» »

Italija poštno ležeče - težji paket

Italija poštno ležeče - težji paket

kdokdo1 ::

Kdo ve, kako je v Italiji glede poštno ležečih paketov? Naročila bi paket iz Italije, težak 30 kg, gre se za 60cm*1m mizico. Ker je večji paket, me skrbi, da bi zavrnili... Vesela bom vaših izkušenj. :)

Vuli ::

čaki malo, kje naj bi pa ležal paket? Isto v Ita?
|Gb x570 Pro|R9 5900x|32GB DDR4 RAM G.Skill V@ 3600 cl16|6800XT Merc319 Black|

Pac-Man ::

Nisem še preizkusil, če se odločiš poročaj.

https://brezmeje.si/
The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.

BuDi79 ::

Jaz sem preizkusil večkrat - sicer za lažje pakete.
- so zelo prilagodljivi, se da precej zmenit.
- če izbereš prepošiljanje in ne pick-upa na primorskem pošiljajo 1x tedensko (ob četrtkih).
- ko prejmejo paket te ne bodo takoj obvestili (vsaj za moje manjše pakete), boš izvedel v dnevu-dveh, mogoče treh, sigurno pa te bodo obvestili do srede - če želiš da prepošljejo paket v četrtek (po mojih izkušnjah Italjani 90%+ pošiljk itak pošiljajo s sledenjem pa potem veš pri čem si)
- posel prepošiljanja in ležanja paketov jim je za spotoma ob nekem drugem biznisu, tako da maile odgovarjajo 1x dnevno (mogoče kakšen dan celo ne) - so pa zato v bistvu zelo poceni.

Pac-Man ::

Hvala, ko sem jih našel je bila ideja, da bi naročil kak večji kos, ki ga ne pošiljajo v SLO in ga šel osebno iskat. Ampak se je zgodila korona.
The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.

kdokdo1 ::

Hvala za odgovore. :) Njih sem našla včeraj ja, se danes ne javijo na telefon. Kaj pri njih, ko dobiš naslov na email, kar enostavno lahko že naročiš na ta naslov in šele potem na brezmeje.si naročiš prevoz paketa v Slovenijo? Ali rabijo prej kaj vedet, da prihaja paket k njim?
Sicer so res poceni. Povzroča pa ta njihova neodzivnost malo strahu pred naročilom, sploh če se gre za dražje pakete in še to zdaj med korono. :)


BuDi79 je izjavil:

Jaz sem preizkusil večkrat - sicer za lažje pakete.
- so zelo prilagodljivi, se da precej zmenit.
- če izbereš prepošiljanje in ne pick-upa na primorskem pošiljajo 1x tedensko (ob četrtkih).
- ko prejmejo paket te ne bodo takoj obvestili (vsaj za moje manjše pakete), boš izvedel v dnevu-dveh, mogoče treh, sigurno pa te bodo obvestili do srede - če želiš da prepošljejo paket v četrtek (po mojih izkušnjah Italjani 90%+ pošiljk itak pošiljajo s sledenjem pa potem veš pri čem si)
- posel prepošiljanja in ležanja paketov jim je za spotoma ob nekem drugem biznisu, tako da maile odgovarjajo 1x dnevno (mogoče kakšen dan celo ne) - so pa zato v bistvu zelo poceni.

BuDi79 ::

kdokdo1 je izjavil:

Hvala za odgovore. :) Njih sem našla včeraj ja, se danes ne javijo na telefon. Kaj pri njih, ko dobiš naslov na email, kar enostavno lahko že naročiš na ta naslov in šele potem na brezmeje.si naročiš prevoz paketa v Slovenijo? Ali rabijo prej kaj vedet, da prihaja paket k njim?
Sicer so res poceni. Povzroča pa ta njihova neodzivnost malo strahu pred naročilom, sploh če se gre za dražje pakete in še to zdaj med korono. :)
Dobiš avtomatično naslov na mail. Nazadnje srm naročil 5 paketov po 20EUR, skupaj je bilo okoli 9 kil, vzeli so 10EUR. Priporočena pošta, zelo lepo zapakirano.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BuDi79 ()

kdokdo1 ::

Poročam naprej za vse, ki jih zanima. Sem se potem odločila, da bom koristila njihovo storitev. Vse je šlo super, gospa je bila zelo prijazna in odzivna. Ob četrtkih pri njih pobira pošta Slovenije, v petek sem imela naročen paket že pri meni doma.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

DPD , šalabajzerji na kubik...kaj storiti (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6919011 (3523) Furbo
»

brezmeje.si izkušnje

Oddelek: Kaj kupiti
133231 (896) bastadu
»

cheaper & more (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
6216255 (4942) Steinkauz
»

Kako naročit nekaj iz spletne trgovine v Nemčiji katera ne pošilja k nam?

Oddelek: Loža
121975 (916) bajar
»

Naročanje prek Amazona

Oddelek: Pomoč in nasveti
105976 (5607) Sriple Tix

Več podobnih tem