» »

Sportni avto - Letni stroski

Sportni avto - Letni stroski

1
2
»

endelin ::

Zavarovanje za kak S3 je takoj jurja plus. Samo poln kasko predstavlja 2% vrednosti vozila. To je cca 1k eur. Če mate 50% popusta je to 500eur. Samo poln kasko, kje so potem še kakšne delne kombinacije, obvezno zavarovanje, takse ipd. Potem še en reden servis letno, ki verjamem da je pri S-u dražji kot pri ljudskih edicijah A. To je na koncu x2 od osnovnih verzij. No, saj tudi nabavna cena je x2. O izgubi nabavne pa raje ne bi. Čeprav kar precej držijo ceno.

To je res šport za tiste, ki majo v Slo 2k+ neto mesečno.

Verjamem pa, da je tudi užitek v vožnji temu primeren.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

enemon ::

S takimi vprašanji pojdi v kripto temo. Je pa res tam govora samo o lambotih.

endelin ::

Zame bi bil en hot hatchback res sweet spot od avta. Moči za izvoz, a hkrati zelo uporaben za vsakodnevne opravke.:D

PersonaRuda ::

endelin je izjavil:

Zame bi bil en hot hatchback res sweet spot od avta. Moči za izvoz, a hkrati zelo uporaben za vsakodnevne opravke.:D

Mogoče kaj takega?







https://www.netcarshow.com/hyundai/2022...

Hyundai Kona N. 2.0 motor. 280 konjev. 5,5 sekund od 0-100km/h. Navor: 392 Nm. Končna hitrost: 240 km/h. Dolžina 4,21m. Teža praznega: 1.510 kg.

Raketa po domače za ceno okoli 30k.

Silici ::

hojnikb ::

Za penny pinching slotecharje je zelo pocen "sportn" avto se vedno corsa 1.4T 100HP. Z remapom prides do 170HP (mogoce se kak konjicek vec z kaksnimi bolt oni) kar je skoraj primerljivo z prejsno generacijo fieste st, ki je proper hot hatch. Ni pretirano tezek, vzdrzevanje, zavarovanja in letni stroski bojo pa isti koker za vse ostale economy shitboxe. Cisto spodben mild hot hatch. Pa se nic kaj prida ne zgleda, torej se sleeper status.
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

korenje3 ::

Žalost je taka, da so na slo-tech programerji z dobrimi plačami in pa taki, ki sestavljajo računalike za drobiž. Torej 2 različna pola. Dober primer je Utk kot tista nižja skrajnost.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

profii ::

Kvinta je izjavil:

profii je izjavil:

Kvinta je izjavil:

Največji strošek je bencin sploh če pije avto 20 + litrov 8-) ostalo je vse tu nekje isto kot pri navadnih kripah al pa mogoče za odtenek dražje ,ker moreš pač malo boljše olje kupit ,malo boljše gume met in tako naprej sem mel pred leti Toyota Supra 3.0 Turbo :D


Mhm, mal boljši avto ima gume ki stanejo večkratnik 15 colk iz golfa/kliota, olje je zanemarljiv storšek.
(Piše se vejica, potem presledek in ne obratno.)

OP, računaj na 5-10 k€ letno, odvisno od števila km ki jih narediš.
-1k€ komplet gum, (če menjaš še zimske dodaj 1k€, dodaj še 1k€ če kupuješ platišča)
-2k€ zavarovanje,
-1k€ izredna / redna popravila,
-3k€ bencin / 20kkm.


Spet en pametn ko v življenju ni mel športnega avta razn v kakih cajtngih si mogoče bral kaj ja in kaj ne ;((


Nevem kje je zate meja športen / nešporten avto, ampak mislm da sem jih peljal in imel več kot ti. :)
(KO???)

Utk ::

korenje3 je izjavil:

Žalost je taka, da so na slo-tech programerji z dobrimi plačami in pa taki, ki sestavljajo računalike za drobiž. Torej 2 različna pola. Dober primer je Utk kot tista nižja skrajnost.

Pa vseeno sem kupil avto za isti denar kot ti brez 5 letnega dramatiziranja po slotechu. V bistvu 2 v tem času ko si se ti odločal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

Blinder ::

Kaj si kupil UTK?
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 3050 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

Utk ::

Nič športnega:)

hojnikb ::

golfa je kupo, no .)
#brezpodpisa

Kripto mesi ::

neko toyoto hybrid

Zgodovina sprememb…

korenje3 ::

sem pisal bmw, mercedes, porsche, avto do 50k€, avto do 40k€... in potem se en kup sranja useje iz tega Utk. Po vsaki temi.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

Utk ::

Aha, ciljal si na novega poršeja, potem pa kupil rabljenega bmwja za 25 jurjev zarad mene. Življenje sem ti uničil...
Btw, ena od tvojih tem je avto za 50 do 80 jurjev. Ne DO 50.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

korenje3 ::

Nima veze. Serješ povsod. Projeciraš svojo revščino in poskušaš to implementirat na forum, da se ti podredimo.
Spel se na 24kur.com pa tam jokci.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: korenje3 ()

solatko ::

Utk - In kaj je narobe s tem? Bi bila bolša o avtu za 1mio$?
Delo krepa človeka

Utk ::

Kako serjem? Napisal sem, da na ta način ne boš kupil avta za 50 jurjev, in ga tudi nisi. Na živce ti grem samo zato, ker sem imel prav.

korenje3 ::

Ne, napisal si da naj se zaklene tema in da trollam. In to v vsakem svojem postu v mojih temah.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

Utk ::

Ne, nikjer nisem napisal, da se zaklene. Tudi da trolaš, dvomim. Da ne boš kupil, pa sem napisal, in imel sem prav.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Najcenejša avtomobilska znamka za vzdrževanje.. (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
8218069 (14651) starfotr
»

Iskanje športnega avtomobila (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
11223046 (18834) facepalm
»

Avto 2.0 vs 3.0 (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
7014303 (12069) Stipex

Izguba na novejših vozilih (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Na cesti
28957733 (50836) Mavrik

Več podobnih tem