» »

Karoli in Val 202

Karoli in Val 202

max00slo ::

Ob poplavi komercialnih radijskih postaj ki so iz leta v leto vse težje so mi prirasli k srcu nacionalni programi kot je VAL202 ter RADIOSI. Super fino fajn. Odlična vsebina in voditelji z izjemo Karolija... čemu takšno obnašanje na radiju? Recimo vsako interakcijo, ki jo ima s poslušalci pretvori v nekaj nagnusnega. Ne vem katero besedo bi drugače uporabil. Recimo sedaj v petek popoldne, popevka tedna. Da kličem gor in tako komunicira z mano in meče neke brezvezne fore nevem kako bi reagiral. Ko ga ni in ga kdo nadomešča gre vse bolj tekoče in na neki "profesionalni" ravni.

Zakaj to blatenje in odpiranje teme? Ker me zanima ali imam zgolj jaz probleme s tem? Proti Karolijo nič osebnega, niti me ne zanima ozadje, ki ga je imel itn. Zgolj primerjava z vsemi ostalimi voditelji. Skoraj da bi rajši imel Avdiča namesto njega...
Si non confectus, non reficiat.

PacificBlue ::

Že dolgo nisem poslušal njegovih oddaj, vem pa da sem včasih opazil, da zelo zaplete pogovor z nekimi vmesnimi opazkami, ki imajo mesto samo v njegovi glavi. Ali ima skozi tak stil, ne vem..pač posebnež verjetno.
Zadnje čase če že poslušam FM4 avstrijski radio, imajo dobro glasbo..slovenski radiji z avdičem vred so mi pa že dosadni.

papirza ::

Očitno nas ima več tak problem. Tudi meni totalno antipatičen.
Ko slišim, da je tisti dan(dopoldan/popoldan) on voditelj, zamenjam postajo.

Miki N ::

Karoli je ghey. V bistvu je cel govorni del 2. programa postal rahlo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

chort ::

Ni na prvo žogo, mu pa včasih kakšna fora ne uspe, kar ni nič hudega. Vsak kdaj userje, je pa šansa za to večja, če sprejemaš klice v živo in ne govoriš samo o joških in prdcih. Meni je večinoma všeč.
Komercialnih postaj ne poslušam, odkar so vse postale ista generična podlaga za oglase.

Assass1n ::

Mi v službi imamo val202 že kakšno leto. Menjali rock radio ker se je res ponavljal, čeprav smo bolj za rock glasbo.
Karoli ima res svoje fore in ja klicatelje vedno nekaj jebe ampak tak pač je in mene ne moti. Bi pa verjetno me če bi bil med temi ko pokliče :)
še ko je na tv-ju moder ekran me `pr src stisne

matobeli ::

Karoli je zakon :)

Ima svoj stil humorja, včasih se dela mal norca, ampak nikoli ni prostaški ali žaljiv.

Pa kadar dela še z Macuro to pomen da bo res dobra glasba (če odštejemo kvote).

Nagnusno je pa tisto, karkoli se že dogaja, na radio 1:))

Assass1n je izjavil:

Bi pa verjetno me če bi bil med temi ko pokliče :)


Pol ljudi ki kliče, so redni klicatelji.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: matobeli ()

enemon ::

PacificBlue je izjavil:

Že dolgo nisem poslušal njegovih oddaj, vem pa da sem včasih opazil, da zelo zaplete pogovor z nekimi vmesnimi opazkami, ki imajo mesto samo v njegovi glavi. Ali ima skozi tak stil, ne vem..pač posebnež verjetno.
Zadnje čase če že poslušam FM4 avstrijski radio, imajo dobro glasbo..slovenski radiji z avdičem vred so mi pa že dosadni.


Manjka nam v Sloveniji program z glasbo, kot je na FM4.

8====D~~ ::

Se strinjam, Karoli je zatežen boomer.

GrX ::

matobeli je izjavil:

Karoli je zakon :)

Ima svoj stil humorja, včasih se dela mal norca, ampak nikoli ni prostaški ali žaljiv.

Pa kadar dela še z Macuro to pomen da bo res dobra glasba (če odštejemo kvote).

Nagnusno je pa tisto, karkoli se že dogaja, na radio 1:))

Assass1n je izjavil:

Bi pa verjetno me če bi bil med temi ko pokliče :)


Pol ljudi ki kliče, so redni klicatelji.

A ni Macura pri Šaleharju?

Samo vprašam, nočem težav.

aerie ::

8====D~~ je izjavil:

Se strinjam, Karoli je zatežen genikser.

Fixed.

Kar se Andreja tiče, ni glih zatežen. Morda malce preveč osladen. Sicer pa se dobro drži glede na to, da bije boj z depresijo.

pikachu004 ::

Jaz sem Val 202 začel poslušati v mladosti prav zaradi njega. Sedaj sem ga nehal poslušati, ko je on v studiu. Ne rečem da je z njim kaj narobe, mogoče sem se jaz spremenil.

matobeli ::

GrX je izjavil:


A ni Macura pri Šaleharju?


A je možno da je pri obeh? :)

Še zmer so sam radijski voditelji, več kot teh treh pa Nataše (ki je verjetno najboljša ženska radio voditeljica v slo) pa ne poznam. No, če odštejemo Avdiča...

kow ::

Ce si slabe volje, pa przges radio in zaslisis Karolija... ti dan se bolj zamori >:D
Nima slab stil, ampak manj je vec - tega ne steka.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Motocross-MXGP (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
647201 (235) oo7
»

Radio postaje v SLO-Gold fish memory efect? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11613423 (8234) PreviousUser
»

Radio Študent - mnenja? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11515376 (11888) thramos
»

Glasba na radiju

Oddelek: Loža
254684 (3755) Thuban
»

Slovenski komercialni radiji (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
7913142 (11109) LuiIII

Več podobnih tem