» »

brezmeje.si izkušnje

brezmeje.si izkušnje

marsovcek ::

Kupujem nekaj iz italijanske spletne trgovine, ki ne pošilja čez meje. V iskanju ponudnika forwardinga se je kot najbolj ugoden izkazal brezmeje.si. Ima kdo kaj izkušenj z njimi, so zaupanja vredni? Na prvo žogo me moti to, da pri registraciji potrdiš splošne pogoje poslovanja, ki niso nikjer dostopni. :|

marsovcek ::

Si bom kar sam odgovoril. V skoraj 14 dneh niso odpisali na mail, tako da sem jih črtal s seznama.

ivi ::

Jaz sem koristil njihove usluge 2x in oboje je prišlo brez problema. Takoj, ko so dobili paket so me obvestili in dali navodila kako in kaj. Js mam dobre izkušnje z njimi res je pa, da jih nisem kontaktiral preko maila ampak se samo registriral na njihovi spletni strani in naročil. Verjetno, če jih pokličeš na telefon bodo znali tudi slovensko glede na to, da so tik za slo mejo.

yayo ::

garant gre za zamejca, saj e 2 km od meje z Ankaranom. Pa tudi če ni je 100% dvojezičen. Telefoniraj in vprašaj,če še dela. Verjeno je zaspal, ker ni biznisa s Slovenci -katerim je usluga namenjena.

marsovcek ::

Ne bom se več ukvarjal z njimi. Moje osebno stališče je, da če v tem stoletju v doglednem času nisi sposoben odgovoriti na vljudno napisan mail (ali pa nastaviti out of office obvestilo), ti ne morem zaupati. Predvsem pa ne bom na tak naslov usmeril 200 € plačane robe.

šernk ::

marsovcek je izjavil:

Ne bom se več ukvarjal z njimi. Moje osebno stališče je, da če v tem stoletju v doglednem času nisi sposoben odgovoriti na vljudno napisan mail (ali pa nastaviti out of office obvestilo), ti ne morem zaupati. Predvsem pa ne bom na tak naslov usmeril 200 € plačane robe.


ko dobiš 100 mailov dnevno in si zasut z delom, se ti zgodi da na kakšnega tudi pozabiš odgovoriti.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

Kvinta ::

Pa če pišeš italjanu angleško se ne čudim da ni odgovora.
A.C.A.B

nejcklinc ::

Tudi na telefon se ne javlja - ve kdo še za kako alternativo?

marsovcek ::

Nisem pisal Italijanu v angleščini ampak na kontaktni naslov spletne strani, postavljene v slovenščini. Zato predvdevam, da bi me morali razumeti.

@šernk: lahko se zgodi, ni pa to zaupanja vredno obnašanje. In ta stran ne izgleda kot da bi imeli polne roke dela.

kdokdo1 ::

Je kdo v tem času že našel alternativo? Se je kdo iz brezmeje.si javil?

mrkvc ::

Glede na to, da sam nisem našel alternative za Italijo, sem se vseeno odločil sprobat brezmeje.si in lahko garantiram, da je vse potekalo brez težav, vključno z javljanjem na telefon. Na naslovu je fizična trgovina, ki prodaja unikatne ure tako, da ne vidim strahu, da bi bil nateg.

neskoncno ::

Sem uporabil brez težav en mesec nazaj.

Na naslovu je pa njihova tiskarna in ne kaj drugega :).

Sheteentz ::

pa so cene računalniške opreme v Italiji kaj bolj konkurenčne kot pri nas, se to splača?

bastadu ::

Ali tale storitev brezmeje.si še deluje? Prvič bi jo uporabil in da ne bi slučajno naročil paketa na neobstoječ naslov ali firmo ...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Amazon.it vprašanje

Oddelek: Kaj kupiti
366620 (1594) bastadu
»

Amazon.it gift card

Oddelek: Loža
5896 (754) BuDi79
»

cheaper & more (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
6216203 (4890) Steinkauz
»

Italija poštno ležeče - težji paket

Oddelek: Loža
71379 (1001) kdokdo1
»

Kako naročit nekaj iz spletne trgovine v Nemčiji katera ne pošilja k nam?

Oddelek: Loža
121964 (905) bajar

Več podobnih tem