will soon come out on Steam Early Access.

Vigor - Xbox Series X|S Release Trailer


Vigor is Fantastic in 2024!
««
21 / 21
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Lords of the Fallen 2 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
768466 (1219) oo7
»

Saints Row (2022)

Oddelek: Igre
382766 (296) Gagatronix
»

Atomic Heart (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
13114014 (1619) oo7
»

Manj znane igre (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
15030572 (3312) D3m
»

Hitman (World of Assassination trilogy, 2016 - 2021) [Hitman 6] (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
20643714 (6396) Madelyn

Več podobnih tem